PDA

View Full Version : Winter Wonder



Keiss
03.12.08, 06:52
Tegemist väga huvitava pakkumisega, üleeile sain triobetis KKKK vs AA. Mastirea oleks korra saanud, kui foldisin marginaalse panuse peale turnil. Ja neid Royaleid on ka aeg-ajalt tulnud nii, et tasuks proovida kindlasti! Teen ilmselt Triobetis 11-ndani tööd reload boonuse nimel ja siis proovin unibetis sinilindusid püüda. Eriti hea punkt on see, et vahet pole, mis laual mängid. Mitte nagu trios, et NL20€ lauad ainult.

https://ee.unibet.com/poker/article.do?contentId=23674

Marek K.
03.12.08, 08:14
Imelik et unibeti lehel pole kirjas, et kas käsi peab minema showdownile, mitu inimest peab potis olema jne? Tavaliselt on ikka sellistel promotionitel taolised nõudmised.

pikk28
03.12.08, 08:58
tõesti imelik. Hetkel paistab asi liiga ilus et olla tõsi :) Keiss kui infi saad (kas käsi peab showdownile minema?) jaga ka meiega.

Keiss
03.12.08, 09:31
Käes ju jõulukuu ;D
Tuleb uurida jah täpsemalt.

vsiu100
03.12.08, 13:12
Imelik et unibeti lehel pole kirjas, et kas käsi peab minema showdownile, mitu inimest peab potis olema jne? Tavaliselt on ikka sellistel promotionitel taolised nõudmised.


mitu inimest potis peab olema? kuna on kirjas, et Ükskõik, mis rahalaudadel, siis järeldan, et võib ka HU pot olla, kuna on ju HU lauad ka....
Showdown - tavaliselt on jah nii, et käsi peab minema showdownile(lives), et kandideeriks jackpotile/hand of week jne asjadele. seega kui saad midagi neist kombinatsioonidest ja mängid sendilauas, siis arvan, et kõige mõistlikum on chk/call või chk/chk riverini välja.
aga neid asju tasub jah järele uurida.

ranka
03.12.08, 14:29
Too ikka ju väga hea pakkumine just mikro limiidi grinderitele, sest auhinnad on meeletud. 10NL mängijale on neliku saamine 50 eurot, mis on 5 buy-ini. Eelmine kuu 40k käe kohta sain neli nelikut ehk oleks €200 lisaraha saanud + punktidest tulenev rakeback.

Rahalised auhinnad on järgnevad:
[x] Kuninglik mastirida - 500 eurot
[x] Mastirida - 250 eurot
[x] Nelik (A, K, Q, J) - 50 eurot

-andres-
03.12.08, 14:43
Mul oli Trios poole kuuga Novembris flopatud Royal+1 Straigth+3 Nelikut.
Pakkumise poole pealt tundub tõesti kuld, NL10 mängijana tuleb täitsa mõtlema hakata võimaluse peale, kui nüüd reeglites muudatusi ei tule ja asja nii kergelt ei anta.

Aristotep
03.12.08, 14:55
Mul Trios eelmine kuu 2 straight flushi ja 2 nelikut.
Paneb mõtlema. NL10 jaoks on suur raha.

ranka
03.12.08, 15:29
Mul Trios eelmine kuu 2 straight flushi ja 2 nelikut.
Paneb mõtlema. NL10 jaoks on suur raha.


Straight flush ja royal flushi rahad on iga limiidi jaoks suured summad IMO.

Tuul
03.12.08, 16:08
Kui kõik ongi nii ilus, siis lähen ka unibeti kõige madalamasse limiiti boonuseid grindima

Keiss
03.12.08, 17:48
Sõber sai AAAA, omades ise vaid ühte A-d. Saatis käe ära, eks vaatab, kas saab boonuse ;D
Kuskil pole ju juttu, et peab mõlemat pocket kaarti kasutama :o

Ise sain ka eelmine kuu vähemalt ühe Royali ja paar str flushi.

