PDA

View Full Version : PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liitumisavaldus ja põhikiri.



ranka
15.04.10, 12:47
Kui soovid liituda PokkeriProd Turniiripokkeri Klubiga siis tuleks kõige enne läbi lugeda PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi põhikiri, mille leiad: http://ranka.pokkeriprod.com/klubi/Pohikiri_MTY_PokkeriProd_Turniiripokkeri_Klubi.doc .

Kui põhikiri on läbi loetud ja ikka soovite klubiga liituda siis tuleks
a) täita ära ja allkirjastada avaldus (leiab SIIT (http://ranka.pokkeriprod.com/klubi/Liitumisavaldus_klubisse_astumiseks.doc));
b) teha isikut tõendavast dokumendist koopia (load, pass, ID kaart vms). Seda on vaja kinnitamaks, et isik on 21. aastat vana;

Ja saata need (allkirjastatud avaldus + dokumendi koopia) aadressile tigrano (at) pokkeriprod.com. Kirjale tuleb lisada juurde ka oma PokkeriProd.com foorumi kasutajanimi!

Kuna PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi esmane eesmärk on koondada pokkerimängijaid, kes tahavad areneda pokkeris siis seeõttu pärast dokumentide ja avalduse kinnitamist kontrollib PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi juhatus üle antud isiku eelneva mineviku meie foorumis kasutajanime alusel ja vajadusel ka teistes pokkerifoorumites.

Kui juhatus leiab, et isik ei ole sobilik PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmeks siis avaldus jäetakse rahuldamata ilma, et juhatus peaks oma otsust põhjendama. Kui isik on sobilik siis võetakse temaga isiklikult ühendust e-maili või telefoni teel. Otsuse tegemiseks võib kuluda kuni 30 päeva (reeglina 1-2 päeva) ja pärast otsuse saamist saab liige klubi täisliikmeks alles 30 päeva pärast vastuse saamist (enne 1. veebruar 2011 saab liikmeks samal päeval kui vastus tuleb).

Kui keegi mingil põhjusel ei saa *.doc faile tõmmata siis on ka kõik üheskoos .rar laiend failina, mille leiab aadressilt: http://ranka.pokkeriprod.com/klubi/Avaldus_Pohikiri.rar (http://www.pokkeriprod.com/ranka/klubi/Avaldus_Pohikiri.rar)

ranka
15.04.10, 12:47
PS! Kõik klubiga seonduvad küsimused nüüd siia teemasse.

low-flow
15.04.10, 14:01
Informaatilisest aspektist vaadatuna oleks märksa loogilisem ja ametlikum kui kõikvõimalikud dokumendid oleksid .PDF formaadis ;)

Pahvak
15.04.10, 19:25
Tahtsin sulle tookord avalduse kaasa anda, aga unustasin ära. Digiallkirjaga saab?

ranka
16.04.10, 15:11
Digiallkirja ei taha :(

ranka
16.04.10, 15:11
Informaatilisest aspektist vaadatuna oleks märksa loogilisem ja ametlikum kui kõikvõimalikud dokumendid oleksid .PDF formaadis ;)

HELP! Selle kohapealt olen küll algaja, kuidas PDF'i saan panna :)

nomerlot
16.04.10, 15:12
uuemad Officed oskavad ise PDF-ks salvestada, aga muidu on olemas vabavaralised rakendused, mis tekitavad virtuaalprinteri. Sinna printides salvestatakse dokument PDF-i.

PDFCreator näituseks
http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/

ranka
19.10.10, 13:30
Kuna privaatfoorumile saavad ligi ainult klubiliikmed siis tegin väikse teema liigutuse, millest saab tõenäoliselt klubi ametlik teema väljaspool alafoorumit.

PS! Hetkel me uusi liikmeid vastu ei võta.

ranka
09.01.11, 23:56
PUMP!

Võtame klubiliikmeid taas vastu ja enam ei ole liitumistasu küll aga vaatame nüüd hoolikalt üle, kes saab klubiliikmeks või mitte. Keegi kunagi saatis mulle PDF failis klubiavalduse, põhikirja jne. aga olen selle kuskile kaotanud. Kui keegi saaks öelda, kust aadressilt saatis siis on lootust ,et leian üles.

