PDA

View Full Version : Non-alko joogid.



lebovend
30.03.10, 00:01
Parim janukustutaja(peale lihtsalt vee)?
Huvitavaim/maitsvaim jook? Mingid kokteilid 2kki?

Ise olen Nestea fänn.

Karsklased, tulistage!

hotcocacola
30.03.10, 00:03
kuna siin foorumis karsklasi ei ole, siis vastuseid sa ei saa :D

kyll aga gaasilistest jookidest on tavaline coca & fanta väga nutsid.
nestea on ka hea, aga seda kõlbab juua vaid jääga.. (Y)

camu
30.03.10, 00:05
Ma ka Nestea fänn. Maru palju kulub seda ainult, kuna pool liitrit korraga alla kallata pole eriline kunst.

nomerlot
30.03.10, 00:05
eriti rõve on kuum coca

nomerlot
30.03.10, 00:06
aga jookidest rääkides on granaatõunamahl mõnush

ingu
30.03.10, 00:07
Mina olen energiajookide sõltlane. LX pealmiselt.
Artic ka hea jook.

nikitheone
30.03.10, 00:08
sidruni-laimi vivafresh (L)

alaska
30.03.10, 00:16
piim loomulikult.

ingu
30.03.10, 00:18
Kas see on selline pooleldi heade pealekate teema v :D

hotcocacola
30.03.10, 00:20
minuarust see ongi non-alkoholi teema, ehk siis kõik soovitavad head pealekat alksile Zzz :D

mkva
30.03.10, 00:23
kuna siin foorumis karsklasi ei ole, siis vastuseid sa ei saa :D




Mina olen ju ..:rolleyes2:

E: Baikal; Tarhun

nomerlot
30.03.10, 00:26
Mina olen ju ..:rolleyes2:

E: Baikal; Tarhun

näe kes ellu on ärganud

vapsik
30.03.10, 00:28
Aura kirsimahl on üks lemmikuid.

hotcocacola
30.03.10, 00:34
Mina olen ju ..:rolleyes2:

E: Baikal; Tarhun

vähem ettekujutust :D

baikal ja tarhun....rohvel..sellist keemilist saasta on äärmiselt keeruline sisse juua :S


aura kirisimahl on ja väga hea (Y)
kui võrrelda aura kirimahla teiste firma kirsimahladega, siis see on nagu öö ja päev (Y)

mkva
30.03.10, 00:35
vähem ettekujutust :D

baikal ja tarhun....rohvel..sellist keemilist saasta on äärmiselt keeruline sisse juua :S


aura kirisimahl on ja väga hea (Y)
kui võrrelda aura kirimahla teiste firma kirsimahladega, siis see on nagu öö ja päev (Y)

Osad kirsimahlad on siis tumedamad jah? Või kuidas need osad ööd meenutavad?

flipmachine
30.03.10, 00:44
KÜLM piim loomulikult.

fyp

vonkartoffel
30.03.10, 00:50
Mina olen energiajookide sõltlane. LX pealmiselt.
Artic ka hea jook.
LX vana tallinnaga on viimasepeal jook

dener89
30.03.10, 01:23
külm klaaspudeli coke

lebovend
30.03.10, 01:41
Mina olen energiajookide sõltlane. LX pealmiselt.
Artic ka hea jook.
endale meeldib ka neid energiajooke libistada, kuigi pean tunnistama,
et maitsemeel pole niiv6rd arenenud, et neil vahet palju teeks.
yldiselt lasen hustlerit ja dynamiiti, kuigi nagu mulle seletatud on,
siis dynamiit pole vist eriti tunnustatud energiajoodikute poolt.

piim loomulikult.
piimaga on see veider lugu, et s88gi k6rvale kallan m6nuga, kuid
niisama piima ei. kustutab janu h2sti v2? :D

Mina olen ju ..:rolleyes2:

E: Baikal; Tarhun
vot ei olegi neid asju proovinud. aeg teha seda.

Aura kirsimahl on üks lemmikuid.
Janu vastu ka aitab? :D


Anyways, keegi m6nda joodavat alkovaba 6llet ka teab?

Codecci
30.03.10, 01:41
See kanepi jäätee, mida müüakse väikestes 200-250ml papp-purkides. Kallis, aga hea.

K2snakas
30.03.10, 01:44
ise väga neid cocasid ja värke muidu ei joo, aga enamjaolt on minu janukustutaja kohv:)

nomerlot
30.03.10, 01:46
Anyways, keegi m6nda joodavat alkovaba 6llet ka teab?

