PDA

View Full Version : nutitelefonid



Leheküljed : 1 2 [3]

Kotkas1000
14.12.13, 04:51
Igaks juhuks tuletan meelde, et gorillaglass mingi imeasi ei ole. Läheb kriimuliseks anyway.

Romka
14.12.13, 10:22
Kas keegi oskab probleemile lahendust leida, kuidas minna nutitelefoniga võõrale pokkerisaidile , et EMTA käpad vahele ei saaks. Olen proovinud igasugsueid dns seadistamise appe, et läbi google dns serverit kasutada aga ei tööta. android süsteem

Mina tegin nii, et ühendasin telefoni omale arvuti modemiks ja siis arvutist muutsin ära nagu arvutilgi teed.


Igaks juhuks tuletan meelde, et gorillaglass mingi imeasi ei ole. Läheb kriimuliseks anyway.

Täpselt ja oma kogemusest ja seltskonnas telefonide pealt vaadates siis üks nõrgemaid klaase maha kukkudes. Väga kergelt tulevad need ämblikud.

qbj0hn
28.12.13, 18:06
Vahetasin I 5e S4ja vastu ja ei oska midagi teha.
Kas keegi oskaks öelda kuidas saab 3Gst hotspoti teha, isegi googlest ei leia vastust. Leian aint kuidas tavalise wifi oma teha.

ranka
28.12.13, 18:09
Vahetasin I 5e S4ja vastu ja ei oska midagi teha.
Kas keegi oskaks öelda kuidas saab 3Gst hotspoti teha, isegi googlest ei leia vastust. Leian aint kuidas tavalise wifi oma teha.

Settings > Mobile Networks > Hotspot

qbj0hn
28.12.13, 18:18
Settings > Mobile Networks > Hotspot

Ei anna lihtsalt

http://www.upload.ee/image/3791884/Screenshot_2013-12-28-19-15-38_1_.png

Dumb and dumber?

ranka
28.12.13, 18:20
My bad. Üks menüü tagasi ja seal on: Tethering and portable Hotspot.

Sealt valid: Portable Wi-Fi Hotspot. Paned settingud paika ja ongi olemas. Wi-Fi hotspot tähendab seds, et teeb su 3G wifiks mitte ei edasta wifit. Arvan, et seal eksidki.

qbj0hn
28.12.13, 18:35
Tyvm, sain tööle.

Ints
02.01.14, 18:08
samsadel pole kahjuks otseteed selleks, kui tihti kasutada siis tiri mingi suvaline hotspot app

JarmoH
08.01.14, 08:08
Telefoniga foorumis käies ei avane spoilerid. Kas seda viga saab äkki parandada kuidagi? Telefon on Samsung Galaxy S4 mini.

Romka
08.01.14, 09:05
Telefoniga foorumis käies ei avane spoilerid. Kas seda viga saab äkki parandada kuidagi? Telefon on Samsung Galaxy S4 mini.

Sellest juba Uuenduste teemas juttu, Ranka ütles, et hetkel ei saa.

Ints
09.01.14, 13:08
avastasin et uuendusega nüüd samsungil ka teavituste paneelis hotspot olemas.

Romka
09.01.14, 22:22
Mis samsung on?

ranka
10.01.14, 02:23
Telefoniga foorumis käies ei avane spoilerid. Kas seda viga saab äkki parandada kuidagi? Telefon on Samsung Galaxy S4 mini.

Kuna Spoilerikood on kolmanda osapoole, mitte vBulletini ametlik lisa ning mingil põhjusel vBulletini mobile suite tekitab konflikti, siis seetõttu spolierid nutikaga ei tööta. Kui soovid, et töötaks, vali "full-site" aga siis oled veebipõhises versioonis, mida ei ole kõige mugavam lugeda.

Kahju, et nii, aga hetkel ei ole aega kogu vbulletini koodi üle käia ning kiir-googeldades ei ole leidnud ka lahendust.

Ints
10.01.14, 11:23
Mis samsung on?

S3, aga usun et kõigil seadmetel millel android 4.3 peal läheb/läks peaks olema.

Romka
10.01.14, 18:38
Mul endal ka S3 ja ei näinud alguses peale update seda aga täna leidsin, et sealt tuleb seda neljaruudulist nuppu vajutada selleks.

timz0333
11.01.14, 08:29
Ma ainult full site moodulis surfangi

JarmoH
11.01.14, 12:22
Ma ikka väga võhik. Mis see "full-site" moodul on ja mis see teine variant veel on? Hetkel kasutan foorumit nii, et browseris on bookmarkitud pokkeriprod.com ning sealt lähen foorumisse.

Ints
11.01.14, 12:26
Mul endal ka S3 ja ei näinud alguses peale update seda aga täna leidsin, et sealt tuleb seda neljaruudulist nuppu vajutada selleks.

Seda saab timmida ka, seal settings, siis ma tõstsin lambi asjad ära ja panin põhilised nupud tagasi.

alaska
11.01.14, 12:27
Siin on palju juttu olnud sellest rasuta telefonide väljakauplemisest. Mida täpsemalt tähendab see "läksin küsima ja sain tasuta telefoni" jutt? Mina saan sellest aru niimoodi: inimene on Elisa klient, maksab kuus 5eur andmeside+3eur kõnede pakett, siis läheb mingi EMT pakkumisega elisa kontorisse, talle antakse 200EUR-ine telefon näppu ja maksab edasi kokku 8 Eur kuus?
Kas nii?

Ints
11.01.14, 12:28
Ma ikka väga võhik. Mis see "full-site" moodul on ja mis see teine variant veel on? Hetkel kasutan foorumit nii, et browseris on bookmarkitud pokkeriprod.com ning sealt lähen foorumisse.


