PDA

View Full Version : Tildi nupp



Dogers
11.04.10, 12:02
Hey there.

Pöördumine natuke suuremate arvutiteadmistega kodanikele.
Kuna iseloom on selline kehvapoolne ning tilt tuleb kergesti, siis oleks vaja sellist nuppu mis halvaks arvuti näiteks 10ks minutiks. Üldiselt on alati nii, et kui tuleb 2-3 biiti järjest siis on selline 15-30 sekundit aeg, kus ma mõistan, et olen tiltis ja tuleks lõpetada, kui selle aja jooksul ei lõpeta, tuleb vähemalt üks mängitav käsi ning peas käib klõps ja mõtlen, et suudan head mängu edasi teha, kuigi tegelt ei suuda.

Ühesõnaga, kas keegi suudaks teha mingi scripti, et vajutades näiteks F12 vms nuppu halvab arvuti mingi 10ks minutiks või vähemalt peaks restardi tegema või veelparem kui teeks complete shutdowni.


Peace :redface:

variatsioon
11.04.10, 12:10
juhe seinast välja?

aga kas sa oled proovinud "kolmandas(/või teises) isikus" mängida.
et sa mõtled üksi mängides umbes nii:
3lauas - AQs on hea käsi aga sa pead selle foldima 3betile.

ja siis sa nagu annaksid juhiseid kellegile teisele ja tänu sellele ei mõjuta emotsioonid sinu otsuseid.

mul töötas selline mõtlemine hämmastavalt hästi.

Jennifer
11.04.10, 12:10
See oleks päris geniaalne ju :D

ristijeesus
11.04.10, 12:27
Start-control panel-power options-Advanced-when i press the power button-shut down või stand by (WinXP)

Tigrano
11.04.10, 12:30
Kui selline nupp on ja üheldamaalt enam ei ole sellist nuppu ja häda käes, mis siis teed?

Parem saa üle ja juuri tilt välja ilma igast nuppudeta ja muu jamata.

BuildUp
11.04.10, 12:59
Jrgn Hellil oli idee, teha taoline asi, aga projekt vist hetkel seisab.

HU grinder
11.04.10, 13:08
Selline nupp on olemas ju. Poweri nupp.

Oliverk
11.04.10, 13:08
Suva shutdown .bat fail valmis kribada. Multimeedia nuppudega klaverile peaks selle saama ka mingi nupu allla panna teoreetilsielt või siis quick launci shortcut ja valmis.

alaska
11.04.10, 13:13
viska hiir vastu seina.

Tegelikult Variatsiooni idee on hea, tiltis olles paned täieliku nitti 10 minutit, siis on valed otsused odavad.

Dogers
11.04.10, 14:46
Mõtted head aga viga selles, et läpakal juhet seinast välja ei aita ning poweri nuppu peab 5+ sekundit all hoidma ja selle 5 sekundiga ma võin juba näha kätt millega "saaks fishilt natuke raha tagasi"
Üldiselt ma teengi nii nagu alaska kirjutas,hingan sügavalt sisse ja hakkan rämedaks nitiks sisendades endale, ma ei ole tiltis, mängi rahulikult õiget mängu ja kõik on korras, aga millegipärast ikkagi läheb graafik alati edasi allamäge vaikselt, foldin vales kohas, surun vales kohas, "ei tal ei saa siin masti olla, see lihtsalt ei ole loogiline" floppan nutflushi 2 tänavat actionit river paardub ja vastane all inis "no kurat see ei ole võimalik et täna niipalju biite tuleb, on siis on bad beat, call ja rahad läinud"

Alati saan aru kui ***** ma olen kui nädala (harva ka kuu) kasum on 0i tildatud, eile just konnaga arutasime, et oleks vaja sellist nuppu, et PLAKS kui tilt siis korra vajutad ja kohe korras, arvuti halvab ära ja ei ole enam midagi teha, ma eile kasutasin ka seda "peksa hiir puruks varianti" sest no cmon 5ndat korda proovin nl50 mängida ja jälle 500 euri alla ev.

Ei mõista, aga selline nupp tuleks kuidagi sebida, ideaalis võiks olla usb liidesega väline nupp kuhu saab rusikaga peale lüüa :D aga sobiks ma mingi scrips mis paneks teatud klahvi keyboardil arvutit halvama.

