PDA

View Full Version : NL100 JJ



tdx
10.05.10, 18:59
Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 6 players - View hand 686259 (http://www.thehandconverter.com/hands/686259)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $46.95
UTG: $100.00 36 käe kohta 11\3, niiet ilmselt pigem tightim
Hero (MP): $105.95
CO: $128.55
BTN: $100.00
SB: $103.55

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with J :diamond: J :club:
UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, 3 folds, BB calls $2.50

Flop: ($11.00) 3 :spade: 5 :diamond: T :heart: (3 players)
BB checks, UTG bets $5.50, Hero raises to $15, BB folds, UTG calls $9.50

Turn: ($41.00) 2 :spade: (2 players)
UTG checks, Hero...

Kas UTG flopi CRi callimisrange crushib meid, et vbettimisega jätkata? Kes tahavad kisada, et miks JJ blufiks keerad ja floppi raised, siis minu arust tundub antud olukorras mõistlikum kui 2 streeti callida. or what?

Blackbirds
10.05.10, 19:01
easy flat @flop and not even close.
as played= turn bet(~28$) ja river check behind

edit: ta stat suht scary:D...ma foldiks flopil juba peaaegu:D(ei raiseks eveR)
sample on suht väike muidugi, aga ma ei julgeks tagantjärgi mõeldes turni ka vist bettida taolise venna vastu.

Tal on peaaegu alati jj+

kardaanirist
10.05.10, 19:08
36 kätt küll midagi eriti ei näita. vabalt võib olla veits kehvem kaardijooks nii väikese sample peale.

ise muidugi nii kõrget limiiti ei taju, aga kas flopi raise on siis tõesti nii halb? c-bet on küll maru nõrk ja võib vabalt missed AK vms olla. turnis paneksin mingi ~30 dollarit.

Blackbirds
10.05.10, 19:10
aga milleks sa raised?
selleks, et ta foldiks AKo spetsiifiliselt?
kardad 6 outi nii hullult?
main profit tulebki tänapäeval turn+river, sest keegi ei taju mädagi teha seal.
flattida tuleb selleks, et kogu ta bluff range püsiks händis sees.(mõtle, et oled ise UTG, sa insta foldiksid airballid seal raisele, sest kui keegi raiseb sinu UTG c-betti, siis see on nagu MEGA strong)

kardaanirist
10.05.10, 19:15
aga milleks sa raised?
selleks, et ta foldiks AKo spetsiifiliselt?
kardad 6 outi nii hullult?
main profit tulebki tänapäeval turn+river, sest keegi ei taju mädagi teha seal.

no aga miks anda talle see tasuta kaart, kui võiks valuet võtta? kui tal ka on AK siin, siis ei maksa ta nagunii midagi kinni riveris, kui oma kuute outi ei hiti. checkides võib riveris ainult bluffi induceda.

Blackbirds
10.05.10, 19:17
no nagu tdx mainis, siis raisemine võrdub JJ bluffiks muutmisega ning JJ on ilmselgelt liiga tugev käsi selle jaoks, eriti ten high flopil.

Rigged
10.05.10, 19:18
Miks JJ raisemine flopis mõistlikum tundub? Callib ta Sind ainult parema käega pmst, kardab ilmselt setti(ilmselt aga mõistab, et miks keegi peaks setiga siin nii dry boardil raisema(sellise venna vastu on tulevikus eriti hea sette mängida)(QQ+ ta ilmselt ei check/foldi)

Kui Sul siin oleks 33,55,TT siis raiseksid muidu?(Jube dry board.)

Jube kehva positsiooni oled end praegu pannud, kui nüüd turni checkid, siis ta saab su vastu riveris ülihästi value bettida.
Samas võib ta ka arvata, et oled nõrk ning võib nüüd muuta oma AK/AQ(mida flopi raisele foldida ei suutnud kuna brainfreez) või mõne muu väiksema pocketi 77-99 bluffiks.

A,K,Q river Sulle ka ei meeldiks.

//Atm kõik mis blackbirds ütles on suht kuldne

tdx
10.05.10, 19:23
2 streeti callida ja riveril alla anda on obviously standard. koguaeg ei pea standard liine võtma :p

raisesin siin sellepärast, et vastane on tightimapoolsem ja 3way potis, kuival flopil ta ülepaar ei pruugi enam hea olla, s.t ma ütleks, et mingi % ajast ta võib siin isegi parema käe foldida. lisaks veel muidugi see, et ta cbeti suurus on ikka väääga nõrguke.

