PDA

View Full Version : nutitelefonid



Leheküljed : [1] 2 3

privador
05.04.10, 20:55
Tere soovitage nutitelefoni. Tahtsin iphone, aga emt küsib 8k+2 aastat pead neil lepingus olema!!!
Kas on ka teisi nutitelefone olemas, kus saab normaalselt telefoniga wifisse minna?

Et olen praegu tele2-s siis pole plaanis teenuspakkujat vahetada. Tele2 pakkus samsungit mingi 5k(et seal ka wifi jms stuff) ja mõned nokiad

Tahaks nutitelefoni millel oleks normaalne webilehitseja?

Keegi siit kasutatud iphone või blackberryt ei taha müüa?

hotcocacola
05.04.10, 20:59
mul nokia n96 - väga asjalik (Y)

nikitheone
05.04.10, 21:02
endal juba miskit 5 kuud nokia 5800 xpressmusic ja täitsa okei on. sain selle tele2st mingi 3500, a nüüd kampaania läbi 4200. soovitan

akristjan
05.04.10, 21:17
vivaz

Godspeed_EJ
05.04.10, 21:23
vivaz

Kuidas Vivaz on? Mingeid bugisi pole softis?

Ise hetkel Vivazi ja X6 vahel, mõlemad tunduvad ok olevat.

forell
05.04.10, 21:50
http://www.mobile-t-mobile.com/uimg/iPhon-vs-Rock.jpg

Mul on 3g 8kb ja olin kunagi täiega vaimustuses.
Aga nüüd ei toimi enam see APP store kust sai tasuta igast progresid ja mänge, peab vist kuidagi keerulisemalt häkkima millega ma hakkama ei saa.
Pokkerilaua taga on muidugi super, musa on olemas, nett on olemas.
Aga kõik need ilmajaamad, aktsiamöllud, youtube, maps, google earth ja muu taoline jura tahab wifit. Inglandis sain igalpool neid asju näppida aga eestis vist ei ole seda 3g leviala (või on see tasuline?).
Muidugi suht suur tõenäosus on et ma lihtsalt ei oska seda kuskilt sisse lylitada.

leits
05.04.10, 21:52
N86

privador
05.04.10, 21:54
Aga milles on see iphoni fenomen siis?
Saan aru, et koik firmad nokia,htc, samsung, ericson jne pakuvad puutetundliku ekraaniga telefoni.
Koigil gps, wifi jms tugi

e ala koik peale iphone on sitt

0ttt
05.04.10, 22:50
Bränd müüb Apple'l

Kosmonaut
05.04.10, 22:57
Tehnikamaailma nutitelefonide testi võitis HTC hero. Android tarkvara peaks olema erinevate reviewde kohaselt nuts. Ekraani puhul soovitan jälgida, et oleks mahtuvuslik puuteekraan. Aga eks igal firmal on oma mudelid, uuri netist reviewsid ja eks lõpuks jõuad õigele otsusele.

Niipalju nagu mina aru saan, on Iphone fenomen (apple oma üldiselt) kasutajasõbralikkus ja mõned suht geniaalsed ja uuenduslikud lahendused.

pastilaa
05.04.10, 23:07
Sõbral on HTC - muidu fantastiline, aga poole ajast teiste telefonide jaoks levialast väljas. Ja seda ka Tallinna linnas ja pole kuuldavasti ainuke HTC, kellel sama probleem...

leits
05.04.10, 23:10
5110 ftw

privador
05.04.10, 23:11
praegu tundub HTC suht norm olema. Maksab 8,5k
See eest ekraan on suht lai.

Dogers
05.04.10, 23:28
endal juba miskit 5 kuud nokia 5800 xpressmusic ja täitsa okei on. sain selle tele2st mingi 3500, a nüüd kampaania läbi 4200. soovitan

Mul sama telefon umbes samapikka aega, meeldib väga.

PokerDevil
06.04.10, 00:59
Mul HTC Hero, GPS, google map for free, wifi, 5mpx kaamera jne stuff peal, töötab :)
Palju selliseid lisasid millest varem ei teadnud.
E: st. väga rahul olen ;)

Rage
06.04.10, 09:38
ise olen HTC fänn.. ehk neid julgen soovitada.. viimases Digis räägitakse ka uuest LG jubinast, millel qwerty klaver ka.. suur ekraan, wifi, gps, 5mpix kaamera ja kogu muu kraam + Android OSiks... ise ootan millal HTC uue qwerty'ga Androidi välja laseb, siis ostan selle..

EDIT: peale paari viimase aja Nokia kasutamist olen ma täielik anti-Nokia fänn... NO KIA.. viimased head Nokiad olid 6110 ja 6320

nikitheone
06.04.10, 09:41
aa btw, mis sellel nokia 5800 parem on kui iphone - gps töötab ilma internetita ning ekraan ei ole soojustundlik - nokial nt väljas külmaga vahel ei funka jms.

yolpa
06.04.10, 10:47
ise olen HTC fänn.. ehk neid julgen soovitada.. viimases Digis räägitakse ka uuest LG jubinast, millel qwerty klaver ka.. suur ekraan, wifi, gps, 5mpix kaamera ja kogu muu kraam + Android OSiks... ise ootan millal HTC uue qwerty'ga Androidi välja laseb, siis ostan selle..

EDIT: peale paari viimase aja Nokia kasutamist olen ma täielik anti-Nokia fänn... NO KIA.. viimased head Nokiad olid 6110 ja 6320

mis see qwerty teema on?

Rage
06.04.10, 10:49
mis see qwerty teema on?
qwerty klaver ehk täisklaver:

http://www.androphones.com/pictures/LG-GW620-android-phone-54.jpg

hea lehe leidsin... kõik Androiditelefonid: http://www.androphones.com

sawcrish
06.04.10, 14:11
ASUS-ed suht head nt. see
http://asus.com/product.aspx?P_ID=brooOjUqryH4m9H4
Mul P750 (koos GPS-ga)

ok2aa
06.04.10, 16:27
soovitage iphone rakendusi ka siis juba. ise pole mitte sittagi leidnud - täiesti mõttetud jurad on enamus.

leits
06.04.10, 16:32
google maps :D

Rage
06.04.10, 16:35
mis puutub asuse ja samsungi jms toodetesse.. siis peaks jälgima kui suur on see telefonide tootmise üksus.. sest vastasel juhul näiteks ootate vigaseks millal uuemat softi porditakse teie ostetud telefonile jms.. HTC puhul vähemalt teada, et asjaga tegeletakse ja nt Android 2.1 peaks see kuu tulema HTC telefonidele välja.. samsungi jms asjade puhul peab tükk aega kauem ootama...

ropka11
06.04.10, 16:43
Endal ka plaan nutitelefon osta.
Leidsin sellise koha http://www.digiteq.ee/index.php?cPath=21_24_30&sort=2a&max=1000000
Sai selle mehega seal mingi aeg tagasi räägitud ka.Ainuke viga pidi olema, et kui tel. päris tühjaks saab siis viskab luku peale mille pidi kergesti arvutis maha võtta saama.
Keegi on sealt midagi ostnud.On usaldusväärne koht.

privador
06.04.10, 16:52
ostsingi htc ära. Algus on ikka jamamist , et aru saada , mis üldse toimub. Praegu nt ei saa kaant tagant kinni
Kuidagi pole selle puutetundlikku ekraaniga harjunud?
Ma ei tea kuda ma hakkan purjus peaga neiude numbreid telefoni lisama:P
Näpp tundub liialt suur olevat puutetundlikku ekraani jaoks.

HU grinder
06.04.10, 17:15
Lased neidudel ise sisestada.

taipupole
06.04.10, 17:34
Näpp tundub liialt suur olevat puutetundlikku ekraani jaoks.

Kasuta teist kätt siis.

http://www.shortarmguy.com/masturbationdangers.jpg

ranka
28.06.12, 09:20
ei leidnud teist teemat. soovitage nutitelefoni. olen siiani olnud old school vanade telefonidega ja puudub kokkupuudega.

-andres-
28.06.12, 09:24
ei leidnud teist teemat. soovitage nutitelefoni. olen siiani olnud old school vanade telefonidega ja puudub kokkupuudega.
Soovitaks vaadata Samsung Galaxy SIII või SII poole.

Cash87
28.06.12, 09:24
Samsung Galaxy SIII tuli just lähiajal. Arvatavasti tuleb suur hitt.
Sony Xperia S samuti väga hea telefon.

ranka
28.06.12, 09:30
lol ka teised allikad sama kinnitasid :P

hoss23
28.06.12, 09:50
Endal HTC one x, mis põhimõtteliselt samade näitajatega, aint aku sitem.
Soovitaks siis seda :P

-andres-
28.06.12, 10:24
lol ka teised allikad sama kinnitasid :P

Perfect match :).

vsiu100
28.06.12, 10:35
HTC EVO 3D

otsisin ja kaalusin päris pikalt, millist nutikat osta. lõpuks valisin selle.
näitajad väga head, kännukas.ee(HTC esindaja) asjatundjatest müüjad soovitasid soojalt kui parima hinna-kvaliteedi suhtega võimekat aparaati.
3D piltide tegemine ja vaatamine ilma prillideta on ka kohati lahe lisavidin(mida naljalt teistelt telefonidelt ei leia), aga nõuab pildi tegemiselt mitte väga värisevat kätt :)
eestikeelne menüü on hea.
kasutanud nüüd ca 3 kuud ja pole ühtki etteheidet, suht ideaalne esimeseks nutikaks imo.
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/1181/?gclid=CN_f7KSz8LACFc0vmAodkRrBvw

Samsung Galaxy SIII - peaks hea pill olema, aga:
1. mulle ei meeldi, et ta nii kerge on
2. natuke liialt suur
3. menüü tundub HTC-l loogilisem
4. graafika/ikoonid nagu kandilisemad.
5. kallivõitu(kui arvestada, et mul kukub ikka telefon vahest maha :) )

mine käi ära kännukas, asjatundlikud müüjad, kes oskavad sulle nõua anda. muidugi aitab, kui teed endale selgeks, mida telefonist tahad saada.


e: sry, tundub, et HTC EVO 3D on lettidelt osta saanud. emt, elion ja nüüd kännukas on ka vist tühi.......

