PDA

View Full Version : Nl25 ülepaar regi vastu paardunud flopis



k2snakalle
09.04.10, 16:55
Vastane regular 13/8/2 600kätt


Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 631396 (http://www.thehandconverter.com/hands/631396)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $29.92
Hero (UTG): $25.00
UTG+1: $26.79
UTG+2: $23.91
MP1: $26.25
MP2: $25.00
CO: $18.19
BTN: $27.27
SB: $22.77

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with J :heart: J :spade:
Hero raises to $1, 2 folds, MP1 calls $1, MP2 calls $1, 4 folds

Flop: ($3.35) 9 :club: 9 :heart: 3 :diamond: (3 players)
Hero bets $2.25, MP1 folds, MP2 raises to $6.25, Hero??

leits
09.04.10, 17:07
calll

Cash87
09.04.10, 17:10
Ja edasi? :D

Ämmapets
09.04.10, 17:48
Fold. Tal kas 9x või 33, TT-ga ta sind vaevalt raiseks seal ja QQ+ oleks ehk juba pf 3bettinud. Ta pole ka eriti agro mängija, et blufiks sellise koha peal.

noname
09.04.10, 17:51
No reaalsed käed tal 22-TT.
Kui ta oleks FH saanud flopist,kas ta ikka oleks re-raisinud?

87,T9 ma siin ei tahaks uskuda.
QQ+ oleks ta 3beti teinud pres!!

TT teeks ta siin tõenäoliselt 3beti.

pastilaa
09.04.10, 17:59
TT teeks ta siin tõenäoliselt 3beti.

Vale.

noname
09.04.10, 18:08
Vale.

OK aga millega ta siin teeb siis?

33?
T9/87?:confused:

noname
09.04.10, 18:24
Toksisin PokerStove 13% sisse
A9s & K9s oleks ranges.
Ei usu mina,et ta neid käsi mängib.Pigem
A9s ja K9s asemel T9s ja 98s oleks loogilisemad.


Ja Oletame,et TT oleks tal käes,siis insta foldiks oma TT sellisel flopil?

inward
09.04.10, 19:25
Ma kas foldiks kohe flopis, samas kui callida, siis peab kindlasti väga hea plaan olema järgnevatel tänavatel, et mida teha. OOP oled ka , pot controli teha ei õnnestu, muidu checkiks maha turnis.
Kas rereraise oleks täielik lollus flopis ? :D
Selline regs võib vabalt floatida sind....

k2snakalle
10.04.10, 08:39
niih, callima ma küll seal ei hakka.
Palun leits põhjenda callimist ja edasist käiku. Kui tuleb suurem kaart kui minu pocket ja kui tuleb väiksem.
See ongi imelik, et miks peaks hakkama selline reg flopatud fullhousega kohe siin panustama?

Flopis ei jää minu arust muud üle kui lükata 3bet sisse või foldida.Kui me 3betime, siis oleme igatepidi commited ja callime shove (või shoveme ise kohe) Samas regi vastu sellisel flopil ülepaari foldima hakata...hmm..andke nõu palun.

Ja pastilaa, noname mõtles ilmselt 3beti asemel hoopis raise flopis (see mis ta flopis teeb, ei ole 3bet vaid ainult raise...minul on võimalus 3bet flopis teha). noname, paranda kui eksin.

pastilaa
10.04.10, 08:48
Toksisin PokerStove 13% sisse
A9s & K9s oleks ranges.
Ei usu mina,et ta neid käsi mängib.Pigem
A9s ja K9s asemel T9s ja 98s oleks loogilisemad.


Ja Oletame,et TT oleks tal käes,siis insta foldiks oma TT sellisel flopil?

Jälle vale lähenemine sul. See, et ta 13% kaartidest on nõus mängima, ei tähenda, et ta UTG tõstet callib Pokerstove 13% toprangega! Mõtle selle olukorra üle järgi. Vaata kasvõi vana head ranka tabelit, millega callida UTG tõste. Siin ta callib pocketitega kuni QQ välja võibolla isegi, osad callivad ka AK. Selline on ta range. Stove on hea asi, aga teda tuleb ka mõttega kasutada. Sellest 13% vpip enamus moodustavad tal UTG CO stealimise ja isoleerimise käed!

Ghost0
10.04.10, 09:12
Foldin, sest me näeme siin väga harva sitemat kätt imo. Ei usu, et selline vend siin midagi aretama hakkab. Ja pealegi kui me flopis 3beti teeme foldib ta niikuinii kõik käed millest me ees oleme. Panen ta 9x/33 peale.

leits
10.04.10, 10:50
niih, callima ma küll seal ei hakka.
Palun leits põhjenda callimist ja edasist käiku. Kui tuleb suurem kaart kui minu pocket ja kui tuleb väiksem.
See ongi imelik, et miks peaks hakkama selline reg flopatud fullhousega kohe siin panustama?

