PDA

View Full Version : NL10 KK pf fold ?



flipmachine
29.03.10, 17:47
Seda KK pf foldi on arutatud küll foorumis, aga kuna ei suutnud leida õiget kohta vajan veidi abi. Eelkõige seetõttu,et vastasel puudub full stäck.

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

Button ($13.93)
Hero (SB) ($10.35)
BB ($11.38)
UTG ($9.63)
MP ($6.55) 3/3/1.8 3bet 0, steal 0 - 60 kätt. (sessi lõpuks suutis ta näitajad saada 5/5/2 peale)
CO ($3.50)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
1 fold, MP bets $0.55, teised foldivad .. HERO ??


edit: Tegemist on FR, mängijaid lihtsalt 6.

SALMOSA
29.03.10, 17:52
KK üldjuhul ei foldita ikka, isegi sellise venna vastu ainult AA võidab sind. Mina re-raiseks siinkohal, isegi nii niti vastase vastu.

hillu
29.03.10, 17:55
Mis käerange sagedus on 1:33le? Minu arust see küll pole ainult AA mäng VPIP 3. Kui siin juba maha visata, siis no ma ei tea, millal neid kunne mängida, fishide vastu ei saa, kuna võivad ükskõik mida hittida, regide vastu ei saa, sest ei maksta välja ja tightasside vastu ka mitte, sest neil on ju AA.

HU grinder
29.03.10, 18:09
Tahad sa nüüd väita, et ta ei tõsta pre QQ või AK? See, et ta sul 60 käe peale on nitass, ei tähenda, et too vaid AA ootab, olen isegi istunud lauas ligi 50 kätt ja mitte ühtegi mängukätt pole saanud, on aegu erinevaid. Mina ei pea end nitiks. Siinkohal aga teeks standard 3beti, muidugi kui sa ei soureadi tüüpi ja teda 100% AA peale ei pane. Viimasel ajal tundub siin foorumis olevat selliseid selgeltnägijaid, kes vaid avangutõste järgi panevad oma KK-ga vastase AA peale, mul on tunne, et Kris on liiga palju seeni propageerinud ja nüüd vaevaldakse parakate käes. No offence obv.


E: 3% ranges peaks olema JJ+, AKo, AQs+ või midagi muud taolist, mille vastu on KK üpris heas seisus.

Pahvak
29.03.10, 18:18
Hero callib ja topsetmineb.

Tegelikult on õige vastus: 3bet ja getitin.

flipmachine
29.03.10, 18:18
Mina ei väida siin midagi, sest ma ei tea kuidas õigesti käituda. Aga vaadake ka avangu suurust 5.5bb.. mäng oli Full tildis, kus mängijatel on mõnus pot bet olemas, et teha pf tõsteid, ütleks, et 95% mängijatest seda ka kasutab standardina. Antud vastase kohta aga selle kohta readi ei ole.

Godspeed_EJ
29.03.10, 18:22
Villain on 65BB deep, sa ei saa siin KK ometi mõelda foldist või lihtaslt callist?!

3bet ja flopist rahad sisse.

Rigged
29.03.10, 18:30
3 bet and get it in, 3% preflopi vastu näitab stove sulle juba 67% equityt, ja kui 4 betib siis imo QQ+,Ak+ mille vastu on ikka 57+%

flipmachine
30.03.10, 17:25
Igatahes mina tõstsin 1.80$ , tema lükkas, callisin, näitas KK. Aga koguseda värki tegin ma ainult seetõttu, et mina ei foldi KK pre flop, kuigi antud käe puhul statidest tulenevalt olin 85% kindel, et vastas AA, seepärast paningi käe üles, et saada kinnitust , et KK ei foldita pre flop NL10

Dogers
30.03.10, 19:38
krt mul oli just olukord kui mu KK vs weaktight regular, kelle 3bet 860 käe peale 0 oli, mulle buttonilt 3beti tegi, mõtlesin küll et wow mis nüüd saab, otsustasin callida ja ta flopil üle mängida kui ässade jaoks rigged flop peaks tulema :D

3667 boardil ta igatahes foldis, mu donkbeti esmalt ta lihtsalt callis obv

Char
30.03.10, 19:44
kui kunne ei mängi, sis mida veel

3bet ja kui on AA , sis better luck next time

kui statid 3-5, sis ega tal ainult seal AA pole ju, handrange suurem ikka . AK, QQ jne

flipmachine
30.03.10, 20:04
kui kunne ei mängi, sis mida veel

3bet ja kui on AA , sis better luck next time

kui statid 3-5, sis ega tal ainult seal AA pole ju, handrange suurem ikka . AK, QQ jne

3/3 oli kui mina mängisin temaga kätt. Aga kõik õige, loomulikult on handrange suurem, kuid ma leian ,et ei ole patt panna üles selline käsi ja saada õpetavaid vastuseid, kuna ma tegutsesin mitte mõeldes, vaid vastavalt tavale mitte foldida KK pf.

Dogers

krt mul oli just olukord kui mu KK vs weaktight regular, kelle 3bet 860 käe peale 0 oli, mulle buttonilt 3beti tegi, mõtlesin küll et wow mis nüüd saab, otsustasin callida ja ta flopil üle mängida kui ässade jaoks rigged flop peaks tulema :D
3667 boardil ta igatahes foldis, mu donkbeti esmalt ta lihtsalt callis obv

Sa oleksid läinud ikka all inn ju turnil kui ta oleks surunud ?

Dogers
30.03.10, 20:09
muidugi, lihtsalt ebalev oli preflop

H2O
08.04.10, 04:47
Standart 3bet, ja kui tuleb sealt all-in siis kindel call. KK ei saa mitte mingil juhul siin foldida.

low-flow
08.04.10, 14:08
Standart 3bet, ja kui tuleb sealt all-in siis kindel call. KK ei saa mitte mingil juhul siin foldida.

+1

HU grinder
08.04.10, 14:15
Miks te vana teema üles kisute? Ammendavaid vastuseid on eespool küll.

low-flow
08.04.10, 17:30
Miks te vana teema üles kisute? Ammendavaid vastuseid on eespool küll.

Et keegi ikka ära ei unstaks, et me ei foldi KK pre ;)

zuckerman286
17.04.10, 16:47
Et keegi ikka ära ei unstaks, et me ei foldi KK pre ;)

kas ka siis, kui mõlemad on 250bb deep ja sind 5betitakse PF villaini poolt, kes on 10/5 (oletame, et representatiivne sample).

minu vastus on muidugi jah, aga viimase 45k käe jooksul olen NL10s analoogsed olukorrad kinnimaksnud ässadele või peelinud riverisse kuninga :D