PDA

View Full Version : Pargi läbuturnad Triobet live+Pokerstars live



privador
04.12.08, 12:13
Kas keegi tänasel ja homsel turnal osaleb?Mul igatahes piletid olemas.
Lisaks pidavat palju väljamaalasi tulemas=palju dead money cashgame laudades

ranka
04.12.08, 12:17
Kas keegi tänasel ja homsel turnal osaleb?Mul igatahes piletid olemas.
Lisaks pidavat palju väljamaalasi tulemas=palju dead money cashgame laudades


Käin jõusaalis ära siis mõtlen kas viitsin sõita või mitte.

zuckerman286
04.12.08, 16:01
õnnestus PS 1$ satikal pilet võita, seega osalen homme.

privador
05.12.08, 13:00
Triobet livest väike kokkuvõte.Mängijaid oli isegi üllatavalt vähe-ikka üle 50 tuli kui täismaja 70 kohta ei tulnud.Hakkasin suht grindima suht mitte midagi tehes.Istusin BB KQs ja toimus paar limpimist ja flop tuli Axxsss-nuts.SB kohe pani pea poti,nu callisin.Turn blank ta pani ikka pea poti ma ikka callisin.River blank
Potis oli juba pea 2k,endal 2k järgi.Ta nyyd chekkis.Panin julmalt 2k allinn(tal oli natuke rohkem) vingerdas ja vingerdas ja foldis.Üldse viimasel ajal ei vicii vastastega eriti hellitada ja nn gay value bette teha(eriti lives)-kas maxab kinni või jääb teda kripeldama võimalik mu bluff..Näitas A-d,nu ilmselt tal mingi 2 paari oli ma pakun.
Siis sain vist 3 x AA.1 kord limpisin UTG-lt 2limpi ja flop tuli sama masti KQx,mingi tädi pani kohe open shove ma suht insta fold.Ehk sisulsielt valuet ma AA-dega ei saanud.
Siis toimus fold fold fold ja avastaisin juba blindides 400 ja mul järgi 4,5k vms.Toimus jälle 3 limpi ja ma leian BB-lt QJo.Seekord otsustasin proovida shoveda.MP vend,kel oli ca a9o ja tundus suht decent mängija callis läbi vingerduse!!Kas nähti mu steali läbi või mitte,aga hea move tema poolt.Vb oleks parem olnud mul teha BB pealt gay "AA raise" ja flopist any 2-ga sisse,kui keegi callib.
Igatahes Floppi tuli Axx ja tõusin juba püsti kojuminekule kui turn ja river tulid runner runner mast....
Loomulikult sain korraliku dongi sõimu osaliseks ja juttu jätkus ka pärastiseks,kus järjekordne bad beat story oli tekkinud...
Edasi läks enam vähem fold-push mänguna ja suht ikkagi shordina maandusin fl-a.Meeksa buttolinlt shoves ja mul oli 5,5k koos BB(800) nägin 9Ts ja otsustasin õnne proovida.Meeksa nt AK ja ja A flopis ja imesid ei juhtunud ja 9 koht.
Täna siis pokerstars live

ranka
05.12.08, 13:45
Istusin BB KQs ja toimus paar limpimist ja flop tuli Axxsss-nuts.SB kohe pani pea poti,nu callisin.Turn blank ta pani ikka pea poti ma ikka callisin.River blank
Potis oli juba pea 2k,endal 2k järgi.Ta nyyd chekkis.Panin julmalt 2k allinn(tal oli natuke rohkem) vingerdas ja vingerdas ja foldis.

