PDA

View Full Version : Card mucking/showing



oitarvi
19.04.10, 23:00
Tekkis selline huvitav küsimus, et kui showdownile ei minda ning opponent näitab eputamiseks näiteks ikka ühte kaarti, et a'la hittis tripsi ning teise kaarti muckib siis nii võib ju ühe kaarti muckida, kui ta poti võitis. Tekkis ühe tuttavaga vaidlus, et tema ütles, kui näidata siis peab mõlemat näitama, et tema oli "kõik mängus" seda näinud ja nii ongi. Ma ütlesin tegelikult on ikkagi eputamise asi see ühe kaarti näitamine ja showdownile ei mindud siis ei pea näitama.
Kuidas siis on?

Üks huvitav artikkel oli muidugi ka viimases cardplayeris EPT-lt, kus siis Roland de Wolfe ja Tobias Reinkemeier vastamisi olid. Reinkemeier oli small blindil ja Wolfe big blindil. Wolfe panustas viimasena riveril, mille Reinkemeier callis. Wolfe pidi esimesena näitama ja näitas ühte kaarti, Reinmeier ütles, et näita teist ka või viska minema. Wolfe viskaski minema oma K kõrge. Reinkemeier avas Q kõrge ja võitis poti. Teema tekitas palju poleemikat, et kas nii võib ikka Q kõrgega võtta, kui mehed läksid showdownile, aga Wolfe ju põhimõtteliselt siis viskas mucki, häbi oli kickerit näidata. Et mõlemat kaarti peab näitama.
Video ka siin: http://www.youtube.com/watch?v=Mr2agX80ZyE

Aga minu küsimus muidu ei olnud selle Wolfe ja Reinkemeieri kohta, vaid veidikene erinev.

low-flow
19.04.10, 23:11
Oled õigesti aru saanud. Kui on showdown, siis peab avama 2 kaarti, 1 kaardi avamine on sama hea kui muck (kasiinos live mängus olen korduvalt näinud, et meestel käsi mukki läinud, kui X põhjusel on 1 kaart avatud ja teine kaart pahupidi üle joone).

Kui aga pole showdown siis võid sada imevigurit teha oma lehtedega kas siis eputamiseks või vastase tilti ajamiseks või mis iganes põhjustel.

Ja siis muidugi veel "Show one, show all!" Ehk siis pole sellist asja, et parimale sõbrale näitad ja teiste jaoks muckid, kui näitad, siis kõigile.