PDA

View Full Version : TrioBet'i VIP klubi



hotcocacola
04.12.08, 15:18
Nu eriti hull pole sest ma nt sain 3,5k maxtud rakega 1keurot triobeti boonust+1k rakeback+paarisaja taala eets turna pileteid
Aga krt mänguga tuleb võita,kui sa hakkadki nn 0 taset lootma,siis sa võid 100% kindel olla,et siis sa jub ahakkad kaotama.
Eks vastsi kolin ilmselt FT-i ja vaatan huviga kuda Sven21 selliseid hulle summasid seal võidab...




oot..oot....1000€ triobeti boonus, milliseid boonuseid mõtled? Sa ka vist seal VIP klubis (25 000PP = 150€) ja siis sealt Omaha nv-liigast kah kerged summad? või said millegi eest veel :)
Vaatasin, et privador maksis 3500$ raket...mõtlesin, et wtf...eriti ulme summa...aga samas, kui meenub täpselt, siis ise panin mingi 2900$ eest, mis on ületamatu minu rekord :D.

privador
05.12.08, 00:51
oot..oot....1000€ triobeti boonus, milliseid boonuseid mõtled? Sa ka vist seal VIP klubis (25 000PP = 150€) ja siis sealt Omaha nv-liigast kah kerged summad? või said millegi eest veel Smiley
Vaatasin, et privador maksis 3500$ raket...mõtlesin, et wtf...eriti ulme summa...aga samas, kui meenub täpselt, siis ise panin mingi 2900$ eest, mis on ületamatu minu rekord Cheesy.
See oli omaha promo raha.OOt aga vip klubis olen küll,kuid kuda ma selle 150 eurised piletid saan?
Kas need punktid peavad nn säilima-ei tohi ära kasutada,sest mina pole mingeid pileteid saanud....
Ja panin kõik punnid turnadesse...

RudiTurbo
05.12.08, 01:13
See oli omaha promo raha.OOt aga vip klubis olen küll,kuid kuda ma selle 150 eurised piletid saan?
Kas need punktid peavad nn säilima-ei tohi ära kasutada,sest mina pole mingeid pileteid saanud....
Ja panin kõik punnid turnadesse...


Yeps, punktid peavad alles olema, täna just Burget helistas mulle :D

vsiu100
05.12.08, 08:17
Yeps, punktid peavad alles olema, täna just Burget helistas mulle :D


oskab keegi kommenteerida,mis see 150 eur pilet endast kujutab?
kas cash arvele või selle eest saab turniire teha vms.....

marguzz22
05.12.08, 08:23
Triobetil mingi oma VIP klubi?mis see annab, kudias sinna saada, palju rake maksma peab?

ranka
05.12.08, 09:39
Yeps, punktid peavad alles olema, täna just Burget helistas mulle :D


Miks Teile Burget eraviisiliselt helistab? :)

hotcocacola
05.12.08, 11:18
miks ? sest ma olen VIP (H)
mul oli kunagi mingi küsimus, saatsin vip aadressile kirja ja helistati tagasi ;D, andres isiklikult !
Mina sain nii aru, et kui teenid 25 000 PP-d, ja hoiad seda oma kontol, saad sa endale 150€-se pileti. Ehk siis sa saad lihtsalt 150€ oma sportsbettingu kontole, aga selle saad pokkerisse ka kohe (nagu rakeback). Aga vot seda ma ei tea, kas pean saatma kirja ka kuulõpus, et mul oli nii palju punkte, kandke summa või nad kannavad ise, kellelgi kogemusi ?


jap, trios on VIP-klubi :D
meil on ka VIP turniirid EPT-le jne

privador
05.12.08, 12:23
miks ? sest ma olen VIP (H)
mul oli kunagi mingi küsimus, saatsin vip aadressile kirja ja helistati tagasi Grin, andres isiklikult !
Mina sain nii aru, et kui teenid 25 000 PP-d, ja hoiad seda oma kontol, saad sa endale 150€-se pileti. Ehk siis sa saad lihtsalt 150€ oma sportsbettingu kontole, aga selle saad pokkerisse ka kohe (nagu rakeback). Aga vot seda ma ei tea, kas pean saatma kirja ka kuulõpus, et mul oli nii palju punkte, kandke summa või nad kannavad ise, kellelgi kogemusi ?

Ojah küll ma olen loll arvasin,et punktid peab ära kulutama muidu järgmises kuus ju nullitakse.
Et ostisn turnadele 33k punkti 110$ turna.Siis sain ikka nii 200 eurose tynga.
aga kas seda 150 eurot saab siis cashiks ka teha?Mõtlesingi,et kuidas seda 150 eurost püiletit siis realiseeritakse

ranka
05.12.08, 13:39
Sorry poisid, et kommentaare liigutasin. Tõin VIP klubi kommentaarid Novembri Graafikute/Detsembri teemast siia üle.

