PDA

View Full Version : Mis summa eest oleksid nõus, et su lemmikmeeskond kaotab?



Svenza
06.05.10, 12:33
Oletame, et Eesti jalgpallikoondis on MM finaalis vastamisi Brasiiliaga. Kui suur on see summa, mille üle tunned veel heameelt, et Eesti kaotab?
Või siis vähem ulmevaldkonnast, lemmikmeeskond Barca, palju eest nõus et kaotab Champions league finaalis. Kossust Rock või Tarvas või mida iganes.

lenC
06.05.10, 12:38
Huvitav küsimus, enne kui polli üles panid mõtlesin $500, nii et 5K+ siis.

pastilaa
06.05.10, 12:42
Õige vastus oleks alati 5k+. Väga lihtsal põhjusel. Kui see summa oleks näiteks $100 000 000 000, siis annaks sellest summast poole Eesti Jalgpalliliidule - oleks Eesti "fantastilisele" jalgpallile pikas perspektiivis palju kasulikum kui üks tiitel.

nomerlot
06.05.10, 12:43
Ma muutun iga aastaga järjest ükskõiksemaks spordi suhtes.
Varem Rock-Kalevi mängul oleks ikka paari tonni vist tahtnud, nüüd võin ka 100kr eest Rockile pöialt hoida.
i just don't care anymore

lenC
06.05.10, 12:45
Õige vastus oleks alati 5k+. Väga lihtsal põhjusel. Kui see summa oleks näiteks $100 000 000 000, siis annaks sellest summast poole Eesti Jalgpalliliidule - oleks Eesti "fantastilisele" jalgpallile pikas perspektiivis palju kasulikum kui üks tiitel.
Ma arvan, et Svenza tahab just teada miinimumsumma kohta, et mis on see cutoffpoint, kus "EESTI!EESTI!-st" saab "RASS-I-JA! RASS-I-JA!" näiteks Eesti-Venemaa jalgpallilahingul. Väga ekstreemne näide.

nomerlot
06.05.10, 12:47
Vot Eesti-Vene jalgpallil pole spordiga enam palju ühist, need emotsioonid tulevad hoopis tugevamate tundmuste pealt.

faronel
06.05.10, 13:34
Aga Ranka näide ei ole ekstreemne, vaid ideaalne. :D

Mis on see summa, millest alates oleksid sina tulise eestlasena valmis olema hingega Venemaa poolt, kui nt Venemaa-Eesti jalkat mängiksid? :D:D

lenC
06.05.10, 13:36
ranka näide on parim näide, mida ma elu sees kuskil näinud olen.

Codecci
06.05.10, 13:38
bout tree fiddy

faronel
06.05.10, 13:39
ranka näide on parim näide, mida ma elu sees kuskil näinud olen.

Irw, sorry, Lenc. :D

nomerlot
06.05.10, 13:42
aga see eesti-vene on puhas poliitika ja ajalugu, mitte sport. Samamoodi, nagu Eurovisioon ei ole laulude võistlus, vaid riikidevaheline sümpaatia :)

faronel
06.05.10, 13:56
Pole vaja keerutada, me saame väga hästi aru, mis emotsioonid siin mängus on, aga mis summast alates su emotsioonid on müüdavad? ;)

Svenza
06.05.10, 13:57
Polli mõte tuli sellest kui üleeile panin päris tummise summa Rocki-Tarva skoori peale.Adrekas oli täiega põhjas, karjusime-lõugasime Mäsaga täiest kõrist nagu debiilikud. Panus võitis ja endalegi imestuseks pean tunnistama, et täiesti pohui oli Rocki kaotusest. Siit järeldus, oma nahk on ikka peale lähedamal. Samamoodi kui Eesti Vene sõpruskohtumine oli 9 aastat tagasi ja Eesti võitis 2-1, kuigi Venemaa oli parimas koosseisus. Mul oli 100$ pandud Venemaa peale, absoluutselt ei tundnud rõõmu Eesti võidust

Lowry
06.05.10, 14:22
Svenza sa räägi parem, kuidas me eelmine aasta finaalis panustasime Rocki-Cramo finaalmängule kodus:D:D see oli kuld:)

olavike
06.05.10, 14:24
Kõik ju sõltubki sellest, kas minna välja WIN-WIN peale (võidab su lemmik ja võidad talle panustades raha, mis tekitab ka samas LOSE-LOSE võimaluse) või siis üritad end lohutada WIN-LOSE olukorraga (võidab sinu lemmik ja kaotad raha või vastupidi).

Svenza
06.05.10, 14:49
Samas see LOSE-LOSE situatsioon tekitab hüdro KASSI peale, samas Win-Win on jõhker eufooria. Igatpidi lõpeb rämeda joominguga.

