PDA

View Full Version : Supsti HU päevik [200NL-1000NL]



Leheküljed : 1 2 [3] 4

Supsti
31.01.13, 01:12
Ma pole kunagi rõdult vaatand, alati parteris istund ja ei kurda. Toolid on küll suht ebamugavad, aga pole hullu.

Supsti
01.02.13, 01:03
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2085549 (http://www.handconverter.com/hands/2085549)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $242.42
Hero (BTN/SB): $524.14

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with J :spade: Q :club:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) K :club: T :heart: J :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $8, BB calls $8

Turn: ($32.00) 8 :club: (2 players)
BB bets $16, Hero calls $16

River: ($64.00) 9 :club: (2 players)
BB bets $210.42 all in, Hero folds

Final Pot: $64.00
BB wins $63.50
(Rake: $0.50)






Esimene november oli minu jaoks päris palju elumuutev päev. See oli päev kui viisin dekanaati arsti tõendi ja võtsin arstliku akadeemilise. Põhjus oli üsna lihtne, tahtsin lihtsalt 100% pokkerile keskenduda. Praegu võib rahul olla, päevad mõõduvad suht kaarte tagudes. Täna sai siis 3 kuud läbi, võib teha väikese kokkuvõtte. Iseensest mulle meeldib kirjutada kirjandeid/arvamusi, aga foorumi ma ei suuda kunagi mingit loogilist teksti kokku kirjutada. Nii et jamh.
http://www.upload.ee/image/3034120/1._nov.png

jasssass
01.02.13, 01:25
väga ilus tulemus

harryahven
01.02.13, 01:39
enamvähem

WIN
01.02.13, 09:32
http://mimg.ugo.com/200805/4813/cuts/simon-stunned_288x288.gif

timz0333
01.02.13, 09:44
Mulle meeldib.

tolmuahv
01.02.13, 10:04
Well done. Kas ülikooli on plaanis jätkata ka millalgi? Palju tehtud või tegemata jäi sellest?

Kotkas1000
01.02.13, 11:16
Kle täitsa nitševoo graph ju :D

qbj0hn
01.02.13, 11:48
50k kätt HUd on ikka sitaaaaks, nice graph ka, wp

Supsti
04.02.13, 06:35
Eks käes nähakse ikka seda, mida näha tahatakse. Riveris veel max valuebet sisse ja korras, aga miks küll raha teisele poole läheb.

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2089127 (http://www.handconverter.com/hands/2089127)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $222.26
Hero (BTN/SB): $2296.51

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 4 :diamond: A :club:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) 6 :diamond: T :spade: 8 :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($16.00) K :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $8, BB calls $8

River: ($32.00) K :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $12, BB calls $12

Final Pot: $56.00
BB shows 6 :spade: 5 :diamond: (two pair, Kings and Sixes)
Hero shows 4 :diamond: A :club: (a pair of Kings)
BB wins $55.50
(Rake: $0.50)

Obv arvasin endal K4 olevat.


Kellelgi tere(zet)ka (loe tere z ka ja kokkukirjutatud) nimelise vastase kohta mingit note/ käsi pole mängitud? Pm ma panin talle notesse kirja vb on pot.Tüübi panused oli kõik snap, pm ennem kui kaart jõudis lauda puudutada, oli tema panus laual. Ja ei olnud täis bbdes panused, vaid täiesti varieeruv. Ei olnud kordagi, et ta oleks mõtlend kauem kui 1 sek. Aga mina sain talt raha kätte ja lasi jalga. Võimalik on ka tableninja, aga miks peaks hu 1tabler seda kasutama, vaal pealekauba?

Supsti
07.02.13, 00:03
Kutsusin all korrusel elavale venelasele mendid. Kuulsin läbi klappide, et midagi toimub kuskil. Võtsin klapid peast ja selline venekeelene sõim ja peksimine tuli kuskilt. Läksin trepikotta, alumised naabrid. Tundus, et naine jooksis mehe eest ära ja mees lihtsalt materdas teda. Natuke aega kuulasin ja siis tuli juba kõrvalt naaber ka välja ja kutsusin politsei kohale. Suht karm oli naise nuttu kuulata. Obv tulid mendid 30 minutit ja selle ajaga oli probleem leidnud enda tavalise lahenduse. Minnakse rahulikult magama ja naine ei taha mehe peale mingit süüdistust esitada. Alguses kartsin, et keegi lüüakse maha seal korteris, siis polnud veel aru saada, mis seal täpsemalt toimub.

alaska
07.02.13, 00:18
http://www.dailypictures.info/free-pictures/3757/Women-Should-Shut-Up-jpg
Ei tegelt tõsine lugu, aga no ei mõista seda süüdistuse mitteesitamist naiste poolt...

virukunn
07.02.13, 00:39
Ma ei mõista jälle seda miks mehed õrnema sugupoole vastu kätt tõstavad. Ses suhtes on ikka islamiriigid oma karistuste poolest eeskujulikud - järgmine kord pole midagi tõsta.

Potsataja
07.02.13, 01:02
Islamiriigid ja meeste karistamine naiste vastu käe tõstmise eest?!?

virukunn
07.02.13, 01:06
Pole kursis kas just selle eest, aga seal ju käsi ja näppe lendab tunduvalt lightimalt kui siin.

alaska
07.02.13, 01:07
Mina karistusse ei usu. Rääkida ja kuulata tuleb.

p0l1
07.02.13, 01:08
Karistada saab ikka, aga ainult voodis.

virukunn
07.02.13, 01:19
Islamiriigid ja meeste karistamine naiste vastu käe tõstmise eest?!?

Surmanuhtluse saab Iraanis mõrva, vägistamise, relvastatud röövi, narkokaubanduse ja abielurikkumise eest.

Arvata võib, et ega peksmisjuhtumite korral päris rääkimise ja kuulamisega ei piirduta.

Supsti
07.02.13, 01:28
See oli ka muidugi väga hea, kui politsei ust prõmmima hakkas. Ikka päris kaua läks aega, enne kui uks lahti tehti. Mehe esimesed sõnad:"meil pole siin mingit probleemi," enne kui politsei jõudis midagigi küsida. Obv kõva aktsendiga.

HerrJanks
07.02.13, 01:38
pole midagi öelda, debiilne värk :/

Rigged
07.02.13, 08:37
Surmanuhtluse saab Iraanis mõrva, vägistamise, relvastatud röövi, narkokaubanduse ja abielurikkumise eest.

Arvata võib, et ega peksmisjuhtumite korral päris rääkimise ja kuulamisega ei piirduta.

http://wikiislam.net/wiki/Wife_Beating_in_Islam

Domestic violence is a societal problem in many countries, but in the Muslim world it is divinely ordained and justified by the Qur'an.

Islam ja naisõigused, meh.

Rage
07.02.13, 10:53
irw.. koraan ju isegi ütleb, et naine peaks aegajalt profülaktilistel eesmärkidel veidi peksa saama, et ei läheks käest ära.. head sinisilmsed härrad meil siin foorumis ;)

totaldonk
07.02.13, 11:05
eestis kah see probleem tean omast kogemusest
suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
täiesti ****** tüüp ühesõnaga
kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.

LuuK
07.02.13, 11:13
respect

nikitheone
07.02.13, 11:15
wow

bauss
07.02.13, 11:37
eestis kah see probleem tean omast kogemusest
suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
täiesti ****** tüüp ühesõnaga
kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.
A++

inward
07.02.13, 11:44
eestis kah see probleem tean omast kogemusest
suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
täiesti ****** tüüp ühesõnaga
kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.

Väga haige lugu. Kahju, et karistada said. Respect though.

timz0333
07.02.13, 11:51
Samad sõnad mis inward ütles.

Codecci
07.02.13, 11:55
eestis kah see probleem tean omast kogemusest
suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
täiesti ****** tüüp ühesõnaga
kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.
Eelnevaid karistusi ega midagi polnud, ainult see episood ja kohe pandi kinni? Pole kuulnud, et peksmise eest kohe nii väänatakse... Või oli süüdistus veel mingi sissetung koju vms?

Strawberry
07.02.13, 11:56
Eelnevaid karistusi ega midagi polnud, ainult see episood ja kohe pandi kinni? Pole kuulnud, et peksmise eest kohe nii väänatakse... Või oli süüdistus veel mingi sissetung koju vms?

Ei läinud kinni ju, 18 kuud katseaega.

bauss
07.02.13, 12:04
Ei läinud kinni ju, 18 kuud katseaega.
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.

totaldonk
07.02.13, 12:05
nope puhas leht, 17a'na sain suitsu eest 2 trahvi kui olin peagi 18 saamas, 13 aastaselt jäin täis peaga ka vahele mendile aga need väärteod.
tema sai 3a lähenemiskeelu, 1700 euri peab emale maksma (kulla eest, mille rotti pani) - sellest võib vist und näha. 1 aasta vangistust 2 aastase katseajaga vist. tho ta tõkendit rikkund juba ning enne kohust rikkus lähenemiskeeldu korduvalt (smsid, kõned jms huiamine). ta on varem 2x kriminaalkorras karistatud ja sai ju tglt pmst sama karistuse, mis ma.. 1,5a tingimisi vs 2a tingimisi. kuigi tema oma ripub õlekõrre otsas, sest tal peaks tõkend olema ning peaks hetkel välismaal olema.
ta lõhkus käte jalgadega lõpuks mu ema auto ära lihtsalt.
sel ajal kui olin ta ema korterist (eestis) välja peksnud ja lukk oli vahetatud ning ema oli lõpuks eestis töö leidnud. 1 õhtu ema tuli töölt koju ning leidis eest tühja korteri pmst. ei kujuta ette kuidas tüüp seal sees käis, sissemurdmisjälgi polnud ja sittagi teha polnud. täis peaga vend ütles emale telefonis et tema viis tühjaks.
vend joobki kogu aeg, loodan et kasti ära varsti :))

ning me mõlemad peame eesti riigile tasuma sundraha 480 euri + 40 euri riikliku õigusabi eest.
advokaat prokuröri juures ütles mulle, et see on hea kokkulepe ja kõik :D.

eile hommikul tuli järgmine tähitud kiri: kuu aega maksta haigekassale 150 euri tema ravikulude eest, et vältida järgmist kohtumenetlust.
fuck this shit:D

Trapface
07.02.13, 12:05
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
Tavaliselt see tähendabki seda, et kui 18 kuu jooksul eksid, siis lähed 4 kuuks kinni. Or not?!

totaldonk
07.02.13, 12:08
jep 1 kuritegu ja siis kinni

leits
07.02.13, 12:08
jep 1 kuritegu ja siis kinni

kuritegu on isegi täispeaga avalikus kohas lällamine ja mendile vahele jäämine ( ala teevad protokolli) või mingi tõsisem shit?

isutuba
07.02.13, 12:10
kuritegu on isegi täispeaga avalikus kohas lällamine ja mendile vahele jäämine ( ala teevad protokolli) või mingi tõsisem shit?

Kriminaal asi siis,väärteod nagu täispeaga lällamine on pohh

inward
07.02.13, 12:12
Kriminaal asi siis,väärteod nagu täispeaga lällamine on pohh

Oled kindel ? Sellisel juhul, mis vahe siis katseajal ja tingimisi on ? Keegi õiguse inimene võiks selguse majja lüüa.

isutuba
07.02.13, 12:13
ja totaldongi case pole veel nii hull,et kindel minek on kui millegagi hakkama saab(krim asjaga),prob pikendatakse tingimisi või saab mingi lisa karistuse ükt vms.

totaldonk
07.02.13, 12:13
väärteod on savi, kohtuotsuses on ka kirjas, et kuriteo korral

Pythagoras
07.02.13, 13:04
Oled kindel ? Sellisel juhul, mis vahe siis katseajal ja tingimisi on ? Keegi õiguse inimene võiks selguse majja lüüa.

Katseaeg - periood mille jooksul seaduses ettenähtud eksimuste korral rakendatakse tingimisi määratud karistust, ehk kui katseaeg kolm aastat ja tingimisi 5 kuud, siis kui kolme aasta jooksul midagi kriminaalset korda saadad lähed istud 5 kuud ära

Rigged
07.02.13, 13:06
Said owni jälle tänu riiklikule advokaadile, nendest tontidest kui vähegi pappi on tasub eemal hoida, pmst riiklik advokaat=kinniminek.

Muidu a++, selline vend tuleb nii kooma peksta ja siis talle selgeks teha, et kui midagi veel on, siis lõpetab kastis.

Strawberry
07.02.13, 13:08
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.

See tähendab 18 kuulist katseaega, mitte reaalset vangistust.

vilkar
07.02.13, 13:18
eestis kah see probleem tean omast kogemusest
suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
täiesti ****** tüüp ühesõnaga
kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.