Eks ma vaikselt üritan endaga tööd teha

Provoker
11.04.10, 15:12
läpakal pane kaas kinni lihtsalt ja asi korras

Cash87
11.04.10, 15:14
lol @ tildi nupp

Oliverk
11.04.10, 15:44
http://www.upload.ee/image/519268/niupp.jpg
Tegin nupu sulle ka.

harryahven
11.04.10, 15:52
kusjuures selline asi on täitsa olemas, mitte küll otseselt, et "tilt button", aga FHMis kunagi lugesin sellist lehekülge, kus olid jaburad leiutised ning oligi selline nupp, seal oli eesmärgiks pandud ala "kui tahad kontoris rahulikult arvutimänge mängida või porri vahtida vms ning kui boss peaks sisse hüppama, siis lihtsalt vajutad ja lööb ette puhta desktopi ja all riba peal peidab aknad kuhugi folderisse vms.." seda saab kindlasti muuta, et mida see nupp täpselt teeb vms, niiet on olemas, aga ma ei oska öelda, kust sellist hankida saab..

Provoker
11.04.10, 15:53
aa muide table ninjaga saab panna shortcuti käsule close table ja close all tables

alaska
11.04.10, 16:01
Kuulasin mõned päevad tagasi
Tommy Angelo mindseti videosid deucescrackedis ja tema soovitas sellist asja:
Õpid quittima. Alustadki sessi selle mõttega, et esimese tildiilmingu peale sulgen lauad ja lähen teise tuppa 20 minutiks. See on ainuke eesmärk selle sessi mängimiseks, ootad oma tilti nagu omaette eesmärki, et siis vastavalt tegutseda. Ei ole tähtsus, kui magusad lauad on, treenid ainult ühe asja nimel ja selleks on õigel hetkel lõpetamine. Kui oled mõned korrad niimoodi teinud, siis mingist hetkest alates muutub see loomulikuks käitumiseks ja säästad palju raha pikas perspektiivis.
Sest praegu sa nagu treeniksid seda, kuidas tiltis olles vähem kaotada.


Omaette teema on muidugi see, et erinevate võtetega nii kaugele jõuda, et tilti ei tekigi. Aga see on teine teema.

mkva
11.04.10, 16:11
Pokkeriklient kinni ja youtube naljakaid videosid vaatama või endale miskit maitsva valmistamine, on need tegevused, mis koheselt viivad su mõtted 'läheks istuks ikka lauda tagasi ja prooviks om raha tagasi saada' lainelt ära.

rohelinekonn
11.04.10, 16:18
mkva miks sa ennast ära pole bänninud

mkva
11.04.10, 16:21
sest nüüd on kõik valmis ;p

jrgn hell
11.04.10, 16:32
LoL, sama asja just siimuga arutasime mingi poolteist kuud tagasi. Aga mul oli asi vähe stiilsemalt välja mõeldud. Alibaba.com-ist vaatasin palju need metallipinkide avarii-STOP punased nupud maksavad.

http://upload.ecvv.com/upload/Product/200812/China_push_button_switch_mushroom_head_push_button 20081241457546.jpg

Saatsin strasi supporti kirja ka, et kui sellise asja teen, et kuidas seda neile ära müüma peaks. Saadeti vastu, et pole mõtet oma s*tta pakkuda.

BuildUp
11.04.10, 22:18
Saatsin strasi supporti kirja ka, et kui sellise asja teen, et kuidas seda neile ära müüma peaks. Saadeti vastu, et pole mõtet oma s*tta pakkuda.

Stars obv ei ole huvitatud, sest neil jääb rake saamata, aga ma usun, et 2+2s oleks huvi küll. Tilti põdevate pokkerimängijate emad ostaksid oma pojakestele tilt buttoni, pokkerisõbrad kingiks üksteisele sünnipäevaks tilt buttoneid ja kõik Las Vegast külastavad turistid saaksid enne linnast lahkumist kingituseks Tilt Buttoni. Ning äri õitseks...

mkva
11.04.10, 22:20
world of tiltbuttons

Jennifer
11.04.10, 22:35
Stars obv ei ole huvitatud, sest neil jääb rake saamata, aga ma usun, et 2+2s oleks huvi küll. Tilti põdevate pokkerimängijate emad ostaksid oma pojakestele tilt buttoni, pokkerisõbrad kingiks üksteisele sünnipäevaks tilt buttoneid ja kõik Las Vegast külastavad turistid saaksid enne linnast lahkumist kingituseks Tilt Buttoni. Ning äri õitseks...