No üldjuhul telefoniga lähed, siis automaatselt mobile version, kui leht täitsa alla kerida siis saab desktop version ka valida(sama nagu arvutis)

ajeee
11.01.14, 13:00
Tere. Kas oskate soovitada mõnda telefoni jälgimise programmi android os-le, kui telefon peaks kaduma? Lugesin Prey ja F-Secure Anti-Thefi kohta, aga vb on mõni asjalikum programm olemas. Kas oleks ka midagi mis aitaks peale factory reseti tegemist?

VisaHing
11.01.14, 13:05
Siin on palju juttu olnud sellest rasuta telefonide väljakauplemisest. Mida täpsemalt tähendab see "läksin küsima ja sain tasuta telefoni" jutt? Mina saan sellest aru niimoodi: inimene on Elisa klient, maksab kuus 5eur andmeside+3eur kõnede pakett, siis läheb mingi EMT pakkumisega elisa kontorisse, talle antakse 200EUR-ine telefon näppu ja maksab edasi kokku 8 Eur kuus?
Kas nii?

Noo tegelt ei käi päris nii lihtsalt. Varem jagati telefone päris julgelt v siis oli rahaline soodustus. EMT-s oli see 1 number= 99 EUR 2+ numbrit= 199 EUR. Aga ajad muutunud sitaks ja ma kahtlen, et nüüd enam väga tasuta manti välja kaupleb.

Hästi ei usu, et keegi praegu enam 200 EURist telefoni tasuta kipub andma. Nad ei võida peaaegu mittemidagi selle 2 aasta jooksul sinupealt kui sa ei ületa enda 8 eurot.

Kauplema ikka võid minna though.

privador
11.01.14, 13:09
Nad võivad anda küll telefone, aga mingeid juuste, mille nn omahind juba suht 0.
Aga nii saab küll spekuleerida, et nt lähed TELE2-st elisasse ja vastupidi iga paari kuu tagant. Nad pakuvad sulle kõneminuteid. Nii rotti pannes saab spekuleerida küll

Romka
11.01.14, 14:20
Tere. Kas oskate soovitada mõnda telefoni jälgimise programmi android os-le, kui telefon peaks kaduma? Lugesin Prey ja F-Secure Anti-Thefi kohta, aga vb on mõni asjalikum programm olemas. Kas oleks ka midagi mis aitaks peale factory reseti tegemist?

Mul endal mõlemad peal, vaja pole veel läinud kordagi aga olen lugenud lugusi kuidas Prey omanikud oma varastatud läpakaid/telefone teistest riikidest leiavad jne.

BuildUp
11.01.14, 14:38
Siin on palju juttu olnud sellest rasuta telefonide väljakauplemisest. Mida täpsemalt tähendab see "läksin küsima ja sain tasuta telefoni" jutt? Mina saan sellest aru niimoodi: inimene on Elisa klient, maksab kuus 5eur andmeside+3eur kõnede pakett, siis läheb mingi EMT pakkumisega elisa kontorisse, talle antakse 200EUR-ine telefon näppu ja maksab edasi kokku 8 Eur kuus?
Kas nii?

Üldjuhul ei hakka mitte midagi ennem juhtuma kui sa ei ole andnud nõusolekut operaatorit vahetada. Kui kuller on sulle lepingu ja uue kaardi kätte toonud, siis sinu endine operaator saab sellest teada ja peale seda tehakse sulle eelmise operaatori poolt winback kõne ja üritatakse su meelt muuta, et sa jääks ikka nende kliendiks.

Ja 200 pluss eurist telefoni ei paku sulle tänasel päeval mitte ükski operaator tasuta, küll aga lihtsamaid mudeleid nagu Samsung Galaxy Y, LG L1, ZTE, mis vast enamasti sobivadki väga hästi kas lastele või pensionäridele.

alaska
11.01.14, 15:42
Asi selge, tnx.

Strawberry
11.01.14, 17:43
EMT pakub suvalise telefoni hinnast straight up 89€ soodukat kui võtad Megadiili paketi 2-ks aastaks.

Romka
19.02.14, 08:45
Galaxy S3 ja selline probleem, et muusikat ei mängi enam korralikult, tõkkab nagu oleks klappidel kuskilt juhe katki aga klapid korras, proovisin erinevate klappidega ja ka kõlaritega, sama jama.
Samuti aegajalt viskab muusika äppi lihtsalt mängimise ajal kinni, vahet pole kas see on siis telefoni enda player või mõni neti äpp.

On kellegil midagi sarnast juhtunud?

Kakahirmutis
19.02.14, 10:29
Galaxy S3 ja selline probleem, et muusikat ei mängi enam korralikult, tõkkab nagu oleks klappidel kuskilt juhe katki aga klapid korras, proovisin erinevate klappidega ja ka kõlaritega, sama jama.
Samuti aegajalt viskab muusika äppi lihtsalt mängimise ajal kinni, vahet pole kas see on siis telefoni enda player või mõni neti äpp.

On kellegil midagi sarnast juhtunud?


Ühenduse auk äkki vigane? Mul millimeetri liigub siis jääb kõik vait

Romka
19.02.14, 19:13
No siis peaks vist seda liigutades koguaeg sama probleem olema aga kui ühenduset liigutan ei ole mingit tõkkamist.

timz0333
20.02.14, 09:55
Kuidas kontrollida nutitelefoni korrasolekut kui aku puudub?

Laadja järgi pistes hakkab sony kiri vilkuma. Millisest poest on mõistlik uut akut vaadata?

