PDA

View Full Version : ylepaar, blank board ja passiivne vastane turnil min-raiseb



Kotkas1000
08.04.10, 08:53
Vastase stasid on 25/6/1 16 käe peale. Ehk mingeid reade meil ei ole sisuliselt. Board on nii tyhi, kui yldse olla annab. Mida peaks hero tegema turnil? Shove voi fold? Paljude jaoks jällegi marulihtne olukord kindlasti, aga mina, fish nagu ma olen, ei oska siin midagi tarka teha.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

UTG ($25)
UTG+1 ($35.25)
MP1 ($27.75)
MP2 ($23.15)
CO ($66.05)
Button ($32.90)
SB ($25)
Hero (BB) ($26.50)

Preflop: Hero is BB with Q:heart:, Q:diamond:
2 folds, MP1 calls $0.25, 4 folds, Hero bets $1.50, MP1 calls $1.50

Flop: ($3.60) 5:diamond:, 4:spade:, 9:spade: (2 players)
Hero bets $2.75, MP1 calls $2.75

Turn: ($9.10) 2:diamond: (2 players)
Hero bets $5.50, MP1 raises $11, Hero ???

leits
08.04.10, 09:08
turni mind raise on yldjuhul Nuts or nutsi lähedane .. ei imetsa kui näed ala 36 kätt, samas mingi overpair? Set? samas agg % ei anna v2ga olulist infot .. kuna käsi ju nii vähe .. krt ma ei teagi, oleneb täitsa tundest .. vahel foldin vahel shipin

Cash87
08.04.10, 11:30
Minu poolt fold ja isegi kui tal oli halvem käsi siis wp tema poolt. Ei taha uskuda, et ta TT või JJ nii mängiks ja mille muuga ta siin ikka limpcallib ja turnis agressiivsust näitab.

Tarmonator
08.04.10, 11:50
pigem fold
biidime bluffi, TT ja JJ

note juurde ja next hand

Roomet
10.04.10, 22:30
pigem fold
biidime bluffi, TT ja JJ

note juurde ja next hand

foldid ja paned note-i :D?

lenC
11.04.10, 05:03
Lihtne fold, ta ei tee seda nõrgemaga kui 2 paari.

Tarmonator
11.04.10, 09:26
foldid ja paned note-i :D?


jah, mis seal nii imelikku on?
kas note'i saab panna ainult selle pealt mis showdownil näed?:rolleyes:

panedki kirja, et tegi madalal boardil turnil minraise. rõhutan MINRAISE

flipmachine
11.04.10, 09:28
Ma panen suht igale infole, mis saan note, mõne kuti kohta on lausa jutuke juba ..

variatsioon
11.04.10, 12:23
turni c/minR = nuts

aga ma ikkagi calliks :D ei suuda nii heade oddside peale foldida.. tõenäoliselt leak.

Cash87
11.04.10, 15:25
Ma panen suht igale infole, mis saan note, mõne kuti kohta on lausa jutuke juba ..

Jube raske on lugeda seda jutukest kui vaja otsus teha :D Mul vahel võtab juhtme kokku kuna jutuke nii pikk ja nii mitu erinevat situatsiooni olnud siis eelistan midagi konkreetsemat ja lühikest, et saaks aimu. :P

flipmachine
11.04.10, 16:25
Jube raske on lugeda seda jutukest kui vaja otsus teha :D Mul vahel võtab juhtme kokku kuna jutuke nii pikk ja nii mitu erinevat situatsiooni olnud siis eelistan midagi konkreetsemat ja lühikest, et saaks aimu. :P

eks see ole ka harjumuse asi, kuidas kellegil mugavam on. Ma lasen 12 lauda FR ka..aega kui palju notede lugemiseks.

Fortune
12.04.10, 03:45
jah, mis seal nii imelikku on?
kas note'i saab panna ainult selle pealt mis showdownil näed?:rolleyes:

panedki kirja, et tegi madalal boardil turnil minraise. rõhutan MINRAISE

paned kirja, paned kirja, aga mis kasu sul sellest on kui sa ei tea kas ta teeb seda käega või blufib?

Kotkas1000
12.04.10, 09:23
paned kirja, paned kirja, aga mis kasu sul sellest on kui sa ei tea kas ta teeb seda käega või blufib?


Endal tekkis sama kysimus - mis note ma panen sellisel puhul talle? Pole ju mitte mingit infot tema kohta, millest mul voib tulevikus tolku olla.

HU grinder
12.04.10, 12:59
See, et villain võib teha madalal laual turnil minbeti, pole jah, kes teab mis väärtusega infokild. Seda teadmist ei saa ju ära kasutada.

Tarmonator
12.04.10, 13:42
paned kirja, paned kirja, aga mis kasu sul sellest on kui sa ei tea kas ta teeb seda käega või blufib?

paned kirja kasvõi selle eesmärgiga, et tead mida jälgida teinekord.
kui ta juhtub sama asja tegema teine ja kolmas kord järjest, kas siis tõesti ei ole sellest mingit abi?
note'i pole, teeb uuesti seda ja sa ei tea kas tal ongi see kombeks või raiseb sind esimest korda nutsuga.

ja üleüldse...minu point ei olnud konkreetses note's vaid selles, et ka ilma showdownita saab note'i kirjutada. või olen ma vapsee villast peksnud terve see aeg ja täiesti valesti notemist harrastanud:confused: