PDA

View Full Version : NL10 AA



sawcrish
24.03.10, 10:43
Vastane siis 20/10 vend ja ainult 10 handi tema kohta (3bet inf puudub veel)

Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 8 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/)

UTG+1: $10.10
MP1: $10.00
MP2: $18.25
CO: $14.40
Hero (BTN): $10.00
SB: $7.75
BB: $13.40
UTG: $10.15

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with A:spade: A:diamond:
5 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BB raises to $0.80, Hero raises to $3, BB calls $2.20

Flop: ($6.05) T:heart: Q:club: J:club: (2 players)
BB checks, Hero bets $4, BB raises to $10.40 all in, Hero calls $3 all in

Turn: ($20.05) 3:spade: (2 players - 2 are all in)

River: ($20.05) 6:spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $20.05

mislinn
24.03.10, 11:57
Kui sa käe postitad, siis võiksid mainida, mis kohas sul probleem tekib...

Käest nii palju, et peale flopi beti enam foldida ei saa ja see call on standard. Näidati seti sulle?

Ski
24.03.10, 11:58
Ilmselt hittis seti? Siis tavaline cooler, üldiselt mina siin erilist muud varianti ei näe kui AI.

kuco
24.03.10, 12:02
Halb flop aga nagu mängitud siis bustoks läheme.
Hea oleks kui vastasel on set ja meil on 6 outi, halvemal juhul on meil AK vastu 3 outi. Samas miski ei välista, et seal mingi totaka AQga lolliks läks

Char
24.03.10, 12:36
noh 3 dollarile.. eks jah QQ vms

CheekyMullet
24.03.10, 13:31
Vabandan juba ette, aga ma enam ei viitsigi vaadata neid teemasid, mille pealkiri on a la "NL10 AA" või "AA - raske flopi otsus". Ma viskaks hundirattaid, kui saaks iga kord ässadega hiljemalt flopis rahad keskele.

sawcrish
24.03.10, 13:35
Et jah raske oli flopi otsus, ise mõtlen et vb oleks pidanud checkima flopis, vennal oli siis JJ ja ta callis pres 3 dol nagu naksti.

nomerlot
24.03.10, 14:01
Et jah raske oli flopi otsus, ise mõtlen et vb oleks pidanud checkima flopis, vennal oli siis JJ ja ta callis pres 3 dol nagu naksti.

Ja mis see flopi check oleks aidanud? Kui betib, sa oleks ära foldinud või? ja kui juba callid, siis on samahästi juba nupud, maha nagunii keegi enam ei pane.

sawcrish
24.03.10, 14:36
Ja mis see flopi check oleks aidanud? Kui betib, sa oleks ära foldinud või? ja kui juba callid, siis on samahästi juba nupud, maha nagunii keegi enam ei pane.

Väike mõte oli küll et paneks maha, kuna see flop nii AK.

Strateeg
24.03.10, 14:47
Vabandan juba ette, aga ma enam ei viitsigi vaadata neid teemasid, mille pealkiri on a la "NL10 AA" või "AA - raske flopi otsus". Ma viskaks hundirattaid, kui saaks iga kord ässadega hiljemalt flopis rahad keskele.
See on Sinu vaba valik, aga kui aus olla siis ilmselt ei viitsinud keegi seda Sinu mõtteavaldust ka lugeda, nii et raisatud aeg Sinu poolt eniveis.

Käest nii palju et maailma halvim flop ilmselt, aga check-foldida ikka ei tahaks. Samas mina AQd väga ei usu, pigem ta range kallutatud TT+ ja AK poole, siit saaks isegi foldimisargumendi välja imeda võibolla, aga mul on karvane tunne, et prod laidaks selle mõtte maha, mina vähemalt kaaluks seda...

nomerlot
24.03.10, 14:56
Ma olen nõus Cheekyga selles mõttes, et pealkirja sõnastamine võiks parem olla, praegune ei ütle enne klikkimist mitte midagi.

inward
24.03.10, 15:08
Nõustun Strateegiga. Sest nagu näha vastaselt peaaegu korralik 3bet, ja hero 4betti callis ka maha. Ainus mida biidiks olekski KK või AQ, AQ ma suht välistaks. Noh see on raske olukord tegelikult ka, ja pärast suurt cbeti flopis on tõesti raske maha visata.

Ja nagu sawcrish ütles, vastasel oli JJ ja meid stackiti ära, kui mõelda nüüd, et me oleme suht kindlad, et oleme taga, miks mitte siis foldida ?

mislinn
24.03.10, 15:12
Ma olen nõus Cheekyga selles mõttes, et pealkirja sõnastamine võiks parem olla, praegune ei ütle enne klikkimist mitte midagi.

+1, vaatasin käe ära ja ikka ei saanud aru milles probleem on... bustosse minek on sellel flopil. Käe postitamisel tuleks ikka oma probleem ka välja tuua...

janek174
24.03.10, 15:20
Käest nii palju et maailma halvim flop ilmselt, aga check-foldida ikka ei tahaks. Samas mina AQd väga ei usu, pigem ta range kallutatud TT+ ja AK poole, siit saaks isegi foldimisargumendi välja imeda võibolla, aga mul on karvane tunne, et prod laidaks selle mõtte maha, mina vähemalt kaaluks seda...

Endal oli ka umbes taoline mõttekäik, aga kuna mu mõttekäik alati suure sõimu saatel maha laidetakse, siis väga ei taha neis strateegiateemades enam sõna võtta.

nikitheone
24.03.10, 15:22
1. ma oleks teinud standart 4beti ehk 2.4. Pot oleks olnud 4,8- reik.
2. sellistel floppidel foldides säästame me tulevikus palju raha. kui sa siin ei foldi, siis kus? vastane näitab c/r suurt tugevust. pole kindel, kas õige oleks olnud b/f või c ja tasuta kaart võtta.

sawcrish
24.03.10, 15:52
1. ma oleks teinud standart 4beti ehk 2.4. Pot oleks olnud 4,8- reik.
2. sellistel floppidel foldides säästame me tulevikus palju raha. kui sa siin ei foldi, siis kus? vastane näitab c/r suurt tugevust. pole kindel, kas õige oleks olnud b/f või c ja tasuta kaart võtta.

Tänud, ise arvan ka et siin ei pea isegi fishi vastu allinistama end.