PDA

View Full Version : Supsti HU päevik [200NL-1000NL]



Leheküljed : 1 2 3 [4]

Codecci
30.06.13, 16:36
Sellise volüümi juures päris ok tulemus ju? Pea $/hand.

p0l1
30.06.13, 16:40
Mis seal vahepeal sirgel perioodil juhtus, nl10s tegid HUd ? Zoom või paneb HM segast ?

EestiMats
30.06.13, 16:48
well played, fsh

ranka
30.06.13, 17:01
Mis seal vahepeal sirgel perioodil juhtus, nl10s tegid HUd ? Zoom või paneb HM segast ?

Tõenäoliselt milestone käe jahtimine 5NL-is vms.

Char
30.06.13, 17:07
kahtlane, et ta nl5gi on, liiga stabiilne tundub

ranka
30.06.13, 17:15
Jup. Isegi tundub, et tegu on puhta foldimisega. NON SD ei kõigu, aga winnings joon tundub üles-alla vilkuvat. Supsti üritasid MS aeg sohki teha ning foldides hittida? Kui jah, siis see ei oleks läbi läinud.

rahvavaenlane
30.06.13, 22:34
ei mõista seda sirgjoont. hemi pask või playmoney vahepeal? :D

Supsti
01.07.13, 17:04
Ranka viimane pakkumine on õige, sai sõbraga nl100 hus 20 lauda folditud. Ei teadnud, et see tänaseks keelatud oli. Pärast toda korda, kus mingi milestone võitja seda tegi, mäletasin et mingeid sanktsioone ei järgnenud. Aga jah, ilmselt siiski järgnesid.. Kuu volüüm oli tingitud sajast erinevast asjast, millel ei hakka pikemalt juurdlema. Juulis plaanin enamuse ajast grindida, ainult Lõuna-Eesti rallile on plaan minna ja vb paar väiksemat üritust.

overbet
01.07.13, 17:47
Ranka viimane pakkumine on õige, sai sõbraga nl100 hus 20 lauda folditud. Ei teadnud, et see tänaseks keelatud oli. Pärast toda korda, kus mingi milestone võitja seda tegi, mäletasin et mingeid sanktsioone ei järgnenud. Aga jah, ilmselt siiski järgnesid.. Kuu volüüm oli tingitud sajast erinevast asjast, millel ei hakka pikemalt juurdlema. Juulis plaanin enamuse ajast grindida, ainult Lõuna-Eesti rallile on plaan minna ja vb paar väiksemat üritust.

Heh, peale toda juhtumit enam HU laudadesse milestonesid ei loositud.

Ghost0
01.07.13, 18:01
Heh, peale toda juhtumit enam HU laudadesse milestonesid ei loositud.
Seekord loositi ka HU laudadesse.

ranka
01.07.13, 20:35
Ranka viimane pakkumine on õige, sai sõbraga nl100 hus 20 lauda folditud. Ei teadnud, et see tänaseks keelatud oli. Pärast toda korda, kus mingi milestone võitja seda tegi, mäletasin et mingeid sanktsioone ei järgnenud. Aga jah, ilmselt siiski järgnesid.. Kuu volüüm oli tingitud sajast erinevast asjast, millel ei hakka pikemalt juurdlema. Juulis plaanin enamuse ajast grindida, ainult Lõuna-Eesti rallile on plaan minna ja vb paar väiksemat üritust.


Heh, peale toda juhtumit enam HU laudadesse milestonesid ei loositud.

Nagu Ghost0 ütles, et loositi, aga ehitati juurde feature, kus foldimisel milestone ei loosita. See tähendab, et sanktsioone ei tule, sest sa ei oleks mitte kuidagi milestone saanudki.

EDIT: aga mis oleks töötanud ja pakkusin välja ka variandi. Maksad näiteks kuuel laual 50 käe jooksul rake cappi ära. Siis paned sit out, ja 2-3 minutit enne milestone loosimist hakkad mängima normaalset mängu.

Supsti
05.07.13, 00:08
http://www.upload.ee/image/3425551/2013-07-05_01.00.47.jpg

GG, normal cooler. Sokk hüppas ette ja ei jõudnud pidurdadagi, vasakule suutsin tõmmata, aga hittis ikka nurka ära.

Trapface
05.07.13, 07:53
Hea reaktsioon. Oleks flopis drawing dead, siis oleks jama olnud...

bi0hazard
05.07.13, 09:56
unlucky bro, kas kirjutasid selle jutu pokkerialaselt meelega või ongi selline mõtlemine ? :D
mul näiteks ka täeiga mõjutab, sõpradega for fun bingot mängin, siis on ikka gutterid ja värgid :D

Owner85
05.07.13, 14:08
bi jagu tööd aga kas midstakesi limiidi bi jagugi siin kahju :)

Supsti
06.07.13, 13:23
Rasked hetked elus, võtan pokkerist väheke puhkust, kuigi plaan oli see kuu korralikult nolife anda. Ei oska öelda, millal uuesti pokkerilainel.

