PDA

View Full Version : Kuidas kannate raha sisse-välja pokrist?



marguzz22
09.12.08, 15:54
Tere, huvitav teada kuidas te sisse-välja pokrist raha kannate. Moneybrookers, netteller, mingi 3 moodus, või ei kanna üldse raha välja kuna mängus koguaeg raha või pole veel sinnamaani,et raha välja kandma hakata jõudnud?

ok2aa
09.12.08, 16:09
viimased korrad olen pangaülekandega FTP'st kandnud - eriti mugav. moneybookersit põhimõtteliselt ei usalda ja nettelleri puhul räägivad kõik mingisugusest 2% tasust, mis peletab eemale.

variatsioon
09.12.08, 16:15
ikka Moneybrookers

peokuningas
09.12.08, 16:19
Sisse:
Pangakontolt, krediitkaardilt, moneybookersist.

Välja:
Moneybookers või otse pangakontole. Korra olen ka krediitkaardile kandnud, aga kuna olen kuulnud, et selle kaudu võib suht kaua aega minna, siis pole rohkem teinud.

ranka
09.12.08, 17:58
Ainult panga ülekanne või TIM, vahendajate abi ei kasuta. Netelleris on miski väike summa aga see sattus sinna kogemata.

ment52
09.12.08, 18:01
Moneybookers. Seni pole probleeme olnud.

ranka
09.12.08, 18:14
Moneybookers. Seni pole probleeme olnud.


Küll tulevad.

levis
09.12.08, 18:22
Kõige mugavam on muidugi kui saab otse pangakontolt raha edasi tagasi kanda.
Aga kui nii ei saa, siis peamiselt olen raha kontole kandud krediitkaardi abil ning välja läbi moneybookersi.
Kasutanud olen veel järgmisi võimalusi: Timi teenus, Ecocard, Epassport(ühelt saidilt teisele), tagasi krediidikontole

Kloonike
10.12.08, 11:21
Võimaluse korral pokkerikontolt otse krediidikontole. Vahel kasutan moneybookersit, vahel Timi teenust.

vsiu100
10.12.08, 11:34
pangaülekanne ja krediitkaart, harva buddy transfere kasutanud.

metsnik
27.12.08, 22:46
Keegi Timist ka midagi teab? Meilivabal jõulupuhkusel?

CTXrix
27.12.08, 22:53
Moneybookers, minor issues siiani.

kilu6
27.12.08, 23:01
Ei kannagi välja :)
Aga muidu olen sisse kandnud krediitkaardiga, pangakontolt või Moneybookersist.
Välja kandsin viimati läbi Moneybookersi, kanti mu panga USDkontole.
Meeldib kanda Moneybookersisse (kui viitsiks teha, siis NetTellerisse), et kui kuskile mujale kannan, siis ei pea USD-EEK-USD konverteerima.

Tigrano
27.12.08, 23:50
Moneybookers ja vahest Tim, sest pokkerituba ei paku muid võimalusi. Kõige hullem on, et MB limiiti peab koguaeg suurendama, see nii haige asi. Loodan, et varsti kõikjal pangaülekanded võimalikud.

Timpz
28.12.08, 16:33
Kui Towerisse saaks pangaülekandega, oleks vägev

vinney
28.12.08, 17:50
pokerstars+seb withdrawalites töötab?

antnx
28.12.08, 17:58
Mis probleemid teil moneybookersiga on? Endale sissekandega küll mingit probla polnud.

Tisko
29.12.08, 03:07
ikka ja ainult MB-d kasutanud. olid ka väga vihale ajavad ja pikaajalised lambi jamad nendega, lahendasin ära, meeldiv teenus jätkus.

CTXrix
08.01.09, 17:25
Ja tegelkult tahtsin ka küsida, kas selline rahade liigutamine on lubatud/võimalik:
neteller->FTP->moneybookers


Konkreetselt FTP kohta ei oska öelda, aga üldreegel on saitidel tavaliselt selline, et välja saad kanda ainult sellisele payment processorile, millelt sa juba deponeerinud oled. St kui oled depoka teinud ka moneybookersist, siis ei tohiks probleemi olla.

Oliverk
08.01.09, 17:29
ISe kasutasin kunagi skeemi moneybookers----Unibet----Hansapank. Seda kõike sellepärast et Moneybookers ei suvatse mu hansa kontot omaks võtta kuna see on veel Hoiupanga aegne ja erineb senistest kontonumbritest. Peangi endale varsti teise konto ka tegema et saaks moneybookersist raha otse kätte.

timukasr
08.01.09, 23:18
pokerstars+seb withdrawalites töötab?


Ja

rmartin
09.01.09, 13:44
Tere,
kas see on normaalne, et pärast pokkerisaidi poolt tehtud väljamakset kulub ligi kolm nädalat enne kui raha minu arvele jõuab?
Jutt siis krediidkaardiga toimetamise kohta.

Tervitades,
Martin

Tarmonator
09.01.09, 14:19
On

Tigrano
09.01.09, 15:14
Tere,
kas see on normaalne, et pärast pokkerisaidi poolt tehtud väljamakset kulub ligi kolm nädalat enne kui raha minu arvele jõuab?
Jutt siis krediidkaardiga toimetamise kohta.

Tervitades,
Martin


Ma krediitkaarte kasutanud ainult sissemaksetena aga minumeelest krediitkaarditega seonduv peaks alati suht kiiresti käima.

jukuke
09.01.09, 17:14
ISe kasutasin kunagi skeemi moneybookers----Unibet----Hansapank. Seda kõike sellepärast et Moneybookers ei suvatse mu hansa kontot omaks võtta kuna see on veel Hoiupanga aegne ja erineb senistest kontonumbritest. Peangi endale varsti teise konto ka tegema et saaks moneybookersist raha otse kätte.
võtab küll kui palju jamada jaksad . Mul läks kuu tihedat kirjavahetust ja 3 väljakannet kuni nad poindile pihta said :)

QKulgur
10.01.09, 12:18
võtab küll kui palju jamada jaksad . Mul läks kuu tihedat kirjavahetust ja 3 väljakannet kuni nad poindile pihta said :)

Siiamaani nad seda veel ära fixind pole

marguzz22
15.01.09, 20:15
kuidas te MB välja kannate? Ma tahaks raha välja saada, aga tahan SEB kontot aktiveerida, siis nad peavad tegema nn "dummy depositi" aga see ei tööta. Kaua aega läheb tavaliselt raha välja kandmisega mb?

Tigrano
15.01.09, 23:28
kuidas te MB välja kannate? Ma tahaks raha välja saada, aga tahan SEB kontot aktiveerida, siis nad peavad tegema nn "dummy depositi" aga see ei tööta. Kaua aega läheb tavaliselt raha välja kandmisega mb?


MB tuleb mulle raha arvele max kahe tööpäeva jooksul ja seda alati, kui kannad väksemad summad (kuni 25 000 eeki umbes, siis käivad asjad kiiresti) muidugi kasutan Hansa tähendab Swedpanka ;)

marguzz22
16.01.09, 01:13
millegipärat kui luba ta mul hansapanga kaarti verifyda , ütleb, et pole üige kaardi nr, äki selle pärast, et krediitkaart ka hansas millega sisse kannan?

Tigrano
16.01.09, 01:20
millegipärat kui luba ta mul hansapanga kaarti verifyda , ütleb, et pole üige kaardi nr, äki selle pärast, et krediitkaart ka hansas millega sisse kannan?


Kas tahad krediitkaardiga tegutseda või konto pealt hansas?

Krediitkaartide kohta ei ole küll probleeme kuulnud, paned numberi ja verify ning, siis broneerib mingi x summa arvelt, mille sisestad sinna MB verify lahtrisse.

Kui tahad kasutada,tavalist hansapanga kontot, siis loodan, et konto number algab ikka 22xxxxxxxx mitte 11xxxxxxxxx kunagi oli probleeme 11xxxxxxxxx arve numbrid ei toimi MB minuteada.

runnar
17.01.09, 00:38
välja kannan otse pangaarvele, full tildist ja partyst on tulnud umbes 2-4 päevaga

Provoker
18.01.09, 20:25
Mul selline teema, et oleks vaja netellerist saada raha kuidagi moneybookersisse. Oskab keegi soovitada. Ise mõtlesin, et mingi pokkerisait-buddy transfer ja see kellele buddytransfer läheb teeks mulle kande moneybookersisse. Summa hetkel 48$ mida oleks vaja liigutada. Kui keegi nõus siis andke teada.

marguzz22
18.01.09, 20:31
Kas MB teeb väljakande kontole siis ka kui see konto pole verified? NAD teevad 10 kordfa mulle juba seda dummy depositit, aga ikka ma seda summat kuskil ei näe!

Tigrano
19.01.09, 03:35
Kas MB teeb väljakande kontole siis ka kui see konto pole verified? NAD teevad 10 kordfa mulle juba seda dummy depositit, aga ikka ma seda summat kuskil ei näe!


Üldjuhul väljakanda ei tohiks saada kanda, vähemalt mina ei saanud, kui kunagi MB soovis aadressi kinnitust.

Samas mäletan, et Starsi deposiiti sai teha ja sealt Tim-i kaudu välja ;)

marguzz22
19.01.09, 13:29
mul on krediitkaart verified,mul on aadress verified aga pangakonto pole, kuna nad ei tee seda dummy depositit sinna, mis ma nüüd tegema pean?

Tigrano
19.01.09, 13:37
mul on krediitkaart verified,mul on aadress verified aga pangakonto pole, kuna nad ei tee seda dummy depositit sinna, mis ma nüüd tegema pean?


Kannad raha peale arvelt Moneybookersisse ja peaks olema asi lahendatud, minul vähemalt oli, kuigi see oli väga ammu, kui seda tegin asjad võivad olla ka muutunud.

marguzz22
19.01.09, 13:41
tra küll, ma arvan,et teen endale nordeas konto, ja siis lasen selle verifyda
ma ei saa aru nad 1 korra on mulle selle verification koodi saatnud, aga see ei tööta enam nüüd olen 10x klikkinud verify accounti aga nad ie saada seda dummy depositit mulle:S

Tigrano
19.01.09, 14:03
tra küll, ma arvan,et teen endale nordeas konto, ja siis lasen selle verifyda
ma ei saa aru nad 1 korra on mulle selle verification koodi saatnud, aga see ei tööta enam nüüd olen 10x klikkinud verify accounti aga nad ie saada seda dummy depositit mulle:S


Kas mitte see dummy deposiit ei ole ainult krediitkaardi teema, et arve verify tegemiseks piisaks ainult, raha kandmisest Moneybookersisse.

