PDA

View Full Version : NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test



ranka
14.10.08, 23:47
Tegu on siis videoga, mis tegelikkuses ei pidanud ilmavalgust nägema. Täpsemalt on tegu projektiga, kus lubasin sõbrale teha väikese coaching sessi ja siis mõtlesin, et võtan ka linti ja vaatan, kuidas välja tuleb. Video koha pelat ei turtsuks, audio koha pealt tõmbas haledaks.


Miinused: Sõbra hääl jäi VÄGA halvasti peale, video lõpu poole läks kvaliteet natukene paremaks. Kindlasti peab midagi välja mõtlema, et saada tulemust paremaks, sest mul on plaanis teha selliseid sesse veel. Ja mulle endale sellised paaris coachingud meeldivad kõige rohkem. Ja isegi ei võiks olla mitte paaris, vaid võib olla ka kolm ja äärmisel juhul neli inimest. Aga siis peaks kasutama replayeri abi.
Sai liialt ropendatud ja naerdud, pole ilus minu arvates.


Plussid:


Minu hääl on väga hästi peale jäänud ja minu arvates on taustamüra kadunud või vähenenud. Tahaks kommentaare.
Video kvaliteet on hea! Ja see video on lindistatud läbi mikogo vaate! Seega ma ei nuriseks!
Ja ehk ka midagi õpetlikku (vähemalt saate sõnavaragi täiendada :))
Täpselt ei mäleta aga ise hirnusin ka, kui ütlesin ala - tal on kas mut või queen :D Seega huumorit peaks ehk tsipa olema


Ja edaspidi enam halva helikvaliteediga videosid siia minu poolt ei ilmu. Kui audio kvaliteet on halb ja paremaks ei saa, siis on ka video halb ning lendab prügikasti. See video on viimane erand, et näidata rahvale, mida ma tulevikus pakkuda tahan, hakkan ja saan.

Kel huvi, siis parem click lingil ning Save As: http://arion.pri.ee/ranka/grupikas.wmv

kivisaba
15.10.08, 02:30
vaatasin
AJ käsi meeldis endal oli kah esimene mõte et milleks check sest sellises olukorras hakatakse alati hero calle tegema mingi 2nd pairiga nii et tõesti põletati raha

a mis tegema peab et ranka coachingut saada ? :D

madman07
15.10.08, 11:40
Väga hea video-kõik 47min läksid asja ette, väga mahlane ja ehe-hästi asjalikud ja argumenteeritud kommid guru RANKA poolt!

Tigrano
15.10.08, 11:49
Ootaks videos olnud sõbralt tagasisidet, et kas oli abi ka ;D

jrgn hell
15.10.08, 14:19
mina see lohh siis ja ikka läks asja ette. Kui järgmine kord hakkan riveril chekkima, siis kõrvus kindlasti kõlab ranka häälega ououououuo, t*ra ära checki. Ma usun, et sitaks oli kasu sellest. Proovin nüüd oma otsuseid ka rohkem läbi mõelda ja 4 kuni 5 lauda selleks piisav. Townsend ütles ka, et kui ruttu pappi tahad siis mängi rohkem, aga kui areneda tahad, siis vähem ja mõtle otsuste üle rohkem. Sitt jah, et minu heli nii halb oli. Kui tuleb veel sellist sessi, siis pean oma heli ise lindistama, aga vb selle video puhul oligi hea, sest minu kõnesse on roppused liiga tugevalt integreeritud. Lauset ilma tra-ta on suht raske alustada.

tänud rankale

jrgn hell
15.10.08, 14:22
ja see, kui ma tahtsin KQ reraiseda sb-l, siis see 6maxist külge jänud ja full ringis ma eriti tightimaks tõmmanud ei ole. Peab vast seda ka vähe korrigeerima.
ausaltöeldes arvan, et vahel tõstan sealt ikkagi :o

kilu6
16.10.08, 00:42
AJ AQ ja QQ võiks replayerist lasta 47 minutit järjest

marguzz22
16.10.08, 09:23
Küsimus selline, et miks te fullring videosid teete?Ranka kas sa mängidki ainult fullringi? 6maxis suudad sama ajaga palju rohkem käsi mängida ja ka teenimisvõimalused on suuremad. ?!

ranka
16.10.08, 14:13
ma olen nit :)

Ja ka sellepärast, et ma ei taha kiirelt rikkaks saada ja ei talu suuri kaotusi ehk full ringi variatisoon on väiksem.