Seniks, aga midagi head:

http://www.youtube.com/watch?v=4q3CutkpKHw

Supsti
15.07.13, 15:37
Okei, back in action. Täna esimest päeva lauad lahti. Aktsioon küll null, aga reedeni grindin ja siis nädalavahetuseks Lõuna-Eesti Rallile.

EestiMats
15.07.13, 16:01
Ei, kalale lähme ükspäev

Supsti
23.07.13, 23:20
Lõpetan selle kuu ära.
Olin sunnitud kõigepealt autoga pauku panemise pärast väikese pausi tegema, siis otsa suri väga lähedane inimene ära. Sai sellest leinast üle, paar päeva autot ehitada ja juba uuesti ründas meie peret vikatimees ja võttis taaskord kalli inimese endaga kaasa. Ei tule pokkerist midagi välja ja üritab uuel kuul ennast taaskord rajale saada.

pastilaa
23.07.13, 23:58
jõudu ja vaimu!

kjmrc
24.07.13, 12:07
Wtf, sick. Jõudu!

Supsti
01.08.13, 23:51
Sundisin ennast arvutisse ja võtsin lauad lahti nagu lubatud sai. Tunne täielik null, aga vastased käisid ainult nl200s ja täitsa hea minek oli. Iseensest lasen telefoni netiga maal, aga siiani täitsa oklt hakkama saanud. Päeva peale sain ühe dc, see oli ka mingi lamp telefoni välja lülitus. Praegune plaan on selline, et olla vanaemale abiks maal, käia Eestimatsiga kalal ja grindida kõik ülejäänud aeg. Eile sai sõpradele õeldud, et minuga ei tasu arvestada päevasel ajal. Loodan korralikult käima saada, aga ju näha ole. Eelmine kuu olid samad plaanid, aga täpselt 2 ja pool päeva sai tööd tehtud.

http://www.upload.ee/image/3485107/midagi_ilusat.png

Supsti
31.08.13, 15:20
http://www.upload.ee/image/3552563/august_2013.png

Ei midagi erilist, tunde tuli kokku 62. Suht rahulik kuu oli, enamus nädalavahetused olid vabad ja nädala sees sai tööd tehtud. Üks nädal oli kuu keskel täiesti vaba, kus tegelesin muude asjadega. Ise jäin rahule, et suutsin normaalset distsipliini hoida, kui arvutis olin. Järgmine kuu loodab samamoodi rütmi hoida. Kalal sai ka päris palju käidud, parim hobi pokkeri kõrvale.

gamblingFTW
31.08.13, 15:41
Oled saand ka kala v? Ma mingi 4-5 korda käind suvel pole ühtegi kala saand :S

Supsti
05.09.13, 17:57
Meenutades Freddie Mercuryt, kellel on täna sünnipäev.


http://www.youtube.com/watch?v=uh9oUHO2dxE

Supsti
06.09.13, 01:57
Oled saand ka kala v? Ma mingi 4-5 korda käind suvel pole ühtegi kala saand :S

Koju olen vist mingine 5 haugi toonud. Kuna mul ja Eestimatsil paati pole, siis suve alguse poole tuli kalda äärest nii täpselt möödus hauge, mis lasime kõik tagasi. Aga nüüd sügise poole oleme kalda ääres suuremaid poisse ka saanud ja neid oleme kaasa võtnud. Siduri kärin on ikka tore tunne küll.

Supsti
26.09.13, 21:20
Nonii, ilmselt see kuu enam laudadesse ei jõua, nagu juba ka pea viis viimast päeva. Kuuga olen rahul iseenesest, nädalavahetused on kõik vabad olnud ja nädala sees on tööd tehtud. Jooks oli taaskord hea, kenasti teist kuud järjest üle EV, iseenesest BI-des pole see eriti midagi.
http://gyazo.com/a6b59e01ac97ba1b684d04b679a811d3.png

Aga sai siis üks suurem ost ka ära tehtud. Oli üks eesmärkidest kui kooli pm quitisin, et saaksin 23 aastaselt enda rahadest korteri ostetud Tallinna. Pea 2 aastat jäi siis varuks ja tänasest olen kahe toalise korteri omanik. Ostsin siis Kristiine keskuse lähedale. Sai otsitud päris pikka aega seda õiget, nüüd siis ledsin sellise, millega ise olen rahul. Antud korteri asjadega olen tegelenud viimase nädala ja täna sai notaris paberid korda aetud. Sellest ka volüümi väiksus kuu lõpu poole. Esmaspäeval saan võtmed kätte. Mõned pildid kuulutusest.