Ma oleksin flopis kohe otsa kütnud, sest su vastane, kes poti pani limbitud potis tahab enamustel juhtudel suurt potti mängida ja kõige parem ongi kõmmutada flopis. Slowplay on sellepärast jama, et turnil raisemine on tunduvalt tugevam, kui flopis paugutamine ning suht obv, et sul on püss käes. Siis jääkski teine võimalus riveril lahmida (nagu sa ka tegid) aga sellise flopi korral võib tulla turni või riverisse halb kaart, mis ehmatab su vastase või hoopis tapab su maha. Seega ma jääksin oma flopi plaani juurde :)



Siis sain vist 3 x AA.1 kord limpisin UTG-lt 2limpi ja flop tuli sama masti KQx,mingi tädi pani kohe open shove ma suht insta fold.Ehk sisulsielt valuet ma AA-dega ei saanud.

Siin ma oleksin callinud, sest eeldan, et tädi ei olnud eriti deep (võrreles poti suurusega) ning ta võis toda liigutust teha iga kuningaga.

Aga muidu hea mäng ja loodan, et täna PS Livel tapad pool parki maha :) (seda muidugi mitte otseses mõttes)

privador
05.12.08, 15:02
Ma oleksin flopis kohe otsa kütnud, sest su vastane, kes poti pani limbitud potis tahab enamustel juhtudel suurt potti mängida ja kõige parem ongi kõmmutada flopis.
Mu taga ka veel 2 mängijat kui callin võib veel keegi tagant midagi leida:)


Siin ma oleksin callinud, sest eeldan, et tädi ei olnud eriti deep (võrreles poti suurusega) ning ta võis toda liigutust teha iga kuningaga.

Tädi oli short aga ometi läks mingi 1200 allinni potis vist mingi 500.Oleks mul A tõmme oleks call mõeldav.

ranka
05.12.08, 15:04
Tädi oli short aga ometi läks mingi 1200 allinni potis vist mingi 500.Oleks mul A tõmme oleks call mõeldav.


Aga miks tädi ülebettima nii suurelt poti hea käega 2p või paremaga? Ma arvan, et tal oli miski draw, nõrk kunn või isegi mutt. INSTA CALL!

privador
05.12.08, 15:14
Kui tal on mast olen sisuliselt drawing dead
Kui tal on paar+mastikaart olen taga
2-st paarist ja setist ei räägigi

Jah on võimalus tõesti, et tal mingi K paar ilma mastiostuta,aga kui tõenäoline see on?

