PDA

View Full Version : free table selecta



harryahven
12.05.10, 00:39
kas saaks kuskilt?! lugesin hilijuti kellegi postitust ja sain aru, et olemas, google-ist ei leidnud ja foorumist ka mitte.

ESTPatrick
12.05.10, 10:44
kas see mitte miski HEM lisa ei ole, pole ise uurinud, seal neid asju niipalju.

manuaalne on siiski parim. - saad harjutada enne kui kõrgematele limiitidele jõuad

harryahven
12.05.10, 16:17
selge, tänan vastuse eest! maunaalselt ehk siis jälgin avg potti jne?!(http://www.thepokerbank.com/strategy/basic/table-selection/ midagi sellist?!) kuna fulltildis on moodne basic view, kust ühe klikiga su lauda viskab, siis ei näe seal laua statte, kütan ise 6maxi ja 4jal laual max, seega avan mingi 14 lauda ja mängin kuskil 10-15 minti ja siis sõelun sealt 4 parimat välja ja jätan alles, see on kogu minu hetkeline table selection, kaa üsnagi maunaalne..

Fabulous
12.05.10, 18:19
kas see mitte miski HEM lisa ei ole, pole ise uurinud, seal neid asju niipalju.

manuaalne on siiski parim. - saad harjutada enne kui kõrgematele limiitidele jõuad

Ma pole HEM'i oma väga palju kasutanud, aga too vist ei näita reaalajas lauas olijate VPIP, PFR jms asju ( parandage mind, kui ma eksin ).

kuco
12.05.10, 18:44
Ma pole HEM'i oma väga palju kasutanud, aga too vist ei näita reaalajas lauas olijate VPIP, PFR jms asju ( parandage mind, kui ma eksin ).

Näitab laua VPIP/PFRi

Fabulous
12.05.10, 20:33
Näitab laua VPIP/PFRi

Ainult nende mängijate oma, kellega oled varem koos lauas istunud või kõigi? Ma näiteks testisin enne ja enamustel laudadel näitas VPIP 0 näiteks..

lenC
12.05.10, 21:17
Mis mõttes kõigi? Kust HM need käed võtab sinu arust?

KristjanRawk
12.05.10, 22:31
Fabulous mõtles mängijate vpip'i ning kuco laua keskmist vpip'i.