Lisaks veel niipalju, et SEE KUU klubliikmeks saab koheselt. Alates 1. veebruar 2011 peab ootama 30 päeva. Seda seepärast, et tahame teha iga kuu üritusi, millest saavad osa võtta nii klubiliikmed kui ka mitteliikmed. Mitteliikmed peavad siis maksma rohkem pappi ja kui juhtub olema overlayga üritus siis ei ole nii ,et oh seal moosipirukaid saab tasuta, regan end liikmeks ja saan ka. Vot ei saa.

Pahvak
10.01.11, 00:06
ID kaardiga allkirjastatud leping ei sobi? Vb surun siis kokkutulekul avalduse pihku.

ranka
10.01.11, 00:08
ID kaardiga allkirjastatud leping tõesti ei sobi ,sest ma ei oska seda kontrollida, kas tegu on õige allkirjaga :) Kokkutulekul avaldusi vastu ei võta. Prindi avaldus välja, täida ära, pildista (kasvõi telefoniga) ja saada mulle mailile.

Pahvak
10.01.11, 00:10
Kaks viimast lauset on lol, aga mõtlen hommikul järele. :P

ranka
10.01.11, 00:13
Miks lol. Mul on täiesti suva kuidas mulle see avaldus saabub. Tegu on pm. formaalsusega ja et nimed/isikukoodid klapiks. Kuna foorumis tunneme/teame üksteisi läbilõhki siis miskit pettust ma kartma ei pea ja lisaks lambikad enam kluppi ei saa.

Pahvak
10.01.11, 00:18
Tundus naljakas, et kokkutulekul sa vastu ei võta. A la paned tagataskusse, jood ja kaotad ära. :)

taipupole
10.01.11, 00:19
Kui digiallkirjastada ei saa, on küll natuke nadi. E-riik, krt!

Tõmba endale ära. Võin sulle testiks allkirjastatud faili ka saata. http://www.id.ee/tarkvara?id=10496

camu
10.01.11, 01:29
Kui kusagil printida saan, siis panen sinu poole teele. Tõenäoliselt panengi fotokaga tehtud pildid, kui see pole level ning nii sobib.

ranka
10.01.11, 01:34
Kui digiallkirjastada ei saa, on küll natuke nadi. E-riik, krt!

Tõmba endale ära. Võin sulle testiks allkirjastatud faili ka saata. http://www.id.ee/tarkvara?id=10496

Tuleta mulle homme päeval skypes meelde, siis tõmban ära ja testime. ID allkiri oleks ka meile SITAKS mugavam.

ranka
10.01.11, 01:36
Ooot. Seda avaldust vist ei saa jah mailiga saata. Pean üle vaatama kuidas me kunagfi kogusime aga ehk saan digi allkirja korda siis juba suva.

camu
10.01.11, 01:39
Ooot. Seda avaldust vist ei saa jah mailiga saata. Pean üle vaatama kuidas me kunagfi kogusime aga ehk saan digi allkirja korda siis juba suva.
Mul ei ole õrna aimugi kuidas digi allkirjaga asi käib, aga ma eeldan, et printima ei peaks siis midagi ning asi oleks palju lihtsam?
Seega ootan Pokkeriprode infotehnoloogistumise ära.

ranka
10.01.11, 01:40
Kui tööle saan siis annan juhendi. Digiallkrija on sitaks lihtne anda - uploadid saidile milel nime ma ei mäleta oma dokumendi, vajutad allkirjasta nuppu, downloadid dokumendi alla ja saadad emailiga mulle. Nii lihtne see ongi.

Rage
10.01.11, 10:39
Kui tööle saan siis annan juhendi. Digiallkrija on sitaks lihtne anda - uploadid saidile milel nime ma ei mäleta oma dokumendi, vajutad allkirjasta nuppu, downloadid dokumendi alla ja saadad emailiga mulle. Nii lihtne see ongi.jap.. või siis võtad selle doc faili oma arvutis, mille oled ära täitnud ja salvestanud.. ja parem klõps, et allkirjasta, allkirjastad ja tekib allkirjastatud digidok mida ID softiga vaadata/avada saab.

enivei.. aga ma võin siis nüüd digiallkirjastatud doki saata ranka meiliaadressile?