Baltikal on täitsa joodav ja Krombaucher meeldis mulle ka.

hotcocacola
30.03.10, 02:08
no energiajookidest on OBV kõige parem Burn!!!!!!!!!!!!! See mustas purgis olev punane vedelik on väga mõnus (Y). Ilmselgelt kõik muu Eesti kraam on täiesti gigapask (LX, dynamiit, hustler jne)

-andres-
30.03.10, 02:32
Mahlad on reaalselt paremad ju kui gaasilised joogid.
Ja lol Coca, ütled et Tarhun ja Baikal on rämedad keemiad, et kuidas neid juua kuigi postitad, et Coca ja Fanta on head. Hmm...

mkva
30.03.10, 02:35
ja baikal ei ole keemia üldse vaid on mingi venamaadzungli taimedest tehtud vms :D

Keiss
30.03.10, 02:37
porgandi mahl

hotcocacola
30.03.10, 02:37
obv et kõik on keemia, aga noo tarhunn on niivõrd hullu happemaitsega, et noo ma ei tea:D

baikal on pigem tehtud ukraina maagaasist ja vene masuudist :D

mkva
30.03.10, 02:40
baikal on ballade jook

2ssapaar
30.03.10, 02:57
hääletasin fanta, sest sellel hetkel tahtsin seda

nüüd tahaks sprite'i

inward
30.03.10, 04:15
Põltsamaa mahlad on imo parimad.
Cocat ei joo üldse, kui siis Sprite/Fanta on mahe vahel.
Piim kindlasti toidu kõrval on nuts. Kefiir ka .

rohelinekonn
30.03.10, 05:02
Evian on nuts

Ja kui gaasilist siis Tartu limonaadi

Relamz
30.03.10, 05:12
piimasõltlane 123

Muckyourcards
30.03.10, 05:51
Kohvi ja Tartu limonaad.
Viimane on pohmas peaga eriti nuts :laugh:

pikk28
30.03.10, 06:38
i like õuna Rockstar, õuna-pirni Bonaqua.
eesti energiajoogid on ikka sellised BS-d et jube.

Provoker
30.03.10, 07:38
Multinektar ning peach nestea

leits
30.03.10, 07:46
borjom

vsiu100
30.03.10, 08:18
piim, keefir, borjom, sidruni nestea(kuigi viimase aastaga on kvaliteet alla käinud).
olen suures koguses erinevate tootjate mahlasid proovinud.
imo üks parimaid granini mahlad(eriti jõhvika). on küll 2x kallim, kui põltsamaa, aga kui kõrvuti proovida, saab aru(noh umbes sama, kui võtta amps luunja kurki ja miskit hispaania maitsetut paska vms).
tomatimahl ka nuts ja peab tunnistama, et solo tomatimahl siiani parim leid. kerge soola-pipra maitsega, ei ole vaja midagi lisada.

ment52
30.03.10, 08:33
Tomatimahl on halvim jook mida ma tean, ei kujuta ettegi mitu päeva ma pean tilkagi joomata olema et see alla läheks.

vsiu100
30.03.10, 08:43
Tomatimahl on halvim jook mida ma tean, ei kujuta ettegi mitu päeva ma pean tilkagi joomata olema et see alla läheks.


:biggrin:
coca-fanta-sprite generatsioon

ment52
30.03.10, 08:46
redbullgen imo

IamAllin
30.03.10, 09:00
Jääkülm virsiku Nestea (L)

ristijeesus
30.03.10, 09:05
Anyways, keegi m6nda joodavat alkovaba 6llet ka teab?

1. Puls Tume 2. Baltika 0 (pudelis, mitte purgis) 3. Puls Hele

Muidu lemmikjook on Tanheiseri kali, sisaldab küll veits alkoholi, aga kuna seaduse silmis siiski non-alko, siis kõlbab siia teemasse küll.

hotcocacola
30.03.10, 09:05
käisin just poes, ostsin 2x virsiku ja 1x sidruni nestead + terve pakk jääd.....noniino, fallos alaku

nikitheone
30.03.10, 09:06
fallos? ma ei taha teada, mis sa nende pudelitega teed

pikk28
30.03.10, 09:07
kris, kas sa päris elus ka nokid niimoodi igal võimalikul juhul? siin, sa nokid pidevalt, et bani saada (su pildid enamus suht head + paned HSP seasoni linke - need siis positiivsed teod). ma ei saa aru lihtsalt, mis sul viga on? mis krdi narko om parem kui see või teine. kuskil öeldi juba, et jäta see teema rahule. ole nüüd mees ja võta mõistus pähe.

