PDA

View Full Version : nutitelefonid



Leheküljed : 1 [2] 3

pikk28
25.04.13, 12:17
:frown:

nikitheone
25.04.13, 14:26
htc windows 8s, htc desire c või galaxy s II. täna-homme võtan ära ühe neist. any last words?

karupoeg
25.04.13, 14:28
htc windows 8s, htc desire c või galaxy s II. täna-homme võtan ära ühe neist. any last words?

gl

pikk28
25.04.13, 14:37
iphone

Rage
25.04.13, 14:41
ära windowsi võta, ikka android

veeretas
25.04.13, 14:44
Niki kui tiba juurde paned saad Htc one s-i, endal ja sõbral olemas, ühtegi halba sõna pole öelda, eriti meeldib disain ja nö istub käes suht hästi ja on kerge. Kui täna trenni tuled, siis saad lähemalt näha ka kui huvi on.

nikitheone
25.04.13, 14:50
Ma täna trenni ei jõua, a tänud soovituse eest. Htc one o. Sama hind kui SII. Desire c tho 120€ odavam

fyte
25.04.13, 15:14
iphone 4si aku oli ikka äärmiselt kehvake - olles viimased kuud S3 omanik, siis saab öelda, et viimasel kestab aku vähemalt 2x kauem. Rääkimata veel mõnusamast ekraanist, paremast kaamerast etc.

iphone on üldskaalal küll ok telefon, aga kokkuvõttes overrated kahtlemata - disain on kena, muud erilist pole.

pikk28
25.04.13, 15:16
:frown:

karupoeg
25.04.13, 15:19
iphone 4si aku oli ikka äärmiselt kehvake - olles viimased kuud S3 omanik, siis saab öelda, et viimasel kestab aku vähemalt 2x kauem. Rääkimata veel mõnusamast ekraanist, paremast kaamerast etc.

iphone on üldskaalal küll ok telefon, aga kokkuvõttes overrated kahtlemata - disain on kena, muud erilist pole.

S3 on tip top?

ei oska mida valida :(. välimuse järgi ostaks lumia 920 kindlasti, aga jutud liiguvad, et vindõus sitt

vsiu100
25.04.13, 15:37
S3-e kiidavad kõik.

karupoeg
25.04.13, 15:43
S3-e kiidavad kõik.

ma veel paar päeva ootan, äkki tuleb keegi nokia 6610 või 6610i-ga lagedale.

vsiu100
25.04.13, 15:45
?????

karupoeg
25.04.13, 15:53
?????

http://www.mobilegazette.com/images/nokia-6610i.jpg tead mõnda ilusamat telefoni w

bauss
25.04.13, 16:05
iphone
http://cdn.uberreview.com/wp-content/uploads/apple-haircut.jpg

Codecci
25.04.13, 16:07
S3 on tip top?

ei oska mida valida :(. välimuse järgi ostaks lumia 920 kindlasti, aga jutud liiguvad, et vindõus sitt
S4 ju kohe poodides.

karupoeg
25.04.13, 16:12
S4 ju kohe poodides.

koguaeg on mingi asi kohe kohe poodides... imo ei saagi nii osta asju :(

Codecci
25.04.13, 16:17
Korra aastas tulevad aint Samsungi ja iPhone lipulaev.

qbj0hn
25.04.13, 16:19
Ärge iphonega õlle avage.
Ilusti tõmmati tükk välja.

vsiu100
25.04.13, 17:09
Korra aastas tulevad aint Samsungi ja iPhone lipulaev.


juba praegu poodides. saad eeltellida. järg nädal ostad poest.

Romka
25.04.13, 20:42
iphone 4si aku oli ikka äärmiselt kehvake - olles viimased kuud S3 omanik, siis saab öelda, et viimasel kestab aku vähemalt 2x kauem. Rääkimata veel mõnusamast ekraanist, paremast kaamerast etc.

iphone on üldskaalal küll ok telefon, aga kokkuvõttes overrated kahtlemata - disain on kena, muud erilist pole.

Jepjep, kiidan ka S3 akut. Mul töötab korraga päris mitu äppi tagataustal, mussi kuulan ~2h päevas, ekraan alati kõige eredama peal, käin mitu korda päevas netis ja saan vabalt 2+ päeva hakkama. Kui nt kodus haige olin ja telefoni ainult helistamiseks kasutasin sai ~5 päeva.

Dogers
25.04.13, 21:50
Kas S4 tulek SIII ja SII hindasid alla ei löö?

leits
25.04.13, 21:54
Ma olen S2 alati viimased updated lasnud peale mis pakub, atm vist 4.1.2 .. probleeme pole esinenud, luckbox?

Dogers
25.04.13, 21:59
Mul keeras üks androidi update ikka totaalselt p****e kogu süsteemi, iga järgnev on samm-haaval paremaks muutnud, kuid esialgset taset ei ole saavutada suudetud. (pean silmas kasutajamugavust, telefon kiirust ja aku eluiga)

K2okfor_Mey
25.04.13, 22:10
Mul sama S2 paar korda on pakkunud update ühendamisel arvutiga aga mõlemal korral update failinud ega tegelt polegi nagu vaja upida kuna telef suht ok töötab. Ainuke asi mis närvi ajab on see kui kellegi nr olen kogemata valind katkestada ei lase viskab ekraani pimedaks ja ei reageeri mingitele nuppudele.

Ints
25.04.13, 22:17
Pilt on siis ka must kui telefoni nsma käes hoida ja powerit muljuda ?

Ärge hõisake siin väga midagi selle s4-ga. USAs on nt juba tarneprobleemid, ei imesta kui võib asjaga venima hakata, nagu föön 5ga alguses.

K2okfor_Mey
25.04.13, 22:20
Pilt on siis ka must kui telefoni nsma käes hoida ja powerit muljuda ?

Nii töötab aga näletan, et olen igast nuppe sellel ajal näppind ja nothing :D

Romka
25.04.13, 23:10
Mul sama S2 paar korda on pakkunud update ühendamisel arvutiga aga mõlemal korral update failinud ega tegelt polegi nagu vaja upida kuna telef suht ok töötab. Ainuke asi mis närvi ajab on see kui kellegi nr olen kogemata valind katkestada ei lase viskab ekraani pimedaks ja ei reageeri mingitele nuppudele.

Jep, see samuti üks tüüpvigadest. Naisel sama viga ja minu vanal telefonil mida nüüd sõber kasutab ka sama asi.

Ints
26.04.13, 00:13
See ekraan läheb muidu mustaks kui helistama panna ja korraks kõrva äärde tõsta või muud moodi samas asendis hoida. Või on sul mingi muu kala`?

vsiu100
26.04.13, 07:37
Kas S4 tulek SIII ja SII hindasid alla ei löö?

S3 oli juba läinud pisut, S2 ei ole ja veel ei lähe ka, nagu esindused mulle rääkisid.
Põhjus selles, et S2 on igal operaatoril väga vähe sees ja juures enam ei tellita. Viimased tk-d loodetatkse niigi maha müüa.

privador
26.04.13, 13:02
tibid esitlesid s 4 Kristiine keskuses. Tahtsin kohe tuuri panna. Ega midagi varsti ei pea närv vastu ja ostad 400+euriga Klckist s3 ära

nikitheone
26.04.13, 13:06
meh. ma mõtlen ja mõtlen ja i suuda otsustada, mis telefoni võtta. ilmselt võtan 3110 10€, ipadiga saab netis käidud kah

leits
26.04.13, 13:26
huvitav kuidas HTC one vs s4 on? hind sarnane neil vist?

Rage
26.04.13, 13:37
loe reviewsid, reviewd üldiselt pooldavad HTC'd

harryahven
26.04.13, 15:13
mõlemat käes hoidnud. HTC >>>> Samsung AINEC. kirjutasin pika jutu valmis, siis sain aru, et piisab ka ühest lausest. nett reviewsid/võrdlusi täis.

pastilaa
26.04.13, 15:20
+1. samsungi disain + käes hoides jätab palju säästuma mulje

pikk28
26.04.13, 15:29
tundub, et poisid pole iphone käes hoidnud

leits
26.04.13, 15:30
saa oma iphonest juba üle ükskord

vsiu100
26.04.13, 15:35
mind ajab Iphone ja ka HTC puhul tilti nende raske kaal. rejhgfjbvkijdtg.

endal htc.

mislinn
26.04.13, 15:57
tundub, et poisid pole iphone käes hoidnud
Olen päri :)

karupoeg
26.04.13, 16:10
tundub, et poisid pole iphone käes hoidnud

käisin just poes, peenike ja ebamugav sitt imo

harryahven
26.04.13, 16:33
iphonei vastu ei ole midagi, arvan, et suht parim telefon htc one-iga. kuna tahan nõks suuremat ekraani ning ka järgmine iphone pidi sama suur kui praegune tulema, siis ei jääks ootama, vaid valiks htc one-i. kaal mulle muret ei valmista, pigem on mõnus käes hoida selline tiba raskem metallist telefon (sama teema oli kunagi selle nokiaga (http://www.interstar.ua/mobile/img/phones/nokia_8800_gun_metal_se_main.jpg)) kui habras plastik jupp. julgen väita, et htc one on käes tunduvalt mugavam ja mõnusam kui iphone 5, just tänu sellele kumerusele ning kuna ääred on miski 4mm, siis tundub õhemgi kui iphone 5.

nikitheone
26.04.13, 20:37
Tahtsin htc one osta, solarises polnud. Homme ostan 15 eurose juustu, aitab kah

harryahven
26.04.13, 20:48
seda ei ole veel jah, lähinädalatel jõuab eesti poodidesse.

pikk28
26.04.13, 21:17
käisin just poes, peenike ja ebamugav sitt imo
Helista Leitsile, imo teil on millest rääkida

Ints
26.04.13, 23:18
htc küll natuke raskem üldjuhul, föön 5 küll rakse pole ju

bauss
27.04.13, 10:18
not sure kas trollid pikk28 või tõesti oled natuke ebastabiilne :D

Codecci
27.04.13, 22:36
Minu arust võiks veelgi raskem olla... Nokia Lumia 920 käes hoidnud, see heasti raske, aga miskipärast meeldib kui telefon raske :)

ranka
30.04.13, 15:02
Saab soodsalt ja suht ainulaadne ning omapärane pakkumine: http://www.epl.ee/news/majandus/suli-muus-nutitelefoni-pahe-puuklotse.d?id=66051284

karupoeg
30.04.13, 15:15
ostsin siis ka nutitelefoni ära, et lahe olla (nexus 4 siis). 3h on olnud juba atm küll selline tunne, et oli seda vaja. Kõige mugavam asi, mis nende nutikatega teha saab ongi vist lutsu viskamine? Käes hoides on küll selline tunne nagu vastsündinud lapsega, et kardad maha pillata.

pastilaa
30.04.13, 18:36
cool story bro

Owner85
30.04.13, 20:20
xperia Z on kellegil juba?ise piilun seda

ok2aa
01.05.13, 13:02
Mul on, meeldib.

