PDA

View Full Version : NL10: madalad pocketid miinuses



nomerlot
01.05.10, 20:42
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/madalpocketid.png
FR NL10 128K kätt, madalad pocketid 22-88 on 1 BI-ga miinuses (välja filtreerituna on neid 4K kätt)
Standard on mul nendega openraise, EP 4BB, MP alates 3BB.
Kui ees on 1 limp, siis raise 5BB, kui 2+ limpi, siis callin kuni 66, 77-88 raised 4BB +limperite arv.
Kui ei hiti, siis ühe calleriga cbet/fold, turnis c/f. Rohkem kui ühe calleriga flopis c/f.
Kui ees on raise, siis callin. Kui ei hiti flopis, siis c/f.

Viimasel kuul olen katsetanud 200BB deep laudades ka 3beti callimist fullstäcki vastu, kui 3bet pole liiga suur (12BB näiteks on ok). Erilist muutust pole see graafikus seni toonud.

Mida muutma? Openlimpi ma ei usu, 3beti callimise võib ilmselt koomale tõmmata... Kas peaksin EP mingit range'i foldima hakkama?

flipmachine
01.05.10, 21:28
See on nii standard kui mp tõstab 3bb.. ei ole aega kui ma ei lennutaks seda raisega üle, sest see lihtsalt karjub madala poketi järgi ,millega ei taheta 3bette callida. Ma soovitaks sul agresiivsemaks minna hoopis.. limpimise asemel tõsta, aga ei pretendeeri tõele. sinu jutust jäi arusaam ,et sa foldid igakord kui set-i ei hiti.

nomerlot
02.05.10, 08:52
Ma ei muuda PF betsize käe järgi, ma tõstan MP-LP ka AA-ga 3BB. Betsize suurus sõltub ainult positsioonist.
Kas on mingeid vastuväiteid selle kohta, et EP avan 1BB võrra suuremana?

flipmachine
02.05.10, 09:48
filtreerisin enda omasid ka.. mul käsi vähem ,aga 2000 samplet tuli kokku poketid 22-88.

http://www.upload.ee/image/551111/22-88.jpg
Seega jätkuvalt usun ,et sa ei kasuta piisavalt bet nuppu ja annad liiga kergelt alla.

alaska
02.05.10, 10:59
Kui sa callid pre vastase raise ja setti ei hiti, ära siis foldi, kui vastane kah ei hiti.

tdx
02.05.10, 14:27
kuskilt 2+2'st nagu silma jäänud, et kui madalaid paare ainult seti value peale mängida, siis nad jäävadki miinusesse. ehk siis tuleks häid bluffspotte ka otsida postflop.

samamoodi ma arvan, et (väikeste paaride) setminemine vs steal ei ole praeguse mängude puhul enam kuigi kasumlik, s.t et fold\3bet on mõttekam.

pastilaa
02.05.10, 14:33
samamoodi ma arvan, et (väikeste paaride) setminemine vs steal ei ole praeguse mängude puhul enam kuigi kasumlik, s.t et fold\3bet on mõttekam.

Kui näiteks MP avangu vastu on CO BTN calling ranges on üle keskmise SC, AQ teine kord ka AK siis ei tohiks ju probleemi olla.

tdx
03.05.10, 13:09
sa mõtled, et steal + veel keegi callib? siis küll.

lenC
05.05.10, 14:38
Joone pealt ma ütleks, et nad on sul rohkem b/e kui kaotavad. Ja iga käsi, mida sa suudad b/e mängida sa teoreetiliselt peaksid ka mängima, selle tõttu on su ranged laiemad ja tugevamad käed saavad rohkem valuet.

Tekstist võib välja lugeda, et sa mängid nagu mingi robot, soovitan kuskilt otsast mängu vaikselt õppima hakata, kõik ei ole tegelt nii kerge.