PDA

View Full Version : Withdrawal from moneybookers: EEK-USD



request
06.12.08, 15:30
Kandsin üsna mitmendat korda Moneybookersist raha Hansapanka. Eelmistel katsetel on kõik korras olnud, viimasel korral aga detsembri alguses jõudis minu Hansa kontole sama summa EEKides mille ma Moneybookersist USDides välja kandsin (Näide: kandsin välja 100USD, minu Hansa kontole jõudis 100EEK). Kadu seega siis ca 12x arvestades praegust dollarikurssi. Moneybookers väidab et neil kõik OK ja Hansa samamoodi.

Kas on kellelgi olnud sarnaseid probleeme ning kuidas lahendasite?

arvamusliider
06.12.08, 16:06
Palu pangast automaatne konventeerimine maha võtta.
Aa 100usd=100eek ei ole normaalne. :o

RudiTurbo
06.12.08, 18:02
Üx null jäi kuskile interneti juhtmetesse kinni. Peax ruttu ise välja kandma, äkki minu raha pressib läbi juhtme ja see null tuleb juurde minu rahale :D

ranka
06.12.08, 18:12
Selle MB-ga ongi ainult häda ja viletsust. Minul endal on nende vastu isiklik viha, kuna ilmasuguste teavitusteta blokiti mu konto, võeti ära raha, küsiti veel dokumente ka ning siis "visati" välja, kui nad mu isikuandmete koopiad said. Samuti sõber alles hiljuti (nädal tagasi) tegi cashoudi, ootas nädal ja siis läks mb-sse vaatama ning raha oli tagasi saadetud.

Sellest firmast soovitan mina käia kõrge ja suure kaarega mööda - kasutage Netellerit.

Teine võimalus, kuidas raha MB-st liigutage. MB to Stars (või FTP või mõni muu buddy transferiga site) ja sealt kandke raha Tim'ile (http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=185) ning kasutage tema teenust. Teenustasu küll on aga 100 x turvalisem ja probleemide vabam, kui jamada selle MB-ga.

Sinu probleemile lahendust muud ei ole, kui pommita MB kliendituge kirjadega. Saade neile MB cashout ajaloost screenshot ning samuti Unet'i laekumise screenshot (toda saab isegi digitaalselt allkirjastada IMO). Samuti selgita neile, et $1 = 12 eeki, mitte 1:1 ning, et nad ajaks asjad korda.

kilu6
06.12.08, 21:42
Minu puhul on MB töötanud tõrgeteta. Kanded pokkerisaitidele on kohesed ja väljakanded päeva jooksul. Viimane kord, kuu aega tagasi, kui MBst raha pangakontole kandsin, läks ca ööpäev. Avastasin, et juhul, kui ei soovita raha pokkeri bankrollist välja kanda, on mõtekas teha panka USD konto, mistõttu kanne MB->pank toimib USDs ja konverteerimist ei toimugi. Selle puhul garanteerime ka, et USD-EEK vahetus toimub kindlasti mõnes eesti kommertspangas, sest eesti kommertspanga USD-EEK kursid on kindlasti paremad, kui mõne rahvusvahelise finantsettevõtte omad.

Ega jah, kui endal raha ära võetaks, siis oleks ka vihane.


ilma ilmasuguste teavitusteta blokiti mu konto, võeti ära raha, küsiti veel dokumente ka ning siis "visati" välja, kui nad mu isikuandmete koopiad said.

Ega sul buddylistis Nigeeria kodanikke polnud ...

See on küll MB puhul kahtlane, et password saab olla ainult 8kohaline. See suht lühike ikka.

Fortune
06.12.08, 21:48
Selle MB-ga ongi ainult häda ja viletsust. Minul endal on nende vastu isiklik viha, kuna ilmasuguste teavitusteta blokiti mu konto, võeti ära raha, küsiti veel dokumente ka ning siis "visati" välja, kui nad mu isikuandmete koopiad said. Samuti sõber alles hiljuti (nädal tagasi) tegi cashoudi, ootas nädal ja siis läks mb-sse vaatama ning raha oli tagasi saadetud.

Sellest firmast soovitan mina käia kõrge ja suure kaarega mööda - kasutage Netellerit.

Teine võimalus, kuidas raha MB-st liigutage. MB to Stars (või FTP või mõni muu buddy transferiga site) ja sealt kandke raha Tim'ile (http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=185) ning kasutage tema teenust. Teenustasu küll on aga 100 x turvalisem ja probleemide vabam, kui jamada selle MB-ga.

Sinu probleemile lahendust muud ei ole, kui pommita MB kliendituge kirjadega. Saade neile MB cashout ajaloost screenshot ning samuti Unet'i laekumise screenshot (toda saab isegi digitaalselt allkirjastada IMO). Samuti selgita neile, et $1 = 12 eeki, mitte 1:1 ning, et nad ajaks asjad korda.


Kui saladus pole siis küsiks, et kui suur summa kaduma läks?

ranka
06.12.08, 21:54
Kui saladus pole siis küsiks, et kui suur summa kaduma läks?


Vist oli alla 2k eeki nats. Ei mäletagi.




Ega sul buddylistis Nigeeria kodanikke polnud ...

Ei! See teema oli veel pikem, sest ala miski sõbra-sõber scammis ja läbi mitme eelmise lüli jõudis raha lõpuks minu kontole ja MB blokeeris terve selle ahela ära, kust kaudu raha liikus. Hetkel said kaks täiesti süütut inimest karistada, kes ei teadnud "scamist" midagi. Loo moraal: Never help anyone. Isegi, kui näiteks vahetad emaga raha - ema kannab sulle MB, sina talle SEB ja kui ema arvele jõudnud dollarid olid "mustad" blokitakse nii ema, kui sinu konto ära.

levis
07.12.08, 03:51
Mul MB konto EEK'ides, ilgemalt lahe oleks kui raha jõuaks kontole dollarites ;D
Seni pole kahjuks nii juhtunud >:(

marguzz22
08.12.08, 14:08
mis sai asjast siis? see küll normaalne pole, ei julge ise rohkem selle mb asju ajadagi, peale selle, et koguaeg mingid nussid on rahade liigutamisega jne.. nüüd veel siis see?

ranka
08.12.08, 14:57
mis sai asjast siis?


yeah, täpselt sama küsimus on mulgi.

Tigrano
08.12.08, 19:46
Jah, seda MB asja tuleb hakata uurima, sest minul on tulnud vahel arvele raha eurodes ja siis kroonides, alati olen välja kandnud eurodes. Samuti viimane kord tuli raha tagasi, kui olin oodanud viis päeva ja põhjuseks ütlesid, et IBAN jne vajavad täpsustamist aga kõige imelikum, et eelmine väljakanne tuli koheselt järmine päev arvele ja ei vajanud IBAN-ni jne ;D

levis
08.12.08, 20:35
Jah, seda MB asja tuleb hakata uurima, sest minul on tulnud vahel arvele raha eurodes ja siis kroonides, alati olen välja kandnud eurodes. Samuti viimane kord tuli raha tagasi, kui olin oodanud viis päeva ja põhjuseks ütlesid, et IBAN jne vajavad täpsustamist aga kõige imelikum, et eelmine väljakanne tuli koheselt järmine päev arvele ja ei vajanud IBAN-ni jne ;D

Viimati küsiti minult ka SWIFT code ja IBAN number, nii kui andmed saatsin.. kaboom.. oli raha kontol :)

marguzz22
09.12.08, 14:39
nüüd ka see vana kadunud arvatavasti MB poisid vajutasid ära

CTXrix
16.12.08, 09:44
Mul on MB konto kroonides. Tegin 4300.- withdrawali ja panka jõudis 4240.-

Selgituses on kirjas mingi Welken House 60 EEK Mis värk sellega on, muidu on alati sama summa kohale tulnud. Ülekanne maksab küll muidu 28.- kr (oli vist selline summa), aga see võetakse ju MB kontolt maha, mitte withdrawali summalt. Kahtlane värk igatahes.

Tigrano
16.12.08, 09:53
Mul on MB konto kroonides. Tegin 4300.- withdrawali ja panka jõudis 4240.-

Selgituses on kirjas mingi Welken House 60 EEK Mis värk sellega on, muidu on alati sama summa kohale tulnud. Ülekanne maksab küll muidu 28.- kr (oli vist selline summa), aga see võetakse ju MB kontolt maha, mitte withdrawali summalt. Kahtlane värk igatahes.


Väga huvitav, lisatasu ei ole kunagi võetud ja ei tohiks ka, kui seal juba wihtdraw teenustasu määratud 28 krooni.

CTXrix
16.12.08, 09:56
Väga huvitav, lisatasu ei ole kunagi võetud ja ei tohiks ka, kui seal juba wihtdraw teenustasu määratud 28 krooni.


Tegin "complaint"'i ka selle kohta, aga eks vastus tuleb juba uuel aastal ::) Iseenesest suva see 60.-, aga cmon, niimoodi äri ei aeta.

Tigrano
16.12.08, 10:09
Tegin "complaint"'i ka selle kohta, aga eks vastus tuleb juba uuel aastal ::) Iseenesest suva see 60.-, aga cmon, niimoodi äri ei aeta.


Õige, kui on tasu määratud, siis ei ole mingit juurdemaksmist.

Kõige parem näide on viimane, nüüd kannan välja raha MB 15 000 eegu kaupa, sest rohkem kandes, tuleb raha arvele tagasi. Vaja igasugu koode jne, loobusin, siis kirjutati veel, et läbi kohaliku panga on neil probleemid suurte summade kandmisega ja võivad lisanuda lisatasud ;D

Davy
16.12.08, 18:26
Kandsin üsna mitmendat korda Moneybookersist raha Hansapanka. Eelmistel katsetel on kõik korras olnud, viimasel korral aga detsembri alguses jõudis minu Hansa kontole sama summa EEKides mille ma Moneybookersist USDides välja kandsin (Näide: kandsin välja 100USD, minu Hansa kontole jõudis 100EEK). Kadu seega siis ca 12x arvestades praegust dollarikurssi. Moneybookers väidab et neil kõik OK ja Hansa samamoodi.

Kas on kellelgi olnud sarnaseid probleeme ning kuidas lahendasite?


Kas said lõpuks asja korda?

request
16.12.08, 22:09
Läks ikka aega, sain rahad kätte - sain swedbankist SWIFT koopia mille alusel MB lõpuks oma viga tunnistas.

AGA - HOLY HELL - uurisin oma krediitkaardiväljavõtet kuust kui oli vaja deponeerida MB raha kiiresti et üks boonus lõpuni mängida - need oinad on mu kaarti ka topeltbroneeringu võtnud.

Soovitan kõigile kes soovivad teravaid elamusi kasutada MB ... ma ise olen täiesti tumm hetkel ... jälle kaks nädalat kaklemist suppordiga terendab ees ...

ranka
16.12.08, 22:14
PÄRIS SICK!

Teate, mulle endale hakkab tunduma, et tegu on väga suure kompaniiga, milles puudub totaalselt kord! Ning keegi üritab seda korralagedust ära kasutada enda kasu teenimise eesmärgil (petmine, et meelega üritatakse topel broneering võtta, et raha tasku pista; Kontode sulgemine jne) või siis tõesti on kord nii halb, et tekivad kogemata näpukad.

Polegi vahet, kas tehtud meelega või mitte aga see iseloomustab 100%-liselt seda, et firma teenuste kvaliteet on alla igasuguse arvestuse ning mina soovitan sellisest saidist tiiruga ümber käia. Nüüd on ka eestlastel olemas Neteller ja samuti paljud pokkeritoad toetavad meie peamisi panku (SEB/Swedbank) ning ma arvan, et sellise saidi vältimine kõigil mängijatel võimalik.

stennn
16.12.08, 22:19
ca 2 aastat kasutanud ning mul pole küll probleeme olnd. Need jutud ajavad küll külmavärinad peale ja kavatsen kah sealt põgeneda nii kiiresti kui vähegi võimalik.