Kahjuks selliseid värdjaid on.... sellistele tuleks halastus lask kuklasse teha muidu nad ikka solgivad muud ühiskonda...

bauss
07.02.13, 13:22
See tähendab 18 kuulist katseaega, mitte reaalset vangistust.
sain aru ja, my bad

$Lauri$
07.02.13, 14:12
Said owni jälle tänu riiklikule advokaadile, nendest tontidest kui vähegi pappi on tasub eemal hoida, pmst riiklik advokaat=kinniminek.

Muidu a++, selline vend tuleb nii kooma peksta ja siis talle selgeks teha, et kui midagi veel on, siis lõpetab kastis.
This is so true. Pmselt, seadused seadusteks, aga see on liiga emotsionaalne teema, ise teeks täpselt samamoodi.

totaldonk
07.02.13, 14:53
see on selline asi jah..
ei ole muidu mingi lööja ja vägivalda vabsee ei seedi aga wtf tüüp peksab mu ema :D
ta korises päris rõvedalt 10 min maas enne kui suutis end püsti ajada, et nägu pesema minna, elutoa põrand oli konkreetselt klimpe ja paksu verd täis. kogu üritus oli ****** kuhugi mul nagu pääseda polnud, aitasin tiblal ühe suure prügikoti täie asju välja viia ja naabrid ümberringi nägid, tüübi pea ümbermõõt oli 25 minutiga ikka 10+ cm laiem. kõik käis suht kähku, hea et sain pidama hetkel kui ta kukkus. püüdis ära ka joosta, ütles et vaja korra autos ära käia :D yea right
piidrid jäävad piidriteks ja see vend ei muutu. õnneks joob palju ja suht kindlalt sõidab ka täis peaga loodan et pargib end kuskile puu otsa, aga jumala eest säästes teiste inimelud.

Potsataja
07.02.13, 20:00
eestis kah see probleem tean omast kogemusest
suve lõpus sain aru, et ema mees peksab teda, terroriseerib jne.
ema põgenes ta eest aga millegi pärast ebaõnnestunult kogu aeg.
soomes elasid koos, ema kolis enda õe juurde, hommikul avastas, et autol ventiilid läbi lõigatud jne.
täiesti ****** tüüp ühesõnaga
kui sain haisu ninna, et selline teema lendasin kohe ema korterisse (ema oli sel hetkel mul külas) ja tõstsin selle venna välja sealt, ta minust 8a vanem. andsin korralikult tappa ka ikka.
tänaseks olen kriminaal selle tõttu, 4kuud vangistust 18kuulise katseajaga.
tahtsin öelda sellega seda, et ärge lööge naisi ja ärge laske seda ka teistel teha, sest see on lihtsalt kohutav.


Ema muidu väikestviisi viha ei pea?

vilkar
07.02.13, 20:35
Ema muidu väikestviisi viha ei pea?

Mille peale? sa veits soe peast vee?

Potsataja
07.02.13, 20:47
Geneetilise naisepeksjana on see teema lihtsalt mulle päris tuttav ja vägagi tõenäoliselt sai totaldongi ema juba tema isa käest peksa. Lihtsalt oma lapsest ainult 8 aastat vanema mehe otsa sattumine on pm jackpot, peksa saamine on sealjuures nkn paratamatult kaasnev kõrvalnähtus.

Ilma naljata on tegu ühe nõiaringiga, kuhu nii mehed kui ka naised põlvkondade kaupa sattuvad.

pastilaa
07.02.13, 20:56
Geneetilise naisepeksjana

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbgcgg7ebX1riqizno1_250.gif

mikk2468
07.02.13, 21:18
Geneetilise naisepeksjana on see teema lihtsalt mulle päris tuttav ja vägagi tõenäoliselt sai totaldongi ema juba tema isa käest peksa. Lihtsalt oma lapsest ainult 8 aastat vanema mehe otsa sattumine on pm jackpot, peksa saamine on sealjuures nkn paratamatult kaasnev kõrvalnähtus.

Ilma naljata on tegu ühe nõiaringiga, kuhu nii mehed kui ka naised põlvkondade kaupa sattuvad.

Seek therapy!

WeThePeople
07.02.13, 21:30
Geneetilise naisepeksjana on see teema lihtsalt mulle päris tuttav ja vägagi tõenäoliselt sai totaldongi ema juba tema isa käest peksa. Lihtsalt oma lapsest ainult 8 aastat vanema mehe otsa sattumine on pm jackpot, peksa saamine on sealjuures nkn paratamatult kaasnev kõrvalnähtus.

Ilma naljata on tegu ühe nõiaringiga, kuhu nii mehed kui ka naised põlvkondade kaupa sattuvad.


tra nalja teed v

nikitheone
07.02.13, 22:04
fuck off potsataja. üritan rahulik olla, aga sa oled ikka haige vend

Potsataja
07.02.13, 22:14
Kui niki juba natuke närvi läheb, siis on Potsataja üle piiri läinud. Seega ma out, kuni kaineks saamiseni.

bauss
07.02.13, 22:32
lol mida kuradit sa oled ikka eriline ajuinvaliid potsataja

kardaanirist
07.02.13, 23:21
Geneetilise naisepeksjana on see teema lihtsalt mulle päris tuttav

true story. sõbra pulmas olles sain Potsataja kaadrisse. naine eksis vaid ühe tantsuliigutusega.

http://www.upload.ee/image/3055012/slapdance.gif

karupoeg
08.02.13, 00:00
kuigi potsataja on nii üldises plaanis "natuke" mööda, siis ma arvan, et mõtles siin 3 promillises joobes eelkõige seda, et ta vanaisa ja isa peksid oma naisi ning tal sellest tulenev soodumus, mitte , et ise lööb. ta kirjutas siia sellest ennem posti ka kuid kustutas vist. nii et kõigi muude vigade juures ta vähemalt naisi loodetavasti ei peksa

virukunn
08.02.13, 00:02
kuigi potsataja on nii üldises plaanis "natuke" mööda, siis ma arvan, et mõtles siin 3 promillises joobes eelkõige seda, et ta vanaisa ja isa peksid oma naisi ning tal sellest tulenev soodumus mitte , et ise lööb. ta kirjutas siia sellest ennem posti ka kuid kustutas vist. et kõigi muude vigade juures ta vähemalt naisi ei peksa

Jup vahepeal oli mingi post mis kadus kiirelt, kus ta ütles et tal on õnnestunud sellele geneetilisele soodumusele l6pp panna vms.

Ints
08.02.13, 00:04
potsataja kinovend, vana teema ei jõua maha jahtutagi kui tuleb juba uut küsima :D

inward
08.02.13, 00:05
Jumal tänatud. Sellisel juhul vabandused minu poolt, eks potsataja kinnitab kaine peaga üle :D.

-andres-
08.02.13, 00:11
Confirmin, et vahepealses postis ta selgitas, et vanematel põlvedel tema peres see probleem, mitte temal.

totaldonk
08.02.13, 10:19
väiksena tõesti ema ning isa mul tülitsesid kuid kaklemist ning peksmist oli vähe ma arvan..
samas ma ju täpselt ka ei tea, kuid meeles on 1 kord kus isa tõesti ema lõi, ma olin mingi 7-8 siis, nad lahutasid kui olin 10.
aga olen 100% kindel, et isa enda uue naisega nii ei käitu.

ranka
09.02.13, 01:18
Supsti naisepeksu päevik [200NL-1000NL]

Supsti
09.02.13, 11:18
Käisin ostsin Leitsi päevikust läbi käinud teema peale endale purgi D3 vitamiini Jokeri käest. Manustama hakkan kord päevas 1 kapsel, ehk 4000 IU päevas. Lisaks ostsin ka isale, kes iga talv on kurtnud väsimust jne, mida suvel tal ei esine. Ju näha saab, kas pikemas perspektiivis ka nähtavaid erinevusi tekib.

pastilaa
09.02.13, 11:35
Käisin ostsin Leitsi päevikust läbi käinud teema peale endale purgi D3 vitamiini Jokeri käest. Manustama hakkan kord päevas 1 kapsel, ehk 4000 IU päevas. Lisaks ostsin ka isale, kes iga talv on kurtnud väsimust jne, mida suvel tal ei esine. Ju näha saab, kas pikemas perspektiivis ka nähtavaid erinevusi tekib.


ma ka eilsest samas testigrupis :)

alaska
09.02.13, 14:35
Ma söön kah samu kuulikesi.

camu
09.02.13, 18:31
Ma kah, umbes 2 kuud võtnud neid. Tunne parem küll, näonahale tundub ka positiivselt mõjuvat. Võtan 3 kuulikest, 6000 IU päevas. Peakski varsti kogust uuendama!
Rahvavaenlasel või kellegil oli mingi link välismaise kraamiga mis odavam ja kangem. Leiab keegi üles?

raidov
09.02.13, 19:15
Ma ka samas D3 grupis, Jokeri äri sai kohe väikse boosti pokkeriprode foorumist :D

inward
11.02.13, 17:03
Ma ka samas D3 grupis, Jokeri äri sai kohe väikse boosti pokkeriprode foorumist :D

See koht, kuhu neile järgi peab minema on päris huvitav. :D

karupoeg
11.02.13, 17:04
see vanalinna kepipood? :D

inward
11.02.13, 17:13
Just.

Supsti
11.02.13, 22:22
Lol jep, käisin ka seal :D Algul pidin juba endal tüdruku sinna saatma, sest endal unerežiim oli liiga ******, aga käisin ikka ise ära.

Supsti
12.02.13, 15:33
Lähen täna 00:30 (http://www.imdb.com/title/tt1790885/?ref_=fn_al_tt_1) kinno vaatama, lisaks võtsin "No Easy Day: The Firsthand Account of the Mission That Killed Osama Bin Laden (http://www.amazon.com/dp/0525953728)" raamatu käsile. Algus tundub suht huvitav.

Pokkeri teemal, siis olen viimased 5 päeva juba be jooksnud. Lisaks pole absoluutselt aktsiooni saanud, aga iseensest on kuu päris hea. Eile tegime kursavendadega väheke pokkerit õlli kõrvale, täna pole just kõike produktiivsem, saabki kinno minna ja raamatut lugeda.

Rage
12.02.13, 16:00
sai ka kesklinnas potsiku järgi käidud..:D

ristik
12.02.13, 16:26
kuidas õppimise kõrvalt pokkerile aega jääb? ärkan-kooli-pokker-magama on standard ?

Ecuador13
12.02.13, 17:11
noliferid paigutavad veel 8h tööpäeva ka nende tegevuste vahele..

ristik
12.02.13, 17:47
ei kujutaks ette küll väga et korralikult biitiv vend sellisel tasemel mingit lihtsamat tööd teeks selle asemel, et pokkeris korralikult printida.

-andres-
12.02.13, 18:58
Akadeemilisel on praegu, enne kirjutas.

pastilaa
12.02.13, 19:06
ei kujutaks ette küll väga et korralikult biitiv vend sellisel tasemel mingit lihtsamat tööd teeks selle asemel, et pokkeris korralikult printida.

lihtsama tööga jah, aga on ka toredaid töökohti. printimine pole elus kõige tähtsam

ristik
12.02.13, 19:32
lihtsalt eeldasin et Eestis enam nii palju toredaid töökohti enam pole, pigem minnakse ikka suurema palga peale et üldse ellu jääda.

Jäämees
12.02.13, 20:31
lihtsama tööga jah, aga on ka toredaid töökohti. printimine pole elus kõige tähtsam


Juhul kui oled nii 6nnelik inimene, et t6siselt naudid oma t88d, siis muidugi on see lihtsalt raha...

Supsti
12.02.13, 20:37
kuidas õppimise kõrvalt pokkerile aega jääb? ärkan-kooli-pokker-magama on standard ?

Olen jah akadeemilisel, aga kooli kõrvalt oli küll täpselt nii jah. Pm kuskilt pidin näpistama aega suhte tarvis, et see päris unarusse ei jääks, niigi tüdrukul on raske.. Nädalavahetusel ta tahaks välja minna, midagi teha, ma suht kindel suts blockin ja grindin meelsamini. Praegusel hetkel on umbes 6-8h und, vb 2h päevast söögi tegemisele ja ülejäänud aeg arvuti taga lauad lahti. Seda muidgu väikeste varieerumistega, kui saab kinos käidud, kuskil väljas vms. Aga jah üldiselt on täielik noliferi elu ja alkoholi tarbin minimaalselt. Iga minut, mis laudadest eemal olen on maha visatud raha.