Rage
25.03.14, 15:43
kohe-kohe tuleb uus HTC One (M8) välja... http://live.cnet.com/Event/HTC_One_M8_launch_in_NYC

seda kassid ostaksid, hetkel kuulan Live streamis välja tulemisest ja ei jõua ära oodata millal Eestisse müüki tuleb..

harryahven
25.03.14, 15:54
kohe-kohe tuleb uus HTC One (M8) välja... http://live.cnet.com/Event/HTC_One_M8_launch_in_NYC

seda kassid ostaksid, hetkel kuulan Live streamis välja tulemisest ja ei jõua ära oodata millal Eestisse müüki tuleb..

olekski meelest läinud vaadata, ty. imo natuke liiga ümar ja tänu kahele tagumisele kaamerale näeb veits retarded välja, samas unibody on nüüd ka vist külgedel, mis on mõnusam. htc esimene one igaljuhul nuts, mul aasta vana ja millegi üle ei ole kurta, snäp kiire ja nii pea pole uut vaja. lisaks: http://www.gsmarena.com/catch_the_livestream_of_htc_launch_event_for_the_a ll_new_one-news-8125.php

Ambur99
25.03.14, 16:23
Mul on mitu aastat vana htc ja siiani töötab nagu perpetuum mobile :)

harryahven
25.03.14, 16:52
kenakena, kurb ainult, et turundus suckib ja inimesed ikka samsungi roppusid eelistavad

Rage
25.03.14, 16:56
Mul on mitu aastat vana htc ja siiani töötab nagu perpetuum mobile :)
Mul on hetkel kasutusel kõige esimene HTC Desire... mis siiani töötab... tõsi aku on nõrgaks jäänud iga päev laen.. ja ma olen pidanud ta ära rootima ja ROMi uuendama, et HTC Sense ja kõik programmid töötaksid SD pealt (loe: lõputu hulk ruumi kuhu rakendusi installida.).. aga seepärast ma põmst aint HTC lipulaevasid ootan ja ostan, et kui ostetud, siis asi töötab laitmatult ja pole vaja aastaid uut telefoni osta.

enivei.. uus telefon mulle meeldib, eriti see, et ta on metallist.. ei jõua ära oodata millal euroopasse müüki jõuab..

Ambur99
25.03.14, 17:37
Mul alumiiniumist korpus htc desire hd, aku kestvuse üle ei kurda (minu kasutuse juures peab päeva ilusti vastu). Ja hetkel ei näe mõtet ka uut telefoni soetada, kuna rahuldab minu vajadused ideaalselt.

pastilaa
25.03.14, 18:21
kiidaks ka htc-d. sensation xl ja 3s aasta läheb - kümneid kordi suht kõrgelt kukkunud, kriime muidugi on. ragele: akuga on lihtne - ebayst saad pea 2x suurema mahutavusega hiina imesi kommiraha eest. ma vahetasin 3 kuud tagasi originaali sellise vastu ja kui enne pidi iga päev laadima aktiivselt kasutades, siis nüüd paar päeva hooleta

Rage
25.03.14, 20:36
selle 2x suurema mahutavuse puhul pead olema ka ettevaatlik, et aku ise ka 2x suurem ei oleks.. ma oma neiu telefonile tellisin 2x suurema mahutavusega aku ja ei saanud aru miks ka lisaks tagakaas kaasa pannakse, kui kohale jõudis siis sain aru.. peale selle aku lisamist telefon kui telliskivi... neiu ei olnud nõus seda akut kasutama.. 25€ läks tuulde:)

enivei ma tegelt tahan lihtsalt uut telefoni ka, mitte seda vana desiret mis ajast ja arust..

J0kker
25.07.14, 10:55
Tere,

Ma ei tea paljud teist teavad oneplus one-i telefoni, aga ma ise tellisin endale selle ära ja ma peaksin saama 3 kutset telefoni ostmisele. Seda ei saa otse osta vaid läbi kutsete. Kirjutan juba ette ära, et võibolla kellelgi on huvi väikese summa eest saada invite. Telefoni specid ise siin: http://oneplus.net/one#specifications.
Hinna ja sisu suhe on väga supper. On võrdväärne S5-e ja G3mega pmst.

pikk28
25.07.14, 11:21
päris cool presentation ja tel. tõesti. a ma ikkagi maksan 2x rohkem ja ostan ifööni. rumal olen. :frown:

leits
25.07.14, 12:55
kummimüüjad rikkad ju

Skyline
25.07.14, 12:55
Mis hinnaga invited? Kerge plaan oli soetada, aga miskipärast olen ka pikk28 leeris :S

vsiu100
25.07.14, 13:40
pole kursis aga miks ma pean midagi võimlema, et osta saaks?

Kotkas1000
25.07.14, 13:41
On huvi olemas. Saada PM detailidega, mis ja kuidas.

Oliverk
25.07.14, 13:50
pole kursis aga miks ma pean midagi võimlema, et osta saaks?
Ju üritatakse tekitada kuntslikku defitsiiti ja asja eksklusiivsule rõhuda.

J0kker
25.07.14, 15:11
pole kursis aga miks ma pean midagi võimlema, et osta saaks?

Sa ei pea võimlema. Saab vast osta selle telefoni mingi hiina lehekülje kaudu 100€ kallimana ka. Lihtsalt sa saad 300€ eest endale telefoni mida võib vabalt kõrvutada nö lippulaevadega. Lihtsalt ma ei näe mõtet maksta mingi s5-e,g3me või HTC M8 maksta 2x rohkem hinda ja saada samade speccidega telefon kui mitte isegi parem kohati. See on iga inimese enda teha, aga ma olen üritanud saada sellele telefonile invite mai kuust saati ja nüüd õnnestus saada. Võite vaadata reviewsid selle telfoni kohta ja pole veel leidnud inimest kes selles telefonis midagi halba leiaks. Ainuke asi mis võib olla veits nõrgem on software mis on cyanogenmod, aga kuna see on nii customizable ja seda softi arendatakse igapäev ja uuendusi tuleb väga tihti arvan, et see natukene buggine soft on varsti tipvormis.