Codecci
03.05.13, 07:06
Kas Samsungil on teiste Androidi telefonide ees mingi kindel eelis ka, et nad sitaks levinumad? Galaxy S3/S4 mulle välimuselt üldse ei istu ja pole kaalunudki Androidile üle minekut, aga HTC One ja Sony Xperia Z on ikka väga ilusad telefonid, mis panevad isegi mõtlema... Ootan siiski uue iPhone ära, äkki tuleb suurema ekraaniga kui 5, siis ei pea uue softiga harjuma hakkama :p

VisaHing
03.05.13, 07:30
http://3.bp.blogspot.com/-TQIn8Nne3VY/UGKddYt4TNI/AAAAAAAABL8/n50DxJDrvNA/s1600/iphone+20+weapon+and+samsung+galaxy+s+23+shield.jp g

Romka
03.05.13, 08:52
rofl

pikk28
03.05.13, 09:07
Kas Samsungil on teiste Androidi telefonide ees mingi kindel eelis ka, et nad sitaks levinumad? Galaxy S3/S4 mulle välimuselt üldse ei istu ja pole kaalunudki Androidile üle minekut, aga HTC One ja Sony Xperia Z on ikka väga ilusad telefonid, mis panevad isegi mõtlema... Ootan siiski uue iPhone ära, äkki tuleb suurema ekraaniga kui 5, siis ei pea uue softiga harjuma hakkama :p
+ev thinking

leits
03.05.13, 10:10
+ev thinking

sa kannad mingeid iThonge ka ma eeldan?

fyte
03.05.13, 10:16
iföunid endiselt ei toeta isegi flashplayerit ju? Mingid alternatiivsed veebilehitsejad on vist appstores saadaval, aga need olid kuidagi jube aeglased, kui kunagi proovisin.

pikk28
03.05.13, 10:21
sa kannad mingeid iThonge ka ma eeldan?
lol iLeits. sa oled Inaljakas.

Codecci
03.05.13, 10:31
iföunid endiselt ei toeta isegi flashplayerit ju? Mingid alternatiivsed veebilehitsejad on vist appstores saadaval, aga need olid kuidagi jube aeglased, kui kunagi proovisin.
Miks mul flashplayerit vaja peaks minema?

fyte
03.05.13, 10:47
Pea pooled portaalid kasutavad seda ju. Kui netis väga ei surfa, siis ei ole ehk tõesti vahet.
Nt ükskord kui leggopokkeris (iirc) tahtsin üht pokkerividi vaadata, siis ei hakanud ta lihtsalt mängima ja kõik.

nikitheone
03.05.13, 10:49
Miks mul flashplayerit vaja peaks minema?
facebooki linke ei saa coppyda teistele ja safariga ta ei ava, sest flash playerit pole. see on nõme

ranka
03.05.13, 16:10
lol iLeits. sa oled Inaljakas.

iRv

VisaHing
03.05.13, 22:32
iRv

Panen punkti trollimisele nüüd ( Peale selle on see ainuke teema, kus ma pole last postija xd )
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRMPxGG_qaYHNiFerHyOOgkR3oT1I0fg 5Yds29x7078SB0bGwYntA

valgelendur
30.05.13, 03:02
Samsung galaxy S3, gmail/viber etc ei uuenda end automaatselt (ei anna uutest kirjadest teada jne, pean manuaalselt refreshima). Olen kõik menüüd läbi lapanud, notificationid sees jms, kuid siiski ei miskit. ovb 24/7 nett on olemas, et selles asi pole. Alati unustan päeval kuskil teeninudsest läbi käia, et küsin siitk, ehk kellegil olnud sarnane mure ja oskab aidata. Google kiire otsimise peale head lahendust ei pakkunud.

Tänud

Strawberry
30.05.13, 07:28
Samsung galaxy S3, gmail/viber etc ei uuenda end automaatselt (ei anna uutest kirjadest teada jne, pean manuaalselt refreshima). Olen kõik menüüd läbi lapanud, notificationid sees jms, kuid siiski ei miskit. ovb 24/7 nett on olemas, et selles asi pole. Alati unustan päeval kuskil teeninudsest läbi käia, et küsin siitk, ehk kellegil olnud sarnane mure ja oskab aidata. Google kiire otsimise peale head lahendust ei pakkunud.

Tänud

Settings - Data Usage - Press the Menu button - Toggle Auto Sync

valgelendur
30.05.13, 17:47
Settings - Data Usage - Press the Menu button - Toggle Auto Sync

Ei aidanud ka see, aitad hoopis see et tellisin uued interneti setingud operaatorilt sms teel.
nn. "vaikeseadmed" (ehk panin kaardi sisse ja ei muutnud midagi) töötasid korralikult netis käimiseks jne, aga asjad mis ise end uuendama peaks, ei töötanud, uute seadetega hakkas tööle.

vonkartoffel
01.08.13, 00:23
Mul uut telefoni vaja, praegu kasutan HTC desire Z mille klaviatuuri jumaldan, et siis suht suur ekraan vist võiks olla et saaks nendele tähtedele pihta, samas võiks väiksem olla kui see samsungi miskine tahvelarvuti/lauatelefon.

Codecci
01.08.13, 01:31
Samsung Galaxy S4, HTC One, Sony Xperia Z. Sügisel tuleb vast ka uus iPhone, aga tõenäoliselt samasuure ekraaniga kui iPhone 5.

Ise ostan ka vist lähipäevil ühe neist kolmest. Kui osta EMT/Elisa/Tele2-st, siis neil operaatorilukud peal? Mul vaba vaja. IMO iPhone 4 ostsin EMT-st otse välja kliendihinnaga, siis küll aint EMT SIM-id toimisid...

Kui nii on, siis kust ma saan lukuvaba?

MartinGarcia
01.08.13, 06:28
Samsung Galaxy S4, HTC One, Sony Xperia Z. Sügisel tuleb vast ka uus iPhone, aga tõenäoliselt samasuure ekraaniga kui iPhone 5.

Ise ostan ka vist lähipäevil ühe neist kolmest. Kui osta EMT/Elisa/Tele2-st, siis neil operaatorilukud peal? Mul vaba vaja. IMO iPhone 4 ostsin EMT-st otse välja kliendihinnaga, siis küll aint EMT SIM-id toimisid...

Kui nii on, siis kust ma saan lukuvaba?

Elisa

karupoeg
01.08.13, 09:57
Mul uut telefoni vaja, praegu kasutan HTC desire Z mille klaviatuuri jumaldan, et siis suht suur ekraan vist võiks olla et saaks nendele tähtedele pihta, samas võiks väiksem olla kui see samsungi miskine tahvelarvuti/lauatelefon.

vaata, et nexus 4 ei osta. touchscreen või mis iganes on ülimalt ebamugav. Ma mõtlen just kirjutamise ja trükkimise osa, muu on hea. Eks mul vist karu tömpsud näpud, aga no koguaeg mingi bug, küll ei saa õigele tähele pihta jne. Sõbra fööniga trükkimine oli nexus 4 kõrval täielik nauding

nikitheone
01.08.13, 11:37
ostsin just htc desire s, täitsa rahul sellega. kes tahab odavamat ja head nutikat, soovitan

Strawberry
01.08.13, 11:57
vaata, et nexus 4 ei osta. touchscreen või mis iganes on ülimalt ebamugav. Ma mõtlen just kirjutamise ja trükkimise osa, muu on hea. Eks mul vist karu tömpsud näpud, aga no koguaeg mingi bug, küll ei saa õigele tähele pihta jne. Sõbra fööniga trükkimine oli nexus 4 kõrval täielik nauding

Rumorite järgi tuleb oktoobris Nexus 5 välja, millel on uuendatud raud ja suurem 5,2" ekraan Full HD (1920x1080p) resoga.

Pythagoras
01.08.13, 12:01
5.2 tolli nagu palju pole telefonile? Ebamugav pole sellise lutsuga?

Strawberry
01.08.13, 12:07
5.2 tolli nagu palju pole telefonile? Ebamugav pole sellise lutsuga?

See ei ole nii palju suurem kui sa arvad.

Tasub ära mainida ka, et jutt käib puutetundliku ekraani suurusest, mitte telefoni suurusest. Uuematel telefonidel on järjest vähem ja vähem nö. tühja pinda ekraani ümber. Võrdle ntx HTC One ja Samsung Galaxy S4 antud pildi peal

http://images.mnn.com/sites/default/files/user/137915/BuyingCellphones03_e_0404.jpg

ok2aa
01.08.13, 12:38
5 tolline xperia tundubteistele suur aga ise ammu ära harjunud ja enam väiksemat ei taha

privador
01.08.13, 15:16
Kusjuures pange kõrvale Nokia 5110 sellel s4-le nt. S4 ole üldse suur, igale poole ära mahutunud, arvan, et isegi note mahuks ära taskusse-esinduses proovisin. Enam väiiksemat ekraani ei tahagi

paradigmlost
01.08.13, 18:10
viimased paar kuud s3 ja igati rahul, telefon on siiski kerge ja õhuke, seega mahub normaalselt teksade tasku. Solid labidas.

Codecci
01.08.13, 18:30
Samsung Galaxy S4, HTC One, Sony Xperia Z. Sügisel tuleb vast ka uus iPhone, aga tõenäoliselt samasuure ekraaniga kui iPhone 5.

Ise ostan ka vist lähipäevil ühe neist kolmest. Kui osta EMT/Elisa/Tele2-st, siis neil operaatorilukud peal? Mul vaba vaja. IMO iPhone 4 ostsin EMT-st otse välja kliendihinnaga, siis küll aint EMT SIM-id toimisid...

Kui nii on, siis kust ma saan lukuvaba?
Ise küsin ise vastan - operaatorilukk on ainult iPhonedel. EMT-st tõin just HTC One, pole mingit lukku :p

vonkartoffel
01.08.13, 19:28
Lohh, mis värvi võtsid.

hoss23
01.08.13, 23:42
Ise küsin ise vastan - operaatorilukk on ainult iPhonedel. EMT-st tõin just HTC One, pole mingit lukku :p

Isegi Iphonedel pole lukku, kui normaalsest kohast osta. Ise just ostsin lukuvaba.