Kosmonaut
28.06.12, 11:05
sain hiljuti ise S3e käes hoida ja näppida - väga mõnus mobiil. ekraani suurus on super, mõnusalt kiire on kõik, leiab lahedaid uusi funktsioone jne.
Kui raha on siis kindlasti vaadata uuemad android 4 ja 720p ekraaniga telefone. Sony xperia S on hea aga ta on sisuliselt sony järgihüpe samsung S2le, ehk siis uued telefonid on paremad tõenäoliselt (HTC one X ja Samsung S3).

MarxVoss
28.06.12, 11:09
Soovitaks vaadata Samsung Galaxy SIII või SII poole.

+1

Oman SII. Tegin kunagi võrdluseid I-Phone-ga ja tulemused otsustasid Galaxy kasuks. Kiire, ilus võimekas. Kõik mida üelt telefonilt tahta oskad. Korra on ka kõrgelt maha kukkunud, aga seda kahju ilustab ainult asfaldilt tekkinud mõlk metallsel äärel. GPS ja netti kasutates tühjeneb aku suht kiirest. Wi-Fi-ga palju aeglasemalt. Suurepärane ost. SIII on kindlasti sammuke ees aga lihtsalt I kriipsu pärast ei hakka telefoni vahetama!


http://www.youtube.com/watch?v=t78KfESnFE0


http://www.youtube.com/watch?v=dDtNCiBQ8lc

rasmer
28.06.12, 11:45
Ise ootan vist Iphone 5-te, aga SIII on ka päris ahvatlev. Kindla miinusena tooksin muidugi välja välimuse, see plastik on ikka kole.

ranka
28.06.12, 12:06
Ostan selle Galaxy S3 ära siis aga nagu ikka mul poodiminek võtab juba kuu mitu päeva aega :P

neeme
28.06.12, 12:09
Endal Sony Xperia S.
Enda telefoniga olen siiamaani rahul olnud.
Vennal sama telefon ja see nüüd käis korra garantiis, kuna vahest (muutus üsna häirivaks) kõne vastu võttes kumbki pool ei kuulnud midagi ja pidi uuesti helistama.

lissavassa
28.06.12, 12:14
SIII vägaasjalik, aga ise pooldan HTC One X'i, kuna suur ekraan on minujaoks oluline ja selle kvaliteet.

Ranka aga miks mitte tellida e-poest? Tellisin ise ka hiljuti ja vägamugav, kuller toob tasuta uksetaha kohe :p

metsakas
28.06.12, 12:18
SIII on hea küll, aga krt siiani pole telefonikotti ega kilesid Eestis müügil :S

hoss23
28.06.12, 12:49
SIII on hea küll, aga krt siiani pole telefonikotti ega kilesid Eestis müügil :S

Mõtetu eestist kilesid ja muud kama osta, kasuta ebayd, saad mitu korda odavamalt.

pokkerisheriff
28.06.12, 14:29
loodan, et ranka ei tormanud veel poodi ostma, sest see kile defitsiit paneb küll järele mõtlema, et kas SIII on ikka kõige õigem valik praegusel hetkel.

hoss23
28.06.12, 14:41
loodan, et ranka ei tormanud veel poodi ostma, sest see kile defitsiit paneb küll järele mõtlema, et kas SIII on ikka kõige õigem valik praegusel hetkel.

Nagu alati, soliidsed pirnid Sinu poolt!

MarxVoss
28.06.12, 15:01
loodan, et ranka ei tormanud veel poodi ostma, sest see kile defitsiit paneb küll järele mõtlema, et kas SIII on ikka kõige õigem valik praegusel hetkel.

SII on ilma kileta saanud vatti eest ja tagan ja külje pealt kah! Pole kriimudest klaasil jälgegi!

andrus69
28.06.12, 15:04
Oskab keegi öelda milline nututelefon võiks levi ka püüda?
Senised variandid paljudes hoonetes sees võimaldavad ilma hakkimata helistada ainult akna ääres.

emmimees
28.06.12, 15:06
See EVO 3D suht mõttetu jäme junn imo, peale seda kui enda Desire ära põles, laenas sõber evot paariks nädalaks(eelistas Galaxy Note omal hoida) ja ausaltöeldes igatsen ikka vana Desire´it tagasi. Mingi pool a tagasi maksis EVO 600, nüüd mingi 200+.

Skyline
28.06.12, 15:24
Ise ootan vist Iphone 5-te, aga SIII on ka päris ahvatlev. Kindla miinusena tooksin muidugi välja välimuse, see plastik on ikka kole.
Mõtlesin ka korra SIII peale, kuna tundus et SIII tegi korraliku hüppe vs iPhone. Nüüd mõnipäev tagasi lugesin seda uudist http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=22705 ning tahaks näha kas paugutatakse niisama tühja või tuleb midagi väga head + lekkinud korpuse põhjal näeb telefon ikka tõsiselt ilus välja.
g0yYw3y_fYE

kaardimaja
28.06.12, 15:44
SIII on ju nö juriidiliselt korrektne telefon ning seega ka nii kole. Nimelt on Apple oma IPhone'i välimue ära patendeerinud - Musta värvi, nelinurkne, suure ekraaniga, hõbedane iluriba ümber telefoni ja päris mitu muud veel täpsustavat detaili. SII välimusega käidi kohut, SIII tehti juriidiliselt korrektselt - ei ole nii nelinurkne, tumesinine või valge korpus jne ...

leits
28.06.12, 15:50
Mul vist ca aasta S2 olnud, alguses oli harjumatu nüüd pigem asendamatu vist juba .. samas uue järele ka ei igatse, kõik vajalik saab tehtud..

privador
28.06.12, 16:07
olen aru saanud vajadusest et oleks vaja suure ekraaniga telefoni, mis taskusse mahuks. Millega saaks kasvõi pokkerit taguda.
Kui mängida ühte turkat siis telefon mängimiseks vist suht ok?

q_q
28.06.12, 16:15
SIII on ju nö juriidiliselt korrektne telefon ning seega ka nii kole. Nimelt on Apple oma IPhone'i välimue ära patendeerinud - Musta värvi, nelinurkne, suure ekraaniga, hõbedane iluriba ümber telefoni ja päris mitu muud veel täpsustavat detaili. SII välimusega käidi kohut, SIII tehti juriidiliselt korrektselt - ei ole nii nelinurkne, tumesinine või valge korpus jne ...

mingi level v? patendeeriks 2kki teleka v2limuse 2ra - nelinurkne ja suure ekraaniga?

Pahvak
28.06.12, 16:19
olen aru saanud vajadusest et oleks vaja suure ekraaniga telefoni, mis taskusse mahuks. Millega saaks kasvõi pokkerit taguda.
Kui mängida ühte turkat siis telefon mängimiseks vist suht ok?

Starsi androidi soft tundub täitsa hea ja laseb isegi 4-tableda (stackis obv). Mängisin HTC Desire S peal.

pikk28
28.06.12, 16:20
4-table tundub nuts!

hoss23
28.06.12, 16:44
Heh, täna proovisin 1 tableda 4,8' ekraani peal siis, tundus ok. Aga 4 tabledes stackis liiga väikseks ei muutund? Eks peab järgi pärast siis proovima.

pikk28
28.06.12, 16:46
no stack tähendab ju üksteise peal :)

hoss23
28.06.12, 16:50
no stack tähendab ju üksteise peal :)

Ah pljää, muidugi, liiga kaua pokkerist eemal olnud, terminid ka juba meelest läinud LOL :P

Pahvak
28.06.12, 17:37
Seal on 4 tabi, mille vahel saab vahetada ja kui otsust on vaja teha, siis tab annab märku. Samas ma ei kujuta ette, et 4-tablema mobla peal hakkaks (pooled readid lähevad kaduma ja HUDi pole).

privador
28.06.12, 18:10
Huvitav kaua telefoni aku vastu peab kui turkat starsis taguda?

hoss23
28.06.12, 18:11
Huvitav kaua telefoni aku vastu peab kui turkat starsis taguda?

Oleneb, mis netti kasutad, mingi turbo saab lõtva tehtud imo.

pastilaa
28.06.12, 18:14
loll küsimus ilmselt - kas pokerstars.ee app olemas?

hoss23
28.06.12, 18:28
loll küsimus ilmselt - kas pokerstars.ee app olemas?

Ikka olemas jah :)

raaids
28.06.12, 18:37
Oleneb, mis netti kasutad, mingi turbo saab lõtva tehtud imo.

Kumb rohkem akut sööb, 3g või wifis olemine?

hoss23
28.06.12, 18:45
Kumb rohkem akut sööb, 3g või wifis olemine?

Ikka 3g.

fyte
28.06.12, 18:58
Ikka 3g.
Mulle vastupidine mulje jäänud.

Skyline
28.06.12, 19:22
Ilmselt ikka 3G, ei tahaks uskuda et see telefonist ka oleneb.

emmimees
28.06.12, 20:32
3G läheb tel ruttu kuumaks, wifiga pole seda täheldanud.

kaardimaja
29.06.12, 15:25
mingi level v? patendeeriks 2kki teleka v2limuse 2ra - nelinurkne ja suure ekraaniga?

Ei ole level, true story on. Aga asi on nii, et sa ei saa patendeerida nelinurka, vaid saad patendeerida täpse välimuse (pakun puusalt, et mingi 20+ täpset omadust vähemalt iPhone'i puhul) ja nelinurkne kuju ja suur ekraan olid lihtsalt need paljudest teistest omadustest, mis mulle meelde jäid, seega tõin need ka näitena välja.

http://www.androidpolice.com/2012/05/04/the-samsung-galaxy-s-iii-the-first-smartphone-designed-entirely-by-lawyers/

Rage
30.06.12, 16:13
Kumb rohkem akut sööb, 3g või wifis olemine?lükka 3G välja ja kasuta tavalist EDGE't ja gprsi, pokkeri tagumiseks sellest kiirusest küll ja küll.. aga 3G välja lülitamisega hoiad rämedalt aku pealt kokku..

kjmrc
05.07.12, 18:17
Sooviks veidi infot teadjamatelt Samsung i9100 S II kohta, et mis on miinused ja plussid kui võrrelda näiteks Nokia N9 või Sony Ericsson Arc'iga? Endal üsna tume maa nutikate koha pealt :D

Kosmonaut
05.07.12, 19:03
S2 on väga hea mobiil. Nokia N9t ei ostaks - tarkvara on surnud sisuliselt. Korpus pidi olema küll turu üks parimaid (kõige parem mitmete arvamuste kohaselt) aga jah tarkvara keegi edasi ei arenda, nii et suht mõttetu telefon. Kui nokiat tahta siis pigem lumia 800, mis (vist) on sama kerega aga windowsiga. Arc on ajale jalgu jäänud, aga praeguse hinnaga ei pruugi arc S kõige halvem ost olla.