Blackbirds
10.05.10, 19:29
pooldan väga mitte-standardsete liinide võtmist, kuid antud olukorras on see terrybad. sry
Kui tahad konkreetselt siin seti reppida, siis flop min.raise ja turn bet big.(ise seti puhul ei teeks iial sellist line obv, aga see on fishy classic "mul on set" liin taolisel dry flopil ning kuna teil history pmst. puudub, siis ta võib sind fishyks pidada ja tõesti QQ turnil foldida näiteks. Flop reraise peale ei foldi overpairi küll tänapäeval keegi.

Rigged
10.05.10, 19:33
2 streeti callida ja riveril alla anda on obviously standard. koguaeg ei pea standard liine võtma :p

raisesin siin sellepärast, et vastane on tightimapoolsem ja 3way potis, kuival flopil ta ülepaar ei pruugi enam hea olla, s.t ma ütleks, et mingi % ajast ta võib siin isegi parema käe foldida. lisaks veel muidugi see, et ta cbeti suurus on ikka väääga nõrguke.


Aga tead miks Sa saadki lihtsalt foldida? Nii dry board, drawsid pole(tema range arvestades). Sellised boardil 3 streeti vend lihtsalt ei bluffi

Blackbirds
10.05.10, 19:44
no standard line sellise venna vastu on
flop call(thank god, et selline nit nii vähe betib oma AA'ga on minu mõte flopil)
ja turn easy fold, kui ta jätkab

tdx
10.05.10, 20:03
Blackbirds, sul kõik otsused 'easyd' nagu näha, nii on jah hea lihtne crushida :p
Anyways, potti siis raha rohkem te ei pane nagu ma aru saan?

Blackbirds
10.05.10, 20:05
sellise venna vastu mina mitte, aga selliseid isikuid näeb üliharva ehk pmst. siin on tähtsam silmas pidada eelkõige standard line, mis on flop call ja re-evaluate @turn, mis üldjuhul isegi loose vastase vastu võrdub turnil foldiga, kuigi ma tean, et see on paljude jaoks VÄGA raske fold(minule endale ka)

tdx
10.05.10, 20:12
olen nõus, aga sample on siiski vaid 36 kätt, ei saa öelda, et ta UTG range ainult JJ+ on.

Anyway, ülejäänud käsi ka:

Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 6 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/)

BB: $46.95
UTG: $100.00
Hero (MP): $105.95
CO: $128.55
BTN: $100.00
SB: $103.55

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with J:diamond: J:club:
UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, 3 folds, BB calls $2.50

Flop: ($11.00) 3:spade: 5:diamond: T:heart: (3 players)
BB checks, UTG bets $5.50, Hero raises to $15, BB folds, UTG calls $9.50

Turn: ($41.00) 2:spade: (2 players)
UTG checks, Hero checks

River: ($41.00) 3:club: (2 players)
UTG bets $20.50, Hero requests TIME, Hero folds

Blackbirds
10.05.10, 20:15
no villain suht fish ikka(betting size). Nii palju valuet jääb saamata.

ranka
11.05.10, 03:22
Ou, mida ***** sa teed? :) BB on FISH, kes ka on potis ning sa ajad fishi ära ja pöörad JJ niti vastu bluffiks?!?! Flopi call on standard - saad nitilt pappi kui ta misses, saad fishilt pappi kui ta hittis ning turnil saad mängida korrektslet.

EDIT: ja seda ainult $5.5 hinnaga. See tähendab, et riskid $5.5-ga et saada nititl ja fishilt max value ning kaotada miinimum. Päris hea wager tundub.

rrrr
11.05.10, 09:25
36 kätt pole teab mis sample. Eile oli ka mingi nitistattidega vend 11/6 vist kes avas UTG-lt KQo-ga.

Ranka, kas JJ-ga callimine on ikka hea mõte? Iga pildikaart + vastase jätkuv cbet paneb meid foldima. 77-99 ei taha ka foldida. A-rääbis ja madalad connectorid ootavad seal oma auku rida. Madalad gapperid tõmbavad rida. Ainult mast on veel puudu, siis oleks kompott täielik. Iga järgnev kaart oleks vastik-vastik. Lisaks 2 vastast. Ühel ikka peab õnnestuma. Parem võtta väike pott nüüd kui callida turn või river kus panus on vähemalt 10$. Meie käsi vaevalt et paremaks läheb. Teistel aga kindlasti.