Metsapull
19.01.09, 14:08
Kas mitte see dummy deposiit ei ole ainult krediitkaardi teema, et arve verify tegemiseks piisaks ainult, raha kandmisest Moneybookersisse.


Ei ole, ma alles dets tegelesin MB-ga ja siis tehti ka dummy deposit mu pangaarve kinnitamiseks. Swedbankis mul sellega igastahes probleeme polnud ja sain selle asja ilusti korda aetud. Mingi paar päeva läks vist ainult sellega.

Tigrano
19.01.09, 14:16
Ei ole, ma alles dets tegelesin MB-ga ja siis tehti ka dummy deposit mu pangaarve kinnitamiseks. Swedbankis mul sellega igastahes probleeme polnud ja sain selle asja ilusti korda aetud. Mingi paar päeva läks vist ainult sellega.


Väga hea, sest väga ammu sai see protseduur tehtud, võisin eksida või on kodukorda muudetud.

marguzz22
19.01.09, 16:49
krediitkaart on mul verifyed, tegin täna nordeasse konto ja lasin MB sinna teha dummy depositi,vaatame kas tuleb kohale. Kui jah, siis hakkangi raha sinna kandma, krediitkaardiga raha sisse, ja NORDEASSe raha välja, loodame, et funkab ! Nordea üldse väga meeldiv pank, viin vist raha ka sinna üle, ja hakkan asju seal ajama.

-

ActionJackson
19.01.09, 18:49
Nii nagu sina foldid 99% juhtudest 72o, et mitte raha lekkida, peab ka pank vaatama, et riskid liiga kõrged poleks. Sulle ette loetud põhjused on kahtlemata kõrgendatud riski allikad panga jaoks. Pank ei ole siiski heategevusasutus ja nendega sõdimine on suht pointless tegevus sellistel alustel nagu sina siin räägid. Mõtle ise korraks pankurina ...
My 2c.

Oliverk
19.01.09, 19:08
Easy fold panga jaoks ;)

Tigrano
19.01.09, 21:32
krediitkaart on mul verifyed, tegin täna nordeasse konto ja lasin MB sinna teha dummy depositi,vaatame kas tuleb kohale. Kui jah, siis hakkangi raha sinna kandma, krediitkaardiga raha sisse, ja NORDEASSe raha välja, loodame, et funkab ! Nordea üldse väga meeldiv pank, viin vist raha ka sinna üle, ja hakkan asju seal ajama.

Tra kui närvi mind SEB ajas, nimelt on mu kuu palk ca 17k eek kätte, mis tuleb SEB ***** ja tahtsin endale osta järelmaksuga telekat, ja mulle ei ANTUD. Läksin siis SEB karjuma, et miks nii, ma teenin 2 x eesti keskmist palka ja tuli välja, et kuna ma olen teinud korduvaid ülekandeid mängurlusse, samuti olen võtnud 4kuud tagasi korra SMS laenu, siis ma ei saagi seda enne, kui mu SMS laenust on 6kuud möödas. Seletasin neile siis, et jumal mul ju töökoht olemas ning SMS laenu võtsin nii ammu, siis kui veel tööl ei käinud ja vaene tudeng olin, aga ei - see panga poliitika. Nüüd viisin siis palga Nordeasse üle, käigu ***** see SEB !


SEB olati olnud üks mõttetu pank, hoian eemale. Kunagi sai ka krediitkaarti taodeldud SEBist, kui veel tööl sai käidud, mingi 10k tahtsin vist, et hea kanda ja maksta, mingi kala oli seal, et oled ühest kohast teise tööle läinud mingi 3 kuud tagasi ja ei antud. Läksin hansasse ja insta oli 25k krediitkaart olemas.

marguzz22
20.01.09, 14:39
ma loodan,et see nordea dummy deposit nüüd tuleb, nad tegin mulle sügisel SEB depositi aga siis ma eiu pannud seda koodi millegipärast:(/

leits
20.01.09, 18:54
Mul hea sõber ärikliendi haldur SEB's. Neid ei huvita inimesed kas sa paned raha triboetti vms ..
Mängu tulevadki just SMS laenud, need on ylikillerid panga silmis. Ükski normaalne vend ei võta smslaenu teades protsente.

Keiss
21.01.09, 04:16
tuli välja, et kuna ma olen teinud korduvaid ülekandeid mängurlusse, samuti olen võtnud 4kuud tagasi korra SMS laenu, siis ma ei saagi seda enne, kui mu SMS laenust on 6kuud möödas.

Mida ma olen rääkinud kogu aeg! Vaatavad viltu lihtsalt pangas ning peavad gambleriks jne. Antud juhul peeti tõesti ilmselt suuremaks vabanduseks SMS laenu, aga me räägime ju siiski ainult TV liisingust :o ;D

Ja Tigranoga nõus, SEB ongi alati selline pank olnud, kui tööl käisin siis ainult Hansaga käisid kõik asjad kiirelt ja valutult ning kui olidki mingid minu poolt põhjustatud probleeme siis alati oldi mõistlikud ning saime asjad korda. Mitu korda Hansast laenu võetud ja ka tagasi makstud...

Aga jah sellise palga juures mina isiklikult ei liisiks pesumasinat või mikrolaineahju nagu enamus teeb.

leits
21.01.09, 11:05
baah ego kaart abiks vms. 17% vms on ka kena.
Ma võin ise ka sulle selle teleka raha 20% protsendiga laenu anda :D:D
Tagatiseks paneme ma ei tea, midca sul o n, käime notaris ära ning kõik rahul :)

Tigrano
21.01.09, 11:20
baah ego kaart abiks vms. 17% vms on ka kena.
Ma võin ise ka sulle selle teleka raha 20% protsendiga laenu anda :D:D
Tagatiseks paneme ma ei tea, midca sul o n, käime notaris ära ning kõik rahul :)


Leits on sündinud ärimees ega ta muidu BMW ei sõidaks ;)

Maheaatom
21.01.09, 11:44
Lihtsad seitse soovitust arveldamiseks, et panga jaoks "jälge ei jääks":
1) Võimalusel kasutage arveldamisel e-walleteid (Neteller, Moneybookers) ning neid ka rahade väljavõtmisel. NB. Kui papp laekub mingist kohast, kus on sees sõna "poker", "gaming" või "gambling", siis on pangale näha, et te ju ikkagi kuskil "gämblete" ;)
2) Ärge kunagi makske pangakaardi- või krediitkaardiga kasiinos! (ka alkoholi vms. eest tasumisel). Kui tahate gämmelda või kasiinos juua, siis kasutage eelnevalt sularahaautomaati.
3) Kui maksate sõbrale tagasi mingit võlga (mis sai näiteks purjus peaga kasiinos võetud), siis ärge märkide maksekorralduse selgitusse midagi selist nagu näiteks "eilse pokkeri eest", kui summaks on mingi 7200 EEK. Kui aitate sõpra arveldamisel, siis samuti vältige maksekorraldustel pokkeritubade nimesid, sõnu "pokker", "kasiino" jms. See hakkab krediidihaldurile sageli kohe silma ning sellel võib olla kahjulik mõju ka teie sõbra jaoks (kui tema tahab laenu saada ja selgub, et "ta kuskil 7200 krooni peale pokkerit mängib").
4) Ärge laske tekkida võlgnevusi, mis on avalikult nähtavad (n. Krediidiinfos). Võin omadest kogemustest öelda, et eriti tobedaks ja sagedaseks näiteks on maksmata telefoniarved - väikesed summad, aga neist sageli piisab. Finantsasutus kontrollib ühe esimese asjana laenuvõtja maksehäireid ning nende olemasolul võib tänasel päeval väga kergelt laenust ilma jääda, isegi kui muus osas on kõik ok.
5) Nn. "Kuue kuu reegel" kehtib sel juhul kui taotlete laenu teisest pangast (kuid ka mitte alati), "oma pank" võib ka pikemat ajalugu kontrollida. Seega tuleb oma taust kogu aeg korras hoida, mitte, et "hakkan heaks 6 kuud enne laenu võtmist ja varem teen mis tahan".
6) Mida vähem on laenu võtmisel kaelas igasuguseid lühiajalisi kohustusi - peamisel krediitkaardid, arvelduslaenud, tarbimislaenud jne.- seda parem. Need võivad oluliselt muuta maksimaalset laenusummat, mis teile antakse ja kui asi on niigi piiri peal, siis on väga tobe, kui pank kärbib mingi 10K krediitkaardi pärast pikajalise laenu kuumakset 1000 võrra.
7) Siililegi on selge, et igasuguseid röövelliku intressiga laene (SMS-laenud, BIG, online-laenukontorid) tuleb igal juhul vältida.

Praegu on finantskriis ja pangad vaatavad ikka väga hoolega, kellele raha antakse. Jutud stiilis "sõber sai pool aasta tagasi" ei pea praegu paika, sest Eesti (sry Rootsi) pankade likviidsus ongi langenud eeskätt tänu sellele, et varem anti igale Vellole nuts kätte küprokkuudi või Hummeri ostmiseks, aga nüüd paraku enam mitte. Panka ei huvita, et teil ainuüksi on raha maksmiseks, vaid eelkõige ikka see, et te ka oleksite reaalselt hea maksja. Ning kui teile tundmatu inimene peaks ikkagi pangas tundma huvi teie mängimiste kohta, siis arvestage, et üsna tõenäoliselt ei usu ega tea ta seda, et kaardimängudega saab teenida ning sõnaga pokker seostub talle Avo Viiol. Lihtsam on öelda, et "jah, tegin ühel korral sõbra eest $200 panuse Chelsea-Arsenali mängule", kui hakata pikalt seletama, kuidas Texas Holdemis võita ning silmnähtavalt ärrituda, kui ametnik sellest aru ei saa.

leits
21.01.09, 13:22
Sõbrale lanu andes ideaalne selgitus: alimendid.