Kui tahad väga head mobiili siis vaataks S3 või HTC one X poole. S2 ei ole ka halb valik kui raha kokku hoida veidi. Ka Xperia S on vast hea valik, peaks S2ga suht võrdne olema.

kjmrc
05.07.12, 19:21
Okei no pm ei tahakski üle 400€ maksta, 300€ oleks muidugi selline väga hea hind. Et oskad äkki hinna järgi soovitada?

Icanbeatthis
05.07.12, 21:07
Endale sai ostetud just Sony Xperia Sola.
Muidu telefon väga meeldib. Aga mis väga närvi käib. Aku võtan hommiku laadimast ja õhtuks on tühi.
Ja isegi nett pole mul küljes koguaeg, ega kuula muusikat vms.
Akut laadisin esimest korda nii, nagu poes soovitati.

alaska
05.07.12, 21:13
Isegi kaua peab seljuhul ju.

Icanbeatthis
05.07.12, 21:19
Isegi kaua peab seljuhul ju.

Et 12h akut, ilma funksioone kasutamata on hea ?

PS: Kui ma tahan arvutisse telefonist faile tõmmata või vastupidi, mis ma tegema peaks? Installisin mingi Sony Pc Companion 2.1.. aga selle programmiga vist ei ole see võimalik. Või ma ei oska.

lissavassa
05.07.12, 21:33
Soovitan HTC One X'i, vägahea välimusega, kerge, kiire ning super ekraan ja kaamera. Muidugi ei oska võrrelda teiste telefonidega nagu S3 ja Xperia S.
Htc aku kohta võin niipalju öelda, et piisav. Hommikul võtan laetud telefoni kaasa, päeva jooksul räägin kuskil 20-25 kõnet, nii 2-3 minutilised ning kasutan pool tunnikest netti ja häkin niisama, õhtul veel ca. 35 protsenti alles.

Kosmonaut
05.07.12, 21:41
Et 12h akut, ilma funksioone kasutamata on hea ?

PS: Kui ma tahan arvutisse telefonist faile tõmmata või vastupidi, mis ma tegema peaks? Installisin mingi Sony Pc Companion 2.1.. aga selle programmiga vist ei ole see võimalik. Või ma ei oska.

Kas nii ei tööta, et ühendad telefoni ja tõstad asju nagu mälupulgale ? Enamasti peaks nii töötama.

kjmrc - vaatsin just et samsung S2 hind on nii alla läinud (419 Elisas kliendihind), soovitan igaljuhul seda - kiirus on väga hea, aku kestab ka sutsu rohkem kui teistel nutikatel (vist). 300 euri eest ei oskagi midagi soovitada, vb Arc S, HTC One V

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440

Siit leiad natuke lugemist nende kohta.

Icanbeatthis
05.07.12, 21:47
Kas nii ei tööta, et ühendad telefoni ja tõstad asju nagu mälupulgale ? Enamasti peaks nii töötama.

kjmrc - vaatsin just et samsung S2 hind on nii alla läinud (419 Elisas kliendihind), soovitan igaljuhul seda - kiirus on väga hea, aku kestab ka sutsu rohkem kui teistel nutikatel (vist). 300 euri eest ei oskagi midagi soovitada, vb Arc S, HTC One V

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440

Siit leiad natuke lugemist nende kohta.


MTP device tekkib my computer alla küll. Aga sinna ei lase kopeerida mitte ühtegi asja. Paste nupp nagu liiga hele vms, st ei saa isegi vajutada seda.

camu
05.07.12, 21:52
MTP device tekkib my computer alla küll. Aga sinna ei lase kopeerida mitte ühtegi asja. Paste nupp nagu liiga hele vms, st ei saa isegi vajutada seda.
Oled eelnevalt Androidi kasutanud või uus asi sinu jaoks?

Icanbeatthis
05.07.12, 22:00
Asi on uus minu jaoks. Kui ma installin selle Sony Pc Comanioni peale, siis peale seda näen sellist asja.
http://www.upload.ee/image/2488562/111.JPG

Kui panen find phone, siis ta ei leia midagi. Ka peale seda mitte kui võtan usb kaabli korra tagant ja uuesti külge.
Alati kui telefoni usb kaabliga ühendan, küsib telefonis mult, kas tahan seda softi installida, kuigi soft on peal juba.
Proovisin korra arvutist unistallida ka ja seejärel kui telf sama küsimust esitas, vajutasin yes, ning lasin uuesti softi peale aga sama jama

r1v0
05.07.12, 22:06
Seaded ---> Juhtmevaba võrk ja võrk ----> USB-seaded ----> ja sealt pead valima massmälu, et töötaks asi sarnaselt mälupulgale.

(see on minu android telefonil, Sinul võib see teema olla teises asukohas)

Icanbeatthis
05.07.12, 22:15
Seaded ---> Juhtmevaba võrk ja võrk ----> USB-seaded ----> ja sealt pead valima massmälu, et töötaks asi sarnaselt mälupulgale.

(see on minu android telefonil, Sinul võib see teema olla teises asukohas)

Leidsin selle koha üles küll ja lülitasin sisse, kuid ikka ei tööta.
Ehk viga selles, et kasutan win xp. Telefon ütleb, et funksioon töötab vista, win 7 ja linuxi peal.



Mis teisi lahendusi oleks, et saaksin andmeid edastada telfist arvuti ja vastupidi.

lissavassa
05.07.12, 22:19
Leidsin selle koha üles küll ja lülitasin sisse, kuid ikka ei tööta.
Ehk viga selles, et kasutan win xp. Telefon ütleb, et funksioon töötab vista, win 7 ja linuxi peal.



Mis teisi lahendusi oleks, et saaksin andmeid edastada telfist arvuti ja vastupidi.
DropBox

camu
05.07.12, 22:22
Leidsin selle koha üles küll ja lülitasin sisse, kuid ikka ei tööta.
Ehk viga selles, et kasutan win xp. Telefon ütleb, et funksioon töötab vista, win 7 ja linuxi peal.



Mis teisi lahendusi oleks, et saaksin andmeid edastada telfist arvuti ja vastupidi.
Too programm peaks olema suva, asi peaks töötama defaultis ka ning Xp ei tohiks ma probleemiks olla

Icanbeatthis
05.07.12, 22:30
Too programm peaks olema suva, asi peaks töötama defaultis ka ning Xp ei tohiks ma probleemiks olla

Aga nagu näed siis mitte..

r1v0
05.07.12, 22:38
Xperia -> connectivity -> USB connection mode peaks Sinu seadmel olema, proovi kõik nod seaded läbi, igaks juhuks proovi usb juhet panna arvutis teistesse aukudesse kah, vb on vanemavõitu arvuti ja mingi USB 1.0 vms veel, mõni teine auk võib USB 2 olla.

Ja kui see kah ei aita, siis proovi sellist asja, nagu Kies Air, tean, et see on Samsungi programm jnejne, aga minul töötab asi ülihästi. Põhimõte on siis selline, et app'i avades annab ta Sulle ip aadressi, mille toksid lihtsalt sisse oma brauserisse ning sealt saad edasi juba lihtsalt asi kopeerida ja muuta.
Mõistagi, peavad arvuti ja telefon olema samas wifi võrgus.
Proovi.

Rage
05.07.12, 22:52
AirDroid on samahea

r1v0
05.07.12, 23:03
jap, huvipärast hakkasin ise kah veidi asju uurima ning selline app nagu Remote Web Desktop tundub kah hetkel päris huvitav, saab telefonist veebikaamera teha jnejne, pretty interesting stuff :D

Icanbeatthis
05.07.12, 23:06
AirDroid on samahea

Nagu ma aru saan peab selle telefonist peale installima. Kui jah, annad ehk väikse õpetuse. Pole varem kunagi nutitelfi kasutanud.

Icanbeatthis
05.07.12, 23:08
Xperia -> connectivity -> USB connection mode peaks Sinu seadmel olema, proovi kõik nod seaded läbi, igaks juhuks proovi usb juhet panna arvutis teistesse aukudesse kah, vb on vanemavõitu arvuti ja mingi USB 1.0 vms veel, mõni teine auk võib USB 2 olla.

Ja kui see kah ei aita, siis proovi sellist asja, nagu Kies Air, tean, et see on Samsungi programm jnejne, aga minul töötab asi ülihästi. Põhimõte on siis selline, et app'i avades annab ta Sulle ip aadressi, mille toksid lihtsalt sisse oma brauserisse ning sealt saad edasi juba lihtsalt asi kopeerida ja muuta.
Mõistagi, peavad arvuti ja telefon olema samas wifi võrgus.
Proovi.

Seaded peaks paigas olema, vaatasin kõik läbi.
Proovisin mitut USB pesa ka, aga ei midagi.

r1v0
05.07.12, 23:10
Nagu ma aru saan peab selle telefonist peale installima. Kui jah, annad ehk väikse õpetuse. Pole varem kunagi nutitelfi kasutanud.

alles ostsid telefoni?:D

kui jah, siis arvatavasti on kuskil Sul seal selline app nagu Google Play või Play pood vms. Kõik app'id käivad enamjaolt sealtkaudu, tahab alguses ühendada ära Sinu google'i kontoga, ilma selleta minuteada kuidagi app'e tõmmata ei saa. Kui ükskord sinna sisse saad, siis on üleval nurgas ainult vaja otsingu nuppu vajutada ja installida :)

Icanbeatthis
05.07.12, 23:12
alles ostsid telefoni?:D

kui jah, siis arvatavasti on kuskil Sul seal selline app nagu Google Play või Play pood vms. Kõik app'id käivad enamjaolt sealtkaudu, tahab alguses ühendada ära Sinu google'i kontoga, ilma selleta minuteada kuidagi app'e tõmmata ei saa. Kui ükskord sinna sisse saad, siis on üleval nurgas ainult vaja otsingu nuppu vajutada ja installida :)

Ma olnud aastaid vanamoeline. Kasutanud Nokia lihtsamaid telefone, mis maksavad poes 50 eur jms.
Paar päeva tagasi sai ostetud jah

Icanbeatthis
05.07.12, 23:19
alles ostsid telefoni?:D

kui jah, siis arvatavasti on kuskil Sul seal selline app nagu Google Play või Play pood vms. Kõik app'id käivad enamjaolt sealtkaudu, tahab alguses ühendada ära Sinu google'i kontoga, ilma selleta minuteada kuidagi app'e tõmmata ei saa. Kui ükskord sinna sisse saad, siis on üleval nurgas ainult vaja otsingu nuppu vajutada ja installida :)

Umm sain programmi peale ja sain juhised, et pean minema http://web.airdroid.com/ kodukale arvutist. Läksin ja sisestasin parooli ja sain errori.