Edit: Kutsete kohta veel niipalju, et kuna mu telefon pole veel kohale jõudnud(peaks järgmine nädal tulema) siis pole veel kutseid saanud. Aga pmst kui oneplusonei süsteem näitab, et nad on telefoni teele pannud peaksin saama 3invite. Ma ei julge täpseid kuupäevi lubada kuna olen kuulnud, et need kutsed delayvad, aga kohe kui saan võtan ühendust inimestega kellel on soovi. Hinna vast täpsustab siis üle, kui invited kohal ja kindlad soovijad olemas.

reggie
25.07.14, 21:19
Keegi viimasel ajal on Hiinast tellinud telefoni? A la http://www.tmart.com/Mijue-M880-5.5-1-8GB-MTK6582-Quad-Core-1.3GHz-Android-4.4.2-Bar-Smartphone-Black_p267515.html Kui näiteks taoline ese tellida siis kui suur võimalus on, et saad mingi rondi/nädal töötava jne.

phenomenon
26.07.14, 00:36
Tellisin kunagi T-martist peaaegu samasuguse nutitelefoni , mikrofon oli algusest peale vigane, st pidi suht karjuma et teine pool kuuleks ja mingi aeg ei võtnud enam kõnesid vastu, kuigi näittas et levi on olemas.

Pythagoras
27.07.14, 18:51
kas keegi viimasel ajal hea hinnaga (letihinnast ikka tunduvalt odavamalt) mõnelt operaatorilt pakkumisi ka saanud?

VisaHing
27.07.14, 19:01
kas keegi viimasel ajal hea hinnaga (letihinnast ikka tunduvalt odavamalt) mõnelt operaatorilt pakkumisi ka saanud?


No ikka jah. Nii hästi nende pakkumistega atm kursis pole. Diil pakkus 1.80EUR kuumakse, kus ~400min ja ~50sms. Netti mul vaja polnud. Kõneminut juhul kui ületab ka vist oli sent või natuke peale.
Tundus täitsa mõistlik. Diil OK ainult, et kui Eestist->Välismaa numbritele palju helistad siis better not. Need hinnad on 2x suuremad kui ema-ettevõttel EMT-l ja teistel.

Kui interneti ei kasuta, siis kõigil operatooritel on see 3 EUR ja 1000 minutit pakett ka olemas. Aga kui netti tahad, siis tuleb ta ikkagi sama mis need Piiramatu 8-sad jne.

Pythagoras
27.07.14, 19:42
tänud Visa, üks sõna oli vahelt ära jäänud, mõtlesin, et kas mõni operaator (või foorumlane) telefone ka hea hinnaga pakub

Pythagoras
27.07.14, 21:43
ja küsin siis veel, umbes 250 euroste telefonide kohta, mida vaadata, mida vältida, kas selle raha eest 1280x720px reso on normal?
akusid võite ka kommenteerida

vaatasin ise midagi sellist: https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony/xperia-zr#features

harryahven
27.07.14, 21:58
reso kindlasti fine, suuremat pole vajagi, isegi iphone 5s-il väiksem reso, siin loeb hetkel küll ppi, aga mingit vahet reaalselt ei ole

J0kker
27.07.14, 23:04
Kuidas ei ole suuremat vaja ? Oleneb inimesest. Mina alla 1900 ei vaatakski hea kvaliteedi saavutamiseks.

Aga edit : Aku on sellel 2300Mah-d, seega siuke on ja ei ole. Oleneb kui suur nutiinimene oled. Ilmselt kui tihe siis pead päevas kindalt korra laadima kui mitte rohkem.

Oliverk
27.07.14, 23:25
reso kindlasti fine, suuremat pole vajagi, isegi iphone 5s-il väiksem reso, siin loeb hetkel küll ppi, aga mingit vahet reaalselt ei ole

720p on ikka täielik miinimum. See et iphonel sama sitt on, ei ole mingi näitaja.

harryahven
27.07.14, 23:41
endal ka 1080p , aga nii palju kui olen 720p käes hoidnud, ei ole vahet teinud

Oliverk
27.07.14, 23:45
2 korda rohkem pilti mahub ju peale. Kuidas ei ole vahet näha :D

harryahven
28.07.14, 01:59
Lool, ei mõelnud sellele üldse vaid teravuse peale, gg

Pythagoras
29.07.14, 21:45
ärge kohe brändi nähes lihtsalt maatasa tehke, aga mis sellest arvata, head ja vead siis http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-6124.php

nikitheone
29.07.14, 22:23
muidu siuke äpp on äge nagu word lens. katseta ja sa ei kahetsa. elu ilma taxifyta ka ei kujut enam ette. ning minion rush on äge mäng

tonis
29.07.14, 22:31
ärge kohe brändi nähes lihtsalt maatasa tehke, aga mis sellest arvata, head ja vead siis http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-6124.php Endal P6 nüüd juba aasta olnud. Siiani pole ühtegi probleemi sellga olnud ja väga rahul. Ainuke miinus vist, et läheb suht kiirelt kuumaks aga ennast väga ei häiri.

Pythagoras
29.07.14, 22:41
Endal P6 nüüd juba aasta olnud. Siiani pole ühtegi probleemi sellga olnud ja väga rahul. Ainuke miinus vist, et läheb suht kiirelt kuumaks aga ennast väga ei häiri.

palju aku umbes peab ja kas aastaga on aku nn ära väsinud ka juba?

ekraan ja korpus on väga kriimustusi vastuvõtvad?