Tigrano
16.12.08, 22:22
ca 2 aastat kasutanud ning mul pole küll probleeme olnd. Need jutud ajavad küll külmavärinad peale ja kavatsen kah sealt põgeneda nii kiiresti kui vähegi võimalik.


Üldjuhul on kõik toiminud, kasutan samuti MB teenuseid ainult aga suurte summadega hakkasid pada ajama viimane kord, et vaja SWIFT koode jne, jne ise pidin küsima, et miks arvele raha tagasi laekus, neid see ei huvita, seega arenguruumi on küll aga toimib vähemalt.

request
26.12.08, 02:37
Sin lõpuks ka oma topeltbroneeringu kaardilt maha. Kreisi teenindus igatahes ...

metsnik
27.12.08, 09:58
Kuidas muidu SEB-s MB withdrawalid toimivad üldse? Konto juures tahetakse nagu ainult oma tavalist kontonumbrit, samas rahvusvaheliste maksete puhul on ju IBAN vajalik?

Saab MB-s üldse omale kontole kandmisi teha ilma IBAN-ita? Eesti-siseste kannete jaoks pole seda vaja, seega ongi küsimus, kas MB-lt oma pangakontole kandes toimib see kuidagi riigisiseselt ja SWIFT-e ja IBAN-eid polegi vaja?

taipupole
27.12.08, 21:53
Kuidas muidu SEB-s MB withdrawalid toimivad üldse? Konto juures tahetakse nagu ainult oma tavalist kontonumbrit, samas rahvusvaheliste maksete puhul on ju IBAN vajalik?

Saab MB-s üldse omale kontole kandmisi teha ilma IBAN-ita? Eesti-siseste kannete jaoks pole seda vaja, seega ongi küsimus, kas MB-lt oma pangakontole kandes toimib see kuidagi riigisiseselt ja SWIFT-e ja IBAN-eid polegi vaja?


Kannan MBst SEBi ja saab kenasti, viimati saadeti pärast kannet e-meil, et lisa süsteemi IBAN ja SWIFT. Tehtud ja raha oli mingi päevaga kohal.

Erinevalt teistest pole mul MBga ka seni ühtegi probleemi olnud (ptüi, ptüi, eksole) :)

kollane
27.12.08, 22:59
Mul ka tehtud kõik kinnitused asjad ära, ning siiani pole probleemi. Ainuke asi mis mind häirib on see et Currencyt ei saa muuta.
3 dollarit oli viimane erinevus kuna konto EEKides.
Sellesuhtes jama.
Raha kiirelt alati kohal olnud :)

Tigrano
27.12.08, 23:58
Kannan MBst SEBi ja saab kenasti, viimati saadeti pärast kannet e-meil, et lisa süsteemi IBAN ja SWIFT. Tehtud ja raha oli mingi päevaga kohal.

Erinevalt teistest pole mul MBga ka seni ühtegi probleemi olnud (ptüi, ptüi, eksole) :)


Jep tegelikult ei olegi eriti probleeme, sest kasutan seda juba aastaid edukalt, vahest tuleb mõni seadus või midagi, siis peab dokumente saatma jälle hakkama. Muidu ei saa kurta ja ei tasu neid kuulujutte väga uskuda, et oi oi oi ainult jamad.

vMario
28.12.08, 05:06
irw

farik666
09.02.09, 23:30
Tekkis kiire küsimus: Kas www.moneybooker.com kuulub www.moneybookers.com'i alla??

moneybooker.com ja moneybookers.com täpselt samad lehed muidu, aga viimasel on login akna juures et "vaata kas ikka on www.moneybookers koos 's' tekst juures...

raido78
09.02.09, 23:50
Kiire vastus oleks, et kasuta ikka www.moneybookers.com

ranka
09.02.09, 23:57
Tekkis kiire küsimus: Kas www.moneybooker.com kuulub www.moneybookers.com'i alla??

moneybooker.com ja moneybookers.com täpselt samad lehed muidu, aga viimasel on login akna juures et "vaata kas ikka on www.moneybookers koos 's' tekst juures...


Mis rumal küsimus see on? Obv, et ainulet www.moneybookers.com. See kas see moneybooker.com on ametlik moneybookersi site (vältimaks phishingut) või ongi phishing (ehk identne sait, reeglina trükiveaga, et tuuri lasta paroolid) siis ei tohi sinna logida. Ainult originaal saidile ja soovitan kõik originaal saidid ära bookmarkida ning edaspidi kasutada ainult bookmarke.

raido78
10.02.09, 00:11
Aga kui nüüd uurida siis moneybooker.com'lt vajutades Login, läheb ta edasi aadressile https://www.moneybookers.com ehk siis õigele aadressile.
Siiski tasub toimida nii nagu ranka ütles! Ei tasu riskida!

ranka
10.02.09, 11:40
Aga kui nüüd uurida siis moneybooker.com'lt vajutades Login, läheb ta edasi aadressile https://www.moneybookers.com ehk siis õigele aadressile.
Siiski tasub toimida nii nagu ranka ütles! Ei tasu riskida!


Phising saidid põhimõtteliselt teevadki nii, et koopia leht, sa sisetad paroolid ja siis suunavad su edasi õigesse kohta või siis annavad veate - "Error occured... Redirecting you login page" ja suunavad õigele lehele.

antnx
10.02.09, 11:54
Vot nii on lood, teiselpool sood

http://img19.imageshack.us/img19/4738/realzy2.jpg


http://img19.imageshack.us/img19/4931/phishingkm8.jpg

kollane
10.02.09, 12:04
jube ikka midagi inimesed välja mõtlevad , et teise raha kallale minna saaks.
teed mingi väikse näpuka kirjutamisega, ongi pw läinud.
polnud kuulnudki et teine selline sait olemas on, õnneks mul õige bookmarksides koguaeg olnud.

farik666
10.02.09, 20:59
tra täitsa türi ja paide... tekkis korraks külm higi.. just kandsin rahad starsist välja ja moneybookersisse.. sisse logides.. õnneks oli raha kontol ja insta paroolivahetus ka...

ja krt vist ühe korra sinna moneybooker.com lehe kaudu logisin sisse ka... täitsa pael. kurat.. edaspidi kasutan küll netellerit või miskit muud asja

Tigrano
10.02.09, 22:18
tra täitsa türi ja paide... tekkis korraks külm higi.. just kandsin rahad starsist välja ja moneybookersisse.. sisse logides.. õnneks oli raha kontol ja insta paroolivahetus ka...

ja krt vist ühe korra sinna moneybooker.com lehe kaudu logisin sisse ka... täitsa pael. kurat.. edaspidi kasutan küll netellerit või miskit muud asja


Kas ma saan valesti aru või, aga see moneybooker.com on okei leht ju ikka, mille MB ise omastanud, et vältida kurikalade plaane.

leits
11.02.09, 11:20
Kas ma saan valesti aru või, aga see moneybooker.com on okei leht ju ikka, mille MB ise omastanud, et vältida kurikalade plaane.


mkm, seal pole versign logo (turvalisuse teema).

CTXrix
11.02.09, 11:36
Kas teil tuleb ka nüüd standardina moneybookersist Eestisse panka kandes 60.- eegune pangapoolne ripoff? (Et kannad MB-st 1000.- kr - millest on juba maha läinud see 28.- kr MB teenustasu ja kontole jõuab 940.-). Mul see standard nüüd, ei teagi kas võtavad igalt summalt...näiteks 200 eegu pealt ka. See oleks haige.

kilu6
11.02.09, 12:09
Kas ma saan valesti aru või, aga see moneybooker.com on okei leht ju ikka, mille MB ise omastanud, et vältida kurikalade plaane.


Jah, sama teema oli juba foorumites paar aastat tagasi, mõlemad pealehed suunavad sisselogimisel samale aadessile https://www.moneybookers.com/app/login.pl

Seega see konkreetne aadress pole probleem.

Hullem on, kui kasutate moneybookersis, oma emailil, ranka foorumis ja Pokerstarsis sama salasõna – ranka kougib salasõnad välja ja teeb kontod tühjaks :)

Kunagi üks phishing asju oli, kui mingi tüüp tegi paypal.com kõrvale paypaI.com (NB! l asemel I) ja kogus salasõnu.

Siin üks onu räägib paarist konkreetsest phishing emailist:
http://www.youtube.com/watch?v=uYeit_5pHo0

antnx
11.02.09, 12:23
Kui seda verisign asja natuke lähemalt uurida siis seda pole võimalik n.ö võltsida.

masterpuppet
11.02.09, 12:46
Kilu6, rankal ei ole võimalik lihtsalt teada saada antud foorumikasutajate salasõnud, sest antud foorumi soft krüpteerib need salasõnad ära ja ranka neid ei näe.

taipupole
11.02.09, 12:48
Kas teil tuleb ka nüüd standardina moneybookersist Eestisse panka kandes 60.- eegune pangapoolne ripoff? (Et kannad MB-st 1000.- kr - millest on juba maha läinud see 28.- kr MB teenustasu ja kontole jõuab 940.-). Mul see standard nüüd, ei teagi kas võtavad igalt summalt...näiteks 200 eegu pealt ka. See oleks haige.


Ma pole kindel, kuid kas see pole äkki sellest, et MB teeb kande dollarites ehk kui sul kroonikonto, siis convert to dollars convert to kroon ja ongi raha lännu vahelt.

kilu6
11.02.09, 12:48
Kilu6, rankal ei ole võimalik lihtsalt teada saada antud foorumikasutajate salasõnud, sest antud foorumi soft krüpteerib need salasõnad ära ja ranka neid ei näe.


Ma tean. See oli nali.

kilu6
11.02.09, 12:50
Kas teil tuleb ka nüüd standardina moneybookersist Eestisse panka kandes 60.- eegune pangapoolne ripoff? (Et kannad MB-st 1000.- kr - millest on juba maha läinud see 28.- kr MB teenustasu ja kontole jõuab 940.-). Mul see standard nüüd, ei teagi kas võtavad igalt summalt...näiteks 200 eegu pealt ka. See oleks haige.


Mul MB dollarites ja konto eesti ühes pangas ka dollarites, midagi maha ei läinud (va Moneybookersi teenustasu).

antnx
11.02.09, 12:59
Mul ka see jama, et MB kroonides.

CTXrix
11.02.09, 13:00
Mul MB dollarites ja konto eesti ühes pangas ka dollarites, midagi maha ei läinud (va Moneybookersi teenustasu).


SEB on mingi värdjas siis äkki. Mul on MB ka kroonides. Ja iga kord läheb 60 krooni maha.

levis
11.02.09, 13:13
Swedbank võtab 30eeki. Kas MB konto dollarites või kroonides, küsimus, et kes suurema kirvega konverteerib, kas pank või MB. Ma pakun, et ega suurt vahet seal polegi.

antnx
11.02.09, 13:44
Peaks tegelikult rääkima MB-ga. Äkki saavad aru kui sulgen oma vana konto ja teen uue. Äkki saab kuidagi konsensuele jõuda

kollane
11.02.09, 13:51
Peaks tegelikult rääkima MB-ga. Äkki saavad aru kui sulgen oma vana konto ja teen uue. Äkki saab kuidagi konsensuele jõuda



mingi teema käis ka kuskilt läbi vist oli PN foorumis, et ainuke kuidas muuta saad on konto kinni panna ning uus avada.Aga siis hakka kinnitama jälle pangakontot jne, ilmatuma aeg jälle. uut teha pole soovitav.
igatahes kirjas seal jah, et muuta ei saa. mis on väga halb.

antnx
11.02.09, 13:55
Peaks proovima. Aega samas nagu on hetkel pole cashoudiga kiiret.

LuuK
11.02.09, 14:02
Mul MB dollarites ja konto eesti ühes pangas ka dollarites, midagi maha ei läinud (va Moneybookersi teenustasu).