Tuul
04.12.08, 15:18
Küsisin üle ja sain sellist lisainformatsiooni:

Ei pea kasutama mõlemat kaarti ning showdownini ka asi minema ei pea.. küll peate te aga vämalt floppi nägema.

kui küsisin lisaks, et kas sellisel juhul saab boonuse ka siis, kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda ja sa oled potis, sain sellise vastuse, mis pole aga 100% kindel, kuna support ei teadnud seda ka ise kindlalt:

.. reeglite järgi loeb ka see kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda

vsiu100
04.12.08, 15:44
Küsisin üle ja sain sellist lisainformatsiooni:

Ei pea kasutama mõlemat kaarti ning showdownini ka asi minema ei pea.. küll peate te aga vämalt floppi nägema.
kui küsisin lisaks, et kas sellisel juhul saab boonuse ka siis, kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda ja sa oled potis, sain sellise vastuse, mis pole aga 100% kindel, kuna support ei teadnud seda ka ise kindlalt:

.. reeglite järgi loeb ka see kui vastav käsi tuleb lihtsalt lauda



LOL
tahaks näha skilli millega tõmmatakse välja nelik või royal ilma floppi nägemata.....

Tuul
04.12.08, 15:45
Eks see on ennetamine ikka sellele, et mõni mees arvab, et ta saab siis ka boonuse, kui lauda nelik tuleb niisama ja ta juba preflop foldis, näiteks on inglise keelsetes reeglites kirjas, et rabbit cam card ei loe ka

hotcocacola
04.12.08, 16:25
Too ikka ju väga hea pakkumine just mikro limiidi grinderitele, sest auhinnad on meeletud. 10NL mängijale on neliku saamine 50 eurot, mis on 5 buy-ini. Eelmine kuu 40k käe kohta sain neli nelikut ehk oleks €200 lisaraha saanud + punktidest tulenev rakeback.

Rahalised auhinnad on järgnevad:
[x] Kuninglik mastirida - 500 eurot
[x] Mastirida - 250 eurot
[x] Nelik (A, K, Q, J) - 50 eurot





OOOT MISASJA........sa said vaid 40 000 käe jooksul 4x nelikud :/......isegi mina saan trios rohkem, kuigi ma holdemit teen väga vähe :D.
aaa
.....sorry, my bad :D, trio ju rigged....ja stars nii riggedpole, hahe :D


Aga muidu tundub olevat väga huvitav promo ja asjalikud auhinnad!
Royalit olen holdemis saanud 2x ning mõlemad 2 pocket cardiga.
S8 flushi rohkem jne.
Kahjuks ise Unibetis ei pela.


Märkasin ka seda, et reeglites pole kirjas seda, et võita võib ka 1 kaardiga käest...või siis 0 kaardiga käest, pm kui saad royali, neliku vms, siis oled boonuse kirja saanud, trios alati see lax, et mõlemad kaarti tuleb käest kasutada.

Edu kõikidele unibeti jahtijatele !

olavike
04.12.08, 16:57
LOL
tahaks näha skilli millega tõmmatakse välja nelik või royal ilma floppi nägemata.....

Hullud ässad saavad siis observemisega ka neliku kokku :P

hotcocacola
04.12.08, 18:20
Hullud ässad saavad siis observemisega ka neliku kokku :P


mul koodid :D, vajuta preflopis arvutil "RESET" nuppu ning raha ongi juba sinu kontol (ärge levitage palun :-[ )

Oliverk
04.12.08, 18:21
Miks Trios pole >:( Kahe päevaga 3 nelikut 2 staight flushi. 2 nelikut täna 2h sessi jooksul. PAppi tuleks nagu muda.

hotcocacola
04.12.08, 23:34
irw....sest see on triobet :)

Tuul
04.12.08, 23:56
triobet on tõesti rigged, mängisin mitu kuud pokerstarsis - mitte midagi, siis mängisin 2 õhtut järjest trios vahelduseks - 2000 käe jooksul sain royal flushi + minu nelik vs. straight flush

ranka
05.12.08, 00:45
triobet on tõesti rigged, mängisin mitu kuud pokerstarsis - mitte midagi, siis mängisin 2 õhtut järjest trios vahelduseks - 2000 käe jooksul sain royal flushi + minu nelik vs. straight flush


JA SA RAISK EI OLNUD BAD BEAT LAUAs???

