PDA

View Full Version : Otsin treeningukaaslast



Provoker
09.05.10, 19:07
Asi lihtne...kuna ma ei suuda ennast iseseisvalt sundida trenni tegema ning punu juba kasvab vaikselt, siis oleks vaja midagi ette võtta. Nüüd siis asja juurde, otsin kedagi kellega koos tartus trennis käima hakata. Plaan siis Eedeni treeningsaali kasutama hakata. Vajadusel aeroobset kuid enemasti ikka jõusaali trenn???!!?? Ei tea väga nendest asjadest midagi. Samas ootaks ka toitumisnõuandeid ja treeningnippe kuna olen võhik sellel alal. Taustast niipalju, et põhikooli ajal olen kossu mänginud, kuid peale seda on mu füüsiline koormus piirdunud kaitseväe teenistusega. Samas päris nuudel ka ei ole kuna töökoht sisaldab kohati päris palju asjade tõstmist :)

Kellelgi huvi on siis andke teada. Vajadusel saaksin ka transportida linnapiires. PLaan siis 2-3x nädalas tööd teha enda vaimukapsliga.

Igasuguseid muid nõuandeid ootaks ka siia teemasse. Tahaks miski 10kg kaalu vähendada ning siis lihasmassiga samasse kaalu tagasi jõuda kus ma olen ehk siis 90+. ;) Võis sinna lähedale.

Karikakar
09.05.10, 19:29
Kõige lihtsam on käia üksi trennis. Ei teki tahtmist kellegagi rääkima jääda, vaid keskendud trennile ning sellest tulenevalt on trenn ka korralikum.

Minuga samadel päevadel käib saalis ka üks tüüp, kes minu arust tuligi sinna vist lihtsalt aega veetma. Räägib harjutuste vahel, ajal ja pärast duširuumis kajab ka ta hääl üle terve maja.

Kosmonaut
09.05.10, 22:06
Kui tahad kaalu langetada, siis soovitan midagi aeroobset: ilusate ilmadega jooksma, rattaga sõitma (tartus natu nadid olud selleks küll, aga kui maanteed ei vihka, siis seal mõnus) - ise olen jalgrattur (endine :P).

Jõusaalis on parem käia talvisel ajal, kui õues väga teha midagi ei taha (siis on suusatamine muidugi nuts, aga no meie suusailmasid teavad kõik). Jõusaali trennikava kohta ma täpsemat midagi öelda ei oska, aga igas jõusaalis on treenerid, kes sulle nõu annavad (täieliku kava koostamine vist maksab eraldi).

Muidu trenniga on järjepidevus kõige olulisem. Paned endale eesmärgiks näiteks nädalas 10h trenni teha ... ja teed ka. Lisaks on oluline et sa mitte ei tee kaks korda nädalas 5 tundi, vaid ikka ca 1,5 h korraga ja 6 päeva nädalas.

Toitumine: selle kohta on ka eestis häid raamatuid kirjutatud, hea ja lõbus lugemine on Zilmeri ja Kokassaare " Normaalne toitumine" . Pole küll otseselt spordiga seotud aga hea.

Kui trenni tahad tartus trenni teha, siis ma oleks huvitatud millesti aeroobsest (jalgrattaga käin ise ka maanteel pidevalt praegu, jooksmine tuleks ka kõne alla).

HU grinder
09.05.10, 22:10
Eedeni MyFitness on solid koht, edu!

Provoker
09.05.10, 22:30
Eedeni MyFitness on solid koht, edu!

Eedenis on siiski fitest mitte myfitness. Vimane asub lõunakeskuses.

Provoker
09.05.10, 22:31
Kui tahad kaalu langetada, siis soovitan midagi aeroobset: ilusate ilmadega jooksma, rattaga sõitma (tartus natu nadid olud selleks küll, aga kui maanteed ei vihka, siis seal mõnus) - ise olen jalgrattur (endine :P).

Jõusaalis on parem käia talvisel ajal, kui õues väga teha midagi ei taha (siis on suusatamine muidugi nuts, aga no meie suusailmasid teavad kõik). Jõusaali trennikava kohta ma täpsemat midagi öelda ei oska, aga igas jõusaalis on treenerid, kes sulle nõu annavad (täieliku kava koostamine vist maksab eraldi).

Muidu trenniga on järjepidevus kõige olulisem. Paned endale eesmärgiks näiteks nädalas 10h trenni teha ... ja teed ka. Lisaks on oluline et sa mitte ei tee kaks korda nädalas 5 tundi, vaid ikka ca 1,5 h korraga ja 6 päeva nädalas.

