PDA

View Full Version : Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!



Leheküljed : 1 2 3 4 [5]

Stennu123
03.11.10, 22:20
Nojah me käisime ka kohal a kedagi polnud siis lasime nahhui ja miks sa Sass targutad nii hullult siin ,mingi ränk isa oled v?

imthcplant
03.11.10, 22:29
Ilmselt toimub asi ikka edasi aga praegu siis väike järele mõtlemise aeg rahvale.
Selline asi ei ole küll mingist otsast normaalne.

Kas tõesti peab hakkama mingeid pabereid ka allkirjastama seal et mäng toimub omal vastutusel ja kui kaotad siis on kehv run voi ei ole piisavalt kursis pokeriga or liialt alkoholi.

Igaljuhul jh praegu siis väike järelemõtlemise aeg.
Ootame ideid kuidas hoiduda sellistest juhtumitest ning hoitke teema ikka elavana.

sweetheart
03.11.10, 22:47
Esmalt tahaksin öelda, et minu arust on see väga tore koht kus paar korda nädalas toredate inimestega mängimas käia. Peale seda juhtumit aga kahtlen ma sügavalt kas seda enam tahan. Pole eriti tore seista vastamisi raha nõudvate märatsevate meestega, kes tooliga nina ees vehivad.Paraku olen ka eelnevalt selliseid konflikte pokkeri lauas näinud. Peamiselt ongi nende põhjustajateks olnud nö võõrad inimesed, kelle meie heast tahtest mängu lubame/võtame. Tean et selliseid konflikte juhtubki alatasa. Ja tean ka seda et nende vältimiseks tehakse üha enam nö kinniseid klubisi, ehk siis kui soovid mängimas käia siis on sul vaja nt kahte soovitajat või et kui tahad mängima tulla, siis sinu eest vastutab inimene, kes su sinna kaasa kutsus(ehk siis kui lõhud midagi, siis tema vastutab ja vajadusel ka maksab)

Sass
03.11.10, 23:08
Nojah me käisime ka kohal a kedagi polnud siis lasime nahhui ja miks sa Sass targutad nii hullult siin ,mingi ränk isa oled v?

ei ema olen... ja mida ma targutasin :D tasa j2rgmine kord teeme veel piljardit sten rahumeelselt ikka :D pole vaja vaielda

yolpa
04.11.10, 07:38
5/5 regud kaovad kah ilmselt ära tähest ja kolivad ümber kinnistesse ruumidesse.

thetankist
04.11.10, 09:45
Minuarust kestis see värk päris kaua ilma konfliktidetta, see üks jama nende purjus tüüpidega on nüüd nii suur takistus, et ei saa edasi mängida rahulikult?
Anyway, andke teada kas,kus ja kuidas see asi laheneb, kui laheneb.

Päikest.

Peedu
08.11.10, 15:34
Ongi jokk siis?

Stennu123
08.11.10, 18:07
Käisime mingi nvl seal siis öeldi ,et ei tohi enam mängida. Helistasime juhatajale ja juhataja ütles ,et mingi aeg enam mängida ei tohi seega tulevikus saab hakata ikkagi uuesti laskma.

mihkel7
08.11.10, 20:58
Seoses selle viimase reedega, kui jama oli, siis minu triibuline adi müts jäi ühe seltsimehe kätte, kelle kasutajat/nime kahjuks ei mäleta. See oli vist siis kui ma maasikas korraks käisin. Seega võtke ühendust palun :)

armand0
08.11.10, 21:51
suht jama lugu.


Kuigi see suht tavaline sellistes kohas ,et varem või hiljem on mingi jama.

sweetheart
09.11.10, 01:55
kellelgi mingit alternatiivi pole pakkuda ?

mark112
09.11.10, 13:27
Pakun välja sellise variandi, et edaspidi teeks hoopis mingi turniirisarja.

Esiteks on asi selles, et inimesed on arvestanud, kui palju nad kaotada võivad ja asi ei lähe käest ära.

Teine põhjus on see, et cashgames rebuydega jändamine sellises avalikus kohas oli meil kõigil juba tükk aega probleemiks ( rahad ei jagunud; samas oli ka imelik avalikult tuhandeid kroone kättesaadavas kohas hoida )

Cashgame jaoks tuleb leida mõni parem koht, kus on vaikne ja rahulik ning mitte nii palju rahvast.