Tuul
05.12.08, 02:57
loomulikult mitte, enda foorumi blogi alla panin pildi ka sellest naljast

Keiss
05.12.08, 03:14
Sõber sai AAAA, omades ise vaid ühte A-d. Saatis käe ära, eks vaatab, kas saab boonuse ;D
Kuskil pole ju juttu, et peab mõlemat pocket kaarti kasutama :o

Ise sain ka eelmine kuu vähemalt ühe Royali ja paar str flushi.


Sõber sai 50€ kontole. Lisaks üle 100 € cashist ja ta on NL10 mängur. Päris hea päev :D

ranka
05.12.08, 10:38
loomulikult mitte, enda foorumi blogi alla panin pildi ka sellest naljast


Siin on kohe kindlasti rigged.



Sõber sai 50€ kontole. Lisaks üle 100 € cashist ja ta on NL10 mängur. Päris hea päev :D


Et siis sellel promol on tõepõhi all? Minu soovits, et 10NL või väiksema limiidiga mängijad PEAKSID veetma jõulud Unibet'iga. Üks royal ja sa ei ole enam 20NL mängija. Üks royal + paar nelikut ja sa võid juba 10NL otse 50NL minna või siis hakata ettevalmistusi tegema ülesliikumiseks, kuna roll peaks olema piisav.

Keiss
05.12.08, 12:24
Mängin oma raked handid trios ära, sest parem varblane peos kui tuvi katusel. 709tk. täis juba.
Pärast seda kibekiirelt unibeti! Äkki annavad mingit sign-up/first deposit boonust vms ka?

Marek K.
05.12.08, 12:35
On siis keegi katsetanud seda unibeti boonuse värki, et kas kui pocketis on Ax ja laual 3 ässa, et siis saab kohe neliku boonuse kui handi numbri saadad vms?

Keiss
05.12.08, 12:38
Ma ju kirjutasin, ta kasutas ühte A-d ja sai neliku, ta unibeti NL10 regular ja sai esimesel kampaania päeval selle. Raha mängukontol juba.

Tuul
06.12.08, 01:27
Sain ka esimese boonuskäe pärast 3000 käe mängimist, AJ oli käes ja flopp oli JJJ

Teine nelik ka juba olemas ja 5 korda olen riveriga viimast royal flushi kaarti oodanud, mille võimalus napilt üle 2%, olen rahul

Tuul
06.12.08, 19:32
Ja varasemale lisaks, vaadake kuidas tõmmatakse ilma floppi nägemata royal välja:

http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1918/

ulme ;D

[ ]straitflush

ranka
06.12.08, 20:21
Ja varasemale lisaks, vaadake kuidas tõmmatakse ilma floppi nägemata royal välja:

http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1918/

ulme ;D

[ ]straitflush


LOL

:heart:

Marek K.
06.12.08, 23:14
ROFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFL, vennale kanti veel 50eur ka reklaami eest. IRWWWWWWWW nii haige :P

alaska
07.12.08, 11:19
Ma uurisin kunagi special järele, et need kaardid, mis flopis tulevad, olenevad konkreetselt sellest, kas sa oled mängus või mitte. Et kui viskad just A :club: 3 :club: maha ja maha jooksevad :club: :club: :club:, siis neid ei oleks tulnud, kui sa oleks callinud. Algul ma ka koguaeg närvitsesin ja sõimasin ennast.

Tuul
07.12.08, 11:29
öhh, kustkohast sa sellist asja järele uurisid?

