PDA

View Full Version : ColdCallimine



VinQbator
11.05.10, 02:44
Milliste kätega ning missuguste vastaste vastu positsioonist coldcallida? Pocket paarid on nagu ilmselge, seega võiks siin arutada pigem muude käetüüpide kohta.

Mulle endale meeldib seda teha pigem broadway kätega ja usun, et see on kasumlik. Suited connectoritega üritasin ka kunagi, aga üsna pea näitas statistika, et see tegevus ei tooda kasumit.

Eelkõige huvitab mind, kas seda on mõistlik teha väikeste suited ässadega. Olen kuulnud selle kohta vastakaid arvamusi. Mõni ütleb, et A on hea blokker ja tuleks pigem 3betida, aga mulle see lähenemine ei istu. Ei meeldi lihtsalt pasaga potti suureks ajada, endal lihtsam mängida. Aga kas coldcall on mõistlik? Ja kui, siis milliste vastaste vastu.

Teiseks. Kuulsin veel ühelt mängijalt, et tema coldcallib igasugu "suited pasaga", a.la 79s, 46s, J8s ja, et see mäng pidavat kasumit näitama. On selline asi pikas perspektiivis võimalik?

ranka
11.05.10, 02:46
Suited ässadega (eriti väikeste ja suurtega, mis võimaldavad teha ridu) meeldib mulle positsioonis olles coldcallida ja kui viimati kontrollisin siis see tootis kasumit.

Suited connectoritega coldcallin ka positisoonis kui vastane on fish või ta kätevalim on loose (vastane avab hlistelt MP-lt või CO) ning ma suudan teda üle mängida. Kahjuks ei ole ikkagi SC-d mul plussis :(

ranka
11.05.10, 02:47
Aa ja kunagi ESTPatrickuga võrdlesime. Tal olid ka full-ringis SC-d miinuses aga 6maxis plussis. Seda siis coldcall olukordades.

VinQbator
11.05.10, 03:21
Suited ässadega (eriti väikeste ja suurtega, mis võimaldavad teha ridu) meeldib mulle positsioonis olles coldcallida ja kui viimati kontrollisin siis see tootis kasumit.

Suited connectoritega coldcallin ka positisoonis kui vastane on fish või ta kätevalim on loose (vastane avab hlistelt MP-lt või CO) ning ma suudan teda üle mängida. Kahjuks ei ole ikkagi SC-d mul plussis :(

Et siis Axs-ga on CC parem kui 3bet ?

Ja SC-de all mõtled kõiki SC-si või ainult väiksemaid (T9s ja alla selle). JTs, QJs ja KQs ei tohiks siin kindlasti vaadata koos T9s ja väiksematega. Seda siis selle pärast, et lisaks SC-dele on nad ka broadwayd ja hitivad top paare, mida väiksemad SC-d paraku eriti tihti ei tee.

ranka
11.05.10, 03:25
Et siis Axs-ga on CC parem kui 3bet ?

IP minu arvates küll.



Ja SC-de all mõtled kõiki SC-si või ainult väiksemaid (T9s ja alla selle). JTs, QJs ja KQs ei tohiks siin kindlasti vaadata koos T9s ja väiksematega. Seda siis selle pärast, et lisaks SC-dele on nad ka broadwayd ja hitivad top paare, mida väiksemad SC-d paraku eriti tihti ei tee.

Miski 56s+ ja 1 gapperid.

Blackbirds
17.05.10, 01:59
SC flattimine IP väga ei tooda jah, unless vastane fishy. Sellega on see pakk, et blindidest squeesitakse suht massiivselt ja siis peab pre juba foldima. Samas kui laud passive ja tead, et blindidest ka keegi callib, siis on suht profitable(multiway). Saad dry flopidel mitte hittides bettida kui checked sinuni.

variatsioon
17.05.10, 02:02
CC IP kui vastane ei ole double barreldaja!