Hea äriidee ju :D

BuildUp
11.04.10, 22:43
Hea äriidee ju :D

Aga sa ostaksid? 8=)

Provoker
11.04.10, 22:45
Ma ostaks mõnele pokkerituttavale kui mul oleks neid palju :)

Jennifer
11.04.10, 22:54
Aga sa ostaksid? 8=)

Täitsa võimalik :D

masterpuppet
12.04.10, 08:15
http://www.upload.ee/image/519268/niupp.jpg
Tegin nupu sulle ka.

WOW. Oskused on sul vahepeal arenenud.

ranka
12.04.10, 23:51
Kuulasin mõned päevad tagasi
Tommy Angelo mindseti videosid deucescrackedis ja tema soovitas sellist asja:
Õpid quittima. Alustadki sessi selle mõttega, et esimese tildiilmingu peale sulgen lauad ja lähen teise tuppa 20 minutiks. See on ainuke eesmärk selle sessi mängimiseks, ootad oma tilti nagu omaette eesmärki, et siis vastavalt tegutseda. Ei ole tähtsus, kui magusad lauad on, treenid ainult ühe asja nimel ja selleks on õigel hetkel lõpetamine. Kui oled mõned korrad niimoodi teinud, siis mingist hetkest alates muutub see loomulikuks käitumiseks ja säästad palju raha pikas perspektiivis.
Sest praegu sa nagu treeniksid seda, kuidas tiltis olles vähem kaotada.


Omaette teema on muidugi see, et erinevate võtetega nii kaugele jõuda, et tilti ei tekigi. Aga see on teine teema.

Ma olen seda sama süsteemi viimased paar kuud kasutanud ja see tõesti töötab. Küll aga tekib teine probleem - lihtsalt ei viitsi mängida ja uut sessi alustada ning minu vanast heast 150tundi kuus pokkerist on saanud 60-70 tundi pokkerit ja väheneb veelgi. Ei viitsigi enam foorumites õieti käia. Vot nii on siis see "pokkeri vältimine".

PS! Kunagi kui grindisin titlis peaga ja jubedalt massmultitablesin pidasin end paremaks mängijaks kui praegu.

Dogers
14.04.10, 12:21
Kuulasin mõned päevad tagasi
Tommy Angelo mindseti videosid deucescrackedis ja tema soovitas sellist asja:
Õpid quittima. Alustadki sessi selle mõttega, et esimese tildiilmingu peale sulgen lauad ja lähen teise tuppa 20 minutiks. See on ainuke eesmärk selle sessi mängimiseks, ootad oma tilti nagu omaette eesmärki, et siis vastavalt tegutseda. Ei ole tähtsus, kui magusad lauad on, treenid ainult ühe asja nimel ja selleks on õigel hetkel lõpetamine. Kui oled mõned korrad niimoodi teinud, siis mingist hetkest alates muutub see loomulikuks käitumiseks ja säästad palju raha pikas perspektiivis.
Sest praegu sa nagu treeniksid seda, kuidas tiltis olles vähem kaotada.


Omaette teema on muidugi see, et erinevate võtetega nii kaugele jõuda, et tilti ei tekigi. Aga see on teine teema.

Tänasest hakkan proovima niimoodi.:redface:

mkva
14.04.10, 12:24
Mul on sellisele mõnusale 'Grindimis lainele raske saada. Ja kui juba saan siis hea on lasta ja lasta.. Vahepeal quitida siis on väga raske uuesti jälle samale lainele saada. Ja nii tõesti need tunnid kahanevadki.

Dogers
14.04.10, 22:19
Feilisin täna selle eesmärgiga, sain biidi, mõtlesin hetke, kas see biit nüüd mõjutab mu mängu, leidsin, et ei mõjuta, mängin edasi ja teen ühe lambi avangu ära UTG-st ja siis mõtlen, krt, miks ma siit avasin? eiei, asi on valesti - siinkohal oleks kindlasti pidanud juba lõpetama, aga ei, tundsin et on jõudu ja jaksu edasi grindida, mööduski sess sellises poolpiduses tildis olles, jäin küll 3BI plussi, aga ikkagi, kasumis olles saab ju ka tilti minna, eks ju?

HU grinder
14.04.10, 22:42
Jep, kui kasum liiga väike on