Make sure your Android device and computer are in the same network.
Kas arvuti siis peab olema wifi võrgus hetkel ,kaablinett ei sobi?

kjmrc
05.07.12, 23:56
Kas nii ei tööta, et ühendad telefoni ja tõstad asju nagu mälupulgale ? Enamasti peaks nii töötama.

kjmrc - vaatsin just et samsung S2 hind on nii alla läinud (419 Elisas kliendihind), soovitan igaljuhul seda - kiirus on väga hea, aku kestab ka sutsu rohkem kui teistel nutikatel (vist). 300 euri eest ei oskagi midagi soovitada, vb Arc S, HTC One V

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440

Siit leiad natuke lugemist nende kohta.

Tänud vastuse eest, eelnevalt mäletan, et siin teemas kiideti ka S2, ilmselt tulebki selle telefoni poole vaadata.

Rage
06.07.12, 00:13
Umm sain programmi peale ja sain juhised, et pean minema http://web.airdroid.com/ kodukale arvutist. Läksin ja sisestasin parooli ja sain errori.

Make sure your Android device and computer are in the same network.
Kas arvuti siis peab olema wifi võrgus hetkel ,kaablinett ei sobi?
ma ise seda programmi ei ole kasutanud, aga imho peaksid sa minema mingile IP aadressile mis su telefonist see AirDroid ette annab.. googelda juhiseid:)

Cash87
15.07.12, 14:11
Meil peaks siin palju Androidi kasutajaid olema, kas kellegil veel viskab app update puhul Error 403 ette? Ei lase update teha läbi wifi, kui proovisin läbi 3g siis tuli error midagi 900-ga. Enamuse puhul on ok aga google mapsi ei taha mul uuendada

r1v0
15.07.12, 14:19
Meil peaks siin palju Androidi kasutajaid olema, kas kellegil veel viskab app update puhul Error 403 ette? Ei lase update teha läbi wifi, kui proovisin läbi 3g siis tuli error midagi 900-ga. Enamuse puhul on ok aga google mapsi ei taha mul uuendada

jap, on visanud, kuid minul on aidanud alati 2-3 korda proovimine, rohkem pole pidanud jebima.

Cash87
15.07.12, 17:37
Olen proovinud korduvalt aga pole aidanud :D
Mul naisel ei lase isegi angry birdsy telefoni tõmmata :D

VisaHing
18.07.12, 21:31
Olen proovinud korduvalt aga pole aidanud :D
Mul naisel ei lase isegi angry birdsy telefoni tõmmata :D
Mis telefoniga tegu on muidu?

Igaksjuhuks küsin, et kindel et tegu on ikka androidiga, et pole mingi bada vms?

Cash87
18.07.12, 22:44
Sony Ericsson Xperia Arc S
Naisel on muidu Sony Xperia P

yolpa
19.07.12, 22:55
Kas keegi on kasutanud/kasutab nokia E7-t, mul pidevalt igast connection jamad, ei lae facebookigi ära, rääkimata youtubeist ja muudest lehtedest

Rage
20.07.12, 00:09
viimati kui ma teadsin kedagi kes kasutas nokiat, oli see vist umbes 2005 aastal? :D

Ecuador13
20.07.12, 01:19
Nokia teeb telefone ka??

http://www.google.ee/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.about-nokia.com/images/new-boots.jpg&sa=X&ei=1IcIUMfPGci40QW-veX4BA&ved=0CAoQ8wc&usg=AFQjCNFDjyMqV73L-RFNBIrM3nzZ00Le8A

yolpa
21.07.12, 21:43
aah kamoon, minu jaoks on telefon olnud eluaeg vaid helistamiseks, kasutasin oma vana SE-d 5 aastat ja nüüd malaisias leidsin selle nokia(meeldis välimus) ja enamvähem kaamera peal.

VisaHing
21.07.12, 22:02
Kahetsen ka nutitelefoni soetamist. Mõttetu inimesele, kes aint põhi funkt. kasutab ( helistamine, sms, äratuskell etc ).
Õige oleks lutsu visata selle klotsiga :)

isutuba
21.07.12, 23:51
Ahju need nutitelefonid,endal juba c aasta selline olnud>http://pildid.luutar.ee/proov/galerii[1326444376].jpg kõik põhi funktsioonid on olemas,aku on 5+ kestab kuni 2 nädalat ja kui peaks täispeaga ära kaotama või puruks viskama tuleb uue eest välja käia kõigest 15 eurot....
Nutsssssss!

maarios
21.07.12, 23:57
tra mul on http://4.bp.blogspot.com/_EBtMYGOEg0c/TD3F9i1mioI/AAAAAAAAAN8/wJJR5isHwoQ/s1600/nokia-6300-00.jpg ja see aparaat on olnud mul mngi 5 aastat ning sellega on avatud õllepudeleid ja visatud vastu seina pilbasteks. Helistab siiamaani ja äratab mind hommikul enne töölemineut. Milleks mingi nutifon????

yolpa
22.07.12, 01:37
aah kamoon, minu jaoks on telefon olnud eluaeg vaid helistamiseks, kasutasin oma vana SE-d 5 aastat ja nüüd malaisias leidsin selle nokia(meeldis välimus) ja enamvähem kaamera peal.

Kui austraalias ringiliigud, siis väga hea kui telefonil kaamera, igast madusid ja asju lahe pildistada.

Codecci
22.07.12, 20:14
tra mul on http://4.bp.blogspot.com/_EBtMYGOEg0c/TD3F9i1mioI/AAAAAAAAAN8/wJJR5isHwoQ/s1600/nokia-6300-00.jpg ja see aparaat on olnud mul mngi 5 aastat ning sellega on avatud õllepudeleid ja visatud vastu seina pilbasteks. Helistab siiamaani ja äratab mind hommikul enne töölemineut. Milleks mingi nutifon????
selleks et peldikus ja arstijarjekorras supaplexi ja prince of persiat mangida

Jeebus
22.07.12, 20:29
selleks et peldikus ja arstijarjekorras supaplexi ja prince of persiat mangida

-lihtsa telefoni ja nutitelefoni hinnavahe eest saab nii palju hambapastat, et jätkub kümnendiks

-peldikus teeks pigem kõhulihastele trenni

fyte
22.07.12, 20:46
Isiklikult ei viitsi viimasel ajal muusikat alla laadidagi. Vaevalt nende tellistega youtubes playlisti tööle saab panna.

ranka
22.07.12, 20:54
Kahetsen ka nutitelefoni soetamist. Mõttetu inimesele, kes aint põhi funkt. kasutab ( helistamine, sms, äratuskell etc ).
Õige oleks lutsu visata selle klotsiga :)

Mõtlesin sama aga kuskil tripil olles on jube hea, kui nutikas on. Juba normaalse ekraani + wifi pärast.

viki
22.07.12, 21:16
Minu jaoks on telefoni puhul kaks omadust tähtsad.Helistamine ja mõningane veekindlus(mul puutub telefon töö tõttu pidevalt veega kokku)

VisaHing
22.07.12, 23:04
Minu jaoks on telefoni puhul kaks omadust tähtsad.Helistamine ja mõningane veekindlus(mul puutub telefon töö tõttu pidevalt veega kokku)

Vetelpäästja oled :P ?

r1v0
22.07.12, 23:51
Minu jaoks on telefoni puhul kaks omadust tähtsad.Helistamine ja mõningane veekindlus(mul puutub telefon töö tõttu pidevalt veega kokku)

sel juhul sobib midagi firmalt "Sonim"? Või on need telefonid juba overkill?:D

viki
23.07.12, 06:17
sel juhul sobib midagi firmalt "Sonim"? Või on need telefonid juba overkill?:DNeed olid jube suured kobakad.Mul mingi väidetavalt veekindel samsung.Vee alla pole igaksjuhuks toppinud,et proovida.

Codecci
23.07.12, 12:34
Mõtlesin sama aga kuskil tripil olles on jube hea, kui nutikas on. Juba normaalse ekraani + wifi pärast.
Kaamerad ka jube head + ei pea kunagi 1182 jms helistama, alati nett + GPS taskus olemas.

Oliverk
23.07.12, 12:37
wifi on nutitelefoni juures asi mille vajalikusest ma aru ei saa. Mis kuradi pärast mul seda vaja peaks olema. 3g ajab alati asja ära. selle asemel võiks midagi vägevamat sisse panna. 1 aasta nutikas olndu ja wifit pole kordagi veel kasutanud.

Pahvak
23.07.12, 12:46
wifi on nutitelefoni juures asi mille vajalikusest ma aru ei saa. Mis kuradi pärast mul seda vaja peaks olema. 3g ajab alati asja ära. selle asemel võiks midagi vägevamat sisse panna. 1 aasta nutikas olndu ja wifit pole kordagi veel kasutanud.

No sa ei saa sellest ka aru, miks inimesed nt. postimees.ee appi kasutavad kui saab brauserist lugeda.

Oliverk
23.07.12, 12:52
m6h. Ei saanud aru mis sa sellega mõtlesid. Aga wifi plussi tuletasin ikka välja. Väljamaal kui roaming tasusid ei taha maksta, siis hea wifitada.

Pahvak
23.07.12, 13:46
m6h. Ei saanud aru mis sa sellega mõtlesid. Aga wifi plussi tuletasin ikka välja. Väljamaal kui roaming tasusid ei taha maksta, siis hea wifitada.

Ühes teemas sa väitsid, et ei mõista, miks on vaja postimees.ee või nt. 2p2 appi kui saab ka brauserist lugeda. Meile saab ka brauserist lugeda. Norin. :)

Mis wifit puutub, siis vahel harva on hea ikka. Mingi hetk mul polnud 3g-d, sest Tele2 levi oli kehv ja kiusu pärast ei tahtnud neile enam maksta ja operaatori vahetamine võttis mul liiga kaua aega (nüüd Elisa). Pluss siis roamingutasudest hoidumine. Nt. Tais ei olnud väga hea mobiilse neti ühendus ja oli suht kallis, aga wifi oli paljudes kohvikutes olemas. Ilmselt see wifi jubin ei maksa ka eriti palju.