http://cache.kv.ee/iv2/obj/1_4_37898927.jpg
http://cache.kv.ee/iv2/obj/1_4_37898922.jpg
http://cache.kv.ee/iv2/obj/1_4_37898921.jpg
http://cache.kv.ee/iv2/obj/1_4_37898926.jpg
http://cache.kv.ee/iv2/obj/1_4_37898918.jpg
http://cache.kv.ee/iv2/obj/1_4_37898917.jpg
http://cache.kv.ee/iv2/obj/1_4_37898915.jpg


Ei midagi fancyt, aga ise olen rahul.

-andres-
26.09.13, 21:48
Tubli :)!

hotcocacola
26.09.13, 21:48
Hea investeering (Y)

andu_andu
26.09.13, 21:53
naisss

pastilaa
26.09.13, 23:06
õiged prioriteedid ja suhtumine

pikk28
27.09.13, 08:52
superb!

kjmrc
27.09.13, 08:59
vwp! Ilus korter, suurem telekas ei teeks paha :D

HerrJanks
27.09.13, 11:31
Ilus korter :)


vwp! Ilus korter, suurem telekas ei teeks paha :D

lol, mul endal on mingi 2x väiksem kineskoop :)

pastilaa
27.09.13, 12:27
vwp! Ilus korter, suurem telekas ei teeks paha :D

valed prioriteedid ja vale suhtumine

leits
27.09.13, 12:49
valed prioriteedid ja vale suhtumine

yolo. supsti r22kis et oli naise ka taist ära tellinud. seda veel ei tea kas nokuga või mitte, pidigi üllatus olema ..

Priidix
27.09.13, 13:40
:D

Päris kaua olen ennast tagasi hoidnud ja sõnagi ütlemata siin kiibitsemas käinud. Peaks julgelt mainima, et see päevik on väga motiveeriv koos graafikute ja nüüd ka korterite piltidega. Ilus töö!

Jätka samas vaimus!

vapsik
27.09.13, 14:35
Kena (Y)

kjmrc
27.09.13, 14:39
Tegelt on suht #care, mis telekas kellelgi on, lihtsalt enda arvamus/vajadus see :)

EestiMats
27.09.13, 14:43
Sitapott tundub nõrgavõitu olevat, pead seda timmima enne , kui ma objektile tulen.

Owner85
27.09.13, 15:04
valed prioriteedid ja vale suhtumine

kui tv inimene pole,või filme ei vahi siis savi mis seal nurgas seisab aga kui vastupidi,siis telekas ei maksa korteri kõrval mitte midagi,ehk siis suur telekas pole vale prioteet ega suhtumine

Codecci
27.09.13, 16:11
kui tv inimene pole,või filme ei vahi siis savi mis seal nurgas seisab aga kui vastupidi,siis telekas ei maksa korteri kõrval mitte midagi,ehk siis suur telekas pole vale prioteet ega suhtumine
This.

Sellises korteris tehnika pealt koonerdada umbes sama nagu Eesti lambad ostavad iPhone ja siis never-ever ei käi ühegi appi eest senti välja. Aga tundub, et see telekas oli eelmise omaniku keiss, küll Supsti korraliku 80" seina peale kruvib :)

kjmrc
27.09.13, 16:25
This.

Sellises korteris tehnika pealt koonerdada umbes sama nagu Eesti lambad ostavad iPhone ja siis never-ever ei käi ühegi appi eest senti välja. Aga tundub, et see telekas oli eelmise omaniku keiss, küll Supsti korraliku 80" seina peale kruvib :)

Wöörd!

pastilaa
27.09.13, 17:05
Sellises korteris tehnika pealt koonerdada umbes sama nagu Eesti lambad ostavad iPhone ja siis never-ever ei käi ühegi appi eest senti välja.

parandage kui eksin, aga tundub olevat tavaline "hrušovka" kahetoaline. kus pole ka väljast soojustatudki. aga see selleks - oma kodu on võimas asi ja igasugused kellad ja viled (iphone, vägev telekas, bemm) minu silmis erilist imetlust lihtsalt ei oma (kuigi endal ka nende asjadega kõik kenasti).

Codecci
27.09.13, 17:23
Mingi 50" LED/LCD telekas ei olegi vägev, lihtsalt 'standard' uude remonditud korterisse. Hind pea sama juba mis kümmekond aastat tagasi mingil 20" kineskoobil.