Ise kannan FTP'st otse SEB'i raha. Pole seotud mingi gamblingua. Selgituses on ID number, mis tekib kui FTP'st raha välja kanda. Küsisin ka tuttavalt kes seb's tööl, et näete mingit seost gämblingua v, nemad ütlesid et ei. Lihtsalt pangasisene ülekanne ja ongi kõik

bounce
22.01.09, 14:25
ma olen viimased 4 aastat sõpradele võlgu tagasi makstes selgitusse märkinud a'la "valge pulbri eest"

korteriost jääb kuskile kaugesse tulevikku pmst tundub :)

marguzz22
22.01.09, 15:01
see on lollus, mu sõbrale lennati uksethaa küsiti, et mis gaasi arvet sa maksad sellele tüübile, vend läks kinni narko müügi eest ja siis sõber tegi talle ülekande, nii,et seda ärge tehke. Enam otse triobeti raha kuangi ei kanna pangast, mingeid sms laene pole võtnud ja big maksin 1kord sõbra eest ta laenu ära kuna tean inimest 20 aastat ja tulin vastu, eks sellepärast nad mu ***** saatsidki sõna BIG ja sissemakse pokkerikontole

pikk28
22.01.09, 15:01
Lihtsad seitse soovitust arveldamiseks, et panga jaoks "jälge ei jääks":
1) Võimalusel kasutage arveldamisel e-walleteid (Neteller, Moneybookers) ning neid ka rahade väljavõtmisel. NB. Kui papp laekub mingist kohast, kus on sees sõna "poker", "gaming" või "gambling", siis on pangale näha, et te ju ikkagi kuskil "gämblete" ;)
2) Ärge kunagi makske pangakaardi- või krediitkaardiga kasiinos! (ka alkoholi vms. eest tasumisel). Kui tahate gämmelda või kasiinos juua, siis kasutage eelnevalt sularahaautomaati.
3) Kui maksate sõbrale tagasi mingit võlga (mis sai näiteks purjus peaga kasiinos võetud), siis ärge märkide maksekorralduse selgitusse midagi selist nagu näiteks "eilse pokkeri eest", kui summaks on mingi 7200 EEK. Kui aitate sõpra arveldamisel, siis samuti vältige maksekorraldustel pokkeritubade nimesid, sõnu "pokker", "kasiino" jms. See hakkab krediidihaldurile sageli kohe silma ning sellel võib olla kahjulik mõju ka teie sõbra jaoks (kui tema tahab laenu saada ja selgub, et "ta kuskil 7200 krooni peale pokkerit mängib").
4) Ärge laske tekkida võlgnevusi, mis on avalikult nähtavad (n. Krediidiinfos). Võin omadest kogemustest öelda, et eriti tobedaks ja sagedaseks näiteks on maksmata telefoniarved - väikesed summad, aga neist sageli piisab. Finantsasutus kontrollib ühe esimese asjana laenuvõtja maksehäireid ning nende olemasolul võib tänasel päeval väga kergelt laenust ilma jääda, isegi kui muus osas on kõik ok.
5) Nn. "Kuue kuu reegel" kehtib sel juhul kui taotlete laenu teisest pangast (kuid ka mitte alati), "oma pank" võib ka pikemat ajalugu kontrollida. Seega tuleb oma taust kogu aeg korras hoida, mitte, et "hakkan heaks 6 kuud enne laenu võtmist ja varem teen mis tahan".
6) Mida vähem on laenu võtmisel kaelas igasuguseid lühiajalisi kohustusi - peamisel krediitkaardid, arvelduslaenud, tarbimislaenud jne.- seda parem. Need võivad oluliselt muuta maksimaalset laenusummat, mis teile antakse ja kui asi on niigi piiri peal, siis on väga tobe, kui pank kärbib mingi 10K krediitkaardi pärast pikajalise laenu kuumakset 1000 võrra.
7) Siililegi on selge, et igasuguseid röövelliku intressiga laene (SMS-laenud, BIG, online-laenukontorid) tuleb igal juhul vältida.

Praegu on finantskriis ja pangad vaatavad ikka väga hoolega, kellele raha antakse. Jutud stiilis "sõber sai pool aasta tagasi" ei pea praegu paika, sest Eesti (sry Rootsi) pankade likviidsus ongi langenud eeskätt tänu sellele, et varem anti igale Vellole nuts kätte küprokkuudi või Hummeri ostmiseks, aga nüüd paraku enam mitte. Panka ei huvita, et teil ainuüksi on raha maksmiseks, vaid eelkõige ikka see, et te ka oleksite reaalselt hea maksja. Ning kui teile tundmatu inimene peaks ikkagi pangas tundma huvi teie mängimiste kohta, siis arvestage, et üsna tõenäoliselt ei usu ega tea ta seda, et kaardimängudega saab teenida ning sõnaga pokker seostub talle Avo Viiol. Lihtsam on öelda, et "jah, tegin ühel korral sõbra eest $200 panuse Chelsea-Arsenali mängule", kui hakata pikalt seletama, kuidas Texas Holdemis võita ning silmnähtavalt ärrituda, kui ametnik sellest aru ei saa.

väga mõistlik tekst.
Ütlen ausalt, et mul küll selle asjaga vedanud.
Sampo Pank on minu puhul küll vähemalt silma kinni pigistanud või siis nad ei seosta triobeti gamblemisega :) Viimase laenu sain veel augusti lõpp. Võib-olla asi ka selles et ma vana klient juba ja 6 aastat juba nende panka ka nuumanud.

Tigrano
22.01.09, 15:04
väga mõistlik tekst.
Ütlen ausalt, et mul küll selle asjaga vedanud.
Sampo Pank on minu puhul küll vähemalt silma kinni pigistanud või siis nad ei seosta triobeti gamblemisega :) Viimase laenu sain veel augusti lõpp. Võib-olla asi ka selles et ma vana klient juba ja 6 aastat juba nende panka ka nuumanud.


Maheaatom jagab asjalikke soovitusi alati.

PS. Kui pangast laenu ei anta, ehk Leits aitab asjast välja ;D

Keiss
23.01.09, 11:25
Selle Maheaatomi teksti võiks välja printida ja seinale kleepida ;D
Nagu üldse tema postituste kohta võib öelda.

Paraku ma olen liiga mugav, et raha pokkerisaidilt netellerisse kanda ja alles siis panka (tavaliselt avastan ka liiga hilja, et rahasid vaja liigutada). Kui peetakse gambleriks siis mis seal ikka. Laenamine on üldse üks paha asi ja ilmselt alateadlikult saan selle nii blokeerida ;D

Tigrano
23.01.09, 11:48
Selle Maheaatomi teksti võiks välja printida ja seinale kleepida ;D
Nagu üldse tema postituste kohta võib öelda.

Paraku ma olen liiga mugav, et raha pokkerisaidilt netellerisse kanda ja alles siis panka (tavaliselt avastan ka liiga hilja, et rahasid vaja liigutada). Kui peetakse gambleriks siis mis seal ikka. Laenamine on üldse üks paha asi ja ilmselt alateadlikult saan selle nii blokeerida ;D


Igasugused vahekandmised tähendavad kulusi ja priskemate summade puhul päris korralikke kulusi. Pigem pokkerimängijana ei ole vaja laenu võtta, sest rahad liiguvad iseenest suured juba. Kui tõesti vajadus midagi suurt osta, siis tuleb lihtsalt kannatada aastake ja see suur asi ostetakse sulas välja. Samas, need suured asjad ei saagi üldjuhul olla, mida on vaja üleöö soetada.

Keiss
23.01.09, 12:29
Ma olen tegelikult sama moodi mõelnud, aga väiksemate summade puhul oleks vist tõesti vaja asi varjatumalt ära teha.

BuildUp
24.01.09, 12:13
Sain sõita eile uue S klassi Mercedesega. Siis tekkis küll tunne, et tra homne päev läheks Mercedese müügiesindusse ja võtaks sulas ühe samasuguse. 8) ;D (Bankroll aga peaks olema mul Toweris siis mingi 120k$ :-X)

Tigrano
24.01.09, 15:19
Sain sõita eile uue S klassi Mercedesega. Siis tekkis küll tunne, et tra homne päev läheks Mercedese müügiesindusse ja võtaks sulas ühe samasuguse. 8) ;D (Bankroll aga peaks olema mul Toweris siis mingi 120k$ :-X)


Jah, see on omaette elamus, seda ei saa kirjeldada. Sellepärast peabki vaeva nägema, sest niisamma suhu ei kuku midagi ja bankroll peaks sul olema ikka mill daala, ega bankrolli eest siis kohe mersut ei saa osta, pärast pole bensa raha ;D

kollane
24.01.09, 15:22
Sain sõita eile uue S klassi Mercedesega. Siis tekkis küll tunne, et tra homne päev läheks Mercedese müügiesindusse ja võtaks sulas ühe samasuguse. 8) ;D (Bankroll aga peaks olema mul Toweris siis mingi 120k$ :-X)



ega auto kauplejad lollid pole, miks muidu tehakse proovipäevi kampaaniad asju, Sõidad ära siis oma vana selga ronid kohe tunne et tahaks uut, et nii mõnna oli ikka ;D
nii et pole mõtet proovidagi

ranka
24.01.09, 20:57
Mehed, mehed! 3 viimast kommentaari väga vales, edasi jätkate autode arutlust kas *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga *** (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,638.0.html) või moi ljubimõi OPEL (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,718.0.html) teemas.

k2snakalle
25.01.09, 22:29
võiks ehk selle küsimuse siia esitada, kuidas oleks kõige mõtekam kanda raha pokerstarsi?
Pole veel 21 ja krediitkaarti ei oma, aga pokerstarsi soft mulle meeldib ning tahaks seal proovida.

Metsapull
25.01.09, 23:21
SEB-st saab siina mõne minutiga raha kanda.

Maheaatom
26.01.09, 00:00
SEB jah kindlalt kõige parem/kiirem ja mugavam ning kui kui sa panga jaoks "märget" ei taha jätta, siis lase läbi Moneybookersi.

camu
31.03.09, 21:52
Ma korjan selle teema üles, et netelleri kohta küsida.
Kuna Moneybookersisse sai konto tehtud ning valitud valuutaks kroon, sööb väljakandmine ära päris suure summa nagu ma aru olen saanud. Küsimus Netelleri kohta, kas asi on sama hull ning kui suured on netelleri protsendid ja kas tasuks üldse netelleriga möllama hakata. Ning kui tasub, siis mis oleks soovitused banc accoundi regamise kohta ning kas valuutaks valida dollar?
Kasutab keegi ja teab soovitada?

ranka
01.04.09, 04:23
Netellerit olen kasutanud aga kahjuks protsentidest ei tea sittagi :(

camu
01.04.09, 04:31
Äkki mõni teab, ootan veel, enne kui sinan panga accounti tegema hakkan. Tõsi küll, kiiret ei ole väljakandmisega, aga huvi pärast uurin ikkagi.

teerajaja
04.05.09, 15:27
Kas pokerstarsist on võimalik välja võtta raha kandes VISA kredakaardile ? ehk kaua võib aega võtta jne. Tegin taotluse, aga küsiks üle asjatundjamate käest ?!

ranka
04.05.09, 17:47
Ma ei ole mitte kunagi krediikaarti peale raha kandnud ja seega pakun puusalt tulistades, et peaks funkama küll. Kuulujuttude kaudu olen kuulnud, et krediikaardile laekub raha hirm kaua aega ja kuidagimoodi pead panka ise teavitama tulevasest kandest.