EDIT: Arvan, et nii mõnelgi pole 3g lepingut ja kasutavad ainult wifit. Telefon ju moepärast noh.

nikitheone
23.07.12, 14:00
sama siin, oli mobiilne nett, aga ei kasutanud üldse. bussis sõites, passides kuulan mussi või loen raamatut. muidu peaaegu alati netipulk+läpakas kaasas. vahel on hea wifis käia, eriti välismaal

bauss
24.07.12, 11:24
eestis kuskil mingi solid casede valik ka on?
galaxy s3-le tahaks midagi ümber

Rage
24.07.12, 11:27
amazon.co.uk, kui eestis olekski casesid eraldi, siis oleks nad ikkagi kallimad kui sealt tellida.. nt autolaadija koos aknakinnitusega maksab eestis Kännukas 19€ amazonis oli see 5 naela + 5 naela saatmiskulu, kokku ca 13€ ja kui tellid ühest firmast mitu asja korraga siis saatmiskulu osakaal väheneb ehk veel odavam.

Kosmonaut
24.07.12, 11:31
ebayd tasub ka vaadata (ebay.co.uk siis) , igasuguseid väikseid telefonividinaid saab kordades odavamalt. ntx kaitsekile - Eestis 10 eur, ebays 3tk 2 dollarit :D

bauss
24.07.12, 11:34
mhm, ebayd olen browsinud veidike ringi, ilmselt peab kas sealt või amazonist midagi ära võtnma.
lihtsalt uurisin, mis seis eestis on ja tundub päris nutune.

Madis_89
05.08.12, 20:37
Plaanin ka lähiajal nutitelefoni osta endale ja silma jäi huawei honor u8860. On kellelgi kogemusi sellega? Või oskab äkki soovitada kuni 300 eest midagi mõistliku? Võib seotud olla numbriga ületulemise, lepingu sõlmimise ja muu sellisega, sest plaanin ka operaatorit vahetada.

https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/honor-u8860

VisaHing
06.08.12, 00:01
Plaanin ka lähiajal nutitelefoni osta endale ja silma jäi huawei honor u8860. On kellelgi kogemusi sellega? Või oskab äkki soovitada kuni 300 eest midagi mõistliku? Võib seotud olla numbriga ületulemise, lepingu sõlmimise ja muu sellisega, sest plaanin ka operaatorit vahetada.

https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/honor-u8860

PMi mulle, mis operaatori juures oled, mitu numbrit su nimel. Kui EMTs juba oled, siis pole vaja PMida aga kui ei ole, siis PM.

Rage
06.08.12, 09:52
Plaanin ka lähiajal nutitelefoni osta endale ja silma jäi huawei honor u8860. On kellelgi kogemusi sellega? Või oskab äkki soovitada kuni 300 eest midagi mõistliku? Võib seotud olla numbriga ületulemise, lepingu sõlmimise ja muu sellisega, sest plaanin ka operaatorit vahetada.

https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/honor-u8860
mu neiul see on, on rahul, prose on piisavalt hea ja kiire, mälumahtu tundub ka piisavalt olema.

lambitont
06.08.12, 10:08
PMi mulle, mis operaatori juures oled, mitu numbrit su nimel. Kui EMTs juba oled, siis pole vaja PMida aga kui ei ole, siis PM.

€300 klassi absoluutne parim on https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/samsung/i9100-galaxy-s-ii

sa lihtsalt hakkad armastama seda. sellel on väga hea disain, suur ekraan, hea kaamera, üldiselt väga kiire ja sujuv. mõttetu muud odavat paska osta.

privador
06.08.12, 12:17
kas keegi teab kas galaxy note mahub taskusse ära? olen mõelnud et võtta kas galaxy 3 v suurem note pokkerimängimiseks ja niisama netitelefoniks

Gettofish
06.08.12, 13:02
Note ikka väga suur telefoni kohta ja naljalt kuskile taskusse ei mahu. Oleneb taskust ka muidugi aga ebamugav on kaasas kanda.

vsiu100
06.08.12, 13:16
priva, sul peaks ju kõhukott olema, kuhu mahub vabalt.

301

aga paljudel on see nagu sõltuvus, aina suurem ja suurem ....... kännukas müüjal rippus tablet vööl.

privador
06.08.12, 13:39
krt 5 aastat tagasi oli põhimõte, et mida väiksem seda parem-nüüd vastupidi ja otsin suuremat displayd
Ega jah note ongi juba väike tablet pm
Tuleb vist Galaxy 3 võtta või HTC one

metsakas
06.08.12, 13:47
kas keegi teab kas galaxy note mahub taskusse ära? olen mõelnud et võtta kas galaxy 3 v suurem note pokkerimängimiseks ja niisama netitelefoniks

Sõber ostis ca nädal tagasi Note, veel nn eputas, näe suurem kui su S3 :D Nüüd kirub ja vannub, kuskile panna pole, natuke kitsamad teksad, no ei mahu tasku.... Pmts mugav vaadata, aga vea kaasas nagu läpakat.

Trapface
06.08.12, 14:00
Ise kaalusin väga pikalt HTC One V ostmist kuna enda LG Optimus hakkas ära surema. Siin on HTC kohta ka kiidulaul (http://www.digitest.ee/htc-one-v-ehk-kuidas-ma-armusin-androidi/) aga noh mis sealt muud sai tulla, kui kasutad telefoni ainult paar päeva. Samas hakkasin seda telefoni veel rohkem tahtma.

Siis tegin ma oma LG-le upgrade'i ja see lükkas uue telefoni soetamist mõned kuud edasi.

bauss
06.08.12, 14:08
krt 5 aastat tagasi oli põhimõte, et mida väiksem seda parem-nüüd vastupidi ja otsin suuremat displayd
Ega jah note ongi juba väike tablet pm
Tuleb vist Galaxy 3 võtta või HTC one
endal on galaxy 3, alguses olin ka skeptiline, et jube suur, aga praegu harjunud täiesti ja taskusse mahub ilusti.

inward
13.08.12, 14:33
Keegi pokkerit on proovinud läppariga nii mängida, et lood telefoniga wifi võrgu ? Kas kannatab mängida reaalselt ? 888s näiteks.

pastilaa
13.08.12, 14:44
Keegi pokkerit on proovinud läppariga nii mängida, et lood telefoniga wifi võrgu ? Kas kannatab mängida reaalselt ? 888s näiteks.

kõik oleneb levist. suurimates linnades ja mujal, kus 3G pole peaaegu mingeid probleeme. mida kaugemal mastist, seda kehvem.

Tarmonator
13.08.12, 14:47
Keegi pokkerit on proovinud läppariga nii mängida, et lood telefoniga wifi võrgu ? Kas kannatab mängida reaalselt ? 888s näiteks.

Toimib väga suurepäraselt

Rage
13.08.12, 14:52
Keegi pokkerit on proovinud läppariga nii mängida, et lood telefoniga wifi võrgu ? Kas kannatab mängida reaalselt ? 888s näiteks.
emm.. ma ei saa küsimuse poindist aru.. see et su "netipulga" ühendus tehakse telefoni ja wifi võrgu abil ei puhu mitte mingit pilli..

r1v0
13.08.12, 14:58
Keegi pokkerit on proovinud läppariga nii mängida, et lood telefoniga wifi võrgu ? Kas kannatab mängida reaalselt ? 888s näiteks.

mängisin 2 päeva tagasi 888s, elekter läks kodust ära, seepärast. Levi oli mul hea, kuid õrn lag jäi sisse, aga sain mängitud. Kui veidi aja pärast elekter tagasi tuli ning elioni neti tagasi sain, siis oli vahe siiski märgatav.

inward
13.08.12, 15:18
emm.. ma ei saa küsimuse poindist aru.. see et su "netipulga" ühendus tehakse telefoni ja wifi võrgu abil ei puhu mitte mingit pilli..

Meh, ma ei saa su vastusest aru. Point oli see, et kui läpparis mängida pokkerit läbi telefoni neti, kas siis kannatab mängida või mitte ? "Veits" pohmas ka, mõte ei liigu üldse. :D

Tänud teistele vastajatele, eks proovib siis.

E: Selge Rage.

Rage
13.08.12, 15:26
no kannatab täpselt sama hästi kui läbi netipulga mängides.. ehk kõik levi ja 3G jms pingi kindlus jääb samale tasemele põmst..

Codecci
18.08.12, 00:14
Keegi head mängu iOS 'il otsib siis Kingdom Rush on nuts, 5h grindinud juba käed villis... Vb on Androidil ka olemas, dno.

Ghost0
18.08.12, 00:22
Keegi head mängu iOS 'il otsib siis Kingdom Rush on nuts, 5h grindinud juba käed villis... Vb on Androidil ka olemas, dno.


http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush

Arvuti peal mänginud seda isegi, päris sõltuvust tekitav :P

TaistoJ
22.08.12, 18:13
Plaanis ka endale midagi nutikat osta.
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/honor-u8860

Keegi oskab seda kiita/laita, muud pakkuda?

marxiku
22.08.12, 22:35
Kas kellelgi on Sony Xperia Sola? https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony/xperia-sola

Kuidas mulje, tasub osta?

Ja millise keegi nendest 4st valiks:

Lg Optimus L7 https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/lg/p700-optimus-l7

Sony Xperia Sola

Huawei Honor https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/honor-u8860

Samsung Galaxy W https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/samsung/i8150-galaxy-w

RudiTurbo
23.08.12, 04:53
http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush

Arvuti peal mänginud seda isegi, päris sõltuvust tekitav :P

I hate You !

harryahven
23.08.12, 04:59
I hate You !

looool, sama siin, tegin nii kaugele läbi kui sai ilma premium kasutajata ca 13-14 levelit, viimased küll easy modes

RudiTurbo
23.08.12, 09:00
lol, terve night wasted, nüüd tundub küll ülihaige level, rohkem ei hakka :D

Rage
23.08.12, 09:53
Plaanis ka endale midagi nutikat osta.
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/honor-u8860

Keegi oskab seda kiita/laita, muud pakkuda?mu neiul olemas, kiidab ja on rahul.

pikk28
23.08.12, 10:06
looool, sama siin, tegin nii kaugele läbi kui sai ilma premium kasutajata ca 13-14 levelit, viimased küll easy modes
ma olin ka sellest miski aeg tagasi suhteliselt sõltuvuses. Tegin kõik läbi, sain kõik badged kätte :). Ilmselt soetan ka ipadile endale.

