PDA

View Full Version : Set & Set mining - playing small pocket pairs on low card flop



antnx
05.12.08, 11:43
Tekkis küsimus?

Kaugele peaks setminega minema? Kelle vastu setmineda? Kuidas mängida agressiivselt madalaid pocketeid postflop, kui ei hiti setti. Kas madala pocketiga C-bettida iga kord sõltumata overcarditest?
Kas pocket pairiga võiks c-bettida pool potti? Kas peaks foldima 3betile? Kas tasuks callida short stacki all ini madala pocketiga?

Nii palju küsimusi - 100 tarka ei jõua vastata palju üks loll jõuab küsida.
Selgitakse olukorda :)

ranka
05.12.08, 13:33
Tekkis küsimus?
?



Kaugele peaks setminega minema?
Setmine eesmärgil ainult flopini.



Kelle vastu setmineda?
Sõltuvalt oddsidest ja vastasest.



Kuidas mängida agressiivselt madalaid pocketeid postflop, kui ei hiti setti.
Oleneb olukorrast.



Kas madala pocketiga C-bettida iga kord sõltumata overcarditest?
Oleneb, mitu vastast, mis boardi tekstuur, kes on vastased jne.



Kas pocket pairiga võiks c-bettida pool potti?
Oleneb..



Kas peaks foldima 3betile?
Oleneb, mis oddsid, reeglina jah.


Kas tasuks callida short stacki all ini madala pocketiga?


Oleneb, mis shortiega tegu on ning mis pocket paart sul on.

Parem postita käsi, mitte ära küsi nii "laiahaardelisi" küsimusi. Saaks aru, et oleks üks küsimus -- näiteks: "kui palju peaks olema järgmistes olukordades oddsid setmineks" ja ise püstitad teooria ning räägid lahti oma mõtted erinevates olukordades. Nii tekib diskusioon ja nii saad kasu.

Marek K.
05.12.08, 13:36
Kõige standartsem värk on ranka hand range järgi, kui sinuni folditud.. tõmbad pf 4 bb any pocket pair. Kui ei hiti, siis loose vastase vastu pole tavaliselt mõtet eriti cbetida, kui tight vend, siis alati ca 75% potti küta sisse (kasumlik). Nii arvan vähemalt mina.

antnx
05.12.08, 14:21
DAD87x = 46/6/1 32kätt
teise vastase kohta reade pole

Ongame, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 10 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
antnxx (MP2): $11.90
DAD87 x (MP3): $3.66
ixxi (MP4): $9.36
Boerny_PF (CO): $10
Myfist (Button): $4.41
juvima (SB): $5.10
GerarTocar (BB): $6.09
Eric-88L (UTG): $9.14
BludVessel (UTG+1): $1.85
BILLGAYTZ (MP1): $3.48

Dealt to antnxx 6 :spade: 6 :diamond:

Pre-flop:
(3 folds), antnxx bets $.40, DAD87 x calls $.40, (1 folds), Boerny_PF bets $1, (4 folds), DAD87 x calls $.70

Flop: ($2.65) 3 :diamond: J :spade: 7 :heart: (2 Players)
DAD87 x checks, Boerny_PF bets $1, DAD87 x calls $1

Turn: ($4.65) 8 :club: (2 Players)
DAD87 x checks, Boerny_PF bets $2, DAD87 x calls $1.56 and is all-in, all-in

River: ($8.21) 6 :heart: (2 Players)

Results:
Boerny_PF Showed A :diamond: K :heart:
DAD87 x Showed T :heart: J :heart:
Boerny_PF wins $.44
DAD87 x wins $7.48


Kas raisel oleks pidanud preflop callima?