privador
06.12.08, 06:50
Mnjah pokerstars live läks untsu.
Alguses suurt kaarti ei tulnud ja toimus 200 blindidega hunnik limpe.Leidsin buttonilt KT ja 2300 shovesin.
UTG callis ka suht short...ja näitas JJ K flopis ja double up.
Järgmine oluline käsi.QQ UTG raisin 800 BB 300(chipleader vingerdades callib)
Flop T96ss ta nyyd betib kohe pea poti.Et mul kokku ca 5k ei hakka midagi hellitama ja panen nuppe.Callib ja näitab Aj mastiostuga.Masti ei tule ja double up.
Paar väikets potti ja stack ca 12k
siis viidi uude lauda.Võtsin veel esimesena shordi välja KQ vs KJ ja stack ca 15k siis hakkas allakäik.
Short pani 4,5k nuppe UTG+1 ja ma leian MP2 77-ga.Ma ei tea mida ma mõtlesin aga callisin,siiski folditi peale mind ja näidati KT,K flopis ja teen double upi shordile.Siis Elmik kõrvalt ütles et tegin suure vea.Paraku tuleb temaga nõustuda,asi pole mitte shordi any2 vaid selles,et keegi suurem stack võib leida enda tagant mingi köe millega omakorda shoveb ja mul jääb ca 3-ki stakist lõksu.Suht standard fold ja oleks seda ka igal turnal teha.Pigem tundus mulle ,et mul oli tol hetkel nn naxeri sündroom-st ma tahtisn bubblesse minna suure stakina.(kuigi 3 lauda oli veel alles) ja ilmselt loosimalt mängida.
Nu polnud hullu blindid 600 ja mul ca 9,5k stack ja veica alla keskmise.Siis see vend,kellele olin double upi teinud raiseb UTG+2 1600 ja ma leian 2 kohta temast tagapool AQ.Et ma tahtsin ka wc-sse minna ja panin algse raisija nõrga käe peale ja shovesin.siis tekkisid mustad pilved kui chipleader(20k) peatub järg ja põrnitseb mu stacki ja laseb üle lugeda ja callib rahulikult.Algne raisija viskaski 77 minema.Ja ma olingi sitas olukorras AQ vs AA ja out.Standard oleks olnud lihtsalt callida ja chipleader oleks lihtsalt reraisinud ja oleks maha visanud.Lihtsalt tekistasin olukorra,kus võidan vähe ja kaotan palju,sets ka algsesl raisjal oli ca 8k,mis minu vale reade puhul oleks olnud lõpp.Ja ehk võin vaid lohutada sellega,et see on ikka vähetõenäoline,et keegi tagant AA leiab,aga mis teha.Ja mayby isgeu mõni nõrganärviline oleks maha pannud QQ,AK
Natuke vihane olin sest,sest olin õnnelimiiti kuritarvitanud ja polnud suutsnud seda enda kasuks pöörata.
Enamus kordadel siiski KT kaotab JJ vastu.
Aga jah minu arust pargi mängijad jagunevad kaheks.Mängijad ,kes arenevad pidevalt ja analüüsivad mängu ja teised,kes teevad samu vigu aastast aastasse.Paraku on nn esimese grupi mängijate osakaal suurenenud.Lõppmängu mängitakse korralikult,vb nn avamängu mängitakse veidi rabedalt,kuid siiski suht korralikult.Nn netiprol pole nende üle küll mingit tohutut eelist,mitte vähemalt sellist eelist,et vorsti saiale saab.Võtame või lõpppmäng-ei limbita,push fold mäng on suht pos keskselt korrektne ja pokerstove just huugama ei hakka.Ehk siis teisisõnu kohati tundun ise seal fish ja ei julge kõva häälega küll öelda,et üritan pokkeriga raha teenida irw.
Kuid siiski arvan,et main eventi struktuuril hakkab pro eelis välja tulema.Mingisugune hea aggromängija sõidab siiski üle,kui talle mänguruumi antakse

Keiss
06.12.08, 07:24
Ma arvan, et oskused tuleksid siis paremini välja kui oleks mingid deepstack turnad rohkem. Aga jah ma ise ka raiseks nut mastiga kuna see on ju nii ebatõenäoline, et keegi flopis kohe nii teeks :) Samas äkki oli tal set ja sai suht odavalt riverini minna, et kätt parandada?

zuckerman286
06.12.08, 13:28
ise kukkusin enne kl 01 kusagil 18ndana välja. paarkümmend jaotust enne väljakukkumist olin teinud vea, kui andsin oma 66ga doubleupi shortstackile. olin MP2, polnud tund aega midagi saanud, 6x6c käes, tegin 3BB raise'i (laud oli väga tight olnud seni, varajase positsiooni reise respectiti, isegi blinde ei kaitstud peaaegu kunagi, v.a rootsi daam, kes korrektselt vahelduseks BB pealt AI lükkas), shortstack mõtles buttoni pealt ja callis. blaindid keskele ja kaardid maha. flop tuli 2c3s5c. Kuna olin buttoni mehe pannud tugeva ässa peale (mis tagantjärele pole loogiline), siis lükkasin peale 15 sek mõtlemist nupud keskele. button kohe callis, näitas 10h10c, ja abi ei tulnud. 20BB stackiga edasi istuda oli juba raske ja positsioonilt sai vahelduseks nii standardreiside ja all-inide vaheldumisi end elus hoida, kuni CO positsioonilt KJx AI lennates callis laua suuremaid stäkke A10x-ga ära ja sain koju tulla.