Owner85
13.09.12, 22:45
Kellegil kogemust?
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony/xperia-s#comments

Liquicity
13.09.12, 23:02
Kellegil kogemust?
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony/xperia-s#comments



http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehnika+TV/22234-Tehnika+TV+-+Sony+uued+mobiilid.aspx

paradigmlost
02.10.12, 15:17
ostsin lõpuks omale normaalse smartphone´i ja liitusin nutipaketiga.
marketis appide valik on meeletu, aga viitsib keegi soovitada vajalikumaid/kasulikumad appe/mänge..
a la mingi top mängud nagu angry birds jne

kardaanirist
02.10.12, 15:19
viirusetõrje (avast nt), browser (opera mini), youtube, gmail, where's my droid, mingi gps app, taskulambi app. google sky map on ka päris huvitav. mängudest Teeter vb.

pastilaa
02.10.12, 15:20
viitsib keegi soovitada vajalikumaid/kasulikumad appe/mänge..

LINK (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lemondoo.milkthecowfree&hl=et)

-andres-
02.10.12, 15:49
LINK (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lemondoo.milkthecowfree&hl=et)

Väärt kraam.

Codecci
02.10.12, 16:05
viirusetõrje (avast nt), browser (opera mini), youtube, gmail, where's my droid, mingi gps app, taskulambi app. google sky map on ka päris huvitav. mängudest Teeter vb.
Kas tõesti nutitelefonidel kasutatakse juba viirusetõrjet?

fyte
02.10.12, 16:13
Kas tõesti nutitelefonidel kasutatakse juba viirusetõrjet?
Miks mitte? Androidiga saab ju teatavasti pmt kõike alla laadida netist.

lambitont
02.10.12, 16:39
tahan



http://www.youtube.com/watch?v=0IUaHKxsfQI

leits
02.10.12, 16:41
osta siis?

pastilaa
02.10.12, 16:44
13mp kaamera - päris paljud kindlasti arvavadki, et pildistamiseks väga hea pill :D

ok2aa
02.10.12, 16:56
mõtlesin osta sellise telefoni https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/productinfo/52981017 . kas keegi oskab soovitada midagi mõistlikumat (iphone ei taha ja galaxyt ka mitte)?

Codecci
02.10.12, 17:11
Miks ei taha? Mõlemad oma 'kategooria' nn. tipud.

ok2aa
02.10.12, 17:15
galaxyt on minul ebamugav käes hoida (liiga lai), iphone on mõttetult kallis.

qbj0hn
02.10.12, 17:18
Reedel oli ühel naiskal siuke valge, päris solid tundus. (kõva ülevaade yep )

Ainuke asi ma ei saa aru kuidas see tal tasku ära mahtus, epic suur oli srsly. Ma ei saanud algul arugi mis asi tal käes on siis küsisin vaadata.

pastilaa
02.10.12, 17:20
epic suur oli srsly.

sul on väike lihtsalt

qbj0hn
02.10.12, 17:27
sul on väike lihtsalt

Leveldamine jätta, otse vaat, kükki.
Tglt ma ostsin ükspäev pandikast 20€ nokia, kui enda omaga võrdlesin siis ma tõesti ei saanud aru kas ebamugav pole kaasas kanda siukest klotsi.

hoss23
02.10.12, 17:27
John on vanakooli mees...

-andres-
02.10.12, 17:29
mõtlesin osta sellise telefoni https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/productinfo/52981017 . kas keegi oskab soovitada midagi mõistlikumat (iphone ei taha ja galaxyt ka mitte)?

Üldiselt teevad ju kõik kallimad nutikad pea kõik samad asjad ära. Seega pmst polegi minu silmis mitte mingisugust vahet tavakasutajale, millise isendi ta valib. Võtku see, mis meeldib ja käes püsib. Obv asju, ala kui terav ekraan, mis kaamera jne näed oma silmaga või kasvõi emt ülevaatest.

Ehk kui letile laduda 400-500 euri, siis valides kahe erineva vahel mudeli vahel, väga mööda panna ei saa.

lambitont
02.10.12, 17:44
osta siis?

see pole müügis retard

pikk28
02.10.12, 19:52
Ma steve jobsi autobiograafiat lugedes ostaks küll iphone. Pohhui kui maksan 200euri rohkem. Ülejaanud mufru on lihtsalt haledad koopiad. Android jms crapp. Klahvid kaotas ka jobs ja kaader. Ei tra ma ikka suht kergesti mõjutatav. Ootan juba ipokerit

camu
02.10.12, 20:04
Ma steve jobsi autobiograafiat lugedes ostaks küll iphone. Pohhui kui maksan 200euri rohkem. Ülejaanud mufru on lihtsalt haledad koopiad. Android jms crapp. Klahvid kaotas ka jobs ja kaader. Ei tra ma ikka suht kergesti mõjutatav. Ootan juba ipokerit
Ma just mingi päev hakkasin mõtlema, et igas turunduse ja mis iganes aines ülikoolis tuuakse alati Apple ja Jobs näiteks. Suhteliselt tüütu ning keegi ei tundu arvestavat, et Apple alles veidi vähem kui 10 aastat see, kes ta praegu. Enne seda vegeteeris pikalt BE. Lihtsalt offtopic.

bauss
02.10.12, 20:09
Ma steve jobsi autobiograafiat lugedes ostaks küll iphone. Pohhui kui maksan 200euri rohkem. Ülejaanud mufru on lihtsalt haledad koopiad. Android jms crapp. Klahvid kaotas ka jobs ja kaader. Ei tra ma ikka suht kergesti mõjutatav. Ootan juba ipokerit
lol

pikk28
02.10.12, 20:14
Ma just mingi päev hakkasin mõtlema, et igas turunduse ja mis iganes aines ülikoolis tuuakse alati Apple ja Jobs näiteks. Suhteliselt tüütu ning keegi ei tundu arvestavat, et Apple alles veidi vähem kui 10 aastat see, kes ta praegu. Enne seda vegeteeris pikalt BE. Lihtsalt offtopic.

Jep. Oli be. Aga see juba ot tõesti.

leits
02.10.12, 20:23
eriti retarded statment, et teised on koopiad imo .. siis sa peaks iga jumala asja ostmisega nii käituma

mul endal migni 1.5a galaxy s2 nüüd olnud ja ausalt öeldes uut küll vist nii pea vaja pole kui just puruks ei kuku (ptui ptui ptui) ..

kardaanirist
02.10.12, 20:25
Kas tõesti nutitelefonidel kasutatakse juba viirusetõrjet?

parem on kui on peal jah. ega ta ruumi ei võta ja telefoni aeglasemaks ka ei tee.

-andres-
02.10.12, 20:41
Eset röövis minul märgatavalt akut.

kardaanirist
02.10.12, 20:54
avastiga pole sama asja märganud.

Oliverk
02.10.12, 20:56
Loogish et kogu aeg taustal jooksev asi võtab akut. Ei ole näinud viirusetõrjel vajadust PC peal veelvähem on teada vaja mu nutitelefoni.

pikk28
02.10.12, 21:09
eriti retarded statment, et teised on koopiad imo .. siis sa peaks iga jumala asja ostmisega nii käituma

mul endal migni 1.5a galaxy s2 nüüd olnud ja ausalt öeldes uut küll vist nii pea vaja pole kui just puruks ei kuku (ptui ptui ptui) ..
Ma niisama loobin puid ahju....

Potsataja
03.10.12, 00:16
Ma niisama loobin puid ahju....

hea level tegelikult. ;)

Ma oleks peaaegu sellise ostnud:

https://www.google.ee/search?q=qtek+9000&hl=et&client=firefox-a&hs=bjV&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=F1lrUIH1JsyZhQe6lYCICw&ved=0CDUQsAQ&biw=1440&bih=716

Svenza
03.10.12, 09:52
Müün Kuldses Börsis Samsung Galaxy Note telefoni. Mingi vend saadab kirja : Do you still have this item for sale ?
Vastan: Yes, it´s still available. Minuti pärast tuleb kiri vastu
Hello,
Thanks for the mail,I have interested in buying your item,i want
you to let me know the total cost of the item and including the
shipment cost to my daughter in Nigeria.I have ready to made the
payment as soon as i received the cost,i will made the payment through
bank to bank transfer to your bank account,I will made the payment as
soon as i received your bank details for the transfer.

Full Name:
Bank Name:
Account Number:
Iban:
Country:
Your E-mail:
And Item Number.

i will be waiting for your mail

Thanks


Tra kus mul lahvatas kohe, insta vastus teele: Fuck off nigger for wasting my time. Hope you die from AIDS!
Tra, siiamaani tehakse lambi scame, ei tea kas keegi orki ka kukub?

vsiu100
03.10.12, 09:55
eestikeelsetes ostu-müügi portaalides on nigeeria kliendid hästi esindatud(osta, okidoki jne)
Mul tuttav ostab-müüb tihti kraami ja saab ka selliseid maile.

Matu
03.10.12, 12:35
kuidas see scamm peaks t66tama?

adam_q
04.10.12, 14:49
kas kõigil nutifoonidel on SMS'ide/kõnede blokkimise võimalus?

q_q
04.10.12, 14:53
ma ka ei saa aru kuidas se scam t66taks?

suht sad life nigeerlastel muidu midagi netist osta ei saa lol

adam_q
04.10.12, 14:55
ma ka ei saa aru kuidas se scam t66taks?

suht sad life nigeerlastel muidu midagi netist osta ei saa lol

nad tahavad, et sa enne saadaks mingi käitlustasu neile ja siis nad saadavad alles oma papi vms. või siis saadavad feikmaksekorralduse ja tõmmavad jee su kaubaga :)

mäger
07.10.12, 17:08
Ma ilmselt üks väeseid kellel veel nutitelefoni pole. Kahjuks vana telefon on omadega läbi ja vaja uut. Mida soovitate kuni 250€ eest? Mida head-halba windows op süsteemi kohta öelda oskate või peaks kindlasti androidi soetama?