Rage
29.07.14, 22:44
neiul kaks huaweid olnud, mõlemaga väga rahul olnud..

harryahven
29.07.14, 23:53
no see P6 ikka täielik saast, aeglane, aku pask, üldiselt ebakvaliteetne. palju see p7 maksab? selle eest saab kindlasti midagi paremat

Pythagoras
30.07.14, 07:07
no see P6 ikka täielik saast, aeglane, aku pask, üldiselt ebakvaliteetne. palju see p7 maksab? selle eest saab kindlasti midagi paremat

372ga saaks kätte, kui 100 juurde panna saaks LG G2, aga ei tea kas on seda sadat väärt

kõige rohkem kahtlusi tekitab just p7 vastupidavus, et kas aasta pärast on ka enamvähem okei, või on oma algest palju kaotunud ja üks jama ajab teist taga

ristijeesus
30.07.14, 07:55
372ga saaks kätte, kui 100 juurde panna saaks LG G2, aga ei tea kas on seda sadat väärt

G2 on nuts ja kui 16GB isendiga rahul oled, saad selle ka alla 400 kätte ilma lepinguta.

ropka11
30.07.14, 10:05
muidu siuke äpp on äge nagu word lens. katseta ja sa ei kahetsa. elu ilma taxifyta ka ei kujut enam ette. ning minion rush on äge mäng
Väga hea see word lens-ei tea kuna eesti keeleni jõuavad.
Enda lemmikud praegu soccer stars ja rival knights

Romka
30.07.14, 21:51
ärge kohe brändi nähes lihtsalt maatasa tehke, aga mis sellest arvata, head ja vead siis http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-6124.php

Soetasin omale paar päeva tagasi. Paljudel tuutavatest P6 ja pmts ainult head kuulnud, reviewd on ka paljulubavad. 370 euro eest on telefoni rohkem kui vaja imo.

Ainukene asi mis mind hetkel veits morjendab on, et muusikaväljund on suhteliselt nõrk, võrreldes näiteks eelmise telefoni S3'ga. Ausaltöeldes oleks teadnud seda varem siis oleks midagi võimsama heliga vaadanud, kuna muusika kuulamine üks põhi tegevusi mida nutikaga teen.

Pythagoras
30.07.14, 21:57
Soetasin omale paar päeva tagasi. Paljudel tuutavatest P6 ja pmts ainult head kuulnud, reviewd on ka paljulubavad. 370 euro eest on telefoni rohkem kui vaja imo.

Ainukene asi mis mind hetkel veits morjendab on, et muusikaväljund on suhteliselt nõrk, võrreldes näiteks eelmise telefoni S3'ga. Ausaltöeldes oleks teadnud seda varem siis oleks midagi võimsama heliga vaadanud, kuna muusika kuulamine üks põhi tegevusi mida nutikaga teen.

anna siis kuu/kahe pärast märku, et kuidas telefon tundub
ise ostsin täna G2, saab näha kas jään rahule

J0kker
31.07.14, 06:58
Tere,

Ma ei tea paljud teist teavad oneplus one-i telefoni, aga ma ise tellisin endale selle ära ja ma peaksin saama 3 kutset telefoni ostmisele. Seda ei saa otse osta vaid läbi kutsete. Kirjutan juba ette ära, et võibolla kellelgi on huvi väikese summa eest saada invite. Telefoni specid ise siin: http://oneplus.net/one#specifications.
Hinna ja sisu suhe on väga supper. On võrdväärne S5-e ja G3mega pmst.

Sain kätte lõpuks oma oneplus one-i ja pettuma pole pidanud veel mitte kordagi. Ainuke asi mis võibolla harjumist tahab on ekraan , mis on suhtelist suur ja natukene raske käes hoida, aga õnneks on tagakaas valmistatud sandstoneist, seega haare on päris hea. Kutsed peaks saama 2-3 nädala jooksul, seega soovijatel võtta ühendust.

kjmrc
31.07.14, 07:11
Miks see telefon nii odav on võrreldes oma suurepärase sisuga?
Mingi suvaline hiinakas? Ega koostekvaliteedi kohta ei oska reaalselt vast keegi midagi öelda, kuna suhteliselt vähelevinud mudel.

pastilaa
31.07.14, 08:12
neiul kaks huaweid olnud, mõlemaga väga rahul olnud..

enda naisel ka üks mõnda aega ja samad mõtted - suht uskumatu hinna ja kvaliteedi suhe

Skyline
31.07.14, 09:58
Miks see telefon nii odav on võrreldes oma suurepärase sisuga?
Mingi suvaline hiinakas?
http://raadio1.ee/2014/07/28-juuli-digitund-kullapalavik-apiaris/
10:00 alates natuke juttu sel teemal.


Sain kätte lõpuks oma oneplus one-i ja pettuma pole pidanud veel mitte kordagi. Ainuke asi mis võibolla harjumist tahab on ekraan , mis on suhtelist suur ja natukene raske käes hoida, aga õnneks on tagakaas valmistatud sandstoneist, seega haare on päris hea. Kutsed peaks saama 2-3 nädala jooksul, seega soovijatel võtta ühendust.
Jaga kogemust, kuidas kvaliteet tundub? Aku kestab? Cyanogenmod?

J0kker
31.07.14, 18:28
Kvaliteet on väga hea. Kätte võttes on mugav isegi oma suuruse kohta, sandstone kare pind haardub ilusti kätte ja pole libe. Aku on 3200-ne seega 2 päeva saab kätte ilusti oma 5,5se ekraani käest. Originaal soft on cyanogenmod mida saab tuunida lõputult, seega päris fun.

timz0333
31.07.14, 20:38
kellegil mõni vanem nutikas sahtlipõhja vedelema jäänud?

