PDA

View Full Version : HEM varjatsioon



thulesiia
16.04.10, 02:06
Kas HEM näitab kas oli hea varjatsioon(ma mõtlen mingi ühe arvuna kuskil vms, mitte et teen ise järeldused, sest kui aus olla võin mööda panna oma peaaga seda arvutades)? Kui jah kus see on ja mis selle infoga peale hakata. Saan aru et kui oli räigelt halb varjatsioon aga mängisin õigesti pole mõtet hakata oma mängu muutma ja jääda endale kindlaks ning öelda, peale bad peate või kui lihtsalt floppi ei hiti, et "thats poker or how it was(vist olen mõistest õigesti aru saanud:d)" Või oli mingi elu hea varjatsioon ja siis mõtlengi, et olen mingi suht pro valmis aga kui varjatsioon läheb normaalseks siis karistatakse paremate mängijat poolt ära või kui üldse on halb varjatsioon siis hakkan mõtlema et pokker on mõttetu ja bye pokkerile.

Codecci
16.04.10, 02:36
näitab jep

thulesiia
16.04.10, 04:09
Aga milline märk või nimetus sellel on ja kas omaha manageris on see eriti tähtis sest omahas suurem varjatsioon?

Pahvak
16.04.10, 07:38
Standard deviation on see (võib olla lühendina a la Std dev) ja eesti keeles ikka variatsioon või (pigem kasutatakse va. pokumängijad) dispersioon.

EDIT: Standard deviation on tegelikult ruutjuur dispersioonist/variatsioonist, aga vahet pole, sest näitab sama asja.

nikitheone
16.04.10, 09:23
:D:D @ OP

Cash87
16.04.10, 12:25
Äkki mõtleb ta, EV joont, et vaata seda kas tegid hea otsuse või mitte ;)

ingu
16.04.10, 12:26
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=27