PDA

View Full Version : ESTPatricku Multitabling 2 of 3



ESTPatrick
03.12.08, 20:14
aeg on järjele.

http://arion.pri.ee/estpatrick/multitabling_2of3

Tarmo
03.12.08, 20:18
allatirimine käivitatud!
Kiitus!

ranka
03.12.08, 20:28
Täpsusutseks niipalju, et salvestamiseks PAREM CLICK LINGIL ja "Save link as".

Priit
04.12.08, 00:09
symboolsed miljonid:D
palju peale liptoniga sponsordiili tegid?:P
e: selline kysimus, et selles käes kus sul AK ja AQ saab floppi maja, siis miks sa arvad et K turni on sinu jaoks hea kaart(ilma selleta suudaksid foldida sa ytled), mina isiklikult ei näe seal mitte midagi head (minu arust ei improvinud sa mitte millegi vastu, maybe AJ maksab rohkem kinni saades parema kickeri, aga vaevalt, preflop call oleks kahtlane jne, seega pigem tõi see kaart sulle rohkem hävingut, aga mis su mõttekäik on selles suhtes?)

ranka
04.12.08, 00:53
Ma enne homset videot ei jõua vaadata... Ja kui homme Tallinna siis enne ülehomset.

ESTPatrick
04.12.08, 01:36
symboolsed miljonid:D
palju peale liptoniga sponsordiili tegid?:P
e: selline kysimus, et selles käes kus sul AK ja AQ saab floppi maja, siis miks sa arvad et K turni on sinu jaoks hea kaart(ilma selleta suudaksid foldida sa ytled), mina isiklikult ei näe seal mitte midagi head (minu arust ei improvinud sa mitte millegi vastu, maybe AJ maksab rohkem kinni saades parema kickeri, aga vaevalt, preflop call oleks kahtlane jne, seega pigem tõi see kaart sulle rohkem hävingut, aga mis su mõttekäik on selles suhtes?)


mis aeg videos - ei meenu käsi, aga ma võin igast soga suust ajada, selles olen ma kindel

MM
04.12.08, 21:16
leidsin su mängust ühe lekke - liptoni tee, fish!

samas õppisin ka palju - kui ikka T lauda tuleb, siis ei ole mõistlik ümmargust betti panna :-*

Poeg
05.12.08, 16:16
Ootan huviga juba kolmandat :)

Rigged
22.02.09, 23:44
Suhteliselt standard, pole viga.