Ära siis nüüd salatse, ütle kohe ilusti ära kuhu panka ma oma konto tegema pean.

antnx
11.02.09, 14:11
Panin vana MB konto kinni. Tegin uue ja võtsin uue emaili. Nüüd on asi korras. Vähemalt peaks olema

ranka
11.02.09, 19:57
Kilu6, rankal ei ole võimalik lihtsalt teada saada antud foorumikasutajate salasõnud, sest antud foorumi soft krüpteerib need salasõnad ära ja ranka neid ei näe.


Aga kui raske on foorumi paroolide krüpteeringuid lahti muukida? Ma ei küsi seda sellepärast, et ise midagi varastada vaid sellepärast, et näiteks kui keegi häkib serverisse ja varastab foorumi databaasi. Kas tal on võimalik siis paroole lahti teha? Kui jah, kui raske see on?

Ja see on OBVIOUS, et igal pool, kus on Teil rahad, millest Teil kahju tuleb kaitsta unikaalsete paroolidega.

masterpuppet
11.02.09, 20:02
Ilmselt suudaks seda teha ainult antud softi tegija, kes teab algoritmi jne jne. Võimalik ka, et kui tegemist freeware foorumiga, siis võib sellel olla tohutult tagauksi ja auke, millest pahategijad sisse saaksid. Ilmselt peaks asja googeldama ka, sest ise rohkem ei tea.

kilu6
11.02.09, 20:24
Aga kui raske on foorumi paroolide krüpteeringuid lahti muukida? Ma ei küsi seda sellepärast, et ise midagi varastada vaid sellepärast, et näiteks kui keegi häkib serverisse ja varastab foorumi databaasi. Kas tal on võimalik siis paroole lahti teha? Kui jah, kui raske see on?

Ja see on OBVIOUS, et igal pool, kus on Teil rahad, millest Teil kahju tuleb kaitsta unikaalsete paroolidega.


SMF foorum: "You cannot decrypt SMF passwords. There is a ONE-way hashing algorithm. They are hashed with sha1 and a salt."

Ma ei tea, mitmebitist SHAd (Secure Hash Algorithm) SMF kasutab, aga põhimõtteliselt seda ei saagi tagasi keerata.

http://en.wikipedia.org/wiki/SHA_hash_functions

ranka
11.02.09, 20:39
Ei taha seda seina sodida, siis jätkame teemat siin: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,846.msg27512.html#msg27512

Davy
15.02.09, 23:50
Soliidne :-[

Last successful login 14 Feb 2009, 12:43 (CET)
2 failed login attempts since then

Peale viimast login-i magasin.

Kuna phishing saite olen hoolikalt vältinud, kas teema on siis äkki mu arvutis(keylogger vms?) Kusjuures just peale viimast foorumi teemat phising saidist vahetasin oma moneybookersi parooli ära.

LuuK
16.02.09, 00:10
See ei pruugi ju üldse sinu arvutiga seotud olla.

BuildUp
19.02.09, 00:57
Ma saan aru, et MB võtab 60 eeku converteerimise eest, aga kas see on sama nii 100$ kui ka 1000$ või mida rohkem välja võtad, seda rohkem pead maksma? ::)

Tigrano
19.02.09, 02:25
Ma saan aru, et MB võtab 60 eeku converteerimise eest, aga kas see on sama nii 100$ kui ka 1000$ või mida rohkem välja võtad, seda rohkem pead maksma? ::)


Summa pealt peaks olema, mida rohkem võtad välja, seda rohkem ka tasu võtab ;)

antnx
19.02.09, 12:29
Mina panin oma ühe MB konto kinni ja avasin teise. Kirjutasin toweri supporti, et tahan uuele kontole cashouti teha. Nemad lahendasid asja ilusti ära.

Oliverk
19.02.09, 12:44
Vaatsin seda asja. FAQ oli nagu kirjas et uue konto tegemine keelatud. Hea meelga teeks endalegi dollari oma.

leits
19.02.09, 12:48
mina ei kasuta enam mb'd, otse kütan rahad panka ... milleks maksta peale neile ?

UdusOlevSiil
19.02.09, 12:51
mina ei kasuta enam mb'd, otse kütan rahad panka ... milleks maksta peale neile ?


Tower ju ei lase otse panka kanda.

leits
19.02.09, 12:55
krediitkaardile otse?

Tarmonator
19.02.09, 13:10
eestlased ei saa ka krediitkaardile towerist.

Tigrano
19.02.09, 13:36
eestlased ei saa ka krediitkaardile towerist.


Jep, lootusetu. Moneybookers ainuke vahend.

ranka
19.02.09, 17:21
Soliidne :-[

Last successful login 14 Feb 2009, 12:43 (CET)
2 failed login attempts since then

Peale viimast login-i magasin.

Kuna phishing saite olen hoolikalt vältinud, kas teema on siis äkki mu arvutis(keylogger vms?) Kusjuures just peale viimast foorumi teemat phising saidist vahetasin oma moneybookersi parooli ära.


Kas kuskil on märke su MB-st - näiteks email? Et eboxis vedeleb miski vana MB reklaam kiri. Kui jah ning on võimalik kontrollida, kas keegi on loginud su emaili (gmailil oli võimalik), siis tee seda.

Ja scani oma kompuuter üle anti-viirusega, kui ei ole AV-d, siis kasuta AVG-d freed. Samuti pane firewall peale (windowsi oma ei ole firewall), kui ei ole siis comodo firewall on hea. Kui scanid tehtud ja firewall peal, siis tõmba ad-aware ja spybot ning mõlemaga scani kompuuter läbi. Kui tehtud, siis kõik errorid kontrolli üle ja obv paranda ning checka, ega keyloggerit/viirust arvutis ei ole.

Kui need tehtud, siis vaheta absoluutselt kõikide emailide, pokkerikontode, pangakontode - ühesõnaga absull kõikide asjade paroolid, mis võivad sulle tulevikus majandusliku kahju tekitada, kui paroolid satuvad võõraste inimeste kätte, kellel on pahatathtlikud mõtted.

Ning igal pool kasuta erinevaid paroole ja mida tähtsam (eluliselt) on sulle sait (pank, pokkerituba main rolliga, e-wallet jne), seda tugevam olgu parool.

ranka
19.02.09, 17:26
Soliidne :-[

Last successful login 14 Feb 2009, 12:43 (CET)
2 failed login attempts since then

Peale viimast login-i magasin.

Kuna phishing saite olen hoolikalt vältinud, kas teema on siis äkki mu arvutis(keylogger vms?) Kusjuures just peale viimast foorumi teemat phising saidist vahetasin oma moneybookersi parooli ära.



Aa ja 1 asi veel - arvan, et su arvutis keyloggerit ei ole, muidu ei oleks tal failed logineid olnud :) Ja kus sul need failed loginid kirjad olid? MB-s? Kui jah, siis lenda emaili, mis on seotud MB kontoga ning kontrolli, kas sul on seal faild kirjad alles. Kui on siis on lambi rünnak, et keegi on pannud ehk miski kasutaja valesti või lihtsal teab su kasutajanime ning proovis sisse logida. Kui neid kirju pole alles, siis keegi on häkkinud su emaili sisse ja peaksid kindlasti emaili parooli ja kõik paroollid, mis selle emailiga seotud.

Aga scanid tee kindlasti ära ning igal pokkerimängijal peaks olema sellien kaitse:
* AV (anti virus)
* Firewall
* Spyware vastu - 1 oli veel, mis teeb logid aga ma ei oska neid loge lugeda;
* JA obv, bookmarkid. Ainult kasutada firefoxi, internet exploreri panna kõik asjad põhja, et ei salvestaks ühtegi cookiet ega midagi, sest kui keegi peaks kasutama. Ning mitte käi kahtlastel saitidel - porno, crackid jne. Ja kui midagi tõmmata, siis enne avamisti alati scanida üle! Sest ükski proge ei hakka karjuma, kui miski tõmbamis programmi nakatunud faili tõmbad (näiteks limewirega lugu) ja siis lase enne avamist scaniga üle ning olen leidnud mitmeid kordi nii viirusi.

50CandyJoe
20.02.09, 13:18
Kuna hakkan MB-sse esimest korda raha sisse kandma, siis tekkis küsimus, kas mulle on kulukam kanda Hansa EEK kontolt MB kontole, kus on USD-d või on parem teha Hansasse USD konto? Ja sama küsmus MB-st raha välja kandmise kohta.

kilu6
20.02.09, 13:59
Kuna hakkan MB-sse esimest korda raha sisse kandma, siis tekkis küsimus, kas mulle on kulukam kanda Hansa EEK kontolt MB kontole, kus on USD-d või on parem teha Hansasse USD konto? Ja sama küsmus MB-st raha välja kandmise kohta.




Moneybookersis pole kuskil öeldud, mis vahetuskursiga vahetavad. Arvan, et Hansas on parem kurss.

Moneybookers:
In which currency should I make a bank wire deposit?
To avoid currency exchange charges imposed by the banks, we strongly recommend that you send us the funds in the same currency in which Moneybookers' bank account is held. The currency of Moneybookers' bank accounts is displayed along with all other necessary details.

Fortune
20.02.09, 14:08
Ja scani oma kompuuter üle anti-viirusega, kui ei ole AV-d, siis kasuta AVG-d freed.


Selles suhtes, et olgu ükskõik kui hea antivirus, üks antivirus ei suuda kunagi kõige eest kaitsta. Mul endal nt. pole ühtegi antiviirusprogrammi arvutis, aga scannin aeg-ajalt üle mingi 5-6 online scanneriga ja olen päris kindel, et see annab parema kaitse kui mingi ühe antiviirusega jamamine. Pane lihtsalt googlisse online antivirus scanner ja hakka järjest tegema neid.

ranka
20.02.09, 15:45
Selles suhtes, et olgu ükskõik kui hea antivirus, üks antivirus ei suuda kunagi kõige eest kaitsta. Mul endal nt. pole ühtegi antiviirusprogrammi arvutis, aga scannin aeg-ajalt üle mingi 5-6 online scanneriga ja olen päris kindel, et see annab parema kaitse kui mingi ühe antiviirusega jamamine. Pane lihtsalt googlisse online antivirus scanner ja hakka järjest tegema neid.


Miks sa arvad, et online scanner on parem, kui arvutis olev AV, mis teeb päevasid scäanne ning samuti uinuvas olekus jälgib arvutit, kui 24 tundi sees? Dumb useritele on AV väga hea, sest tihti võib ta kisama hakata, et leidis viiruse ning uutel AV on ka Mozilla Firefoxiga töötav kaitse. Näiteks kui googeldada mingit saiti, siis annab juba infot ette, et tegu võib olla phising lehe või lehega, mis sisaldab viirusi, spyware jne.

Ja osad viirused ja keyloggerid on sellised, et nad on su arvutis ainult X aja ning kui peremees on saanud kätte vajaliku info siis keylogger uninstallib end ning su arvuti on puhas. Sellistel hetkedel võib daily scan su tagumiku päästa, online scan kindlasti mitte.

Samuti tänapäeva arvuti on väga-väga võimsad ning see, et sul AV, spyware ja firewall korraga kogu aeg töös on ei tee arvutit mitte üldse aeglasemaks ja seetõttu ei tohiks see mitte kedagi häirida, et nad sul vaikselt olemas on. Isegi kui mu turvalisus on tõsteti 1% on see piisav kasutegur, et ma neid kasutaks.

Fortune
20.02.09, 16:09
Miks sa arvad, et online scanner on parem, kui arvutis olev AV, mis teeb päevasid scäanne ning samuti uinuvas olekus jälgib arvutit, kui 24 tundi sees? Dumb useritele on AV väga hea, sest tihti võib ta kisama hakata, et leidis viiruse ning uutel AV on ka Mozilla Firefoxiga töötav kaitse. Näiteks kui googeldada mingit saiti, siis annab juba infot ette, et tegu võib olla phising lehe või lehega, mis sisaldab viirusi, spyware jne.

Ja osad viirused ja keyloggerid on sellised, et nad on su arvutis ainult X aja ning kui peremees on saanud kätte vajaliku info siis keylogger uninstallib end ning su arvuti on puhas. Sellistel hetkedel võib daily scan su tagumiku päästa, online scan kindlasti mitte.