bounce
30.03.10, 09:11
trollimine teeb lahedaks.
teemasse niipalju, et hiljuti taasavastasin, et kuum kakao on väga hea jook. võis olla seoses külmade ilmadega.

pikk28
30.03.10, 09:12
ma ei saa kakaod kunagi juua, sest nõukaajal sunniti miskit leiget nahaga kakaod jooma. pidevalt ropsisin lasteaias :D

yolpa
30.03.10, 09:15
nestea on nuts ja tavaline tartu limpa

noname
30.03.10, 11:08
nestea on nuts ja tavaline tartu limpa

Agree.

Codecci
30.03.10, 11:14
redbullgen imo

Vahepeal olin jube Red Bulli sõltlane, ei saanud sessi alustada ilma selleta ja päevas läks 2 purki, nüüd lahti saanud, aga samas mäng on see aasta sitt, ainult 24K kätt mänginud - huvitav kas siin on mingi seos? :D

mkva
30.03.10, 11:17
borjom

obv see parim jooks senimaani mis siin öeldnud

Rage
30.03.10, 11:17
niisama targutamise mõttes.. tehke vahet mahlal ja mahlal.. enamik poes müüdavaid asju on mahlajoogid või miski suhkruga kosnervandid jms..

endale meeldib 100% mahlasid juua veega pooleks segatuna..

ahjaa.. ja kihisevatest.. klaaspudelis Tarhun on nuts külmana.. see Tarhun mida siin Tartu Õlletehas plastpudelis toodab.. see pole isegi Tarhuni maitsega..

vapsik
30.03.10, 11:17
Janu vastu ka aitab? :D




Ikka aitab.

Nestea jääteed on ka päris head kui mõtlema hakata. Endale meeldib virsiku oma kõige rohkem.

mkva
30.03.10, 11:19
niisama targutamise mõttes.. tehke vahet mahlal ja mahlal.. enamik poes müüdavaid asju on mahlajoogid või miski suhkruga kosnervandid jms..

endale meeldib 100% mahlasid juua veega pooleks segatuna..

punanegranaatõunamahlwtf

rohelinekonn
30.03.10, 11:20
ma ei saa kakaod kunagi juua, sest nõukaajal sunniti miskit leiget nahaga kakaod jooma. pidevalt ropsisin lasteaias :D

käi pekki mul tuli kah kohe see leige must vesi meelde. öak

k1ly
30.03.10, 11:43
Sidruni Nestea Ftw !

LuuK
30.03.10, 11:57
endale meeldib 100% mahlasid juua veega pooleks segatuna..

+1

kali meeldib ka :tongue2:

mis tarhuni (kunagine lemmik) puutub, siis see veneaegne oli tõesti mingit rõvedat keemiat täis.

pikk28
30.03.10, 12:12
jap alecoqi kali suht nuts

Pahvak
30.03.10, 12:13
Roheline Nestea, aga mitte see uus ja halb maasika-laimi. Keskmiselt ülepäeviti ikka ühe 1,5l ostan.

Toidu kõrvale joon ka palju tavalist kuuma teed.

http://toiduliit.ee/Upload/User/Image/NesteaVitaoGreenTea.JPG

leits
30.03.10, 12:37
pepsi max, coca zero .. tavalist cocat ei joo ... aasia riikide fantad ruulivad, klaas pudelis ja hoopis teine maitse .. piparmyndi teed teha, jahtuma ja siis külmikusse, hiljem jääd sisse, ka v2ga hea imo

miksnii
30.03.10, 13:20
Viinamarja- ja granaatõuna mahlad on joodavad
Tomatimahla absull ei kannata, kõige räigem stuff ever.

ristijeesus
30.03.10, 13:30
jap alecoqi kali suht nuts

Maitsel pole viga jah, aga seni kuni sinna topitakse säilituseks naatriumbensoaati (E211), mis kahjustab DNA elutähtsaid osi ning halvab rakkude talitluse, mille tagajärjel võib tekkida Parkinsoni tõbi ja maksatsirroos, siis minu poolt jääb ta praegu joomata. Täpselt sama lugu enamike muude karastusjookidega. Terviseks!

inward
30.03.10, 13:58
Unustasin, tomatimahl on s*taks hea!!! Soola ja kerge pipraga või lihtsalt sidrunipipraga.
Aa ja kes tomatimahla kannatavad, siis kui lisada sellele veel tabascot, veel soola ja veel pipart, midagi teravat oli veel, ja sidruniviil, siis see on ultimate pohmakaravim.
See on tõestatud.