Toitumine: selle kohta on ka eestis häid raamatuid kirjutatud, hea ja lõbus lugemine on Zilmeri ja Kokassaare " Normaalne toitumine" . Pole küll otseselt spordiga seotud aga hea.

Kui trenni tahad tartus trenni teha, siis ma oleks huvitatud millesti aeroobsest (jalgrattaga käin ise ka maanteel pidevalt praegu, jooksmine tuleks ka kõne alla).


Jalgratta jaoks on vaja korralikku investeeringut. Hetkel pole ratast olemas. Püüan jääda esialgu siseruumidesse.

HU grinder
09.05.10, 22:32
Ah kurask, ajasin segamini, sorry.

Tarmonator
11.05.10, 22:02
Kui trenni tahad tartus trenni teha, siis ma oleks huvitatud millesti aeroobsest (jalgrattaga käin ise ka maanteel pidevalt praegu, jooksmine tuleks ka kõne alla).

Palju korraga sõidad ja mis kiiruseid arendad?

Proovin ise ka ikka paar kolm korda nädalas käia sõitmas, aga üksi on jube nadi see asi.
Vb kui meil tasemevahe väga suur pole, siis saab kampa lüüa mõnikord (kuigi ma kahtlen, endised ratturid on teada hullud :biggrin: )

sorm
12.05.10, 05:58
Ma arvan, et soojal ajal võiks ikka väljas sporti teha. Ma ka kunagi keskaajal mängisin kossu, äkki ajaks mingi pundi kokku ja käiks nädalas paar korda kuskil mängimas - parem, kui niisama jooksmine.

Maison
12.05.10, 12:08
tulen näd pärast tartu koju ja kindel plaan käia ratast sõitmas siis suht regulaarselt. Tase on harrastaja oma, nii et hullu ei jaksa panna, kes käsi oleks sõitma tulema koos andke teada!

heido24
12.05.10, 12:22
Ma arvan, et soojal ajal võiks ikka väljas sporti teha. Ma ka kunagi keskaajal mängisin kossu, äkki ajaks mingi pundi kokku ja käiks nädalas paar korda kuskil mängimas - parem, kui niisama jooksmine.


olen k2si...tammekal hea k2ija...aga ei ole kindel kas seal matid tagasi maha pandud

Provoker
12.05.10, 14:25
Ma võiks ka kossu tiba teha, kuigi suht koba olen selles mängus...

yolpa
12.05.10, 14:40
tammekal on selliste ilmadega kõik 4 korvi suht kindlalt kinni. Ja mis mattidest siin jutt käib? ma arvan, et ajasid jooksmisega sassi. Muidu ise käin igapäevaselt veerikul, aga nüüd mingi tropp tõmbas ka viimase rõnga puruks, niiet peab kas seal väikestel jalka väjakutel loopimas käima, või siis skate pargi juures, aga seal halvad korvid.

heido24
12.05.10, 14:44
tammekal on selliste ilmadega kõik 4 korvi suht kindlalt kinni. Ja mis mattidest siin jutt käib? ma arvan, et ajasid jooksmisega sassi. Muidu ise käin igapäevaselt veerikul, aga nüüd mingi tropp tõmbas ka viimase rõnga puruks, niiet peab kas seal väikestel jalka väjakutel loopimas käima, või siis skate pargi juures, aga seal halvad korvid.


ei ajanud ma sassi midagi...eelmine suvi pandi tammekale mingisugusest kummist matid maha et olex parem m2ngida, aga talveks v6eti yles ja ma ei tea kas on nyyd maha saanud uuesti :)

yolpa
12.05.10, 14:48
ei ajanud ma sassi midagi...eelmine suvi pandi tammekale mingisugusest kummist matid maha et olex parem m2ngida, aga talveks v6eti yles ja ma ei tea kas on nyyd maha saanud uuesti :)

aap, midagi meenub jh vaikselt, kuigi ise seal pole mängimas käinudki kui selline asi oleks maas olnud, seal lihtsalt koguaeg nii palju rahvast.

heido24
12.05.10, 14:50
ise olen suviti suhteliselt tihe kylaline seal, enamus ajast sama seltskond kogueg kohal....liiga hooaeg l2bi saab siis tuleb t2navakorvpalli hooajax vormis hoida ennast :)

sorm
12.05.10, 16:37
Tammekal tegelt jah see ruumiprobleem, et kunagi kui käisins eal mängimas oli alati raske vaba platsi leida. Ma usun, et praegu koguneb seal umbes sama rahvas, kes aastatid atgasi - noored spordikooli venand. Nende hulludega mudugi võidu joosta mina enam ei jõua :)

olavike
13.05.10, 12:35
Annelinn on vabasid korvpalliväljakuid täis :)
Eriti head väljakud on Kivilinna gümnaasiumi kõrval, selle kunstmuru jalkaväljaku kõrval.
Enamasti kõik väljakud tühjad.