Owner85
27.09.13, 19:03
mis see väljast soojustatud loeb?lol,sajad tuhanded elavad sellistes,talvel tuba soe ja kõik jutud,endal sul olemas ja teistele ei soovita.awkard text imo

pastilaa
27.09.13, 19:17
mis see väljast soojustatud loeb?lol,sajad tuhanded elavad sellistes,talvel tuba soe ja kõik jutud,endal sul olemas ja teistele ei soovita.awkard text imo

inimesed on erinevad. endale tundub awkward öelda kellelgi "osta suurem telekas". aga vahet pole -las see teema läheb oma õiget radapidi edasi :)

kjmrc
27.09.13, 19:47
Dunno, mulle ei tundu :D Nagu ütlesid, inimesed ja mindsetid on erinevad :D

timz0333
27.09.13, 20:37
Kõlarid küll liiga väiksed :/

pokkerisheriff
27.09.13, 22:19
muidu tundub ok korter, aga telekas rikub üldmulje ära.

Karelkorm
27.09.13, 22:56
Jep, sellest mikrolaineahjust vilme vaadates nägemist kauaks pole.

rahvavaenlane
27.09.13, 23:20
seni on kõik ilus ja tore, kuni keegi ei selgita mulle ilusasti ära, et miks peaks üks tark inimene endale kõige tihedamalt asuastatud kohta endale ühte kuubikusse endale ühe väikse kuubiku ostma? minu meelest seal haiseb. igast asjade järele. konide ja parmude ja ennasttäis inimeste ja pangavõlgnevuste järele. trepikojast rääkimata, sinna lausa urineeritakse. mis kuradi häda teil selle kesklinnaga on? minge maale, siis saate aru kus on õhk ja vaba olla.

Supsti
27.09.13, 23:44
Thx kutid heade sönade eest. Pole kunagi mingit baller elu elanud, täiesti tavalisest Eesti keskmisest perest omade probleemide ja muredega. Vanematelt pole otseselt mingit kindlat summat raha kunagi saanud ja juba tatikast peale sai suvel tööd tehtud, millest sai hiljem meelehead. Pm alati oli mul raha, polnd sellist aega, kus mul raha poleks olnd. Aga see pani ka raha hindama, et raha ei kasva puu otsas. Nii olen ka pokkerit mängides järgind, grindind ennast üles ja alles nüüd hakkand enda eesmärke täitma. Aga piltidel olev telekas on siiski eelmise omaniku teema. Sisse jäi köök koos tehnikaga, vannitoamööbel, esikumööbel ja diivan. Diivani jätsin aint selleks, et oleks alguses koht kus magada. Kui korteri sisustatud saan, ju siis saab uued pildid ka panna.

rahvavaenlane
28.09.13, 00:01
mai taht miskit halba öelda. lihtsalt see jääb painama, et miks kõik tahavad kuhugi linna, slummi kapselduda? ma ei saa sellest lihtsalt aru. minu meelest oleks hulga vabam elu kuskil saaremaal mereääres, sinna oma onn püsti panna ja nautida seda, et keegi ei tüüta, merevaade ja puha? milleks see linakorter???

alaska
28.09.13, 00:07
20-selt on ikka natuke teised prioriteedid, kui kusagil vaip põlvedel merevaadet nautida. Kena korter muidu, kuigi see OMA korter selleks ja selleks eluaastaks pole paljudes maades migi prioriteet. Inimesed elavad üürikates, kerge võtta ja kerge jätta, kui vajadused muutuvad.

Supsti
28.09.13, 00:08
Kahe otsaga asi, mulle meeldib kui inimestel on kiire, nad tegutsevad mingite eesmärkide nimel. Kuressaares elades sa näed, mitte kellelgi kiiret pole, kõik uimavad ringi ja üritavad vaid teha täpselt nii palju, kui vaja on. Mulle ei meeldi selline elu. Jah, minu üks unistustest on ka Saaremaale ehitada mereäärde maja, milleks on mul ka maajupp pm olemas. Ehk minule meeldibki kaks varianti, kas nö suurlinna elu või siis maal. Terve suve olengi maal vanaema juures eland. Ei välista sedagi, et Tallinna elu viskab mingi hetk kopa ette ja müün korteri maha või leian üürnikud ja ise elan Saaremaal.
See oli siis rahvavaenlasele.

rahvavaenlane
28.09.13, 00:28
Kahe otsaga asi, mulle meeldib kui inimestel on kiire, nad tegutsevad mingite eesmärkide nimel. Kuressaares elades sa näed, mitte kellelgi kiiret pole, kõik uimavad ringi ja üritavad vaid teha täpselt nii palju, kui vaja on. Mulle ei meeldi selline elu. Jah, minu üks unistustest on ka Saaremaale ehitada mereäärde maja, milleks on mul ka maajupp pm olemas. Ehk minule meeldibki kaks varianti, kas nö suurlinna elu või siis maal. Terve suve olengi maal vanaema juures eland. Ei välista sedagi, et Tallinna elu viskab mingi hetk kopa ette ja müün korteri maha või leian üürnikud ja ise elan Saaremaal.
See oli siis rahvavaenlasele.