-andres-
04.05.09, 17:51
Kas pokerstarsist on võimalik välja võtta raha kandes VISA kredakaardile ? ehk kaua võib aega võtta jne. Tegin taotluse, aga küsiks üle asjatundjamate käest ?!

Esimese väljamakse, mille Starsist tegin, toimus VISA krediitkaardile. Kui puhkepäevad sisse arvestada, tuli üle vist 9-10 päeva, täpset arvu ei oska öelda, kuid asi toimus ilusti. Eelnevalt olin samalt krediitkaardilt teinud ka sissemakse.

teerajaja
05.05.09, 08:41
Egas praega nende päevade arv olegi oluline, peaasi et muretult üle tuleks :) Kuna lõpuks teda ikka vaja kredakaardile.

somka
19.05.09, 20:01
Vähe OT on aga pohh.
Cake nõudis algatuseks id kaardi koopiat - sai selle. Siis tuli selline kiri "Thank you for submitting your documentation. We have received the required documents. In order to complete this account verification you will still need to send us the following document at your earliest convenience:

- Statement for card 4xxxxxxxxxxxxxxx0 showing name address and credit card number or transactions made to us.

We thank you in advance for your time and cooperation and we sincerely apologize for any inconvenience caused.


Should you require further assistance or information, please reply to this message or chat live by clicking the link below."

Ausaltöeldes ei jaga ma kolbi välja et midakuradit nad siis nõuavad, ehk mõni keelega rohkem kodus olev inimene räägib maakale ka.

Oliverk
19.05.09, 20:26
Tahavad krediitkaardi väljavõttest pilti kus on näha depo neile ja sinu nimi/aadress ja kaardi number

somka
19.05.09, 21:36
ok, tänud

somka
19.05.09, 22:10
Iseasi kuskohast ma siis sellise väljav'tte saan, kus see inff kõik peal. Saatsin nüüd 2 pilti, eks näis mis edasi juhtuma hakkab.
Varem on alati piisanud dokumendi või miski suvalise arve koopiast ja asi tahe, sellist peetimis pole veel olnud. :-\

kurikala
20.05.09, 02:58
On tekkinud vajadus erinevate tubade vahel rahasid liigutada. Mõtlesin selleks registreerida netelleri konto.
Kas netelleri teenust kasutades on võimalik ka teistele netelleri kontodele raha kanda? Näiteks sõbrale, kellel on samuti netelleri konto. Millised on võimalikud kitsaskohad ja probleemid?

Provoker
20.05.09, 08:40
On tekkinud vajadus erinevate tubade vahel rahasid liigutada. Mõtlesin selleks registreerida netelleri konto.
Kas netelleri teenust kasutades on võimalik ka teistele netelleri kontodele raha kanda? Näiteks sõbrale, kellel on samuti netelleri konto. Millised on võimalikud kitsaskohad ja probleemid?




Sõpradele kandmiseks peab konto olema nn tuvastatud. Pead regama pangakonto, saatma neile elukohta kinnitava tõendi mingi arve koopia näol ning lõpuks nad helistavad sulle. Peale neid toiminguid saad raha saata teistele Netelleri kontodele. Netelleril on muide vahendustasu 2%.

Bikewarrior
24.05.09, 09:59
oskab keegi öelda kaua hansapangast st. swedpangast raha moneybookersisse läheb kui näiteks reedel kandsin?

vennike
24.05.09, 20:37
oskab keegi öelda kaua hansapangast st. swedpangast raha moneybookersisse läheb kui näiteks reedel kandsin?


nv sa kindlasti ei saa.. esmasp-teisip pakun. Neil on seal vist aega 6 töötäeva aega. viimane kord kui välja võtsin läks rämedalt üle ja enam seda ei kasuta.

marguzz22
24.05.09, 21:04
kaua teil MB-pangakonto keskmiselt tuleb?

leits
24.05.09, 22:16
kaua teil MB-pangakonto keskmiselt tuleb?


on tulnud nädal on tolnud 8 tunniga, kuidas kunagi

marguzz22
28.05.09, 09:39
Peab meeldima MB 2päeva ja raha kontol :)

Tigrano
07.06.09, 07:47
Väike tähelepanek on Moneybookersi osas tekkinud. Tundub, et euro kanded, mis jõuavad ka eurodes pangakontole tulevad kõik järgmisel päeval.

Oliverk
07.06.09, 12:57
Kuiadas saada eurodes kandeid? Mul konverdivad raibed ümber ??

leits
07.06.09, 13:48
stars to mb = insta
mb to HP .. 23.14 tegin, raha oli arvel 10.17. njot bad at all .. alla 12h

leits
07.06.09, 13:48
Kuiadas saada eurodes kandeid? Mul konverdivad raibed ümber ??


ilmselt oleneb mis valuutas su mb raha on

Oliverk
07.06.09, 15:26
ah millegipärast ajasin euri ja daala sassi. Jep mul taalades ja neid nad panka ei kanna.

leits
07.06.09, 17:00
ah millegipärast ajasin euri ja daala sassi. Jep mul taalades ja neid nad panka ei kanna.


ega eur konverditakse ka krooniks ringi ..

Tigrano
07.06.09, 19:28
ega eur konverditakse ka krooniks ringi ..


Mul naisel mb eurodes ja hansapanka jõuavad samuti summad eurodes, keegi ei konverteeri ;)

Oliverk
07.06.09, 19:41
MB raha laekub mul SEB-i. JA MB-s selline kiri "Withdrawal requests are always carried out in EEK. " Mby mingi SEB-i kiiks siis.

jrgn hell
23.06.09, 13:52
KJeegi teab palju mingi sisseandmisel tasu üldse läheb vms. Mb-s eurodes 1007 ja kopikad doltsi ja tahan seda liigutada tilti, 1000 nagu, aga käitub nagu poleks arvel pappi. Sama jama oli nii 995 kui 990ga.

leits
23.06.09, 14:01
Mul naisel mb eurodes ja hansapanka jõuavad samuti summad eurodes, keegi ei konverteeri ;)


siis peab sul olema euro hoius, kui on kroonides, siis insta kursi alusel l2heb krooniks ümber

rrrr
23.06.09, 18:53
Väike näide:
MB konto on mul EUR ja jääk sellel 24.xx EUR. Teen Ongamest cashouti 1155 USD sellele kontole ja nigu raha kontole potsatas, tahan Everesti imeda sisse täpselt sama summa (1155 USD). Aga võta näpust - saan teate, et pole nõnna palju fonde. Vaatan siis MB lehte natu sügavamalt - jep konvertimine maksab neil 1,99% tehingult. Seega minu 1155 USD läks laksust ~23 USD cashoudi tegemiseks ja ~23 USD depoka tegemiseks + kindlasti veel ostu ja müügi kursi vahe kaks korda. Täiesti arulage. Kuna MB on jäigal seisukohal, et valuutat ta muutma ei hakka, siis cashisin sealt kogu oma nutsu välja ja nüüd kasutan Netellerit, mis on mul USD valuutas. TEHKE OMA MB KONTO USD-s!!! Valuutat on veel võimalik muuta kui tehinguid tehtud pole kuid minu puhul eeldas see ka uut pangakonto numbrit. Algul olin konto teinud võhiklikult EEKides.

jrgn hell
25.06.09, 02:59
Nii, siit sain teada, et bookersi depo on mõtteu raha mutiauku toppimine, siis selline palve: Kui kellelgi usaldusväärsel on võimalik ASAP teha mulle buddykat FTP-sse 1K$, ja oleks nõus vastu võtma kannet kas siis kuhugi pangarvele/bookersisse/vms usaldusväärsesse kohta siis tehingu hetke kursiga siis umbkauda 717 euri, kui õigesti arvutasin.

Et siis:
mina saan 1k$ full tilti
sina saad 700midagi euri täpse õige kursiga vastu kuhugi, kuhu saan ilma konvertimistasu maksamata kanda bookersist sulle sobivasse kohta. Pangarve vist sobib ka
ja kõik on õnnelikud
homme päeval võiks tegutseda sellega

lenC
25.06.09, 14:59
kust ma leian enda iban koodi? swedbank on...

https://www.swedbank.ee/private/home/more/calculator

all paremal

pronks
25.06.09, 15:00
ty leidsin juba

Andrus Ansip
26.06.09, 15:19
Proovisin ka siis Starsist SEBi kanda.

25/06 kell 3:12 väljamakse taotlus Starsile
25/06 kell 11:03 Starsi kinnitus, et raha on teel
26/06 ca. kell 12:00 raha SEBi kontol
????
profit

SEB on muidugi ka mingi 70 EEKu teenustasu võtnud, fašistid...

urmo1
26.06.09, 15:41
keegi oskab öelda kaua pokerstarsist credit cardi peale raha kandmisega aega läheb ?

pikk28
26.06.09, 16:14
no mul tuli AP-st 6 päevaga vast. Kuigi saunas räägiti, et võib ka 15+ päeva tulla.
Ühesõnaga arvesta 6-18 päeva

metsnik
26.06.09, 17:22
Kas keegi on värskelt Timi transfer teenust kasutanud? Üritan hetkel läbi selle Pokerstarsist raha välja kanda, kuid kui FROM saab valida (ka oma pangakonto), siis TO kohal on valikus ainult registreeritud netipokkeri kontod, kuigi sealt oleks tarvis valida oma pangakonto.

Any ideas?

Tigrano
26.06.09, 17:23
Kas keegi on värskelt Timi transfer teenust kasutanud? Üritan hetkel läbi selle Pokerstarsist raha välja kanda, kuid kui FROM saab valida (ka oma pangakonto), siis TO kohal on valikus ainult registreeritud netipokkeri kontod, kuigi sealt oleks tarvis valida oma pangakonto.

Any ideas?


Kahjuks enam ei ole võimalik Timi kaudu PokerStarist või FT raha panka kanda.

metsnik
26.06.09, 17:27
Kas on võimalik täpsustada?