Flopis ei jää minu arust muud üle kui lükata 3bet sisse või foldida.Kui me 3betime, siis oleme igatepidi commited ja callime shove (või shoveme ise kohe) Samas regi vastu sellisel flopil ülepaari foldima hakata...hmm..andke nõu palun.

Ja pastilaa, noname mõtles ilmselt 3beti asemel hoopis raise flopis (see mis ta flopis teeb, ei ole 3bet vaid ainult raise...minul on võimalus 3bet flopis teha). noname, paranda kui eksin.

mis halvemad k2ed sind siin 3betides callivad? mina kyll yhtegi ei näe ... call ja vaatame mis kaart turni tuleb

alaska
10.04.10, 12:07
No regulari poolt vaadates pole tal eriti muid võimalusi, kui raise või fold, kui me tõstame. Miks mitte checkida?

pastilaa
10.04.10, 12:18
No regulari poolt vaadates pole tal eriti muid võimalusi, kui raise või fold, kui me tõstame. Miks mitte checkida?Sest cbet on ikkagi value peale vs madalamad pocketid, mida tema ranges on parajalt ja millega cbet just callitakse.

k2snakalle
10.04.10, 22:32
mis halvemad k2ed sind siin 3betides callivad? mina kyll yhtegi ei näe ... call ja vaatame mis kaart turni tuleb
no ja mis kaarti sa turnis ootad? Neid peab ikka palju olema, et flopi call kasulik oleks.

leits
11.04.10, 00:48
sind beadib imho konkreetselt ainult 33 ja 99, ma ei usu never et need käed sind raisevad flopis.. kuna too vant pf callis sind, siis ma välistan QQ/KK/AA .. seega põhmst .. mis asja sa raisega saavutad ? Pigem call .. non Q/K/A turn on minu silmis c/r AI or b/AI ... su loogiga imo on antud k2e juures mööda

samas ei v2lista, et võin enda loogikaga eksida

ma suudaksin ta ATM panna mingi 22-TT
Vastase stattide põhjal ei usu, et vant migni A9s(o) tüüpi käsi mängiks ka MP2lt

Strateeg
11.04.10, 02:30
arvestades seda , kuidas see reg sind näeb, siis miks te välistate et ta FHga raiseb? Ta teab, et sa oled solid reg ja tead zeeboe teoreemi, miks mitte siis "bluffide" paardunud boardil, kui iga reg eeldab, et see on bluff, mitte FH? Ise olen niimoodi regide perseid paar korda lohku tõmmanud ja reeglina maksavadki JJ-AA, mis flopi callides võivad turnis võtta ohutu liini ja ma ei saa valuet. Ei tee seda muidugi alati aga see on võimalus siiski...

lenC
11.04.10, 04:56
Info, mis on mainimata jäänud - kas MP1 on fish? Kas MP2-e taga on fishe(stackidest võiks nagu eeldada)?

Kui on fishine keskkond, siis tal võivad vabalt ju olla ranges ka J9s, T9s, 98s, 97s. Lihtsalt boatile panna on gay. Igatahes mina arvan, et kui ta su vastu seda esimest korda teeb, siis see on pea alati nuts nagu Strateeg, teen ka mina aeg-ajalt niimoodi regide vastu. Peale esimest showdowni võin hakata bluffima nendes spottides.

Cash87
11.04.10, 15:31
Reg vastu ongi parem nutsi juba flopis väga agressiivselt mängida, nad lihtsalt ei taha uskuda, et nutsiga juba flopis lolliks lähed :)

Ämmapets
12.04.10, 00:03
Reg vastu ongi parem nutsi juba flopis väga agressiivselt mängida, nad lihtsalt ei taha uskuda, et nutsiga juba flopis lolliks lähed :)

Kui nt tal peaks olema 9x või valmis FH, siis vaevalt see tema jaoks väga nuts on, nuts oleks 99. Ta ilmselt võib ka karta ülekaarte ja seepärast tahabki rahad juba kohe sisse ajada. Kui ta sind JJ-AA peale paneb, ei tahaks ta boardil neid kaarte eriti näha. Ise olen mitu korda sellise "nutsiga" (flopatud FH siis) lõpuks peksa saanud, kui slowtasin ja turn/river parema FH vastasele tõi.

Tarmonator
12.04.10, 11:50
Kui nt tal peaks olema 9x või valmis FH, siis vaevalt see tema jaoks väga nuts on, nuts oleks 99. Ta ilmselt võib ka karta ülekaarte ja seepärast tahabki rahad juba kohe sisse ajada. Kui ta sind JJ-AA peale paneb, ei tahaks ta boardil neid kaarte eriti näha. Ise olen mitu korda sellise "nutsiga" (flopatud FH siis) lõpuks peksa saanud, kui slowtasin ja turn/river parema FH vastasele tõi.

see ei ole väga tõsiseltvõetav kommentaar imo...bad beat storyde jaoks on eraldi teema.