Codecci
10.01.11, 13:14
Seda seepärast, et tahame teha iga kuu üritusi, millest saavad osa võtta nii klubiliikmed kui ka mitteliikmed. Mitteliikmed peavad siis maksma rohkem pappi ja kui juhtub olema overlayga üritus siis ei ole nii ,et oh seal moosipirukaid saab tasuta, regan end liikmeks ja saan ka. Vot ei saa.
(Y)

Prodega käiks hea meelega vahest joomas või piljardit mängimas, samas multi-klubistada vist ei ole võimalik :p

ranka
10.01.11, 13:50
(Y)

Prodega käiks hea meelega vahest joomas või piljardit mängimas, samas multi-klubistada vist ei ole võimalik :p

Me teeme oma üritused 'lahtised'. See tähendab, et kui sa ei ole klubi liige siis saad üritusele ainult siis kui keegi klubist sind soovitab (soovitaja su eest vastutab) ja pead käima rohkem pappi välja.

Esmane idee oli meil teha veebruaris esimene turniir kajamehe baaris, siis märtsis üks pokkerikoolitus (instruktor olemas, kes viimase aastaga võitnud 5PT/BB mitte heads-up mängudes) jne. Üritused oleksid tasulised - klubliikmetele pm. rakevaba aga mitteliikmed peavad rohkem pappi köhima.

Kuna liikmeskond on meil alles väike siis seetõttu 'live' üritused lükkuvad edasi prooviime esimesed paar kuud online eventidega liikmeid kasvatada, et live üritused ei failiks. See aasta tahan kindlalt teha järjekordse PokkeriProd.com Suveturniiri ja oma 100 pead kokku ajada.

Seega multi-klubistamine ei tohiks olla probleem.

PS! Alles ärkasin ja täna löön esimese klubiteema käima ja kõik online eventid on tasulised ning harivad.

ranka
10.01.11, 14:03
Ja nüüd saab siis digiallkirjaga avaldust anda. Kirjutade wordpressis ära ja allkirjstate ning saadate koos ID/Passi/juhiloa/või mõne muu isikutõtendea dokumendi koopiaga ranka (at) pokkerirprod.com. isikuttõendavast dokumendist võite teha pildi ka telefoniga - peaasi, et nimi ja vanus näha oleks.

Siin juhised allkirjastamiseks: http://www.id.ee/10682

Codecci
10.01.11, 14:08
Seega multi-klubistamine ei tohiks olla probleem.
Mõtlesin selle all, et kahe klubi ametlik liige ju korraga olla ei saa ja väga tore, et selline võimalus on ka mitte-liikmetel olemas üritustest osa võtta (olgugi, et kõrgema tasu eest) :)

ranka
10.01.11, 14:10
Mõtlesin selle all, et kahe klubi ametlik liige ju korraga olla ei saa ja väga tore, et selline võimalus on ka mitte-liikmetel olemas üritustest osa võtta (olgugi, et kõrgema tasu eest) :)

Kahjuks ei saa jah aga hetkel teoreetiliselt on see võimalik, sest mul näiteks ei ole üldse aimu, kes on PN, all-linna või insomnia liikmed. Tean, et nimekirjad peaksid olema üleval aga reeglina ma neid kontrollida ei viitsi ning kui keegi tuleb avaldusega siis lükkaksin kohe nimekirja :)

Aga sina ei saa, sind tean, et oled all-llina klubis.

ranka
10.01.11, 14:58
Ja nüüd saab siis digiallkirjaga avaldust anda. Kirjutade wordpressis ära ja allkirjstate ning saadate koos ID/Passi/juhiloa/või mõne muu isikutõtendea dokumendi koopiaga ranka (at) pokkerirprod.com. isikuttõendavast dokumendist võite teha pildi ka telefoniga - peaasi, et nimi ja vanus näha oleks.

Siin juhised allkirjastamiseks: http://www.id.ee/10682

Ja mitte wordpressis lol vaid wordis :)

Rage
10.01.11, 15:03
emm.. maisaaa aru miks dokumendi pilt on vajalik? digialkirjastatud dokil on ju isikukood küljes.

aga kui vaja doki pilti, siis ma teen screenshoti oma ID-kaardi utikast koos pildiga ja lisan selle digidoki konteinerisse pildina, see sobib?

ranka
10.01.11, 15:09
emm.. maisaaa aru miks dokumendi pilt on vajalik? digialkirjastatud dokil on ju isikukood küljes.

aga kui vaja doki pilti, siis ma teen screenshoti oma ID-kaardi utikast koos pildiga ja lisan selle digidoki konteinerisse pildina, see sobib?