Mul on seal küll ka Triobeti konto regatud ja kui erinevalt pangast, sinna kanda saaks, siis mul on põhjustest natuke raske aru saada.

metsnik
26.06.09, 17:34
OK, nägin jah nüüd Timi kirja ka. Eks peab siis muganduma.

pastilaa
26.06.09, 17:41
keegi oskab öelda kaua pokerstarsist credit cardi peale raha kandmisega aega läheb ?

Võib minna ka üle kuu aja. Nimelt sõltub see vähemalt Swedbankis kaardi tüübist. Kui vaba tagasimaksega krediit näiteks, siis on seal tasaarveldused kuu tagant - endal kunagi Partypokkerist krediitkaardile kandega läkski tiba üle kuu, teinekord nädal paar.

Marek K.
26.06.09, 17:45
tegelikult selle krediitkaardiga on selline teema. et kui swedbanki netipangas neile kiri saata, ja "teenuse vahendaja" on omapoolse ülekande teinud, siis nad võivad ka rutem krediitkaardile raha sebida. ise kunagi mängisin praeguses entraction networkis ja sinna sai deposiiditud krediitkaardilt ja seega sai ka krediitkaardile välja ainult cashida. nemad tegid ülekande paari päeva jooksul, siis saatsin swedi kirja ja aeti asi joonde.

Tigrano
26.06.09, 17:51
Moneybookersiga on krediitkaarti raske verify teha ehk see broneeritud summa on eesti kroonides krediitkaardi kontol ja nemad tahavad eurodes seda verify summat. Kas kellegil on õnnestunud MB krediitkaart ära autoriseerida, et saaks krediitkaardi toiminguid kasutada.

Oliverk
26.06.09, 17:52
On õnnestunud. Mäletgamist mööda arvutasin panga kursiga neid sente ja panin lotot. Miski 5-da korraga sain täppi asja.

Tigrano
26.06.09, 17:53
On õnnestunud. Mäletgamist mööda arvutasin panga kursiga neid sente ja panin lotot. Miski 5-da korraga sain täppi asja.


Irw, pärast blockivad veel MB accoundi ära, kui sada korda proovin ;D

Marek K.
26.06.09, 17:54
imelik, et ei lase.. aga jah ei tasu üle pingutada, lükkavad vist peale 5-ndat korda krediitkaardile 24h-ks bloki peale. mobo sucks

vennike
26.06.09, 18:30
Starsist läheb netellerisse raha umber 0,7 sekundit. Ja neteller pakub oma kaarti. Ülimugav, 100 kätt NL25 ja kinno ;D

Tigrano
26.06.09, 18:40
Starsist läheb netellerisse raha umber 0,7 sekundit. Ja neteller pakub oma kaarti. Ülimugav, 100 kätt NL25 ja kinno ;D


Peab ka ükskord Netelleri ära tegema ja tahtsin küsida, et kuidas need oma kaardid üldse toimivad ;D

vennike
26.06.09, 18:42
Peab ka ükskord Netelleri ära tegema ja tahtsin küsida, et kuidas need oma kaardid üldse toimivad ;D


prepaid mastercard, kasuta kus tahad. sulli välja võtta tahad siis pead teenustasu maksma. poes, pubis, klubis või mujal maksad siis ei ole lisatasusid. netis saad maksta ka vist.. pole proovinud veel..

EDIT : http://public.neteller.com/content/global/cards_physical.htm
muidu oli tal kuutasu ka vist mingi 2 või 3£ aga kaotati see ka ära. need konverteerimiskursid on suht elajalikud, aga enesetundele mõjub jube hästi kui lased 7 orbitit ja saad selle raha eest omale pubis mõned õlled ja lõuna lubada.

ranka
26.06.09, 22:03
Kas keegi on värskelt Timi transfer teenust kasutanud? Üritan hetkel läbi selle Pokerstarsist raha välja kanda, kuid kui FROM saab valida (ka oma pangakonto), siis TO kohal on valikus ainult registreeritud netipokkeri kontod, kuigi sealt oleks tarvis valida oma pangakonto.

Any ideas?


Kui kiirelt raha vaja vahetada, siis võid kasutada ka foorumu rahade vahetamise teemat: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1548.0.html

ranka
27.06.09, 15:18
Kuidas see võimalik on? Ma ei näe võimalust SEBi kanda.


a) pead enne SEB'ist peale kandma
b) summa peab olema suur (kunagiseks limiidiks oli $5000+)

Pahvak
27.06.09, 15:39
a) pead enne SEB'ist peale kandma
b) summa peab olema suur (kunagiseks limiidiks oli $5000+)


Kui wire transferit mõtled, siis olen 100$ ka kandnud, kuigi selle summa kohta on 70.- eeki teenustasu suur.

pendula
28.06.09, 01:17
prepaid mastercard, kasuta kus tahad. sulli välja võtta tahad siis pead teenustasu maksma. poes, pubis, klubis või mujal maksad siis ei ole lisatasusid. netis saad maksta ka vist.. pole proovinud veel..

EDIT : http://public.neteller.com/content/global/cards_physical.htm
muidu oli tal kuutasu ka vist mingi 2 või 3£ aga kaotati see ka ära. need konverteerimiskursid on suht elajalikud, aga enesetundele mõjub jube hästi kui lased 7 orbitit ja saad selle raha eest omale pubis mõned õlled ja lõuna lubada.


Mõtlesin ka, et peaks ehk netellerit kasutama hakkama MB kõrvalt.
Kas keegi on võrrelnud MB ja Netelleri teenustasusid ja konverteerimistasusid ning konverteerimiskursse? MB-s tundub kursivahe päris suur ($->EEK), mul konto seal EEKides.
Kas Netelleris ka sama asi, et kasulikum oleks konto $-des avada ja mida peaks veel silmas pidama?
Kaart tundub ka üks hea võimalus, kui kuutasu pole.
Kas Towerist liigub ka raha Netellerisse sama kiirelt kui Starsist?
Ja Netellerist Swedi kontole näiteks kui kaua?

vennike
28.06.09, 01:59
Mõtlesin ka, et peaks ehk netellerit kasutama hakkama MB kõrvalt.
Kas keegi on võrrelnud MB ja Netelleri teenustasusid ja konverteerimistasusid ning konverteerimiskursse? MB-s tundub kursivahe päris suur ($->EEK), mul konto seal EEKides.
Kas Netelleris ka sama asi, et kasulikum oleks konto $-des avada ja mida peaks veel silmas pidama?
Kaart tundub ka üks hea võimalus, kui kuutasu pole.
Kas Towerist liigub ka raha Netellerisse sama kiirelt kui Starsist?
Ja Netellerist Swedi kontole näiteks kui kaua?


konventeerimiskurss on suht elajalik netelleris, sama mis MB pakun. netelleri withdrawal maksab ka seamoodi palju 7,5€. Netellerist panka liigub ka suht kaua, aga seda siin UK-s kus yldse liigavad asjad kaua. eelmine kord läks äkki 4 tööpäeva. Netelleri ainuke point ongi see kaart, millega saad igal pool maksta. muud teenused on suht mõttetult kallid imo.

Tigrano
28.06.09, 03:05
konventeerimiskurss on suht elajalik netelleris, sama mis MB pakun. netelleri withdrawal maksab ka seamoodi palju 7,5€. Netellerist panka liigub ka suht kaua, aga seda siin UK-s kus yldse liigavad asjad kaua. eelmine kord läks äkki 4 tööpäeva. Netelleri ainuke point ongi see kaart, millega saad igal pool maksta. muud teenused on suht mõttetult kallid imo.


Tegin ka just Netelleri ära, kas oskad öelda palju dokumente peab saatma või mida peab veel neile edastama, et mingit rahade liigutamise kammi poleks enam pärast.

Marek K.
28.06.09, 03:09
Ma arvan, et kõik jama peab ära saatma neile. ID, utility bill jms. Vähemalt endal oli nii, tegin konto.. paar nädalat seisis see konto tühja ja siis tuli kiri, et konto ajutiselt blokitud, et palun saatke need dokid, et siis saame asja ära verifieda.

QKulgur
28.06.09, 03:32
See netelleri kaart tundub päris sexy 8)
Currency tuleks siis ikka valida USD nagu aru saan?
Ja kui kiiresti nad selle kaardi valmis teevad oskab keegi yelda?

vennike
28.06.09, 03:54
Tegin ka just Netelleri ära, kas oskad öelda palju dokumente peab saatma või mida peab veel neile edastama, et mingit rahade liigutamise kammi poleks enam pärast.


ma saatsin neile proof of addressi ehk siis koopia bankstatmentist ja siis passikoopia. pangakonto kinnitamiseks topi sinna oma panga ja konto andmed sisse, nad saadavad sulle mingi tillukese raha ja siis pead selle summa seal netelleri lehel sisestama.

leits
28.06.09, 16:37
pointless on neteller, mina loobusin .. way too palju probleeme oli

Lahekutt
30.06.09, 00:11
Keegi teab, kaua MBst raha pangakontole tuleb? Tegin täpselt nädal aega tagasi cashouti ja MB näitab, et processed, pangakontol pole midagi. Peaks juba nagu tulnud olema ju?

Oliverk
30.06.09, 01:38
Teisipäev kipub see maaagiline päev olema. Pead ei anna.

rohelinekonn
30.06.09, 02:19
Keegi teab, kaua MBst raha pangakontole tuleb? Tegin täpselt nädal aega tagasi cashouti ja MB näitab, et processed, pangakontol pole midagi. Peaks juba nagu tulnud olema ju?


tegin laupoäeval cash oudi ja esmaspäeval kell 15 00 oli kohal

Lahekutt
30.06.09, 10:24
Teisipäev kipub see maaagiline päev olema. Pead ei anna.


Ja tuleb välja, et ongi. Esmaspäeval seega cashoute teha ei ole mõtet.

r3o
05.07.09, 14:31
Moneybookersi kontot saab siduda erinevate emaili aadressitega.
Kui ma deponeerin mb-ga kuskile siis kas saaja jaoks on erinevalt maili aadressilt tehtud depsosiit põhimõtteliselt erinev maksja või on see aru saada, et sama konto kaks erinevat maili?

Tigrano
06.07.09, 12:54
Moneybookersi kontot saab siduda erinevate emaili aadressitega.
Kui ma deponeerin mb-ga kuskile siis kas saaja jaoks on erinevalt maili aadressilt tehtud depsosiit põhimõtteliselt erinev maksja või on see aru saada, et sama konto kaks erinevat maili?