Turniiriseeriast rääkides pakuks välja aga trehvi, mis taasavati hiljuti. Nad on kindlasti hästi meelestatud uue klientuuri tekkimise koha pealt ja seal on minu möödakäija pilgu läbi nüüd ka kahel ruumil sein vahel, niiet oleks võimalik valida vaiksem poolus.
Olen nõus ka korraldajate punti liituma, kuid kindlasti mitte üksinda enda peale võtma.

Sass
09.11.10, 13:36
thumbs up... edu korraldamisega kuigi endale meeldiks cash rohkem aga noh mis teha.

MrRiver
09.11.10, 15:09
Kui buyinid ületaks iga kord 300kr piiri, siis huviline.

yolpa
09.11.10, 19:03
võin aidata korraldusega, aga tahan ise kindlasti mängida.

isenseven
09.11.10, 20:02
kiidan ideeeddd!

mark112
10.11.10, 11:01
Olgu, täna kui äkki laivi teeme, siis võtame yolpaga regularidel kratist kinni ja arutame läbi, kas ja kuidas

Peedu
10.11.10, 12:56
tahan kaaa, aga 1/2 :D

yolpa
10.11.10, 13:44
Olgu, täna kui äkki laivi teeme, siis võtame yolpaga regularidel kratist kinni ja arutame läbi, kas ja kuidas

ma ilmselt täna ei saa tulla, koolis oli suur töö ja otsustasime kursakaaslastega nottima hakata. Aga eks näis

your_naked_mom
19.11.10, 13:35
täna keegi midagi?

sip3lgas
21.11.10, 16:00
Juba pikemat aega nillin seda trehvi kohta , ja nüüd on aega tegeleda sellega rohkem ja varsti suudan anda teile rohkem informatsiooni :D

Peedu
21.11.10, 21:00
Anna endast parim, mängida tahaks :D

KraindOnMaind
22.11.10, 16:49
tagasi trehvi, weeeee

kuco
23.11.10, 16:40
tagasi trehvi, weeeee

true story? superlähedal oleks käia.
Fortunega regularideks :D

your_naked_mom
23.11.10, 17:55
kas homme näiteks toimub miskit?

KeRRRt
23.11.10, 23:39
tuleks mängiks ka vahest, aga kuidas teil see värk täpsemalt on. tõsiselt ei viitsi kõiki lehti läbi sirvida. blindid, nagu olen aru saanud, on vist 1/2.... aga siin tulid mingid turkad vahele vms. et võiks veits täpsemalt kirjutada

your_naked_mom
24.11.10, 07:25
tavaitavai, teeme actionit! siplegas, mis seis on trehviga?

teeks ettepaneku 1/2 mänguks, min buyin 400, kohustusliku straddle või antega buttonil, nii nagu üks live game peab olema.

Sass
24.11.10, 15:20
tuleks mängiks ka vahest, aga kuidas teil see värk täpsemalt on. tõsiselt ei viitsi kõiki lehti läbi sirvida. blindid, nagu olen aru saanud, on vist 1/2.... aga siin tulid mingid turkad vahele vms. et võiks veits täpsemalt kirjutada

kunagi oli nii et
mikroballad said m2ngida 1/2 Holdem v6i 1/2 DC olenevalt kuidas kokku lepiti. Min BIga 100 eeki

highroller oled said m2ngida 5/5 DC foorumiprode naggu MrRiver yolpa ja fortune -ga seal oli vist 6igesti m2letan 1k min BI. Holdemit seal eriti ei tunnistatud

hotcocacola
24.11.10, 18:26
tavaitavai, teeme actionit! siplegas, mis seis on trehviga?

teeks ettepaneku 1/2 mänguks, min buyin 400, kohustusliku straddle või antega buttonil, nii nagu üks live game peab olema.

magus, selline mäng oleks nuts, kui oleks 200bb+ start + kohustlik live utg straddle (Y)

yolpa
24.11.10, 23:45
magus, selline mäng oleks nuts, kui oleks 200bb+ start + kohustlik live utg straddle (Y)

ja nii oligi, ja ootasime sinusuguseid fishe:)

sip3lgas
26.11.10, 14:54
igastahes.
Kes tahab mu msni siis msn on : sipelgas.pokker@hotmail.com

ja annan endast parima selle trehvi asjaga .

ja esmap homegamele tahab tulla keegi ?

Maxi
27.11.10, 17:43
Täna mingit homegame ei ole nii 1/2 või 2/4 blindidega dealers choice või NL hold´emi tartus?

sip3lgas
27.11.10, 18:14
esmap home game minu juures kellel huvi on ?
lisage msni siis ! või kirjutage siia !

sip3lgas
16.12.10, 12:13
Palun teema lukku ja kustutada !