VisaHing
04.08.13, 17:30
Nutitelefonid päris nutikad juba.

Sõber demostreeris klubis enda SIII-ga üht programmi, millega on võimalik iga telekas panna tööle/sulgeda ja valida kanaleid. Klubitöötajad olid veits hämmingus, et mis toimub ekraanidega. Kõik järjest kinni/lahti/kinni/lahti.

Romka
04.08.13, 17:32
Nutitelefonid päris nutikad juba.

Sõber demostreeris klubis enda SIII-ga üht programmi, millega on võimalik iga telekas panna tööle/sulgeda ja valida kanaleid. Klubitöötajad olid veits hämmingus, et mis toimub ekraanidega. Kõik järjest kinni/lahti/kinni/lahti.

App'i nime palun :)

Strawberry
04.08.13, 17:57
Nutitelefonid päris nutikad juba.

Sõber demostreeris klubis enda SIII-ga üht programmi, millega on võimalik iga telekas panna tööle/sulgeda ja valida kanaleid. Klubitöötajad olid veits hämmingus, et mis toimub ekraanidega. Kõik järjest kinni/lahti/kinni/lahti.

I call bullshit.

Telekad reageerivad binary infrared koodile. Kui su telefonil just infrared emitterit ei ole (by default ühelgi smartphonel minuteada ei ole), siis ei ole sul kuidagi võimalik selle telekaga suhelda.

nikitheone
04.08.13, 18:07
a muidu mingeid lahedaid äppe? tulnuka soundboard on viimase aja lemmikleid

Oliverk
04.08.13, 18:17
I call bullshit.

Telekad reageerivad binary infrared koodile. Kui su telefonil just infrared emitterit ei ole (by default ühelgi smartphonel minuteada ei ole), siis ei ole sul kuidagi võimalik selle telekaga suhelda.

S4 ja HTC One-l on

VisaHing
04.08.13, 18:28
I call bullshit.

Telekad reageerivad binary infrared koodile. Kui su telefonil just infrared emitterit ei ole (by default ühelgi smartphonel minuteada ei ole), siis ei ole sul kuidagi võimalik selle telekaga suhelda.

Ei ole bullshit. Võin eksida kas SIII või SIV aga täpselt nii oli. Ainuke, mis teadma pidi oli teleka mark. Ntx LG, siis võttis valikutest LG. Suunas teleka peale telefoni ja vajutas SHUT DOWN nuppu näiteks. Koheselt ekraan kinni.

// My bad. Küsisin järgi ja tal ongi htc one, mitte samsung.

qbj0hn
04.08.13, 18:41
Kunagi umbes 10a tgsi oli sõbral ka telefonil miski universal remote programm peal (telefoni mudelit ei mäleta enam, tol ajal miski "uuem" nokia) ja kaubamajas sai naljaviluks kanaleid vahetatud jms.

Codecci
05.08.13, 09:37
Nutitelefonid päris nutikad juba.

Sõber demostreeris klubis enda SIII-ga üht programmi, millega on võimalik iga telekas panna tööle/sulgeda ja valida kanaleid. Klubitöötajad olid veits hämmingus, et mis toimub ekraanidega. Kõik järjest kinni/lahti/kinni/lahti.
Lol jep, proovisin just järgi ja toimib ilusti, ülieasy ka valid aint telekamargi.

Ei olegi mingit appi vaja tõmmata vähemalt HTC One 'l, by default on juba peal mingi "TV".

alaska
05.08.13, 10:15
Varsti valid automargi ja paned teepeal seisma:-)

Konso
05.08.13, 10:55
Varsti valid riigi ja paned putja tuumapommid teele.

qbj0hn
07.08.13, 20:17
Keegi teab kas ihponel on nrid automaatselt telefoni salvestatud?
Kaart kaotab kehtivuse mõne h prst ja läheb lukku, kuna kolisin teise võrku ja ei tahaks telfi nreid kaotada lambi asja prst.
Sellist kohta ei leidnud kus saaks nreid similt telfi kopeerida nagu tavaliselt on valik.

VisaHing
07.08.13, 20:55
Keegi teab kas ihponel on nrid automaatselt telefoni salvestatud?
Kaart kaotab kehtivuse mõne h prst ja läheb lukku, kuna kolisin teise võrku ja ei tahaks telfi nreid kaotada lambi asja prst.
Sellist kohta ei leidnud kus saaks nreid similt telfi kopeerida nagu tavaliselt on valik.

Kui ma ei eksi, siis see et sa kolid teise võrku ümber ei tähenda seda, et sul SIM enam loetav pole. Numbrid jäävad ikka ju SIMi peale. Kindlasti on Iphonel olemas võimalus kontakte kopeerida SIMilt Telefoni ja vastupidi. Pole veel kohanud telefoni, millel seda poleks.

qbj0hn
07.08.13, 21:08
Kui ma ei eksi, siis see et sa kolid teise võrku ümber ei tähenda seda, et sul SIM enam loetav pole. Numbrid jäävad ikka ju SIMi peale. Kindlasti on Iphonel olemas võimalus kontakte kopeerida SIMilt Telefoni ja vastupidi. Pole veel kohanud telefoni, millel seda poleks.

Leidsin ülesse sellise settingu yep.

Rage
08.08.13, 09:43
Kui ma ei eksi, siis see et sa kolid teise võrku ümber ei tähenda seda, et sul SIM enam loetav pole. Numbrid jäävad ikka ju SIMi peale. Kindlasti on Iphonel olemas võimalus kontakte kopeerida SIMilt Telefoni ja vastupidi. Pole veel kohanud telefoni, millel seda poleks.
Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes enam SIMi peale numbreid salvestaks.

pikk28
08.08.13, 10:19
rage õpeta please kuidas numbrid ühest androidist teise saada. Mul vaja ühest HTC-st teise saada.

Rage
08.08.13, 10:20
liiguta oma kontaktid gmaili kontaktideks.. ja edaspidi salvestagi kontakte ainult gmaili.. ahjaa.. kindlasti mine gmaili kontolt läbi (arvutist brauseriga) ja settingutest kliki välja see option, et ta lisab iga uue aadressaadi sulle gmaili kontaktilisti.. soovitan enne synkimist ka gmaili kontaktilistis teha suurupuhastust.. muidu iga support@pokerstars.com jms aadress on sul kontaktides.. edaspidi siis hoiagi kontakte gmaili kontol, superlihtne igalepoole oma kontakte syncida..

http://www.ehow.com/how_8746900_sync-card-contacts-gmail-android.html

http://productforums.google.com/forum/#!topic/gmail/gR8vVRU9IIE

privador
08.08.13, 10:31
Tänapäeval jh peaks need kontaktid olema kõik pilves, antud juhul siis gmail

pikk28
08.08.13, 10:44
liiguta oma kontaktid gmaili kontaktideks.. ja edaspidi salvestagi kontakte ainult gmaili.. ahjaa.. kindlasti mine gmaili kontolt läbi (arvutist brauseriga) ja settingutest kliki välja see option, et ta lisab iga uue aadressaadi sulle gmaili kontaktilisti.. soovitan enne synkimist ka gmaili kontaktilistis teha suurupuhastust.. muidu iga support@pokerstars.com jms aadress on sul kontaktides.. edaspidi siis hoiagi kontakte gmaili kontol, superlihtne igalepoole oma kontakte syncida..

http://www.ehow.com/how_8746900_sync-card-contacts-gmail-android.html

http://productforums.google.com/forum/#!topic/gmail/gR8vVRU9IIE

ty ty ty! seems like lots of work

Pythagoras
12.08.13, 14:56
paremat teemat ei leidnud, keegi ehk oskab keegi soovitada parima hinna ja kvaliteedi suhtega 26 tollist telekat. Veel parem kui mõne hea ja kindla e-poe soovitusi ka tuleks.

VisaHing
14.08.13, 10:21
Pole küll uus uudis aga päris huvitav siiski:

http://www.youtube.com/watch?v=N2vARzvWxwY

Konso
14.08.13, 15:06
http://www.ohtuleht.ee/537070

Endal kah probleem Elisaga, Tartus Tammelinnas pole toas mõne koha peal levi. Pidevalt kõned katkevad ka õues rääkides. 5 aastat tagasi oli kõne kvaliteet kordades parem.

ropka11
04.09.13, 11:09
Kas tõesti on EMT-DIIL 4G väljaehitamisega oma levi p.... pannud.
Sõimasin sõpra kogu aeg, et vaheta oma Q GSM ära-hakib kogu aeg.
Aga olen hakanud tähele panema, et hakib ikka kõvasti ka teistega rääkides viimasel ajal.
IPhone 5-le pidi eriti halvasti see 4G mõjuma.

leits
04.09.13, 11:30
mul mustamäel on ka mingi pidev nuss leviga, kõned katkevad, hakib as hell .. emt rääkis et telefoni viga, wierd ennem oli kõik fine. ju tuleb elisasse ronida

VisaHing
04.09.13, 12:22
Kas tõesti on EMT-DIIL 4G väljaehitamisega oma levi p.... pannud.
Sõimasin sõpra kogu aeg, et vaheta oma Q GSM ära-hakib kogu aeg.
Aga olen hakanud tähele panema, et hakib ikka kõvasti ka teistega rääkides viimasel ajal.
IPhone 5-le pidi eriti halvasti see 4G mõjuma.

EMTi poolt ikka väga koletu lüke klientide suunas. Reklaamivad suurelt, et võta uus Iphone5 + ülekiire 4G pakett.
Tegelikult oli väga hästi neile endilegi teada, et sagedused ei jookse kokku.
Scumbags.

Kotkas1000
04.09.13, 12:24
Otsisin suvilasse (Vääna-Jõesuu) mingit pulgaga paketti. Katsetasin kõik pakutavad läbi turul ja MITTE ÜKSKI ei toiminud normaalselt. Oi, türi ja paide, kus ma vihastasin. Pljääd, nagu kuskil aasias elaks, normaalset teenust ei suudeta pakkuda. Ainult reklaamitakse ja ehitakse ennast asjadega, mida nad tegelikult ei suuda tagada.

Konso
04.09.13, 12:50
Ma kahtlustasin ka telefoni aga proovisin paar päeva vana Ericssoni, samad probleemid raisk. Peab vist EMT või Tele2 proovima.