Peaks olema sama konto aga kaks erinevat meili, mõlemaga saad sisse logida oma kontole. Kogu point on ehk selles, et mõnes kohas tahetakse, et meiliaadressid on ühesugused teenusepakkujal ja mb, muidu maksmine mb kaudu ei õnnestu.

ment52
06.07.09, 14:42
Moneybookersi kontot saab siduda erinevate emaili aadressitega.
Kui ma deponeerin mb-ga kuskile siis kas saaja jaoks on erinevalt maili aadressilt tehtud depsosiit põhimõtteliselt erinev maksja või on see aru saada, et sama konto kaks erinevat maili?


Saaja näeb ainult seda mailiaadressi millelt saadeti ja teiste sama konto mailidega seostada ei oska. Põhimõtteliselt ühte pokerroomi saad kanda ainult ühelt aadressilt, seega teise depo tegemisel vaata järgi, kas sul on primaryiks pandud moneybookersis sama e-mail, millega sa esimese depo tegid.

Stenka6
10.08.09, 12:46
Tere! Kuidas saaksin kõige kiiremas korras raha Party pokerisse kanda! Saab keegi nõu anda?!

ranka
10.08.09, 13:15
Tere! Kuidas saaksin kõige kiiremas korras raha Party pokerisse kanda! Saab keegi nõu anda?!


Moneybookers, Neteller, Krediitkaart. Kui Partys ka buddytransferi võimalus, siis abi võid saada siit: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1548.0.html

Stenka6
10.08.09, 13:33
Tean suht palju netellerist ja moneybookersist ja ei tahaks sealt kaudu raha kanda! Krediitkaarti pole,muidu oleksin juba varem ülekande ära teinud. Ja mind huvitakski buddytransfer vms.Olen ka lugenud Timi teenusest (ei tea kas siiani asi toimib)! Liht. sooviks kiiresti raha party kontole saada!

Stenka6
10.08.09, 13:42
Pm tahaks nii,et äkki saab nii teha,et keegi hoolitseb selle eest,et mu party kontole tuleks 400 taala ja mina annan talle selle summa sulas või panga ülekandega!

Stenka6
10.08.09, 16:29
Aidake keegi!

Tigrano
10.08.09, 18:00
Aidake keegi!


Keegi ei mängi Partys, Krayzie ehk mängis, rohkem küll kedagi ei tea.

mihke666
10.08.09, 18:17
i suggest neteller or moneybookers.

niisama
26.08.09, 20:30
prepaid mastercard, kasuta kus tahad. sulli välja võtta tahad siis pead teenustasu maksma. poes, pubis, klubis või mujal maksad siis ei ole lisatasusid. netis saad maksta ka vist.. pole proovinud veel..

EDIT : http://public.neteller.com/content/global/cards_physical.htm
muidu oli tal kuutasu ka vist mingi 2 või 3£ aga kaotati see ka ära. need konverteerimiskursid on suht elajalikud, aga enesetundele mõjub jube hästi kui lased 7 orbitit ja saad selle raha eest omale pubis mõned õlled ja lõuna lubada.


Nu ei tööta se kaart Eestis või siis minu oma ei tööta.Poes midagi teha ei lase pärast on küll proneering peal mis 10 päeva pärast maha läheb.Kurss tuleks küll tegelt norm 10.7 ,aga mis sest kasu kui ei saa maksta.

pkmarek
26.08.09, 20:54
Nu ei tööta se kaart Eestis või siis minu oma ei tööta.Poes midagi teha ei lase pärast on küll proneering peal mis 10 päeva pärast maha läheb.Kurss tuleks küll tegelt norm 10.7 ,aga mis sest kasu kui ei saa maksta.

aga automaadist saab selle kaardiga kusagilt välja võtta?

Ghost0
16.09.09, 13:04
Pfff, tegin eelmine kolmapäev moneybookerist withdrawi swedi ja ikka pole kohal.

E: tuli ära lõpuks, imelik ,et vahest tuleb dollarites ja vahest eekudes

maidre
02.10.09, 13:00
Tere.
Kuna väga roheline algaja alles ,siis üks täpsustav küsimus foorumi rahvale.Soovisin Pokerstarsi kontole kanda raha läbi Moneybookersi.Kas see toimub siis niimoodi,et kõigepealt kannan raha moneybookersi kontole ja nemad siis omakorda kannavad selle minu Pokerstarsi kontole?Ning siis see summa peaks nagu kajastuma minu kassa väljavõttes päris raha alla?
Ning kunagi kui peaksin siis soovima välja jälle raha kanda,siis käib kogu protsess omakorda vastupidises järjekorras?
Rahaks valisin USD-i. Kas see oli mõistlik valik?Siis vist läheb vähem konverteerimisi?Või vahet pole.?
Ette tänades,Maidre.


Eeee proovisin nyyd omapead seda raha Swedpangast kanda moneybookersisse,aga ytleb et viitenumber pole standartne.Kas siis pean selle sinna selgituse lahtrisse siis panema?Helistasin kyll panka ja kysisin ka sealt ,aga mis te arvate kas nad teadsid?;)

r3o
13.10.09, 23:50
moneybookers eriti kiireks läinud vahepeal.
Eelmine nädal tegin withdraw ja oli järgmisel päeval kohal. Täna tegin jälle ja samal päeval raha kohal :)

Tarmonator
14.10.09, 00:40
moneybookers eriti kiireks läinud vahepeal.
Eelmine nädal tegin withdraw ja oli järgmisel päeval kohal. Täna tegin jälle ja samal päeval raha kohal :)


väiksed summad on alati kiirelt tulnud. neil ju kontod eesti pankades, pmst siseriiklik makse.
suured summad venivad

r3o
14.10.09, 09:27
noh ma olen summa üldjuhul ikka alati veits alla 10k jätnud. Ja ei mäleta et enne oleks kiiremini 3-4 tööpäeva tulnud kunagi. Aga vb see siis ainult minuga nii olnud

farik666
29.10.09, 14:13
keegi jagage kogemusi selle netelleri kaardiga palun: http://public.neteller.com/content/global/cards_physical.htm
Just helistati, verifysin accounti..siis hakati seda pähe määrima :D

onuark
08.11.09, 13:34
Ise ka tunnistasin lõpuks endale, et see MB konto eurodena hoidmine on lollius. Vähemalt juhul, kui starsi kontol toimuvad asjad USDga.
Saatsin neile kirja ja soovitasid asjalikult mõelda kas ikka tahan teha uut kontot USDga, sest et niisama muuta seda ei saa. I wonder why nad soovitavad ümber mõelda... saavad rohkem vahelt raha mingi mitmekordse convertimisega.
Nii et kindlalt peab uue konto USD tegema, sest eurodes hoidmine on lollius. Vaat, et täitsa tühjaks rahakott oma convertimistega ei ime :D
Maru tüütu ainult neid verify kirju jälle ootama hakata. Ei mäletagi kaua esimenekord verifyga läks, miski paar nädalat vist lausa tuli neil see kiri. Nii pea palka vist ei saa siis :(

olavike
08.11.09, 13:45
MB ülekandeid saad sa teha juba ka ilma koduse aadressi verify'ta.
Teed pangakonto verify ära, tõstetakse su ülekande limiit üsna kõrgele ja saadki toimetada juba.

Mul tuli see aadressi verify vist muidu 4-5 päevaga (kunagi mais sai tehtud).

raaids
09.11.09, 19:41
kui ma starsist kontole kannan, millisied neid swift või iban vms koode mul vaja teada on ja kust ma neid teada saaks?
2 päevaga ei jõua raha kohale?

kalkaan
09.11.09, 20:05
Kui SEB pank, siis logi Internetipanka ja vajuta oma kontonumbri peale. Satud konto väljavõtte lehele, kus vasakul üleval on IBAN ja paremal üleval BIC
Starsist 2 tööpäevaga ei taha eriti kohale tulla, pigem läheb 3 või rohkem.

raaids
09.11.09, 20:18
aga kui ma kannan 790$ välja sis mitu krooni mulle arvele jõuab umbes?

Lutzky
09.11.09, 21:23
aga kui ma kannan 790$ välja sis mitu krooni mulle arvele jõuab umbes?


Stars konverteerib selle Reutersi kursi järgi EURideks. Kontole jõuab juba EEKudes ning eeldan, et pank konverteerib end EUR/EEK kursi järgi selleks. Uuri värki.

L.

variatsioon
09.11.09, 21:26
Stars konverteerib selle Reutersi kursi järgi EURideks. Kontole jõuab juba EEKudes ning eeldan, et pank konverteerib end EUR/EEK kursi järgi selleks. Uuri värki.

L.

miks stars eurodeks konverdib?

Lutzky
09.11.09, 21:28
miks stars eurodeks konverdib?


ei tea, aga mul on koguaeg väljakantav summa olnud EURides. Sisestan doltsides, kuid enne confirmimist viskab EURideks vms

Tarmonator
09.11.09, 21:45
stars teeb väljamaksed eurodes jah. aga kurss on neil hea nii et seal mingit konvertimistasu ei ole.
kui raha panka saabub, siis seb võtab selle eest 70 eeku ja swed 90
peale väljamakse kinnitamist jõuab arvele tavaliselt ülejärgmisel päeval. väljamakse kinnitus tuleb tavaliselt järgmisel päeval, seni on nn pending cashout. NB, nädalavahetustel seda kinnitust ei tule.

Stewie
13.11.09, 13:49
Tere!

Ma ei oska SEB- st MB-sse raha kanda. ??? Kas tuleb teha välismakse? Kui jah, siis kust neid saaja (MB) andmeid saab nt IBAN, saaja panga BIC/SWIFT jne?
Kas keegi viitsib selgitada kuidas toimida raha sissepanekul ja väljavõtul?

Parimat!

olavike
13.11.09, 13:56
Tere!

Ma ei oska SEB- st MB-sse raha kanda. ??? Kas tuleb teha välismakse? Kui jah, siis kust neid saaja (MB) andmeid saab nt IBAN, saaja panga BIC/SWIFT jne?
Kas keegi viitsib selgitada kuidas toimida raha sissepanekul ja väljavõtul?

Parimat!

Esmalt pead ära registreerima oma pangakonto ja selle ka ära verifeerima (nad teevad sulle 1-2 päevaga 1-sendise ülekande, kus peitub kood, mille pead sisestama) ja siis ongi sulle paljud uksed juba lahti MB keskkonnas.
Sissekande jaoks lähed Upload Funds ja valid Bank Transfer ja siis tuleb juba täpsem info, kuhu pead ülekande tegema (otse MB'st läbi pangalingi kanda ei saa, pead tegema oma U-Netis tavalise ülekande juhises näidatud pangakontole, kusjuures väga oluline on lisada õige viitenumber, mille leiad ka juhisest).