GMeCh1ps
12.02.13, 20:44
Solid mindset. Life coachingut pakud?

udikaz
13.02.13, 01:02
Olen jah akadeemilisel, aga kooli kõrvalt oli küll täpselt nii jah. Pm kuskilt pidin näpistama aega suhte tarvis, et see päris unarusse ei jääks, niigi tüdrukul on raske.. Nädalavahetusel ta tahaks välja minna, midagi teha, ma suht kindel suts blockin ja grindin meelsamini. Praegusel hetkel on umbes 6-8h und, vb 2h päevast söögi tegemisele ja ülejäänud aeg arvuti taga lauad lahti. Seda muidgu väikeste varieerumistega, kui saab kinos käidud, kuskil väljas vms. Aga jah üldiselt on täielik noliferi elu ja alkoholi tarbin minimaalselt. Iga minut, mis laudadest eemal olen on maha visatud raha.

Väga nice graph sul, aga krt nolife pokkeri kohta on sul ikka kole vähe käsi selle aja peale.

mikk2468
13.02.13, 01:22
Väga nice graph sul, aga krt nolife pokkeri kohta on sul ikka kole vähe käsi selle aja peale.

HU ju, limiidid ka vastavad, et palju passimist arvatavasti.

romario
13.02.13, 02:01
Tänapäeva materialistlik ühiskond. Raha on küll oluline, kuid imo kvaliteetaeg sõprade ja/või tüdrukuga kaalub selle lisa $$$ üle, eriti nooruses.

udikaz
13.02.13, 02:08
HU ju, limiidid ka vastavad, et palju passimist arvatavasti.

isegi hu kohta see üpriski väike volüüm. saan aru et bumhunt only, aga arvestades kuidas ta ütleb, et ta pm no life pokker grind siis see mega vähe.

Supsti
13.02.13, 06:01
Väga nice graph sul, aga krt nolife pokkeri kohta on sul ikka kole vähe käsi selle aja peale.
Mingi aeg minu arust Codecci võttis eesmärgiks 15k kätt hu mängida kuus. Päris tihti ta failis sellega, aga vahe on see et ta mängib vist 4s toas ja mina ühes ning ma tableselectin tunduvalt tugevamini kui ta. Mingi 23k kätt kuus on suht lagi, mis suudaks starsist kätte saada kuus. Aga väga palju oleneb ka sellest, kui palju kuus saada maraton matche. See kuu on mul pikim sess vaalaga vist 150 kätt, eelmine kuu oli üle 1k käelisi sesse päris mitu.

Tänapäeva materialistlik ühiskond. Raha on küll oluline, kuid imo kvaliteetaeg sõprade ja/või tüdrukuga kaalub selle lisa $$$ üle, eriti nooruses.
Ma võtan seda nii, et praegu on mul see võimalus ja ma ei tea, mis homne päev pokkeri maastikul tuua võib. Aga kui ma suudan praegusel hetkel iga kuu viiekohalise summa teenida, siis tõesti keskendun ühele asjale ning plaanin paari kuu pärast juba korteri ära osta. Peale seda on plaan iga kuu hakata ostma suures enamuses kasumi eest aktsiaid, et enda tuleviku kindlustada. Ja kui see on tehtud, siis miks mitte rohkem aega leida end ümbritsevatele inimestele.

ranka
13.02.13, 06:13
Mingi aeg minu arust Codecci võttis eesmärgiks 15k kätt hu mängida kuus. Päris tihti ta failis sellega, aga vahe on see et ta mängib vist 4s toas ja mina ühes ning ma tableselectin tunduvalt tugevamini kui ta. Mingi 23k kätt kuus on suht lagi, mis suudaks starsist kätte saada kuus. Aga väga palju oleneb ka sellest, kui palju kuus saada maraton matche. See kuu on mul pikim sess vaalaga vist 150 kätt, eelmine kuu oli üle 1k käelisi sesse päris mitu.

Ma võtan seda nii, et praegu on mul see võimalus ja ma ei tea, mis homne päev pokkeri maastikul tuua võib. Aga kui ma suudan praegusel hetkel iga kuu viiekohalise summa teenida, siis tõesti keskendun ühele asjale ning plaanin paari kuu pärast juba korteri ära osta. Peale seda on plaan iga kuu hakata ostma suures enamuses kasumi eest aktsiaid, et enda tuleviku kindlustada. Ja kui see on tehtud, siis miks mitte rohkem aega leida end ümbritsevatele inimestele.

detsembris mängisin pea 60k hu käsi kuus, 50nl-200nl, enamus käsi 100nl. saite oli kokku 4 ning pm. üks nädal pidin võtma vabaks. nolifedes ma teeks 100k käsi kuus for sure.

ranka
13.02.13, 06:15
Tänapäeva materialistlik ühiskond. Raha on küll oluline, kuid imo kvaliteetaeg sõprade ja/või tüdrukuga kaalub selle lisa $$$ üle, eriti nooruses.

standard põhjendusega jutt, mis mulle tundub kadedusena. iga inimene teeb seda, mida ta tahab. mul on sitaks tuttavaid, kellele meeldibki olla nolifer, ja see on neile mugav ning lahe. neile ei meeldi sotsiaalsus või muu selline. sama nagu mõnele meeldivad autod, teisele naised vms.

Supsti
13.02.13, 06:30
detsembris mängisin pea 60k hu käsi kuus, 50nl-200nl, enamus käsi 100nl. saite oli kokku 4 ning pm. üks nädal pidin võtma vabaks. nolifedes ma teeks 100k käsi kuus for sure.

Kui ma tableselectiks nagu sa, siis see tõesti poleks väga suur probleem. Tõmban natuke tagasi, aga jah.. väga paljud kelle vastu ma kinni panen, sa ilmselgelt ei pane. Ma lihtsalt ei taha endal swinge väga suureks ajada.

ranka
13.02.13, 06:41
Kammoon, kui ma tableselectiks nagu sa, siis see tõesti pole mingi probleem. Sa pm ei tableselectigi.

tablelectin

Ma võtan seda nii, et praegu on mul see võimalus ja ma ei tea, mis homne päev pokkeri maastikul tuua võib

Sinu lause. Seega sa oled parem arvuti taga $0/h kui võtta vahelduseks väikene eelis näiteks $5/h? Ühesõnaga dosent makse sense.

Supsti
13.02.13, 06:51
tablelectin

Ma võtan seda nii, et praegu on mul see võimalus ja ma ei tea, mis homne päev pokkeri maastikul tuua võib

Sinu lause. Seega sa oled parem arvuti taga $0/h kui võtta vahelduseks väikene eelis näiteks $5/h? Ühesõnaga dosent makse sense.
Jah sest see võib pikemas perspektiivis mõjutada minu mängu. Väga palju suurem tõenäosus on see, et ma võin tilti minna väikese fishi/sita regi vastu, kui suure vaala vastu. Ja see kandub edasi ka teistesse laudadesse, kus võib olla megavaal. Lisaks on teine aspekt see, et ma ei taha lasta tekkida läbipõlemist. Ühe korra on see paar aastat tagasi tekkinud ja olin paar kuud laudadest eemal. See oleks juba väga palju suurem kahjum. Nii et siiski ma leian, et 15-20k kätt hu on suht optimaalne, vähemalt minu puhul.

Niigi tuleb mul kuus tunde 100h+, eelmine kuu 148h.

RudiTurbo
13.02.13, 07:31
Good thinking, Rudi on Sinu poolt, keep it up ! :D

vsiu100
13.02.13, 08:11
imo õige mõtlemine. igaüks valib endale tempo, millega ta arvab enim printivat long run(mitte kuus).

üks mu tuttav tegi 2 nädalat tagasi 17k kätt NL100-600 HUs 2,5 päevaga.
igaühel oma tempo.

Rigged
13.02.13, 08:34
imo õige mõtlemine. igaüks valib endale tempo, millega ta arvab enim printivat long run(mitte kuus).

üks mu tuttav tegi 2 nädalat tagasi 17k kätt NL100-600 HUs 2,5 päevaga.
igaühel oma tempo.

+1

Mindset on paigas nii et yolo. Lol.

Potsataja
13.02.13, 08:59
imo õige mõtlemine. igaüks valib endale tempo, millega ta arvab enim printivat long run(mitte kuus).

üks mu tuttav tegi 2 nädalat tagasi 17k kätt NL100-600 HUs 2,5 päevaga.
igaühel oma tempo.

Mis ta winrate sellise tempo juures oli?

timz0333
13.02.13, 09:06
Mitmest HNR-ist alates sa asju lõhkuma hakkad?

Supsti
13.02.13, 09:18
Viimasel ajal on väga rahulik olnud, sest Aadu keerab kiiremini ära ning endal suht hea tunne, et ei lähe nii kergelt out of shape . Motiveerib või nii. Aga tavaliselt hakkan asju loopima väsimuse foonilt või mingi muu kõrvalise asja koosmõjul. Pm olen viimased 5 päeva ainult hnrsid saanudki, aga pole kordagi veel tildis olnud. Üks asi mida tahan lisaks öelda on see, et minu jaoks ei ole see tilt, kui ma hiire teise tuppa lennutan. See on frustratsioon, aga see ei mõjuta minu mängu vaid see on rohkem hetkeline emotsiooni purse.

ranka
13.02.13, 09:40
Jah sest see võib pikemas perspektiivis mõjutada minu mängu. Väga palju suurem tõenäosus on see, et ma võin tilti minna väikese fishi/sita regi vastu, kui suure vaala vastu. Ja see kandub edasi ka teistesse laudadesse, kus võib olla megavaal. Lisaks on teine aspekt see, et ma ei taha lasta tekkida läbipõlemist. Ühe korra on see paar aastat tagasi tekkinud ja olin paar kuud laudadest eemal. See oleks juba väga palju suurem kahjum. Nii et siiski ma leian, et 15-20k kätt hu on suht optimaalne, vähemalt minu puhul.

Niigi tuleb mul kuus tunde 100h+, eelmine kuu 148h.

jup nüüd makes sense.

respect. ja sa vist ainult starsis ehk ühel saidil mängid? haige inimene oled :heart:

vsiu100
13.02.13, 09:44
Mis ta winrate sellise tempo juures oli?

see kuu 42k hands NL100-400 HU, wr 31bb/100. multitableb.

well i play almost anyone there is few opponents that I dont want to play. and this month I've been doing some 6 tables matches


ütles, et sick heater on.

Supsti
13.02.13, 20:20
Nonii, homme hommikul haiglasse ja viimane operatsioon. Vähemalt praeguseks. Närv on jälle sees ja pean pool kaheksaks haiglas olema. Vähemalt opp on kergem ja saan juba õhtul koju magama. Samas hommikut üldse ei oota, kus juua/süüa ei tohi ja seda ei tea, mis kellast reaalselt opi lauale saab. Teisel opil sain oodata päeval kaheni, ennem kui lauale sain. Pm õhtul kaheksa oli viimane söök/jook ja sellega järgmise päeva kaheni vastu pidada oli ikka vähe karm.

nikitheone
13.02.13, 21:06
know the feeling. mis opp on?

virukunn
13.02.13, 21:26
Oli vist midagi kannaga kus ronisid täispeaga üle aia ja midagi läks väga katki, või mäletan horribly valesti ? :D

widescreen
14.02.13, 00:42
Nonii, homme hommikul haiglasse ja viimane operatsioon. Vähemalt praeguseks. Närv on jälle sees ja pean pool kaheksaks haiglas olema. Vähemalt opp on kergem ja saan juba õhtul koju magama. Samas hommikut üldse ei oota, kus juua/süüa ei tohi ja seda ei tea, mis kellast reaalselt opi lauale saab. Teisel opil sain oodata päeval kaheni, ennem kui lauale sain. Pm õhtul kaheksa oli viimane söök/jook ja sellega järgmise päeva kaheni vastu pidada oli ikka vähe karm.

Wtf? oled kunagi tõelis nälga pidanud taluma? imo õpetab kuidas elada... sry for offtopic.. jäi lihtsalt silma see lause.
Ja su eelmise lehe posti kommenteerides siis ''millegi'' viskamine rahustab kõige paremini/kiiremini maha IMO. Hiir on suht tavaline ;)

kjmrc
14.02.13, 08:38
Lol.. Võib-olla inimene on harjunud lihtsalt väga regulaarselt toituma ja siis muidugi raske, kui "auk" sisse tuleb. Su lause kõlas nagu 50 aastase sõjaveterani suust öeldud :D

nikitheone
14.02.13, 08:45
hästi öeldud. pealegi haiglaga on see jama, et sa tead et söök-jook käeulatuses, aga raisk ei tohi. ja haiglas passid ja passid ja passid...

widescreen
14.02.13, 13:03
Lol.. Võib-olla inimene on harjunud lihtsalt väga regulaarselt toituma ja siis muidugi raske, kui "auk" sisse tuleb. Su lause kõlas nagu 50 aastase sõjaveterani suust öeldud :D

Tegelt olen 48 aastane veteran :/

ranka
14.02.13, 13:11
Ma võin olla söömata 24h ja ei tee teist nägugi. Samas ei suuda olla ilma kohvita või suitsuta, teised jällegi easylt. Inimesed on erinevad.

