PDA

View Full Version : Kombinatsioonide statistika



Pokrinägu
01.04.10, 02:50
Kuna mu eelmine "rigged" teema pandi kinni siis nüüd räägiks statistikast :biggrin:
Leidsin ühe proge, mis simuleerib live game, pead ei anna aga vist on nii.
Seal näitab et live gamei üldised tõenäosused peaks olema:

High card 17%
1 paar 44%
2 paari 23%
Kolmik 4,8%
Rida 4,7%
Mast 2,8%
Maja 2,7%
(eelnevad kokku moodustavad 100%)

Võrdleks majade esinevust.
Mis teil HM näitab, mitu maja olete saanud mitme käe kohta ja mis pokritoas?

Mul endal aint 2600 mängu ja majasi neist 7, unibetis.

Proge link: on http://www.frayn.net/poker/

lenC
01.04.10, 03:18
See ei ole ikka hea teema. Need %-d on väga mööda, google.com aitab sul leida õiged protsendid. Lives ja onlines tuleb samamoodi kaarte, võib tunduda erinevalt, kuna onlines käib mäng kordades kiiremini.

Sebastian_du
01.04.10, 07:29
1 paari 44% saad siis kui mängid IGA käe lõpuni. Soovitan proovida kindlasti on massiv +ev.

Ma ise olen teinud sited statstika võrdlust 500k hand kaupa, stiilis kui tihi on monotone flop jne üldiselt jäävad tulemused standart hälve piiridesse. Random-genidest võib rääkida küll aga mitte nii nagu sina pakkud(rigged ei ole)

Pokrinägu
01.04.10, 09:30
1 paari 44% saad siis kui mängid IGA käe lõpuni. Soovitan proovida kindlasti on massiv +ev.

Ma ise olen teinud sited statstika võrdlust 500k hand kaupa, stiilis kui tihi on monotone flop jne üldiselt jäävad tulemused standart hälve piiridesse. Random-genidest võib rääkida küll aga mitte nii nagu sina pakkud(rigged ei ole)

Aga kirjuta nats täpsemalt mis arvud kus pokritoas said

Pokrinägu
01.04.10, 09:39
See ei ole ikka hea teema. Need %-d on väga mööda, google.com aitab sul leida õiged protsendid. Lives ja onlines tuleb samamoodi kaarte, võib tunduda erinevalt, kuna onlines käib mäng kordades kiiremini.

No jah, need %-d ei näita mingi kombinatsiooni saamise tõenäosust vaid kombinatsiooni suhtarvu teiste kombinatsioonide suhtes. Et nad võrreldavad oleks tuleks HM tulemusi ümber arvutada. Aga vahet polegi, lihtsam on HM tulemusi võrrelda.

Muckyourcards
01.04.10, 10:13
LOL@" Eelmises teemas "rigged" arutlesin statistika üle, kui tihti on kellegil set over set ja kui tihti on kellegil maja tulnud."
" Kuna eelmine teema pandi lukku siis ma mõtlesin, et teen teema kus saaks statistika üle arutada näiteks kui tihti olete oma kätearvu kohta maja saanud."
:laugh::laugh::laugh:

Siit leiad statistika:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1628

alaska
01.04.10, 12:31
kui sa tahad arutleda teemal, et kuidas oleks programmi väänamine mingil viisil pokkeritoale kasulik, siis seda võiks küll teha. Superuserid- loomulikult on see kasulik neile, kes teiste kaarte näevad. aga kuidas oleks toale kasulik, kui mõnel mängijal tuleb vähem sette kui teisel? Mida see tuba sellega võidab?
Teiseks, kas suurem hulk tiltis mängijaid on toale kasulik? Tõenäoliselt on, aga kas tavaline non rigged pokker ei aja samamoodi tilti, et seda oleks veel vaja juurde orgunnida rigged riverite või runner runneritega?

flipmachine
01.04.10, 13:55
Kolmik või nelik, kui käes paar 11.8% holy shit .. ma vaatasingi ,et eelmise sessi ajal setid ei tulnud , sain 4.5% 1700 käe peale :D. rigged?

olavike
01.04.10, 14:14
Pista end pokri oma teemadega.