Samuti tänapäeva arvuti on väga-väga võimsad ning see, et sul AV, spyware ja firewall korraga kogu aeg töös on ei tee arvutit mitte üldse aeglasemaks ja seetõttu ei tohiks see mitte kedagi häirida, et nad sul vaikselt olemas on. Isegi kui mu turvalisus on tõsteti 1% on see piisav kasutegur, et ma neid kasutaks.




Seda, et mul pole ühtegi AV-d arvutis võtsin suht enda seisukohast, sest ise ma tean mis ma arvuti taga teen ja igast kahtlaseid asju alla ei tiri. Dumbuseritele peaks muidugi mingi AV peale panema, sellele ma pole vastu vaielnudki, vaid tahtsin lisada, et isegi sellele ühele AV-le lisaks võiks aeg-ajalt teha üle mõnede teiste AV-de online scanne. Vaevalt keegi endale 6 erinevat AV-d ostab, siis ongi lihtsam teha online scanne, sest need tasuta.

Arvuti võimsus läheb juba väga individuaalseks kätte ära, kellel on ja kellel pole, aga muidugi liigne turvalisus ei tule kunagi kahjuks.

LuuK
20.02.09, 19:22
Keegi modemi ja ruuteri firewalli headust oskab kommenteerida?

ranka
20.02.09, 19:43
Läheme juba liiga kaugele offtopikuga. Tee uus teema, küsi offtopik teemas või siis siin:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,430.0.html

kilu6
21.02.09, 02:31
Kuna hakkan MB-sse esimest korda raha sisse kandma, siis tekkis küsimus, kas mulle on kulukam kanda Hansa EEK kontolt MB kontole, kus on USD-d või on parem teha Hansasse USD konto? Ja sama küsmus MB-st raha välja kandmise kohta.





Nii, vaatasin järgi
Moneybookersis EUR-EEK 15.57
Swed EUR-EEK 15.62 (ülekandekurss)
See tähendab, et Swedis on parem kurss, kui Moneybookersis (on ka loogiline)

Lisaks lisab Moneybookers valuuta vahetamisel veel transaction fee 1.75% summalt!!
Ja lisaks ma arvan, kui on vaja konverteerida EEK-USD, siis Moneybookers konverteerib kõigepealt EEK-EUR ja siis EUR-USD.

--
For transactions involving currency conversion Moneybookers adds 1.75% to our wholesale exchange rates for foreign currency. This charge serves as a protection against the volatility and risk associated with FX markets. The Moneybookers exchange rates are updated on a regular basis throughout the day.

Provoker
21.02.09, 20:18
ülavalmainitud keyloggerite vastu kasutan ma veebis surfates firefoxi addoni nimega keyscrambler. tegemist programmijupiga mis kodeerib iga su klahvivajutuse random sümboliks klaviatuurilt.

Tigrano
21.02.09, 23:24
ülavalmainitud keyloggerite vastu kasutan ma veebis surfates firefoxi addoni nimega keyscrambler. tegemist programmijupiga mis kodeerib iga su klahvivajutuse random sümboliks klaviatuurilt.


Päris asjalik võib olla.

Rage
25.02.09, 15:52
tegin mingi nädalake tagasi moneybookersisse omale accounti... currency'ks panin EEK, nüüd märganud foorumis erinevaid jutte, et see on halb, kuna miski konvertimise tasu plekid...

ehk siis.. saan ma õigesti aru, swedbankist kannan moneybookersisse pappi eekides.. mingit teenustasu vist ei ole va swedi enda miski 6 eeku ülekande eest eks.. siis moneybookersis on mul eekid... mida siis kannan näiteks luckyacesisse või towerisse vms taaladeks.. siis eekidest taaladeks convertimisel võetakse mingi päevakurss aluseks + maksan MB'le convertimise tasu? ja tagasi kandmisel towerist või luckyace'st taaladena.. muudetakse need MB kontole eekudeks päevakursi järgi ja jälle konverteerimise tasu?

kui mul oleks currency taalad, siis swedist kandes päevakursi järgi pannakse taaladesse aga rahavahetuse miskist konverteerimise tasu ei ole ega ju?

kas accountil jooksu pealt suppordiga suheldes currency't muuta ei saa?

Tigrano
25.02.09, 15:54
tegin mingi nädalake tagasi moneybookersisse omale accounti... currency'ks panin EEK, nüüd märganud foorumis erinevaid jutte, et see on halb, kuna miski konvertimise tasu plekid...

ehk siis.. saan ma õigesti aru, swedbankist kannan moneybookersisse pappi eekides.. mingit teenustasu vist ei ole va swedi enda miski 6 eeku ülekande eest eks.. siis moneybookersis on mul eekid... mida siis kannan näiteks luckyacesisse või towerisse vms taaladeks.. siis eekidest taaladeks convertimisel võetakse mingi päevakurss aluseks + maksan MB'le convertimise tasu? ja tagasi kandmisel towerist või luckyace'st taaladena.. muudetakse need MB kontole eekudeks päevakursi järgi ja jälle konverteerimise tasu?

kas accountil jooksu pealt suppordiga suheldes currency't muuta ei saa?


Jah, kõige hullem ongi, kui konverteeritakse näiteks Toweris väljakandmisel kõik eekidesse, sest nende kursid kipuvad olema jubedad + pluss vahendustasu 1.5% vist summast.

marguzz22
25.02.09, 15:54
Väike soovitus moneybrookers konto dollarites ja tee endale ka dollarikonto või eurodes, ja probleeme pole

Rage
25.02.09, 15:56
Väike soovitus moneybrookers konto dollarites ja tee endale ka dollarikonto või eurodes, ja probleeme pole
maitea kas ma viitsin eraldi kontot teha.. aga kui ma oma eegi kontolt kannan MB'sse taalades.. siis swedil on ka mingi konvertimise maks.. või lihtsalt päevakursi järgi vahetatakse.. imo oleks loogiline viimane variant.

Tigrano
25.02.09, 15:58
maitea kas ma viitsin eraldi kontot teha.. aga kui ma oma eegi kontolt kannan MB'sse taalades.. siis swedil on ka mingi konvertimise maks.. või lihtsalt päevakursi järgi vahetatakse.. imo oleks loogiline viimane variant.

Miks sa peaks eegi kontolt kandma MB taalades? Kui nagunii MB konto on eekides ja konverteerib kõik ümber jälle.

Rage
25.02.09, 16:17
Miks sa peaks eegi kontolt kandma MB taalades? Kui nagunii MB konto on eekides ja konverteerib kõik ümber jälle.
ma räägin juhul kui MB konto ümber taaladeks teen.. miskit 1,5% ei tahaks nagu MB'le maksta iga kanne..

Oliverk
25.02.09, 17:37
Räägi mulle ka kuda sa selle eek to usd teed. Heameelega teeks ka.

Tigrano
25.02.09, 17:41
ma räägin juhul kui MB konto ümber taaladeks teen.. miskit 1,5% ei tahaks nagu MB'le maksta iga kanne..


Ümber ei saagi teha, siis pead accoundi sulgema ja uue tegema, igavene jamamine. 1.5% maksad nii või naa, võin eksida ka %-dis aga minumeelest oli 1.5%. Seega päris kopsakas summa läheb kaduma alati, isegi, kui moneybookers oleks $ või eurodes.

Tarmonator
25.02.09, 17:45
Ümber ei saagi teha, siis pead accoundi sulgema ja uue tegema, igavene jamamine. 1.5% maksad nii või naa, võin eksida ka %-dis aga minumeelest oli 1.5%. Seega päris kopsakas summa läheb kaduma alati, isegi, kui moneybookers oleks $ või eurodes.


eee...ega ikka ei lähe küll.
minu moneybookers on daalades, sampo panka laekub ka daalades, väljavõtmis tasu 2,3$(vist) per tehing.
pangast bookersisse läheb hetkekursiga vastavalt pangale

Oliverk
25.02.09, 17:48
Ümber ei saagi teha, siis pead accoundi sulgema ja uue tegema, igavene jamamine. 1.5% maksad nii või naa, võin eksida ka %-dis aga minumeelest oli 1.5%. Seega päris kopsakas summa läheb kaduma alati, isegi, kui moneybookers oleks $ või eurodes.


Kas see sulgemine ja uuesti avamine on legaalne? vaatsin et sulgeda täiesti saab. Mul kiiret pole teek selle kadalipu kontode aktiveerimisega/verifitseerimise uuesti läbi

Tigrano
25.02.09, 17:49
Kas see sulgemine ja uuesti avamine on legaalne? vaatsin et sulgeda täiesti saab. Mul kiiret pole teek selle kadalipu kontode aktiveerimisega/verifitseerimise uuesti läbi

Ise pole sulgenud aga nagu aru saan, siis paljud sedasi teevad ja kõik peaks legaalne olema. Lihtsalt reegel on seal selline, et mitut accounti ei tohi korraga omada.

Tarmonator
25.02.09, 17:55
pole ise küll kunagi seda teinud, aga nii palju kui foorumitest lugenud olen, on see ikka paras aju****.
vb netelleri poole vaadata?

Oliverk
25.02.09, 17:57
Ei tea panin konto kinni. Miski raha oli peal. Saadavad selle ära ja siis konto kinni. Eks näis mis saab.

Tigrano
25.02.09, 17:58
pole ise küll kunagi seda teinud, aga nii palju kui foorumitest lugenud olen, on see ikka paras aju****.
vb netelleri poole vaadata?



Netteller ei tööta näiteks Ongames, seega minu ainuke valik MB, misiganes maksu naad ka ei võtaks, pean seda kasutama.

masterpuppet
25.02.09, 18:06
Keegi meie foorumist läbis ju antud kadalipuu edukalt? Äkki oli antax?
Võtan kah ilmselt antud kadalipu ette. Neteller on Eurides ning moneybookers võiks siis olla $.

masterpuppet
25.02.09, 22:35
Sain siis oma esitatud küsimuse peale sellise vastuse. Suht jama, sest uut telefoni numbrit ei ole ilmselt küll kusagilt võtta ning krediitkaart on ka ainult üks. Seega ilmselt peab sebi minema ja uue konto tegema, kuid toob ainult lisakohustusi juurde. :/


Dear Mr. Karja,

Thank you for contacting the Moneybookers customer service.

We would like to inform you that we cannot change the currency of your Moneybookers account due to regulatory restrictions.

However, if you need to change the currency, you should first close your present Moneybookers account through the Messaging centre of your account >>> "Account / security" section. Upon this, you should be able to open a new account in Moneybookers with the respective currency.

Please be informed that in such a case, you will not be able to use the credit/debit cards, the bank accounts, the email address and the mobile phone number, already registered in your current Moneybookers account.

We hope you find the information provided useful.

Best regards,
Anna
Moneybookers Team

Oliverk
25.02.09, 23:18
Pees siis :D

antnx
26.02.09, 11:38
Sain siis oma esitatud küsimuse peale sellise vastuse. Suht jama, sest uut telefoni numbrit ei ole ilmselt küll kusagilt võtta ning krediitkaart on ka ainult üks. Seega ilmselt peab sebi minema ja uue konto tegema, kuid toob ainult lisakohustusi juurde. :/




Mobiili numbrit pole vaja kui sa just mobile paymenti teha ei taha. Mul vedas sellesmõttes, et deposiidi tegin credit/debit cardilt. Nüüd sain Bank accounti ilusti verifitseeritud. Kui vaja credit/debit cardi siis teen unetis virtuaal kaardi ja panen raha sellekaudu MB-sse

Rage
26.02.09, 12:03
ok mul peaks asi lihtsam olema, kuna ma pole MB'sse veel ühtegi ülekannet teinud.. ehk krediitkaarti saan ikka kasutada.. mobla numbriga on ka pohhui.