Dogers
30.03.10, 14:06
piim

paradigmlost
30.03.10, 16:07
toidu kõrvale ja munchies-eks on külm piim kõige parem
mäkis eine kõrvale on jääga coca zero parim imo
mängimise kõrvale on mahlad väga head ja turgutavad - viimasel ajal olen eriti palju joonud aura granaatõunajooki, aga ka viinamarja, kirsi, multinektarid jms on head. puhas apelsini mahl on küll ergutav aga tegelt liiga happeline, palju ei saa juua noh.
Energiajoogid ja kohv on pokerdamiseks ja muidu taolisteks tegevusteks parimad. Dynamiit Juice on hea maitsega, red bull on muidugi kõrgem klass aga kallis.
Fanta ja Sprite on midagi täiesti ulmeliselt halba. Ekspert on rääkinud:D

Jack Jones
30.03.10, 16:16
3,5% piim, ploomimahlaga pooleks ;)
Nestea - Green Tea!

flipmachine
30.03.10, 16:27
3,5% piim, ploomimahlaga pooleks ;)
jaaaaaa see kompotimahla( kirss, ploom,maasikas) piima koks on tõeline nutsss :cool:

leits
30.03.10, 16:48
Energia jookide kohta .. tarbisin neid 12 aastaselt kuni 18 aastasweni, nii kus jõudsin .. olid head maitsed, hoitsid yleval etc ... Küll aga on sellel päris tõsised sideefektid. Minu kardioloog ütles et 95% tõenäosusega hakkasid minu vererõhu probleemid just energiajookide tõttu (koormab südant etc). Nüüd tarbin kolmandat aastat järjest iga päev rohte (vererõhu alandamiseks). Seega olge ettevaatlikud :)

inward
30.03.10, 17:13
Jah, sai isegi neid päris tugevalt kunagi lastud öövahetustes, mingi 3-4 starterit jne.
Suht tervisele hakkavad ja maole, mingit kahtlast ärevust tekitasid mul. Ei tarbi üldse kofeiini enam sellepärast.

Keiss
30.03.10, 17:18
Ma sain suht kiiresti lahti neist rohtudest leits, pm mulle ja annan mõned head alternatiivmeditsiini soovitused sulle. Kõik need tabletid on liig ja pikaaegne tarbimine väga halb. obv said ka mul vererõhuga jamad peale pikaaegset pummeldamist ja regulaarset energiajoogi tarbimist, et mitte ära väsida jne.

Peale porgandi mahla joon ka teisi kadarbiku mahlasid ning fännan veel kõiki kallimaid mahlasid. granini jõhvika mahl jms ning lisaks üks rootsi oranzis liitrises pudelis apelsinimahl(müüakse eraldi riiulis tav ja 2-3x kallim teistest). Samuti mingid portugali mandariini jms mahlad (ka 2-3x kallimad). Siis veel Prismas olev Polli õunamahl (2l vist oli mingi 50 kr - aga selle raha eest saad sa õunamahla mitte kontsentraadi+vee vms). Põhiline on see, et ei jooks mingit mõttetut suhkruvett, kuhu on lisatud toiduvärvi ja lõhnaainet ning kujutad ette, et joodki mahla. Õige mahl ei tohiks seista peale avamist paar nädalat kapis värskena vaid läheb ruttu hapuks.