Pokrinägu
01.04.10, 14:18
kui sa tahad arutleda teemal, et kuidas oleks programmi väänamine mingil viisil pokkeritoale kasulik, siis seda võiks küll teha. Superuserid- loomulikult on see kasulik neile, kes teiste kaarte näevad. aga kuidas oleks toale kasulik, kui mõnel mängijal tuleb vähem sette kui teisel? Mida see tuba sellega võidab?
Teiseks, kas suurem hulk tiltis mängijaid on toale kasulik? Tõenäoliselt on, aga kas tavaline non rigged pokker ei aja samamoodi tilti, et seda oleks veel vaja juurde orgunnida rigged riverite või runner runneritega?

Pokritoale oleks kasulik kui madalates ja keskmistes limiitides oleks võimalikult palju suure potiga mänge. Ehk siis mäng kus ühel maja teisel kolmik ja paugutavad nii kuis jaksavad. Pm saaks ju mängutuba niisama RND joosta aga vahepeale visatakse historist kordusmänge, kus on potid suureks läinud. Pakun, et sellise süsteemiga ei oleks pokritoal mingi probleem oma kasumit kahe v kolmekordistada. Kui ma oleks pokritoa omanik siis ma küll teeks nii :biggrin:

JA MA EI OLE ÖELNUD EGA MÕTLE ET SEE NII ON, lihtsalt huvipärast tahan võrrelda kombinatsioonide statistikat erinevates tubades.

kardpleier
01.04.10, 14:27
poolteist a. tagasi kui olin yhe pygala võrra dongim kui praegu siis jäin yhel turnas 1-seks bubbleks . (kõik fold ma buttonilt shoven KK bb call 99 , river 9 . thank you for participating). Saatsin starsi supporti et tavai klounid mida see tähendab. Saatke buy in tagasi ja olen rahul...lol. siis support ytles et nad ei ole rigged sait!!! ,andis mingi lehe kus oli kirjas starsi tõenäosuste statistika. ja pmst ei olnudki rigged... otsin yles selle lehe

Divide03
01.04.10, 14:46
Mul sõber saatis kh supportisse kirja, et mis teie riveril viga on. Ja sai kh umbes sama kirja ja lehti, kus t6estavad et see pole rigged. Aga peale PS on ka teisi tube olemas :)

Pokrinägu
01.04.10, 16:15
Samas kui mingid toad on rigged ja mingid mitte siis ilmselt Pokerstars oleks üks esimesi, mis ei oleks, ettevõtte väärtus perspektiivis kaalub üle lühiajalise kasumi.

Pokrinägu
02.04.10, 09:37
Kellelgi Olympic onlinei kohta on mahukamat statistikat?
Ma mängind Party-s, PS, FT, Unis
Mu kogemuste järgi on Olympsis kõige ulmelisemad mängud, nii ulmekad, et loobusin seal mängimast.
Pea iga flop nagu oleks setup ja igal riveril on kinder surprize.
Ja ma pole ainus, kel väga kahtlustav mulje jäänd sellest pokritoast

olavike
02.04.10, 11:32
Kas on nagu raske normaalset eesti keelt kirjutada?
Ei ole pokri-, pokkeri- on!

Karelkorm
02.04.10, 11:49
Flopzilla on hea programm, mida tuleks kindlasti uurida ja puurida, kui tahate veel paremaks mängijaks saada kunagi. Ed Milleril on kusagil internetis üks hea kombinatoorika video, mis võiks ka pokerdajate (pokkerimängjate) mõtlemist arendada pisut... Muide, mul ka üks sõber saatis FT supporti kirja, et miks river nii ... ja peale vastust sai elu esimesed royalid ja kõik suckoudid riverist :P lambi kokkusattumus imo, a kui kellelgi ple enam jäänud kedagi süüdistada oma halbades mängutulemustes, siis saate siit veel oma teooriatele kinnitust :rolleyes:

ActionJackson
02.04.10, 12:21
Pigem on ikka mängijad rigged. 30+ VPIP käest võib küll kergelt raha saada aga samas sa ei tea kunagi, millega ta nüüd täpselt sul vastas istub. See, et ta turni ja riveriga kolmiku kokku imeb oma J4o'ga on pigem tööõnnetus kui märk sellest, et site rigged on.