Oliverk
26.02.09, 12:25
Sain eile aruüärimise peale vastuse, et kui uue konto teen võtan nendega ühendust ja kustutavad vanad mu kontod ja krediitkaardi andmed oma baasist ära ja saab uude kontosse need lisada. Kui kõik korda saan annan siin märku ja saavad teised ka kontovahetuse ette võtta kellel tarvis.

BuildUp
26.02.09, 13:05
Sain eile aruüärimise peale vastuse, et kui uue konto teen võtan nendega ühendust ja kustutavad vanad mu kontod ja krediitkaardi andmed oma baasist ära ja saab uude kontosse need lisada. Kui kõik korda saan annan siin märku ja saavad teised ka kontovahetuse ette võtta kellel tarvis.


Oh oleks huvitatud küll. Maksin praegu juba pmts 10k peale 500 eeku lihtsalt konverteerimis tasu. :-[

kollane
26.02.09, 13:59
jube pikaks kujuneb see protsess ikka, aga kindlasti tuleb ära teha ma usun.
anna siis teada kaua kogu see protsess aega võttis, kuni panga konto kinnitamiseni jne.

antnx
26.02.09, 14:31
no mul kestab juba 2 nädalat. Kõige keerulisem osa on Toweriga asjad korda ajad, et ma tahan vana konto kinni panna

Rage
01.03.09, 15:26
wtf.. maitea.. ma leidsin moneybookers.com'st sellise koha:

contact -> email support -> my profile -> I want to change the currency of my Moneybookers account

valisin sealt USD, ütles, et changed ja nüüd monebookersis oma profiili vaadates näitab ka, et tegemist on USD acciga.

antnx
01.03.09, 15:30
EI ole võimalik. See ilmselt mingi uus muudatus kuna kõik hakkasid massiliselt accounte muutma. Väga haige. Ma nägin 3 nädalat vaeva et muuta accounti ja valuutat nüüd siis selline asi. TERE!

Rage
01.03.09, 15:48
küsimus veel selline.. moneybookersisse raha kandes.. kannate sinna moneybookersi hansapanag kontole eks?

mis valuutas? see muidu EEK konto, siis kannategi eekides või ikkagi taalades?

masterpuppet
01.03.09, 15:51
Mnjaaah, jama, lootsin, et saan vahetada, aga tutkit.


Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Moneybookers account. This is strictly against our terms and conditions and result in account closure.

Tigrano
01.03.09, 16:21
Nüüd on siis sellele Moneybookeri valuuta küsimusele punkt pandud, et valuutat enam muuta ei saa. Mis tehtud, see tehtud.

antnx
02.03.09, 13:24
Saab küll kui Uue konto teed. Vana peab enne kinni panema. Support lubab seda!

Oliverk
02.03.09, 13:26
Mul ikka veel ootab cashouti mingi 5 päeva vist juba ja konto veel lahti. Munevad raisad. Saaks juba uue teha kui saaks vana kinni.

masterpuppet
02.03.09, 15:48
Nädalavahetus oli vahel ju. Siis nad üldse ei tegutse.

BuildUp
03.03.09, 10:39
Ma ei saa ka pappi kätte. :-\ Pean seal kontot kinnitama. 1 korra saatsid min summa MB-sse koodiga, panin selle sinna sisse ära. Siis ütlesid, et pean nüüd veel 100 eeku panka saatma, et veel kinnitada, aga seda raha pole ikka veel ilmunud(mingi 6 päeva vist möödas). >:(

Rage
03.03.09, 10:45
pühapa panin SEBist MB poole raha teele, siiani pole kohale jõudnud:-/

EDIT:nüüd peale lõunat jõudis kohale.

Oliverk
03.03.09, 12:23
Raha Sebis ja konto kinni. Proovin siis uut teha ja vanu andmeid baasist kustudada lasta.

antnx
03.03.09, 13:01
Jõudis ka raha kohale. Ärge muretsega läheb natuke aega.

Kokkuvõtvalt.

Jamasin mis ma jamasin kokku läks selle kammajaaga pea kuu aega. Pole hullu nüüd uus konto USD tehtud ja esimesed raha kandedki juba tehtud. Kes viitsib ja tahab võiks selle asja ära proovida.

BuildUp
06.03.09, 21:36
Kas pole mitte tore. >:( >:( >:( On kellelgi veel sellist jama olnud?

Dear Mr. , We are contacting you with regards to your withdrawal from Moneybookers which you have requested on 04.03.2009. Please be informed that, unfortunately, there are technical difficulties with our local bank in Estonia and currently your withdrawal cannot be processed. However, please be advised that we are able to send the payment as an EEK transfer from our international bank account. For this purpose, you will need to provide us with the exact SWIFT and IBAN of your bank account, so that we can process our withdrawal - please keep in mind that since the transfer will then be an international one, additional banking charges may apply. Please use our messaging interface to upload the requested information- log in>> go to the "my account" section>> email support>> account/ security. You should then click on the "You have requested information and/or documents from me". In the field provided for ticket ID number you should type the number enclosed in the subject line of this email. We thank you in advance for your kind cooperation. We are looking forward to hearing from you at your earliest convenience. Best regards, TsvetinaYour Moneybookers team

rohelinekonn
06.03.09, 22:37
Raha Sebis ja konto kinni. Proovin siis uut teha ja vanu andmeid baasist kustudada lasta.


eks anna teada kuidas asjad kujunevad. Hetkel alustan kah kinni panemise protsessi.
Kuidas sa neile teada annad et tahad andmed ära kustutada nende andmebaasist? Panin close account ja kuna vist 22 eeki seal oli siis matsust löödi kinni kohe konto :P
Või noh samas mul vist on kergem kasutada oma teist panga kontot ja meili aadressi.
Küsimus on ainult kui uue konto tööle saan kuidas ma siis Toweris ja mujal neile selgeks teen et olen oma klemm uue kontoga. See vast hakkab kõige suurem jama olema

LuuK
07.03.09, 22:39
Mis panka Moneybookers Eestis kasutab?

ranka
07.03.09, 22:50
Mis panka Moneybookers Eestis kasutab?


Minuteada hanza ehk swedbank.

Oliverk
08.03.09, 00:55
No hetkel mul uus konto olemas. Aga nad käskisid esmapsäeval saata meili et laseksin vanad pangakaardid ja kontod ja muud möllud ära kustutada vanalt kontolt enne kui uude need lisan. Hetkel 0 vastust nendepoolt. Peab jalaga aanusesse kütma esmaspäeval. Saaks selle korda siis ainult konto ja krediit verifitseerida ja korras.

Tigrano
08.03.09, 12:14
No hetkel mul uus konto olemas. Aga nad käskisid esmapsäeval saata meili et laseksin vanad pangakaardid ja kontod ja muud möllud ära kustutada vanalt kontolt enne kui uude need lisan. Hetkel 0 vastust nendepoolt. Peab jalaga aanusesse kütma esmaspäeval. Saaks selle korda siis ainult konto ja krediit verifitseerida ja korras.


See kirjavahetus on alati olnud meeletult aeglane.

rohelinekonn
09.03.09, 12:05
6 märts panin kinni kontoi ja tegin uue. Kust saatsiun neile kirja oma soovidega. 8 märts sain vastuse.

Dear Mr,


Thank you for writing to us about your issue.

We would like to inform you that it is not our policy to delete account information from our system. We would like to assure you that your private data will be safe, as guaranteed by our Privacy Policy. It is available in the bottom part of the Moneybookers web page.

We could as an exception, however, remove the bank account from your closed account so that you could use it in your new one. We have notified an authorised employee who will do that over the next two business days. In the meantime we reserve the right to contact you should we require additional information from you.

Once your bank account is removed from your old account, you will be able to add it and use it with your new account. Please be aware that the resolutions of your case is not a general practice so please avoid such requests in the future.

We hope to have been of assistance. Please feel free to contact us again from the Messaging Centre (Email Support section) and we will provide you with all the assistance that you may need.


Sama päeva õhtul

Dear Mr,


We would like to inform you that your bank account is now removed from your closed account (xxx@xxx). You can now try to add it to your active account - the one registered with the email address xxx@xxx.

Unfortunately you will not be able to use the credit card from your closed account within the Moneybookers system. Please do not try to add this credit card or your account will be automatically locked.

If you should have any questions, please feel free to contact us again from the Email Support section (Messaging Centre).


Et siis alla nädala ja sain oma asjad korda. Üllatavalt kiiresti. Nüüd siis on veel vaja teha pokkeri tubadele selgeks et see minu konto on.

Tigrano
09.03.09, 12:13
Ühesõnaga, saab ikka uue valuutaga accounte teha ;D

Oliverk
09.03.09, 12:40
Mul lubasid suure suuga krediitkaardi ka kustudada. Enne ei jäta kui seda ka teevad :D Mul pole teist kuskilt võtta kahjuks.

Oliverk
09.03.09, 18:11
Rattad hakkasid pöörlema. Pangakonto võin juba lisada. Krediidiga pidi aega minema veel. Loodame parimat.

leho57
11.03.09, 18:36
mul täiesti teisest vallast küsimus moneybookersi kohta. Kui ma lisan sinna oma arvenumbri ja tahan moneybookersi arvele rahhi kanda, siis annab ta mulle mingi arvenumbri ja viitenumbri kuhu ülekanne teha. Kui näiteks hansapangast proovin seda teha siis ütleb, et viitenumber ei vasta standardile... mis kamm sellega on, on kellelgi kogemusi?

kollane
11.03.09, 18:46
mul täiesti teisest vallast küsimus moneybookersi kohta. Kui ma lisan sinna oma arvenumbri ja tahan moneybookersi arvele rahhi kanda, siis annab ta mulle mingi arvenumbri ja viitenumbri kuhu ülekanne teha. Kui näiteks hansapangast proovin seda teha siis ütleb, et viitenumber ei vasta standardile... mis kamm sellega on, on kellelgi kogemusi?



see number ei lähe viitenumbri lahtrisse vaid selgitusse ;)

BuildUp
19.03.09, 17:48
Pidin juba hakkama vihast kirja kirjutama MBsse(mingi üle 2-3nädala olen jamanud selle MBga), aga enne otsustasin igaksjuhuks uneti tsekkida ning wow, raha oli vahepeal üle tulnud. Tavaliselt on ta ka meili peale kirja saatnud, et cash on üle ja panin, et ta sms ka saadaks, aga ei ole teinud seda. I don`t no.

masterpuppet
28.03.09, 21:36
Nii, tehin moneybookersist suurema väljamakse ning nüüd hakkasid mind uue asjaga tüütama.


you should send us a scanned copy of your paper bank statement or screen-shot of your online banking, that shows:

-account number of your bank account
-your names as an account holder
-IBAN
-SWIFT code

Keegi oskab öelda, kust ma saaks sellisele lehele Hansanetis, kust saaks antud andmed?
---
Ise küsin ja ise vastan. Saab siis Hansaneti konto seadete alt.

-andres-
28.03.09, 21:47
https://www.swedbank.ee/private/d2d/payments/international?language=EST


SWIFT/BIC: HABAEE2X

masterpuppet
28.03.09, 22:53
Kallis moderaator, viitan juba oma posti lõpule. :D


Ise küsin ja ise vastan. Saab siis Hansaneti konto seadete alt.

Igatahes, tahtsid siis sellsit lehte, kus kõik korraga peal on ning ainsa võimalusena leidsingi seadete alt, kus sai kontodele hüüdnimesi vms panna. :D

-andres-
28.03.09, 22:55
Ei loe, sest ma ei näinud su posti muudatust, sest olin samal ajal juba Swifti kirjutanud ja otsisin sulle IBANi kalkulaatori lehe aadressi :D.

antnx
29.03.09, 12:59
Täitsa pael. Raha toweris kinni ja ei saa MB kanda. Tower ütleb, et neil kõik ok. MB ütleb, et neil kõik ok.

-andres-
29.03.09, 13:04
Täitsa pael. Raha toweris kinni ja ei saa MB kanda. Tower ütleb, et neil kõik ok. MB ütleb, et neil kõik ok.