Provoker
13.05.10, 12:36
Miski vene lütseumi juures samamoodi korralikud platsid. Uuel tänaval siis.

yolpa
13.05.10, 19:25
Annelinn on vabasid korvpalliväljakuid täis :)
Eriti head väljakud on Kivilinna gümnaasiumi kõrval, selle kunstmuru jalkaväljaku kõrval.
Enamasti kõik väljakud tühjad.
sa sealset asfalti oled näinud?

heido24
13.05.10, 19:44
teeme suvi l2bi trenni ja j2rgmiseks hooajax paneme tiimi kokku ja l2hme tartumaa III liigat m2ngima :D

yolpa
13.05.10, 19:54
lol, seal vist tase pole väga kõrge, aga enda skilli arvestades, siis ei saaks isegi seal vast hakkama, peale loopinud ja niisama mänginud küll palju, aga pole mingit tõsist kogemust absull.

heido24
13.05.10, 19:59
no v6ix ju suvel mingi kergema trenni+õlled teha :)

Provoker
13.05.10, 20:38
õll on saatanast :)

heido24
13.05.10, 20:40
eeemmmmm.....rumm...ntx http://www.liviko.ee/failid/1l_caribba_negro_vaike.jpg

oitarvi
13.05.10, 20:52
õll on saatanast :)

Õlle on ikka hää, eriti kuumal suvepäeval ja pealgi pidi üks õlle päevas isegi kasumlik tervisele olema. Biitsepsimehed pidavad ka vahel õlut jooma, kuna kasulik.

sorm
13.05.10, 22:27
Tegelikul ton 2 õllet päevas isegi veel kasulik - ma tean naine mul ütles, et 2 õlut võib juua!

Aga ma sõidan mõnipäev need annelinna väljakud läbi ja vaatan milline see seis on. Siis võiks mingi eraldi teema teha, et "korvpall suvel". Saaks grindimise vahele ka midagi muud teha. Eks oleneb ilmas, aga mudu võiks mingid kindlad päevad olla.

Kui saaks juba 6 inimest kokku saaks mängida!

Samas ega sellel liigamõttel ka midagi viga pole. Väga küll mängida ei oksa, aga eks see rohkem +EV pärast (entertainment value).

olavike
14.05.10, 15:26
2 õlut jah...

http://www.viinarannasta.ee/images-shop/1260088353-alecoqpremiumvaat500.jpg

leits
14.05.10, 15:33
k2isime fortunega ujumas .. ylep2eva yritame k2ia 1.5km panna .. sitaks hea siukse ilmaga,.

Rage
14.05.10, 15:34
võrkpall2win

leits
14.05.10, 17:36
võrkpall2win

ei ole .. siiamaani tra poolvihane et tegelesin sellega noores eas 10a .. (nyyd muidugi 22 ja "räme ätt " :D)... fcking parem õlg on nii surnud, miljonid systid .. noo ei taha kudiagi paraneda ..

oma lõbuks nii 2x nädalas trenn on tõesti fun .. aga noortega migneid meistritiitleid taga ajada .. no see teeb liigestele jms jamale rohkem kahju kui kasu imo

nikitheone
15.05.10, 10:36
no ükski tippsport ei ole tervisele hea

Kosmonaut
17.05.10, 23:09
Need kes siin rattasõidu kohta kysisid ja huvitatud on. Sõidan maanteel rahulikult, ca 26-27 keskmist.

Aga kas siin oleks piisavalt rahvast, kes jalkat viitsiksid taguda millalgi tartus ?

sorm
18.05.10, 00:20
Need kes siin rattasõidu kohta kysisid ja huvitatud on. Sõidan maanteel rahulikult, ca 26-27 keskmist.

Aga kas siin oleks piisavalt rahvast, kes jalkat viitsiksid taguda millalgi tartus ?

Põhimõttelislet võin ka jalkat mängida, aga eriline osavkäpp pole - korporatsiooni eets olen turniiridel väravas mänginud.

heido24
18.05.10, 05:10
jalgpall, korvpall ja v6rkpall....k6igis k2si :)

olavike
18.05.10, 08:27
jalgpall, korvpall ja v6rkpall....k6igis k2si :)
+1, võrkpall küll veidi vähem, aga jalka ja korvpall iga kell :)