PDA

View Full Version : Pokkerimängija+Pangalaen



valustyng
05.04.10, 19:42
Tervist,

Tekkis selline küsimus, et kui soov pangast laenu võtta(korter) ning on näha, et on pokkerisaitidele on tehtud sisse/väljamakseid , kas siis see kuidagi mõjutab ka laenu saamist?

r3o
05.04.10, 20:07
mina sain mõned aastad tagasi liisingu ja mul on näha olnud, et mängin pokkerit.

Isiklikult arvan, et probleem tekib, kui nad näevad, et sul raha kaob või tekivad teiste laenudega probleemid vmt. Kui on stabiilne sissetulek + pokkerist tuleb ka lisa (või kaovad väikesed summad) siis ei tohiks probleemi olla ma arvan.

Aga eks pangast järgi küsides saad täpsemalt teada.. või siis võta teisest pangast.

tdx
05.04.10, 20:57
ei olnud probleemi.

sissemakseid ei ole eriti teinud, tho, väljamaksed on regulaarsed (thinly veiled brag obviously). kui ma õigesti mäletan, siis panin kuskil laenutaotluses osa pokkeritulusid 'muude tulude' hulka ja selle kohta polnud ka kellelgi küsimusi.

zyxxx
05.04.10, 23:41
Kuna tegelen ise autode müügiga, siis tean omast kogemusest mitut juhust kui kliendil on liising saamata jäänud just seetõttu, et on kasiinos kaardiga tasunud viimase aasta jooksul.

See võib tunduda küll abusrdne, aga nii on olnud ja seetõttu soovitan kõigil virtuaalseid rahakotte kasutada (Neteller, Moneybookers), sest oleks natuke nõme seetõttu pangalaenust ilma jääda.

Eks kindlasti on ka juhtumeid kui ei ole probleemi, sest pankade komisjonid ja seal istuvad inimesed on erinevad.

taipupole
06.04.10, 05:37
Alan Garner: Gambling? Who said anything about gambling? It's not gambling when you know you're gonna win. Counting cards is a foolproof system.