mulle see lause meeldis. kuhu sul kiire on? ma ei saa sellest aru. hetkel jahin ise ka ühte mereäärset kohta saaremaale või muhumaale. aga täiesti veider on see, et lasnamäele saad saa 30m2 korteri ja saarde 1h maad mereäärde. sama rahh. samas mul on hea meel, et inimestel on prioriteeid paigast ära, kuna mul on veel see maa ostmata ja tänu sellele saan ma selle lmselt kokkuvõttes sitaks odavalt.

pokkerisheriff
28.09.13, 00:42
vanaemal on maal vähemalt normaalne telekas?

rahvavaenlane
28.09.13, 00:46
vanaemal on maal vähemalt normaalne telekas?

ma arvan, et ta vanaemal on seal maal aegajalt üks normaalne pokkerisheriff võtta, keda ta aegajalt poodi, pangaautomaati, lillkapsaid rohima ja viinaravile saadab.

p0l1
28.09.13, 01:39
Linnas on palju rohkem võimalusi noorele inimesele imo.

Char
28.09.13, 07:54
20-selt on ikka natuke teised prioriteedid, kui kusagil vaip põlvedel merevaadet nautida. Kena korter muidu, kuigi see OMA korter selleks ja selleks eluaastaks pole paljudes maades migi prioriteet. Inimesed elavad üürikates, kerge võtta ja kerge jätta, kui vajadused muutuvad.

samas pole ju kehva investeering, kui enam ei taha, üürib välja ja teenib oma raha tagasi.

kaval-ants
28.09.13, 09:03
Teleka suuruse ja resolutsiooni valikul tuleks eelkõige lähtuda hoopis vaatamiskaugusest:

http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/1278

rohelinekonn
28.09.13, 15:56
tänu sellele saan ma selle lmselt kokkuvõttes sitaks odavalt.


sittagi sa ei saa, lasna prükkarist saad hallitanud pelmeene

Jäämees
28.09.13, 18:10
Tuleviku mõistes ju hea ka see, et ilmselt see kesklinna korter ei kaota oma väärtust ja kui tahab saab selle suhteliselt kerge vaevaga maha müüa õigel ajal õige hinnaga. Samas oma unistuste onni Saaremaal/Hiiumaal vmi maa kohas ei ole nii lihtne maha müüa kui peaks vajadus tekkima.

Ise oma unistustes eelistaks ikka nii, et on mõlemad olemas: korter linnas + onn mere ääres.

Igatahes wp Supsti

therapy
29.09.13, 09:53
Tuleviku mõistes ju hea ka see, et ilmselt see kesklinna korter ei kaota oma väärtust ja kui tahab saab selle suhteliselt kerge vaevaga maha müüa õigel ajal õige hinnaga. Samas oma unistuste onni Saaremaal/Hiiumaal vmi maa kohas ei ole nii lihtne maha müüa kui peaks vajadus tekkima.

Ise oma unistustes eelistaks ikka nii, et on mõlemad olemas: korter linnas + onn mere ääres.

Igatahes wp Supsti

Täiesti Nõus Jäämehega siin, et ideaal variant oleks, kui mõlemad on olemas :)

Muidu väga ilus supsti, WP :)

Potsataja
29.09.13, 10:20
mulle see lause meeldis. kuhu sul kiire on? ma ei saa sellest aru. hetkel jahin ise ka ühte mereäärset kohta saaremaale või muhumaale. aga täiesti veider on see, et lasnamäele saad saa 30m2 korteri ja saarde 1h maad mereäärde. sama rahh. samas mul on hea meel, et inimestel on prioriteeid paigast ära, kuna mul on veel see maa ostmata ja tänu sellele saan ma selle lmselt kokkuvõttes sitaks odavalt.

Olukorras, kus enamuse maakera pinnast moodustavad ookeanid ja Eesti on üks suurima merepiiriga riike küsin, et miks kuradima pärast sa oma kohta just saare- või muhumaal jahid?


Nõustun ka Jäämehega, et ideaalis võiks olla korter või maja linnas + onn mere ääres.

