PDA

View Full Version : nettteller



marguzz22
08.12.08, 15:38
Tere! Selline küsimus nettelleri kohta, nad tahavad saada mult enda passi koopiat. Küsimused A) kas ID kaardi koopia sobib ka b) Kas ma pean selle sisse skännima(pole skännerit) või võin pilti ka teha sellest passist, vist mitte eksole. Samuti arve kohta küsimus. Kui mul on olemas pdf formaadid e-arve, kas võin ka selle neile saata või pean välja printima-sisse skännima ja siis saatma???


samas kuna nettelleri kohta pole siin teemat ka siis võib see jääda nettelleriga seonduvate küsimustega lahendamiseks.

ranka
08.12.08, 15:43
Võib küll jääda netelleri teemaks.

Aga, miks sul seda passi ja arve koopiat on vaja? Registreersin omale accounit ja küsiti ka arve - ja ID koopiat, et kinnitada oma konto. Mõtlesin, et enne rahasid liigutada ei saa kui, konto pole kinnitatud aga proovisin ikkagi - ah oh seda imet - netellerist olid rahad pokkerikontol sekundiga. Samuti üritasin tagasi netellerise kanda ning rahad tulid jällegi ilusti kohale.

Seega neteller to poker-rooms ja vastupidi pole miskit kinnitamist vaja. Võib-olla cashoudi tegemiseks ainult?

Ja vastus sinu küsimusele:
A) Ei oska öelda aga ma olen kindel, et sobib
B) minuteada võid sa teha pilti aga arve (või passi) kõik nurgad peavad paistma ning kirjad peavad olema loetavad.

marguzz22
08.12.08, 15:53
praegu mul konto lukus, vaja saata arve koopia ja ID koopia sellise maili sain. Oi issand, neile sobib ainult telefoni arve, aga mul ei ole telefoni arvet kuna firma maksab arveid

Please email identity@neteller.com with a clear colour scan or digital photograph showing all four corners of the phone bill which you registerd at your NETELLER acct, displaying your name and address that has been issued within the last 3 months. Unfortunately we cannot accept online statements.

ranka
08.12.08, 15:58
praegu mul konto lukus, vaja saata arve koopia ja ID koopia sellise maili sain. Oi issand, neile sobib ainult telefoni arve, aga mul ei ole telefoni arvet kuna firma maksab arveid

Please email identity@neteller.com with a clear colour scan or digital photograph showing all four corners of the phone bill which you registerd at your NETELLER acct, displaying your name and address that has been issued within the last 3 months. Unfortunately we cannot accept online statements.


Miks lukku läks? Ja saada muu arve, miski prügiarve oleks eriti kõva.

marguzz22
08.12.08, 16:06
automaatselt lähebki lukku, enne lahti ei saa kui arve saadad...:) Tegin ära siis kohe lukku et "kaitsta minu identiteeti" ja kui arve saadan siis lahti jälle.

ranka
08.12.08, 16:09
automaatselt lähebki lukku, enne lahti ei saa kui arve saadad...:) Tegin ära siis kohe lukku et "kaitsta minu identiteeti" ja kui arve saadan siis lahti jälle.


Sellepärast ma seda küsingi ja seda räägingi, et ka minu netelleri account on "lukus" ja röögib ID koopia ning arvete järgi. Aga pokkeritubade vahelist rahakannete liiklust ta ei takista, cashouti oma pangakontole pole küll teinud ning seega ei oska öelda, kas too töötab.

marguzz22
08.12.08, 16:15
Eip. Ma ei saa midagi teha login sisse : Võibolla selle pärast , et mu telefoni number kuulub firmale ja on selline imelik ala. umbes 5666666 (mitte päris) ,et mõtlevad, et see võltsing... Saatsin neile oma teise mobiili arve, äkki avavad ja rahunevad maha .


Your account is currently unavailable



NETELLER has disabled your account to protect your personal information.
Please contact us to restore your account.

marguzz22
08.12.08, 16:32
klapivadki ma saatsin telefoniarve, see peaks sobima ma loodan, lihtsalt mul pole konkreetset telefoniarvet, mis number mul seal registreeritud KUNA sellele telefonile arveid ei tule, see mu töö number, mis neile panin(et nad mu ikka koguaeg kätte saaksid kui vaja)

broadcast
08.12.08, 17:50
Ma mõtlesin kah, et regan Towerisse läbi Nettelleri ja saadan MB kus see ja teine, kuigi muresid pole olnud. Aga kui nad minult ka hakkasid nõudma mingeid ID-kaardi koopiaid ja arveid ja veel VÄRVILISI! Sõber saatis faksiga kõik nõutu aga oli mustvalge, ei sobind, nõudsid ikka värvilist. Siis mõtlesin küll, jumal sellega, tagasi vana hea MB juurde. Igaks juhuks tellisin sealt veel selle Address Verification key ka postiga lisaks, mis ilusti kohale tuli. Nüüd Netteller muudkui saadab kirju ,et võid võita seda ja teist ja kolmandat tee ainult kanna raha arvele...