Kaua sul see probleem juba olnud on :O. Mäletan kindlasti, et oled vähemalt mõned nädalad tagasi ka sellest rääkinud. Jama lugu igatahes :/.

antnx
29.03.09, 13:05
No see jama on kestnud rohkem kui kuu aega.

Oliverk
31.03.09, 23:35
Täna siis ametlikult uus konto koos vana pangakonto ja krediitkaardiga. Kõik verified ja töötab. Aega läks üle kuu ja kümmenkond meili :D Nüüd uus kadalipp et Starsi ja Towerisse saaks uue MB konto andmed.

kollane
07.04.09, 21:24
päris suure üllatuse osaliseks langesin. eile õhtul panin MB- to bank raha. Täna mingi 8 jõudis.
Pole midaig, kiirelt töötate. Muidu ikka 3-5 päeva võtnud. 5+

LuuK
15.04.09, 10:04
Registreerisin oma pangakontot, lehel oli kiri: Withdrawal requests are always carried out in EEK. Oskate kommenteerida, et mida see tähendab? Moneybookers on mul USD ja pangakontol on ka USD.

Cremer
22.04.09, 21:21
päris suure üllatuse osaliseks langesin. eile õhtul panin MB- to bank raha. Täna mingi 8 jõudis.
Pole midaig, kiirelt töötate. Muidu ikka 3-5 päeva võtnud. 5+


ma aga juba ootan üle nädala ja sain ka täna sellise vastuse, kui küsisin, kus on

please be kindly informed
that we have been experiencing technical difficulties with our Estonian
bank. Therefore, please be kindly advised that you can make a withdrawal
cancellation until the problem is resolved by confirming us via email
that you wish to cancel your withdrawal.


:s

kollane
22.04.09, 23:31
ma aga juba ootan üle nädala ja sain ka täna sellise vastuse, kui küsisin, kus on

please be kindly informed
that we have been experiencing technical difficulties with our Estonian
bank. Therefore, please be kindly advised that you can make a withdrawal
cancellation until the problem is resolved by confirming us via email
that you wish to cancel your withdrawal.


:s



mingi big shit on toimumas, loodan et fixivad kiirelt. muidu..

-andres-
23.04.09, 00:08
Shippige MB'st nt. Starsi ja sealt läbi Tim'i panka. Igati legaalne peaks olema ja käib kiirelt.

BuildUp
23.04.09, 12:18
Shippige MB'st nt. Starsi ja sealt läbi Tim'i panka. Igati legaalne peaks olema ja käib kiirelt.


Täna ju juba neljapäev ja Tim vist nädalavahetusel ei tegele sellega?! Tra mul 20k tulemas auto jaoks. Esmaspäeval tahaks tiiru ära teha, aga... :-X

leits
23.04.09, 13:55
Suht nikk ja, mul oleks ka klotsi vaja ... mb k2sib canceldada wihthdarw .. hui siuke nupp seal olemas on kuskil history all .. tra aru ma nendest ei saa, ma ei sagai hetkel aru, kus mu raha on, kontol pole, pangas ka pole, mbs pole hui teab


tra see mb väidab et history alt võttes oma trasnactioni on seal cancel nupp. no hui on. mul on seal processed ja kõik, tra mingit cancel nuppu seal pole

Cremer
24.04.09, 14:57
tuli ära eile

leits
30.04.09, 20:29
nonii tundus et sõimaimne toimus .. viimase ülekandega l2ks 19h (10k+ eeku)... tundub et suuremad summad tulevakdi kiiremini yle ::)

ropka11
01.05.09, 06:32
nonii tundus et sõimaimne toimus .. viimase ülekandega l2ks 19h (10k+ eeku)... tundub et suuremad summad tulevakdi kiiremini yle ::)


Sul moneybookers daalades või eurodes.Muidu oli ju selline jutt, et kellel on daalades 10Kpluss eeku -väljakandmine võtab mingi kuu.
Olen nüüd alati vaadanud, et üle 10K korraga ei saaks.või nüüd on new rules-no rules ::)

leits
01.05.09, 19:22
euris on mul

Rensu
02.05.09, 22:55
Kes selle asjanduse läbi teinud on, et kuidas see värk töötab seal siis. Kas saan kasutada oma vana emaili ka edasi ja vanu andmeid? Samuti kuidas ma läbin selle protseduuri, et alguses panen vana kinni ja siis palun neil mu andmed andmebaasist kustuda, et ma saaks uue kasutaja teha või kuidas? Või teen mingile teisele mailile ja pärast saan muuta maili vanale mailile?

qjet
04.05.09, 15:37
mind on kah see mb täiega nikkuma hakanud. tegin siis 1k$ usd cashouti eelmine kolmap. ja ikka pole midagi. täna oli siis saadetud kiri, et mingi tahaks teie IBAN ja SWIFT koodi. saatsin ära ja nüüd siis arvatavasti tuleb see raha üle veel üks nädalake?

-andres-
04.05.09, 17:41
mind on kah see mb täiega nikkuma hakanud. tegin siis 1k$ usd cashouti eelmine kolmap. ja ikka pole midagi. täna oli siis saadetud kiri, et mingi tahaks teie IBAN ja SWIFT koodi. saatsin ära ja nüüd siis arvatavasti tuleb see raha üle veel üks nädalake?

Praegu esmaspäev ja pikk töönädal ees, seega on lootust enne reedet vast ikka kätte saada.

taavi19
04.05.09, 18:52
mind on kah see mb täiega nikkuma hakanud. tegin siis 1k$ usd cashouti eelmine kolmap. ja ikka pole midagi. täna oli siis saadetud kiri, et mingi tahaks teie IBAN ja SWIFT koodi. saatsin ära ja nüüd siis arvatavasti tuleb see raha üle veel üks nädalake?

Mul läks pmst samamoodi. Aga kui IBAN ja SWIFT ära saatsin tuli raha 2 tööpäevaga üle.

leits
04.05.09, 19:49
helista ja sõima neiud. kõne maksab a'la 10 eeku, ytle et kaebad kohtusse vms iga kord teiega mingi nuss .. ma sõimasin .. ylekanne tuli 16h'ga

BuildUp
04.05.09, 22:52
Tra see MBga on jama jah. >:( :-\ Endalgi pidevalt mingi nuss. Ei saa ka mõnda teist teenust kasutada ongames.

Tigrano
05.05.09, 01:06
Huvitav, mis jama Teil koguaeg on, kui kõik vajalik turvalisuse osas täidetud, swift ja iban antud jne, ei tohiks küll mingeid probleeme tekkida.

Ise olen kasutanud mitmeid aastaid ja ei heida midagi ette, välja arvatud need olukorrad, kus tõesti midagi nõutakse, aga see kõik loomulik.

Kõik need probleemid on ikka enamus, et oht vaja kähku, kähku raha kanda ja siis avastatakse, et nõutakse seda ja toda, aga see kõik on suuresti oma turvalisuse huvides.

Tehke account varem valmis, seadistage kõik ära nii nagu peab ja ei ole häda midagi.

macest
18.05.09, 04:18
Huvitav, mis jama Teil koguaeg on, kui kõik vajalik turvalisuse osas täidetud, swift ja iban antud jne, ei tohiks küll mingeid probleeme tekkida.

Ise olen kasutanud mitmeid aastaid ja ei heida midagi ette, välja arvatud need olukorrad, kus tõesti midagi nõutakse, aga see kõik loomulik.

Kõik need probleemid on ikka enamus, et oht vaja kähku, kähku raha kanda ja siis avastatakse, et nõutakse seda ja toda, aga see kõik on suuresti oma turvalisuse huvides.

Tehke account varem valmis, seadistage kõik ära nii nagu peab ja ei ole häda midagi.


Ma olen selle mõttega täiesti nõus. Kui ikka kõik enne ära teha mis küsitud ja nõutud ja aega ning kannatust varuda siis ei tohiks reeglina probleemi tekkida..

Üritangi ise juba pikemat aega saada raha välja everestist aga seni pole õnnestunud. Address verification tuli ära ja sai tehtud, kuid dummy deposit ehk siis bank account verification ei taha mitte kuidagi tulla, kuigi see pidi ju kiirem protsess olema..? Mõtlesin siis kuidagi customer suppordiga ühendust võtta, et äkki saab asja natuke tagant lükata aga nii naljakas kui see ka pole ei ole ma leidnud MB klienditoe e-maili? :) Nende veebilehel on mingi krdi messaging centre, mis mulle absull ei meeldi ja ma ei saa enda küsimust/mure seal mitte kuidagi väljendada. Kuidas siinpuhul peaks edasi käituma, kas oodata veel? Aadressi värk tuli 2 nädalaga, panga teemaga pole juba üle 3 nädala mingit muutust...

Kasutan veel võimalust ja küsin siin foorumis ka küsimuse millele äkki saan kiiremini vastust kui PN-i foorumis. Tahaksin everestist raha MB arvele kanda(ja sealt edasi läbi PSi Tim'i teenuseni) aga kas selleks on vaja mul MBst everesti mingi deposiit ka teha? Mäletan, et kuskilt nagu lugesin, et enne peab olema sissekanne tehtud ja siis saab ka raha välja kanda. Kas see on õige? Et teen mingi min. depositi everesti läbi MB ja siis võin suurema summa välja kanda?

Ei tahaks enam oodata - kannatus ka vaikselt katkemas. :)

Rage
18.05.09, 09:27
p.s. mul see account verivication ehk dummy deposit ei tulnud ka kuidagi kohale.. siis tegin asja lihtsamalt, maksin selle krdi cashout vms fee krediitkaardiga.. siis tuli miski 4 päevaga papp kohale.

macest
18.05.09, 20:01
p.s. mul see account verivication ehk dummy deposit ei tulnud ka kuidagi kohale.. siis tegin asja lihtsamalt, maksin selle krdi cashout vms fee krediitkaardiga.. siis tuli miski 4 päevaga papp kohale.


Thanks. Üritan siis sama teha.

pendula
21.05.09, 08:54
Kas mb-s tavaline, et nõuab verificationit iga mingi aja tagant? Mul nii, et kasutan juba mingi pool aastat vist ja nüüd tahtsin sealt jälle oma pangakontole kanda, ütleb et saadavad mulle verification koodi koduaadressile. Mitte e-mailile, vaid tavalise postiga. Siiamaale mul kanded toiminud ilusti. Nüüd selline asi. See ju meeletu aeg jälle.

Tigrano
21.05.09, 10:29
Kas mb-s tavaline, et nõuab verificationit iga mingi aja tagant? Mul nii, et kasutan juba mingi pool aastat vist ja nüüd tahtsin sealt jälle oma pangakontole kanda, ütleb et saadavad mulle verification koodi koduaadressile. Mitte e-mailile, vaid tavalise postiga. Siiamaale mul kanded toiminud ilusti. Nüüd selline asi. See ju meeletu aeg jälle.


Kui Sul pole kunagi kodu aadressile tulnud, siis tuleb see etapp läbida.

pendula
21.05.09, 11:44
Ok, selge.
Mõtlesin, et äkki mingi probla kontoga. Mingi eraldi keiss.
A siis tuleb läbi teha lihtsalt korra.

pendula
28.05.09, 15:54
Kui kiirelt see post on tulnud teil?
Ma eelmine neljap. lasin saata. Nädal juba möödas. ???

leits
28.05.09, 16:01
mul laks 5 week, no worries :)

pendula
28.05.09, 16:06
Äge.
Oli Tom Hanksiga üksikul saarel vahepeal.
No elan vast üle. Pokkerimängija peabki kannatlik olema.