Supsti
14.02.13, 15:02
Sain 2 jurakat mälestuseks, võrdlus starsi tokeniga.
http://www.upload.ee/image/3072275/2013-02-14_15.40.36.jpg
http://www.upload.ee/image/3072300/2013-02-14_15.54.47.jpg
Täna läks lebolt, esimesena opile. Mul see söömise pool polegi nii hull olnud, pigem joomine. Aga keeran magama uuesti.

Supsti
18.02.13, 12:51
Alustasin täna ühe teise projektiga, nimelt ostsin "endale" tsikli. Pm hea sõber on Suurbritanniast mingi 20 tsiklit ostnud, väikeste vigastustega ja need ise korda teinud ning otse müüki lasknud. Viimati ostis ta endale sellise RSV4, aga selle alla jäid rahad kinni.
http://www.asphaltandrubber.com/wp-content/gallery/2013-aprilia-rsv4-factory-aprc/2013-aprilia-rsv4-factory-aprc-01.jpg

Paar kuud tagasi tuli jutuks, et äkki olen huvitatud investeeringust, et tema ehitab ja mõllab ning kasum pooleks. Mul probleemi polnud. Panime paika, et 1k€ per tsikkel kasumit ja võib tuua. Vahepeal ta näitas paari tsiklit, aga nende hinnad läksid vähe kõrgeks ja jäi katki. Eile siis sai esimene ära ostetud, Kawasaki Ninja Ex 650r 2009.
http://images03.olx.com/ui/5/28/83/1268341740_80112583_1-Pictures-of--2009-Kawasaki-Ninja-650R-EX650R.jpg
Miinimum kasum peaks mingi 1200€ vahelt olema, aga seda kiirmüügi hinnaga. Samas sõbra sõber oli eelmine kevad 2007 aasta sama tsikli 3900€ maha müünud, ehk mingi 2k€ kasumit.

Kokkuvõtteks mulle sobib, vähemalt ei põle raha niisama pangakontol ja biidib inflatsiooni.

vsiu100
18.02.13, 13:13
praegu on väga hea aeg müüki panna.
kevad tulekul ja huvilisi palju.
kui motodepoo, motobox palju ei küsi ja kaubale saate, siis seal suht hää müüa. inimesed saavad katsuda ja soome kliente ka satub läbi.
see peakski nn pool-hooaja äri olema. sügis-talv ostaks kokku, kevad-suvi müüks. siis hinnad vastavalt madalad ja kõrgemad.

mihkel7
18.02.13, 15:35
Kuidas te tsiklid eestisse saate, palju see maksab?

Supsti
18.02.13, 15:51
Kuidas te tsiklid eestisse saate, palju see maksab?

Sõbral mingi kontakt, kes tegeleb UKst masinate toomisega, tsiklid pistetakse vist autode sisse. Tsikli saime ebayst 1106£, Eestisse toomisega läks 1600€, ehk praeguse kursi juures mingi 320€ vms oli toomine.

BuildUp
18.02.13, 16:18
Autod on uk-s ka megaodavad. Ainuke miinus, et rool on teisel pool, mis reaalsuses on väga suur miinus. Kuid samas võimalik isegi nii profitit teenida, et ostad uk-st auto ja müüd varuosadeks ja teenid kasumit. Ajakulu on suur muidugi, aga hobi korras on normaalne teha.

Ints
18.02.13, 17:40
Autod on uk-s ka megaodavad. Ainuke miinus, et rool on teisel pool, mis reaalsuses on väga suur miinus. Kuid samas võimalik isegi nii profitit teenida, et ostad uk-st auto ja müüd varuosadeks ja teenid kasumit. Ajakulu on suur muidugi, aga hobi korras on normaalne teha.
See rohkem autolammutuse teema

lypsja
18.02.13, 22:21
Kuidas te tsiklid eestisse saate, palju see maksab?

Inglismaalt käib meile otse laevaliin (http://www.mannlines.ee/shipping_ee.html), millega isegi üks kohalik autode putitaja veab avariilisi masinaid kohale

Supsti
19.02.13, 02:47
Panen paar mõtet live mängu kohta kirja.

Kunagi kui olin noorem, siis tõsiselt ootasin 21 eluaasta täitumist, et saaks ikka minna nö "päris kasiinosse" ja teiste mängurite keskele. Praeguseks hetkeks olen olnud kümme kuud 21 aastat vana ja käinud kasiinos ühe korra, seda kaks päeva pärast enda sünnipäeva. Tase oli kohutav, diilerid ok, muidu polnud kõige hullem. Aga ausalt õeldes absoluutselt ei kutsu live mängima. Lihtsalt kujutasin ette, et see on kuidagi fun jne.. Pigem lähen teen kursavendadega väikesed õllid, kerge marginaalse sisseostuga sng sinna kõrvale ja on rohkem fun. Live raha teenima ikka ei lähe, sest online grindides on hourly väga palju suurem. Algul oli plaan Eesti meistrikaid mängida, samuti Aadul. Nüüd olen Saaremaal ja väga suure tõenäosusega ei mängi ühtegi turniiri. Aadu sai kuu pärast mind 21 ja ta pole veel kordagi Live käinud, plaanis meistrikatele minna, aga kuna ma ilmselt ei lähe, siis ei lähe temagi. Lihtsalt viitsimist pole ja nagu Codecci ütle Korka blogi postituse peale, et on plaaninud samuti Live meistrikatel pingutada, aga pärast tundi on kopp ees..

udikaz
19.02.13, 07:43
lives on fun siis kui sul lauas palju tuttavaid. neid ei saa aga netis grindides. nii et oled sattunud sellessuhtes surnud ringi:)

pastilaa
19.02.13, 07:52
samadel põhjustel ei ole ka viitsinud ise turniiridel enam käia (kuigi tulemused olid väga head). lihtsalt keskmine pokkerimängija on nii igav ja ebahuvitav inimene, et tundide viisi ei viitsi lolli möga kuulata laudades. intelligentseid ja hea huumorisoonega mängijaid oli ka (esimesena meenuvad andu, risti7, henri), aga üldjoontes ikka väga igav värk.

-andres-
19.02.13, 08:20
Ma pole kordagi läinud vist niimoodi live mängima, et paneks riided selga ja sammuks üksi kasiino poole. Kui käinud, siis kellegagi koos, samas tbh ma pole vist kunagi täiesti kaine peaga ka mänginud kasiinos.

Aga see samasugune teema, mida võib leierdama jäädagi, et kas on mõttetu või ei ole. Kokkuvõtvalt pole ju kellegi asi kas sulle meeldib või mitte ning üldises plaanis parastada ja maha teha on pigem halb.

ok2aa
19.02.13, 11:56
ma olen käinud üksi ja kaine peaga kasiinos mängimas. iga kord on peale seda wtf ma mõtlesin tunne. samas õllese peaga jauramas on ok käia.

pikk28
19.02.13, 12:24
ma olen käinud üksi ja kaine peaga kasiinos mängimas. iga kord on peale seda wtf ma mõtlesin tunne. samas õllese peaga jauramas on ok käia.
this

-andres-
19.02.13, 12:39
ma olen käinud üksi ja kaine peaga kasiinos mängimas. iga kord on peale seda wtf ma mõtlesin tunne. samas õllese peaga jauramas on ok käia.

Õnneks pole ma seda viga teinud.

ranka
19.02.13, 18:14
Minu jaoks (rõhutan minu jaoks, sest on ka inimesi, kellele see meeldib): on Eestis lives kainelt mängimine = peaplahvatus. Eestis lives raha teenimise eesmärgil mängimine = peaplahvatus. Eestis koomas peaga mängimine = fun.

virukunn
19.02.13, 18:17
Minu jaoks (rõhutan minu jaoks, sest on ka inimesi, kellele see meeldib): on Eestis lives kainelt mängimine = peaplahvatus. Eestis lives raha teenimise eesmärgil mängimine = peaplahvatus. Eestis koomas peaga mängimine = fun.

Kas see on sp, et enamus kasinnis tuttavad inimesed, või on Eestis lihtsalt nii sital tasemel kasinnid ?

ranka
19.02.13, 18:31
Kas see on sp, et enamus kasinnis tuttavad inimesed, või on Eestis lihtsalt nii sital tasemel kasinnid ?

Eesti kasiinode, diilerite jms. tase on väga hea. Mängijate tase ei ole minu asi - kui head mängijad, siis on nad head ja respect. Kui ei ole head ja on eelis, siis high five to me. Aga mängijate üldine suhtumine: kommenteerimine, mingil määral kokkumäng, õpetamine, kaotuste korral sõimamine, nitrollimine, hollywooding mõttetutes kohtades (ala EP or MP slowroll openfold)

Ma ei ole mujal seda näinud ja live ei ole fun.

Näiteid:
1. Sloveenias mängisime 6-maxi ja see oli fucking fun. Kõik mängijaid loopisid kaarti insta pres mucki, kui oli trash ning väikestes pottides actitie kiirelt. Mäng oli fast ja nauditav.
2. Loutrakis irvitasid ja lobisesid kõik ning mängisid alati funilt
3. Macaus samamoodi snapfoldid pres, kaotuste korral pigem irvitati
4. Singapuris nägin elu kiiremat mängu, aga ometi oli väga passiiivne mäng

Lätis-Leedus ei mäleta mänge.

Maybe small sample, aga parki mängud meenutavad mulle täielikult joomas kodumänge, kus on mängud aeglased. Aga erinevus on, et kõik on koomas ja keegi ei ole sente püüdmas ning siis muutub funniks. Parkis nii ei ole.

qbj0hn
20.02.13, 03:07
Pole vist ühtegi korda elus kasiino uksest kainena sisse astunud, ei suuda nittida lihtsalt seal.
100 grammi all ja normaalne seltskond lauas siis on fun. Eriti tilti ajavad kas siis käe ajal või siis pärast kätt olukorra kommenteerijad milles nad ise isegi ei osalenud, pedandid wannabed.
See aasta osalen EMVl ka, aga enne tuleb küll rummi otse veeni süstida.

Codecci
20.02.13, 17:30
Ranka, viimane kord kui koos live lauda sattusime olid sina ainus vend kes kiiruse kinni tõmbas lauas :)

Minu arust on Eestis küll väga ok, need asjad mis sa välja kirjutasid juhtuvad vb odavatel turnadel (Triobet Live ja alla) ja 1/1 TEXAS lauas, aga viimasel ajal kui 2/2 NL/PLO või mixed cashi vms mänginud siis küll neid probleeme ei esine. Isegi 1/1 Texases pole tegelt olnud tihti, mingi 1 kord 3-st vb, ülejäänud 2-l korral normaalne laud. Eks oleneb kuidas ise mängid ka - kui lõbus laud, kõik gämblivad jne ja sa vaikselt nitid klapid peas, straddlet ei pane kui ülejäänud laud paneb ja ajad komakohaga EV-d taga siis võid natuke riielda saada jah.

Eestlastel pole häda mitte miskit, variatsioon jms pokkeriga kaasnev ongi tavainimese jaoks raskesti mõistetav. Igalpool nii, Hispaanias ja Prantsusmaal ma usun seis kordades hullem selle koha pealt.

Aga noh minu jaoks live pokker pokkerina on lihtsalt nii igav mäng, sest võrreldes onlinega mitte midagi ei toimu. Selleks, et tõesti huvitav peaks olema, peab olema väga kõrge mäng või miinimum pool lauast tuttav :p

Supsti
22.02.13, 13:37
Snapcall.. teadis, et tuleb.

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2115327 (http://www.handconverter.com/hands/2115327)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1256.05
BTN/SB: $123.22

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A :spade: K :heart:
BTN/SB calls $1, Hero raises to $1256.05 all in, BTN/SB calls $121.22 all in

Flop: ($246.44) K :spade: Q :diamond: Q :heart: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($246.44) 2 :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: ($246.44) 7 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $246.44
Hero shows A :spade: K :heart: (two pair, Kings and Queens)
BTN/SB shows Q :club: 2 :club: (a full house, Queens full of Deuces)
BTN/SB wins $245.94
(Rake: $0.50)

HerrJanks
22.02.13, 13:39
ehhhe, vaatasin algul et 2.5K pot :)

kaval-ants
22.02.13, 16:36
praegu on väga hea aeg müüki panna.
kevad tulekul ja huvilisi palju.
kui motodepoo, motobox palju ei küsi ja kaubale saate, siis seal suht hää müüa. inimesed saavad katsuda ja soome kliente ka satub läbi.
see peakski nn pool-hooaja äri olema. sügis-talv ostaks kokku, kevad-suvi müüks. siis hinnad vastavalt madalad ja kõrgemad.