Dokumendi koopiat on vaja, et kinnitada, et isik on 21. aastat vana aga tõesti alguses me didi allkirja peale ei mõelnud ning nüüd ehk seda ei olegi vaja? Sina rage võid saatmata jätta, võin ise kunagi kellegagi vaielda, et sa ikka oled 21 täis :)

rahvavaenlane
10.01.11, 15:20
kriteeriumid ???

Rage
10.01.11, 15:32
kriteeriumid ???
täiskarsklane, lipsuga ja mittemoslem.

obv oli eelnev sõnavõtt leveldamine, aga tegelikkuses mingeid kriteeriume ei ole, tõenäoliselt siis ranka ja juhatus otsustavad selle põhjal mida nad sinust teavad, a la kui aktiivne sa foorumis/strateegianurgas või üritustel oled olnud ja kas ikka oled tõsiuskne pokkerimängija jms... arvata võib, et klubisse pääsemine on raskendatud kui oled tundmatu nimega või scammis süüdistatav või suvaline gamblerlohh...

taipupole
10.01.11, 16:17
Dokumendi koopiat on vaja, et kinnitada, et isik on 21. aastat vana aga tõesti alguses me didi allkirja peale ei mõelnud ning nüüd ehk seda ei olegi vaja? Sina rage võid saatmata jätta, võin ise kunagi kellegagi vaielda, et sa ikka oled 21 täis :)

Seda 21 kinnitad sa ju isikukoodi ja mitte pildi järgi, seega dokument on täiesti mõttetu. Pilt oleks äge, kui tahaksid galerii teha oma liikmetest, mis millised töllakad siis klubis on.

ranka
10.01.11, 16:37
Seda 21 kinnitad sa ju isikukoodi ja mitte pildi järgi, seega dokument on täiesti mõttetu. Pilt oleks äge, kui tahaksid galerii teha oma liikmetest, mis millised töllakad siis klubis on.

No vaata. Enne kui tuldi paberilipkaga kus oli nimi ja isikukood ja allkir ipeale siis kust ma pean teadma, et see üldse too isik on ja see isikukood tema oma on. Seepärast dokument kinnitas seda. ID kaartiga tõesti enam seda ei ole vaja.

ranka
10.01.11, 16:38
täiskarsklane, lipsuga ja mittemoslem.

obv oli eelnev sõnavõtt leveldamine, aga tegelikkuses mingeid kriteeriume ei ole, tõenäoliselt siis ranka ja juhatus otsustavad selle põhjal mida nad sinust teavad, a la kui aktiivne sa foorumis/strateegianurgas või üritustel oled olnud ja kas ikka oled tõsiuskne pokkerimängija jms... arvata võib, et klubisse pääsemine on raskendatud kui oled tundmatu nimega või scammis süüdistatav või suvaline gamblerlohh...

Umbes nii jah.

pikk28
10.01.11, 20:40
ranka kas sulle postiga saaks saata täidetud avalduse?

ranka
10.01.11, 22:05
jah ikka saab. PM' saada, et saaksid aadressi.

Spewmonkey
11.01.11, 00:22
Ma ei saanud päris täpselt aru kuidas see live/online osakaal on (esialgu)? Kui lähikuudel on enamus onlines ja suvest alates on rohkem live üritusi, siis tahaks ka kuskile kuuluda, aga muidu vist pole mõtet?

ranka
11.01.11, 00:31
Ma ei saanud päris täpselt aru kuidas see live/online osakaal on (esialgu)? Kui lähikuudel on enamus onlines ja suvest alates on rohkem live üritusi, siis tahaks ka kuskile kuuluda, aga muidu vist pole mõtet?

Jup ja nii on IMO ka kõige loogilisem. Ma lihtsalt ei taha praegu live üritusi teha, kui meil nimekirjas 'kõigest' 44 meest. See pm. tähendaks, et oleks suur tõenäosus failida ja järgmisel korral 'failitud' üritust parandada on veelgi raskem. Nimekirja leiab siit: http://www.pokkeriprod.com/klubi/

Pahvak
11.01.11, 10:42
Kes need nimed seal lingil seostab kasutajanimedega? Praegu on seal lehel küll eesnimi ja perenime initsiaal, aga nt. ma ei tahaks tulevikus, et minu nime kohta oleks googles üks viide rohkem. Saate garanteerida, et täisnimesid kunagi ilma asjaosaliste nõusolekuta ülesse ei riputa? Tean, et olen üks suur paranoik, aga mulle ei meeldi tänapäeva interneti olematu anonüümsus, kus iga googeldamisoskusega inimene saab minu kohta üsna suure hulga infot. :P

nikitheone
11.01.11, 10:50
täpselt sama mõte tekkis.