Nii lihtne see ongi.

Stewie
27.11.09, 00:05
Tänud asjaliku vastuse eest!
Tõsine probleem on.
Sooviks oli siis teha esimene deposiit läbi moneybookeri OPokeri kontole. Minimaalne deposiit on 20euri. Enne kui siit abi küsisin, üritasin teha deposiiti ja moneybookeris ei olnud raha peal, aga ülekande soovi jättis meelde ja kui ma lõpuks aru sain kuidas raha kanda moneybookerisse, siis sealt kanti raha otse ECashDirect'i (OPokeris käib ju läbi selle?)
Nüüd on möödas 3 päeva ja raha pole ei ECashDirecti kontol ega Opokeri kontol ???
Saadan supportile kirja.
Tahtsin teada on kellegil olnud sarnasedi probleeme?

Ette tänades
Stewie

rohelinekonn
27.11.09, 00:06
Viimased kaks kannet MP panka on aega võtnud alla 24h. olen kande teinud hommikul 5-6 ajal ja õhtuks on ilusti kohal olnud

Stewie
27.11.09, 02:19
Ma mõtlen seda, et raha peaks olema mu ECashDirect'i kontol, aga pole. Moneybookeri history näitab, et kanne on sinna tehtud. Saatsin supportile kirja ka, eks näis. Tahaks juba proovida kuidas seal Opokeri fishi meres on, ma ise suuremat sorti fish ;D Nii, et kui ma raha sinna saan, eks annan teada kuna võib kalale tulla ;D

Stewie

Stewie
30.11.09, 15:14
No ei ole raha, mida maha mängida >:( Saatsin supportile kirja ka, aga ei viitsita nii väikse summa pärast isegi vastata. Ei tea, mis edasi teha ??? Mõtteid, nõuandeid kellegilt, kes on moneybookeri kaudu OPokerisse raha kandnud?

bounce
30.11.09, 15:31
mina kandsin otse mb-st opokerisse, ja raha oli seal kohe kontol.

Stewie
02.12.09, 15:16
OPokeris käib ju läbi ECashDirecti ??? Supportilt pole kirja ka tulnud, täna saatsin uuesti. Kurat esimene deposiit ja kohe tõmmati nahk üle kõrvade >:(

marxiku
07.12.09, 21:14
Kandsin PS'ist SEBi. Nüüd aga näitab SEBis saabunud raha eurodes. Ehk siis kuidas seda kroonideks saada?(sularahaautomaadis ei näidanud et raha oleks, u netis näitab et valuutas see).

EDIT: sain hakkama :)

Juss7r
26.12.09, 16:03
Tere!
Küsimus siis moneybookersi kasutajatele. Kuna olen uus moneybookersis, siis tahan teha ps kontolt moneybookersi kontole ylekannet. Mis on väiksesim summa mida saab kanda ps-st moneybookersisse ja mis ma seal väljakande kohas kirjutama pean, kas oma mailiadressi või moneybookersi user id? Aitäh teile vastuste eest.

olavike
26.12.09, 16:14
Tere!
Küsimus siis moneybookersi kasutajatele. Kuna olen uus moneybookersis, siis tahan teha ps kontolt moneybookersi kontole ylekannet. Mis on väiksesim summa mida saab kanda ps-st moneybookersisse ja mis ma seal väljakande kohas kirjutama pean, kas oma mailiadressi või moneybookersi user id? Aitäh teile vastuste eest.

Sa ei saa PS kontolt MB kontole enne raha kanda, kui oled MB kontolt raha PS kontole kandnud vähemalt ühe korra.

Juss7r
26.12.09, 16:28
selge

k2snakalle
26.12.09, 17:31
Aga PS-ist SEB kontole saan ennem kanda kui pole PS-i varem ise kandnud?
Nimelt teema selles, et alustuspapp tuli buddy transferiga.

olavike
26.12.09, 17:43
Aga PS-ist SEB kontole saan ennem kanda kui pole PS-i varem ise kandnud?
Nimelt teema selles, et alustuspapp tuli buddy transferiga.

See peaks küll võimalik olema.

flipmachine
10.01.10, 12:02
Kas MB nv-l ei töötagi ?

olavike
10.01.10, 12:14
Kas MB nv-l ei töötagi ?

Ülekandeid nad küll nädalavahetustel ei tee jah.

laur7man
12.01.10, 21:28
Tere,
Keegi teab, seda vana 11ga algavat kontot ikka ei arvestata või on nüüd vähe parem lahendus mb leitud inimeste jaoks?

olavike
12.01.10, 21:31
Kui sa pead silmas vana Hoiupanga kontot, siis sellega vähemalt minul küll probleeme pole (olen aktiivne MB kasutaja olnud ca 8-9 kuud). Kõik maksed on väga kiirelt toiminud.

laur7man
12.01.10, 21:46
Tänud Olav, ma lugesin selle kohta foorumist, aga viimased postitused olid kusagil 2008 aastast, seepärast küsisingi, et saada uuemat infi. Varasemalt oli jama sellega, et tuli panga väljavõte saata jms, võttis kaua aega nendega jamamine. No proovin siis mb kaudu tehinguid teha, loodetavasti ei ole probleemi ja saan sealt ilusti panka kantud vana Hoiupanga kontole

Poleginime
07.02.10, 22:30
Küsimus siis selline: kuidas oleks TrioBetist kõige targem 35 euri välja võtta, ise olen muidugi 17 ja alaealine.
Raha on tulnud freerollidest/kasvatasin seda ise.Depot pole teinud.Vb kuidasgi sõbrale buddy transferiga ja tema saaks sealt enda kontole kanda ja siis sealt minu kontole `?

Tarq666
07.02.10, 22:46
Küsimus siis selline: kuidas oleks TrioBetist kõige targem 35 euri välja võtta, ise olen muidugi 17 ja alaealine.
Raha on tulnud freerollidest/kasvatasin seda ise.Depot pole teinud.Vb kuidasgi sõbrale buddy transferiga ja tema saaks sealt enda kontole kanda ja siis sealt minu kontole `?


Kanna mulle. Aga jah, mõte muidu õige.

laur7man
19.02.10, 01:04
Kui kiiresti hiljuti MB Swedpanki väljamakse aega on võtnud. Endal soov järgmisel nädalal nii 3000-4000 välja võtta. Peaks tulema ehk 1-2 päevaga?

flipmachine
19.02.10, 01:06
Soovitan kohe panna väljakandma, sest ega peale teisipäeva järgmisel nädalal rahad väga üle ei tule, kui sa just VIP ei ole :P.

laur7man
19.02.10, 01:12
OK, enne mõtlesin ülekande teha esmaspäeval, et küll reedeks ikka kohale jõuab Swedi, kuid nüüd pani mõtlema, jama siis et peale teisipäeva peab ootama järgmise nädala teisipäeva. Igal juhl aitäh nõuande eest!

sadakrooni
03.03.10, 13:49
Kas keegi teab kui kaua tuleb unibetist raha pangakontole?

speedi
03.03.10, 13:54
sama/järgmine päev.

sadakrooni
03.03.10, 14:02
Olgu, tänud.

netipulk
02.04.10, 21:29
Tere,

Kas keegi viimasel ajal on suuremaid summasid otse local bank transferiga kandnud? Ja ega mingeid probleeme ei ole tekkinud seoses uue hasartseadusega?

Nimelt tahaks 4 kohalise summa välja kanda aga ei tea mis teed usaldada.

olavike
02.04.10, 21:47
Moneybookers ja Neteller on kindlasti 100% usaldusväärsem.
Unibet ja Triobet otse panga kaudu ka usaldusväärsed, sest mõlemad kasutavad vahendusfirmasid.
Ja ega FT ja PS puhul ka otseselt nimeliselt miski nendele ei viita minu teada.

SALMOSA
02.04.10, 23:59
Mõtlen ka siin, et kas tasub hakata kasutama MB või teha lihtsalt SEB sisse/väljakanne. Kes pikemat aega juba kasutanud on võiksid rääkida oma muljetest ja kui MB kaart teha siis kas USD/EUR.

raaids
03.04.10, 00:26
ma vist teen SEBi edasi väljakandeid. Kui sellega migni probleem peaks tulema siis see näeb välja niimoodi et järgmise aasta alguses esitatakse mulle see tulumaks mille ma siis peaksin riigile maksma?

masterpuppet
03.04.10, 04:02
Ma näiteks üks päev kandsin välja, samal ajal silmi kinni pannes, raha tuli üle. Võtsin ATM- sealt tuli raha, siis nägin tisse ja raha läks ära. Damn. :/

mass
04.04.10, 02:16
MB (Y)
MB MasterCard :heart::heart::heart:
Kui konto USD-s, siis kaart ka USD-s ikka. Kui konto mingis muus valuutas, siis parem juba uus konto teha...

k2snakalle
04.04.10, 03:12
Aga minu arust on päris hea kui konto on EUR-ides. Kui meil see euro järgmine aasta tuleb, siis teeb poes maksmise, raha väljavõtmise jne veel lihtsamaks ja jääb konventeerimine ära.

HU grinder
04.04.10, 12:52
Palun muutke teema pealkiri ära, paha 'akkab.

Pahvak
04.04.10, 13:00
Aga minu arust on päris hea kui konto on EUR-ides. Kui meil see euro järgmine aasta tuleb, siis teeb poes maksmise, raha väljavõtmise jne veel lihtsamaks ja jääb konventeerimine ära.

Kui toast kannad välja USD, siis on ikka üks konverteerimine ju.

k2snakalle
04.04.10, 18:08
Seda nüüd küll, aga poodides jne onju palju parem arvestada. Muidu hakka mõtlema, et mitu $ nüüd maha läheb.

netipulk
04.04.10, 21:05
Kas alla 21 aastastel mängijatel on raha väljakandmine suhteliselt võimatu läbi local bank transfer, aga läbi moneybookersi või netelleri jne on see varjatud ja seega ei saa ka keegi teada kust raha tuli?

olavike
04.04.10, 21:13
Ära kutsu endale kurja kaela.
Kui pokkerituba laseb sul mängida alla 21-aastasena, siis laseb ta sul välja ka kanda.
Ebaseaduslikud tegevused on muidugi mõlemad.

ristimees
24.10.10, 17:11
Terv.
Kas keegi nii on teind ,et kannab Sebist raha fulli ja välja võtab MB kaudu ?.
Ning siin osad räägivad et on olnud probleemid MB-ga mis probleemid ?...
Tahan teha esimest depot 600usd. ja tahaks võimalikult palju infot,kuidas oleks kõige targem teha.

mass
24.10.10, 17:17
Selleks, et MB-sse välja võtta, tuleb MB kaudu enne sisse kanda.

hotcocacola
24.10.10, 17:17
lol....vaadake seda teemat ning kes on selle teema algataja: marguzz22

ja kes ei jaga matsu, siis more info @ http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5025

ristimees
24.10.10, 17:20
Selleks, et MB-sse välja võtta, tuleb MB kaudu enne sisse kanda.