LuuK
28.05.09, 17:11
mul tuli 10 päeva

kollane
28.05.09, 17:36
ma viimasel ajal TIMi teenust kasutanud. ei viitsi selle MB jännata, väike rake on aga pole hullu.
Süsteem kiire: 17.00 paiku teen taotluse 17.00-21.00 on mu arvel olnud. Töö kiire ja korralik

BuildUp
28.05.09, 18:48
ma viimasel ajal TIMi teenust kasutanud. ei viitsi selle MB jännata, väike rake on aga pole hullu.
Süsteem kiire: 17.00 paiku teen taotluse 17.00-21.00 on mu arvel olnud. Töö kiire ja korralik



TIM teeb ongames ka?

kollane
28.05.09, 18:57
TIM teeb ongames ka?



ei tee ongames. olen talle MB kontole pannud või starsi saatnud
MB fee 5%
Stars 3%
aga nüüd vist ei saa enam PS-i kaudu asju ajaga käis kuskilt läbi see jutt

BuildUp
28.05.09, 19:49
ei tee ongames. olen talle MB kontole pannud või starsi saatnud
MB fee 5%
Stars 3%
aga nüüd vist ei saa enam PS-i kaudu asju ajaga käis kuskilt läbi see jutt


No selge.

Pean endal ikka selle MB vahetuse ära tegema eekudest $-desse. Pikas perspektiivisi võtab nii ikka jubedalt nutsu ära.

qjet
01.06.09, 14:39
kas ma pean neile mingi maili saatma, et kui tahan kah oma arvet EEK -> $ vahetada.

Tigrano
01.06.09, 14:48
kas ma pean neile mingi maili saatma, et kui tahan kah oma arvet EEK -> $ vahetada.


Loe mõned lehed tagasi, siin on pikka arutlus. Sellest kirjast ei piisaks tuleb konto sulgeda ja uus teha. Probleeme jagub.

camu
04.06.09, 11:10
samas vähemalt minul käis see asi päris kiiresti. Uue konto sain vist 2 või kolme päevaga.

marguzz22
04.06.09, 11:39
Huvitav, mis jama Teil koguaeg on, kui kõik vajalik turvalisuse osas täidetud, swift ja iban antud jne, ei tohiks küll mingeid probleeme tekkida.

Ise olen kasutanud mitmeid aastaid ja ei heida midagi ette, välja arvatud need olukorrad, kus tõesti midagi nõutakse, aga see kõik loomulik.

Kõik need probleemid on ikka enamus, et oht vaja kähku, kähku raha kanda ja siis avastatakse, et nõutakse seda ja toda, aga see kõik on suuresti oma turvalisuse huvides.

Tehke account varem valmis, seadistage kõik ära nii nagu peab ja ei ole häda midagi.



Mul sama teema, alati kõik kohal õigel ajal- kunagi kui MB hakkasin kasutama, siis lugesin siit hirmusõnumeid, endal pole aga probleeme olnud. Andsin kohe neile oma IBAN ja SWIFT koodid, tegin aadressi tuvastuse, konto tuvastuse ja nüüd ok :)

BuildUp
04.06.09, 13:20
Kui kiiresti teil tavaliselt raha MBst panka liigub? ::) :P

Tigrano
04.06.09, 13:23
Kui kiiresti teil tavaliselt raha MBst panka liigub? ::) :P


Sõltub summast, viimasealajal 5 päeva :o Väike summa näiteks 3k krooni tuleb ka järgmisel päeval.

Kõik on uimama hakanud viimaselajal.

BuildUp
04.06.09, 13:30
Mul räige rahakriis. >:( ;D

Esmaspäeval panin juba teele MBst, aga endiselt pole veel. Täiesti jama. :P Loodan, et täna-homme ikka tuleb.

antnx
10.08.09, 14:46
Ise panin 03.08.2009 raha teele oma SEB arvele aga praegu 10.08.2009 pole ikka veel mingit raha SEB-i laekunud.

Tarmonator
10.08.09, 14:59
minul venis ka viimane kanne jube pikalt. tundub tõesti, et suuremaid summasid jebivad kauem

Tigrano
10.08.09, 15:09
minul venis ka viimane kanne jube pikalt. tundub tõesti, et suuremaid summasid jebivad kauem


Jah, kõik suuremad summad tulevad väliskannetena nagu aru saan, väiksed aga kuidagi kohaliku kandena ja võib juba järgmisel päeval oodata.

BuildUp
10.08.09, 15:28
Mingi selline värk võiks olla, et maksad natuke peale ning saad raha juba järgmisel päeval. ::)

katrinclub
10.08.09, 15:50
Mingi selline värk võiks olla, et maksad natuke peale ning saad raha juba järgmisel päeval. ::)

Neil lihtsalt selline süsteem, et igas riigis on oma konto kuhu raha laekub ja kust toimuvad väljamaksed.Raha plaani järgi ei liigu üldse.Plaani järgi peaksid Eesti kontole deponeerima sama palju kui võetaks välja, ja nemad kasseerivad siis transfeeri tasu, mida pole tegelikult olnud ja valuutavahetus ning väljavõtmise tasu.Hea busines, kuid Eesti puhul on vist nii et rohkem võetakse välja kui pannakse sisse, sellest vajadus kanda raha teise riigi kontolt.Asi on palju kulukam, siis nad koguvad nädala jooksul tellimusi ja näevad et Eestil on puudu kokku 150K, panevad korraga 150 K teele ja siis on ülekanne tunduvalt soodsam kui iga ülekanne eraldi.

BuildUp
10.08.09, 16:34
Neil lihtsalt selline süsteem, et igas riigis on oma konto kuhu raha laekub ja kust toimuvad väljamaksed.Raha plaani järgi ei liigu üldse.Plaani järgi peaksid Eesti kontole deponeerima sama palju kui võetaks välja, ja nemad kasseerivad siis transfeeri tasu, mida pole tegelikult olnud ja valuutavahetus ning väljavõtmise tasu.Hea busines, kuid Eesti puhul on vist nii et rohkem võetakse välja kui pannakse sisse, sellest vajadus kanda raha teise riigi kontolt.Asi on palju kulukam, siis nad koguvad nädala jooksul tellimusi ja näevad et Eestil on puudu kokku 150K, panevad korraga 150 K teele ja siis on ülekanne tunduvalt soodsam kui iga ülekanne eraldi.


Nõme lugu, kuigi tõesti makes sense.

ropka11
10.08.09, 17:24
Ma ei saa üldse aru mida nad seal soperdavad.Vahepeal võeti mul seda välismakse tasu 70EEK nüüd jälle viimane kord ei võetud kuigi summad olen proovinud hoida kogu aeg alla 10 000EEk-i.Saatsin sinna päringu ka, et miks pean 2korda maksma ülekande tasu midagi nad soigusid vastu aru ei saanud sittagi.
Kuda teistel muidu tavaliselt kas pank võtab ka 70EEk välismakse eest.

leho57
13.08.09, 10:25
mul on pisut segane ikka see tasude värk.

kui ma kannan näiteks 400$ pokkeritoast oma MB kontole (mis on EEKides) ning sealt omakorda edasi teisele pokkerikontole - siis mis tasud sealt maha nüüd lähevad?

LuuK
13.08.09, 19:22
Kõige lihtsam viis kuidas raha kanda Moneybookersisse:

1. Vajalik on krediitkaardi tunnustega deebetkaart (uued deebetkaardid peaksid kõik olema sellised)
2. Lisa moneybookersisse see krediitkaardina
3. Veendu, et sul on arvel piisavalt raha
4. Teosta krediitkaardi makse Moneybookersi lehel selle kaardi andmetega.

Raha peaks suht momentaalselt olemas olema.

Kas mõnel SEBi kliendil on säärane elukas olemas? Selgitate järsku mulle ka kuidas seda saada.

Mingi kuu aega tagasi (nii kaua läks neil aega, et kaart valmis vorpida) tuulasin tublid paar tundi SEBi lehel, et endalegi sellise kaardi saaks. Olles kindel, et valik õige sai kaart ära tellitud. Täna kontoris:

Mina: Igaks juhuks küsin üle, et sellega ikka internetis maksta saab?
Teller: Ei saa.
Mina: ??? Kas ma saaksin siis Teie käest tellida sellise kaardi?
Teller: Ei saa.
Mina: Aga sellised kaardid on ju olemas, kuidas ma endale sellise saaks?
Teller: Internetist.
Mina: Ma omast arust juba tellisin sellise kaardi, võib-olla seletate mulle kuidas, et ma jälle valesti ei teeks?
Teller: Teil on vaja Pildikaarti. Lähete SEBi lehele ja valite Pangakaartide alt Pildikaardi.
Mina: Ok siis.

Kodus selgub, et Pildikaart on deebet- või krediitkaart, millele olen valinud suvalise endale meeldiva pildi. Ma ei saa pihta, mis see pilt muudab mu kaarti maagiliselt vms ja ma saan siis sellega internetis maksta? ::)

Oliverk
13.08.09, 19:31
Pildikaardid trükitakse Krediitkaardi põhjadele. Ise plaanin aasta lõpu poole võtta. 100 protsenti ei saa kindlalt väita aga nii on räägitud omanike poolt. Kui on krediitkaardi põhjale trükitud siis on kaardinumber reljeefne ja taga 3 kohaline turvakood.

leho57
13.08.09, 23:37
wtf nagu. kandsin pacificust 400 daala MBsse. siis jõudis kohale mingi 4273 eeki. Nüüd tahan seda full tilti panna... ei lase. ju siis vähe ja midagi läks konventeerimisega kaduma. ok. proovin 390 saata, ikka ei saa. kas siis tõesti teenustasudega pacific-MB-tilt läheb mingi 10 daala kaduma 400 pealt?

Tarmonator
13.08.09, 23:46
sampol on olemas Sampo Gold kaart. see toimib ka krediitkaardina kuigi nö krediidilimiiti ei ole sellele vaja seada. aga kui vaja autot rentida, netis maksta jne, siis toimib krediitkaardine. loomulikult ka tavalise deebetkaardina.

Tarmonator
13.08.09, 23:47
wtf nagu. kandsin pacificust 400 daala MBsse. siis jõudis kohale mingi 4273 eeki. Nüüd tahan seda full tilti panna... ei lase. ju siis vähe ja midagi läks konventeerimisega kaduma. ok. proovin 390 saata, ikka ei saa. kas siis tõesti teenustasudega pacific-MB-tilt läheb mingi 10 daala kaduma 400 pealt?


sul on MB mingis teises valuutas?
kui jah, siis läheb jube summa kaduma, ei soovita vaenlasele ka sellist vahetust.

leits
13.08.09, 23:49
Jeah .. lihtsaim variant on SEB pildikaart. Tegu on deebetkaardiga, mis on krediitkaardi põhjal. Krediiti sul pole, taga cvc kood jms kõik olemas ..

Ise kasutan oma NPNK üliõpilase kaarti ... 3k tehti krediitiks ka mingi aeg ... et ma olen elu aeg seal pangas vms olnd .. tra 3k eest ei saa pidugi suurt teha :D:D

Oliverk
13.08.09, 23:51
Jeah .. lihtsaim variant on SEB pildikaart. Tegu on deebetkaardiga, mis on krediitkaardi põhjal. Krediiti sul pole, taga cvc kood jms kõik olemas ..