Lõhkusin ühe kogemata ära ja 30-40 euri vaja asenduseks. Mängimine on põhi point.

Rage
01.08.14, 09:42
Viimases Digis on P7 kohta artikkel, ise veel lugeda pole jõudnud.

peete82
01.08.14, 12:07
kas keegi teab, kes tegeleb klaaside vahetusega? Telefoniks HTC Sensation XE.
LCD terve ja toimib, välimine klaas katki. Uus klaas olemas.
Poes pakutud 60€ tundus palju, kuigi sisaldas ka klaasi (hiinast 10€)

leits
13.08.14, 17:54
nvm korras

Dogers
15.08.14, 07:55
Kas keegi seda on proovinud?

http://www.1a.ee/sooduspakkumised/fenomenaalsed_parameetrid_koige_odavam_hind_presti gio_multiphone_5508_duo_octacore_nutitelefon

kjmrc
15.08.14, 14:43
Kas keegi seda on proovinud?

http://www.1a.ee/sooduspakkumised/fenomenaalsed_parameetrid_koige_odavam_hind_presti gio_multiphone_5508_duo_octacore_nutitelefon

Vaatasin ka seda mudelit ja ei näinud midagi suurepärast - resolutsioon pole fhd, 1GB operatiivmälu poob selle 8-core prose kinni niiet halligi kasu sellest, aku täiesti standard. Ühesõnaga täiesti average nutikas.

Dogers
26.08.14, 16:31
OnePlus One invite kellelgi?

J0kker
26.08.14, 17:56
Mul on hetkel üks. Kui Marek K minuga ühendust ei võta tänase õhtu jooksul olen nõus kellegi teisele maha müüma.
Edit: PMige kellel oleks veel soov, kuna tegu on 24h invitega peab see täna v homse päeva jooksul loosi minema. 24h aega aktiveerida 24h aega osta.

harryahven
09.09.14, 19:02
Iphone 6e esitlus: http://www.apple.com/live/2014-sept-event/

Codecci
09.09.14, 19:30
See 5.5" tundub vist vähe nutisem, aga kuidas sellist asja igapäevaselt kaasas kanda? Samasuur kui Galaxy Note 2, lätlaste meestekäekoti ostma? :D

Pythagoras
09.09.14, 21:30
Endal 5,2 tolli, alguses mõtlesin ka, et kuhu see luts panna, aga nüüd ei kujuta väga väiksemat ettegi

Codecci
09.09.14, 22:31
Kasutada on mõnus jep, aga teksadel kuhugi tasku ka mahub v.a. tagatasku?

pastilaa
10.09.14, 07:15
kiidan üht veidi odavamat pilli ka - nexus 5 teist kuud ja hinna kvaliteedi suhe tundub väga paigas

kjmrc
10.09.14, 07:53
LG G2 samuti väga-väga hea hinna/kvaliteedi suhtega.

ranka
10.09.14, 08:31
Endal 5,2 tolli, alguses mõtlesin ka, et kuhu see luts panna, aga nüüd ei kujuta väga väiksemat ettegi

Mul oli S4 ja nüüd S4 mini ning ei vahetaks mini enam millegi vastu. Ainus nutitelefon, millega ma rahul olen - suurus on täpselt paras ning käes väga mugav hoida.

Ei olegi aru saanud, et miks kõik ajavad suurt ekraani taga. Tööd ju anyway ei tee, enamus saidid ju mobile responsive ja telefoniga ikka istud niisama netis, chatid või vahid mõne video.

pikk28
10.09.14, 09:06
ma kiidan 5s, täpselt õige suurusega ekraan :)

leits
10.09.14, 09:08
ma kiidan 5s, täpselt õige suurusega ekraan :)

http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/a2Pd4bw_700b_v1.jpg

pikk28
10.09.14, 09:13
:) tubli leits!

Codecci
10.09.14, 09:27
Mul oli S4 ja nüüd S4 mini ning ei vahetaks mini enam millegi vastu. Ainus nutitelefon, millega ma rahul olen - suurus on täpselt paras ning käes väga mugav hoida.

Ei olegi aru saanud, et miks kõik ajavad suurt ekraani taga. Tööd ju anyway ei tee, enamus saidid ju mobile responsive ja telefoniga ikka istud niisama netis, chatid või vahid mõne video.
Mul 5s hetkel ja vahepeal oli HTC One 4.7", ainuke põhjus miks HTC meeldis oligi suurem ekraan... Helistamiseks on väike ideaalne jep, aga mul rohkem aega läheb netis vahtimisele, mängude mängimisele jms, siis on ikka suurem parem.

kjmrc
10.09.14, 09:30
Aku vastupidavus on ka minuarvates ülioluline.

Codecci
10.09.14, 09:38
Kõik suckivad nagunii :D

Dnbftw
10.09.14, 11:51
LG-P710 ja Li-ion 2460mAh aku ei saki. Saan 3-4 päeva hakkama normaalse kasutuse juures, hardcores modes ei kesta ühelgi nutikal imo üle päeva. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav. Enamustel vist 1500mAh kah ainult.

LG P690 oli eelmine suvi 3 päeva väljas vihma ja otsese päikse käes, töötab siiani :)

inward
10.09.14, 12:05
LG-P710 ja Li-ion 2460mAh aku ei saki. Saan 3-4 päeva hakkama normaalse kasutuse juures, hardcores modes ei kesta ühelgi nutikal imo üle päeva. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav. Enamustel vist 1500mAh kah ainult.