Kui poe kaudu müüa plaan, siis mina soovitaks hoopis Biker24.ee
Sealsed mootorratta järelmaksu tingimused on peaaegu olematud ja seega müügitõenäosus suurem (mitmekordne, nagu nad ise väidavad..)
Ja ikkagi Eesti suurim motokaubamaja...

Supsti
26.02.13, 01:14
Viimasel ajal on päris palju muigama panevaid käsi olnud, aga kunagi pärast sessi ei viitsi hemist neid enam otsida.. Peaks sessi jooksul otse notepadi tõstma, aga 2 tükki leidsin viimasest sessist.



Poker Stars $5/$10 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2119245 (http://www.handconverter.com/hands/2119245)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $331.00
Hero (BTN/SB): $1160.50

Pre Flop: ($15.00) Hero is BTN/SB with A :club: K :diamond:
Hero raises to $20, BB raises to $60, Hero raises to $370, BB calls $271 all in

Flop: ($662.00) A :diamond: 3 :club: 9 :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($662.00) 4 :club: (2 players - 1 is all in)

River: ($662.00) 3 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $662.00
BB shows 5 :diamond: 3 :diamond: (three of a kind, Threes)
Hero shows A :club: K :diamond: (two pair, Aces and Threes)
BB wins $661.50
(Rake: $0.50)

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2119248 (http://www.handconverter.com/hands/2119248)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $621.23
BTN/SB: $139.39

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with J :diamond: Q :spade:
BTN/SB calls $2, Hero raises to $16, BTN/SB calls $12

Flop: ($32.00) J :heart: Q :club: A :spade: (2 players)
Hero bets $16, BTN/SB raises to $56, Hero raises to $140, BTN/SB calls $67.39 all in

Turn: ($278.78) A :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($278.78) 7 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $278.78
Hero shows J :diamond: Q :spade: (two pair, Aces and Queens)
BTN/SB shows 3 :club: 6 :heart: (a pair of Aces)
Hero wins $278.28
(Rake: $0.50)


Kuu graafik ka, käsi see kuu jube vähe mängind.
http://www.upload.ee/image/3103052/veebr.png

EestiMats
26.02.13, 07:40
ruuni ikka ei mängiks

ebast
26.02.13, 17:17
csis jooksis ka mingi Supsti.T eile ringi :D

jaagup17
26.02.13, 19:28
jep. olen talt juba uurinud, aga pokrit ei mängi :(

Supsti
27.02.13, 01:34
hahaha, goodone too supsti.t on mul väike sugulane, kes käib mo vanas arvutis mo steamiga csi laskmas.

qbj0hn
27.02.13, 01:50
http://www.upload.ee/image/3103052/veebr.png

http://www.upload.ee/image/3105846/scrooge-swimming-in-money-o.gif

Codecci
27.02.13, 12:22
Leidsin kellegi, kes sulle ja Aadule silmad ette teeb - otsige Starsis ProfesserK. Vend bummib 100NL short ($50 buy-in) kuni 10000NL ($10K buy-in) :D

Supsti
28.02.13, 10:39
Okei löön ka kuu lukku, muidu ma pole eriline graafikute vend, aga pärast koolist ära tulekut olen pm iga kuu uue kasumi rekordi teinud. Seda ka seekord. Tunde tuli päris vähe, kõigest 85, aga platinumi punktid sai eilsega ära tehtud, et võib siiski rahule jääda.
http://www.upload.ee/image/3108781/veebr_2013.png


Nagu Eestimats juba ütles, et ruuni ikka ei mängiks.. Sai siis uuesti alustatud Aaduga koos. Enne pokkeriga tutvumist olime temaga Eesti parimad Mb pkerid ja nüüd kui tuli välja nö oldschool runescape, 2007 aasta patch, siis ei suutnud vastu panna ja kõike nullist tegema hakata. Samas mulle meeldib, nkn sel ajal kui mul vastast ei ole, siis ma lihtsalt molutan ja klõpsin pokkeriprodes ja postimehes refreshi.

qbj0hn
28.02.13, 10:53
Kena kuu!
Tean suht paljusid kes peale MMORPGde nolifemist on pokkeri leidnud. See skill, et palju tunde üleval olla ja ikka soliidselt hagu anda tuleb igati kasuks.
Isegi miski 4a pandud RS taolise mängu alla, aga lõpuks kui ma 6 kuud polnud õues käinud (aint koolis), siis müüsin kasutaja võileiva raha eest maha ja quitisin forever.
Hetkel miski aastas korra sisse loginud ja niisama huvitav vaadata, ikka samad nahad jooksevad ringi kellega kunagi sai madistatud.
Seda mängu mängisin kindlasti rohkem kui stnrd 200h pokkerit kuus.

leits
28.02.13, 10:58
Seda saab liht mängida runescape.com või mingi muu koht? Sai ka kunagi mängitud põhikooli ajal seda, oleks päris fun toksida prolly.

Rigged
28.02.13, 11:26
Unreal nolifer olnud ka ruunis :) Sai isegi kõva pappi tehtud sellega omal ajal, tattidele mille müüdud. Nice graph btw!

-andres-
28.02.13, 11:35
Jep, been there done that. Kaevur...

virukunn
28.02.13, 13:19
fuuuuu läheb ka runescape.com ära nii.

Mr_Kenny
28.02.13, 13:35
Kas seda kõige vanemat versiooni ei saa kuskil mängida?

Supsti
28.02.13, 13:43
Classicu privasid on küll, oleme Aadu ja paari vana sõbraga vahelduseks raidind neid. Võtnud mingi pk serveri ette, teinud 6 max cmb acci ja wildy enda kätte võtnud. Aga hetkel ei oska öelda, kas midagi aktiivset on, pole ammu neid mängind.

:// http://www.runescape.com/classicapplet/playclassic.ws Saab mängida küll, aga ilmselt peab memberiks tegema ja vanade accide olemasolust ei oska öelda..

Supsti
28.02.13, 14:52
Paar kätt ka vahelduseks

Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2122455 (http://www.handconverter.com/hands/2122455)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $502.50
BB: $1389.24

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with A :heart: 8 :heart:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) 9 :diamond: 8 :diamond: 8 :spade: (2 players)
BB bets $1381.24, Hero calls $494.50 all in

Turn: ($1005.00) K :spade: (2 players - 1 is all in)

River: ($1005.00) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $1005.00
Hero shows A :heart: 8 :heart:
BB shows A :spade: 4 :heart:
Hero wins $1004.50
(Rake: $0.50)



Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2122458 (http://www.handconverter.com/hands/2122458)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $1036.28
BTN/SB: $416.56

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with Q :spade: Q :club:
BTN/SB raises to $8, Hero raises to $28, BTN/SB raises to $52, Hero raises to $128, BTN/SB calls $76

Flop: ($256.00) 6 :diamond: 7 :diamond: 6 :heart: (2 players)
Hero bets $104, BTN/SB raises to $288.56 all in, Hero calls $184.56

Turn: ($833.12) 2 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($833.12) K :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $833.12
Hero shows Q :spade: Q :club: (two pair, Queens and Sixes)
BTN/SB shows 9 :club: 6 :club: (three of a kind, Sixes)
BTN/SB wins $832.62
(Rake: $0.50)




Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2122460 (http://www.handconverter.com/hands/2122460)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $695.78
BB: $1139.60

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 8 :spade: 8 :club:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) A :spade: 3 :club: 8 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $8.00, BB calls $8

Turn: ($32.00) 2 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $20.00, BB raises to $56, Hero calls $36

River: ($144.00) 6 :club: (2 players)
BB bets $252.00, Hero calls $252

Final Pot: $648.00
Hero mucks 8 :spade: 8 :club:
BB shows 5 :club: 4 :spade:
BB wins $647.50
(Rake: $0.50)

EestiMats
28.02.13, 14:59
Sick graph, hästi paned :D .

Mr_Kenny
28.02.13, 15:44
Classicu privasid on küll, oleme Aadu ja paari vana sõbraga vahelduseks raidind neid. Võtnud mingi pk serveri ette, teinud 6 max cmb acci ja wildy enda kätte võtnud. Aga hetkel ei oska öelda, kas midagi aktiivset on, pole ammu neid mängind.

:// http://www.runescape.com/classicapplet/playclassic.ws Saab mängida küll, aga ilmselt peab memberiks tegema ja vanade accide olemasolust ei oska öelda..
Väga vähe inimesi :(

Codecci
28.02.13, 16:06
Nagu Eestimats juba ütles, et ruuni ikka ei mängiks.. Sai siis uuesti alustatud Aaduga koos. Enne pokkeriga tutvumist olime temaga Eesti parimad Mb pkerid ja nüüd kui tuli välja nö oldschool runescape, 2007 aasta patch, siis ei suutnud vastu panna ja kõike nullist tegema hakata. Samas mulle meeldib, nkn sel ajal kui mul vastast ei ole, siis ma lihtsalt molutan ja klõpsin pokkeriprodes ja postimehes refreshi.
Mis tähendab mb pkerid? Ja 2007 aasta patch - RS classic? Või RS2 ikka?

Supsti
28.02.13, 18:07
Mis tähendab mb pkerid? Ja 2007 aasta patch - RS classic? Või RS2 ikka?

Mage bank, wildi lõpus. Rs2 ikka, parim mb pk aeg, kus polnud veel summoning pete.

Matu
28.02.13, 18:33
mis teie userid olid?

supernova66666
01.03.13, 03:10
[QUOTE=Supsti;504511]Paar kätt ka vahelduseks

Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2122455 (http://www.handconverter.com/hands/2122455)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $502.50
BB: $1389.24

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with A :heart: 8 :heart:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) 9 :diamond: 8 :diamond: 8 :spade: (2 players)
BB bets $1381.24, Hero calls $494.50 all in

Turn: ($1005.00) K :spade: (2 players - 1 is all in)

River: ($1005.00) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $1005.00
Hero shows A :heart: 8 :heart:
BB shows A :spade: 4 :heart:
Hero wins $1004.50
(Rake: $0.50)



HAHAHA MEGAHEA. Betime 16 taalasesse potti $1381.24

totaldonk
01.03.13, 09:27
[QUOTE=Supsti;504511]Paar kätt ka vahelduseks

Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2122455 (http://www.handconverter.com/hands/2122455)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $502.50
BB: $1389.24

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with A :heart: 8 :heart:
Hero raises to $8, BB calls $4

Flop: ($16.00) 9 :diamond: 8 :diamond: 8 :spade: (2 players)
BB bets $1381.24, Hero calls $494.50 all in

Turn: ($1005.00) K :spade: (2 players - 1 is all in)

River: ($1005.00) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $1005.00
Hero shows A :heart: 8 :heart:
BB shows A :spade: 4 :heart:
Hero wins $1004.50
(Rake: $0.50)



HAHAHA MEGAHEA. Betime 16 taalasesse potti $1381.24
494.50 :/

Rigged
01.03.13, 09:33
Mul on veel originaal RSCs 92-40-99 pure, white phat jms paska. LOL

udikaz
01.03.13, 14:28
Classicu privasid on küll, oleme Aadu ja paari vana sõbraga vahelduseks raidind neid. Võtnud mingi pk serveri ette, teinud 6 max cmb acci ja wildy enda kätte võtnud. Aga hetkel ei oska öelda, kas midagi aktiivset on, pole ammu neid mängind.

:// http://www.runescape.com/classicapplet/playclassic.ws Saab mängida küll, aga ilmselt peab memberiks tegema ja vanade accide olemasolust ei oska öelda..

http://www.twitch.tv/icegiantninetynine

peaks vanakooli vendadele peale minema :)

J0kker
01.03.13, 15:23
RSCEmulation, on ka üks priva kus liigub rahvast.