Rage
04.09.13, 16:05
kevadel kasutasin mustamäel Elisa pulka, kohutavalt sitt levi ja ühendus oli vs EMT levi ja ühendus.

BuildUp
04.09.13, 18:10
Põhjuseid võib mitmeid olla ja kindlalt on väga raske midagi öelda. Ühe näitena võin tuua selle, et kui varasemalt oli kuskil piirkonnas ainult EMT mast saadaval, siis oli EMTs väga hea levi, aga kui Tele2 ja Elisa oma mastid kõrvale lükkasid, siis selle tulemusena hakkasid nad üksteist segama ja viisid kõigi levi alla.

Samas julgen väita, et võrreldes teiste operaatoritega on EMT levi endiselt kõige parem ja kui kellelgi on soovi head pakkumist saada, siis PM (k.a. telefonid ja internet arvutis).

Kotkas1000
04.09.13, 18:38
Väänas, tundub, et sama jama - mastid segavad teineteist. Levi on olemas, kuid kõigub seinast seina kogu aeg. Üks moment signaali tugevus 90 prossa, järgmine moment nullis. Kogu aeg vahetub gprs, 3g ja turbo 3g. Tihti nii, et levi põhjas, kuid andmevahetust lihtsalt ei toimu või toimub teokiirusel. Öösel asi parem ja kannatab isegi mängida, päeval ei ole mõtet ennast vihastama hakatagi. Ja nii kõikide pakkujatega. Emt kõige stabiilsem kolmest võimalikust.

Strawberry
04.09.13, 19:08
Väänas, tundub, et sama jama - mastid segavad teineteist. Levi on olemas, kuid kõigub seinast seina kogu aeg. Üks moment signaali tugevus 90 prossa, järgmine moment nullis. Kogu aeg vahetub gprs, 3g ja turbo 3g. Tihti nii, et levi põhjas, kuid andmevahetust lihtsalt ei toimu või toimub teokiirusel. Öösel asi parem ja kannatab isegi mängida, päeval ei ole mõtet ennast vihastama hakatagi. Ja nii kõikide pakkujatega. Emt kõige stabiilsem kolmest võimalikust.

Lukusta seade ühe kindla bandwithi peale ära, näiteks ainult 3G. Siis ta ei vaheta üles/alla vaid istub koguaeg 3g-s, isegi kehva leviga.

Kotkas1000
04.09.13, 21:36
3g peal ei ole lootustki stabiilsele ühendusele. Olen lukustanud gprs peale, on aeglasem, aga stabiilne enam vähem ja kannatab teha midagi. Aga no, krt, reklaamitakse suure suuga 95% korraliku, tänapäevase netiga kaetust. Linnast 25km väljas ja no EI TÖÖTA. ajab tigedaks..

qbj0hn
04.09.13, 21:39
Mul diil 3G pole kordagi probleemi olnud.

nikitheone
04.09.13, 21:58
3g peal ei ole lootustki stabiilsele ühendusele. Olen lukustanud gprs peale, on aeglasem, aga stabiilne enam vähem ja kannatab teha midagi. Aga no, krt, reklaamitakse suure suuga 95% korraliku, tänapäevase netiga kaetust. Linnast 25km väljas ja no EI TÖÖTA. ajab tigedaks..
kusjuures see on jah jube. tallinnas ja nii ipadiga/telefoniga jumala ok nett. sõidad 25-50 km eemale ja jumala uimane (kui üldse on). nt mustjõe on jumala must kant

Rage
04.09.13, 22:04
mul telefonis põmst koguaeg 3G keelatud, sest niisama meili ja uudiste lugemiseks pole vaja ja ühendus stabiilsem + akut hoiab ka paremini. Aint siis kui arvuti tahan netile taha lkata, siis panen 3G sisse... pulkadel olen sättinud, et ainult 3G'd kasutaks, sest niipea kui 3G levi veidikene nõrgem on, nii kohe kangesti tikub EDGE peale lülituma ja see venib kui tigu mööda märga emmi...

fyte
09.09.13, 07:49
Kas samsungidel on rahvusvaheline garantii seeria nr järgi, nagu Apple'lgi? Ostetud on ta Tele2-st, fwiw.
Telf sai veits niiskust ja nüüd puuteekraan ei tööta pärast telefoni sisse lülitamist, hiljem googeldades sain muidugi teada, et poleks üldse tohtinud käivitada, vaid kohe kuivama panna.. gg.. Hetkel kuivab riisiga kilekotis.
kellegil kogemusi? garantii kohta pärisin sellepärast, et mōningatel saatusekaaslastel pole ekspertiis tuvastanud niiskuskahjustusi.

Oliverk
09.09.13, 09:18
Garantii kohta inf siin http://www.samsung.com/ee/support/warranty/warrantyInformation.do Vist nagu oleks rahvusvaheline. Aga täpsemalt ei tea. Võimalus, et sul niiskukahjustust ei leita, on suht nullilähedane.

VisaHing
09.09.13, 13:53
Tavaliselt ongi iga asjaga, et isegi kui põhjust ei leita, siis niiskuskahjustuse peale saab alati ajada.

ropka11
19.09.13, 10:55
Keegi IOS 7-e ka alla tõmbanud.Muljeid.

hoss23
19.09.13, 11:27
Tõmbasin just ära. Harjumatu natsa aga meeldib :P

mislinn
19.09.13, 14:39
Kas see on ainult iphone5+ teema või saab seda neljale ka tõmmata?

hoss23
19.09.13, 14:42
Kas see on ainult iphone5+ teema või saab seda neljale ka tõmmata?


''The new system is available to download now on the iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, the iPad 2, iPad third and fourth generation, the iPad mini and the iPod touch fifth generation, likely due to some of the more powerful needs of the new OS''

Ipadile ei olnud ka veel tulnud......

mislinn
19.09.13, 14:43
''The new system is available to download now on the iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, the iPad 2, iPad third and fourth generation, the iPad mini and the iPod touch fifth generation, likely due to some of the more powerful needs of the new OS''

Ipadile ei olnud ka veel tulnud......

tänud, ma ise liiga laisk et googlisse sisse klõpsida asi :D

Arcticman
21.09.13, 16:13
Kuidas Lumia 820'l google DNS'i seadistada? Peamiselt oleks vaja bet365 kodukat külastada. On kellelgi kogemusi?

Fabulous
06.10.13, 11:29
Keegi teab milles asi võib olla kui iPhone 4s Siri puudu on? Settings-General-Siri on sisse lülitatud, aga appide alt seda kusagilt ei leia. Proovisin telefoni välja-sisselülitamist ka, aga see ka ei aita.

ropka11
06.10.13, 15:07
Keegi teab milles asi võib olla kui iPhone 4s Siri puudu on? Settings-General-Siri on sisse lülitatud, aga appide alt seda kusagilt ei leia. Proovisin telefoni välja-sisselülitamist ka, aga see ka ei aita.
Kodunupul pead sõrme peal hoidma mõned sekundid.general-accessibility-voiceover peab välja lülitatud olema
http://manuals.info.apple.com/MANUALS/1000/MA1565/et_EE/iphone_kasutusjuhend.pdf

Fabulous
06.10.13, 15:31
Kodunupul pead sõrme peal hoidma mõned sekundid.general-accessibility-voiceover peab välja lülitatud olema
http://manuals.info.apple.com/MANUALS/1000/MA1565/et_EE/iphone_kasutusjuhend.pdf
ty

bluelite
10.10.13, 18:46
Mis on parim nutikas kuni 350 euri hinnaklassis?

karupoeg
10.10.13, 19:17
Mis on parim nutikas kuni 350 euri hinnaklassis?

jutud liiguvad, et nexus 4.

endal on, enamjaolt rahul. Natuke imelikke spotte on ekraanil, mis ei taha töötada, kuid see arvatavasti ekraanivahetusest, sest pann kukkus peale

Codecci
11.10.13, 01:24
Mis on parim nutikas kuni 350 euri hinnaklassis?
Just otsisin säästu-nutikat, isegi veidi odavamas klassis. Võtsin lõpuks €230 eest HTC Desire 500 Dual-SIM, tundub päris asjalik, [digis] sai ka 4 tärni. Reso aint veidi lahja, muu ok.

Motorolasid kiidetakse kõvasti, väidetavalt best bang for buck, aga Eestis neid eriti (või üldse mitte) ei liigu.

nikitheone
11.10.13, 07:14
htc desire x on veits 200+, päris muhe

vsiu100
11.10.13, 11:37
mul mingi 1,5a htc evo 3d. kui net taga ja ca 3-4x tunnis fb, foorumit, uudiseid sirvida, siis aku üle 4h vastu ei pea. ongi see normaalne?

samsung s3 on plaanis võtta.

Oliverk
11.10.13, 12:44
no osta uus aku. 10 dollarit.

vsiu100
11.10.13, 14:04
no osta uus aku. 10 dollarit.

ei usu, et akus asi. ilma netita peab 2 ööpäeva, täpselt nagu uuenagi pidas.

Oliverk
11.10.13, 14:06
no ma oma HTC just ostsin uue aku ja on jälle nagu vanasti. Koos netiga 2 tööpäeva peab ilusti vastu. Ilma netita vist 3-4.

ristijeesus
11.10.13, 23:05
Mis on parim nutikas kuni 350 euri hinnaklassis?

Peaks kärama küll http://www.ibuygou.com/crazy-discount/?hb=eur

Cash87
27.10.13, 19:53
Huawei Ascend P6, EMT hind 399.-

Arvamusi?

Strawberry
27.10.13, 20:42
Konkreetse mudeli kohta ei oska kommenteerida, aga Huawei on very serious player mobiiliturul. Ainult USA-st on Apple ja Google nad eemal suutnud hoida (mingi bullshit excuse national security-ga seoses). Mujal maailmas crushib täielikult.

Mul on üks teine Huawei Ascend mudel ja väga rahul sellega.

Romka
27.10.13, 20:54
Olen ka siiamaani Huawei telefonide kohta ainult positiivset kuulnud ja tulevikus arvatavasti kui S3 vaja välja vahetada siis vaatan ka sinna poole.