Ise kasutan oma NPNK üliõpilase kaarti ... 3k tehti krediitiks ka mingi aeg ... et ma olen elu aeg seal pangas vms olnd .. tra 3k eest ei saa pidugi suurt teha :D:D

Mul see sama kaart hetkel. Aga kuna kool nagu läbi sai siis peabki uueks aastaks uue sarnase kaardi vaatama ja Pildikaart läheb loosi vist.

leho57
14.08.09, 10:54
sul on MB mingis teises valuutas?
kui jah, siis läheb jube summa kaduma, ei soovita vaenlasele ka sellist vahetust.
Jah, EEKides.
nii, et põhimõtselt tuleb see raha kanda pangaarvele ja sealt otse pangalingi kaudu full tilti. siis ei tohiks seda tohutut lisatasu minna

Tarmonator
14.08.09, 10:56
nii oleks targem küll

kalkaan
14.08.09, 11:46
Jah, EEKides.
nii, et põhimõtselt tuleb see raha kanda pangaarvele ja sealt otse pangalingi kaudu full tilti. siis ei tohiks seda tohutut lisatasu minna

Seal ei võeta tohutut lisatasu. Raha kaotad just valuuta konvertimisega USD-EEK ja siis EEK-USD tagasi. Kui palju kaotad, oleneb hetke valuutakurssidest. Kõige kehvemal ajal läks mul ühest toast teise MB kaudu kandes 500$-st üle 35$ kaduma. Ise kasutan MB võimalikult vähe ning tegin kaotuste vähendamiseks pangaarvele USD arve lisaks, siis vist läheb 2,6% teenustasu kehvemal juhul ning konvertimise pärast muretsema ei pea.

leho57
14.08.09, 11:50
Seal ei võeta tohutut lisatasu. Raha kaotad just valuuta konvertimisega USD-EEK ja siis EEK-USD tagasi. Kui palju kaotad, oleneb hetke valuutakurssidest. Kõige kehvemal ajal läks mul ühest toast teise MB kaudu kandes 500$-st üle 35$ kaduma. Ise kasutan MB võimalikult vähe ning tegin kaotuste vähendamiseks pangaarvele USD arve lisaks, siis vist läheb 2,6% teenustasu kehvemal juhul ning konvertimise pärast muretsema ei pea.


tegelt vist oligi nii, et see mis kaudma läks, läks konventeerimisega.
seega MB'st SEB'i kanda ei kao enam midagi sest raha ei tehta enam EEK -> USD.

ma loodan, et nii vast saab.

kalkaan
14.08.09, 12:03
tegelt vist oligi nii, et see mis kaudma läks, läks konventeerimisega.
seega MB'st SEB'i kanda ei kao enam midagi sest raha ei tehta enam EEK -> USD.

ma loodan, et nii vast saab.

28,16 EEK oli vist teenustasu väljakandmisel. Vahest on arvele üle 6K EEK kannete korral mingi 10...15 krooni vähem jõudnud pangaarvele millegipärast. Ja mis kõige omapärasem - oli vaja MB konto tühjaks kanda ning millegipärast ütles kogu aeg, et kontol pole piisavalt raha. Lõpuks lahutasin arvel olnud rahat teenustasu ja veel 2 senti ja kanne tehtud - arvele aga jäi alles vaid 1 sent. Röövlid panid mult 1 sendi veel piistu :D

rrrr
14.08.09, 14:30
MB valuutavahetus on lisaks ostu-müügi kursierinevusele veel 1,99% lisatasu. Ma vana oll tegin ka endale MB konto EURides. Seega kaotasin:
- MB eurid -> Pokker usdid
- Pokker usdid -> MB eurid

Kokku napsati mult oma lolluse tõttu ära peaaegu 4% käibest. Lisaks vahetuskursivahe ja rahvusvahelise makse tasu. Kuna MB valuutat muuta ei saanud, siis kolisin üle Netellerisse.

leho57
14.08.09, 14:38
4% on veel hästi, mul läks 6% :D

neeme
19.08.09, 14:26
Kas keegi on suutnud EEK kursi moneybookeris kuidagi supporti kaudu ära vahetada $$$'ks ??
See on ikka meeletu raha, mis läheb nende USD-EEK ja uuesti EEK-USD peale, kui pokritubade vahelt kannad raha.

LuuK
19.08.09, 16:17
sellest siin juttu olnud, muuta ei saa, aga saab vana konto sulgeda ja uue teises valuutas teha.

neeme
19.08.09, 16:43
sellest siin juttu olnud, muuta ei saa, aga saab vana konto sulgeda ja uue teises valuutas teha.

sulgeda tuleb siis läbi supporti jah ?
ja kas uue konto saab vana e-mailiga teha?

rohelinekonn
20.08.09, 11:39
sulgeda tuleb siis läbi supporti jah ?
ja kas uue konto saab vana e-mailiga teha?


ei saa vanaga uue meiliga saad teha. mõned lehed tagasi vist seletasin või oli teises teemas. Igatahes minu võtti sse protsess 4 päeva. Soovitan läbi teha.

Oliverk
20.08.09, 11:43
Minu kogemus on ka siin samas teemas olemas. Kuskil eespool.

kureko1
31.12.09, 14:18
tervist, selline probleem, et kandsin pacificust 2-3 päeva tagasi raha moneybookersisse, ja siiani mitte tuhkagi, ei ühtegi emaili ega midagi, milles võib probleem olla?

kureko1
31.12.09, 14:27
oskab keegi aidata?

Tigrano
31.12.09, 14:29
tervist, selline probleem, et kandsin pacificust 2-3 päeva tagasi raha moneybookersisse, ja siiani mitte tuhkagi, ei ühtegi emaili ega midagi, milles võib probleem olla?


2-3 päeva pole mingi aeg pacificust välja kandes. Arvan, et võid arvestada nädalaga, eriti pühade ajal.

Rage
04.01.10, 15:37
mhm.. maitea mulle ei tule kuidagi see posti aadressi ferification kohale... täna siis requestisin uuesti teist korda selle... on keegi selle läbi teinud? posti teel tuleb koju ferification kood...

onuark
04.01.10, 15:52
mhm.. maitea mulle ei tule kuidagi see posti aadressi ferification kohale... täna siis requestisin uuesti teist korda selle... on keegi selle läbi teinud? posti teel tuleb koju ferification kood...

Jaa, 2 korda olen teinud. Euro kontoga ja hiljem ka USD kontoga.

rohelinekonn
04.01.10, 15:53
mhm.. maitea mulle ei tule kuidagi see posti aadressi ferification kohale... täna siis requestisin uuesti teist korda selle... on keegi selle läbi teinud? posti teel tuleb koju ferification kood...


mulle tuli kohale kuid aega võttis rohkem kui seal öeldud 5 päeva kui ei eksi nõudsin seda 16 dets ja kuskil 28 jõudis postkasti. Muidugi olin pahane ja kirjutasin neile juba selle aja sees et mis jama on ning nad ütlesid et võin neile saata miski arve kah oma nimega kui kiri kohale ei jõua ja siis nad teevad asja käsitsi ära

Oliverk
04.01.10, 15:55
2 korda teinud. Mõlemal korral üsna ruttu kohale tulnud.

stenboy
07.01.10, 17:23
endal pole küll jamasid olnud aga tuttaval oli suht sarnane ,et raha jäi kinni kuhugi vahele ,

flipmachine
09.01.10, 12:15
tegin ka esimese väljakande panka .. 6k 1päev ja raha kenasti kontol (Y)

Strateeg
25.01.10, 19:35
Kuna raha enne reedet vaja, siis igaks juhuks küsin, olen oma pangarvelt MBsse depo teinud ja nüüd tahaks esimest korda välja kanda (FTst peaks homseks raha MBs olema), on mul oodata suure tõenäosusega, et nad hakkavad mult asjade verifitseerimist nõudma? Täna esitasin selle dummie ülekande soovi ka, aga nüüd hakkasin mõtlema, et äkki oleks targem olnud mitte torkida.

pastilaa
25.01.10, 19:56
Kuna raha enne reedet vaja, siis igaks juhuks küsin, olen oma pangarvelt MBsse depo teinud ja nüüd tahaks esimest korda välja kanda (FTst peaks homseks raha MBs olema), on mul oodata suure tõenäosusega, et nad hakkavad mult asjade verifitseerimist nõudma? Täna esitasin selle dummie ülekande soovi ka, aga nüüd hakkasin mõtlema, et äkki oleks targem olnud mitte torkida.


Dummie kandega läks kahjuks paar päeva mul. Laabus peale e-kirja.

Cash87
30.03.10, 22:13
Mulle käib eriti närvidele see, et hakkasin välja kandma nõuti verification ja oli valik kas panka või koju posti, tegin siis panka ja ootasin 2 päeva. Olin õnnelik sain niigi kiiresti ja nüüd kui sain just verifitseeritud tuli isegi kiri et kõik ok kandke välja aga näedsa nii kus üritan teha ütleb peate verifitseerima posti kaudu... No WTF nagu. Öelgu kohe et mõlemat korraga mitte pakkugu et kas üks või teine...Nüüd siis jälle oota mingi 5 päeva et tuleks kiri :D

Kellegil veel nii nussind?

flipmachine
30.03.10, 22:28
Nüüd siis jälle oota mingi 5 päeva et tuleks kiri :D

Kellegil veel nii nussind?

Kui sa pead 5 päeva ootama oled õnnesärgis sündinud. Mulle tuli kiri üle 4 nädala kusagilt bosnia ja hertsogoviinast ::)

Cash87
30.03.10, 22:33
aga kas nõudis siis mõlemat korraga?

flipmachine
30.03.10, 22:37
Ei mäletagi ..selle postikirjaga tõusis limiit, seepärast tegin selle ka ära. Ei kandnud ennem välja kui paberkirjaga koodi kätte sain ja kinnitasin, et olen see kes olen. Peale sai küll kanda.

Redbull
30.03.10, 22:43
"Please, note that for Estonia, we offer bank deposits and withdrawals only in the local currency, and therefore, in case you had a different currency in your Moneybookers profile your deposits would have been charged twice for currency exchange. Therefore, we believe that the best option for you is to maintain an account in EEK."

Sain ma õigesti aru,et parem kui sul on moneybookersi account EEK'ides?

Dogers
31.03.10, 01:46
"Please, note that for Estonia, we offer bank deposits and withdrawals only in the local currency, and therefore, in case you had a different currency in your Moneybookers profile your deposits would have been charged twice for currency exchange. Therefore, we believe that the best option for you is to maintain an account in EEK."

Sain ma õigesti aru,et parem kui sul on moneybookersi account EEK'ides?

what the fuck?
ma just kustutasin EEK konto ja tegin EUR konto, aga pohui, ma ei kannagi kunagi välja siis sealt, maksan MB kaardiga

Rage
31.03.10, 09:29
ma mõtlen, et järgmine aasta läheb raudselt põnevaks.. kui Eesti euri peale läheb.. siis kõik eesti pokkerimängijad hakkavad MB'd huiama...

leits
31.03.10, 10:42
No siis põhmst EEKi pole olemas enamgi ju, nad vahetavad selle 99.9% tõen2osusega euriks

Rage
31.03.10, 11:22
No siis põhmst EEKi pole olemas enamgi ju, nad vahetavad selle 99.9% tõen2osusega euriks
no mul konto taalades.. ei te akas tasub eurideks ümber vahetada..

leits
31.03.10, 11:31
Ilmselt mõistlik siis tõesti uus konto teha

Mrt1989
06.05.10, 19:58
On seal kusagil koht kus kroonid dollariteks teha saab ? krt otsi ja otsi aga ei leia

Dogers
06.05.10, 20:00
On seal kusagil koht kus kroonid dollariteks teha saab ? krt otsi ja otsi aga ei leia

Uus konto aint kui rahasid juba liigutanud oled.

Codecci
17.05.10, 16:30
Keegi on viimasel ajal välja võtnud SEB-i ja oskab öelda palju läheb kui võtad Moneybookersist SEB-i, mis kursiga vahetab ja palju on hetkel Eesti Panga kurss olnud? Testisin just MB kaarti, Eesti Panga kurss hetkel 12.70170, MB kaart andis mulle 11.95886 'ga, not bad imo :)

Tho mul "Pro Gambler" status ehk feesid läheb vähem/ei lähegi.

Skrufster
17.05.10, 16:39
Endal MB konto eekides. Kandsin Starsist 100$ välja pühap ja sain Hansasse 1206 kätte, tuli ühe päevaga üle ka. Igati rahul :)

sm112
17.05.10, 17:02
Kandsin 3k$ öösel MB kontole, Stars vahetas kursiga 12,67 (EEK/$) ehk sain 2429 EURI. Homme on näha, mis kursiga SEB-i saan raha. Praegu/homme peaks EEK/$ juba 13 olema muide..

Provoker
17.05.10, 21:12
moneybookersiga $>eek kanda on kurss hea, kuid kui kuskile sissemakset teha eekides, niiet konverteeritakse sul raha $-ks on nad röövlid.