PDA

View Full Version : NL25 rush - segaduses oma kunnidega



50CandyJoe
14.05.10, 20:08
Vastane 23/17/2.3 151 käe peale

Full Tilt Poker, $0.10/0.25 No Limit Hold'em Cash Games, 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
Gutekblues (CO): $32
cmoore888 (Button): $17.69
Marcus Cicero (SB): $22.26
HERO (BB): $36.11
Eggchaser88 (UTG): $19.97
VNills (UTG+1): $9

Dealt to HERO K:diamond: K:heart:

Pre-flop:
(2 folds), Gutekblues raises to $.75, (2 folds), HERO raises to $2.25, Gutekblues calls $1.50

Flop: ($4.85) 4:heart: 6:club: 9:spade: (2 Players)
HERO bets $3, Gutekblues calls $3

Turn: ($10.85) A:heart: (2 Players)
HERO bets $6, Gutekblues calls $6

River: ($22.85) 5:heart: (2 Players)
HERO bets $12, Gutekblues raises to $20.75 and is all-in, Hero?

Kuidas mängida seda kätt kõige paremini? Ja millised on mu vead? Kas oleks pidanud PF OOP olles rohkem 3-bettima? Kas turnis checkima? Andke nõu...

qjet
14.05.10, 20:55
pre võib panna 2.50-3. aga nagu mängitud, siis river on kindel c/f.

antnx
14.05.10, 21:30
Kui riveris nii palju betid siis pead callima vist juba.

camu
14.05.10, 21:41
Kui riveris nii palju betid siis pead callima vist juba.

jup

Cash87
14.05.10, 21:54
Üldse ei saa aru miks riveris bettisid sellise summa?

Blackbirds
14.05.10, 22:25
best play on turn bet 8 kanti ja river easy check fold.
Praegusel hetkel sa muudad oma KK bluffiks minu arust ja ta ei shove seal riveris iial nõrgemaga, nii et selle calli peale ära üldse mõtle.
Pre 3bet on suht savi. Siis callibki laiema rangega ja saad post-flop ära omada.

Most likely hand on 78hh.

camu
15.05.10, 13:39
ma tegelt oleks ka riveris alla andnud antud juhul.

Tuul
15.05.10, 13:56
Kui riveris nii palju betid siis pead callima vist juba.

mitte mingil juhul ei pea

imthcplant
15.05.10, 14:03
Kui riveris nii palju betid siis pead callima vist juba.

See oleks ju selge raha kinkimine...:D

antnx
15.05.10, 14:50
No obv. Aga miks bettida nii palju siis ja mitte callida maeimõista?

noname
15.05.10, 15:21
No obv. Aga miks bettida nii palju siis ja mitte callida maeimõista?

1+


as played

Pot 34$ ja callida 8$...

ehk kui callime,siis peame 17% kordadest võitma,et BE olla.
Küsimus on selles,et mida me biidime:rolleyes:

VinQbator
15.05.10, 17:04
3bet vähemalt 3 peale, aga kuna effective stackid on üle 100bb siis paneks isegi 3.25. Flopis paneks kohe pea pot, et saaks väiksematelt ülepaaridelt kergemalt valuet kui turnis mõne sita kaardi puhul. Turnis paneks obv veel kuna Ax ta on foldinud meie korraliku suurusega cbetile ja betsizing võiks olla mingi 1/3 potti et jobud seal oma JJ-ga kiruks ja calliks. Riveriks oleks pot juba mingi 35 kanti. Siis lükkaks veel mingi poole oma järelejäänud stackist sisse ja calliks allini. Kui on AK, AA, või väiksem set siis palju õnne talle.