Rage
28.10.13, 08:47
Mu neiul kaks huaweid olnud, oli väga rahul, ainult et üks ei pidanud asfaldi põrketestile vastu ja teine ei pidanud veetestidele vastu:) Nüüd ostis HTC.

nikitheone
30.10.13, 11:54
Mis sellest arvate? https://phonebloks.com/idea/

J0kker
30.10.13, 12:07
Neil oli mingi miiting telefonitootjatega. Ja Motorolal tekkis huvi selle vastu. Ehk hakkab mingiaeg nägema mingit toodangut :)
Ise ootan Google nexus 5 väljatulemist. USA-sse ja peaks lähipäevil tulema, aga kahjuks ei tea milla Eestisse. Eks peab siis ootama ja lootma et varsti -

q_q
30.10.13, 15:39
Mis sellest arvate? https://phonebloks.com/idea/

See on scam.


BUILD THE PROJECT

With all this amazing support we want to take it to the next step. We found a good partner and we are going to build an open-source online platform so you can help developing it.

It is a new way of designing and making phones.
Donate now

Char
30.10.13, 15:43
Mis sellest arvate? https://phonebloks.com/idea/

http://www.forbes.com/sites/parmyolson/2013/10/29/motorola-partners-with-viral-sensation-phonebloks-to-launch-a-modular-smartphone/

Dnbftw
30.10.13, 15:54
Soovitan LG P690, käis kevadel läbi pesumasina, suvel oli 3 päeva vihma+päikse käes. Aku on veidi paisunud ja tagumine korpus ei sulgu kuid works like a charm. Noh, peaaegu...

pastilaa
01.11.13, 14:16
kuna tele2 olematust levist looduses lõplikult siiber, siis kas EMT võrku on sellest soodsamat paketti, kus mingi mõistlik kogus tasuta netti ja kõneaega ka (siinsed 1000 minutit ja 1000 smsi tunduvad overkill) https://www.diil.ee/paketid/maksidiil ? mingeid numbrivahetuste superdiile kuidagi ka veel tehakse üldse?

Oliverk
01.11.13, 14:46
kuna tele2 olematust levist looduses lõplikult siiber, siis kas EMT võrku on sellest soodsamat paketti, kus mingi mõistlik kogus tasuta netti ja kõneaega ka (siinsed 1000 minutit ja 1000 smsi tunduvad overkill) https://www.diil.ee/paketid/maksidiil ? mingeid numbrivahetuste superdiile kuidagi ka veel tehakse üldse?

Ma sain foorumi kaudu 5 eurot vist kokku kõik. Nett plus 100 sms-i. Kõned 0.01 euri minut. Kui just 1000 minti kuus ei räägi siis peaks soodam tulema.

Kasutaja Buildup
edit. Tundub et standardpakkumine. https://www.diil.ee/paketid/netidiil

pastilaa
01.11.13, 14:53
edit. Tundub et standardpakkumine. https://www.diil.ee/paketid/netidiil

tyty. miskipärast ei pannudki seda tähele

hoss23
01.11.13, 15:17
Kle pastilaa, kuidas linnas muidu Tele 2l levi on ja 3g???
Ise olen elisas ja just helistati eile Tele2st ja kutsuti üle. Mõtlesin, et võiks proovida. Kuna ise elisas juba 10+aastat old ja midagi ise nad mulle ei paku. Hetkel muidu see nutikalt piiramatu 5 pakett seal. Ja ütleks viimasel ajal kesklinnas kuidagi väga sitt levi, kui 3g sees. Kõned katkevad pidevalt.
Tele2-le ütlesin, et las helistavad esmaspäeval tagasi, kuna selleks ajaks otsustan ära.
Pakkusid siis kahele inimesele järgmist---omavahel kõned tasuta, 10h teistesse võrkudesse tasuta ja kokku 5,60€ kuus + netti (kõige väiksema kiirusega nett ( sama nett endal elisas praegu) 2,2€ inimese kohta piirangut ei tea sellel).

Ei teagi nüüd, mida otsustada......
Kui härra väidab siin levi kohta sellist asja :).

pastilaa
01.11.13, 15:20
nett võiks ikka paar mb/s ikka vähemalt olla imo. aga jah - tele2 linnas vast suht sama mis muud. aga linnast väljas on kohti, kus ei kannata mingit kriitikat. ja kui sa vähemalt korra kuus ringi kolad kuskil ikka, siis mulle hakkas see närvidele käima ikka

hoss23
01.11.13, 15:27
Elisal jah 1mb/sek nett aga tele 2l vaatan, et on 2mb/sek.
Aga tnx sheff!
Vast proovin seda Tele2te pulli pärast.
Eks Elisa mind niisama ka ära ei lase ja hakkab siis esmaspäeval mulle täristama.

bluelite
01.11.13, 15:29
Kle pastilaa, kuidas linnas muidu Tele 2l levi on ja 3g???
Ise olen elisas ja just helistati eile Tele2st ja kutsuti üle. Mõtlesin, et võiks proovida. Kuna ise elisas juba 10+aastat old ja midagi ise nad mulle ei paku. Hetkel muidu see nutikalt piiramatu 5 pakett seal. Ja ütleks viimasel ajal kesklinnas kuidagi väga sitt levi, kui 3g sees. Kõned katkevad pidevalt.
Tele2-le ütlesin, et las helistavad esmaspäeval tagasi, kuna selleks ajaks otsustan ära.
Pakkusid siis kahele inimesele järgmist---omavahel kõned tasuta, 10h teistesse võrkudesse tasuta ja kokku 5,60€ kuus + netti (kõige väiksema kiirusega nett ( sama nett endal elisas praegu) 2,2€ inimese kohta piirangut ei tea sellel).

Ei teagi nüüd, mida otsustada......
Kui härra väidab siin levi kohta sellist asja :).
Kui Tele2 otsustad üle minna ja protsess pihta hakkab, siis kõigi eelduste kohaselt võid ka Elisalt winback kõnet oodata. Mõned aastad tagasi sai sama asi läbi käidud ja võrreldes eelnevaga läks Elisas kõneminut oluliselt odavamaks + anti 2 nutikat ka pealekauba.

hoss23
01.11.13, 15:31
Endal oli sama lugu paar aastat tagasi, kui emt üritas mind endale saada.
Nutikaid siis küll ei saanud kauba peale. Eks küsin siis ka seekord :)

VisaHing
01.11.13, 15:38
Lihtsalt väike NOTE neile DIIL-i kasutajatele.

DIILi avalikud pakkumised on igati head ja ega siin kauplemisruumi enam pole aga neile, kes palju helistavad välismaale välisnumbritele ( Eestis olles välismaale, mitte roaming ), siis soovitaksin asja üle mõelda. Hinnad on kohati kuni 2x kallimad isafirma EMT-ga võrreldes ja ka teiste mobiilioperatooritega.

Mõned näited:

DIIL - Soome mobiilvõrk +358 0,6493 EMT - Soome mobiilvõrk +358 0,3804
DIIL - Rootsi mobiilivõrk 0,6493 EMT - Rootsi mobiilivõrk 0,4195
DIIL - Venema 0,6493 EMT - Venemaa 0,5168

EMT sõnul on DIILiga kallim välismaale helistada sellel põhjusel, et DIILil on muidu paketid soodsamad kui EMT-l.

nikitheone
01.11.13, 17:47
Hm, mul on Diiliga 8€/kuu. 1000 minutit kõikidesse võrkudesse, piiramatu nett + 100 sms. Küsi seda pastilaa

rahvavaenlane
03.11.13, 10:43
selline küsimus, et kas oskaksite soovitada mõnda nutikat millel on 2 sim kaardi võimalus ja aku peaks 10+ päeva? mul hakkab oma telefonil aku läbi saama ja peaks uue tel ostma.

nikitheone
03.11.13, 11:56
digi - septembri, oktoobri ja maikuu numbris on. htc desire 500.

Dnbftw
03.11.13, 12:11
Kahtlen, et mõne nutika aku 10+ päeva kestab.

Fabulous
03.11.13, 12:28
Hm, mul on Diiliga 8€/kuu. 1000 minutit kõikidesse võrkudesse, piiramatu nett + 100 sms. Küsi seda pastilaa
Kuidas nii said? Mul on sama pakett sama hinnaga, aga mobiilset Internetti on ainult 5GB kuus.

nikitheone
03.11.13, 12:29
helistati ja pakuti, olin elisas tol ajal

qbj0hn
03.11.13, 13:00
Kahtlen, et mõne nutika aku 10+ päeva kestab.

This, akud ikka enamustel ülisitad.
Viie aku peab mul lagi 3p ja see ka siis kui nr2el olles temple runi ei mängi.
Ei ole kuulnud küll, et isegi nädala aega kellegil vastu peab.

VisaHing
03.11.13, 13:05
Kuidas nii said? Mul on sama pakett sama hinnaga, aga mobiilset Internetti on ainult 5GB kuus.


helistati ja pakuti, olin elisas tol ajal

Ma arvan, et eksid NikiTheOne. EMT/DIIL pole ühtegi piiramatu andmesidega netti. Kõigil on mingisugune piirang ja ma arvan, et sul on see 5GB nagu ka Faboulusel.

// Ilmselt söödeti ette kui piiramatut paketti nagu enamus op. seda teevad aga tegelt on ikkagi piirang peal kui tingimusi lugeda.

-andres-
03.11.13, 13:13
Ma arvan, et eksid NikiTheOne. EMT/DIIL pole ühtegi piiramatu andmesidega netti. Kõigil on mingisugune piirang ja ma arvan, et sul on see 5GB nagu ka Faboulusel.

// Ilmselt söödeti ette kui piiramatut paketti nagu enamus op. seda teevad aga tegelt on ikkagi piirang peal kui tingimusi lugeda.
Nii on. Kui ei hotspoti vms, siis lihtsalt mobiiliga ei saa seda mahtu täis.

nikitheone
03.11.13, 14:41
Nii on. Kui ei hotspoti vms, siis lihtsalt mobiiliga ei saa seda mahtu täis.
Õigus teil, eksisin.
MegaDiil

Paketitasu 7,96€ sisaldab 1000 minutit kõnesid Eesti mobiilidele ja lauatelefonidele + 100 SMS´i + internet telefonis 3mbit/s ( 5GB )
Kõneminutihind EMT ja teistesse võrkudesse pärast paketissisalduvate kõneminutite kasutust on ainult 0.01€
Perekõned (koondarve sisesed kõned ja suunamised) tasuta.
Kõnealustustasu puudub
Alates 101. sõnumist maksab SMS 0.01€
MMS 0.39€
Maksustamisamm on 1 sekundit
Numbriliikuvuse raames liitumine tasuta!
Leping on tähtajatu!

alaska
03.11.13, 19:58
Lapsel varastati S2 ära, kas soti eest saab midagi, põhiliselt mängimiseks?