Junken
08.03.13, 15:22
Okei löön ka kuu lukku, muidu ma pole eriline graafikute vend, aga pärast koolist ära tulekut olen pm iga kuu uue kasumi rekordi teinud. Seda ka seekord. Tunde tuli päris vähe, kõigest 85, aga platinumi punktid sai eilsega ära tehtud, et võib siiski rahule jääda.
http://www.upload.ee/image/3108781/veebr_2013.png


Nagu Eestimats juba ütles, et ruuni ikka ei mängiks.. Sai siis uuesti alustatud Aaduga koos. Enne pokkeriga tutvumist olime temaga Eesti parimad Mb pkerid ja nüüd kui tuli välja nö oldschool runescape, 2007 aasta patch, siis ei suutnud vastu panna ja kõike nullist tegema hakata. Samas mulle meeldib, nkn sel ajal kui mul vastast ei ole, siis ma lihtsalt molutan ja klõpsin pokkeriprodes ja postimehes refreshi.

cool story brah

Pyha Karu
09.03.13, 04:50
Enne pokkeriga tutvumist olime temaga Eesti parimad Mb pkerid

Self-proclaimed? Näitab legit auhindu või pyha holds teh crown.

Supsti
11.03.13, 13:47
Self-proclaimed? Näitab legit auhindu või pyha holds teh crown.

Ostsin mb pk killide eest endale yellow p hati. Lisaks olin ühe ainsana eestlastest välismaises top mb pk clannis.

tiigrikutsu
11.03.13, 20:31
Yellow hat oli 2007 kanti 155m vms, siis kui mina selle maha müüsin siis sain selle eest 5.5k eeku. Seega see ei ole mingi eriline brag, et yellow phati said lol.

qbj0hn
11.03.13, 20:40
Mul oli sinine(või roheline täpselt ei mäleta) party hat runescapes kui neid dropiti väga väga ammmu, müüsin 300 eegiga maha, ei teagi palju see atm väärt on.
Rahadega lasti üle ka, mingi tont tüüp oli. Anti nahad koolis ja nussiti ajusid jne, mees on siiamaani mulle võlgu, lihtsalt ei maksa ära isegi siukeste ajudekeppide peale.
Peakski FBs kirja saatma.

tiigrikutsu
12.03.13, 00:03
Lol, blue hat oli 2010 algus vms kui viimati müüsin 3.2b rsgp tipphetkel. Mingi 1k euri ja tsipa peale oli. Hetkel ei viitsi vaadata kas swedis näitab nii ammust konto väljavõtet.

Supsti
12.03.13, 00:24
Yellow hat oli 2007 kanti 155m vms, siis kui mina selle maha müüsin siis sain selle eest 5.5k eeku. Seega see ei ole mingi eriline brag, et yellow phati said lol.

Vaks vahet on, kas mb pkda või skillida/treasure huntida. Ja maha müüsin samuti irl raha eest, aga summat enam ei mäleta. No pm eesti pkrid mb clannides di/ag/da olid ma, darkdevil183, tuumafyysik ja 1 di warlordidest, kelle nimi praegusel hetkel ei meenu. Pm ainsad head eesti mb pkerid olid veel mvoogre ja ta tiim, keda eestlased kartsid nagu kulutuld. Kui pyha karu oled üks nendest, siis võid pmida enda useri.

tiigrikutsu
12.03.13, 01:38
Jep, mäletan neid aegu kus sai MB-s ka ringi töllatud aga pking pole kunagi väga tõmmanud, pigem ikka stake kuna sai normaalset rulli kokku ajatud tolle aja kohta. Eesti vs Soome jms warid tulevad meelde. :D

V4LDO
12.03.13, 05:43
See oli tõesti mäng, mille peale sai liiga palju tunde kulutatud

Eesti vs Soome jms warid tulevad meelde. :D
oi jah, sellest üritusest on mul kõvasti screenshotte tehtud, sinna tuli vist oma 400 eestlast?
http://i.imgur.com/reT5IPQ.png
http://i.imgur.com/fzEVpjc.png
ja iganädalased Eesti klannide vahelised tapatalgud olid tagantjärele mõeldes ka üpris eepilised

Provoker
12.03.13, 07:03
mis keeles te räägite? Pooltest väljenditest ei saa midagi aru.

kjmrc
12.03.13, 09:12
Lmao..
Mäletan ka mvoogre tiimi wildis, isegi sai nende pärast lumbi lennatud :D

vennike
12.03.13, 10:23
lol graafika, mingid pre-teenied mõõdavad riistu, karvugi veel pole ümber. üsna piinlik.

Strawberry
12.03.13, 11:30
Runescape arhitektuur võimaldab 400 vs 400 lahinguid ilma server crashita ? Impressive.

kardaanirist
13.03.13, 04:32
lol sealt piltidest M6llaja ja 0xzx0 olid vist isegi minul sõbralistis. maru tuttavad nimed igastahes.

Codecci
13.03.13, 04:47
Naljakas mõelda, et aastal 2002 oli RuneScape Partyhattide ostmine parem investeering kui Apple aktsia nt...

vennike
13.03.13, 09:17
Naljakas mõelda, et aastal 2002 oli RuneScape Partyhattide ostmine parem investeering kui Apple aktsia nt...

selliseid spotte on küll ja veel. Entropia Universe (reaalsel rahal toimiv majandus) mängus oleks võinud 2002-2003 mingi püssi osta paarisaja taala eest ja 7 aastat hiljem maha müüa 100k$ eest. A kui tulevikku ette bäeks siis vist ei undaks siin, runescapes või maiteakus, istuks vaikselt nurgas ja laseks pakke läbi masina :D

tiigrikutsu
13.03.13, 17:33
lol sealt piltidest M6llaja ja 0xzx0 olid vist isegi minul sõbralistis. maru tuttavad nimed igastahes.
0xpx0-i mäletan mina, ta oli ka esimene farming 99, mingi 2005?
xzx oli mingi nicklamer vist siis? idk.

tuttavad nimed ka piltidel, :)

Codecci
13.03.13, 20:36
keegi mu ruuni kasutajat 100 euriga ära ei taha osta? jube kõva mees, agility 99

qbj0hn
13.03.13, 20:39
Poh, tee müügiteema.

leits
13.03.13, 20:43
kas rs's kasutasid kõik neid autominereid ja asju? või olid need b2nnitavad

qbj0hn
13.03.13, 20:54
Classicus küll vist.
Ma ühes analoogses mängus mis aastaid mängisin kasutasin koguaeg.

Kõige pullim asi oli, et käidi sõpradega kuskil spets kohas treenimas ja siis oli siuke süsteem, et automineriga pandi mees liikuma, et välja ei logiks ja võeti nende koletiste tuli enda peale miskide kilpide asjadega ja teised said rahus treenida nii kaua.
Korda mööda ööd ja päevad lasti. Pohhui autominer tööle ja ise lebosse ära.
Kõige kauem olin üleval 68 tundi järjest, sellest miski 60 tundi julgelt grinditi.

VisaHing
13.03.13, 23:01
Mõned pildid minu poolt ka. Omal ajal sai koolis ka harvem nägu näidatud kui Runescapes :D
http://s14.postimage.org/nyqa5tzc1/2_Dragon_Skirt.png
http://s13.postimage.org/5ypux2ml3/Eesti_vs_madalmaad.jpg
http://s12.postimage.org/axqgi70wd/berserker_ring_from_king_daggas_s.jpg
http://s3.postimage.org/y6t116lz7/world_war_4.jpg
http://s9.postimage.org/o8ff65f7z/fletch_90.jpg

Mr_Kenny
13.03.13, 23:07
cool pictures bro.

Strawberry
13.03.13, 23:12
Kes tahab korralikult naerda, siis epic storytelling siin:

http://www.spleens.net/minerfarm.html

Edit: oops, ma arvasin et ma olin arvutimängude threadis

qbj0hn
14.03.13, 03:54
cool pictures bro.

See pohhui.

Mul seisab kapi peal raamitud pilt enda kasutajast.
Aastaid tagasi tegin ja siiamaani kapil.

Beat that.

Rigged
14.03.13, 06:39
Not bad.

Rs bottting atm üks char 3$/tund.

Supsti
20.03.13, 13:51
Päris raske kuu on olnud. 1700 kätt tagasi oli kuu veel miinuses. Hu mängudes toimunud muudatus, et shorty lauad ära kaotati on mõjunud päris valusalt. Cap laudades jooksen pm be, jooks samas ka ikka täiesti kohutav. Vb olen sunnitud quitima capi, sest need swingid keeravad mind peast täiesti segaseks, mis kandub edasi ka teistesse laudadesse. Sellest tulenevalt pean ise ka peeglisse vaatama, olen ikka väga palju sitta mängu teinud. Kodus Saaremaal olles sai ema sünnipäeva ajal kõrvaltoas grindides klaviatuur põlve peal pooleks kaheks jupiks lõõdud ja mõõda seina saadetud, obv teised olid suht WTF seal toimub. Aga noh, that's life. Teipisin klaviatuuri kokku ja töötab uuesti.


https://www.youtube.com/watch?v=saNK4kFe7qA

leits
20.03.13, 13:53
CAP lauad on vist põhmst nagu HT HUSNG'd? 20bb'd sai sisse uhada vms?

qbj0hn
20.03.13, 13:54
Rofl.
Kujutan ette vaimusilmas seda vaatepilti.

Inimesed nohistavad vaikselt kartulisalatit lauas ja joovad morssi. Järsku läheb epic mürgel pihta nagu kedagi tapetakse kõrval toas.

Supsti
20.03.13, 14:00
Nii ta on jah, ebareaalne rake genemine käib ning suur uhamine. Täna öösel näiteks quitsin Nl1k capis vastase, kes ilmselt on hus mingi 100bb/100 loser. Sain kiirelt 2 stacki, sama kiirelt kaotasin 7 ja siis sain 6 stacki tagasi, tal oli 350$ left ja ei suutnud lihtsalt enam ja panin kinni. Lihtsalt liiga sick mäng on. Tüüp läks nl2k thelumeistri vastu mängima ja shoves 74o 800$ fast lauas, aga capis on see lihtsalt täiesti ******, kui kaotad 7bi nõnda ja tagasi seda saada on nii kuradima haige. Megavaalade vastu edge on nii pisike võrreldes tavalise lauaga.

virukunn
20.03.13, 14:12
Kust ukerdajaid tead ?

valgelendur
20.03.13, 14:12
Kui saarde veel satud, anna teada, olen hetkel saarlane paar kuud kõrval töö tõttu. Väike strateegia jutt ja õlle vms. (NL100-NL200SH reg)

pikk28
20.03.13, 14:16
edu tegemistes supsti!
aga kas keegi tuli küsima ka, mis juhtus või ema ütles vanaemale ja seltskonnale :

See on minu poiss. Need tal cap lauad. ja need ajavad tilti, sest edge on väiksem kui 100bb laudades.

andu_andu
20.03.13, 14:17
hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hästi pikk

andu_andu
20.03.13, 14:18
Osta Jared Tendleri raamat ja treeni oma mindsetti supsti. Pokker ei pea olema piinarikas grind tingimata

q_q
20.03.13, 16:52
ROFL pika

Supsti
21.03.13, 02:29
Kust ukerdajaid tead ?
Ega ei teagi, lihtsalt mingi aasta tagasi sattusin täiesti juhuslikult nende loo peale youtubes. Täna tuli see lugu meelde ja üritasin googeldada, aga ei midagi. Lõpuks tuli meelde, et viru folkiga oli see video seotud ja leidsin üles.


Osta Jared Tendleri raamat ja treeni oma mindsetti supsti. Pokker ei pea olema piinarikas grind tingimata
Ma ei tea kas ma olen ainus, aga mulle meeldib see, kui ma enda emotsioonid välja elan. Endal on parem olla, kui negatiivseid emotsioone mitte enda sees hoida. See on üsna harva siiski, kui hiir/klaviatuur saab endale tiivad. Kui enda korteri ära ostan, siis on üsna kindel plaan poksikott osta. Mingi päev alles oli, et tõsiselt rusikad sügelesid ja mõtlesin, et millele üks pauk panna, aga päris seinu ei hakka lõhkuma ja monitorist on kahju, nii et jäi ära.

Teine asi on see, et mulle ei meeldi muutused ja rutiinist välja minemine. Eelmise kuu keskel läksin Saaremaale, alguses oli raske, aga paari päevaga elasin sisse. Siis tulid sünnipäevad, samal ajal oli väga sitt jooks ja võtsin üle pika aja ühe täis puhkepäeva. Läksin maale, tegin sauna ja jõin mõned õlled. Tagasi tulles oli jooks veel hullem, lisaks polnud enam õiget tunnetust. Siis kadusid shorty hu lauad ära ja asendusid capiga, mis tekitas lisapingeid. Ja jälle uus sünnipäev otsa, mis viis tunnetuse täitsa nulli. Tulin kiirelt Tallinna ära ja nüüd normaalsesse töö rutiini tagasi saanud.