Blackbirds
15.05.10, 17:50
3bet vähemalt 3 peale, aga kuna effective stackid on üle 100bb siis paneks isegi 3.25. Flopis paneks kohe pea pot, et saaks väiksematelt ülepaaridelt kergemalt valuet kui turnis mõne sita kaardi puhul. Turnis paneks obv veel kuna Ax ta on foldinud meie korraliku suurusega cbetile ja betsizing võiks olla mingi 1/3 potti et jobud seal oma JJ-ga kiruks ja calliks. Riveriks oleks pot juba mingi 35 kanti. Siis lükkaks veel mingi poole oma järelejäänud stackist sisse ja calliks allini. Kui on AK, AA, või väiksem set siis palju õnne talle.

suht halvad nõuanded

ristijeesus
15.05.10, 19:47
suht halvad nõuanded

Fckin hell, suht sitt postitus. Ja see pole sul esimene selline. Kui sinu arust keegi annab halba nõu, siis palun põhjenda oma arvamust pikemalt- mis nimelt on halvasti, miks on halvasti jne. Siis oleks su postitusest mingit kasu ka.

Blackbirds
15.05.10, 19:50
Fckin hell, suht sitt postitus. Ja see pole sul esimene selline. Kui sinu arust keegi annab halba nõu, siis palun põhjenda oma arvamust pikemalt- mis nimelt on halvasti, miks on halvasti jne. Siis oleks su postitusest mingit kasu ka.

ma postitasin oma arvamuse selle käe kohta eelnevalt ära juba, mida ma ikka lisan. Ma tõesti ei jõua iga arvamuse kohta süvaanalüüsi teha, sest see on mõttetu. Kui vähegi loogilist mõtlemist on, siis saab aru, mis tema jutus vale on.

qjet
15.05.10, 19:55
Fckin hell, suht sitt postitus. Ja see pole sul esimene selline. Kui sinu arust keegi annab halba nõu, siis palun põhjenda oma arvamust pikemalt- mis nimelt on halvasti, miks on halvasti jne. Siis oleks su postitusest mingit kasu ka.

no aga vaata, mis sitt postitus see oli ka ju. pot bet postflop on insta arusaadav, mis tal on ja sealt edasi saab ta actionit ainult kätelt, mis teda beadivad, või monster draw, mis shoveb. bet on normaalne, et panna vastane bluffima ja callima oma nõrgema käega.

ristijeesus
15.05.10, 21:04
Ma jätan VinQbatori postituse kohta oma arvamuse end teada, aga kui ma selle avaldaks, siis kindlasti mitte lakooniliselt "suht halvad nõuanded". Sellises stiilis isakest pannes ja ka teisi idioodiks sõimates ei jäta endast just head muljet. Samas on paljud sinu postitused väga asjalikud ja ainult sellistega võiksidki edaspidi jätkata. Aga mis siin ikka, vabandan OT pärast ja soovin kena nädalalõpu jätku.

Blackbirds
15.05.10, 21:38
mu sõnakasutus ei olnud tõesti kõige optimaalsem, kuid pean tähtsaks seda, et kui keegi postitab väga valesid nõuandeid, siis peab seda kiirelt mainima. Tol hetkel tõesti ei viitsinud pikemalt selgitada olukorda, kuid olen seda teinud peaaegu iga muu postitusega siin strateegia foorumi osas.

vapsik
15.05.10, 21:41
Ei ole hullu IMO. Minu meelest küll väga tore, et uus ja asjalik inimene viitsib strateegia teemadesse postitada.

50CandyJoe
16.05.10, 14:55
Foldisin riveri.

Call 3Bet % on villainil 25%, mis teeb ta rangeks ~4%, kahtlen kas tal 78hh oli. Muidugi sample on suht väike. Ma pigem kaldun arvama, et vastas oli 99, sest kui ta pani mind suure pocket paari või AQ+ peale, oli flop tema jaoks ikkagi suht ohutu.

Dogers
17.05.10, 20:01
Kas oleks halb turn check/callida ning riveril checkfoldida kui teine bullet järgi tuleb?
Teine liin oleks selline, et kui turn check/check tuleb, siis river check/callida?

Mulle tundub mõistlik, aga obv siin härrad võivad tuld võtta selle peale. :D