Kosmonaut
11.05.10, 13:00
Nii, esiteks preflop readid. Kui vastane tundub alguses nii tight, siis ma ei usu et see tõele vastab. Olen näinud küllaga tyype kellel 60 käe peale on statsid 8/7 vms aga juba 300 juures on normaalne 20/18 või sinnakanti. Mina vaataks ta range ikka kui standard UTG oma (kui keegi postitaks käe, et tyybi statsid on 20 käe peale 0/0, siis on kindel et tal AA ?).

Flopi raise pole mu meelest ka just parim käik. Ainuke käsi millega ta siin vb calliks (ja millest sa ees oled) on AT ja ka see ei pruugi ta ranges olla.
Calliksin flopi ja turni ja vast foldiks riveri (sama asi, ei usu et ta blufiks 3 tänavat või valuebetiks Tx kätt 3 tänavat).

Blackbirds
11.05.10, 13:23
Nii, esiteks preflop readid. Kui vastane tundub alguses nii tight, siis ma ei usu et see tõele vastab. Olen näinud küllaga tyype kellel 60 käe peale on statsid 8/7 vms aga juba 300 juures on normaalne 20/18 või sinnakanti. Mina vaataks ta range ikka kui standard UTG oma (kui keegi postitaks käe, et tyybi statsid on 20 käe peale 0/0, siis on kindel et tal AA ?).

Flopi raise pole mu meelest ka just parim käik. Ainuke käsi millega ta siin vb calliks (ja millest sa ees oled) on AT ja ka see ei pruugi ta ranges olla.
Calliksin flopi ja turni ja vast foldiks riveri (sama asi, ei usu et ta blufiks 3 tänavat või valuebetiks Tx kätt 3 tänavat).
kui sa callid turni, siis pead riveri ka suht kindlalt callima.
Sellepärast on turn fold best play tavaliselt.

ranka
11.05.10, 13:48
36 kätt pole teab mis sample. Eile oli ka mingi nitistattidega vend 11/6 vist kes avas UTG-lt KQo-ga.

Ranka, kas JJ-ga callimine on ikka hea mõte? Iga pildikaart + vastase jätkuv cbet paneb meid foldima. 77-99 ei taha ka foldida. A-rääbis ja madalad connectorid ootavad seal oma auku rida. Madalad gapperid tõmbavad rida. Ainult mast on veel puudu, siis oleks kompott täielik. Iga järgnev kaart oleks vastik-vastik. Lisaks 2 vastast. Ühel ikka peab õnnestuma. Parem võtta väike pott nüüd kui callida turn või river kus panus on vähemalt 10$. Meie käsi vaevalt et paremaks läheb. Teistel aga kindlasti.

JJ-ga callimine IP on minu arvates üpriski hea mäng, eriti mängija vastu kes on küll tight aga üldiselt oleme tema vastu vaakumis.


kui sa callid turni, siis pead riveri ka suht kindlalt callima.
Sellepärast on turn fold best play tavaliselt.

Ma ei oska siin vaielda aga mida mina olen tähelepannud just suurte võitvate mängijate juures (kelisitaan, justforfunds, pterodactyl6) on see, et "Fold to River Bet/River CBet) on neil suurem kui flopi/turni foldid betile/cbetile.

Blackbirds
11.05.10, 14:11
JJ-ga callimine IP on minu arvates üpriski hea mäng, eriti mängija vastu kes on küll tight aga üldiselt oleme tema vastu vaakumis.



Ma ei oska siin vaielda aga mida mina olen tähelepannud just suurte võitvate mängijate juures (kelisitaan, justforfunds, pterodactyl6) on see, et "Fold to River Bet/River CBet) on neil suurem kui flopi/turni foldid betile/cbetile.
ma statside/mata vend eriti ei ole, aga arvan, et see riveri kõrge fold to bet on kõikide nende pottide pärast, kus nad cbetivad airiga floppi(blinde stealide olukorrad), turnil checkivad järgi ja siis riveril foldivad vastase betile.