Sebist saan otse MB-sse ka raha kanda ?. või kuidas kõige lihtsam sinna raha oleks topida ?.

mass
24.10.10, 17:37
Saab, aga SEBist läheb mingi paar päeva aega. Swedbankist tuleb insta.

Char
24.10.10, 18:05
kas FTPst on mõttekam VISA kaudu kanda välja või Local Bank Transfer ?
kogemusi?

valustyng
24.10.10, 18:47
visaga olen 1 korra teinud ja siis l2ks kaua aega, bankiga tuleb kiirelt:)

Tarq666
25.10.10, 02:18
kas FTPst on mõttekam VISA kaudu kanda välja või Local Bank Transfer ?
kogemusi?

Bankist tuli 3 tööpäevaga

jossjoss
22.08.11, 18:36
Kas selleks, et partypokerist raha välja saaks kanda, pean ma tingimata ise esmalt sinna deposiidi tegema? Pole muidu deposiiti sinna kunagi teinud, aga kui ma asjast õigesti olen aru saanud siis enne ma cash-outi moneybookersisse/nettellerisse teha ei saa, kui ma sealt deposiiti Partysse ei tee/ei ole teinud?

või olen äkki valesti aru saanud?

Ja oskab ehk keegi soovitada, milline on üldse kõige turvalisem/kiirem/odavam interneti wallet, millega raha swedbanki kontole ja vastupidi oleks võimalik saada? Või peaksin siiski SEBiga liituma:S?

Täielik amatöör olen ses vallas hetkel:/

Aitäh.

Maxi
22.08.11, 18:55
Sa pead tegema depo ja siis supporti teada andma et tahad välja kanda, nad tõmbavad sulle kõne peale ja küsivad paar küsimust.

kjmrc
22.08.11, 18:55
Kas selleks, et partypokerist raha välja saaks kanda, pean ma tingimata ise esmalt sinna deposiidi tegema? Pole muidu deposiiti sinna kunagi teinud, aga kui ma asjast õigesti olen aru saanud siis enne ma cash-outi moneybookersisse/nettellerisse teha ei saa, kui ma sealt deposiiti Partysse ei tee/ei ole teinud?

või olen äkki valesti aru saanud?

Ja oskab ehk keegi soovitada, milline on üldse kõige turvalisem/kiirem/odavam interneti wallet, millega raha swedbanki kontole ja vastupidi oleks võimalik saada? Või peaksin siiski SEBiga liituma:S?

Täielik amatöör olen ses vallas hetkel:/

Aitäh.


Ise kasutan Moneybookersit e-walletina, imo väga hea sait, pole kordagi mingeid probleeme olnud ja olen üle aasta kasutanud seda kohta.

jossjoss
22.08.11, 19:53
Sa pead tegema depo ja siis supporti teada andma et tahad välja kanda, nad tõmbavad sulle kõne peale ja küsivad paar küsimust.

Ega sel tähtsust ei ole suure depo ma teen eks? Et kannan 10dollarit(peaks vist min depo olema) ja siis kõik ok? Ega see muidu probleem pole, kui ma oma konto rahast täiest tühjaks tahan teha(partyga hüvasti jätta)? Ega mul seal palju pole, alles alustasin(200 dollarit on), plaan raha bonus offeriga mõnda teise tuppa depoda.

Ja mis küsimusi nad mulle siis esitavad võivad ka:s?

tänud

@kjmrc, tänud.

tonis
22.08.11, 22:32
Minu mäletamist mööda küsivad elukohta ja palju viimati deposid ja muud sellist jama. Kui midagi keelatut teinud ei ole siis ei tohiks mingit probleemi välja kandmisega olla.

Kloonike
22.08.11, 23:07
Kui ma viimati partyst cashoutisin moneybookersiga, tegin sinna ainult $10 vms deposiidi, et maksevahend registreerida (esialgne deposiit oli krediitkaardiga). Küsiti ID-d näha ja peale seda läks kõik sujuvalt.

alaska
22.08.11, 23:07
Kas selleks, et partypokerist raha välja saaks kanda, pean ma tingimata ise esmalt sinna deposiidi tegema? Pole muidu deposiiti sinna kunagi teinud, aga kui ma asjast õigesti olen aru saanud siis enne ma cash-outi moneybookersisse/nettellerisse teha ei saa, kui ma sealt deposiiti Partysse ei tee/ei ole teinud?

või olen äkki valesti aru saanud?

Ja oskab ehk keegi soovitada, milline on üldse kõige turvalisem/kiirem/odavam interneti wallet, millega raha swedbanki kontole ja vastupidi oleks võimalik saada? Või peaksin siiski SEBiga liituma:S?

Täielik amatöör olen ses vallas hetkel:/

Aitäh.


Alles keegi ütles, et sai raha kätte sealt ilma depot tegemata.

Edit: leidsin partypokeri teemast:


Ma sain ka tasuta pappi peale sinna. Kandsin 800$ otse pangakontole ilma et oleks ise rahasid peale kandnud ning tuli miski nädalaga ära kui õigesti mäletan.

GoodButLucky
13.09.11, 16:17
Ei ole kogu teemat läbi lugenud, aga mõtlesin, et informatsiooni mõttes lisan oma viimase ülekande. Pacific-networkist tuli umbes nädalaga ülekanne Swedbanka. 300$-st sai 214€ ehk siis kursiga 0,713. USD-i kurss on küll viimase nädalaga kõvasti tõusnud, hetkel 0.732. Aga põhimõtteliselt eriti suuri kulusid ei ole, suuremate summade puhul peaks ülekandekulud olematud olema. Enne kasutasin Netellerit, aga peale seda Net+ kaardi screwjobi pidin muid variante loomulikult otsima. Cashieris pidi teadma swift code'i ja IBANi.

fyte
13.09.11, 17:06
Kui neteller on eurides, siis peaks suuremate summade cashoutimisel rohkem +EV olema netellerist panka kandmine, sest seal läheb ca 1.5% asemel kindel summa teenustasuks (7€ vist?).

GoodButLucky
13.09.11, 17:20
Kui ma Pacificu cashieris live chatis küsisin, et mis kulud selle ülekandega lähevad, siis mulle vastati, et nemad ei võta mitte kui midagist vahelt, ei protsenti summast ega ka teenustasu. Kontrollisin nüüd historyst igaks juhuks üle ka. Sain valida cashierist mis valuutas ma cashouti soovin, kuna soovisin eurodes, siis mulle maksti eurodes 214€. Summa konverteeriti Pacificus ilma vahendustasuta päeva kursi järgi. Swedpanka jõudis ka 214€. Nii uskumatu kui see ka ei ole, täiesti kuludeta ülekanne. Seega netellerit saab soovitada ainult anonüümsuse mõttes, muidu kaotab iga netelleri-ülekandega see 7€.

pukkmaster
13.11.13, 19:01
Selline küsimus:
Kui isik kolib Maltale teadmata ajaks ja tahab teha full tilti kontot ning soovib depositi teha läbi seb virtuaalkaardi, siis kas see on võimalik. Kui kontot tehes pannakse andmed, et elan maltal ehk malta andmed, siis kas tuleb probleeme läbi seb visa virtuaalkaardi deposiiti tehes? Sest seb andmetel elab isik eestis.

ranka
13.11.13, 21:30
Selline küsimus:
Kui isik kolib Maltale teadmata ajaks ja tahab teha full tilti kontot ning soovib depositi teha läbi seb virtuaalkaardi, siis kas see on võimalik. Kui kontot tehes pannakse andmed, et elan maltal ehk malta andmed, siis kas tuleb probleeme läbi seb visa virtuaalkaardi deposiiti tehes? Sest seb andmetel elab isik eestis.

Saadad FTP-sse tõestuse oma aadressiga. Kui konto lahti saad, siis tee depo kasvõi rublades. Kedagi ei huvita.

EDIT: CC asja nii väga ei tea ,sest CC-del teinekord peavad billing kui pangaandmed ühinema. Testi. Kui ei tööta siis kanna raha NETELLER või MB ning edasi FTP. Või kui sul on Pokerstars, siis lase see ka Pokerstars.com teha ning sinna saad juba läbi SEB raha kanda ning peaksid saama rahasid liigutada läbi FTP.

Kolmas võimalus. Kannad mulle SEB raha ning ma kannan sulle samas vääringus eurosid FTP kontole.

MartinGarcia
14.11.13, 11:05
Saadad FTP-sse tõestuse oma aadressiga. Kui konto lahti saad, siis tee depo kasvõi rublades. Kedagi ei huvita.

EDIT: CC asja nii väga ei tea ,sest CC-del teinekord peavad billing kui pangaandmed ühinema. Testi. Kui ei tööta siis kanna raha NETELLER või MB ning edasi FTP. Või kui sul on Pokerstars, siis lase see ka Pokerstars.com teha ning sinna saad juba läbi SEB raha kanda ning peaksid saama rahasid liigutada läbi FTP.

Kolmas võimalus. Kannad mulle SEB raha ning ma kannan sulle samas vääringus eurosid FTP kontole.

Seetõttu otsustasime, et alates 1. veebruarist 2010 on PokkeriProd.com foorumis kõik rahade vahetused täielikult keelatud s.h. ka läbi PM'ide. Kes eirab reeglit, saab ka vastava karistuse.

qbj0hn
14.11.13, 11:39
rainer on boss

tiigrikutsu
14.11.13, 11:59
oot oot oot, välja saab ka raha kanda w? :O

pukkmaster
14.11.13, 19:15
Sain juba asjad aetud. VISA virutaalkaardiga, mis tundub väga mugav.

Ecuador13
15.11.13, 01:13
best avatar sir, üldiselt võiks mingi tutorial olemas olla küll kuidas raha välja saaks kanda, ei beadi neid tänapäeva tarkvarasid enam :(