VisaHing
07.10.12, 20:56
nad tahavad, et sa enne saadaks mingi käitlustasu neile ja siis nad saadavad alles oma papi vms. või siis saadavad feikmaksekorralduse ja tõmmavad jee su kaubaga :)

Endal oli sama case, siis:

1) müüsin autot
2) võeti ühendust, standard story ma ei saa järgi tulla saadan oma kullerfirma
3) nii läksin asjaga kaasa ( teadsin et scam ja tahtsin näha täpselt seda skeemi ).
4) Saatsin oma andmed.
5) vastu tuleb tema panga poolt e-mail. ( kusjuures vägagi ehtne ), et ülekanne tehtud. Nii ja 100% alati on seal juures mingi 15% ostuhinnast summa. Näiteks müüd 3000 eur ja tema saadab sulle 3400 EUR.
6) siis tuli kiri shipping company poolt, et vaja tasuda shippingu eest. AGA vaja on tasuda seda läbi western unioni maksemeetodi. Minu puhul oligi summaks 400 eur ehk siis shipping fee. Nii.
7) saatsin vastu kirja, et tegin ülekande ära ja tulge autole järgi. Andsin random western unioni ülekande numbri ka.
8) Muidugi ma raha ei shippinud ja vend järsku hakkas ähvardama, et annab asja kohtusse kui ma seda ei maksa ära ja ma olevat teda petnud ja üritavad endast teha veel ohvrit jne :D

BentleyMulsanne
07.10.12, 21:07
WP.

adam_q
20.02.13, 12:26
kuidas Elisa netiühendusega nutitelefonis saab google dns muuta? Tirisin Change DNS äppi, muutsin ära, aga ütleb et superuser permissionit ei suutnud obtainida. Kas mõni Eesti tingimustes töötav lahendus on ka olemas? Tõmbasin SuperUser-äppi, aga edaspidised teadmised jäävad kasinaks, kuidas reaalselt google dns toimima saada telefonis.

Keegi oskab aidata?

aitäh ette!

Rage
20.02.13, 12:31
sul peab olema telefon rootitud ehk põmst lahti hackitud ehk superuser õigused, siis saad DNSisid jms asju muuta.

nikitheone
09.03.13, 12:52
Kiire küss - kumba valida ja miks? https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/htc/8s või https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/lg/p760-optimus-l9 ehk htc 8s või optimus l9?

privador
09.03.13, 13:16
ma ka ei saa aru kuidas se scam t66taks?

suht sad life nigeerlastel muidu midagi netist osta ei saa lolNagu ka pokkeris on "variatsioon" on ka inimeste valimis see olemas. Kuskilt kuulsin, et iga 100-s pidavat õnge minema. Sama uskumatu võib tunduda seik, et on inimesi, kes pole kunagi Tallinnas käinud on inimesi, kes pole kunagi kuulnud "scammidest", kuigi neid meedias kogu aeg jahutakse

Ints
09.03.13, 14:35
LG, kuna windows phone tundub tiba kahtlane minu jaoks

vsiu100
09.04.13, 09:59
Üldiselt räägitakse head S2-st.
One kellelgi isiklike kogemusi ja võrdlusmomenti mõne teise nutikaga?
+ , - S2-l?

1-2 nädala jooksul peaks S4 müüki eestis tulema ja S2 hind teoreetiliselt kukkuma mõnevõrra....

privador
09.04.13, 10:12
Ok soovitage head pokkeritelefoni?
Kas on võimalik saada ka pokkeritelefoni, mille maksumuseks on 100-200 euri?
Keegi Galaxy S3 lahti ei taha saada?

Godspeed_EJ
09.04.13, 10:27
Üldiselt räägitakse head S2-st.
One kellelgi isiklike kogemusi ja võrdlusmomenti mõne teise nutikaga?
+ , - S2-l?

1-2 nädala jooksul peaks S4 müüki eestis tulema ja S2 hind teoreetiliselt kukkuma mõnevõrra....

Ma vahetasin IPhone3Gsi S2 vastu ja S2 vahetasin S Advance vastu. S2 ja S Advance suht samad imo st mõlemad on head ja saan vajaliku tehtud. IP3Gs oli ka hea, aga puhtalt hinna pärast ma IP ei ostaks, kuna ca 2x hinnavahe ei õigusta end ühestki otsast.

leits
09.04.13, 12:29
Mul vist 1.5a nyyd S2, imho väga normaalne aparaat. S3 tundus käes natukene suur, ilmselt harjumise asi? Võrdlusmoment on olemas mingi LG 3-400e ja Sony 3-400e aparaadiga. Mulle isiklikult meeldis samsung käes rohkem ning tundus ka kiirem olevat, kuigi vb see mingi "persse tunnetus".. Atm küll ei kujuta ette miks peaks üldse lähima 3-4-5a jooksul uue ost,a millestki puudust ei tunne .. Aga noh ilmselt see tehnika muutub niii kiriesti, mõeldakse mingi uus "ime" asi välja mida vaja ning siis tuleb ka vahetada..

ranka
09.04.13, 13:18
Üldiselt räägitakse head S2-st.
One kellelgi isiklike kogemusi ja võrdlusmomenti mõne teise nutikaga?
+ , - S2-l?

1-2 nädala jooksul peaks S4 müüki eestis tulema ja S2 hind teoreetiliselt kukkuma mõnevõrra....

S2 ei tea, aga S3 on nuts. On kodus ka iPhone5, aga minu arvates S3 > iPhone5. Tõenäoliselt maitse asi.

pikk28
09.04.13, 13:31
yep, ma võtaks iphone :)

Strawberry
09.04.13, 13:39
Mul on iphone, naisel on android. Android meeldib rohkem.

kjmrc
09.04.13, 13:45
Võtke jah Iphone, nime eest peab ka ju keegi neile peale maksma sitaks! :)

mislinn
09.04.13, 13:47
Võtke jah Iphone, nime eest peab ka ju keegi neile peale maksma sitaks! :)

lol :D

Rage
09.04.13, 14:06
uus HTC One on nuts.. mul endal praegu rahaliselt ei hakka hammas peale.. ootan vist ära kuni tulevad järgmised nutitelefonid koos nutikäekellaga ja siis ostan järgmise hetke nuts telefoni ära:)

harryahven
09.04.13, 14:10
htc one näeb tõesti seks välja, päris palju reviewsid vaadanud ja uurinud, tundub kvaliteet pill, kahjuks käib hind samuti üle jõu :(

Kotkas1000
09.04.13, 15:35
Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.

leits
09.04.13, 15:36
Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.

Mis mõttes 5 sekundit? võtad telefoni trükid mingi 3 algus tähti ja mini 1 sekundiga olemas ju?
Mul S2 peal pole chrome yhtegi korda crashind

rasmer
09.04.13, 15:45
IT'S OFFICIAL: The New HTC One Is Hands Down The Best Android Phone Around
(http://www.businessinsider.com/htc-one-meta-review-2013-4)

HTC One review'd kokku kogutud. Tundub võimas tõesti, välimus on tohutu eelis s3 (s4) plastiku ees.

Godspeed_EJ
09.04.13, 15:45
Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.

Ei oska kommenteerida. Kontaktid avab murdosa sekundiga, browser crashinud ei ole. Ainus proge, mis aeg-ajalt kokku jookseb on Vihased Linnud.

Strawberry
09.04.13, 15:50
Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.

Sul Chinast special edition ?

Marek K.
09.04.13, 16:05
http://www.google.com/nexus/4/ - imo. Peaks lõpuks selle kuu keskel eesti ka jõudma ametlikult. Need samsangid on ju ka suht ülehinnatud nagu iphone.

raaids
09.04.13, 16:06
Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.

Sa oleks pidand kohe viima selle garantiisse või androidile reseti tegema vms..tõesti arvasid et 600eurisel tippmudelil võtab kontaktide avamine 4 sekki? ::)

privador
09.04.13, 16:19
Vaaatsin galaxy s3. Osta.ee läks hind pea 400 välja. Kas tõesti järelturul on nii kõrged hinnad?
Selline tunne nagu järelturul ei maksa telefonid midagi kui uus mudel peale tuleb

Uue telfefoni peale 600euri tõesti ei raatsi maksta

vsiu100
09.04.13, 16:22
ise plaanin ka oodata ca 2 nädalat, kui S4 välja tuleb. Vaatan siis, kas hind läks alla või mitte. Saatsin sellesisulise küsimuse ka EMT-le, vaatan, kuidas reageerivad :P

Ints
09.04.13, 18:09
Kui FB syncitud konaktid siis lähebki kauem. Brauser mul crashinud pole seni

S2 JA S3 suuruselt ju praktilisselt samad

kjmrc
09.04.13, 18:13
Kas FB kontakte saab kuidagi "unsyncida" ka, kui need on juba kord syncitud? Sama ka gmaili omadega.

Ints
09.04.13, 18:19
seaded/kontod. Sealt kustutad ära

google kontoga keerulisem.. seda kasutab maps, gmail jne minu arust. Ma ise lasin googlest kõik kontaktid maha lihtsalt.

kjmrc
09.04.13, 18:22
Auto-sync data peaks ka linnukese ära võtma?
Äkki kui seal on linnuke, siis igakord kui ma gmaili/FB lähen, teeb automaatselt synci uuesti. Ja terve tel. raamat on jälle p*ska täis.

Strawberry
09.04.13, 18:36
Auto-sync data peaks ka linnukese ära võtma?
Äkki kui seal on linnuke, siis igakord kui ma gmaili/FB lähen, teeb automaatselt synci uuesti. Ja terve tel. raamat on jälle p*ska täis.

Äkki on probleem selles, et facebook on paska täis ja peaks seda puhastama hoopis ?

Ints
09.04.13, 18:45
Sa saad ise valida mida ta seal fb alt syncib. Sünnipäevad jne võid jätta. Võta lihtsalt kontaktide tagant linnuke ära

kjmrc
09.04.13, 19:47
Äkki on probleem selles, et facebook on paska täis ja peaks seda puhastama hoopis ?

FB ei ole mul lambikaid sõbralistis. Kõik on inimesed, kellega olen päriselus kokku puutunud.
Pigem tegi muret see, et syncis gmaili aadresseid mulle tel. raamatusse, kuhu ma reaalselt ei helista ju kunagi lol.

ranka
09.04.13, 20:18
Vaaatsin galaxy s3. Osta.ee läks hind pea 400 välja. Kas tõesti järelturul on nii kõrged hinnad?
Selline tunne nagu järelturul ei maksa telefonid midagi kui uus mudel peale tuleb

Uue telfefoni peale 600euri tõesti ei raatsi maksta

S3 saad esindusest €500-ga, või oli isegi odavam. Ei mäleta palju enda oma eest maksin.