wedoit
11.05.10, 15:11
mul selline loll küsimus ehk keegi seletaks: miks 6max PF 3bet ei tehta? arvatakse on ollakse maas juba? või kui ei tehta miks siis flopil raise teha kui sama loogikat edasi mõelda?

ranka
11.05.10, 15:17
Sest kui mängija on väga tight siis foldid välja ta bottom range ja kohtud top rangega, mille vastu JJ-l on sitt equity. Callides hoiad kogu ta range sees ning kasutades positsiooni saad mängida kätt parema equitiga ehk maakeli lased vastasel teha rohkem ja suuremaid vigu.

wedoit
11.05.10, 15:19
ja kui nüüd keegi tagant veel mingi TT vms käega otsa paneb, siis foldid rahuliku südamega järgi, sest tegelikult sa tahtsid ainult nit-i vastu mängida ju?

ranka
11.05.10, 15:20
Oleneb readist, kes ja kus otsa paneb aga minul calli eesmärk oleks näha floppi ja mängida postfloppi.

wedoit
11.05.10, 15:27
Lihtsalt infoks: sama tüüp pani ühes teises siin foorumis olevas teises käes AJo otsa.

ok, edit: see oli blind vs CO.

wedoit
11.05.10, 15:39
aga kui range'i nii balanseerida, et suited connector ja TT+ paned otsa alati ja väike pocket + solid Ax flatid, kas see oleks väga vale?

wedoit
11.05.10, 16:02
nojah, kui sa nii ütled. samas mulle tundub väga vale JJ ainult callida siin ;)

Rigged
11.05.10, 16:04
aga kui range'i nii balanseerida, et suited connector ja TT+ paned otsa alati ja väike pocket + solid Ax flatid, kas see oleks väga vale?

Head(isegi keskpärased) mängijad saavad lõpuks aru mida Sa teed ning fishide vastu pole mõtet balanseerida.

Regide vastu ma tihtipeale 3 betiks positsioonis tervet oma range (kui saaks nendega HU mängida) ning kui nad hakkakasid light 4 bettima adjustiks enda range ümber. Tänapäeval on lihtne rege närvi ajada.

Rigged
11.05.10, 16:06
nojah, kui sa nii ütled. samas mulle tundub väga vale JJ ainult callida siin ;)

Ranka seletas jube hästi ära miks JJ call siin on just hea, hoiab terve tema range sees. Ei näe erilist valuet JJ raisemisel. Ja kui sb või bb peaks 3 bettima, siis see on alati teretulnud nähtus, sest meie range on nii underrepped ning enam vähem mõtlevad regid võivad blindidel lightilt ära stackida meie vastu.(mõtlevad üle)

ranka
11.05.10, 16:15
Head(isegi keskpärased) mängijad saavad lõpuks aru mida Sa teed ning fishide vastu pole mõtet balanseerida.

Regide vastu ma tihtipeale 3 betiks positsioonis tervet oma range (kui saaks nendega HU mängida) ning kui nad hakkakasid light 4 bettima adjustiks enda range ümber. Tänapäeval on lihtne rege närvi ajada.

Regulare meeldib mul 3betiga isoleerida väga polariseeritud rangega - valuerange (valmis minema all-in) ja bluff (valmis foldima) ning keskmised käed jätaks callimiseks. Vahel võid miksida, et callid AA-ga või SC-ga.

Peale selle varajase tõste callimist MP-lt õigustab ka see, et taga on mõni fish, kes otsustab ka näiteks callida ning nii saad rohkem valuet.

EDIT: või 3betid regulari näiteks 99-ega ning callid ära ka shove.

Rigged
11.05.10, 16:21
Regulare meeldib mul 3betiga isoleerida väga polariseeritud rangega - valuerange (valmis minema all-in) ja bluff (valmis foldima) ning keskmised käed jätaks callimiseks. Vahel võid miksida, et callid AA-ga või SC-ga.

Peale selle varajase tõste callimist MP-lt õigustab ka see, et taga on mõni fish, kes otsustab ka näiteks callida ning nii saad rohkem valuet.

EDIT: või 3betid regulari näiteks 99-ega ning callid ära ka shove.


Ma ise muidu tean millal on hea callida/3 bettida ning miks ma midagi teen :D

Just siis kui on standard reg kes ei oska eriti hästi adjustida IP 3 bettijale, meeldib mulle neid nii reipida, aga ma saan väga hästi aru Su poindist

Skillgame ftw