PDA

View Full Version : NL50, tundmatu vastase minraise+riveri otsus



pastilaa
05.05.10, 12:41
Tundmatu - 16 kätt ei olnud vend mänginud. Selge, et see minraise mingi nali ei ole. Esmalt huvitakski preflop - matemaatiliselt antud poti arvestades peaks call igati equitikohane olema. Samas käsi kehvake ja tihti domineeritud. Turn tore, aga mida teeme riveril?

Everest Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 677251 (http://www.thehandconverter.com/hands/677251)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: $58.50
MP: $13.35
Hero (CO): $47.55
BTN: $9.25
SB: $9.50
BB: $50.45

Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with A :heart: T :spade:
UTG calls $0.50, MP calls $0.50, Hero raises to $2.00, 2 folds, BB raises to $3.50, 2 folds, Hero calls $1.50

Flop: ($8.25) 4 :club: J :heart: K :spade: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($8.25) Q :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $4.75, BB calls $4.75

River: ($17.75) Q :club: (2 players)
BB bets $2.00, Hero ???

masterpuppet
05.05.10, 12:53
Preflop on call imo halb. Tihti võib su A olla domineeritud ehk out kinnine.

pastilaa
05.05.10, 13:01
Seda ma tean Master, 99% kordadest ka rahus samal põhjusel foldin. Siin aga pot juba 7,25 ja callida 1,5 ainult - 17% equityt vaja. Meil on blocker + Axx flopi korral on QQ KK JJ raha meie ja võime veel hittida TTx või muud ulmelist, nagu ka eelpool kirjeldatu. Axx korral samas bustoks ei kavatsekski minna.

P.S. Starsi autoreloadiga nii harjunud, et ununeb urkasaitides laadida!

farik666
05.05.10, 13:06
preflop paneksin rohkem.. $3 ja samuti ka turnil, miski $7, aga as played.. sis riveris callin selle $2

pastilaa
05.05.10, 13:13
preflop paneksin rohkem.. $3 ja samuti ka turnil, miski $7, aga as played.. sis riveris callin selle $2

Pre oleks $2,5 igati ok, aga kuna ühel oli nii väike stack, ei tahtnud shove callida. Turni väiksemapoolse beti idee oli tema AA või settidelt reraise välja meelitada ja nupud sisse ajada.

0ttt
05.05.10, 13:17
Lõhnab jubedalt QQ järele. Mina calliks ja paneks note kirja.

lenC
05.05.10, 14:58
PF ma callin, ma ei tea, kas see on leak või mitte, aga see on mingi pussy 3-bet ja mul on positsioon, väga mööda ei saa olla ju?

Anywho, turnis ma betiks suuremalt ja riveris ma raisen, et saada valuet AA, AQ ja üllatuste käest. Ma ei näe midagi über-tugevat selles pisikeses blocking betis. Kahtlen, kas ma shove'i calliks, sest isegi AQ-ga ma eeldan, et ta ainult callib mu raise'i. Ja ära unusta note'i kirjutamast, kui showdownile läheb :)

andreest6
05.05.10, 15:10
pre flopi ylet6ste on kyll väga kahtlane bb pool...just kui kutsuks callima. bb-l siis AA v6i KK. Kuna pre flopi t6ste järgi v6ib järeldada ,et hea kaardiga panustab vähe, ehk panustab kaasa kutsuvalt siis flopis hitis ta seti KKK ja riveris arvatavasti oli vastas maja KKKQQ, sealt ka see gay bet. calliks info m6tes ära ja paneks note...aga jah 80% kindel et maja oli vastas sul.

Pahvak
05.05.10, 15:34
Preflop as played on see kindlasti call. Turn on nii ja naa, kuigi defaultis ma ilmselt ei eeldaks, et väikese beti peale raise otsa saan. Usun, et riveris saab raisedes valuet, näiteks 10-11$ ja kui vastane shoveb, siis imo me ei ole commited ja ei pea callima.

andreest6
05.05.10, 15:48
Arvan siiski ,et selles olukorras olex call parem. Kuna vastase kohta meil info täielikult puudub, kuid antud käe p6hjal , kuidas ta seda mänginud on kaldun arvama ,et vastane on suht donk, kes v6ib arvata et tema AA on hetkel nuts ja otsustab shoveda, mis sunniks hero parema käe foldima. 2 bet (17.75) poti ei tundu eriti bluffina, millest v6ib järeldada, et villain yritab veel v6tta viimast väärtust v6i panna herot bluffima ,millele saax vastata shovega. Olen siiski 80% kindel, et oleme taga kuid info m6ttes siiski calliks.

Pahvak
05.05.10, 16:08
Kui me oleme 80% kordadest taga, siis see on +EV call ja minu jaoks tunduvad sinu muud põhjendused pigem ebatõenäolised. Foldima rida 2$ into 17$ ei hakka nagunii.

andreest6
05.05.10, 16:12
Kui me oleme 80% kordadest taga, siis see on +EV call ja minu jaoks tunduvad sinu muud põhjendused pigem ebatõenäolised. Foldima rida 2$ into 17$ ei hakka nagunii.

foldist ei saa siin yldse rääkida...lihtsalt ytlen oma arvamuse ,et call on antud olukorras parem kui raise...

HU grinder
05.05.10, 16:19
Riveris raise/fold imo, nagu siin ka eelnevalt öeldud on.

Miks see call parem on?

Pahvak
05.05.10, 16:23
Miks see call parem on?

