PDA

View Full Version : kas maandad tilti chatiakna abil?



adam_q
14.04.10, 09:21
see ei ole vist ilus, aga ma laen end kohe maha, kui pärast badbeati või lihtsalt lolli väljakukkumist ütlen välismaises pokritoas "seap**s" või "laksige kotte" või "imege ****" ja võin seejärel rahuliku südamega akna sulgeda.

ega ma paha pärast, aga see on mu teraapia ja keegi ei saa õnneks aru ka. ükskord üks küsis et "what "mine m***i means?", ma siis selgitasin et see tähendab "go to the dick" ja sõbralik arutelu jätkus veel 5 minsa vähemalt CLi ja minu, kui observeri, vahel.

eddi
14.04.10, 09:33
pole kunagi läbi chati vist mölisenud ega arvatavasti tee ka seda. kui keegi donkab sind rämedalt ära (näiteks sul AK flop 2 A 9 ning all in ja river 7 vastane näitab 27o) siis ole õnnelik, et sellliseid idiootseid mängijaid veel on, kes nii lolle liigutusi teevad, sest pikas perspektiivis jääd sa ju kõvasti plussi nendest ja see huvitabki meid ju kõige rohkem :smiley: raamatus "pshyology of poker" oli ka sellest nii kirjas, et kui alati midagi sellist juhtub siis närvi minemise asemel peaksid sa õnnest karjuma ja üldse õnnelik olema (et sa nii halbu mängijaid veel kohtad)

aga jah, jutu point et ise ma küll ei mölise chatis :cheesy: vahepeal irooniaga midagi võin öelda aga see ei ole ka väga pahaga

Madis Very
14.04.10, 09:35
Mis mõttega ?

Et fishe harida v... fish on see kes hakkab peale suckouti teist sõimama, ehk kahjuks väga suur osa mängijatest teeb seda :/.

/Ka siin foorumis seda väga paju näha.

rohelinekonn
14.04.10, 09:57
kui liiga palju chatis sõna võtan siis lasen endal chati ära blokida tavaliselt aga teinekord ei suuda lihtsalt tagasi hoida ennast

adam_q
14.04.10, 10:18
ei, ma ei taha kedagi harida. see on mu enda therapy lihtsalt. võibolla oleks mõttekas kõrvale wordpad lahti võtta ja sinna kirjutada hoopis :D

Jennifer
14.04.10, 10:29
Ma turniiridel kirjutan. Chatti saab hästi kasutada, et vastaseid tilti ajada :P

adam_q
14.04.10, 10:58
Ma turniiridel kirjutan. Chatti saab hästi kasutada, et vastaseid tilti ajada :P

mida sa kirjutad? ega mitte eestikeelseid roppuseid? nendest ei saa nad aru ju

Jennifer
14.04.10, 11:02
Kuidas kunagi. Oleneb täitsa vastasest ju. Kunagi lugesin mingilt lehelt sellest ja see on päris kasulikuks osutunud.
Tuleb leida vastase juures nõrk koht ja ta rivist välja lüüa :)
Nt. eelmine turna oli mu lauas üks suur chip leader, kelle display pildiks oli mingi väike laps.
Hakkasin selle rõhuma(eks iga üks mõtleb oma strateegia välja) ja sain ta lõpuks endast nii välja, et ta püüdis iga kord mind all ini suruda, ootasin vaid oma käe ära ja sõin ta välja :)

eddi
14.04.10, 11:11
Kuidas kunagi. Oleneb täitsa vastasest ju. Kunagi lugesin mingilt lehelt sellest ja see on päris kasulikuks osutunud.
Tuleb leida vastase juures nõrk koht ja ta rivist välja lüüa :)
Nt. eelmine turna oli mu lauas üks suur chip leader, kelle display pildiks oli mingi väike laps.
Hakkasin selle rõhuma(eks iga üks mõtleb oma strateegia välja) ja sain ta lõpuks endast nii välja, et ta püüdis iga kord mind all ini suruda, ootasin vaid oma käe ära ja sõin ta välja :)

see on ka ju veits nõme :P kui hakkad nii isiklikult solvama. pokker on ikkagi mingil määral ka aumäng (imo)

Jennifer
14.04.10, 11:13
Võibolla tõesti. Aga siiski meeldib mulle aeg-ajalt nii mängida ja näha, kuidas inimesed reageerivad.

adam_q
14.04.10, 11:34
ma tahaks toonitada, et ma oma emakeeles ropendan ja keegi saa eniveis aru. ja ainult siis kui BB tuleb või niisama jura. ja et ma ei tee seda kellegi tilti ajamiseks, vaid enda tildi lahustamiseks.

but go on!

sm112
14.04.10, 11:34
Kuna mu närvikava ei ole veel piisavalt stabiilne, siis lasin oma chati ära bännida. Aegajalt veel karjatan mingi roppuse, kui keegi välja imeb, aga üldiselt olen suutnud üha enam mõttemaailma selles suunas pöörata, et biiti saades tunnen pigem rõõmu selle üle, et ma pikas perspektiivis samas olukorras kõvasti raha võidan.