CTXrix
07.12.08, 11:45
öhh, kustkohast sa sellist asja järele uurisid?


Ma olen ka midagi lugenud, et mahatulevad kaardid sõltuvalt otseselt hetkest, mil floppi nähakse...ehk siis see shuffler muudab mahatulevaid kaarte pm iga hetkega.

Tuul
07.12.08, 11:49
Ma olen ka midagi lugenud, et mahatulevad kaardid sõltuvalt otseselt hetkest, mil floppi nähakse...ehk siis see shuffler muudab mahatulevaid kaarte pm iga hetkega.



ja kuidas puutub siia see, kas ma olen foldinud või mitte?

alaska
07.12.08, 12:07
Ma lugesin seda fulltildi foorumist fulltildi programmi kohta. Point oli selles, et kui need kaardid tuleksid järjest nagu live-games´is, siis oleks koguaeg teada järgnevad kaardid ja häkkerid suudaks need teada saada. Sellepärast ongi nii, et kui kõik mängijad on oma otsuse teinud, kas callinud või foldinud, siis programm küsib pakist uued kaardid, mis genereeritakse suvaliselt, võttes arvesse erinevaid muutujaid, sealhulgas seda, palju rahvast potis on. Ei mäleta täpselt, aga enam vähem nii vist oli.

kilu6
07.12.08, 13:16
http://www.pokerstars.com/poker/rng/
* the PokerStars RNG and shuffle generate results that are truly random and unpredictable
* the software used by PokerStars complies with all industry-standard requirements (including entropy sources, security, unpredictability, uniformity and fairness)
* the software passed the Marsaglia Die Hard tests

Nagu nähtub Pokerstarsi näitel, on oluline, et RNG (Random Number Generator) sisaldaks ka entropy sources ehk siis allikat, kust tuleb generaatorisse juhuslikku sisendit. Üldiselt pole oluline, mis sisend see on, kas tuule suund ja kiirus tallinna kesklinnas sel hetkel või inimkonna silmapilgutuste hulk viimase sekundi jooksul, aga mõistlik on kasutada juba olemasolevat ja kergesti kättesaadavat entroopiat, st mängijate arv käes sel hetkel, kellaaeg genereerimise hetkel, panuste suurused, buttoni asukoht vms. Loogish, et hetkel, kui sa oma käe foldid, ei ole entropy sources veel realiseerunud ja RNG seda juhuslikku kaarti veel genereerinud.

Tuul
07.12.08, 14:37
Ok, väike möödarääkivus, ma tahtsin väita, et flop ei olene kindlasti sellest, millised kaardid sa foldisid, kuna ta on alati random, ei ole sellist nalja, et kui sul on käes
A :diamond: K :diamond: ja sa nad foldid, siis lükkab programm nimelt lauda Q :diamond: J :diamond: 10 :diamond:, aga kui sa callid, siis tuleb lauda 2 :club: 7 :spade: 10 :club:

ja kui see random source ei ole kuidagi seotud sellega, mitu mängijat potis on või palju on poti suurus, siis tuleb ka flop mõlemal juhul sama, olenemata kas sa callid või foldid

CTXrix
07.12.08, 18:40
Ok, väike möödarääkivus, ma tahtsin väita, et flop ei olene kindlasti sellest, millised kaardid sa foldisid, kuna ta on alati random, ei ole sellist nalja, et kui sul on käes
A :diamond: K :diamond: ja sa nad foldid, siis lükkab programm nimelt lauda Q :diamond: J :diamond: 10 :diamond:, aga kui sa callid, siis tuleb lauda 2 :club: 7 :spade: 10 :club:

ja kui see random source ei ole kuidagi seotud sellega, mitu mängijat potis on või palju on poti suurus, siis tuleb ka flop mõlemal juhul sama, olenemata kas sa callid või foldid


Mingi murdosasekundiline vahe on seal ju ka ajaliselt. Eriti sel juhul, kui pärast sind on veel mängijaid...st p-a iga kord. Kui sa ütleme raisid või callid EP-lt, siis peavad järgnevad sellega arvestama ja neil võtab ka otsuse tegemine rohkem aega. On loogiline kuidagi või ei ole?