Jakuro = 18 kätt 38/5/-

Ongame, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 9 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
Haarek (UTG+1): $11.06
ipw (MP1): $4.45
jakenlgb (MP2): $2.35
fishgold30 (MP3): $14.34
antnxx (CO): $10
billbbbb (Button): $3.04
sine-nomine (SB): $10.65
Jakuro (BB): $5.70
aakkwin (UTG): $1.68

Dealt to antnxx 2 :club: 2 :spade:

Pre-flop:
(1 folds), Haarek calls $.10, (3 folds), antnxx checks, (2 folds), Jakuro bets $.20, Haarek calls $.20, antnxx calls $.20

Flop: ($.85) A :diamond: 6 :diamond: 2 :heart: (3 Players)
Jakuro checks, Haarek checks, antnxx bets $.70, Jakuro bets $1.40, (1 folds), antnxx bets $3.50, Jakuro bets $4 and is all-in, all-in, antnxx calls $1.20

Turn: ($11.65) 5 :heart: (2 Players)

River: ($11.65) J :club: (2 Players)

Results:
Jakuro Showed A :club: A :spade:
antnxx Showed 2 :club: 2 :spade:
Jakuro wins $11.17


Kuidas oleks pidanud mängima. Hilises positsioonis tõstma? Preflop foldima?

ranka
05.12.08, 14:29
Kuule mees, ma ei tahaks halvasti öelda aga Strateegia alafoorum olgu ikka rohkem "Teoreerilise strateegia" jaoks ja käed, mis tekitavad küsimusi võiks postitada jaotuste analüüsi foorumisse.

Käte postitamise all ma mõtlesingi ,et postitad käsi jaotuste analüüsi foorumisse, mitte siia teemasse ja siin teemas, kui tahad diskusiooni edasi jätkata küsiksid spetsiifilisemaid küsimusi.

Rage
05.12.08, 14:29
mina lahman peaaegu iga kord ka cbeti kui flopis ei hiti... see on täiesti uskumatu.. ma ei saa aru, millega inimesed minu preflop raisesid calivad.. mul low pocket.. lauas mingi AQx või JQx või AKx ja ikka folditakse mu cbetidele.. mingi aeg peaksin HEMi põhjal täpsema analüüsi tegema.. kas ja kuidas mu cbetid on kasumis.. aga ise arvan küll et on rämedas kasumis.. seda enam et noshowdown winnings aina kasvab... p.s. ma laksan ka kahe vastase puhul cbete NL4's

CTXrix
05.12.08, 15:10
mina lahman peaaegu iga kord ka cbeti kui flopis ei hiti... see on täiesti uskumatu.. ma ei saa aru, millega inimesed minu preflop raisesid calivad.. mul low pocket.. lauas mingi AQx või JQx või AKx ja ikka folditakse mu cbetidele.. mingi aeg peaksin HEMi põhjal täpsema analüüsi tegema.. kas ja kuidas mu cbetid on kasumis.. aga ise arvan küll et on rämedas kasumis.. seda enam et noshowdown winnings aina kasvab... p.s. ma laksan ka kahe vastase puhul cbete NL4's


NL4-s kallivad igasuguse pasaga...aga kui flop tuleb AQx, JQx või AKx, siis on ju loomulik, et nad su betile foldivad. Paljud imelikud vennad callivad näiteks A7o-ga ära pre-flop...ja kui flopis A-le pihta saavad, isegi siis foldivad beti peale, sest "kicker tiba sitt, kas pole". Seega, täiesti mõttetud vennad - kas nad lähevadki kahte paari või tripse hittima? Aga point...kuhu ma tahtsin jõuda...on selles, et tavalisel mängijal on eeldus, et kui keegi tõstab, siis tal on kõrged kaardid - ehk siis täpselt sellised, mis sa ütlesid, et floppi tulevad. Näiteks flopi AQx või AKx-i puhul panevad nad peaaegu alati maha oma pocketid, isegi JJ-i, kuna nad eeldavad, et sa said pihta flopile. See see pre-flop raisimise mõte ongi, et "hirmu süstida" vastastesse ja seega eelis saada näiteks oma 44-ga vastase 55 või kõrgema ees.

potreraiser
05.12.08, 15:38
veel niipalju, et 3,66$ stackiga ei ole tegemist tüüpilise SS-keriga ja hand range võib olla tunduvalt laiem nagu ka näha.

ESTPatrick
06.12.08, 17:55
utg 22-ga Preflop 4bet mitte 3bet call, tavaliselt töötab, plussEV kindlasti kui vastane mõtleb.

Rahapada
09.12.08, 13:55
utg 22-ga Preflop 4bet mitte 3bet call, tavaliselt töötab, plussEV kindlasti kui vastane mõtleb.


nl10nes vaevalt mõtleb... aga su jutus on iva