PDA

View Full Version : Algaja.



hoax
03.05.10, 18:55
Olen aegajalt mänginud, mõnikord ka lives.

Soov oleks alustada ka $ peale mängimist ning otsustasin freerollide kasuks, et mingine algkapital saada.
Olen juba oma 2 nädalat üritanud midagi saavutada, kuid ehk teen ma midagi valesti. Otseseid käsi pole ette tuua, kuid ehk oskab keegi soovitada midagi selle koha pealt, kuidas freerollides ellu jääda? Mängin FTPs ning väga tihti olen peale ~2-3h mängimist välja kukkunud eriti lamedate biitide pärast; a'la mingi tüüp lükkab nupud sisse, mul AA/KK ja otsustan callida, siis tavaliselt kaks varianti; vastasel Ax ja 99% kordadest hitib oma ace'i(kui mul KK), või mingi lambi numbrid kust kukub 2 paari või hullemal juhul isegi rida... kõige lähemale olen mitu korda jõudnud kuhugi ~60-70 kohale, aga alates 45ndast on rahad..

tonis
03.05.10, 19:03
http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php?f=14

ingu
03.05.10, 19:03
Freerollidest rahasaaamine ongi rohkem loterii kui oskuste mäng - on minu arvamus.

cutoff
03.05.10, 19:08
Küsid mida teed valesti? Vastus lihtne - mängid freerolle. Freerollides pole pokkeriga eriti midagi pistmist, kui raha vähe siis mängi micros. Väga parem pole aga natuke ikka

Tyler Durden
03.05.10, 19:09
Freerollidest rahasaaamine ongi rohkem loterii kui oskuste mäng - on minu arvamus.

Nii see tõenäoliselt ongi.

variatsioon
03.05.10, 19:10
imo saab küll freerollidega raha "teenida".
folidid 95% kätest ja ülejäänutega preflop all in.

overlay on olemas nii et raha peaks vaikselt tiksuma.

kardaanirist
03.05.10, 19:12
Full Tildis üleüldse tavaliselt liiga suur field ja suht väikesed prize poolid.

samas on mitmeid kohti, kus antakse tasuta bankrolle ära. võid ka sealt proovida kuhugi rotimale saidile seda saada, kus on kerge tase (Pacific/Everest nt) ilma, et sa rikuksid ära võimalust kuskil heal saidil rakebacki ja sign up boonust hiljem saada vms (nt ära lase seda bankrolli panna Cakei, PartyPokerisse, PokerStarsi).

aga jah, freeroll on suuresti ikka loterii. samamoodi ei õpi pokkerimängu play chipside peale mängides.

Ski
03.05.10, 19:30
Tasuta bankroll kuskilt saidilt on parim variant imo.
http://www.pokerstrategy.com

Tyler Durden
03.05.10, 19:49
samas on mitmeid kohti, kus antakse tasuta bankrolle ära. võid ka sealt proovida kuhugi rotimale saidile seda saada, kus on kerge tase (Pacific/Everest nt) ilma, et sa rikuksid ära võimalust kuskil heal saidil rakebacki ja sign up boonust hiljem saada vms (nt ära lase seda bankrolli panna Cakei, PartyPokerisse, PokerStarsi).

Nii et mingi löterdamine võib siis rackebacki saamise võimaluse hiljem ära rikkuda?

kardaanirist
03.05.10, 20:12
Nii et mingi löterdamine võib siis rackebacki saamise võimaluse hiljem ära rikkuda?


osades kohtades võib küll jah. mõnes kohas saab hiljem ka selle külge panna muidugi.

hoax
03.05.10, 20:17
FTP on kuidagi kodusemaks saanud ning eriti teistesse ruumidesse ei kisu. $50 jääb ära vast, kuna pole küllalt vanust.

Tyler Durden
03.05.10, 20:32
osades kohtades võib küll jah. mõnes kohas saab hiljem ka selle külge panna muidugi.

Selge.
Aga huvitav, kuidas selle asjaga Full Tilt Poker'is on?

tonis
03.05.10, 20:58
Full Tildis hiljem rakebacki juurde ei saa panna, kui oled juba rahalaudu mänginud.

Tyler Durden
03.05.10, 21:32
Full Tildis hiljem rakebacki juurde ei saa panna, kui oled juba rahalaudu mänginud.

