PDA

View Full Version : suited connectorid



Villmann
16.05.10, 13:18
Tere, mängin nl10 fullring ja olen kuulnud et ranka soovitab selles limiidis mängida kõiki pocketpaare igast positsioonist. Kas see tähendab, et ma peaksin mängima ka rohkem suited connectoreid ja suited ässasid? http://ranka.pokkeriprod.com/2008/09/limiitidest_14.html selles artikklis ranka soovitab nl10 olla väga tight. loogika ütleb et kui mängijad on postflop väga nõrgd siis võib veidi rohkem spekulatiivseid käsi mängida. Ehk siis kas vastab tõele et tuleb mängida kõiki pocketpaare ja kas peaks mängima rohkem suited connectorid ja suited ässasid nl10 s?

Char
16.05.10, 13:43
jah tuleb mängida kõiki pocketpaare..

suited connectorid ja suited ässad vastavalt positsioonile..selle kohta ikka tead midagi?

Pahvak
16.05.10, 14:45
Kuna sa sellise küsimuse esitasid, siis ma kardan, et sa ei suuda Axs ja connectoreid kasumlikult välja mängida. Üleüldse on kõige parem mängida nii, et sa tead, mida sa teed ja kui täpselt ei tea, siis foldida. Kui juba kasumlikult oskad limiidis mängida, siis vaikselt eksperimenteerida (see maksab raha) ja edasi mõelda.

Villmann
16.05.10, 16:54
Vaikselt eksperimenteerida oskan ma ka ise, mul oleks vaja konkreetset vastust küsimusele kas mängida neid rohkem või vähem kui Harrington on cash games soovitab. Kes midagi tarka ütelda ei oska siis palun mitte kirjale vastata.

Aitäh.

Poku
16.05.10, 18:20
Vaikselt eksperimenteerida oskan ma ka ise, mul oleks vaja konkreetset vastust küsimusele kas mängida neid rohkem või vähem kui Harrington on cash games soovitab. Kes midagi tarka ütelda ei oska siis palun mitte kirjale vastata.

Aitäh.

:eek::eek::eek: Mida suhtumist!!!

Sulle ju vastatigi väga targalt!
Kui sa oskad neid kaarte kasumlikult mängida, siis mängi neid, kui ei oska siis ei mängi. Konkreetset vastust pole. Olen soovitanud mitmel mängijal nt ka paarid varajases positsioonis foldida, kuna nad ei oska neid seal kasumlikult mängida. Tuleb mängida neid käsi mida sa oskad mängida kasumiga või be vähemalt. Pokker pole mingi süsteem, et nii, nüüd peab nii ja naa tegema. Iga olukord erinev ja kui üldiselt sul need kaardid kasumit ei näita, siis lihtne - ära mängi neid.

Godspeed_EJ
16.05.10, 19:04
Vaikselt eksperimenteerida oskan ma ka ise, mul oleks vaja konkreetset vastust küsimusele kas mängida neid rohkem või vähem kui Harrington on cash games soovitab. Kes midagi tarka ütelda ei oska siis palun mitte kirjale vastata.

Aitäh.

Jah. 22-55 raise 6xBB EP, MP küta 10xBB. Lisaks sellele SC 5XBB olenemata positsioonist. Täpselt nii mängigi. Saad rikkaks.

ristijeesus
16.05.10, 19:28
kas mängida neid rohkem või vähem kui Harrington on cash games soovitab.

Rohkem. Või vähem.

onuark
17.05.10, 13:16
badvariance-s oli tark lause(6-max) aga noh see käib ka fullringi kohta.
Mängi SC, sest saad rohkem actionit paremate kätega, et sa ei oleks tavaline NIT, kellel midagi kinni ei makstaks. Paar VPIP kohe tõuseb nende käte mängimisega :)
Enamasti peaks tulema BE või väike miinus nende kätega, aga suurte käte jaoks +EV.

cutoff
18.05.10, 12:26
Soovitan mängida suited connectoreid nii...tõsta preflop 10bbs kui tead, et floppad mastirea ja tõsta 5bb kui tead et floppad seti. Kui Sa veel ei tea millal hitid boardi siis loe veel raamatuid

pootsman
18.05.10, 14:48
Oleme nüüd viisakad ja ärgem aasige. Kõige pealt jah on hea ranka tabelit kasutada.. ja sealt edasi ise hakkata vaatama, mis töötab, mis mitte ja ennast edasi arendada.

Rankatabel nt soovitab multiway potis mängida ja LP tõsta mingisugustega.. kasuta seda ja vaata, mis juhtub. Kui ei tooda siis muuda midagi.

PS! Raamatud ja tabelid on guidelines, mitte skeemid rikastumiseks.

antnx
19.05.10, 21:24
Kuna sa sellise küsimuse esitasid, siis ma kardan, et sa ei suuda Axs ja connectoreid kasumlikult välja mängida. Üleüldse on kõige parem mängida nii, et sa tead, mida sa teed ja kui täpselt ei tea, siis foldida. Kui juba kasumlikult oskad limiidis mängida, siis vaikselt eksperimenteerida (see maksab raha) ja edasi mõelda.

Hea vastus imo! Milles probleem?