LG P690 oli eelmine suvi 3 päeva väljas vihma ja otsese päikse käes, töötab siiani :)

Pärast 1a kasutust peab iga päev saba taga olema. Iseenesest hinna poolest on väga okei telefon. Nüüdseks juba luts. Isiklikult ei saa aru, miks peaks üle 300-400€ nutika eest maksma. Peaasi, et saab pilti teha ja netis käia. Eks sõltub inimesest, mis tema jaoks oluline on telefoni puhul.

Pythagoras
10.09.14, 12:10
LG G2 akuga ka suht rahul, päris intensiivselt ikka netis käinud ja no 48h ikka peab vastu, üks nädal oli ka nii, et vaatasin vaid meili ja 15 min uudisei + siis tavapärased kõned, siis pidas 7 päeva

Dnbftw
10.09.14, 13:20
Pärast 1a kasutust peab iga päev saba taga olema. Iseenesest hinna poolest on väga okei telefon. Nüüdseks juba luts. Isiklikult ei saa aru, miks peaks üle 300-400€ nutika eest maksma. Peaasi, et saab pilti teha ja netis käia. Eks sõltub inimesest, mis tema jaoks oluline on telefoni puhul.

Saingi umbes aasta tagasi ja tasuta Elisa poolt kuna eelnevalt oli operaatori sõda käinud. Alguses pidas obv paremini vastu, nädal oli vist suht standard. Samas iga aasta akut vahetada pole ka teab mis kallis asi. Paljud tuttavad kasutavad ka akupankasid.

J0kker
10.09.14, 18:44
LG G2 akuga ka suht rahul, päris intensiivselt ikka netis käinud ja no 48h ikka peab vastu, üks nädal oli ka nii, et vaatasin vaid meili ja 15 min uudisei + siis tavapärased kõned, siis pidas 7 päeva

LGl on jah 3kmah aku, aga 7 päeva ei saa ühegi nutika käest kätte :D

Ints
10.09.14, 19:13
kiidan üht veidi odavamat pilli ka - nexus 5 teist kuud ja hinna kvaliteedi suhe tundub väga paigas
Ise võtsin ka ca kuu tagasi nexus 5, omanud enne seda htc ja samsungi androidi ka. Kui võrrelda siis see niiöelda puhas android on mõistlikum küll.

Aku peab ainult kahjuks sinna 24h kanti.

Pythagoras
10.09.14, 20:18
LGl on jah 3kmah aku, aga 7 päeva ei saa ühegi nutika käest kätte :D

Oled kasutanud G2 ja lugesid ka mis sellega tegin see aeg?

Pythagoras
10.09.14, 20:19
Ise võtsin ka ca kuu tagasi nexus 5, omanud enne seda htc ja samsungi androidi ka. Kui võrrelda siis see niiöelda puhas android on mõistlikum küll.

Aku peab ainult kahjuks sinna 24h kanti.

Mul oli alguses samuti mõte Nexus 5 võtta, kuid sõber just aku tõttu ei soovitanud, panin veits juurde ja võtsin suuresti parem aku lootuses G2e. Pole siiani pettuma pidanud

pastilaa
10.09.14, 20:55
selle aku värgiga on mu meelest nii, et kui 24h kestab kui aktiivselt kasutada siis on ju savi - alati öösel laeb. kui võimsam aku ja kestvus 1,5 päeva aktiivselt kasutades, siis sellest nagu väga ju kasu pole - ikkagi kahe ööpeöeva väljavedamine on riskantne ja iga öö laeb. või on mõni nutitelefon, kes näiteks gps teejuhiks sees või tihedalt wifi sees kestaks raudpolt 2 päeva (ei mõtle seda, et venitas kuidagi 48h täis)?

aga üldisemas plaanis - akude kestvus 2014 võrreldes muu tehnoloogia arenguga on ikka väga kiviaega jäänud

ranka
10.09.14, 21:20
selle aku värgiga on mu meelest nii, et kui 24h kestab kui aktiivselt kasutada siis on ju savi - alati öösel laeb. kui võimsam aku ja kestvus 1,5 päeva aktiivselt kasutades, siis sellest nagu väga ju kasu pole - ikkagi kahe ööpeöeva väljavedamine on riskantne ja iga öö laeb. või on mõni nutitelefon, kes näiteks gps teejuhiks sees või tihedalt wifi sees kestaks raudpolt 2 päeva (ei mõtle seda, et venitas kuidagi 48h täis)?

aga üldisemas plaanis - akude kestvus 2014 võrreldes muu tehnoloogia arenguga on ikka väga kiviaega jäänud

Ma nii ei üldistaks. Kasutajad tahavad järjest kergemaid ja õhemaid telefone, aga sealjuures järjest suurema võimsusega, mis omakorda tõstab ka telefoni kasutamise tihedust.

Mu telefoni aku peab ikka 3-4 päeva, kui ta on pidevalt WiFi-s ning kasutan ehk maksimum pool tunnikest päevas ning ei ütleks ,et see on nüüd nii halb tulemus.

ropka11
11.09.14, 09:47
Kas kellelgi IPhone kvalifitseerub selle alla https://ssl.apple.com/au/support/iphone5-battery/
Vaatasin, et minu tel. aku vahetataks isegi välja.
Ei ole jõudnud uurida aga kas maksab üldse jamama hakata.Oleks hea küll uus aku.

Ints
11.09.14, 15:41
No mul 2a vana samsung s3 pidas praegu 7päeva ja 7h, selle aja jooksul tegin 2 lühikest kõnet ja ülejäänud aja seisis, samas normaalselt kasutades ei vedanud vahepeal õhtuni välja.