Lutzky
16.10.08, 17:43
Very nice. Krt ma mängin ikka igasuguse saastaga. Tõmbasin range kohe väiksemaks:P.

L.
PS! Neid videosid NL10 tasemel tahaks veel...

jrgn hell
17.10.08, 01:44
mul siin soolas veel mõni, aga pean ära renderdama ja rnakale satma, et loeks vead ise peale ja saab siis üles toppida

BuildUp
17.10.08, 21:22
Lahe vidjo, tehke veel! ;D

Yokker
18.10.08, 18:21
Väga hea video..kaks pead on ikka kaks pead...:D

Yokker
18.10.08, 23:13
Aa nüüd tuli üks koht ka kus tahaks veits vaielda...see kus Hero mängis AJ of big blindilt ja surus ja flopil ja turnil ning riveril checkis tagasi(õpetaja pidas seda suureks veaks)...minu arust oli see õige,sest tra neid NL10 vendasi teab mis neil käes on...kui oleks riveril check raise tulnd???...minu arust on kindlam taolistes situatsioonides tagasi ceckida nagu antud videos ka tehti

zyxxx
19.10.08, 02:08
Väga tegija video peaks mainima ja ranka kommentaarid on tasemel! Ma arvan, et vaatan seda millalgi teistkorda veel, sest palju õpetlikku läks esmasel vaatlusel mööda.
Kindel mis meelde jäi, et check ja fold on drawi korral ainult geidele ;D

Tigrano
19.10.08, 04:07
Selline treening video aitab tohutult kuna väikese ajaga näeb oska mees teise vead ära ja saab kohe juhendada. Tänud tehnika sajandile on kõik võimalik ;D

AshrakWhite
19.10.08, 12:24
See video aitas mind ikka päris korralikult, Fishiks olemise asemel võtan nüüd suuri potte maha, Tänud Rankale ja Jrgnile!

ranka
19.10.08, 13:15
tänud hoopis sulle, et viitsisid meie videot vaadata ja foorumit külasta :)

antnx
20.10.08, 10:34
Hello, Küsimus sellinne:

Et kas siia samasse alafoorumisse võib kirjutada ka et REQUESTIN mingit videot?

Näiteks REQ: NL10 6max või NL10 full ring? Ja siis kui rahvast piisavalt palju siis ...

Või on see väga loll mõte?

ranka
20.10.08, 11:28
Ma arvan, et ei ole mõtet, sest siis tekiks "request" poste rohkem, kui video poste :)

Helmps
21.10.08, 03:30
Irww...
Mis ma ütlema peaks, et väga hull sõnavara oli ikka kasutuses. ja see "queen või mutt" oli ka hea.
Aga väga õpetlik video, out of position mäng ja commited värk said palju selgemaks.
ühesõnaga väga kasulik video oli see minu jaoks. ootaks veel sellist õppevideot.
lõpus muidugi see ka et, "profid nagu näha ei võitnud, donkey hittis ässa" :D


jrgni audio oli ausalt öeldes alla keskmise, aga kuskil poole video peal harjusid kõrvad juba ära isegi sellega :)
anyway, ty ranka ja jrgn, et viitsisite selle teha ja uppida.
ja nüüd skalansky raamatut lugema :)

btw, tahaks veel lisada, et sa ranka pidasid seda et liiga palju naersid miinuseks. mu arust just see ka käib asja juurde, sest kui käib kuiv tekst, monotoonse häälega, siis on palju igavam vaadata.