RudiTurbo
14.04.10, 11:52
Kui ma mõne beebipildiga jorsi bustosse tõmban, siis naeran chatis: Haha, now Your baby will starve!

adam_q
14.04.10, 11:54
Kui ma mõne beebipildiga jorsi bustosse tõmban, siis naeran chatis: Haha, now Your baby will starve!

hahahahaaa, nice õeluskott

mkva
14.04.10, 12:13
ei ole muidu juba väga kaua chatis midagi rääkinud kellegiga, aga mingi aeg tagasi oli kui teadsin, et vastasel on mingi suht nuts käes aga riveriks oli 4mastikaarti laual, mul täielik nuts käes ja siis pushisin, vend viskas mucki ja ütles et tal oli top2 paari ja ma õütlesin, et mul oli bottom pair ja siis vend elukaua vaidles et ikka nii ei saa olla..

wateva ma üldse seda kirjutasin

leits
14.04.10, 13:01
ma ytlen kõik v2lja, rahunen insta siis maha ka tänu sellele, nii kaua saab öelda kuni chati b2nni saab, easy

alaska
14.04.10, 13:04
ei maanda. Vahest ütlen midagi vastu, aga viimaselajal olen lihtsalt mute peale pannud, kui keegi donkiks sõimama hakkab.

Lutzky
14.04.10, 13:07
ei

flipmachine
14.04.10, 13:22
Kui ma kellegi välja tõmban ,siis ütlen tavaliselt " ty fish"

yolpa
14.04.10, 13:28
ma ütlen tavaliselt sarkasmiga midagi, "nice hand" või "nice call" vms, teeb kuidagi tuju paremaks, kuna ma päriselus kah ikka väga sarkastiline, siis teen seda ka homegamedel.

Codecci
14.04.10, 14:16
Kuidas kunagi. Oleneb täitsa vastasest ju. Kunagi lugesin mingilt lehelt sellest ja see on päris kasulikuks osutunud.
Tuleb leida vastase juures nõrk koht ja ta rivist välja lüüa :)
Nt. eelmine turna oli mu lauas üks suur chip leader, kelle display pildiks oli mingi väike laps.
Hakkasin selle rõhuma(eks iga üks mõtleb oma strateegia välja) ja sain ta lõpuks endast nii välja, et ta püüdis iga kord mind all ini suruda, ootasin vaid oma käe ära ja sõin ta välja :)
http://pokerterms.com/images/dnaperf.jpg

Edit: PTR-isin selle pildi peale just, rofl, krambid:
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/dnaperf

onuark
14.04.10, 14:18
pane kõigile vastastele mute peale ja sõima , siis ei saa keegi vastu midgi öelda.

Jennifer
14.04.10, 14:18
http://pokerterms.com/images/dnaperf.jpg

Edit: PTR-isin selle pildi peale just, rofl, krambid:
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/dnaperf

Oled pihta saanud :)

jrgn hell
14.04.10, 14:25
üldiselt lasen igal pool ära bannida, kuna närv ei pea vastu, aga kui kuskil lahti, siis turnadel sõiman küll. Ja obv ei biidi ka.

Muidu startsis on ryan angelose nägu avatariks ja see on jõhker, kui julmalt ikka ryanit sõimatakse. Iga turniir jäävad ta huuled kellelegi ette.

nomerlot
14.04.10, 14:32
http://pokerterms.com/images/dnaperf.jpg

Edit: PTR-isin selle pildi peale just, rofl, krambid:
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/dnaperf

Kuna see screenshot on Starsist pärit, siis
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/dnaperf

Kuigi see nimi on selline, et ilmselt on FT sama mees, mängude-limiitide lai valik on ka sarnane

Codecci
14.04.10, 14:39
Kuna see screenshot on Starsist pärit, siis
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/dnaperf

Kuigi see nimi on selline, et ilmselt on FT sama mees, mängude-limiitide lai valik on ka sarnane

My bad, rofl-isin kommentaaride peale tho :p

Madis_89
14.04.10, 14:40
ma ütlen tavaliselt sarkasmiga midagi, "nice hand" või "nice call" vms, teeb kuidagi tuju paremaks, kuna ma päriselus kah ikka väga sarkastiline, siis teen seda ka homegamedel.