Iseenesest väga probleemi enam tänapäeval selle aku kestvusega ei näe, kuna pm igalpool on võimalik juhe sappa panna.

alaska
11.09.14, 17:22
Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.

Kakahirmutis
11.09.14, 17:40
Võtke PSist motorola ära , päris hea telefon on :P (ainuke miinus imo on et ei saa oma SD kaarti sisse panna)

Dnbftw
13.09.14, 08:51
LG-P710. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav.

Aga pagasniku luuk sai ekraanist jagu üleeile, kenasti sõnusin ära :) Sõpradega omavahel naljatlesime, et oleks vanem Nokia olnud oleks uut pagasnikuluuki vaja. Leidsin uue LCD display amazonist 18 euri ja free shippingu eest, Eestist leidsin 58 euri eest. Solid. On keegi neid vahetanud ja kuidas läks?

redddman10
16.09.14, 00:27
Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.

sõbral käis sama telefon ilusti merevee all ära ja töötab kõik. Endal sama telefon olnud 8 kuud ja vist kaks korda oli nii jah, et ei saanud vastu võtta. Suvel kuumad ilmad oli ka tho ja oli natuke aega päikese käes olnud. muidu on väga palju maha kukkunud mul ja pole midagi juhtunud veel.suht vastupidav põrutustele tundub olevat

kjmrc
16.09.14, 08:46
Dnbftw, näiteks ebayst neid ekraane tellides on olnud juhtumeid, et ekraanid on väga kehva kvaliteediga, ei sobitu ilusti telefonidele peale või ei registreeri hästi näpupuudutusi.

virukunn
16.09.14, 09:01
Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.

Mul ka peaaegu aasta olnud ja ei oska millegi üle kurta. Kraanikaussi meelega pole visanud aga 1 öö seisis väljas vihma käes ja midagi ei juhtunud.

Dnbftw
16.09.14, 09:46
Dnbftw, näiteks ebayst neid ekraane tellides on olnud juhtumeid, et ekraanid on väga kehva kvaliteediga, ei sobitu ilusti telefonidele peale või ei registreeri hästi näpupuudutusi.

O ty. Suhteliselt kahevahel olen hetkel, atm kasutuses Samsungi vana tellis. Tõsiselt meeldiv on nutikast puhata, kõik info saab muude kanalite kaudu samuti kätte, kerge hilinemisega obv...

Dnbftw
07.10.14, 15:58
Sai Ascend P7 koju tassitud. Esmamulje on hea.

http://consumer.huawei.com/en/mobile-phones/tech-specs/ascend-p7.htm

atsetoon
09.10.14, 16:48
Budget oleks mingi 300 eurot, kust ja millist telefoni osta? Seni olen HTC ja androidiga enim rahul olnud.

pastilaa
09.10.14, 17:06
olin samas seisus mõnda aega tagasi ja nexus 5-ga seni sigarahul igatahes. eelmine oli ka htc :P

atsetoon
09.10.14, 17:16
sony-l üpris palju variante, kuidas need on?

Dnbftw
09.10.14, 17:18
ASCEND P7 2 päeva kasutuses olnud ja:

-räige kolakas, aku 1 päev kasutamisega, rami võiks rohkem olla, veidike ebamugavad sd ja simi slotid

+mõnusalt suur 5tolli ekraan, menüü väga lihtne, puuduvad ekraanil nupud, kõik funktsioonid käivad läbi lcd, 13piksline kaamera teeb päris fine pilte ja 8mp kaamera ees on ka suht massive(parem kui enamustel nutikatel tagumine kaamera), reso on mõnus, pilt on nagu siid, heli on ka vast fine, sisemälu 16gb is nice

Potsataja
14.01.15, 12:48
http://www.ebay.com/itm/White-Replacement-Screen-Glass-Lens-for-Samsung-Galaxy-Note-2-II-N7100-w-tools-/300902528892

Olen guugeldanud, aga jõud käib üle. Kas Eestis keegi müüb vähegi normaalse hinnaga sama toodet või on mingi usaldusväärne EL sait, kust tellida saab? Mingis ettevõttes ekraani vahetamine maksab ju ulmehinda.

Tailer
14.01.15, 13:12
http://www.osta.ee/samsung-n7100-galaxy-note-2-klaas-58609735.html
See ehk?

Potsataja
14.01.15, 14:08
Osta peale oleks isegi mõtlema pidanud. Samas seal on üsnagi palju neid, kes alles peale kauba eest maksmist toote Hiinast tellivad ja siis oota krt teab kui kaua. Antud juhul on tarnajaks märgitud 3 päeva, seega peaks kaup ka füüsiliselt Eestis viibima.

atsetoon
14.01.15, 14:43
olin samas seisus mõnda aega tagasi ja nexus 5-ga seni sigarahul igatahes. eelmine oli ka htc :P

ty :p

widescreen
26.02.16, 10:37
Kas keegi on soetanud endale OnePlus 2 telefoni? Kuidas rahul olete? Kas neil on uuem mudel ka lähiajal tulekul?
Keegi teab millise kivi alt kutset otsida tuleks?

totaldonk
28.02.16, 11:06
Kas keegi on soetanud endale OnePlus 2 telefoni? Kuidas rahul olete? Kas neil on uuem mudel ka lähiajal tulekul?
Keegi teab millise kivi alt kutset otsida tuleks?

vaata läänerannikul pidid sellised kivid olema

widescreen
28.02.16, 12:12
vaata läänerannikul pidid sellised kivid olema

..õnneks ei ole kivid lume all

donkihott
28.02.16, 12:28
Oneplus 3 on oodata lähima 3 kuu jooksul ja OP2 ostuks pole enam kutset vaja.

korrastaja
29.02.16, 11:14
Oneplus telefonid on minu arust kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega üldse.