K2okfor_Mey
09.04.13, 20:29
S3 saad esindusest €500-ga, või oli isegi odavam. Ei mäleta palju enda oma eest maksin.


clickis 429 http://www.klick.ee/parima-hinnaga-nutitelefonid/samsung-galaxy-siii-i9300-3396.html

vsiu100
22.04.13, 11:22
Keegi elisast telefone ei saa soodsamalt? mingit kõnepaketti lisaks ei taha.

Kas S4 tulekuga peaks S2 hind ka langema? Hetkel on seda mudelit väga vähe Tele2-s, EMT-s, Elisas ja juurde ei tellita.

Hetkel kui küsida, siis kõik keerutavad ja mingit vastust sealt ei saa.

VisaHing
22.04.13, 17:31
Keegi elisast telefone ei saa soodsamalt? mingit kõnepaketti lisaks ei taha.

Kas S4 tulekuga peaks S2 hind ka langema? Hetkel on seda mudelit väga vähe Tele2-s, EMT-s, Elisas ja juurde ei tellita.

Hetkel kui küsida, siis kõik keerutavad ja mingit vastust sealt ei saa.

Isiklikult odavamalt ei saa aga ainuke võimalus selleks on panna oma number liikuma, kas siis Tele2 või EMT poole. Liikuma, siis eesmärgil enda operaatorilt parem pakkumine saada. Ma täpseid summasid ei tea aga usun, et 90-150EUR on täiesti võimalik soodsamalt saada.

1) Võta EMT või Tele2-ga ühendust. Sõlmi mingi lambilpakett endale.
2) Helistab Elisa ja ütled et pakuti näiteks SII 90EUR soodsamalt. Kui te paremat saate pakkuda, siis laske käia.
3) Küll murduvad!

Kui läbi ei lähe ei kaota sa midagi ja võid ka numbriliikvuse katkestada.

// Btw. Nad liiguvad järjest trepist üles. Esimese pakkumise peale ära Jah ütle, unless see tõesti hea. Teinekord helistavad, siis tõstavad nad lati veel kõrgemale , et sa murduks.

vsiu100
22.04.13, 17:42
mul firma nr.

Romka
22.04.13, 22:56
S2 kavatsed osta? Ei soovita. Ütlen, et olin ka ise kunagi üle aasta S2 omanik ja probleeme polnud, soovitasin seltskonnas kõigile seda. Niikaua kuni reaalselt seltskonnas 10+ tuttaval see telefon oli ja oli näha kui vigane see telefon on tegelt. Hiljem kui enda oma maha müüsin hakkas ka sellel vigu välja tulema (müüsin sõbrale ja suht häbi on kuulata kui vigane see telefon hetkel on).

Tüüpvigu sitaks, kõigil tulid kas varem või hiljem samasugused vead välja. Jooksevad kokku helistades mingiks ajaks, GPS'i ei leia enam ülesse jne. Vigu tegelt palju veel, usun et google tõestab ka seda kui vaja. Minu soovitus lihtsalt.

leits
22.04.13, 22:57
S2 kavatsed osta? Ei soovita. Ütlen, et olin ka ise kunagi üle aasta S2 omanik ja probleeme polnud, soovitasin seltskonnas kõigile seda. Niikaua kuni reaalselt seltskonnas 10+ tuttaval see telefon oli ja oli näha kui vigane see telefon on tegelt. Hiljem kui enda oma maha müüsin hakkas ka sellel vigu välja tulema (müüsin sõbrale ja suht häbi on kuulata kui vigane see telefon hetkel on).

Tüüpvigu sitaks, kõigil tulid kas varem või hiljem samasugused vead välja. Jooksevad kokku helistades mingiks ajaks, GPS'i ei leia enam ülesse jne. Vigu tegelt palju veel, usun et google tõestab ka seda kui vaja. Minu soovitus lihtsalt.

lol, mul pole yhtegi viga neist pea 2a jooksul olnud

Romka
22.04.13, 23:32
Kindlasti on erandeid, ei vaidlegi vastu.
Eks igaüks ise teab mis oma raha eest lõpuks ostab aga ausalt, ükskord sõbra sünnipäeval lugesime kokku 13 S2 omanikku. Enamik kaebasid samade vigade üle. Naisel on samuti S2 ja koguaeg tiltab,et aeglaseks on muutunud/kokku jookseb/aku ei pea enam jne (poolteist kuud vana telefon lol).

-andres-
23.04.13, 03:16
Mul tüdrukul poolteist aastat S2 olnud, kõik asjad avanevad momendiga ja ei kurda millegi üle.
Telefon muutub aeglaseks siis kui sinna kõikvõimalikku paska peale tõmmata, olgu ta vana tahes. Samamoodi põhjustavad kõikvõimalikud tõmmatud "sodid" kokkujooksmisi. Lisaks kõigele töötavad neist paljud pidevalt taustal ja söövad akut nagu loomad.
Palju su naisel asju tiritud on? Kas oled vaadanud mis appid pidevalt jooksevad taustal? Üldjuhul on siiski see kõik kasutajas endas kinni, ei olnud viimane lause mõeldud sulle Romka, vaid pigem kogu üldsusele.

Romka
23.04.13, 08:03
Jesh, tean väga hästi, et igasugu appid jne telefoni aeglustavad. Naisel töötab väga vähe appe, mänge ei mängi jne. Minu vana S2 mis sõbrale müüsin, teinud igasugu tehasetaastamisi jne, ikka samad probleemid.

Aga ei viitsi rohkem vaielda, kui mu enda S2 töötas üle aasta veatult ja sõbrad samal ajal rääkisid kui vigane telefon see on siis ajasin samamoodi vastu, et asi kasutajas kinni jne.

vsiu100
24.04.13, 18:13
Jesh, tean väga hästi, et igasugu appid jne telefoni aeglustavad. Naisel töötab väga vähe appe, mänge ei mängi jne. Minu vana S2 mis sõbrale müüsin, teinud igasugu tehasetaastamisi jne, ikka samad probleemid.

Aga ei viitsi rohkem vaielda, kui mu enda S2 töötas üle aasta veatult ja sõbrad samal ajal rääkisid kui vigane telefon see on siis ajasin samamoodi vastu, et asi kasutajas kinni jne.

softi uuendus keerab perse. ei tohi teha ja tuleb kasutada seda, mis ostes oli.
kui on tehtud, siis lasta esinduses vana tagasi panna.

karupoeg
24.04.13, 18:24
Kas see uus nexus oleks ok valik? ... tbh ei tea telefonidest essugi ning ei oska isegi mida vaadata nende näitajate seas.

Strawberry
24.04.13, 19:43
nexus peaks parim "budget" klassi telefon/tablet olema.

ranka
24.04.13, 20:05
Mul tüdrukul poolteist aastat S2 olnud, kõik asjad avanevad momendiga ja ei kurda millegi üle.
Telefon muutub aeglaseks siis kui sinna kõikvõimalikku paska peale tõmmata, olgu ta vana tahes. Samamoodi põhjustavad kõikvõimalikud tõmmatud "sodid" kokkujooksmisi. Lisaks kõigele töötavad neist paljud pidevalt taustal ja söövad akut nagu loomad.
Palju su naisel asju tiritud on? Kas oled vaadanud mis appid pidevalt jooksevad taustal? Üldjuhul on siiski see kõik kasutajas endas kinni, ei olnud viimane lause mõeldud sulle Romka, vaid pigem kogu üldsusele.

Jeah. Keskmine kasutaja on siiski dumbuser - oh lahe app, tirin alla, mõtlemata kas seda tegelikkuses vaja on. Lisaks laetakse alla täiesti lamp appe verifitseerimata allikatest.

Täpselt sama case on ka arvutitega.

karupoeg
24.04.13, 20:05
nexus peaks parim "budget" klassi telefon/tablet olema.

good enough.

Romka
24.04.13, 23:55
softi uuendus keerab perse. ei tohi teha ja tuleb kasutada seda, mis ostes oli.
kui on tehtud, siis lasta esinduses vana tagasi panna.

See siis kehtib hetkel ainult S2 kohta mis sa räägid eks? Sest mul S3 softiuuenduse läbinud ja ei keeranud midagi perse.

karupoeg
25.04.13, 00:00
nexus peaks parim "budget" klassi telefon/tablet olema.


kui vaadata seda: https://pood.elion.ee/Product/Compare?products=LGE960.ABALBK|LGE975.ABALBL&currentProductCode=LGE975.ABALBL

siis ma ei saa hästi aru mille poolest ta parem peaks olema sama hinnaklassi telefonist?

vsiu100
25.04.13, 00:03
See siis kehtib hetkel ainult S2 kohta mis sa räägid eks? Sest mul S3 softiuuenduse läbinud ja ei keeranud midagi perse.

jah, S2 kohta olevat selline asi.

alaska
25.04.13, 09:31
Kuidas ise saaks vana softi tagasi? Uus soft keeras tõesti S2 perse, iga 5 minuti järel teatab, et laadimisega on mingi jama.

Strawberry
25.04.13, 09:42
kui vaadata seda: https://pood.elion.ee/Product/Compare?products=LGE960.ABALBK|LGE975.ABALBL¤tPro ductCode=LGE975.ABALBL

siis ma ei saa hästi aru mille poolest ta parem peaks olema sama hinnaklassi telefonist?

Kui aus olla, siis Nexus 4-st ei tea suurt midagi. Nexus 7 ja 10 peaksid head tabletid olema.

Pelaja
25.04.13, 10:19
Võin eksida, aga väljatuleku hetkel oli nexus 4 kõvasti odavam kui optimus G. Elionist ostes praegu vahet tõesti ei ole, targem isegi optimus G hankida.

raidov
25.04.13, 10:35
Ametlik google telefon= kõik androidi uuendused ja uued versioonid saad kõige kiiremini, see on suht suur eelis ;)

nikitheone
25.04.13, 12:40
Krt, endal ka uut telefoni vaja, aga s3 liiga kallis

pikk28
25.04.13, 12:43
võta iphone niki :)

nikitheone
25.04.13, 12:52
Kao jooksma