Nii rääkige lähemalt, mida see VIP klubi tähendab (mis hüved on tavamängija ees), kuidas VIP'iks saada ning mis veel sellel head on. Ja kas tohib ikka sellest rääkid?

Metsapull
05.12.08, 13:52
Kirja juures igastahes midagi selle kohta ei olnud mainitud, et see oleks salajane kiri, aga ühe meiliaadressi nopppisin igaks juhuks kirjast välja:

TrioBet'i pokkeritoa VIP klubi



TrioBet peab sind meeles kuna oled üks meie VIP klubi liikmetest alates 1-st detsembrist 2008!

TrioBet pokkeritoa VIP programm on üks eksklusiivsemaid ning parimate pakkumistega VIP programme kuna ta on loodud mängijate arvamusi arvesse võttes. TrioBeti pokkeritoa VIP programm annab meile võimaluse meie kõige lojaalsematele klientidele omalt poolt midagi tagasi anda.

Kuna Microgamingu võrgus muudetakse rakebacki ja boonuste andmise reegleid siis peame Pokkeripunktide boonuse kampaania lõpetama. Teame, et see kampaania oli meie VIP klientide seas väga populaarne ning seepärast kutsume teid oma uue VIP klubi liikmeks.



Olles TrioBet' pokkeritoa VIP klient pakume sulle:

• 30% rakeback'I juhul kui maksad reiki üle 200 USD kuu jooksul.

• Ühte €150 piletit TrioBeti mängukontole iga 25000 pokkeripunkti eest. Väljamakse tehakse iga kuu lõppedes. Pokkeripunktide kohta saate lisainfot siia klikkides: http://www.triobet.com/et/poker/2007-07-11.html

• Mängukontol spordivõistluste peale panustamisel kahekordset limiiti.

• Esmajärjekorras teenindust meie klienditoe poolt. Saatke e-mail aadressil ning teie küsimusele vastatakse esimesena.

• Loomulikult võite osa võtta meie teistest kampaaniatest.

ranka
05.12.08, 13:57
Ja kuidas VIP-iks saab?

hotcocacola
05.12.08, 14:00
ma küsisin, nad vastasid:" sa oled regulaarne mängija" :D

Aga jah...25 000 PPd peab alles hoidma ja siis saad raha. Aga selle raha saad ilusti pokkerikontole kanda, vähemalt nii sain mina aru :D.
25000 = 150€ on tegelikult hea kasum...sest muidu 25000 PP eest saad end osta turnale 75$(60€) eest, ehk siis võit on 90€ !!!!

ranka
05.12.08, 14:09
Et siis VIP-id saavad €90 rohkem, kui tavakasutajaid ??? ??? ??? ja see on kõik?

privador
05.12.08, 14:54
nu 150 euri 25k punni kohta peaks olema ca 15-20% rakeback.Seega ca kokku 50% rakeback
Vipi taset hoida siis tulki vist 200 usd raket kuus maxta kui ei exi
Muid "lisasid" eriti pole kui mõned ekslusiivsed turnad.
See vip teenindus on nagu on.Olen seda kasutanud vaid 1 korra ja siis oli ka põhjus miks mu raha pole 2 päevaga pangakontole jõudnud:)

marguzz22
05.12.08, 14:56
selleks et üldse rake saada peab 200US eest maksma...

RudiTurbo
05.12.08, 15:16
Selle 150€ pileti kohta küsisin ka ja telefoni teel seletades käis korra mingi leviauk läbi ja osa jutust läx kaduma, aga lõpus oli lause, et pmst võib selle ilma mingeid käsi läbi mängimata välja kanda, seega see on jah pmst puhas cash. Ning mitte midagi ei pidanud vist tegema jah selleks, et boonust saada, lihtsalt 25k punkti või siis 50k või rohkem peab olema kontol ja boonus peax tulema automaatselt ning kui Sul on mingi värdjas arv punkte ntx 40k, siis võid 14.999 eest tourneisi teha, kui tundub, et 50k kokku ei jaxa vedada.

lebovend
05.12.08, 17:11
yea, olen ka seal VIP ja ei n2e vabsee pointi, ainuke eelis ongi suht see, et saad burgetiga chattida, aga no samas kui v2ga chattida tahad, siis kysid m6ne vipi k2est ta numbri lihtsalt ja pommitad teda p2evast p2eva, et "kle rott, maksa 50% rakei mulle".

suht rahaahne koht imho ja j2rjest rotimaks muutub.
Guarantee turnades on Triobeti algusest saadik raha v2hemaks v6etud ja l6ppu ei n2e sellel k2rpimisel, igan2dalased rake handi(300 vms handi vaja) freekad ammu kadunud, kunagine igakuine 1000 taala freeroll 500 raked handi omanikele on nyyd mingi 300 euro freekas kus raked hande on vaja 0,1 enamv2hem ja noh igap2evastelt freekatelt ju ka 80% eelmisest prize poolist kadunud, et no millest me r22gime siin.

