PDA

View Full Version : HEM hud



arvamusliider
05.12.08, 16:54
Ega midagi tähtsat polegi, aga...
selline lugu, et liigutades hemi paneele üks ei liigu kaasa, kui kõik teised liiguvad.

Muidugi ctrl-i all hoides saab sedagi liigutada, aga huvitab, kuidas ma selle üksiku lukku sain panna kogemata.




Seda ka, et äkki on võimalik kuidagimoodi state kuvada ühesuurustes lahtrites (nagu excel). Ilus oleks, kui ülemised ja alumised oleks ühsteise all, aga jama selles, et osad ühekohalised teised kahekohalised numbrid.

ranka
05.12.08, 16:56
Ega midagi tähtsat polegi, aga...
selline lugu, et liigutades hemi paneele üks ei liigu kaasa, kui kõik teised liiguvad.

Muidugi ctrl-i all hoides saab sedagi liigutada, aga huvitab, kuidas ma selle üksiku lukku sain panna kogemata.


Kas probleem on olnud pikemat aega? Ma mõtlen, et kas HEM'i ja pokkeritoa restartimine ei aita? Mul oli sama mure aga peale viimaste restarti mure kadus.

ranka
05.12.08, 17:11
Aliustame algusest :)

Mis on su HEM'i versioon? Viimane stabiilne HEM'i versioon on: 1.07 ja selle saad downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

Kui versioon on sul vana, uuenda HEM ning anna teada, kas probleem lahenes.

ranka
05.12.08, 17:16
Sellisel juhul on hetkel vana versioon. Mingit automaatset teate saatmist meilile ei saa korraldada, kui uus versioon väljas?


Nope. Neil on softi update notificiation todo listis viimased 12 kuud, nagu paljudki teised asjad. Aga ei saa vinguda, üldiselt on HEM teinud väga head tööd oma softi arendamises.

Tõmba uus versioon ära, uuenda HEM ning anna tulemused.

ranka
05.12.08, 17:29
Jumal tänatud nüüd on asi korras. Igatahes peab meeldima, et HEM oma softi arendab ja to do list on olemas. Teab mida oodata.



:)

ranka
05.12.08, 17:55
Tra paneelid liikusid küll korraga, aga ikkagi on üks paneel kuidagi (1,5cm) nihkes võrreldes selle tärniga/notebookiga.


Siis pane algul kõik paneelid kokku ning siis ava uuesti paneelid ja pane soovitud kohtadesse.

ranka
05.12.08, 21:53
Palun ole nii kena, kui viitsid tee screen-shot ja postita siia.