Lisaks muidugi kõikvõimalikud erinevad teed. Eriline lemmik on piparmündi tee. Väha hea ja rahustav on pikkade grindide ajal seda juua kannutäite kaupa. Gefiluse keefir on ka muidugi väga hea. Ja ärgem unustagem vett, mida tuleks päevas juua rohkem kui õlut :)

Peale pikaaegset mahlade ja teede joomist on maitsemeeled hoopis teistmoodi välja kujunenud ning nüüd muutub juba paljas mõte energiajoogi peale või mingisuguse limonaadi nagu sprite vastikuks, öäk!

lebovend
30.03.10, 17:23
ma sain suht kiiresti lahti neist rohtudest leits, pm mulle ja annan mõned head alternatiivmeditsiini soovitused sulle. kõik need tabletid on liig ja pikaaegne tarbimine väga halb. obv said ka mul vererõhuga jamad peale pikaaegset pummeldamist ja regulaarset energiajoogi tarbimist, et mitte ära väsida jne.

muidu peale porgandi mahla joon ka teisei kadarbiku mahlasid ning fännan veel kõiki kallimaid mahlasid. granini jõhvika mahl jms ning lisaks üks rootsi oranzis liitrises pudelis apelsinimahl(müüakse eraldi riiulis tav ja 2-3x kallim teistest). Samuti mingid portugali mandariini jms mahlad (ka 2-3x kallimad). Põhiline on see, et ei jooks mingit mõttetut suhkruvett, kuhu on lisatud toiduvärvi ja lõhnaainet ning kujutad ette, et joodki mahla. Lisaks muidugi kõikvõimalikud erinevad teed eriline lemmik on piparmündi tee. Väha hea ja rahustav on pikkade grindide ajal seda juua kannutäite kaupa. Gefiluse keefir on ka muidugi väga hea. Ja ärgem unustagem vett, mida tuleks päevas juua rohkem kui õlut :)

Peale pikaaegset mahlade ja teede joomist on maitsemeeled hoopis teistmoodi välja kujunenud ning nüüd muutub juba paljas mõte energiajoogi peale või mingisuguse limonaadi nagu sprite vastikuks, öäk!

Sul on kyll vale kasvatus.

leits
30.03.10, 17:25
omatehtud õunamahl .. ka nuts imo

heido24
30.03.10, 17:27
säästu apelsinimahl või aura apelsinimahl ??

Keiss
30.03.10, 17:29
haha lebovend vist jala ei käi ja vett ei joo eksju ;)

paradigmlost
30.03.10, 17:41
hmm.. kas kofeiin on energiajoogis põhiline, mis ta tervisele kahjulikuks muudab? muidu ju koostis on suht sama nagu suvalisel limonaadil (palju suhkrut, gaas, säilitusained ja maitsetugevdajad). Suht paljude arvates on energiajoogid tervist laastavad.., ma ei saa aru miks ta kohvist näiteks kahjulikum on..(ka kohvi joovad ja on alati joonud inimesed regulaarselt ja palju alati ju..)teab keegi rohkem midagi selle kohta?

vinney
30.03.10, 17:45
omatehtud õunamahl .. ka nuts imo
ainuke nuts imo

inward
30.03.10, 18:07
Energiajookides on lisaks veel tauriini ka ja kofeiini hulk energiajoogis on suurem kui tass kohvis ntx. Eks see oleneb inimesest, kellele kuidas mõjub.Ja no sellisel juhul arvata võib, et päevas tass kohvi ei mõju tervisele nii halvasti kui mingi 2-3 energiajooki.


// Omatehtud õunamahl on tõesti hea, maal mingi vähemalt 300 liitrit seda :D

Godspeed_EJ
30.03.10, 18:20
1. Vesi
2. Roheline tee
3. Isetehtud mahlad - porgandi, porgandi/peedi, õuna/pirni jne.
4. Borjom
5. Dr. Pepper

vennike
30.03.10, 18:34
Tropicana Orange juice FTW. 100% squeezed, ilma igasuguste säilitusaineteta.

Lutzky
30.03.10, 21:36
coca-cola
tomatimahl
coca-cola
coca-cola (tavaline, mitte see dieetpask ja tsiirokaka)

tonis
30.03.10, 22:48
Uus valge klaari limonaad on ka üpriski hea.

macest
30.03.10, 22:50
Energiajookidest meeldib enim see Juissi Red Energy vms, mahlapakis myyakse. Aga muidu nestea ja cappy joogid on nuts.

heido24
30.03.10, 23:17
Uus valge klaari limonaad on ka üpriski hea.

uus ta kyll ei ole...see oli myygil ka kunagi siis kui me veel EV ei olnud :)

nomerlot
31.03.10, 11:23
uus ta kyll ei ole...see oli myygil ka kunagi siis kui me veel EV ei olnud :)

ma küll ei mäleta. Ma mäletan et oli Lumivalgeke :)

rahvavaenlane
01.04.10, 01:36
mismõttes nagu coca fanta sprite??? pole aastaid neid solke tarbinud ja ei kavatse ka enam.

noname
01.04.10, 02:16
Miks polli Nestead v mõnda energia jooki ei pandud?:confused:

variatsioon
01.04.10, 02:17
mismõttes nagu coca fanta sprite??? pole aastaid neid solke tarbinud ja ei kavatse ka enam.