alaska
02.04.10, 14:54
Kellelgi Olympic onlinei kohta on mahukamat statistikat?
Ma mängind Party-s, PS, FT, Unis
Mu kogemuste järgi on Olympsis kõige ulmelisemad mängud, nii ulmekad, et loobusin seal mängimast.
Pea iga flop nagu oleks setup ja igal riveril on kinder surprize.
Ja ma pole ainus, kel väga kahtlustav mulje jäänd sellest pokritoast



Mida oskamatumad mängijad, seda hullemad setupid. Kuna enamus väärt pokkerikirjandust on inglise keeles, siis mida vähem inglise keele oskajaid tuba sisaldab, seda hullemaid biite sealt saab.

Keskmine pokerstarsi mängija ei räägi sellist juttu, aga keskmine olympicu mängija räägib:
"J5 on hea kaart UTG pealt avamiseks, sest kõik mängivad ässa ja kunni ja kui flopp tuleb AJ5, siis ma teen ta tühjaks."

" kui ma tõmban riveriks masti kokku, siis see makstakse alati kinni, sest keegi ei usu, et ma nii suured betid backdoor mastitõmbega callisin."

"Ma võin 66-ga vabalt callida 3beti 30bb deep, sest kui ässa või kunni flopis ei ole, on pott minu, sest kõik mängivad AK"

Selliste mängijate vastu need haiged biidid tulevadki koguaeg, ma olen selle ise läbi elanud pokerstarsist Redkingsi kolides, kus terve laud oli 45+ vpip ja ma ei suutnud neid kuidagi käe peale panna ja pool bankrollist ühe päevaga hävisin. Seal tuleb teistmoodi adjustida ja kes sellega hakkam saab, selle jaoks on need vastased easy money, kes ei saa, selle jaoks on site rigged.

Pokrinägu
02.04.10, 15:21
No kõrgemas limiidis seal tegelt neid any suited mängijaid eriti ei kohta.
Biite oli hunnikutega pigem korralik kaart vs korralik kaart.
QQ vs KK, KK vs AA, AA vs set v mast jne siukseid oli mul umbes 15tk järjest, 1 mängu vist vahepeal võitsin ka.
Mulje jäi et sete seal 5 korda rohkem kui olema peaks.
Eks see kõik võib ka juhus olla aga no statistikat võib ikka uurida.

rasmer
02.04.10, 15:24
Mulje jäi et sete seal 5 korda rohkem kui olema peaks.

Saa aru, et see sinu mulje on nii väikse hulga käte kohta, et see ei tähenda midagi.

Fabulous
02.04.10, 15:28
No kõrgemas limiidis seal tegelt neid any suited mängijaid eriti ei kohta.
Biite oli hunnikutega pigem korralik kaart vs korralik kaart.
QQ vs KK, KK vs AA, AA vs set v mast jne siukseid oli mul umbes 15tk järjest, 1 mängu vist vahepeal võitsin ka.
Mulje jäi et sete seal 5 korda rohkem kui olema peaks.
Eks see kõik võib ka juhus olla aga statistikat võib ikka uurida.

Vahetevahel tulebki neid tihedamini ja vahel harvemini. Mul endal oli näiteks üks kord, kui tuli 12 käe jooksul AA, KK, QQ ja AK. Täna olen aga näiteks mänginud natukene üle 400 käe ja kõrgeim pocket, mis olen saanud on TT.
At the end of the day loksub ikka statistika paika ja matemaatiliselt on kõik korrektne.

Pokrinägu
02.04.10, 15:36
no eks ma ikka tuhandeid mänge mängisin seal kokku

Fabulous
02.04.10, 15:51
no eks ma ikka tuhandeid mänge mängisin seal kokku

2600 pole ju mingi sample...

zyxxx
03.04.10, 17:43
no eks ma ikka tuhandeid mänge mängisin seal kokku

Mängi ära 100 tuhat kätt ja räägime siis edasi.

Pokrinägu
03.04.10, 18:06
No mu küsimus oligi, et kas kellelgi suurem statistika olympsis...?