PDA

View Full Version : Kuidas tegutseda bubble olukorras?



kristjan88
01.04.10, 17:11
Kui lauas on 4 inimest järel ja mul on kõige suurem stackide arv kuidas tegutseda? kas peaksin rahulikult võtma või agressiivne olema? Mul on pidevalt agressiivsus kättemaksnud olen väga tihti bubbleks lennanud. Et kui algul parema käega lähen all in ja teine lihtsaltr kobistab ära siis ei saa sinna midagi parata jahm?

isenseven
01.04.10, 18:00
Mina oleksin pigem agressiivne, aga mitte üliagro...oleneb muidugi kui suur edu on ja kuidas vastased mängivad jne jne

Dogers
01.04.10, 18:04
Mängi oma mänge edasi ja võta võimalikult palju flippe shortidega.

Muckyourcards
01.04.10, 23:33
Et kui algul parema käega lähen all in ja teine lihtsaltr kobistab ära siis ei saa sinna midagi parata jahm?

Niikaua kui lähed paremate kätega all-in ja teine kobistab ära, ole mureta.
Remember, kui lükkad vastasega nupud sisse ja oled ees enne järgmise kaardi avamist, siis võid lugeda antud mängu õnnestunuks isegi kui sa kaotad selle käe.
Sest long termis jooksevad protsendid ikkagi paika.:spade:
Külma närvi ja edu laudates!

"Kui lauas on 4 inimest järel ja mul on kõige suurem stackide arv kuidas tegutseda? kas peaksin rahulikult võtma või agressiivne olema? "

Kõik oleneb su vastastest ja Sinust endast.
Kui tunned et vastasmängijad on scared money või tightid siis ole aggressivne, eriti kui sa stack liider oled, sest minu arusaama järgi on eriti turnadel kõige vastikum mängida mängijate vastu kellel on sinust suurem stack, sest see võib su turna lõpetada 1 käega(eriti kui on väga vähe mängijaid alles jäänud ja rahakohad suurenevad iga kohaga BI-iga võrreldes tohutult).
Kui on LAG stiili mängijaid sama laua taga siis kohenda vastavalt ka oma mängu veidi tightimaks aga 4beti tihedamini, millega sa peaksid saama suht tihti poti endale.


Peaks õige jutt olema aga ei ole grd. sest alkohol on oma töö teinud

Tarq666
02.04.10, 00:14
Alati mängi vastavalt vastase stackidele. Shortyde vastu agro, medium stackide suhtes ABC ja suurte stäkkide vastu ettevaatlikult.