-andres-
21.03.13, 03:27
Emotsioonid võib välja elada, aga pigem tuleb sihtida sinna maale, et pokker ei tekitaks selliseid negatiivseid emotsioone ja keha võtab sitta jooksu/biite/etc vastu pigem asjade normaalse käiguna, mitte ärritusena. Idee oli vast pigem selles.

Supsti
21.03.13, 03:37
Emotsioonid võib välja elada, aga pigem tuleb sihtida sinna maale, et pokker ei tekitaks selliseid negatiivseid emotsioone ja keha võtab sitta jooksu/biite/etc vastu pigem asjade normaalse käiguna, mitte ärritusena. Idee oli vast pigem selles.
Aga ma ei ole ka väitnud, et ma biitide järel klaviatuuri/hiirt lennutaksin. Viimane kord oli põhjus üsna proosaline. Kasutan mitte pokkeriga seotult mouse recorderit. Ehk salvestan enda hiire liigutamise ja klickid. Olin enne sessi endal programmi lahti jätnud ja väga kehva sessi keskel sain esimest korda flopile tugevalt pihta tõsiselt suure vaala vastu. Ja täiesti kogemata suutsin käivitada tolle sama programmi nii, et enam seisma ei saanud panna. Nägin, kuidas vastane check raises minu nutsi vastu ja ma timebank foldisin, lisaks sain -2k$ olles hnr ja see tekitas antud reaktsiooni. Ennemgi väitnud, et puhtsalt ainult biitidest ei lähe ma pm kunagi nii endast välja, et hiirt peksaks. Alati on see olnud mingite tegurite koosmõju.

Rigged
21.03.13, 06:55
Seina ei tasu peksta, pärast väga problemaatiline parandada, kui peaks järgi andma.

mait47
21.03.13, 10:54
Endal Tendleri raamat olemas ja pean seda väga heaks. Tema ideed on rakendatavad ka mujal kui pokkeris. Selline semi-life coachiing kaa.

Veits aega tagasi käis offtopicust läbi see link:
http://www.cardplayer.com/poker-news/15033-dusty-schmidt-this-is-my-brain-this-is-my-brain-on-poker

pikk jutt pmst aga siis leatherass räägib kuidas käis põhjalikel aju uuringutel ja selgus et aastatepikkuse masstablemisega on aju tegevuses toimunud muutused. Selgitati välja et mingi kitsa loop cycle (ei tea kuidas eesti keeles hea öelda oleks) sees tüüp ei ärritu ja ajutegevus on stabiilne. Väljaspool seda ta ärritub väga kergesti. Ja seetõttu tüübil pokker tal tilti ei tekita, küll aga väga lihtsad igaäevased asjad. Leatherass oli esimene Tendleri coachitav.

Eks see puudutab ainult neid kes päevas pikki tunde mängivad 20+ lauda.

Supsti
25.03.13, 08:41
Täiesti normaalne hommik. Üks vastane, nl200, 0 tilt move. Tõsiselt rahul, et suutsin külma närvi säilitada.
http://www.upload.ee/image/3177428/tere_homikust123.png

Mõned käed ka. Tavalisi 100bb suckoute ei hakka panema.
Pm selline vend ja suutsin talle kõik käed kaotada. Täiesti 0 jooksuga, kus tüüp shoves 90% 4$ pottides riveris oli ikka päris raske.
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2153180 (http://www.handconverter.com/hands/2153180)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: $1350.40
Hero (BB): $304.78

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with Q :spade: J :club:
BTN/SB calls $1, Hero checks

Flop: ($4.00) J :diamond: T :heart: J :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($4.00) A :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks

River: ($4.00) K :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $452, Hero calls $302.78 all in

Final Pot: $609.56
BTN/SB shows K :heart: 4 :spade: (two pair, Kings and Jacks)
Hero shows Q :spade: J :club: (a straight, Ten to Ace)
Hero wins $609.06
(Rake: $0.50)



Käsi, millest kõik alguse sai.
Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2153189 (http://www.handconverter.com/hands/2153189)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $340.44
Hero (BTN/SB): $302.88

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 5 :heart: 5 :club:
Hero raises to $4, BB raises to $56, Hero raises to $302.88, BB calls $246.88

Flop: ($605.76) 6 :spade: 9 :spade: 4 :spade: (2 players)

Turn: ($605.76) T :spade: (2 players)

River: ($605.76) K :club: (2 players)

Final Pot: $605.76
BB shows 4 :diamond: 4 :heart:
Hero shows 5 :heart: 5 :club:
BB wins $605.26
(Rake: $0.50)


Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2153187 (http://www.handconverter.com/hands/2153187)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $3180.74
Hero (BTN/SB): $388.81

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with A :diamond: J :diamond:
Hero raises to $4, BB raises to $250, Hero raises to $388.81, 1 fold

Final Pot: $500.00
Hero wins $500.00
(Rake: $-0.00)


Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2153188 (http://www.handconverter.com/hands/2153188)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: $1044.62
Hero (BB): $609.52

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A :diamond: K :diamond:
BTN/SB raises to $102, Hero raises to $609.52, BTN/SB calls $507.52

Flop: ($1219.04) 6 :club: 2 :spade: 5 :spade: (2 players)

Turn: ($1219.04) 7 :diamond: (2 players)

River: ($1219.04) T :diamond: (2 players)

Final Pot: $1219.04
BTN/SB shows T :spade: 7 :spade:
Hero shows A :diamond: K :diamond:
BTN/SB wins $1218.54
(Rake: $0.50)




Viimane käsi ja hnr. Obv oli tegemist venelasega.
Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2153184 (http://www.handconverter.com/hands/2153184)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: $2300.07
Hero (BB): $1267.62

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with J :club: J :spade:
BTN/SB raises to $58, Hero raises to $1267.62 all in, BTN/SB calls $1209.62

Flop: ($2535.24) A :heart: 6 :club: 2 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($2535.24) 8 :club: (2 players - 1 is all in)

River: ($2535.24) T :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $2535.24
BTN/SB shows 8 :diamond: 7 :diamond: (a pair of Eights)
Hero shows J :club: J :spade: (a pair of Jacks)
Hero wins $2534.74
(Rake: $0.50)





// üks käsi veel, kus hittisin ainus kord floppi ja snap checkisin

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2153193 (http://www.handconverter.com/hands/2153193)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: $839.10
Hero (BB): $206.64

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A :club: K :heart:
BTN/SB calls $1, Hero raises to $10, BTN/SB calls $8

Flop: ($20.00) 7 :club: A :diamond: Q :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $70, Hero raises to $196.64 all in, BTN/SB calls $126.64

Turn: ($413.28) 6 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($413.28) J :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $413.28
BTN/SB shows Q :spade: 6 :heart: (two pair, Queens and Sixes)
Hero shows A :club: K :heart: (a pair of Aces)
BTN/SB wins $412.78
(Rake: $0.50)

timz0333
25.03.13, 09:01
Games are dead. 600bb deep ship 87s näen mina esimest korda igaljuhul.
Ja AJ käes on muidugi 3bet size + fold ka kentsakas

The_Meer
25.03.13, 14:06
mis selle venna nimni oli mingi alina w

Supsti
25.03.13, 14:15
jap

The_Meer
25.03.13, 16:33
see lasi 6maxis samamoodi hullu,lahkus j6hkra st2ckiga

Supsti
31.03.13, 23:23
Uurisin siis hemist, mida cap näitab ja selline graafik vaatas vasta.

http://www.upload.ee/image/3195340/Cap.png


Kuu kokkuvõtteks võib õelda, et üks paras võitlus oli, aga viimase päevaga päästsin suht ära ja võib rahule siiski jääda.

http://www.upload.ee/image/3195393/marts2013.png

Supsti
18.04.13, 19:24
Pole ammu midagi kirjutanud. Jooks on hea, ilm hakkab ka juba kevadisemaks minema, mis on iseensest päris tore. Olen paar korda juba mingit postituse alget tegema hakkand, aga pole midagi huvitavad kirjutada olnud. Ega pole ka täna. Kui jooks on kuldne, siis pole mingeid erilisi spotte. Üks nädala tagune käsi oli, kus snappisin.

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2166931 (http://www.handconverter.com/hands/2166931)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $552.25
Hero (BTN/SB): $766.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with J :diamond: T :heart:
Hero raises to $8, BB raises to $24, Hero calls $16

Flop: ($48.00) K :spade: 8 :spade: T :club: (2 players)
BB bets $76, Hero calls $76

Turn: ($200.00) 7 :heart: (2 players)
BB bets $452.25 all in, Hero calls $452.25

River: ($1104.50) 5 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $1104.50
BB shows 3 :club: 4 :diamond: (high card King)
Hero shows J :diamond: T :heart: (a pair of Tens)
Hero wins $1104.00
(Rake: $0.50)



Eelmise aasta lõpus sai eesmärgiks võetud olla sama hea, kui Aadu eelmisel oli. Praegu olen natuke ees.

http://www.upload.ee/image/3244652/aasta_siiani.png


Üks lugu ka

https://www.youtube.com/watch?v=MP7JnjMK42s

BuildUp
18.04.13, 19:39
1$ per 1 hand...nice :)

Mr_Kenny
18.04.13, 19:46
Huvitav kui palju tunde reaalselt arvuti taga oled istunud et 50k kätt saada? Muidu väga hea töö :)

p0l1
18.04.13, 20:50
Kui palju aega õppimisele, enda mängu parandamisele kulunud on 2013 ?

Supsti
18.04.13, 21:02
Kui palju aega õppimisele, enda mängu parandamisele kulunud on 2013 ?
Aus vastus, 0 minutit. Pole kunagi ühtegi videot vaatand/ raamatut lugenud. Pokker on muutunud nii vastase põhiseks mänguks ja iga vastane on unikaalne (venelastel on siiski komme olla ühesugused tohmanid), et mingeid vide vaadates saad sa baas teadmisi, aga kui sa võtad neid üks ühele siis põled elusalt riidal, sest see mis toimis antud vastase vastu videos ei pruugi kellegi teise vastu toimida. Kui olla 24/7 pokkeri sees, siis sa pead lihtsalt ise tõeni jõudma ja see tuleb ainult ajaga. Pm istun kõik arvutis oldud aja teamspeakis Aaduga koos ja railime üksteise mängu, kui tekib raskeid momente võtab key handid läbi ja see on ka pm kõik.

-andres-
18.04.13, 21:05
Selline omavahel arutamine teise/teiste heade mängijatega ongi üks suur edu võti ju samuti.
Nice ka obv!

Codecci
18.04.13, 21:17
Ei ole nõus. Vide vaadates ei saa baasteadmisi ainult, nt vaatad junglemani vide siis ta ju seletab oma mõttekäiku - ise sa lihtsalt ei tule sellise mõttekäigu peale või läheb selleks tunduvalt kauem. Või Galfondi Philosophy series (mis on parim videomaterjal pokkeri kohta üldse imo) - sa võid aastatega ise need asjad välja nuputada millest ta räägib, aga ei pruugi. Väga hea shortcut oma pokkeri-tarkuse laiendamiseks. Ei ole eriti erinev üldse sellest mis sa teed ja selle koha pealt olen nõus, et Skypes rääkimine on enamasti way parem õppimisviis kui raamatud/videod, ehk siis 0 minutit sa pole pannud õppimise alla :)

Supsti
30.04.13, 23:00
Löön ka kuu kokku. Volüüm tõsiselt pask. Jooks parim. Viimane nädal olen Saares kalal käinud ja muude asjadega tegelend. Kuu keskel panin eesmärgiks 15k kuu ära teha, selle ära täites olen vähem mängind. Järgmine kuu kolin ilmselt Tallinna üürikast välja ja hakkan endale uut pesa otsima.

http://www.upload.ee/image/3277003/aprill_2013.png

Dzuu
01.05.13, 21:33
Serious crush ikka, wp !

Supsti
07.05.13, 00:35
Eilne hommik algas hästi. Korterikaaslane hüppas toavahale, et kas ma tahan ta uude töökohta kaasa tulla. Tal pisike sutsakas, et näeksin ja oleks ilmselt täitsa fun. Olin nõus ja ajasin kargu alla. Võtsin veepudeli kaenlasse ja minek Jõelähtmele. Poole tee peal tunnen, et sees hakkab natuke keerama. Kohale jõudes oli juba vägagi sitt olla ja oleksin hea meelega seal samas ketti pannud, aga kartsin et lasen endal samal ajal püksid täis ja plaanisin koduni ära kannatada. Seda ka suutsin ja esimese asjana koju tagasi jõudes, tagant otsast veed välja ja snap ülalt järgi. Nüüd terve päev magasin poole tunni kaupa ja jõin vett. Õhtuks oli olek enam vähem. Kõht küll keeras ja süda oli paha, aga gaasid käisid läbi ja enda täis sittumisele ei pidanud mõtlema. Kell 12 keerasin magama, tund aega sain magada kuni uni läks ära ja läksin lasin mõlemast otsast taaskord veed välja. No palju õnne, ilmselt kurnab see jama organismi ikka korralikult ära ja tuleb vähe pikem paus pokkerist sisse.

harryahven
07.05.13, 00:47
söetablad ja kummelitee aitavad veidi

Majandaja
07.05.13, 09:01
Loperamid aitab väga hästi kõhulahtisuse vastu. Endal aitas see kõhugripi ajal tohutult, sest pidin hakkama saama vaid iiveldusega.

