PDA

View Full Version : Enese hindamine



lebovend
20.03.10, 00:49
1.Mille järgi võiks üks pokkerimängija aru saada, kas ta on
halb mängija või hea mängija(downswingis)?
2.Kas keegi oskab soovitada mingisuguseid teste, saite(nt. nagu
donkeytest.com), mis aitaksid pokkerimängijal ennast kategoriseerida?
3.Spetsiifilisemalt küsides: kui on mängitud 1200 MTTd, average fieldiga
1000 inimest ning ROI on 3%, kuhu kategooriasse võiks sellise mängija
panna? Kuidas saab mängija aru, kas tal on olnud hea short-term
luck ja selle abil korra-kaks hittinud suure summa või et ta tegelikult
ongi hea turniirimängija?


Kuigi kolmandas küsimuses on välja toodud sample suurus, siis siiski
paluks rõhku panna just esimesele üldistavale küsimusele ja mitte
anda vastuseid kasutades sample size(ala "mängi 100k kätt cashis"),
sest teoorias võib ju downswing kesta ka miljon kätt.

Kes ei viitsi püstitatud probleemi korralikult süveneda, neil palun
mitte vastata.

ActionJackson
20.03.10, 01:54
Mulle meeldib Tommy Angelo seisukoht, et downswinge pole. On ainult halvasti mängitud käed. Mis iganes selle põhjustajaks ka pole (stress tööl, kodus, naaber puurib päevad läbi), nimetame seda tildiks. Tilt põhjustab seda, et sa ei mängi oma parimal võimalikul tasemel, vaid jooksed alla selle. Tildi põhjust välja ei mõtle ja selle eemaldamisega ei tegele siis võid sa jõuda ühel hetkel sinna, et tilt taastoodab ennast läbi kehva mängu.

Ma ise olen hetkel täpselt samas kohas aga seda ma veel välja pole mõelnud, kuidas nõiaringist välja saab.

Testide osas arvan, et parim test on sinu tulemused. Ükski test, mis küsib miljonitest võimalikest olukordadest mõne kohta ei saa anda ülevaadet kogu sinu skillsetist. Mäng ise ongi test.

Saan ainult nohurohu reklaami kombel õlale patsutada ja öelda "tean mida tunnete" ilma lahendusi pakkumata aga vähemalt pole sa üksi selle kõige üle juurdlemas.

tdx
20.03.10, 02:33
Mäng ise ongi test.


qfmft.

Dogers
20.03.10, 02:44
qfmft.

translate plz.

noname
20.03.10, 03:41
Mulle meeldib Tommy Angelo seisukoht, et downswinge pole. On ainult halvasti mängitud käed. Mis iganes selle põhjustajaks ka pole (stress tööl, kodus, naaber puurib päevad läbi), nimetame seda tildiks. Tilt põhjustab seda, et sa ei mängi oma parimal võimalikul tasemel, vaid jooksed alla selle. Tildi põhjust välja ei mõtle ja selle eemaldamisega ei tegele siis võid sa jõuda ühel hetkel sinna, et tilt taastoodab ennast läbi kehva mängu.



Ma küll vaidleksin siin vastu.
Kust maalt saame üldse mõtlema hakata sõna downswing,aga imo kui ikka pidevalt saad pähe mingi runner runnerite käest või pfr nuppe keevitad ja ära hititakse,siis vaevalt me siinkohal saame süüdistama hakata naabreid vms.
Eks obv mõnel võib olla stress tööl,kui pokkeris eelmine päev näiteks -10BI sai ja 8BI neist alla EV ja samas kellegil võib olla kehv mäng tänu tööle,mis tekitab stressi.Inimesed on erinevad ja ei saa ju kõigile TILT-i otsaette tembeldama hakata,kui on kaotanud x arv BI või Jätkuvalt kaardi jooksu pole.

variatsioon
20.03.10, 03:46
translate plz.

google plz.

Tylos
20.03.10, 07:06
1.Statistika.Pmst k6ik mis sa vaja on OPR-s vms olemas.
2.Sama mis punkt 1.Miks otsida mingeid teste kui v6id minna opr-i ja v6rrelda end kellega tahad.
3.3% ROI pole hea,ytleme otse,et suht ****,sry.Hea turnam2ngija ROI on kuskil 30%+.Sealtmaalt juba pmst tasub ja toodab.Vaatasin su 2009-s ja 2010-e aasta tulemusi.

2009
http://www.upload.ee/image/452636/20099.JPG

2010
http://www.upload.ee/image/452637/20100.JPG

Aasta 2009 statid suht solid.Veel mitte heavy profit maker aga solid.ROI 10%,ITM 17%.Keskmise mittekaotava turnam2ngija statid.