Keiss
07.12.08, 18:54
Lol, teema püstitamise eest sai 50€ unibetilt. ;D
Peaks ka nuiama neilt ? ;D

kilu6
07.12.08, 23:48
ja kui see random source ei ole kuidagi seotud sellega, mitu mängijat potis on või palju on poti suurus, siis tuleb ka flop mõlemal juhul sama, olenemata kas sa callid või foldid

Jah

Asta62
08.12.08, 15:23
http://www.pokerhand.org/?3555610 Kas see läheb arvesse ? ei pea minema showdownile?

ranka
08.12.08, 15:27
http://www.pokerhand.org/?3555610 Kas see läheb arvesse ? ei pea minema showdownile?


Pole põhjalikult sööbinud aga minuteada peaksid kvalifitseeruma bontsikule.

Aristotep
08.12.08, 15:38
Ei pea minema jah showdownile. Ez money :)

CTXrix
08.12.08, 15:39
http://www.pokerhand.org/?3555610 Kas see läheb arvesse ? ei pea minema showdownile?


Tingimustes kirjas küll pole, et peaks showdown tulema.

Asta62
08.12.08, 21:30
http://www.pokerhand.org/?3556774 tänase päeva jooksul 2 nelikut ja mastirida :)

ranka
08.12.08, 21:34
http://www.pokerhand.org/?3556774 tänase päeva jooksul 2 nelikut ja mastirida :)


ROFL, millionaire.

LuuK
09.12.08, 15:37
Tervist,

hakkas huvitama kas Unibetis mingeid muid boonuseid ka eksisteerib? Kodulehelt ei suutnud millegipärast leida.

Maheaatom
09.12.08, 15:44
$100 deposiitboonus. Aga ma ei ole kindel, kes seda "niisama liitudes" ka saab.

marguzz22
09.12.08, 15:47
$100 deposiitboonus. Aga ma ei ole kindel, kes seda "niisama liitudes" ka saab.


ma ka nagu ei näinud 1ki deposiit boonust , rakebacki ega midagi.... ke

Tuul
10.12.08, 13:10
Need, kes boonusest osa tahtsid võtta juba liitusid Unibetiga ja tekida ka oma deposiidid, seega uued kliendid on olemas, aga milleks siis enam boonust maksta? ja lõpetatigi ära - selline mõttekäik oli minul
(kuigi kampaania reeglites oli algul selgelt kirjas, et kestab detsembri lõpuni)

pikk28
10.12.08, 14:01
Kes ei tea, siis "talve ime" kestab eestlastele veel kuni 14.detsembrini. Mõjal pandi juba kraanid kinni, ilmselt kahjulik otsus.

seda oligi arvata. Hea et deposiiti ei teinud ja ka grindima ei hakkanud.

Keiss
10.12.08, 14:30
Oh jeerum, on vennikesed, ju siis tõesti jube kahjulik neile! Milleks kodulehel siis lubada üldse? ::) ??? :o
Kui seda teadnud oleks siis ma triobetis seda raked handide boonust poleks üldse ette võtma hakanud.

ranka
10.12.08, 19:19
Mehed pole hullu, sest meie ei kaotanud midagi aga Unibet kaotas meie usalduse ja respekti tema vastu ning tuleviku promosid vaatame natuke karmima pilguga. Kui nad tõesti lõpetasid promo ära, kuna muutus liiga kahjulikumaks siis tolle ettevõttega on midagi mäda. Sest antud promo kahjulikust või kasumlikust saab pea-aegu sendi pealt välja arvestada ja selleks ei ole vaja ülikooli matemaatikat.

vsiu100
10.12.08, 23:25
sain pühapäeval lümpsi live cashis riverisse auku mastirea. käsi läks showdowni(obv tuli riveris mu overbetile veel reise peale).
HH-d näeb lümpicu turvalindilt. peaks kvalifitseeruma. kus on roheline?