EestiMats
13.10.13, 11:46
Muidu mõistusega isend, aga käimine valmistab suuri probleeme:rolleyes:

leits
13.10.13, 13:30
t2is v

Supsti
13.10.13, 23:08
Muidu mõistusega isend, aga käimine valmistab suuri probleeme:rolleyes:

Ah ära plära. Kalal käisime, suutsin pükstega korralikult üle kivi sees ära käia, pea põlvini püksid vett täis ja tore olla. Aga see-eest eelnevalt 3 haugi otsas, suht ühte mõõtu, 1 natuke suurem. Nii pooleteist kilo ümber. Kaks võtsin ära, üks tagasi. Telefon oli obv mitte veekindlas taskus. Aga noh, see juba mul 3x ära uppund ja alati töökorda saanud, nii ka seekord. Auto juures Eestimats veel ütles, vaata et telefoni katusele ei unusta ja obv suutsin katusele unustada ja poolel teel koju tuli alles meelde. Siis oli juba savi, pigem koju ja kuivad riided selga. Pagassist asju võttes leidsin telefoni aku luugi vahelt ja tagasi minnes telefon ja kaan olid parklas muru peal. Nii et siiski korralik kalalkäik.

EestiMats
16.10.13, 18:20
Härra ässitas ja ässitas ning lõpuks vaevusin siis oma õpetussõnu ja uut stiili temalegi jagama.
Tegu ikkagi ühe heads up maastiku haiga, kes ei pea paljuks natukene juurde õppida, et veel agaramalt rege crushida.
Battle toimus siis madalas limiidis, kuna härra ostis äsja korteri ning pärast suurt ostu peab sööma säilitusaja ületanud pelmeene ning grindima ennast jälle nullist üles.

Kas Supstil õnnestus bankrolli kasvatada, või tõmbas ta ennast õnnetult bustorisse ? Seda saate vaadata spoilerist.

Vaalale kohaselt, ei oska ta foldida
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331562 (http://www.handconverter.com/hands/2331562)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $2.25
Hero (BTN/SB): $2.02

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with 3 :spade: 6 :spade:
Hero raises to $0.04, BB raises to $0.14, Hero calls $0.10

Flop: ($0.28) T :diamond: T :spade: 4 :heart: (2 players)
BB bets $0.15, Hero calls $0.15

Turn: ($0.58) K :spade: (2 players)
BB bets $0.37, Hero calls $0.37

River: ($1.32) 5 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $1.36, BB calls $1.36

Final Pot: $4.04
BB shows 3 :club: 4 :diamond:
Hero shows 3 :spade: 6 :spade:
Hero wins $3.90
(Rake: $0.14)



Ajame iga hinna eest nutsi taga
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331563 (http://www.handconverter.com/hands/2331563)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $2.00
BB: $3.35

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with 9 :spade: T :club:
Hero raises to $0.04, BB raises to $0.16, Hero calls $0.12

Flop: ($0.32) 4 :heart: 8 :spade: J :spade: (2 players)
BB bets $0.18, Hero calls $0.18

Turn: ($0.68) 7 :spade: (2 players)
BB bets $0.41, Hero raises to $1.66, BB calls $1.25

River: ($4.00) 7 :heart: (2 players)

Final Pot: $4.00
Hero shows 9 :spade: T :club:
BB shows 9 :diamond: A :spade:
Hero wins $3.86
(Rake: $0.14)


Söimas nitiks ja ütles, et foldis neljad

Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331589 (http://www.handconverter.com/hands/2331589)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $4.54
BB: $2.00

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with Q :heart: 7 :heart:
Hero raises to $0.04, BB calls $0.02

Flop: ($0.08) 6 :club: K :heart: 4 :heart: (2 players)
BB bets $0.05, Hero raises to $0.16, BB raises to $0.38, Hero raises to $0.72, BB folds

Final Pot: $0.84
Hero wins $0.47
(Rake: $0.03)




kaks pilti = sõidame

Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331564 (http://www.handconverter.com/hands/2331564)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $5.69
BB: $2.06

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with A :diamond: K :diamond:
Hero raises to $0.04, BB raises to $0.16, Hero raises to $0.38, BB raises to $2.06, Hero calls $1.68

Flop: ($4.12) 3 :heart: K :spade: 2 :club: (2 players)

Turn: ($4.12) 7 :heart: (2 players)

River: ($4.12) 4 :club: (2 players)

Final Pot: $4.12
Hero shows A :diamond: K :diamond:
BB shows A :heart: J :club:
Hero wins $3.98
(Rake: $0.14)


Eks me kõik ole HSP-d vaadanud ning sealt durrilt muuve õppind
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331565 (http://www.handconverter.com/hands/2331565)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $7.53
BB: $2.05

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with K :diamond: T :club:
Hero raises to $0.04, BB raises to $0.16, Hero calls $0.12

Flop: ($0.32) J :diamond: 4 :diamond: K :heart: (2 players)
BB bets $0.16, Hero calls $0.16