Ja siis tuleb 2010.Khmm....-41% ROI is really bad.P6hjus ka muidugi vaatab ilusti n2kku.Mitte downswing ega tilt,ITM on ilusti paigas.ITM k6igub headel m2ngijatel kuskil 14 ja 20% vahel,olenevalt m2ngustiilist.Aga v6rdle nyyd AFS-i ehk average field sizet.From 666 to massive 4844!?!Pmst sai liinit66lisest hitihunter.

Obv pole midagi viltu,et tahta mingit suurt hitti aga 4844 average m2ngijaga on ysna raske vee peal pysida kui seda hitti ei tule.Niimoodi j2tkates tikub busto tulema.

Erinevus suure ja v2ikse fieldiga turnade vahel ongi just top heavy kohtade kohtade saavutamine.Paljalt rahasse j6udmine on m6lema turna puhul enam-v2hem sama raske.Samas ft-sse j6udmine muutub fieldi suurenedes ka sellev6rra raskemaks.Ja just top heavy kohtadest tuleb kasum.

Ma teen kerge n2ite.

Variant 1

m2ngijate arv-500
rahas -10% ehk 50 m2ngijat.
starting chips 2000 ,chipse kokku 1 000 000

kui nyyd j2rel vaid 50 rahas olevat m2ngijat on average st2kk t2pselt
10x2000=20 000
50x20 000= 1 000 000

Variant 2

m2ngijate arv 5000
rahas- 10% ehk 500 m2ngijat
starting chips 2000,chipse kokku 10 000 000

kui nyyd j2rel vaid 500 rahas olevat m2ngijat on average st2kk t2pselt
10x2000=20 000
500x 20 000= 10 000 000

Ehk siis m6lemal juhul pead st2ki kymnekordistama,et rahasse j6udmisel oleks t2pselt average st2kk.Kerge ajaline ja blindi erinevus aga yldiselt siiski on rahasse j6udmine m6lemal puhul suht ligil2hedane.Elementaarne aga ehk m6ni algaja pole selle peale m6telnud.

Erinevus on nyyd vaid selles,et finaallauda j6udmiseks kus saad xxx korda buyinni tuleb esimesel korral seljatada 41 vastast,teisel 491(n2ide FTP p6hjal).

Muidugi,nyyd teema juurde tagasi tulles,ka eelmise aasta 10% ROI juurest on arenemisruumi kyllaga.

Veel yks asi.

http://www.upload.ee/image/452639/dats.JPG

Mida suurem field,seda sitemad n2itajad on.Ma ei tea p6hjust(tilt,v2simus,liiga loose m2ng) aga siin on mida parandada.Not a massive leak but u can do a little bit better.

N2ide:

AJKHoosier1 ROI 34% turnad 641/4724

http://www.upload.ee/image/452641/ajk.JPG


Str8Forward ROI 70% turnad 632/3583

http://www.upload.ee/image/452642/str.JPG

Yldiselt,kui ennast k6vasti arendada siis ka tuleb.Mul on lifetime ROI 13%,t6siselt syvenesin eelmise aasta septembrist,sealtmaalt tuleb keskmine ka sinna 30+ kanti 2ra.Ja mul on veel sitaks leake,lol.

muruntau
20.03.10, 10:34
Hea post, Tylos!

Esimese kahe punktiga nõustun 100%, puud tuntakse viljadest, tulemused on ikkagi need, mis näitavad mängija taset. Kuigi ajafaktor mängib erinevate pokrimängude juures erinevat rolli. FR Cashis selgub võitev mängija juba suht lühikeses perspektiivis, turbo HU SNG'des keskmises ja turniirides pikas perspektiivis. Tuhat mängu ei ole kindlasti pikk perspektiiv, seda võib üks üle rolli mängitud suurema fieldiga turna hitt mõjutada ikka väga palju, samuti vastupidised tulemaused.

Jättes muu kõrvale annaksin ühe soovituse kui endine turnamängija: Turniirid on jobudele! Mitte midagi isiklikku. Lihtsalt, et Turnadega pikas perspektiivis raha teha peab vähemalt Starsi field sizega olema BR @ 500-1000 BI sinu kõrgeima sisseostuga turniirile ja 1000 mängu peaks olema tegelikult ühe-kahe kuu maht. Muidu on variatsioon lihtsalt liiga jõhker. Mina ei saa aru tüüpidest, kes lasevad aastas 1-2k turnasid mikro BI'ga, näitavad täiesti marginaalset winratet ja tunnevad peale mõnda juhuslikku hitti ennast fillelmutina või saundiibina. See on enda gämblimisvajadustele veidi ratsionaalsemate põhjenduste otsimine, mitte tõsine katse raha teha.

Edit: Igasuguste "ütleendamu..ipikkusmaütlenkuiheamängijasaoled" tüüpi testide kohta tuleks meeles pidada, et need asjad ei kuulu ikka reaalsusesse :p