PDA

View Full Version : blackjack



adam_q
16.04.10, 10:11
Absolutel on lisavõimalus blackjacki ja kasiino näol ka. kasiinot ei puutu, kuna BS, aga blackjack on mõnda aega huvi pakkunud küll.
Absolute laseb ka playmoneyga mängida, alguses lahmisin niisama, splittisin suvaliselt jne, aga isegi pärast wikipedias leiduva tabeli abil mängimist playmoney BR kasvab jõudsalt.

Küss, kas keegi eestlastest seda ka pärisraha peale mängib ja kasumlikult? swingid on vast päris suured, aga kasumis püsimine, kui BR mänidzida õigesti, ei ole ju võimatu?

nikitheone
16.04.10, 10:17
see on võimatu, kui kaarte segatakse korralikult.
e: seega netis võimatu, lives ka suhtkoht

variatsioon
16.04.10, 10:26
in b4 martingale

tafka31
16.04.10, 11:05
kui proovid anna kindlalt teada

rrrr
16.04.10, 11:38
Kui olukord on sulle soodus st pakis on sulle soodsate kaartide kontsentratsioon suurem, siis pead lahmima väga suurte panustega. Seetõttu tuvastatakse live kasiinos BJ cardcountereid kergelt - järsku hakkab tegelane panustama kõikidel laudadel mitukümmend korda suuremate panustega. Sellepärast on ka swingid suured, et edge on tolleks hetkeks muutunud ainult õrnalt sinu kasuks aga see ei pruugi realiseeruda.

Kuna aga virtuaalses BJs kasutatakse peale igat kätt paki segamist, siis unusta ära.

adam_q
16.04.10, 11:42
a eks töristab playmoneyga siis edasi, parem depo pacificusse teha ja loodetavasti enne oksendamist saab paar sngd ka kinni panna

variatsioon
16.04.10, 12:38
a eks töristab playmoneyga siis edasi, parem depo pacificusse teha ja loodetavasti enne oksendamist saab paar sngd ka kinni panna

miks sa playmoneyga BJ mängid??

ma saaks aru kui playmone peale pokkerit mängida aga BJ?? cmon.

adam_q
16.04.10, 12:41
miks sa playmoneyga BJ mängid??

ma saaks aru kui playmone peale pokkerit mängida aga BJ?? cmon.

sest ma olen seda nädal aega mänginud :) pleimoniga siis edasi seetõttu, et parem depoks raha pokrisse kui BJ-sse

AriaWORLD
16.04.10, 13:23
http://www.blackjackvt.com/ on isegi mingi suurem strateegia asi ...

Pahvak
16.04.10, 13:26
sest ma olen seda nädal aega mänginud :) pleimoniga siis edasi seetõttu, et parem depoks raha pokrisse kui BJ-sse

Küsime siis niimodi, et miks sa mängid BJ-i, milles puudub võistlusmoment ja võimalus teenida raha? Võiks ju lihtsalt täringuid veeretada ja arvata, mis summa tuleb? ;)

rasmer
16.04.10, 13:26
http://www.tarkinvestor.ee/artiklid.php?idee=11
http://www.tarkinvestor.ee/artiklid.php?idee=12


Mängides kõik tabelis olevad situatsioonid läbi ning korrutades need nende esinemise tõenäosusega, saame parima strateegia matemaatiliseks ootuseks -0.43. Seega 100 krooni panustamisel on pikalt mängimisel ilmselt keskmine kaotus 0.43 krooni. Nii et isegi pärast selle süsteemi päheõppimist ning selle perfektset kasutamist praktikas on eelis siiski endiselt kasiino kasuks. Ning kui strateegiast kõrvale kaldute, siis läheb eelis kasiino kasuks veelgi suuremaks.

adam_q
16.04.10, 13:33
hasartmäng! ah siis ei viitsi jebida

nikitheone
16.04.10, 13:46
http://www.tarkinvestor.ee/artiklid.php?idee=11
http://www.tarkinvestor.ee/artiklid.php?idee=12

seda juhul kui panustamise suurust ei muuda. kui muudad, on võimalik võita, aga seda ainult urkates

variatsioon
16.04.10, 21:22
seda juhul kui panustamise suurust ei muuda. kui muudad, on võimalik võita, aga seda ainult urkates

räägi lähemalt

Codecci
16.04.10, 21:55
sest ma olen seda nädal aega mänginud :) pleimoniga siis edasi seetõttu, et parem depoks raha pokrisse kui BJ-sse

kuidas saab nädal aega bj-d mängida lol

nikitheone
17.04.10, 09:32
räägi lähemalt

card count. kui on hea seis, siis tõstad panuseid, sest suurema tõenäosusega diiler läheb lõhki.

variatsioon
17.04.10, 09:46
card count. kui on hea seis, siis tõstad panuseid, sest suurema tõenäosusega diiler läheb lõhki.

aap.. ma arvasin et hakkad martingalist rääkima..
ei joppand :)

nikitheone
17.04.10, 09:49
LOOOL

alaska
17.04.10, 12:24
mul selle martingale kohta küsimus matemaatikutele. see on siis see strateegia, kus paneme ruletis koguaeg punasele järjest suuremaid panuseid ja loodame, et cap enne ette ei tule, kui punane tuleb.
Küsimus: kas statistiliselt on vahet, kas panna koguaeg punasele, kordamööda punasele ja mustale, või täiesti suvaliselt?

variatsioon
17.04.10, 12:45
mul selle martingale kohta küsimus matemaatikutele. see on siis see strateegia, kus paneme ruletis koguaeg punasele järjest suuremaid panuseid ja loodame, et cap enne ette ei tule, kui punane tuleb.
Küsimus: kas statistiliselt on vahet, kas panna koguaeg punasele, kordamööda punasele ja mustale, või täiesti suvaliselt?

obv ei ole vahet.

Pahvak
17.04.10, 13:16
Vahet pole jah, sest sama tõenäosus on nii mustal kui punasel. Isegi kui oleksid erinevad tõenäosused, siis peaks ka nii saama teha (ei viitsi täpselt läbi mõelda), aga bettimise summad oleksid eri värvidel erinevad.

adam_q
17.04.10, 13:48
kuidas saab nädal aega bj-d mängida lol

noh, s.t. seda et varem pole online mänginud, kui esimest x nädal aega tagasi