Strawberry
04.11.13, 09:49
Lapsel varastati S2 ära, kas soti eest saab midagi, põhiliselt mängimiseks?

https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/nutitelefonid/huawei_ascend_w1

EMT-s on 139€, võib-olla kuskilt mujalt saab ka odavamalt.

Raudvara poolest on võimsam kui iPhone 4S.

Skyline
04.11.13, 10:07
Windowsphonega küll mänge ei mängi

Strawberry
04.11.13, 11:49
Windowsphonega küll mänge ei mängi

Here's a few to get you started

http://www.wpcentral.com/windows-phone-store-gaming-collection-next-big-thing

Here's a few (hundred thousand) more

http://www.windowsphone.com/en-us/store/top-rated-games

Skyline
04.11.13, 21:55
vs android ja ios on see törts

Dnbftw
05.11.13, 11:47
Nonii, EMT võttis ühendust, et paremat paketti pakkuda perele. Atm Elisas ~40 eu kuu(selle sees on ka 4G Mint Strong 13€), EMT pakkus 10€ kuu + 2 Samsung Galaxy Y kaubapeale. Tundub nagu ahvatlev diil, kahtlen et Elisa suudab/tahab üldse üle pakkuda.

Lisasin paketi tutvustuse, ehk keegi leiab mõne konksu, et miks nii odavat EMT suudab pakkuda.
Pakett PERE 10+:

 Koondarve paketitasu 10 € - sisaldab 1200 minutit kõneaega ja 100 SMS sõnumit

 Kõneminutihind alates 1201. minutist 0,01 €

 SMSi hind alates 101 sõnumist 0,06 €

 Perekõned 0 €

 MMS 0,30 €

 Numbreid paketis 1-10

 Sõbraliin – igal numbril on võimalik valida üks EMT võrgus olev number, kellega räägite ühes kuus 6

tundi 0 € minut

Paketitingimused:

 Paketitasu arvestatakse liitumiskuul päevapõhiselt ja lõpetamise kuul kuupõhiselt.

 Paketitasu sisaldab Eesti siseseid kõneminuteid Eesti numbritele helistamiseks, v.a. eritariifsed numbrid.

Kõnealustustasu puudub ja maksustamine on sekundipõhine.

 Perekõned on kõned samal koondarvel olevatele numbritele. Liitumistasu puudub.

 Muud teenused vastavalt EMT hinnakirjale: www.emt.ee/hinnad

NB! Juhime tähelepanu sellele, et käesolev hinnakiri ei sisalda personaalseid soodustusi ja tingimusi, mis on Teiega

kokku lepitud telefoni ja/või e-kirja vahendusel.

Soovitame lisaks järgmisi teenuseid:

Internet telefonis

 EMT Internet telefonis XS - kuutasu 2,94 €. Valikus ainult teile.

Allalaadimiskiirus kuni 21,6 Mbit/s, üleslaadimiskiirus kuni 5,7 Mbit/s, andmemaht piiramatu, kuid

peale 50 MB täitumist kiirust piiratakse kuni 64 kbit/s,

 EMT Internet telefonis S – 6,49 €

Allalaadimiskiirus kuni 3 Mbit/s, üleslaadimiskiirus kuni 1Mbit/s, andmemaht piiramatu, kuid peale

1,5GB täitumist kiirust piiratakse kuni 64 kbit/s.

 EMT Internet telefonis M - kuutasu 9,95 €

Allalaadimiskiirus kuni 21,6 Mbit/s, üleslaadimiskiirus kuni 5,7 Mbit/s, andmemaht piiramatu, kuid

peale 5GB täitumist kiirust piiratakse kuni 64 kbit/s.

 EMT Internet telefonis L+ 4G - kuutasu 16,96 €

Allalaadimiskiirus kuni 50 Mbit/s, üleslaadimiskiirus kuni 5 Mbit/s, andmemaht piiramatu, kuid peale

10GB täitumist kiirust piiratakse kuni 64 kbit/s.

rohelinekonn
05.11.13, 11:55
no kui netti tahad kah veel lisaks siis igasse telefoni M pakett ja boom ongi arve sama suur kui sul 3 inimest peres on

BuildUp
05.11.13, 11:55
Kõik on legit. Ära ainult unusta, et telefonidega pead võtma vähemalt XS paketid mõlematele ja et kaasneb 2 aastane tähtaeg.

leits
05.11.13, 11:58
kellelegi neid telefone nii ka jagatud on, et migneid 2a pikkuseid lepinguid ei kaasne? ja jagatakse migni 1-200€ telefone max (ala HTC one vaevalt keegi annab)?

pastilaa
05.11.13, 11:59
no neti pead ju eraldi juurde plekkima, muud konksu polegi

pastilaa
05.11.13, 12:01
kellelegi neid telefone nii ka jagatud on, et migneid 2a pikkuseid lepinguid ei kaasne? ja jagatakse migni 1-200€ telefone max (ala HTC one vaevalt keegi annab)?

ainus tasuta lepinguta tehnika, mida jagatakse 2013 on Keskerakonna raadio

BuildUp
05.11.13, 12:02
kellelegi neid telefone nii ka jagatud on, et migneid 2a pikkuseid lepinguid ei kaasne?

See on heategevus ja sellega enamasti äriettevõtted ei tegele. Ma saan pakkuda sellise lahenduse, et ei pea tobedaid leppetrahve operaatorile maksma, kui soovid lepingust loobuda.

Dnbftw
05.11.13, 12:08
Kahte sellist lutsu pakuti siis: https://www.emt.ee/et/sisu/-/pood/nutitelefonid/samsung_galaxy_y/gt-s5360tkaseb

leits
05.11.13, 12:10
mhm, tundub loogiline. vaevalt et sellest diil 7,96€ paketist enam midagi odavamalt saabki, kuna see tundubki way odav juba. need high end nutikatega diilid tunduvad tunduvalt kehvemad üldiselt olema kui ilma telefonita variandid.

Konso
05.11.13, 17:01
Kui ma ütlesin Elisale, et lasen varvast, siis tegid mulle pakkumise miski 8h tasuta kõnesid ja mint mild (1MB) 5,5 euri. Kui enne olid arved 20 euro kanti, siis nüüd 5,5 midagi, sest SMS maksab sent ja neid saatsin eelmine kuu tervelt 2. Pakkumine tehti aasta tagasi.

Aga levi on küll sitt, Tartus pean kodus olles akna peal rääkima.

Dnbftw
05.11.13, 17:08
Aga levi on küll sitt, Tartus pean kodus olles akna peal rääkima.

Lool, mõtlesin, et mul telefoni olukorra tõttu sama probleem. Elan 5ndal korrusel, peaks ometigi hea levi olema. Liigun meeter eemale aknast siis mind ei kuule keegi telfis aga ma teisi kuulen. Suht troll joosta keset sessi monitori ja akna vahet :D

Konso
05.11.13, 17:16
Mul oli vana telefoniga sama jama, too oli klahvidega mingi vanem ericsson. Ise kahtlustan telemasti aga nähtavasti lihtsalt elisa pask.

Edit: samas kusagil metsade vahel http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/rapina-varska-puhkeala/1388 nägi ilusti läbi erri eesti-hollandi mängu.

bluelite
05.11.13, 17:48
Lool, mõtlesin, et mul telefoni olukorra tõttu sama probleem. Elan 5ndal korrusel, peaks ometigi hea levi olema. Liigun meeter eemale aknast siis mind ei kuule keegi telfis aga ma teisi kuulen. Suht troll joosta keset sessi monitori ja akna vahet :D

http://www.cs-tele.com/product-images/bluetooth/handsfree/bluetooth-handsfree-nokia-h.jpg

Dnbftw
11.11.13, 16:26
Aga siiski tuli Elisa poolt 3bet. 2000 mintsa tasuta kõneaega ja 1000 smsi kokku kõikide peres olevate telefonide peale ja seda 10€ eest kuus. Peale nende arvude täitmist nii helistamine kui smsid 0,01€ minut/sms. Peresiseselt tasuta rääkimine. Lisaks Mint Mild -50% kaheks aastaks kolmele numbrile, 2,5€ üks pakett. Veel tasuta LG Optimus L7 II (https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/lg/lg-p710-optimus-l7ii) 24-kuulise tähtajalise lepinguga. Tundub mitukorda parem luts olevat kui EMTi pakutav. Elisa levi pole obv nii hea kui EMT, vb hetkel olukord muutunud kuid EMT mäletamistmööda töötas mitu korda paremini minevikus kui praegune Elisa.
Tho Mint Mild on üpriski sitt
Piiramatu maht!
Allalaadimiskiirus: kuni 1 Mbit/s
Üleslaadimiskiirus: kuni 0,385 Mbit/s
Seega sisuliselt olematud kiirused võrreldes EMT XS paketiga, mil kiirusteks 21,6 ja 5,7, samas peale 50MB täitumist piiratakse kuni 64kbit/s.

Mis probleeme hetkel tekitaks, on see, et EMT saatis oma lutsud juba kodu ja on kohal.
Tea kas EMT paugutab 4beti?

Ecuador13
11.11.13, 16:35
Ei pauguta ja mitteametlikel andmetel Elisa 3G parim Tallinnas, dunno mis mujal.

Dnbftw
11.11.13, 16:40
Tartus üpriski kehva 4ndal korrusel kesklinnas elades. Võib olla ka tingitud minu ajahambale ette jäänud telefonist. Lubavad kõik 99% Eestimaast, aga Murphy seaduse järgi õnnestub vist üpriski tihti sinna 1% sisse jääda :P

Võtsin pakid lahti mis EMT saatis. Ei jätnud väga head muljet see luts, miski tavaline LG L1. Üpriski väike ja ei kujuta ettegi kui ebamugav võib netis scrollida olla sellega. Not satisfied, mis sest et 2tk saadeti... Aga pakkimise eest küll +1, väga korralik :D

Yolonaator
11.11.13, 19:28
Kas keegi oskab öelda, kas on mingid appid või siis näiteks akusid eraldi müüa, et reaalselt aku kestvus pikeneks ?
Teloga räägin päevas ca 1,5h ja kui õhtul kodus ei lae, siis järgmiseks lõunaks tühi telo. Pmts aku peab vastu ainult 1-1,5h.
Teloks samsung s3.

rasmer
11.11.13, 19:40
Teise aku saad ikka juurde osta jep.

Looper
11.11.13, 19:44
Kas keegi oskab öelda, kas on mingid appid või siis näiteks akusid eraldi müüa, et reaalselt aku kestvus pikeneks ?
Teloga räägin päevas ca 1,5h ja kui õhtul kodus ei lae, siis järgmiseks lõunaks tühi telo. Pmts aku peab vastu ainult 1-1,5h.
Teloks samsung s3.