ranka
21.10.08, 07:43
tyytytytytytytytyty

jrgn hell
21.10.08, 16:35
ma pean ikka ise oma heli lindistama hakkama. Ühe video tegin ise ka mingi 45 minit, kus üksi donkisisn, kui rankal elu otsa saab, ja viistib peale lugeda vigu ja möliseda seal( mida peab sela istaks tegema), siis saab ehk sellest ka midagi kauslikku. Kvaliteet tuli üsna hea

ty

ranka
21.10.08, 19:33
pole jõudnud veel vaadata :(

jrgn hell
22.10.08, 00:04
sa oota, kuni sul päevas rohkem vaba aega on, kui 2 tundi ja siis ma luban sul alles vaadata. Muidu Nl200 ja 400 vend, põled nl10 pärast läbi.
mina seda oma hingele ei taha :o

lenC
22.10.08, 00:21
Sorry, et kommenteerin, pole isegi videot näinud.
Aga micromehed, raiuge see pea sisse: NL10 FULL TILTIS ON 2X SUUREMA RAKE'GA, KUI ÜKSKÕIK, MIS MUU CASHLAUD. Algajal on võimatu võita seal.


That's all.

jrgn hell
22.10.08, 16:32
seda sai juba arutatud jah, ongi cashout soolas, aga kuna mingi eluväsimus on olnud ja töö otsa trenn siis pole suutnud seda nuppu vajutada, sest õhtul hoopis lõõgastun 5 laua taga

aga tnks ikkagi

Keiss
23.10.08, 18:18
Ootaks järgmist videot ning hirmsasti tahaks näha mingeid raskemaid olukordi kui antud videos oli :) Aga väga palju õpetlikku sai kõrva taha pandud.

antnx
05.11.08, 12:57
Ootame veel Nl10 videosid!

ranka
05.11.08, 13:18
Njaa.

Videod olen päris ära unustanud ja enne järgmist nädalat kohe kindlasti ei jõua.

Rage
13.11.08, 13:51
öhöh.. leidsin selle video ühest ftp serverist... silm oli vastu kuvarit kui seda jälgisin.. pidevalt kerisin uuesti mingeid lõike tagasi.. kuulasin, mõtisklesin kuulasin järgi, vist mingi 1,5h läks vdeo lõpuni vaatamisega.. ja päev hiljem leidsin siinse foorumi ka üles... igatahes pani video mõtlema ja igasugu kirjandust lugema...

ranka
13.11.08, 13:53
öhöh.. leidsin selle video ühest ftp serverist... silm oli vastu kuvarit kui seda jälgisin.. pidevalt kerisin uuesti mingeid lõike tagasi.. kuulasin, mõtisklesin kuulasin järgi, vist mingi 1,5h läks vdeo lõpuni vaatamisega.. ja päev hiljem leidsin siinse foorumi ka üles... igatahes pani video mõtlema ja igasugu kirjandust lugema...


Tervist Rage,

Tere tulemast foorumisse! Ja palun olen nii hea ja äkki sa ütleksid mulle mulle täpsemalt kust (mis aadressilt) sa selle video leidsid???

Kena päeva jätku,
Ranka.

Rage
13.11.08, 14:47
Tervist Rage,

Tere tulemast foorumisse! Ja palun olen nii hea ja äkki sa ütleksid mulle mulle täpsemalt kust (mis aadressilt) sa selle video leidsid???

Kena päeva jätku,
Ranka.
ära muretse, see polnud kuskil avalikus ftp serveris.. oma töökohas meil väike failishare server ja mõned pokkerisõbrad ka siin, kellega vahest reede õhtuti lehte sahistame..

ranka
13.11.08, 19:29
ära muretse, see polnud kuskil avalikus ftp serveris.. oma töökohas meil väike failishare server ja mõned pokkerisõbrad ka siin, kellega vahest reede õhtuti lehte sahistame..

Tervist Rage,

Tegelikult too peaks olema PM sulle, sest musta pesu avalikkuse ees ei pesta aga kuna tegemist on ainulaadse ja esimese juhtumiga, siis panen too kommentaari siia avalikult. See ei oma tähtsust, mis serveris video asub - kas avalik või salajane, kas CD-l või Teie kõva kettal. Nii on kõik OK, kui see CD seisab sul riiulil või paned enda jaoks FTP serverisse backupina, et oleks alati hea võtta ja vaadata! Aga kui seda hakkavad juba võõrad tõmbama, siis tegu on kohe kindlasti piraatlusega.