Supsti
17.05.13, 02:07
http://www.youtube.com/watch?v=9OfbyNDiBKc

Spetsiaalselt Vandalarile

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
Kuu on läinud üle kivide ja kändude. Suutsin vahepeal nl200s tildata päris korralikult ja nl1k täis peaga kaodata. Iseenesest ei mängiks käsi teist moodi 1ks, aga lihtsalt polnud hommikuks kaineks saanud ja istusin laudadesse ning maksis kätte.
Aga täna 2.5k$ up ja loodan kokkuvõtteks solid kuu kätte saada.

CheckRaise
19.05.13, 18:14
Loperamid aitab väga hästi kõhulahtisuse vastu. Endal aitas see kõhugripi ajal tohutult, sest pidin hakkama saama vaid iiveldusega.


Loperamid ravib tegelikult tüsistusi ja seda ei tohiks kõhuviiruse ajal üldse tarvitada.


Muidu kena päevik ja kõike paremat!

Pyha Karu
20.05.13, 18:57
Mängidki ainult starsis?

Supsti
22.05.13, 19:30
Alustasin täna ühe teise projektiga, nimelt ostsin "endale" tsikli. Pm hea sõber on Suurbritanniast mingi 20 tsiklit ostnud, väikeste vigastustega ja need ise korda teinud ning otse müüki lasknud. Viimati ostis ta endale sellise RSV4, aga selle alla jäid rahad kinni.
http://www.asphaltandrubber.com/wp-content/gallery/2013-aprilia-rsv4-factory-aprc/2013-aprilia-rsv4-factory-aprc-01.jpg

Paar kuud tagasi tuli jutuks, et äkki olen huvitatud investeeringust, et tema ehitab ja mõllab ning kasum pooleks. Mul probleemi polnud. Panime paika, et 1k€ per tsikkel kasumit ja võib tuua. Vahepeal ta näitas paari tsiklit, aga nende hinnad läksid vähe kõrgeks ja jäi katki. Eile siis sai esimene ära ostetud, Kawasaki Ninja Ex 650r 2009.
http://images03.olx.com/ui/5/28/83/1268341740_80112583_1-Pictures-of--2009-Kawasaki-Ninja-650R-EX650R.jpg
Miinimum kasum peaks mingi 1200€ vahelt olema, aga seda kiirmüügi hinnaga. Samas sõbra sõber oli eelmine kevad 2007 aasta sama tsikli 3900€ maha müünud, ehk mingi 2k€ kasumit.

Kokkuvõtteks mulle sobib, vähemalt ei põle raha niisama pangakontol ja biidib inflatsiooni.

Nädal tagasi sai tsikkel müüdud. Esitulega oli jama, see sai usast uus tellitud, aga too jõudis Eesti alles aprilli lõpu poole ja selle taga seisis müüki panek päris pikalt. Ma investeerisin kokku 2080€, sõber lisaks nipet näpet ja müüdud sai 3500€ eest. Umbes 1200€ kasumit ehk 600€ minule.

jasssass
22.05.13, 22:09
Kena profit jah selle investeeringu pealt. Sõber ka võtab sügisel tsikleid UK-st. Suht väga hea hinnaga ikka kui piisavalt otsida. Talveks muidugi paneb raha kinni aga kevadel hooaja alguses lähevad kenasti müügiks. Kui võimalik siis soovitan sügisel võtta mõned seisma. Endal kah üks praegu garaazis aga sellega sõidan ise. Mõtlesin ka, et sügisel peaks uurima seda turgu.

UK-s suht norm eestlane olemas, kellel treila käib iga paari nädala tagant. Ise vaatab kohapeal ratta üle ka ja lihtsalt vaja rahad shippida.

alaska
23.05.13, 10:59
Kas UK tsiklitel on ikka gaas samal pool?

SANGPOMM
23.05.13, 15:08
Kas UK tsiklitel on ikka gaas samal pool?

LEVEL?
Kui rool ka teiselpool on siis pedaaalid on ikka samas kohas :)

WeThePeople
23.05.13, 15:27
LEVEL?
Kui rool ka teiselpool on siis pedaaalid on ikka samas kohas :)

kõrvalistuja vajutab?

SANGPOMM
24.05.13, 02:52
pidasin seda silmas et kui rool on teisepool nagu UKs siis pedaalide asetus on ikka samas kohas. mitte, et kõrvalistuja midagi muljuma hakkab :D

Supsti
29.05.13, 14:40
Täna oli üks päris tore vastane, pole ammu sellist vaala olnud. Maksis kõik kinni ja tõi raha aina juurde.

Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2224005 (http://www.handconverter.com/hands/2224005)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $240.88
Hero (BTN/SB): $419.90

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with Q :diamond: 9 :diamond:
Hero raises to $4, BB calls $2

Flop: ($8.00) 6 :diamond: Q :club: 3 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $4.00, BB calls $4

Turn: ($16.00) 5 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $10.00, BB calls $10

River: ($36.00) 5 :club: (2 players)
BB bets $10.00, Hero raises to $58, BB calls $48

Final Pot: $152.00
BB mucks 7 :club: 8 :diamond:
Hero shows Q :diamond: 9 :diamond:
Hero wins $151.50
(Rake: $0.50)

Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2224009 (http://www.handconverter.com/hands/2224009)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: $129.01
Hero (BB): $661.52

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with J :club: A :diamond:
BTN/SB calls $1, Hero raises to $8, BTN/SB calls $6

Flop: ($16.00) 6 :heart: 2 :heart: A :club: (2 players)
Hero bets $10.00, BTN/SB calls $10

Turn: ($36.00) 6 :diamond: (2 players)
Hero bets $20.00, BTN/SB calls $20

River: ($76.00) 3 :spade: (2 players)
Hero bets $28.00, BTN/SB calls $28

Final Pot: $132.00
BTN/SB mucks J :heart: T :spade:
Hero shows J :club: A :diamond:
Hero wins $131.50
(Rake: $0.50)


Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2224011 (http://www.handconverter.com/hands/2224011)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $112.61
Hero (BTN/SB): $957.59

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with T :diamond: 5 :club:
Hero raises to $4, BB calls $2

Flop: ($8.00) 9 :club: 8 :spade: 5 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $4.00, BB calls $4

Turn: ($16.00) T :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $10.00, BB calls $10

River: ($36.00) K :club: (2 players)
BB bets $10.00, Hero raises to $26, BB calls $16

Final Pot: $88.00
BB mucks 2 :spade: 4 :diamond:
Hero shows T :diamond: 5 :club:
Hero wins $87.50
(Rake: $0.50)

pikk28
29.05.13, 14:48
priceless callid :)

Jäämees
29.05.13, 15:01
Games are dead 3x.

q_q
29.05.13, 16:06
Maksis kõik kinni
River: ($76.00)
Hero bets $28.00

ok2aa
29.05.13, 16:29
Maksis kõik kinni
River: ($76.00)
Hero bets $28.00

BTN/SB mucks J T

Rage
29.05.13, 16:39
Maksis kõik kinni
River: ($76.00)
Hero bets $28.00
mingi aeg tagasi imestati OPi suurt winratet, siis üks põhiline võtmeküsimustest OPi arvates ongi sellest, et tuleb aru saada valuebetide suurusest mille vastane välja maksab, mitte mingi põhistrateegia default beti suurustest, et see valuebetimine ongi see kõige tähtsam osamis HU'des on OPile suurima kasu toonud.

Pyha Karu
29.05.13, 16:48
mingi aeg tagasi imestati OPi suurt winratet, siis üks põhiline võtmeküsimustest OPi arvates ongi sellest, et tuleb aru saada valuebetide suurusest mille vastane välja maksab, mitte mingi põhistrateegia default beti suurustest, et see valuebetimine ongi see kõige tähtsam osamis HU'des on OPile suurima kasu toonud.
Antud vastase vastu oleks need valuebetid võinud olla küll vähemalt potsize betid calle vaadates. Praegu hakkab küll silma ikkagi default flop 4 ja turn 10 cbet.

q_q
29.05.13, 16:49
BTN/SB mucks J T

BB bets $10.00, Hero raises to $58, BB calls $48

siin muckis 8 high

q_q
29.05.13, 16:52
pmslt pyha karuga nõus jah

BB checks, Hero bets $10.00, BB calls $10

siin 2 paariga 89t boardil peaks kindlasti suuremalt betima

Pyha Karu
29.05.13, 17:09
Kui ta 9 8 5 flopil tglt 4 highga ilma ühegi drawta callib, siis võiks vabalt testida juba bete kuni flop all inideni välja, sest ilmselgelt on tüüp uimas ja vajutab niisama call.

Kotkas1000
29.05.13, 17:11
ei ole nii. Tegelt ta tahtis infot, millega supsti niimoodi lammutas. Kahjuks lõppes ennem raha otsa, kui kogutud info tagasi oleks hakanud teenima :)
Lahedad käed, edu!

Supsti
31.05.13, 11:35
Kuu läheb ilmselt lukku ära, praegu tegemisi ja õhtul lubasin vanematega maale minna. Kalastustarbed obv kaasa ja kohalikule järvele loopima.

http://www.upload.ee/image/3350660/mai_2013.png

Nagu kuu keskel sai üks post tehtud, siis läks taaskord üle kivide ja kändude volüümi poolest. Sai haige oldud, siis ei suutnud taaskord korraliku rütmi leida jne. Aga kokkuvõtteks tuli eesärk taaskord ära. Eelmine pühapäev sain 4x vastaselt hnr, sest Tallinna korteri nett lihtsalt kadus paariks minutiks. Läksin normalnolt tilti, pakkisin kõik asjad kokku, viskasin auto maast laeni täis ja sõit Saaremaale võis alata. Ehk jah, pm kolisin välja. 18 juuni on viimane lepingu päev, siis korraks veel Tallinna ja loodab suve jooksul endale sobiva korteri leida, mis välja osta.

andu_andu
31.05.13, 11:42
nice

HerrJanks
31.05.13, 11:43
Ilus graph, edu! :)

NL5k või Nl10k oled ka muidu actionit saand? Vaatan et ootad seal :)

Supsti
04.06.13, 15:30
Ei ole kordagi saanud. Eks paari kindla vaala pärast need limiidid mul lahti on.

Täna puht juhuslikult avastasin päris huvitava fakti. Ma olen enda alltime winningsitest cashoutind 5-6k$+ boonused. Boonuste summat ei oska öelda, aga mitte midagi erilist arvestades enda volüümi. Võib rahule jääda.

raidov
04.06.13, 15:51
Ei julgeks kindlasti nii suurt summat starsis ega üheski teises pokkeritoas hoida.. pole ju vajadust ka vabalt võiksid vähemalt pool rolli panka kanda... parem karta kui kahetseda..

Supsti
04.06.13, 15:58
See ei tähenda, et see kõik raha mul otseselt starsi kontol on. Väljendasin sitasti, et olen cashoutind. Pigem siis jooksvateks kuludeks olen nii palju pokkeri rahasid kasutanud.

EestiMats
04.06.13, 16:08
fish

raidov
05.06.13, 02:28
:biggrin:

Supsti
05.06.13, 22:57
fish

Kes nüüd ah vaal on? Papa sai kiirelt meie highstakes live pokkeris -6bi ja nutuvõru oli ümber suu. Ahv selline.

EestiMats
06.06.13, 18:03
Alatu laim :D , jootsid proplayeri täis ja siis hakkasid ise nittima. ::)

EestiMats
15.06.13, 11:51
Amatöör tleb propleieritega saaremaale jooma ja lõpetab nii.
http://www.upload.ee/image/3383349/tillpea.jpg

Supsti
16.06.13, 08:47
Lausa kaunis, aga siiski pole mina see auväärt inimeseloom. Pidu oli iseenesest aus ja vähene treenitus lõi alles esimestel hommikutundidel välja.

Supsti
30.06.13, 16:24
http://www.upload.ee/image/3415225/pask123.png

Pask mis pask, 33h see kuu. Homme vast kirjutab pikemalt.