Logi sisse

View Full Version : NL4 preflop QQ. bb reraiseb 3x



oTT
15.04.10, 13:03
€0.02/€0.04 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Becks23732 (€4.45)
UTG+1 Hero (€5.08)
CO Westel91 (€0.83)
BTN Matheos56 (€3.59)
SB dianaatova (€11.99)
BB Mowgly001 (€4.19)

Pre-Flop: (€0.06, 6 players) Hero is UTG+1 Q :club: Q :diamond:
1 fold, Hero raises to €0.20, 3 folds, Mowgly001 raises to €0.84, €0.64 to Hero (€4.88)?


kas kindel call? ei oleks tahtnud flopis eriti A või K´d näha. ise oleks pannud ta AK´le või KK. ei oskanud midagi teha nagu

pikk28
15.04.10, 13:08
käsi pane nii ülesse :

€0.02/€0.04 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Becks23732 (€4.45)
UTG+1 Hero (€5.08)
CO Westel91 (€0.83)
BTN Matheos56 (€3.59)
SB dianaatova (€11.99)
BB Mowgly001 (€4.19)

Pre-Flop: (€0.06, 6 players) Hero is UTG+1 Q :club: Q :diamond:
1 fold, Hero raises to €0.20, 3 folds, Mowgly001 raises to €0.84, €0.64 to Hero (€4.88)?

anna vastase kohta ka mingisugust infi.

oTT
15.04.10, 13:14
tänud, pole varem käsi postitanud.järgmine kord saan hakkama :p
Infot pole, 10kätt olin mänginud seal lauas umbes, selle aja jooksul raske öelda tema stiili kohta midagi, kui ainult niipalju, et paar korda oli limpinud sisse. actionit tema poolt eriti selle lühikese ajajooksul ei näinud.

bAttery_
15.04.10, 13:34
Mina calliks kindlasti ära ja flopil vaatakse edasi, mis saab või ei saa, sest esiteks on sul juba positsiooni eelis tema vastu. Foldimis võimalust küll ei näe, samas tundmatu vastase vastu ei taha preflop QQ all-in ka eriti minna, kuna eeldame, et ta pole päris juhmard.

See minu arvamus...

kuco
15.04.10, 14:26
Mina calliks kindlasti ära ja flopil vaatakse edasi, mis saab või ei saa, sest esiteks on sul juba positsiooni eelis tema vastu. Foldimis võimalust küll ei näe, samas tundmatu vastase vastu ei taha preflop QQ all-in ka eriti minna, kuna eeldame, et ta pole päris juhmard.

See minu arvamus...

Call tundub mulle kohutav.
Kui tuleb A või K maha siis laseme ennast väga tihti välja bluffida JJ või TTlt. 4bet-foldida ka ei saa, niiet foldime kohe või ship-it

Kosmonaut
15.04.10, 14:55
Põhimõtteliselt on SHs QQ ja AKga nii, et sa ei tee viga, kui lähed AI preflop. Pigem peaksid otsima põhjust foldimiseks. 3betti callides on tõesti see jama, et suht tihti on lauas ülekaardid ja siis sa foldid betile. Kui vastane vähekenegi mõtleb, siis ta foldib ka oma AK flopil ning KK ja AA vastu oled ikkagi AI suure tõenäosusega.

Nii et jah, tundmatu vastase vastu soovitan AK ja QQ preflop 4bet/AI mängida. Kui hiljem näed, et vastane on tõsine nit, siis saab ka foldida.

sk3lletor
18.04.10, 22:51
Põhimõtteliselt on SHs QQ ja AKga nii, et sa ei tee viga, kui lähed AI preflop. Pigem peaksid otsima põhjust foldimiseks. 3betti callides on tõesti see jama, et suht tihti on lauas ülekaardid ja siis sa foldid betile. Kui vastane vähekenegi mõtleb, siis ta foldib ka oma AK flopil ning KK ja AA vastu oled ikkagi AI suure tõenäosusega.

Nii et jah, tundmatu vastase vastu soovitan AK ja QQ preflop 4bet/AI mängida. Kui hiljem näed, et vastane on tõsine nit, siis saab ka foldida.

yes.

QQ ja AK preflop agressiivselt - teeb elu lihtsamaks ja teenib raha ka veel pealekauba.

Statsidega mõne nit vastu oleks preflop call ka lahendus, aga ma sinu asemel ei muretseks selle pärast...