Turn: ($0.64) 3 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $0.34, BB raises to $1.73, Hero calls $1.39

River: ($4.10) T :diamond: (2 players)

Final Pot: $4.10
Hero shows K :diamond: T :club:
BB shows 2 :heart: 7 :heart:
Hero wins $3.96
(Rake: $0.14)



Loeks nagu raamatut
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331567 (http://www.handconverter.com/hands/2331567)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $10.68
BB: $2.47

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with 8 :club: T :club:
Hero raises to $0.04, BB raises to $0.16, Hero calls $0.12

Flop: ($0.32) 4 :heart: 6 :spade: 7 :spade: (2 players)
BB bets $0.16, Hero calls $0.16

Turn: ($0.64) 6 :heart: (2 players)
BB bets $0.41, Hero calls $0.41

River: ($1.46) A :spade: (2 players)
BB bets $0.94, Hero raises to $1.88, BB folds

Final Pot: $3.34
Hero wins $3.22
(Rake: $0.12)


Ütlesin veel skypes, et ässad settis, aga miks peaks ausat kodanikku uskuma
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331569 (http://www.handconverter.com/hands/2331569)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $12.44
BTN/SB: $2.00

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with A :spade: A :club:
BTN/SB raises to $0.04, Hero raises to $0.16, BTN/SB calls $0.12

Flop: ($0.32) 5 :diamond: A :heart: 4 :diamond: (2 players)
Hero bets $0.18, BTN/SB raises to $0.42, Hero raises to $12.28, BTN/SB calls $1.42 all in

Turn: ($4.00) 3 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($4.00) K :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $4.00
Hero shows A :spade: A :club:
BTN/SB shows 4 :spade: 5 :spade:
Hero wins $3.86
(Rake: $0.14)

Õnnestus ka lõpuks ära luckida.
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331571 (http://www.handconverter.com/hands/2331571)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $16.56
BTN/SB: $2.04

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with J :heart: 6 :club:
BTN/SB raises to $0.04, Hero calls $0.02

Flop: ($0.08) 4 :heart: 5 :club: 2 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $0.04, Hero raises to $0.14, BTN/SB calls $0.10

Turn: ($0.36) 3 :spade: (2 players)
Hero bets $0.25, BTN/SB calls $0.25

River: ($0.86) 5 :spade: (2 players)
Hero bets $0.88, BTN/SB calls $0.88

Final Pot: $2.62
Hero shows J :heart: 6 :club:
BTN/SB mucks A :club: 2 :diamond:
Hero wins $2.53
(Rake: $0.09)


Tuimalt outplayed
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331572 (http://www.handconverter.com/hands/2331572)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $17.79
BB: $2.00

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with K :club: 2 :heart:
Hero raises to $0.04, BB raises to $0.16, Hero raises to $0.28, BB calls $0.12

Flop: ($0.56) 4 :club: 8 :club: K :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $0.16, BB folds

Final Pot: $0.56
Hero wins $0.54
(Rake: $0.02)


Outplay take 2
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331573 (http://www.handconverter.com/hands/2331573)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $18.03
BB: $2.02

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with Q :spade: Q :diamond:
Hero raises to $0.04, BB raises to $0.16, Hero raises to $0.28, BB calls $0.12

Flop: ($0.56) 4 :club: 7 :diamond: T :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $0.16, BB raises to $0.44, Hero calls $0.28

Turn: ($1.44) 4 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $17.31, BB calls $1.30 all in

River: ($4.04) K :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $4.04
Hero shows Q :spade: Q :diamond:
BB shows J :heart: J :spade:
Hero wins $3.90
(Rake: $0.14)


Korter müüki ja rematchi ootama
Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2331574 (http://www.handconverter.com/hands/2331574)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $19.89
BB: $2.02

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with 8 :spade: 5 :club:
Hero raises to $0.04, BB calls $0.02

Flop: ($0.08) 4 :spade: 6 :diamond: K :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $0.04, BB raises to $0.12, Hero calls $0.08

Turn: ($0.32) 7 :club: (2 players)
BB bets $0.18, Hero calls $0.18

River: ($0.68) A :heart: (2 players)
BB bets $0.41, Hero raises to $19.55, BB calls $1.27 all in

Final Pot: $4.04
Hero shows 8 :spade: 5 :club:
BB shows 6 :club: K :spade:
Hero wins $3.90
(Rake: $0.14)

gamblingFTW
16.10.13, 18:43
lol ! :D

Ints
16.10.13, 18:51
rofl, see üks kuldsemaid poste mis siit foorumist viimasel ajal tulnud!! :D

therapy
17.10.13, 09:52
rofl, see üks kuldsemaid poste mis siit foorumist viimasel ajal tulnud!! :D

+1 ! :D Väga hea!