Selle video mõte ei ole raha välja pumbata ja kedagi karistada. Selle video mõte on, et ma olen teinud selle foorumikommuunile teeneks, et nad on viitsinud siin vastata ja mu "jura juttu" kuulata. Samuti ma tahaks saada ise tagasisidet oma videole ja seega ma tahaks, et seda videot saaks tõmmata ainult läbi minu originaalsaidi, kui ma just ei ole levitamiseks andnud luba! Ja loa andmisel tekiksid ka väikesed kohustused levitajale.

Kui levitajaid ei hakka mu reegleid järgima, siis see viib selleni, et videosid rohkem ei tule või videosid näevad ainult väga valitud inimesed, kellele annan loa manuaalselt, et vältida analoogsete probleemide kordumist!

Seega tegu ei ole kindlasti suure kuritööga, ma seekord isegi ei nõua video maha võtmist, sest ma ei teagi, kus ta asub :P. Aga ma ei saa kindlasti teha erandeid ega silma kinni pigistada siin, sest sel juhul kaoks ära reeglite mõte!

Lugupidamisega,
Ranka.

Segupang
06.01.10, 18:35
Tervist

Vana teema juba, aga ikkagi hakkas see video väga huvitama. Link mul millegipärast ei tööta ???
On võimalik kuskil näha veel seda?

Mandre
06.01.10, 19:14
Tervist

Vana teema juba, aga ikkagi hakkas see video väga huvitama. Link mul millegipärast ei tööta ???
On võimalik kuskil näha veel seda?




Töötab täiesti


Kel huvi, siis parem click lingil ning Save As: http://arion.pri.ee/ranka/grupikas.wmv

Segupang
06.01.10, 19:48
Jap. Mozillaga millegipärast ei funkand nii nagu peaks, IE-ga sai asi aetud.

thetankist
06.01.10, 23:13
Vaatasin ära , päris hea ja õpetlik video peaks mainima :D
Loodan ,et tuleb lähiajal veel :o

Sass
07.01.10, 03:56
kõik foorumi õppevideod leiab ka http://www.pokkerivideod.com

ranka
07.01.10, 06:07
kõik foorumi õppevideod leiab ka http://www.pokkerivideod.com


Vale vastus fish.

stenboy
07.01.10, 13:57
Minule kui algajale päris õpetlik video . Tänud ja jätka samas vaimus ;D

inward
07.01.10, 17:17
Minule kui algajale päris õpetlik video . Tänud ja jätka samas vaimus ;D




Vale vastus fish.


Mis õige vastus oleks :D?

ranka
07.01.10, 18:59
Mis õige vastus oleks :D?


Sõna kõik on vale.

Sass
07.01.10, 19:41
noo "õppevideod" leiab mingid huinjaa suvalised seal vb jah ei ole :D

Firzen
07.01.10, 23:38
Video on väga hea :D nalja, kui palju ja loomulikult ka õpetlik.

Muckyourcards
10.01.10, 05:57
Leidsin enda mängus päris mitu viga videot vaadates :D
Tänks!!

kirjeldus
10.01.10, 14:04
väga hea video! (kui välja jätta mõned riistvaralised probleemid - mikker)

Samalaadseid videosi võiks olla tunduvalt rohkem, sest kahe inimese mõttekäiku jälgides tulevad probleemsed kohad palju paremini esile ning jäävad paremini meelde...

ei ole plaanis lähiajal midagi sellist veel teha?

Muruniiduk
15.03.11, 20:01
video maas ?

karookas
30.04.11, 08:57
tundub küll, kleebise all olevad NL10 videod ka ei tundu töötavat:(

ranka
03.05.11, 21:06
Video on maas, kuna seda serverit enam ei eksiteeri. Video on mul olemas aga minu arvates on see liiga vana, et sealt midagi õppida ja kvaliteet ei olnud ka kõige parem. Seetõttu äkki ei ole mõtet sitta torkida, sest see võib minna haisema... Kui rahval väga vaja võin uploadida kuhugile.