Keiss
05.12.08, 17:15
TrioBet peab sind meeles kuna oled üks meie VIP klubi liikmetest alates 1-st detsembrist 2008!

Kuna Microgamingu võrgus muudetakse rakebacki ja boonuste andmise reegleid siis peame Pokkeripunktide boonuse kampaania lõpetama.


Metsapull sa ka VIP? Saan ma õigesti aru, et tuleb koguda 25.000 poker pointse ja oledki VIP?
Ja huvitav, mida nad seal rakebackis muutma hakkavad.

Metsapull
05.12.08, 17:21
Metsapull sa ka VIP? Saan ma õigesti aru, et tuleb koguda 25.000 poker pointse ja oledki VIP?
Ja huvitav, mida nad seal rakebackis muutma hakkavad.


Alates sellest kuust jah. Seda ma ei tea, mis tingimusi seal täita tuleb, aga 25 000 poker pointsi ma küll ei ole kogunud. Seega peab millegi muuga seal silma jääma.

vsiu100
05.12.08, 17:54
selge selle pileti koha pealt siis. cash arvele.
viie päevaga olen teinud ca 5k punne. seega kuus vast saan 25k kokku,kui mängida viicin. kohustust pole, leib tuleb mujalt......
eile öösel proovisin nl100 6maxi, jjube soft tundus(lebom kui nl50) aga bk ei vasta, ei hakka ronima sinna............

RudiTurbo
05.12.08, 20:09
Metsapull sa ka VIP? Saan ma õigesti aru, et tuleb koguda 25.000 poker pointse ja oledki VIP?
Ja huvitav, mida nad seal rakebackis muutma hakkavad.


Mina pole ka 25k pointse kokku saanud, eelmine kuu kõigest 10k.

ranka
05.12.08, 21:06
yea, olen ka seal VIP ja ei n2e vabsee pointi, ainuke eelis ongi suht see, et saad burgetiga chattida, aga no samas kui v2ga chattida tahad, siis kysid m6ne vipi k2est ta numbri lihtsalt ja pommitad teda p2evast p2eva, et "kle rott, maksa 50% rakei mulle".

Mis tähendab Burget'iga chattida? Ma arvan, et Burget on paljude pokkerimeeste MSN-is ning ilma TB VIP märgita saab igaüks temaga "chattida" :)



suht rahaahne koht imho ja j2rjest rotimaks muutub.
Guarantee turnades on Triobeti algusest saadik raha v2hemaks v6etud ja l6ppu ei n2e sellel k2rpimisel, igan2dalased rake handi(300 vms handi vaja) freekad ammu kadunud, kunagine igakuine 1000 taala freeroll 500 raked handi omanikele on nyyd mingi 300 euro freekas kus raked hande on vaja 0,1 enamv2hem ja noh igap2evastelt freekatelt ju ka 80% eelmisest prize poolist kadunud, et no millest me r22gime siin.


Naljakas on kuulda, et VIP nutab freerolli pärast... Pigem tehke Burget'ile ettepanek, et VIP klubi liikmed (või valitud liige) saaks mingil määral otsutada TB kampaaniate üle.

Aga üldiselt VIP klub ikkagi liiga lahja, vahe oleks siis sees, kui muud mängijad saaksid 20% raket ning VIP-id 30% + muid hüvitusi aga nüüd on sellist programmi luua liiga hilja, sest kui mitte VIP-ide 30% rakeback kärbitaks 20% peale siis nood jookseks lihtsalt minema. Ja VIP-id ei oleks mingi VIP-id enam :P

Pigem, mõelge häid ideid ning kindlasti saatke need Andres'ele või andke pokerclub.ee foorumis TB alafoorumis nendest teada. Rahvast kuulab ta meelsasti, häid ideid realiseerib tihti ning nende eest autasu ei jää ka maksmata.

hotcocacola
06.12.08, 12:38
hea point tegelikult- VIP nuriseb freerollide pärast :).


aga mulle meenus 1 asi veel, viimases vip kirjas oli ära märgitud üks asi: et jätkata vip staatust, tuleb koguda kuu jooksul 20 000 PP-d.