privador
06.12.08, 14:09
Kahjuks jah see pargi struktuur soosib nn kinnist mängu.
Ma ise vb tahaks kohati mängida agressiivselt aga ei saa seda teha,sest igasugsued implied oddsid puuduvad
Ja kui teed "sitaga" cbeti oled juba pea commeted...
Samas kui ma oleks tööinimene,siis ma küll ei viiciks parki tulla nn istuma ja tahaks mängu ajada looseks ja panna vastased nn otsuse ette nn vingerdama,isegi kui see oleks -EV mäng-see ju siiski meelelahutus
Samas mulle meeldib nt Väinoja agressiivne stiil olgugi,et ta +EV mängu ei tee ja shaakalid üritavalt temalt üksteise võidu chipsid kätte saada.

Tisko
06.12.08, 15:59
Aga miks tädi ülebettima nii suurelt poti hea käega 2p või paremaga? Ma arvan, et tal oli miski draw, nõrk kunn või isegi mutt. INSTA CALL!

ma mõtleks täpselt samamoodi ja ütleks ka täpselt samamoodi... seni, kuni pole maas kolme mastikaarti (jätsin selle alguses tähele panemata ja see muudab natuke asja). insta call see küll enam poleks mu jaoks sel juhul.


Meeksa buttolinlt shoves ja mul oli 5,5k koos BB(800) nägin 9Ts ja otsustasin õnne proovida.
esiteks, kuigi selge on, et olid buttoni poolt kaetud, siis kui suured olid BTN ja SB stackid?
uskumatu, et sa callisid. sul on ju väga kehv kaart käes callimiseks. isegi kui paremat kaarti ei tule, siis järgnevate käte jooksul on hea tõenäosus, et leiad olukorra, kus sul on vähemalt mingi FE ja sellise stacki ja blindidega on ju FE sinu väga suur sõber. äkki seletad seda calli natuke... et mis su peas toimus, sest praegu on seda väga raske mõista.

ranka
06.12.08, 17:21
ma mõtleks täpselt samamoodi ja ütleks ka täpselt samamoodi... seni, kuni pole maas kolme mastikaarti (jätsin selle alguses tähele panemata ja see muudab natuke asja). insta call see küll enam poleks mu jaoks sel juhul.

Kusjuures alguses ma ka ei näinud, et tegu oli monotoon flopiga aga see ikkagi mu otsust ei muudaks. Kuidas sa foldid AA sellisel boardil? :)

Tisko
06.12.08, 18:38
jah, kuigi INSTA jääb ära, siis ma kardan ka, et mu otsus ei muutu, kui ma juhuslikult midagi spetsiifilist ei märka selle tädi juures

privador
29.12.08, 00:06
Pargis on tekkinud new players choice freerollid.
ja kohe 10 paketti antakse .
Kasul diil kindlasti nendele,kel bankroll v2ike ja nyyd hea voimalus live turnadel yles grindida:)

Keiss
30.12.08, 06:02
10 esimest saavad siis 110 eeguse turboturna pileti jah...hehe ;D

Aga jah pole paha. Huvitav palju osavõtjaid ka on...

Tuul
30.12.08, 08:54
Esimene kord käisin seal freerollil, oli 18 osalejat 50-nest maksimum võimalikust, oli tore
Teine kord käisin, oli 50 osalejat ja jäi kohti puudugi, üldse ei viitsinud enam tiksuda, aga nendele, kes viitsivad, mõnus pakkumine jah, kindlasti tuleb aga donkr.com veebilehel (mis seda freerollli toetab) ennast ära regada, et koht saada

vsiu100
30.12.08, 10:49
10 esimest saavad siis 110 eeguse turboturna pileti jah...hehe ;D

Aga jah pole paha. Huvitav palju osavõtjaid ka on...


ma sain aru, et kui regad end sellel netilehel kasutajaks siis saad piletile lisaks ka 2x 100.- eek rebuy kaarti kui peaks esikümnesse saama.
aga freerollil ka 50+ osalejat, omg. ma ei saa voodist väljagi reeglina selleks ajaks.