Sama siin S3-ga. Netti väljas hoian ja peldikus mänge ei mängi siis saab 2+ päeva hakkama ilma laadimata.

yolpa
11.11.13, 20:35
Otsin omale telefoni, aga pole ürna aimugi nutitelefonidest, ilmselt hiljem sirvin selle teema ka läbi. muidu kas keegi oskab soovitada midagi "keskklassist", ehk siis uusim iphone ja galaxy on liiga kallid.

privador
11.11.13, 21:13
mul ka s3. üle päeva vastu ei pea ja hommikul olen avastanud et aku tühi(õhtul pole laadima pannud)
Ostsin varuaku, seega kui kuskile lähen on varuaku kaasas...ja saab ära vahetada vajadusel

Pythagoras
11.11.13, 21:21
saan aru, et varuaku variant ja kui tahad kindel olla, et rääkida saad, siis igati ok variant, aga krt naljakas ikka mõelda, et oleme tagasi 90ndate alguses/keskpaigas kui 1610ga sama teema, et 3 kõnet kõnet päevas ja kui ööseks laadima ei pannud, siis oli järgmiseks hommikuks tühi

Dnbftw
11.11.13, 21:25
Kas 2460 mAh aku kestab tunduvalt kauem kui 1500mAh?

Codecci
12.11.13, 06:14
saan aru, et varuaku variant ja kui tahad kindel olla, et rääkida saad, siis igati ok variant, aga krt naljakas ikka mõelda, et oleme tagasi 90ndate alguses/keskpaigas kui 1610ga sama teema, et 3 kõnet kõnet päevas ja kui ööseks laadima ei pannud, siis oli järgmiseks hommikuks tühi
Nad on nii ehitatud lihtsalt, sest turg eelistab pikemale akukestvusele paremat resolutsiooni nt. Vajadusel saaks prolly mingi iPhone 4 tasemel tehnikaga nutitelefoni teha mille aku peab 1-2 nädalat, aga sellele pole lihtsalt turgu :P

Yolonaator
12.11.13, 06:30
Rääkisin töökaaslasega ka ja ta ütles, et tegi oma telole mingi root accessi ja tõmbas mingi appi mida nsm ei saa, vaja see root asi ära teha. Tal on note 2 ja see peab vastu 8 päeva kuskil ja ta räägib iga päev ka ikka üle 1h. Näitas ka seadmetes aku alt, et aku vastu pidanud juba 5 päeva ja peab veel 3 päeva.
On keegi seda teinud ka või on kursis sellise asjaga ?

valustyng
12.11.13, 06:40
ennast huvitaks ka

Ints
12.11.13, 06:52
Riputas ära sind, imo on suht ebareaalne et nutikal aku nii kaua vastu peab, kui veel tund aega päevas rääkida. See counter on vähe kahtlane.. Kui täitsa täis ei lae siis ta ei nulli ennast ära.

Romka
12.11.13, 08:00
Note peabki päris kaua ju. Sõbral samamoodi peab Note üle 4 päeva vastu.

ok2aa
12.11.13, 08:23
kasutage juhtmeta ladijat

Romka
13.11.13, 00:12
Kes neid müüb?

yolpa
13.11.13, 07:52
siinmaal on veel üks hea variant- solar power usb charger. siin klemmidel ümberingi kõigil ja toimib väga hästi, muidugi kandis kus ma elan on viimase kahe aasta jooksul võibolla 4 nädalat vihma olnd

ranka
13.11.13, 16:14
Ma ei saa aru, kuidas teil aku nii vähe kestab. Telefon oli hommikul kell 10 täiesti täis 100%. 3G on kogu aeg töötanud ning hetkel kontrollisin (22:13 ehk 12h hiljem) on järgi jäänud 87% akust. Seega tunnis 1% ning 100 tundi peaks täis aku "oote seisnudis" vastu pidama ehk üle kolme päeva.

Wifi tarbib akut veel vähem ning kestaks veel kauem. Lisaks kui võtaks üldse Wifi maha ning kasutan telefoni igapäeva rääkimiseks siis olen saanud 4-6 päeva ning aku pannud laadima 20-40% juures.

Vaadake oma apid üle, mis teil pidevalt tagataustal töötavad. Samuti GPS, Bluetooth ja muu. Suurt osa appe ei olegi vaja. Lihtsalt, et see on nii cool feature, mida kasutad aastas korra, ei tee cooliks.

Täis akuga, kui olen kogu aeg 3G-ga skypes ja surfan, siis saan. hakkama ca. päeva.

E: S3 siis

Rage
13.11.13, 17:27
wifi võtab rohkem akut kui 3g, skype on üks akuraiskajamaid rakendusi mida ma näinud olen.

ranka
13.11.13, 17:33
wifi võtab rohkem akut kui 3g, skype on üks akuraiskajamaid rakendusi mida ma näinud olen.

Suht kindel, et siin eksid.

EDIT: http://androidforums.com/motorola-droid/17471-3g-vs-wifi-when-home-uses-less-power.html

Yolonaator
13.11.13, 18:10
Kas keegi on teinud oma telefonile rootingut ? Osad appid nagu näiteks aku elu pikendamise app (mitte need tavalised battery life omad jne. See mis reaalselt tapab kõik üleliigsed tausta appid jne, kui neid ei kasutata, et akust max välja pigistada) hakkavad tööle ainult rootitud telodel.

ropka11
13.11.13, 19:15
Lastele praegu tõesti hea app tasuta
Don’t miss out on this must-have kids app — it’s only our Free App of the Week for one more day. http://facebook.appstore.com/fWq

Strawberry
13.11.13, 20:38
Kas keegi on teinud oma telefonile rootingut ? Osad appid nagu näiteks aku elu pikendamise app (mitte need tavalised battery life omad jne. See mis reaalselt tapab kõik üleliigsed tausta appid jne, kui neid ei kasutata, et akust max välja pigistada) hakkavad tööle ainult rootitud telodel.

Windows Phone 8 telefonidel on OS-l endal battery saver menüü kust saab kõik taustaproged ära keelata.

Rage
13.11.13, 20:42
jah mul telefon rootitud ja igatepidi hackitud, juhendada ei oska kuna iga telefoni ja mudeli jaoks omad proged ja värk.

leits
13.11.13, 23:22
htc one'ga on kogemusi akupidavusel? need neti testid tunduvad lamp, pigem mõtlen reaalselt kulu. tellin vist selle starsi pakutava variandi ära, tundub odav vs emt netipood

Romka
14.11.13, 00:12
Ma ei saa aru, kuidas teil aku nii vähe kestab. Telefon oli hommikul kell 10 täiesti täis 100%. 3G on kogu aeg töötanud ning hetkel kontrollisin (22:13 ehk 12h hiljem) on järgi jäänud 87% akust. Seega tunnis 1% ning 100 tundi peaks täis aku "oote seisnudis" vastu pidama ehk üle kolme päeva.

Wifi tarbib akut veel vähem ning kestaks veel kauem. Lisaks kui võtaks üldse Wifi maha ning kasutan telefoni igapäeva rääkimiseks siis olen saanud 4-6 päeva ning aku pannud laadima 20-40% juures.

Vaadake oma apid üle, mis teil pidevalt tagataustal töötavad. Samuti GPS, Bluetooth ja muu. Suurt osa appe ei olegi vaja. Lihtsalt, et see on nii cool feature, mida kasutad aastas korra, ei tee cooliks.

Täis akuga, kui olen kogu aeg 3G-ga skypes ja surfan, siis saan. hakkama ca. päeva.

E: S3 siis

Kau sul S3 olnud on? Mul veits üle aasta ja alguses pidas ka samamoodi vastu, nüüd järsku on aku vastupidavus nagu öö ja päev, vaevu veab päeva õhtusse ära.

Mingit uut appi pole tirinud mis taustal jookseks nii, et selles asi olla ei saa.

ziimukaz
14.11.13, 07:39
htc one'ga on kogemusi akupidavusel? need neti testid tunduvad lamp, pigem mõtlen reaalselt kulu. tellin vist selle starsi pakutava variandi ära, tundub odav vs emt netipood.
iPhone laadisin igal ööl, One'i panen üleöö laadima, kuigi peaks ka 3 päeva vastu.

ranka
14.11.13, 08:02
Kau sul S3 olnud on? Mul veits üle aasta ja alguses pidas ka samamoodi vastu, nüüd järsku on aku vastupidavus nagu öö ja päev, vaevu veab päeva õhtusse ära.

Mingit uut appi pole tirinud mis taustal jookseks nii, et selles asi olla ei saa.

Jaanuarist saadik.

Dnbftw
14.11.13, 10:47
Minge ostke uus aku, 10-20€ ja mure lahendatud. Iga aasta-kahe tagant pole palju välja käia, nutikamad soetavad selle aja jooksul tegelikult juba uue telo.

ninasarvik
15.11.13, 19:17
Mis võiks olla kõige odavam androidiga telefon, millega saaks ka pokestarsis mängida?

estdonk
16.11.13, 14:14
On keegi juba Starsist tellinud HTC One? Võiks siin teada anda kaua kohale tuleb ja kuidas telefon on? Tea kas Eestikeelne menüü on tal?

bluelite
16.11.13, 14:29
Kus sa seda HTC One seal nägid? Otsisin, ei leidnud.

Kotkas1000
16.11.13, 14:41
"new" alla täitsa olemas. Hind supernovale pealt 700$ midagi.

Ghost0
16.11.13, 15:06
752$ siis t2psemalt ehk odavam eestist osta.
E: kui goldstari boonustega v6rrelda siis 564$ ehk p2ris hea hind..

pikk28
19.11.13, 10:46
oleks abi vaja :)
suutsin kuidagi oma gmaili konto nii ära häkkida, et nyyd on mul nutikas emailid olemas, aga arvutis enam pole. Viimased emailid on nädal tagasi arvutisse tulnud. Kasutan Androidi ja HTC One x telefoni. On kuskil miski linnuke vms puudu?
Suht tilted juba :)

ninasarvik
19.11.13, 17:15
Mis võiks olla kõige odavam androidiga telefon, millega saaks ka pokestarsis mängida?

up

J0kker
19.11.13, 17:22
up

PokerStars Mobile Poker töötab Android™ seadmetel, mis kasutavad Android™ 2.2 ja sellest kõrgemat platvormi. Minimaalne ekraani resolutsioon on 800x480.