+1

ment52
01.04.10, 03:19
fanta>coca>>sprite

Tylos
01.04.10, 03:24
N2en juba vaimusilmas uut polli:

lillad stringid,roosad stringid v6i valged t2pikestega stringid...

lebovend
01.04.10, 11:29
mismõttes nagu coca fanta sprite??? pole aastaid neid solke tarbinud ja ei kavatse ka enam.


Miks polli Nestead v mõnda energia jooki ei pandud?:confused:


N2en juba vaimusilmas uut polli:

lillad stringid,roosad stringid v6i valged t2pikestega stringid...

Mida te ajate :D?! Minu jaoks l2hevad coca fanta sprite samasse
gruppi. Nestea kohe kindlalt ei l2he sinna. See, et pollis pole
rohkem valikuid, ei t2henda, et nendest kolmest üks peab sul kindlalt
kõikide jookide lemmik olema ju. M6tle sellele pigem nii: Oled yksikul saarel, kus
magevett on v2ga raske leida. Kaldale uhutakse kast: kas sa eelistaks, et kastis oleks pigem:
fanta
sprite
coca
valged t2pikestega stringid



geez, kus inimesed tekitavad probleeme ikka :D

vapsik
01.04.10, 11:33
Just.

Keegi ei keelanud endal sellist teemat teha ja nesteade ning muude asjadega polli teha.

$$$
01.04.10, 11:33
Mida te ajate :D?! Minu jaoks l2hevad coca fanta sprite samasse
gruppi. Nestea kohe kindlalt ei l2he sinna. See, et pollis pole
rohkem valikuid, ei t2henda, et nendest kolmest üks peab sul kindlalt
kõikide jookide lemmik olema ju. M6tle sellele pigem nii: Oled yksikul saarel, kus
magevett on v2ga raske leida. Kaldale uhutakse kast: kas sa eelistaks, et kastis oleks pigem:
fanta
sprite
coca
valged t2pikestega stringid



geez, kus inimesed tekitavad probleeme ikka :D

Nestea 100%

Keiss
01.04.10, 16:08
Ma põhimõtteliselt ei ole sellele küsitlusele mingit vastust andnud.

lebovend
01.04.10, 16:10
Ma põhimõtteliselt ei ole sellele küsitlusele mingit vastust andnud.

Jää oma p6him6tete juurde. Me ilmselt midagi sellest ei kaota.
Kyll aga ei saa aru, miks keegi peaks mainima, et ta pollis oma h22lt
ei andnud. T2helepanu?

PS: Ise ei f2nna ka yhtegi jooki sealt neist kolmest. Cocat pole
ostnud p2rast algkooli. Sprite lasen vahest viinaga.

Pahvak
01.04.10, 16:35
Ma ka ei hääletanud. Sprite'i viinaga pole pärast põhikooli joonud.

lebovend
01.04.10, 16:39
Ma ka ei hääletanud. Sprite'i viinaga pole pärast põhikooli joonud.

aga proovi. sisse tilguta seda sidrunhapet, mis nad myyvad
nendes kollastes topsikutes. p2ris nuts asi on.

Keiss
01.04.10, 21:42
Kes ME?

paradigmlost
10.04.10, 11:20
Avastasin, et kõige parem jäätee on GUTTA peach and apple!! isegi parem kui virskuku nestea- maitse tundub kuidagi väga hästi tasakaalus olevat, pole üleliigselt suhkruna jne, 1,5l pudel maksab selveris sama palju kui 0,5 nestea

lebovend
10.04.10, 13:20
ise proovisin selle valge klaari 2ra
suht seksikas jook imho, mulle meeldib.
jooks nagu alkovaba siidrit. viinaga sobis h2sti.

nikitheone
10.04.10, 16:29
JAA lebovend jaa!
ma ka maitsesin seda valget klaari ja esimene mõte oli, et see sobib viinaga. skill rsk

leits
10.04.10, 18:21
jube maitse imho ... kelluke ftw

kardaanirist
10.04.10, 18:28
maitse poolest energiajoogid parimad imo. kohvi on ka hää.