Tuul
06.05.10, 15:37
üks jook või söök

pastilaa
06.05.10, 15:50
Ma arvan, et Svenza tahab just teada miinimumsumma kohta, et mis on see cutoffpoint, kus "EESTI!EESTI!-st" saab "RASS-I-JA! RASS-I-JA!" näiteks Eesti-Venemaa jalgpallilahingul. Väga ekstreemne näide.

No sellist asja ei saa olla. Väga lihtsal põhjusel - sisemine eetika ja moraal ei luba panustada enda kodumeeskonna vastu. Mingi eneseaustus võiks ju olla. Keegi ei käse ju panustada enda tiimi peale, kui tase kehv.


Samamoodi kui Eesti Vene sõpruskohtumine oli 9 aastat tagasi ja Eesti võitis 2-1, kuigi Venemaa oli parimas koosseisus. Mul oli 100$ pandud Venemaa peale, absoluutselt ei tundnud rõõmu Eesti võidust.

Hea õppetund ja näitematerjal :). Kui sa toetaja ikka oled ja Eesti koondise harvad eredad momendid enda jaoks sel moel ära solgid, siis on kahju sinust.

Rage
06.05.10, 15:51
njahh.. ma ei pea midagi panustamagi.. mul lemmikmeeskond (koondis) kaotab niisama tasutagi:-)

ok2aa
06.05.10, 15:52
500 krooni.

hillu
06.05.10, 16:23
Kuulge minge p´´´´´ausalt, mis te mõtlete, et kui Eesti-Bra on MMi finaalis ja panete 1000 krooni BRA peale ja Eestist saab maailmameister ning teie mõtlete - fakk küll????

Tuleb vist elu otsida kullakesed.

Sõprusmängud ja isegi alagrupikohtumised on savi, kui miskit suurt peale mängutulemuse ei otsusta.


Edit : Kui Eesti teeb kuskil EMi kvalifikatsiooni viimases voorus eelviimasena platseerudes Fääri saartega mängu, paneksin ma raudselt Fäärile plönni ja oleks ikka väga nukker kui Eesti võidaks

olavike
06.05.10, 16:34
Kuulge minge p´´´´´ausalt, mis te mõtlete, et kui Eesti-Bra on MMi finaalis ja panete 1000 krooni BRA peale ja Eestist saab maailmameister ning teie mõtlete - fakk küll????

Kes ütles 1000 krooni? Küsimus ongi ju selles, kas on olemas mingi summa, mille puhul sa oleksid kurb, et Eestist sai maailmameister.

Karikakar
06.05.10, 16:38
Pigem tekkib siit küsimus, et kas enda lemmikmeeskonnale panustamine/vastupanustamine on +EV?

hillu
06.05.10, 16:40
Kes ütles 1000 krooni? Küsimus ongi ju selles, kas on olemas mingi summa, mille puhul sa oleksid kurb, et Eestist sai maailmameister.

Ma ei hakka nimepidi nimetama, loe eelmisi lehti.

vonkartoffel
06.05.10, 16:44
Kui keegi panustab oma lemmikmeeskonna vastu, siis ma väga kahtlen kas seda meeskonda saab nimetada ikka tema lemmikmeeskonnaks. Kui just ei ole professionaalne panustaja.

Svenza
06.05.10, 17:40
Svenza sa räägi parem, kuidas me eelmine aasta finaalis panustasime Rocki-Cramo finaalmängule kodus:D:D see oli kuld:)


Aaa, see oli see mäng kus läksime vaalapoiss Lauriga mängu vaatama. Praegu vaatasin betting historyst järgi. Sihukese asja peale sai panna : TÜ/Rock - BC Kalev/Cramo (Any Player to make 5 personal fouls?) Obv et tehti. Igas mängus 3-4 venda said 5 viga täis. Mängu ennast ennustada ei julgend, panin 5 viga tasku toorelt ja selle peale , et mäng läheb lisaaja peale 1: 10 kursiga. Lauri pani selle peale et Kalev võidab :biggrin:
Ilge kammajjaaa käis, punkt-punkti mäng lõpus, 7 sekki jäänud Kalev 1ga ees. Ise veel raalin mismoodi siin võiks võita veel. Insta Rock viga, Kalevi vabavisked 2st 1, vahe 2 punkti ja Rock viskas 7 sekiga korvi ära. LISAAEG!!! Rahakott !!! Lisaajal sai Rock eriti haledalt ära, me Lauriga läksime käed taskus vaikselt vilistades saalist välja, näos tühi pilk, omal süda sees kargab paar kilo jälle plussi :redface: Just arutasime täna ja hirnusime. 5 aasta pärast keegi ei mäletagi kumb meister oli, niikuinii üks mudaliiga kõik.
Aga pilet ise siin :
http://img249.imageshack.us/img249/2083/rockkalev2009.jpg

Priidix
09.05.10, 10:27
5000.-

Oliverk
09.05.10, 10:36
Ämber šašlõkki ja minuppolest võivad ka Kapakohila juunioritelt kotti saada.