Nii, et ma usun, et otsi kõige odavama hinnaga android millel on vähemalt 2.2 kuigi enamustel ikka uuem ja mäng võib alata.

ninasarvik
19.11.13, 18:44
Tänud

Junken
19.11.13, 22:37
ostsin ka uute nutitelfi... quadid prosed ja värgid... skyped facebookid appi kõik ülikiired, nett ka ainult.. http://www.youtube.com/watch?v=5YkkqjPNtBw#t=674

yolpa
20.11.13, 09:30
soovitake mingit odavat nutikat ~300$

Junken
20.11.13, 16:50
mina ostsin 150 euri kanti Ascend P2 niimoodi mõistliku kasutusega 10h oli batti veel 70% järgi... minu jaoks ei mängi väga see aku rolli, seni kuni saan päeva läbi nii et öösel laadima läheb

yolpa
21.11.13, 09:25
aku pole väga tähtis, peaasi et navi, appid ja internet töötaks, hetkel mingi iidne nokia "nutikas", kus ükski ei tööta

pastilaa
28.11.13, 11:08
Hm, mul on Diiliga 8€/kuu. 1000 minutit kõikidesse võrkudesse, piiramatu nett + 100 sms. Küsi seda pastilaa

just see sobiks mulle, aga teenindusest öeldi, et seda paketti enam ei pakuta. igaks juhuks küsin - kas keegi teab - kas mingi skeemiga on veel diili võimalik saada seda niki vana paketti? ilmselt siis peab selle €10 võtma 1000 sõnumiga (üli vajalik lol)

Konso
28.11.13, 11:15
no küll sa selle 8 BB leiad :rolleyes:

pastilaa
28.11.13, 11:18
idiootne maksta €2 lihtsalt 900 kasutamata sõnumi eest iga kuu

timz0333
28.11.13, 19:58
idiootne maksta €2 lihtsalt 900 kasutamata sõnumi eest iga kuu

Mis pakett see 1000 smessi on siani kõik mis uurind ikka sada smessi ja 1000 minti kõnesid.

Plaan võtta xperia sp esiemeseks nutikaks. Arvamusi kellegil?

timz0333
28.11.13, 20:00
idiootne maksta €2 lihtsalt 900 kasutamata sõnumi eest iga kuu

Ja btw saada Pm buildupile ta tegeleb "diiliga" 1000 sms-i on jaburus

VisaHing
28.11.13, 20:05
Mis pakett see 1000 smessi on siani kõik mis uurind ikka sada smessi ja 1000 minti kõnesid.

Plaan võtta xperia sp esiemeseks nutikaks. Arvamusi kellegil?


Ja btw saada Pm buildupile ta tegeleb "diiliga" 1000 sms-i on jaburus

Tegu taaskord täiesti avaliku pakkumisega.

Diil otsutas kavalat teed minna ja kaotada ära 8 EUR-ise paketti asendades selle 10 EUR paketiga. Ainuke, mis muutus oli see, et lükati 100 SMSi asemel 1000 SMSi. Nad teavad isegi, et keegi neid SMSe ära ei saada ( st. imepisike osa saadab ). Eesti keskmine mobiilikasutaja saadab ühes kuus kuskil 20 SMS-i kõigest ja helistab 120 minutit.

https://www.diil.ee/paketid/maksidiil

pastilaa
28.11.13, 20:10
Ja btw saada Pm buildupile ta tegeleb "diiliga" 1000 sms-i on jaburus

proovime

Konso
28.11.13, 21:14
Just vaatasin oma oktoobri arvet:
Elisa mobiilidele 48 01:00:22
EMT mobiilidele 82 01:45:10
Tele2 mobiilidele 10 00:12:41
Lauatelefonidele 3 00:01:42
SMS 2

Niiet olen keskmisest suurem lobamokk aga sellevõrra toksin vähem sõnumeid.

privador
28.11.13, 21:38
kas keegi oskab öelda lahendust. Olin tele2-s maksin ca 10 euri ja mobiilseinternetga olin megarahul(arvasin, et see standard-youtube laadis insta ära jne). Lasin end elisasse ülemeelitada, sest paljud tuttavad elisas ja 4g jne. Läkin siis elisa-ga internetti. internet täiesti pask ja mustamäel ei saa isegi ühendust. Kristiines mõõtsin upload ja download rate ca 0.2Mbit/sek
Kahetsen et läbirääkimistel ei maininud sellist "pisiasja" nagu mobiilse interneti kiirus
Mul nüüd kopp ees, sest kasutan mobiilset ka back-upina. Kas mul on mõtet elisasse nn diilitama uuesti minna v lähen tuimalt tele2-e tagasi? Vaatasin ka elisa kodukalt hindu. Ja seal kõige kiiremad yhendused 30euri kuus. Seega yhedused diferentseeritud hinnaga

VisaHing
28.11.13, 21:43
kas keegi oskab öelda lahendust. Olin tele2-s maksin ca 10 euri ja mobiilseinternetga olin megarahul(arvasin, et see standard-youtube laadis insta ära jne). Lasin end elisasse ülemeelitada, sest paljud tuttavad elisas ja 4g jne. Läkin siis elisa-ga internetti. internet täiesti pask ja mustamäel ei saa isegi ühendust. Kristiines mõõtsin upload ja download rate ca 0.2Mbit/sek
Kahetsen et läbirääkimistel ei maininud sellist "pisiasja" nagu mobiilse interneti kiirus
Mul nüüd kopp ees, sest kasutan mobiilset ka back-upina. Kas mul on mõtet elisasse nn diilitama uuesti minna v lähen tuimalt tele2-e tagasi? Vaatasin ka elisa kodukalt hindu. Ja seal kõige kiiremad yhendused 30euri kuus. Seega yhedused diferentseeritud hinnaga

Lendaks insta tagasi Tele2-te kui sul Tele2-ga oli hea ühendus. See pakettide vahetus ilmselt ei aitaks siis zittagi.
Mina võtaks Tele2-ga uuesti ühendust ja ütled, et soovid tagasi tulla. Tehke norm pakkumine/sama pakkumine mis mul oli ja lendad tagasi no problem.

timz0333
29.11.13, 11:01
Mul ka tunne, et Elisa kõlbab ainult helistamiseks

pikk28
29.11.13, 11:32
http://epl.delfi.ee/news/eesti/eesti-paevalehe-test-tallinna-parim-mobiilne-internet-on-elisal.d?id=67069608

BuildUp
29.11.13, 12:18
http://epl.delfi.ee/news/eesti/eesti-paevalehe-test-tallinna-parim-mobiilne-internet-on-elisal.d?id=67069608

Üldiselt ma soovitaksin lähtuda eelkõige TJA andmetel põhinevatele uuringutele, sest antud artikkel küll võib, aga ei pruugi olla 100% sõltumatu.

pikk28
29.11.13, 12:29
ah mis sa plärad Siim :)

Konso
29.11.13, 12:42
Mul ka tunne, et Elisa kõlbab ainult helistamiseks

Helistamiseks vähemalt Tartu kandis ka hästi ei kõlba. Kiikan kah emt/diili poole.

ropka11
04.12.13, 10:22
Hea kingitus jõuludeks.

Esitleme Teile uut nutikinnaste põlvkonda. Lisaks telefoni puuteekraanil kasutatavatele sõrmeotstele on teise põlvkonna kinnastes ka sisseehitatud Bluetooth "käed-vabad" süsteem. Ühendage kindad Bluetoothi abil oma telefoniga ning kõne saabudes ei olegi teil tarvis telefoni taskust välja võtta.

Kõne saabumisest annab märku kinnaste sees olev vibroalarm. Kõnele vastamiseks vajutage kindal olevat vastamise klahvi ning pange endale "pöial kõrva". Pöial kõrva just seepärast, et pöidlas asub kuular. Mikrofon on ehitatud randmele. Kõne lõpetamiseks vajutage kõne lõpetamise klahvi. Viimasele valitud numbrile helistamiseks vajutage kõnele vastamise klahvi.

Ära külmeta, pane pöial kõrva!

http://www.oomipood.ee/search/Bluetooth%20kindad/-/1&uid=422_3_header

timz0333
08.12.13, 13:49
Tõmbasin starsi kodulehelt faili alla aga ei saa avada. Telefon xperia L ja vajalik conf minuteada olemas. Mis edasi?

privador
13.12.13, 12:00
Kas keegi oskab probleemile lahendust leida, kuidas minna nutitelefoniga võõrale pokkerisaidile , et EMTA käpad vahele ei saaks. Olen proovinud igasugsueid dns seadistamise appe, et läbi google dns serverit kasutada aga ei tööta. android süsteem

timz0333
13.12.13, 12:13
Tõmbasin starsi kodulehelt faili alla aga ei saa avada. Telefon xperia L ja vajalik conf minuteada olemas. Mis edasi?

Sellele oleks ka lahendust vaja

kalkaan
13.12.13, 12:20
Sellele oleks ka lahendust vaja

Vaata, kas Seaded - Turve - Tundmatud allikad taga on linnuke? Kui pole, siis enne programmi käivitamist luba tundmatud allikad ning kui installitud ja asi tööle läheb, võta linnuke uuesti ära. Kui asi selles pole, siis ei oska aidata.

timz0333
13.12.13, 13:11
Vaata, kas Seaded - Turve - Tundmatud allikad taga on linnuke? Kui pole, siis enne programmi käivitamist luba tundmatud allikad ning kui installitud ja asi tööle läheb, võta linnuke uuesti ära. Kui asi selles pole, siis ei oska aidata.

Ty! Kuigi ma ei tea kas see oli nüüd vajalik üldse sinna tõmmata.

Uuriks nüüd nutitelefoni turvariskide kohta. Arvuteid häkitakse telefone varastatkse. Kuidas kaitsta telefoni rünnakute eest?

Cash87
13.12.13, 17:37
Kaotamise puhul, kõige turvalisem on klahvilukustus hoida mustrina või koodiga ning Prey app peale installida.

alaska
13.12.13, 20:30
otsin telefoni, millel oleks üheks tingimuseks kriimustuskindel klaas. Kas saab kusagilt otsida telefoni selle tingimuse järgi? Vaatasin Wikist, näiteks huawei suvaline mudel g300 on gorillaglass, aga tunduvalt paremad mudelid nagu ei ole?

Junken
14.12.13, 00:23
huawei ascend p2, mis mul näiteks on gorillaglass 2, google nexus 5l tean et on gorillaglass 3