aga ma olen juba pommitanud neid, et tuleb teha muudatusi...uued turniirid + programmid jne...aga ei näe uuendusi eriti :D

privador
06.12.08, 13:02
See on natuke haige,et see piletite maxmine käib nn 25k kaupa.
St siis kui 25k puudu tuleb pead vb kehvades laudades mängima.Ja vastupidi kui 25k täis ja näed et nõrgad lauad tahaks nagu mängida vms.
Aga vip klubile võiks olla mingid kasulikud privaatturnad.Nt 1 freeroll kus 1 pakett on nt kuskile suurturnale vms

hotcocacola
06.12.08, 13:24
jap, sest meie oleme need ully-bullyd, kes maksavad tohutus koguses raket :D

RudiTurbo
06.12.08, 15:49
Päris freeroll pole, aga 4. jaanuar vist, kui ei exi on tulemas mingi VIP 50EUR buy iniga tourney, kus EPT San Remo package oli guaranteed.

ranka
06.12.08, 17:26
ja kas too VIP klubi on ühine NordicBet'iga?

Ma mõtlen, et kui on VIP turniir (näiteks EPT San Remo) kas siis on seal ainult TB mängijad?

RudiTurbo
06.12.08, 23:57
Sellest pole minul küll aimugi. Aga kas rohelised tourneyd on vist ainult Triobeti omad?
Et sel juhul see EPT oma on küll ainult Trio omadele, sest roheline ta on.

ranka
07.12.08, 01:08
Sellest pole minul küll aimugi. Aga kas rohelised tourneyd on vist ainult Triobeti omad?
Et sel juhul see EPT oma on küll ainult Trio omadele, sest roheline ta on.


Rohelisel saavad osaleda ka NordicBet'i kliendid - meenuta vanu Monday Monster Freerolle. Olid rohelised - olid. Olid NordicBet'i (ja isegi CelticBet'i kliendid)? Olid :)

RudiTurbo
07.12.08, 01:31
mmkay, mõtlesin, et vb need rohelised on aint Skinni oma tourneyd, kunagi keegi Unibetis valetas mulle siis ;D

hotcocacola
07.12.08, 10:34
need on jah nordicu ja celticfcbeti klientidele.

Aga uurisin järgi, et www.celticfcbet.com (http://www.celticfcbet.com) on kinni pandud, arvatavasti pankrot :D.
Ega sinna palju rahvast ei tule, sept. alguses kui oli ka taoline turniir, kus esikoht sai Prahasse vist EPT-le vms. Sisseost oli 20€ vist. Teine ja kolmas koht said superweekendile pileti. Seekord on sama lugu. Igastahes, eelminekord oli 34 osalejat ainult ja 6-max laud. Ma usun et seekord suht sama palju rahvast.

ranka
07.12.08, 14:15
need on jah nordicu ja celticfcbeti klientidele.

Aga uurisin järgi, et www.celticfcbet.com (http://www.celticfcbet.com) on kinni pandud, arvatavasti pankrot :D.
Ega sinna palju rahvast ei tule, sept. alguses kui oli ka taoline turniir, kus esikoht sai Prahasse vist EPT-le vms. Sisseost oli 20€ vist. Teine ja kolmas koht said superweekendile pileti. Seekord on sama lugu. Igastahes, eelminekord oli 34 osalejat ainult ja 6-max laud. Ma usun et seekord suht sama palju rahvast.


Hmmm... Seekord ju buy-in krõbedam, mis kindlasti viib mängijate arvu natuke alla ja arvaks, et üle 50 ikka ei tuleks. Suht kõva overlayga turniir IMO.

hotcocacola
07.12.08, 14:19
oo jaa...overlay on hyper suur.
Ega ma ise ka ei tea, kas luban endale seda lõbu, aga eks näis palju kohale tuleb. Minuarust võix olla 10 seated laud seal, mitte 6max :/
Seda ka, et küsisin vip klienditoelt, et kui mina võidan selle superweekendi paketi, mis siis saab? (ma olen 20a.). Öeldi ilusasti, et no sel juhul saad oma pileti realiseerida suvel, kui 21 saan (15 juuni). Juuni superweekend on mingi 20nda kanti :D.

JEE

RudiTurbo
07.12.08, 15:09
Kui sinna tõsiselt vähe rahvast tuleb, siis arvan, et võtan ka selle 50 Eurise shoti ära.
Olen samuti suveks 21 ;D Aga eelkõige sõidaks siiski Itaaliasse :P

ranka
07.12.08, 15:27
Kui sinna tõsiselt vähe rahvast tuleb, siis arvan, et võtan ka selle 50 Eurise shoti ära.
Olen samuti suveks 21 ;D Aga eelkõige sõidaks siiski Itaaliasse :P


Ma pakkusin lampi numbreid aga hoia silmad kindlasti lahti, sest kui võimalus tekib, siis on ebaviiskas see maha magada :D