Tigrano
11.01.11, 10:58
Uurin kuidas meil kirjapildis on, aga täisnime kindlasti ei avalikusta ja anonüümsus mida tagab ka pokkeri alias paljudele peab olema ka klubis oluline.

Vaatasin, et all-linn klubis on kõik avalikult, neil seal staarid ka kõik muidugi, kellel feimi vaja jne :)

Rage
11.01.11, 11:18
Minu nime taha võib Rage ja blogiaadressi panna.

ESTPatrick
11.01.11, 11:52
võite kõik panna minu nime ja järgi I; II; III jne. Mind ei häiri

Tigrano
11.01.11, 11:54
võite kõik panna minu nime ja järgi I; II; III jne. Mind ei häiri

Sul juba on kõik, mis vähegi panna annab, sest sa ei ole enam kellegile MR salajane.

ranka
11.01.11, 17:06
TÄISNIMESID ME EI RIPUTA MITTE KUNAGI MITTE KUSKILE ILMA ISIKU NÕUSOLEKUTA ÜLES. Samuti ei avalikusta me nimekirju mitte kuskil ja isegi kui keegi küsib, et kas selline isik on klubis siis ilma mõjuva põhjenduseta ma ka seda ei avalikusta.

Üldiselt on just vastupidi. Defaultis ma panen Eesnimi Perenime esi täht. Näiteks: Rainer R. Kui Teile see ei sobi siis tuleb anda mulle teada ja võin panna R.R. või hoopis kasvõi "ranka" või "Mr. John Doe". See on enda vaba valik ja liitumisel võib ka koheselt soovi anda, mis nimi sobiks nimekirja. Seda saab alati ka muuta kui ühel hetkel tahete oma täisnime panna vms.

Klubi alafoorumis on mul olemas teavitus, et kui nimi ei meeldi siis andke sellest teada.

EDIT: vabandust kirjavigade pärast aga arvutile ei meeldi uus klaver ja ei viitsi resa teha. eile klaviatuur 0, mina 1 ehk sain klaverist jagu.

EDIT2: ainus, mida ma ei tee on see, et suvalien vend ei saa panna omale nimeks durrr, svenza vms. ja samuti roppuseid ei pane. foorumialias ja nime esitähed oleksid siis suht standardid.

ranka
11.01.11, 17:10
Minu nime taha võib Rage ja blogiaadressi panna.

Tehtud.


võite kõik panna minu nime ja järgi I; II; III jne. Mind ei häiri

hihi

Provoker
11.01.11, 18:45
no ma kirjutasin teise teemasse juba, et võib ka lisada sinna aliased ja adred. Ülari L siis.

ranka
11.01.11, 19:47
no ma kirjutasin teise teemasse juba, et võib ka lisada sinna aliased ja adred. Ülari L siis.

Sorry ei ole täna eriti aega olnud :( Lisasin ära. Kas Ülari L. Jääb alles või selle asemel ka Provoker?

Ahangama
02.02.11, 12:52
Printerit ja id kaarti ei ole, liituda tahaks ikka. Kas oli mingi võimalus ilma läbi ajada?:)

ranka
02.02.11, 13:39
Siis pean scannima hakkama.

vilkar
09.03.11, 11:34
Saatsin paarn nädalat tagasi vist avalduse ära, ega mingit progressi pole toiminud vahepeal?

Ette tänades,

Vilkar

emmimees
09.03.11, 12:10
Mulle pidi ka Tigrano juba päevi tagasi vastuse saatma Ranka sõnul, aga pole miskit saanud..

Tigrano
09.03.11, 12:17
Mina ei saada kellegile isiklikult vastust, sest praegu tegeleb ranka sellega. Mina saadan ainult rankale vastuse, kas olen poolt või vastu klubi nimekirja lisamisel ehk said valesti aru.

Rankal olid siin neti jamad jne, ehk pole jõudnud Teile veel teada anda.

50CandyJoe
15.03.11, 11:36
Palju liikmemaks on?

ranka
15.03.11, 11:41
null