Supsti
02.11.13, 03:32
http://www.upload.ee/image/3679725/aaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

Kuu esimesel kahel päeval sai lauad lahti hoitud, korteri ostu ja muu teemaga võttis suht luuks ja polnud motti grindida. Võtsin vabalt, see kuu üritab enam vähem grindi tööle tõmmata.

Supsti
30.12.13, 22:28
Eesmärki ei täitnud, milleks oli 10k$ per kuu teenida. Aga võin siiski rahul olla, korter sai ostetud, ja kolm täis kuud terve aasta peale ei mänginud.

http://www.upload.ee/image/3796348/2013_aasta.png

overbet
30.12.13, 22:32
ossa raisk, see on alles sick graph.

hotcocacola
30.12.13, 22:44
Eesmärki ei täitnud, milleks oli 10k$ per kuu teenida. Aga võin siiski rahul olla, korter sai ostetud, ja kolm täis kuud terve aasta peale ei mänginud.

http://www.upload.ee/image/3796348/2013_aasta.png

Ilus!

virukunn
30.12.13, 22:52
[x] dollar/hand

wp

pastilaa
30.12.13, 23:43
võimas. mitu h muidu "ootel" nende käte peale?

Cash87
31.12.13, 08:38
WOW! Very nice! Keep up!

timz0333
31.12.13, 10:15
Super!
Aadu oma ka sheerite?

Kotkas1000
31.12.13, 11:00
Kas ainult bumhunt või võtad ka kahvemad regid ette? Stars või muud toad ka?

Supsti
31.12.13, 17:58
võimas. mitu h muidu "ootel" nende käte peale?
Ei oska öelda, sest hem ei tracki seda. Aga ikka väga palju. Mängu tunde tuli kokku 620h.


Kas ainult bumhunt või võtad ka kahvemad regid ette? Stars või muud toad ka?

Regidega mäng on ilmselt suht be või väikses miinuses. Ei ole 100% bumhunt, aga ainult starsis mängin.

ranka
31.12.13, 18:59
Supsti: mis on su 2014. aasta eesmärgid?

Supsti
31.12.13, 19:22
Supsti: mis on su 2014. aasta eesmärgid?

Otseselt polegi mingeid eesmärke. Tahan uuel aastal suuta näidata head mängu ka regularidega mängides. Lisaks plaan on hakata investeerima pokkeriga saadud tulusid.

Kotkas1000
01.01.14, 05:02
Maladatez, supsti. Kui tuleb isu merikale minna, anna märku. Teeme sulle leitsiga väikese ekskursiooni pöhjarannikul ;)

Supsti
19.04.14, 05:29
Nonii, pikem postitus.

Aadu ostab maad kokku. Iseenesest harašo. Ma ostan endale Tallinna garaaši. Saab rallikat ehitama hakata edasi. Muidu käib iga nädalavahetus Saaremaal autot ehitamas. Atm Leits Tais, naise jättis maha ja Maximas ilgelt rigged One outer. Muidu kõik korras. Pastilaa mängb vutti nagu vana hunt ja endal kõik bistets. Ootab millal Leits tagasi, lisaks Sai räägitub Vaalaga, et tõmbab esimesed merika tripid mandril. Kotkas lubas, et võtab meid ükskord kaasa. Kui nii, siis nii. Leits, ikka kala ei saa. See on kõik hää. Käib enda ime kalade jahil, ikka tõmbab aint qbjohni sarnaseid poisse välja, kes aint sumpsi peal.

The end. Tunne hea, südamelt ära.

Kotkas1000
19.04.14, 08:18
Merika tippaeg on järgmised kaks nädalat. Eks andke märku, kui asjaks läheb.

EestiMats
19.04.14, 13:10
Obla, selline mäller oli eile Supstiga, et irmuspullll, midagi ei mäleta.

Tunne hea, sain südamelt ära.

pastilaa
19.04.14, 14:06
ilus

qbj0hn
19.04.14, 15:39
https://www.youtube.com/watch?v=0MRmxfLuNto

leits
21.04.14, 18:38
sul olid endal 2 nokuga naised

EestiMats
24.04.14, 15:50
Solid .
http://www.upload.ee/image/4019398/vaalapoiss.png

timz0333
24.04.14, 18:12
Solid .
http://www.upload.ee/image/4019398/vaalapoiss.png

Nl5?

leits
24.04.14, 20:46
e: Supsti mainis skypes, et luges sadomaso artiklit. Väidetavalt oli meeldima hakand, kingin talle spanky piitsa, pole valus alustada.

http://www.upload.ee/image/4019925/spanky.jpg