LuuK
11.12.08, 03:08
Ju neil marketingis pole siis haridusega inimesi. Aga jah - unibet - easy fold.

Karupee
12.12.08, 21:43
Oskab keegi öelda, mis aadressile tuleb käsi saata?

-andres-
12.12.08, 22:03
info-ee@unibet.com

kilu6
12.12.08, 22:41
Mehed pole hullu, sest meie ei kaotanud midagi aga Unibet kaotas meie usalduse ja respekti tema vastu ning tuleviku promosid vaatame natuke karmima pilguga. Kui nad tõesti lõpetasid promo ära, kuna muutus liiga kahjulikumaks siis tolle ettevõttega on midagi mäda. Sest antud promo kahjulikust või kasumlikust saab pea-aegu sendi pealt välja arvestada ja selleks ei ole vaja ülikooli matemaatikat.




Kuidas sa hindad sendi pealt seda, kui palju mängijaid su saidile mängima tuleb mingi soodsa promo mõjul?
Selge see, et Unibet pani kuskil mööda, raske uskuda, et nad ei teadnud, kui tihti nelikud ja straight flushid tulevad, ilmselt pandi mööda sellega, kui palju mängijaid mängima tuleb, eeldati kolm korda vähemat hulka.

-andres-
12.12.08, 22:45
Ärimaailm on samas selline, et iga viga jääb silma ja karistatakse ära. Nii lihtsalt paraku on.

ranka
12.12.08, 22:49
Kuidas sa hindad sendi pealt seda, kui palju mängijaid su saidile mängima tuleb mingi soodsa promo mõjul?
Selge see, et Unibet pani kuskil mööda, raske uskuda, et nad ei teadnud, kui tihti nelikud ja straight flushid tulevad, ilmselt pandi mööda sellega, kui palju mängijaid mängima tuleb, eeldati kolm korda vähemat hulka.


Sest nelikute, straight flushide ning royal flushide tulemised saab %-endi pealt välja arvestada. Unibet võtku oma "keskmine kuu", et mitu korda cashis neid nelikuid+ välja loositakse, siis pangu "worsest case", et mängitakse 10NL laudades.

Samuti on Unibetil statsitika palju keskmiselt nendest laudadest raket tuleb ning käsi mängitakse. Seega nad teavad palju raket grinditakse ja peavad välja arvestama, mitu nelikut, royalit ja str flushi laudades saadakse ning arvestavad seega boonuseks kuluva summa.

Kui paid rake (profit) >>> bonus, siis on asi hea. Kui vastupidi, siis on asi halb. Ja see oleks suht "worsest case scenario".

Ja üldse oleks nad pidanud kogu värgi seostama big blindide, mitte kindla summaga, et ala neliku eest saad 100 big-blindi ja straight flushi eest 200 jne.

Keiss
12.12.08, 22:53
Polegi neid mängijaid ju seal nüüd nii palju rohkem.
Sain ka siis oma KKKK neliku kätte, aga str flushidega ikka ei ole vedanud veel. Kahepoolsed tõmbed küll, aga tõenäosus, et selle kätte saad on ikkagi nii väike, et peab mitukümmend korda proovima, et see ära tuleks.

-andres-
13.12.08, 02:59
Hittisin ka ühe neliku, JJJJ siis riverisse.
Samas tänasega +22 buyinni NL4 lauas, suht sick :D.

Keiss
13.12.08, 22:13
Ma mängulist kasumit väga ei üritanudki ning vaevad said tasutud. Tuli ära Royal.

ranka
14.12.08, 20:19
Ma mängulist kasumit väga ei üritanudki ning vaevad said tasutud. Tuli ära Royal.


nice.

Ja kas too promo kestab 15-nda detsembrini?

-andres-
14.12.08, 20:20
Tänasega lõppeb ära.