Nii et, kuni ma pole seal rahalaudadesse jõudnud, võin täitsa vabalt freerollidega tegeleda, ilma, et rikuksin ära rakebacki saamise võimaluse endale, kui peaksin millalgi rahalaudadesse istuma, kui ma õigesti aru sain?

nikitheone
03.05.10, 21:54
tee kohe rb konto ära, ja siis freerollita palju tahad
e: enne uuri kus teed, osades peab teatud aja jooksul deposiidi tegema

Tyler Durden
04.05.10, 19:31
tee kohe rb konto ära, ja siis freerollita palju tahad
e: enne uuri kus teed, osades peab teatud aja jooksul deposiidi tegema

Selge.

R1naldo
04.05.10, 23:02
kui sa kaotad KK vs Ax pre allin, siis sa mängid hästi, väga hästi. lihtsalt pead palvetama rohkem

Fabulous
04.05.10, 23:21
kui sa kaotad KK vs Ax pre allin, siis sa mängid hästi, väga hästi. lihtsalt pead palvetama rohkem

Ei usu, et palvetamisest ka seal suurt kasu on :D.

miksnii
05.05.10, 03:09
Proovi Unibeti freerolle....väiksem field.

hoax
05.05.10, 17:57
Proovi Unibeti freerolle....väiksem field.

Nojah, proovida võib, installisin ära. Soft ei istu üldse, aga elab üle vast.

// FTPs 7500 inimest $150stes freerollides ja 45 kohta makstakse kinni; unibetis $200, 5k inimesi ja 5 kohta makstakse kinni, erilist vahet polegi, unibetis isegi raskem ju kohati o_O. või siis 10k/50 paid.

kui sa kaotad KK vs Ax pre allin, siis sa mängid hästi, väga hästi. lihtsalt pead palvetama rohkem

:biggrin:

Ingvar78
06.05.10, 02:15
imo saab küll freerollidega raha "teenida".
folidid 95% kätest ja ülejäänutega preflop all in.

overlay on olemas nii et raha peaks vaikselt tiksuma.

Ise mängingi viimasel ajal ainult nii freerolle (nii harva kui ma neid veel mängin), aga ette on näidata 10-s koht, 5000 osalejat oli.

ropka11
06.05.10, 11:03
Nojah, proovida võib, installisin ära. Soft ei istu üldse, aga elab üle vast.

// FTPs 7500 inimest $150stes freerollides ja 45 kohta makstakse kinni; unibetis $200, 5k inimesi ja 5 kohta makstakse kinni, erilist vahet polegi, unibetis isegi raskem ju kohati o_O. või siis 10k/50 paid.


:biggrin:

Praegu unibetis ju mingid 1000eurosed freerollid ka.

noname
07.05.10, 09:41
Sai ka kunagi siis triobetis Freerolle mängitud.

Parim koht oli 10k mängija seast 3.koht ning +27€ tuli kontole.
Ilus "algkapital" NL2!

Jennifer
07.05.10, 20:52
Kergem oleks vast natuke raha sisse kanda :D

KristjanLaas
08.05.10, 00:27
Mina olen küll omal ajal täitsa freeroll "pro" olnud ja ma arvan, et kui kõik pildid kokku arvutada on prizei ikka mitme tuhande dollari eest;)
Obv insta maha ka mängitud sel ajal need rollid ulmelaudades, aga point on selles, et kui end parimate "private" freerollidega kurssi viia peaks FTP-ski väga võimalik olema end freerollidest üles mängida.
Näe vaeva ja hunti kasvõi passworde, et väiksemate fieldidega mängida.


....or deposit.

Dogers
08.05.10, 00:36
freerollidelt mitu tuhat daala? whaat?

KristjanLaas
08.05.10, 00:39
Mitu tuhat on ehk liialdus, aga paar tuhat kindlasti.
aga neid sai ka ikka paar aastat iga päev tehtud;)

muhkLionu
08.05.10, 09:10
Kui bankroll on mõni kuni mõniteist dollarit, siis soovitan Pokerstarsi 0,25 $ sisseostuga 40 ja 90 mängijaga SNG turniire. Seal ei ole võimalik kaotada, kui neid piisavas koguses mängida.
Olen ise seal korduvalt praktiliselt nullist omale stardiraha teeninud.

ROI üle 70% üle pooleteise tuhande turniiri kohta.