nomerlot
10.04.10, 18:30
Cocacolat on öösel hea grindides libistada, kofeiin ja suhkur hoiavad vaimu erksamana:) Aga kuna ta on maitselt liiga magus minu jaoks, siis panen alati korraliku sortsu sidruni- või laimimahla hulka, väga hää.

adam_q
11.04.10, 18:01
Cocacolat on öösel hea grindides libistada, kofeiin ja suhkur hoiavad vaimu erksamana:) Aga kuna ta on maitselt liiga magus minu jaoks, siis panen alati korraliku sortsu sidruni- või laimimahla hulka, väga hää.

light või zero on suht vähemagusad :) aga kofeiini saab ikka ju

adam_q
11.04.10, 18:07
LX vana tallinnaga on viimasepeal jook

mu arust redbull ja battery kickivad muude energiakate äässi kaarega

EdgarP
11.04.10, 18:21
mu arust redbull ja battery kickivad muude energiakate äässi kaarega

Aga proovi Monsteri energiajooke, imo kickivad need bullid ja muud jutud ära :rolleyes:

onuark
11.04.10, 19:24
Coca cola on obv nuts.
Valge klaar on ülihea pealekas viinale, sitaks hästi võtab viina maitse ära.
Valge klaar on selle spritzeri maitsega btw.

pastilaa
12.04.10, 08:30
Coca cola on obv nuts.
Valge klaar on ülihea pealekas viinale, sitaks hästi võtab viina maitse ära.
Valge klaar on selle spritzeri maitsega btw.

Väga hea jook tõesti. Olen sõltlane. Kannatab isegi selle joogiga võrdlust: http://www.lamarche.com.tw/upload/1_570/CT0039-b.jpg

Kloonike
12.04.10, 09:29
Largo viinamarjanektar on nuts.

http://www.largo.ee/upload/largo/tooted/Largo_viinamarjanektar_thumb.jpg

leits
12.04.10, 09:35
tais on saada ka seda v22?

adam_q
12.04.10, 10:00
Aga proovi Monsteri energiajooke, imo kickivad need bullid ja muud jutud ära :rolleyes:

Eestis ka seda? Muidu Johnny Chanil ju ka energiakas - "All in"

EdgarP
12.04.10, 17:03
Eestis ka seda? Muidu Johnny Chanil ju ka energiakas - "All in"

All ini ma ei teadnud, aga Monster on vähestes kohtades- tanklatest ainult Alexelas..

chrosmos
12.04.10, 19:01
piim, õunamahl ja must tee:rolleyes:

taipupole
13.04.10, 14:45
Minu lemmikjook. Snakeeyes!

qRuNxHqwazs

vapsik
14.04.10, 13:33
Klaar on tõesti üsna joodav, kui mu mälu ei peta, siis kunagi müüdud õuna gruuv vist oli samalaadne + pirni gruuv oli ka väga hea, aga neid ei toodeta juba väga pikka aega :(

Lutzky
14.04.10, 13:43
Minu uus lemmik: Aura Fruit near water, sidrunimaitseline. Nuts.

leits
14.04.10, 17:57
õuna - valgeviinamarja gutta mahl .. tra poodides on mahla valik üldse jumala kusine .. squeezed mahlu ma ei leidnkudki rimist..neil millel 100% peal need ka mingi konsentraadi v2rgist .. sucxor

nomerlot
16.04.10, 14:43
Minu lemmikjook. Snakeeyes!

qRuNxHqwazs

How about RAWBERRY! :D

isenseven
16.04.10, 16:15
Piim, nestea ja segumahl FTW!

The_Meer
19.04.10, 11:44
sidruni-laimi vivafresh on nuts

lebovend
19.04.10, 20:42
imho need scweppesi toonikud on janukustutamiseks maruhead.
neid nagu ei taha palju juua. ei ole nii, et j22d lyrpima, nagu mul sageli on,
ostan kylmikusse janu jaoks miski joogi ja see l2heb kiirelt 2ra :p

imthcplant
20.04.10, 00:25
home made applejuice on parim viinale :D

leits
20.04.10, 00:26
sain eile kodust sõstra mahla veega yle pika aja .. tra see on ka hea

inward
20.04.10, 00:37
Punase või musta ? :D
Aga jah, neid koduseid mahlu peab lahjendama ka, happelisus hakkab korralikult kõhule :D

vapsik
20.04.10, 01:17
Mõlemad on IMO head.