PDA

View Full Version : QQ BB-l saab 4beti.



camu
23.04.10, 06:25
Villain 32/21. 66 kätt. EP vpip 17, PFR 0.
Mingit historit pole. Minu image suht standard. Ei spewenud, korra olin varem buttoni varastamist 3bettinud.
Seega küsimus. Mida peaks Hero tegema antud olukordades. Asi lõhnab küll sqeezena hero poolt, aga...
Ja ootaks argumenteeritud vastuseid.

Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 654972 (http://www.thehandconverter.com/hands/654972)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $180.10
BTN: $40.30
SB: $64.00
Hero (BB): $62.15
UTG: $81.80
MP: $50.00

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q :club: Q :diamond:
UTG raises to $1, 2 folds, BTN calls $1, 1 fold, Hero raises to $5.50, UTG requests TIME, UTG raises to $17.75, BTN folds, HERO??

Char
23.04.10, 08:33
mai tea kuidas nüüd kõrgemas limiidis käib asi, aga kui sa spew imaget ei olnud jätnud, siis oled suht kindlalt beat

ma foldiks..

rrrr
23.04.10, 09:13
Pokerstove ütleb, et kui ta teeb seda JJ+,AK, siis võiksid nuppe panna. Oled küll 2-3% taga kuid natuke nutsu on juba sees, mis teeb AI tiba paremaks kui fold. Raise suuruse järgi otsustades sul fold equityt pole. Kui aga JJ tema ranges pole, siis fold. Mina foldiks.

chrosmos
23.04.10, 13:02
foldurrrr.

aga kui arvasid, et ta on EP tight, siis miks sa PF ei flättinud 3beti asemel? sealt võib ka AKs vahel call´ata

camu
23.04.10, 13:51
foldurrrr.

aga kui arvasid, et ta on EP tight, siis miks sa PF ei flättinud 3beti asemel? sealt võib ka AKs vahel call´ata

AK-d flatin ma parema meelega, kui emandaid. Esiteks on top paari hittides tunne kindlam, teiseks mitte hittides saab käest kergesti lahti lasta.
3bet on minu arvates sellepärast parem, et saame vähemalt mingi informatsiooni.
Emandaid flatiks pigem CO või BTN stealile.
Kuna mul oli tol hetkel piisavalt palju laudu lahti, siis kuni 4beti saamiseni ei mõelnud ma üldse, tegin standardit.

Poku
23.04.10, 17:50
AK-d flatin ma parema meelega, kui emandaid. Esiteks on top paari hittides tunne kindlam, teiseks mitte hittides saab käest kergesti lahti lasta.
3bet on minu arvates sellepärast parem, et saame vähemalt mingi informatsiooni.
Emandaid flatiks pigem CO või BTN stealile.
Kuna mul oli tol hetkel piisavalt palju laudu lahti, siis kuni 4beti saamiseni ei mõelnud ma üldse, tegin standardit.

Mis informatsiooni sa loodad saada EP raiseri käest?
Et ta oma jama maha paneks millest sa ees oleksid ja kõvade kaartidega mängiks millest sa taga oled?
call pf, check - call/raise vastavalt lauale.

vapsik
23.04.10, 18:07
Ma küll minraise pf ei calliks. Milleks siin vendadele odava flopi andmine hea on?

Poku
23.04.10, 18:20
Igaljuhul kui sa 3betid juba siis sa pead juba ka shove ära callima, see on kindel, kui foldid siis sa ju 3bett bluffisid QQ'ga :D See on naeruväärne. Nii palju surnud raha ka pangas juba, et seal juba shove callimine parem kui foldimine. Oled ta range vastu õrnalt maas võibolla 45/55, aga raha pangas, et kindlast parem callida. See tight vastu, loose vastu oled igaljuhul ees.

Aga igaljuhul on call parem ja check-callida üldiselt flopis, kuna see varjab su käe tugevust paremini ja saad rohke valuet. Nad foldivad liiga palju su 3bet peale ja seda sa ei taha.

Poku
23.04.10, 18:29
Ma küll minraise pf ei calliks. Milleks siin vendadele odava flopi andmine hea on?

Oh jah, minu viga... jälle ei vaadanud ma pf raise suurust, eeldasin et normaalne korralik suurus 3bb r smth. Teeb asja keerulisemaks, jah 3bet ja shove callimine vast mõistlikum siis juba. Nad miniraisevad, et saada "preflop agressor staatust" ja saaksid cbettida ja kõik kardaksid tema ":evil:AA:evil:".

Kosmonaut
23.04.10, 20:17
On küll hirmus et saad UTG pealt 4beti näiliselt mitteagressiivselt vastaselt. Arvestage et 66 kätt tähendab maksimum 11 korda UTGl olemist, tõenäoliselt vähem. Ja nüüd küsimus: kui raske on 11 kätt järjest saada, mis pole mängitavad UTGlt (või noh raisitavad).

Üldiselt mina siin ei foldiks. 3beti teeksin isegi suurema, 7 ntx. Et mitte anda talle häid oddse iga sitaga callimiseks. Lihtsalt 6maxis ei tee sa (suurt) viga igaljuhul, kui QQ või AK AI lähed. Nagu ma juba ütlesin, ei ole meil eriti kindlat readi, et siin nitfold teha.

Dogers
23.04.10, 20:39
kuna natuke deep kah juba siis ma foldiks, tuleb paremaid kohti. :)

blizkaa
24.04.10, 18:29
Mida sa arvaksid nägemas, kui sulle kirjeldada vaakumis, et oli donk, kes minraise utg ja 3-betti tugevalt 4-bettis(3,5x)? (abiks võib olla siin 3-bet stat, et poisile meeldib otsa panna, kui seda pole siis...)
Minraise flattimisest juttu teha 6-max QQ või AK ja seda OOP ilma veenva põhjuseta(maiteagi, mis krdi ime põhjus peaks olema) on mu meelest sama loogiline, kui Egiptuse reisile talvekasukas kaasa võtta.
Vastad ära mu retoorilise küsimuse ja saad ka minu 2senti...

camu
24.04.10, 23:10
Kui pole ajalugu, et või korraliku samplega 4bet statti, siis imo oleme sellises olukorras 80% taga, ülejäänud kordadel flippame või on vastas random kaart, mida antud hetkel ei ole põhjust eeldada.

rrrr
24.04.10, 23:58
Võtke oma HEM lahti ja vaadake oma QQ preflop AI. Vean kihla, et see on miinuses. Minul on nii miinuses, et väiksemat kahjumit toodaks isegi oma 3-bet ära foldida 4-beti peale. AK-ga on sama lugu. Tuleb vastaseid valida, kelle vastu nende kätega preflop allinnitada.