For information.

HU grinder
05.05.10, 16:32
Infot saab raisega ka ju? Kui ta siin foldib raisele, siis on ta väiksed riveri leadoudid nõrgad. Kui callib, siis näeme, millega ta seda teeb (kolmikud, kaks paari, nõrgem rida, split), kui shoveb, siis üldjuhul on tal seal tugev käsi ja jälle info olemas.

andreest6
05.05.10, 16:45
Riveris raise/fold imo, nagu siin ka eelnevalt öeldud on.

Miks see call parem on?

mis range sa villainile annad? Mis sa arvad 3-beti suurusest? Mina näen siin ainult kahte kätt KK-AA. peale flopi checki ja turni calli välistaksin AA. Kuna ma olen 80% kindel ,et olen taga siis ei näe ka raisel m6tet, sellepärast lihtsalt calliksingi....see on lihtsalt minu arvamus:)

HU grinder
05.05.10, 16:48
KK-ga calliks turni, et riveril panna $2 valuebet??

Mina arvan, et ta range on palju laiem kui vaid KK+. Vähemalt JJ+ ja AQ+.

andreest6
05.05.10, 16:53
Infot saab raisega ka ju? Kui ta siin foldib raisele, siis on ta väiksed riveri leadoudid nõrgad. Kui callib, siis näeme, millega ta seda teeb (kolmikud, kaks paari, nõrgem rida, split), kui shoveb, siis üldjuhul on tal seal tugev käsi ja jälle info olemas.

kaks paari? kas vastane teex sellise gay beti J K-ga, n6rgem rida? 9 10? split A10. kogu info tuleb pre flop 3-betist mis kutsub callima. Vastas on lihtsalt donk , kes arvab ,et tema KK-AA on nuts ja yritab max valuet saada. kuna flopi check viitab KK-le siis sellepärast ka lihtsalt calliksin selle 2 dollarit maha et enda readidele kinnitust saada. raise olex raha p6letamine.

vapsik
05.05.10, 16:54
Miks ta AA-ga flopis chekkida ei või?

HU grinder
05.05.10, 16:55
Kahe paari all mõtlesin AA-d, nagu vapsik juba mainis.

andreest6
05.05.10, 16:56
KK-ga calliks turni, et riveril panna $2 valuebet??

Mina arvan, et ta range on palju laiem kui vaid KK+. Vähemalt JJ+ ja AQ+.

kuidas sa aru ei saa , et vastas on nuts ja villain yritab esitleda ennast väga n6rgalt...täpselt nii dongid mängivadki, et kui nuts siis ollakse madalam kui muru. ja selle 2 dollariga yritabki kutsuda esile bluffi, mille 6nge ka sina läheks. Aga nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi...

HU grinder
05.05.10, 16:57
Kuule, donke on ka sama palju erinevaid kui arvamusi.

vapsik
05.05.10, 16:58
Kas AA oleks siis tema jaoks Sinu meelest kehv leht, millega ta sellist liini kindlalt ei võtaks?

HU grinder
05.05.10, 16:59
Minu meelest on AA väga kenasti ta ranges riveril.

camu
05.05.10, 17:00
Ma vahel calliks, kuna olen pussy, vahel raisen. Vastas AA-KK peale antud hetkel panna on puhta lollus. Me näeme siin sageli ka üsna random käsi või ka mõnda naked Q-d.
Antud hetkel b/f riveri. Aga üsna väikeselt. Tundub, et donki üritab lihtsalt odavat showdowni osta.

andreest6
05.05.10, 17:03
arvan siiski ,et AA-ga olex ta flopis raisinud, kuna ta raises ju ka pre flop. nyyd kui floppas nutsi siis yritabki ennast esitleda väga n6rgana....ma ei taha vaielda ,ega riidu kiskuda:) lihtsalt avaldan oma arvamust. loodan et pastilla paneb ka tulemuse ylesse hiljem...

lenC
05.05.10, 17:03
Tulemus ei puutu siia kuidagi.

HU grinder
05.05.10, 17:04
Ise ütled, et madalam kui muru, aga miks ta siis AA-ga flopis raisenud oleks ja KK-ga mitte.
Ma olen jumala veendunud, et raise>>call.

andreest6
05.05.10, 17:04
Ma vahel calliks, kuna olen pussy, vahel raisen. Vastas AA-KK peale antud hetkel panna on puhta lollus. Me näeme siin sageli ka üsna random käsi või ka mõnda naked Q-d.
Antud hetkel b/f riveri. Aga üsna väikeselt. Tundub, et donki üritab lihtsalt odavat showdowni osta.

ytlen veelkord, et kogu read algab pre flopist....kas ta teex pre flop random käega sellise gay 3-beti?

vapsik
05.05.10, 17:07
Ta liiga tundmatu, et nii väikest range anda. AA-KK on kindlasti osa tema ranges, aga sellist liini võetakse ka teiste PP-dega (QQ, JJ, TT, väiksemad harvemini) ning ka AK , AQ ja harvemini väiksemate Ax-dega ning vahel harva ka mõni muu broadway või imeasi.

jaagup17
06.05.10, 01:01
Preflop as played on see kindlasti call. Turn on nii ja naa, kuigi defaultis ma ilmselt ei eeldaks, et väikese beti peale raise otsa saan. Usun, et riveris saab raisedes valuet, näiteks 10-11$ ja kui vastane shoveb, siis imo me ei ole commited ja ei pea callima.

wp