Väga harva kasutan chati, aga kui kasutan, siis samamoodi. Annab fishidele enesekindlust ka, ja proovivad edaspidigi oma ragsidega hittida.

nomerlot
14.04.10, 14:40
hahaa, ma alles nüüd vaatasin PTR kommentaare :D

flipmachine
14.04.10, 14:44
Kust te neid komme loete.. ei leia.

edit: need 3 kommentaari ?

vapsik
14.04.10, 14:45
Comments alt PTRist. Ülla-ülla nagu.

camu
14.04.10, 14:48
minu sõnavara hulka kuuluvad sellised tähekombinatsioonid nagu "ty", "nh", "gg"!
Sõimamine on tundub kudiagi eriti loll tegevus.

nomerlot
14.04.10, 14:54
"dnaperf that is a weird looking graph you have a picture of" oli minu meelest küll vaimukas

pikk28
14.04.10, 14:57
ma olen enamasti vait, kuid vahel ütlen ikka kellelegi nh. eesti poistele üritan jõudumööda ka tere öelda.

Tarq666
14.04.10, 15:09
FTPs bännisin chati ära, kuna see hakkas mu otsuseid mõjutama. Näha, et maailmas leidub nii palju kibestunud inimesi.

Muidu vanasti ütlesin sarkastiliselt vastu või mõnitasin neid nende ego taevani kiites. Lol. Emotsioonid on vaenlased pokkeris ja olen keskendunud vaid mängule.

Strateeg
15.04.10, 13:44
FTPs ka chat algusest peale bännitud, ei oma skilli, et multitableda ja samal ajal fishe solvanguga kostitada. Tähelepanu hajub ju kui hakata midagi seletama, et wtf sa callid no pair no draw to the river fuck off donkey...

Jennifer
15.04.10, 13:46
"dnaperf that is a weird looking graph you have a picture of" oli minu meelest küll vaimukas


That is my child, that is my child :D

ülinaljakas :D:D:D:D

andu_andu
15.04.10, 14:00
winning the chat is half the battle

Jennifer
15.04.10, 14:03
I am with you on that :D

imthcplant
15.04.10, 14:13
Üldiselt kasutan ka tähti nh gg ja ty Vahel kasutan ka Jenniferi räägitud taktikat.. Aga üldiselt ei ole viitsimist üldse chatida...:D Mängin pokerit pokeri mitte chatimise pärast :D

mkva
15.04.10, 14:16
chatiboxi asemel on notebox ees! ftw

teerajaja
15.04.10, 17:50
Fishid sõimavad siis ütlen tavaliselt "I love you too" ja polegi vaja rohkem seletada. Biite nii hinge ei võta et ise sõimaks :rolleyes:

camu
15.04.10, 18:20
Kui ma eile toorelt ak-ga esimene käsi 5bet shovesin ja vastane chatti wtf ütles, time´i võttis, selle lõpuni ootas ja AA näitas, siis ütlesin nice slowroll.
Tilti ajas ikka.

$Lauri$
15.04.10, 21:26
Vanasti koguaeg sõimasin. Rohkem nagu harjumisest, mitte tildist. Enam sellise ajaraiskamisega ei tegele.

MrT2inem
23.04.10, 20:22
Kunagi ammu ammu sai küll rõvedalt paukuda aga nüüd üritan asja rahulikult võtta. Midagi erilist naguinii sellega ei saavuta, vaid suudavad oma targutamisega veel rohkem tilti ajada ... :P

Char
23.04.10, 21:33
vahepeal väga harva kirjutan üksikuid sõnasid eestikeelseid, aga siis kui igav on ja saan beate, aga mitte närviliselt..noh näiteks tõmbab kokku midagi riveris ja kutt raudselt juba lauast läinud, kirjutan p*de

Tuul
23.04.10, 22:54
ma panin endale mitu kuud tagasi starsis chati bloki peale, palju vähem tilti

ingu
23.04.10, 22:57
Mul ka komme sõimata vahel kui närvi lähen. Ja kui keegi " ha ha ha " vms vastab lähen veel rohkem närvi ja sõiman edasi :D

dener89
24.04.10, 02:51
fishidele ütlen ty,kui saan stacki, regidele ütlen fish vahest,kui sitta mängu teevad.suht lamp aga tuleb automaatselt,peaks ära blokkima.

VisaHing
24.04.10, 13:52
Pmst ise mai mölise midagi suurt..
Aint siis kui tõesti järjest mitu korda riverdab ära sama vant, siis ütlen. Et fking riverstars või midagi siukest. Sest miks sõimata vastast kui selles pole vastane süüdi, et drawis top seti ära 3high flushdrawga.
Aga otseselt vastast ma sõimama ei hakka kunagi. Aint siis kui vastane ise hakkab ajama, et ma donk ja värki, siis ütlen natuke halvasti vastu.