PDA

View Full Version : RUSH poker



Poku
17.05.10, 10:11
Tere!
Palju siin rush poker mängijaid ka on?
Proovisin ja hakkas väga meeldima, hea vaehpeal vaheldust tavalisele SH/FR mängule.
Esimesed sammud hetkel. NL10-NL25, nädala lõpul proovin NL50.
Ehk on veel selle rushi mängijaid ja saab saaks koos õppida/areneda, kuna strateegiad on suht erinevad võrreldes SH/FR.

rrrr
17.05.10, 14:07
Olen rushi mängija. Puht praktilistel kaalutlustel. Kiirelt sisse, kiirelt välja. Kui laps nina veriseks kukub, siis saab kohe 15 minutit lohutada ilma, et blindides kaotaks. Ehk siis pauside pärast. Kindlasti ka winrate pärast, mis esimese 30K käega tuli hullude bluffijate arvelt ning mis nüüdseks on kadunud kuna mindset ei pidanud vastu (e.g. call - nagunii blufib)

Poku
19.05.10, 01:37
Olen rushi mängija. Puht praktilistel kaalutlustel. Kiirelt sisse, kiirelt välja. Kui laps nina veriseks kukub, siis saab kohe 15 minutit lohutada ilma, et blindides kaotaks. Ehk siis pauside pärast. Kindlasti ka winrate pärast, mis esimese 30K käega tuli hullude bluffijate arvelt ning mis nüüdseks on kadunud kuna mindset ei pidanud vastu (e.g. call - nagunii blufib)

Mis limiiti mängid?
Endal hetkel winrate 5bb/100. Mitte midagi meeletut, aga leian et arenguruumi on seal VÄGA palju veel. Nosd joon kõvasti kõrgemal kui sd joon. Muidugi "õige" pokkeri mängimine see pole ja pigem mängin seda ainult raha ja vahelduse pärast. Aga siiski mängin seda suht palju. Proovin vaikselt ka juba 4tableda.
Preflopis saab väga easy money.
Kõige suurem viga mida mängijad seal teevad on see, et LP ei viitsita isegi normaalsete kätega enda korda oodata, vaid võetakse kiirelt järgmine käsi. Mängin väga palju 3bet pot'e keskmiste kätega (keskmised SC, any A, any K, 3betin neid MP3/CO vs BTN ja any PP any A 3betin BvB. Ja isolatsioon on ka väga lihtne raha. Enamus käsi saab preflop kätte või flop/turn, olenevalt flopist ja kas OOP või IP, kas saab cbetida ja kuidas villaini range hitib boardi. Kui ise oled agresiivne ja sulle vastu hakatakse, siis väga straight forward game, TPTK ja overpair on tihti easy fold, ei stäki kindlasti nendega ära.
Ja lihtne on seal veel bluffi välja meelditada, kuna kui ei cbeti, siis arvatakse, et 3bettisin ainult panga varastamiseks.
Siis vastased julgen arvata kuskil 30+% kordadest ei cbeti - nende preflop raise EP oli puhtalt et olla esimene kes varastab.
Põhimõtteliselt on see varguse varguse varguse..... mäng, kuna on VÄGA palju nitte kes lihtsalt kaarte ootavad + vargad, pokkeri mängimisega vähe seost.
Mis tavalises pokkeris võib õige olla, siis siin vale ja vastupidi.
Mäng ise on küll FR, kuid julgelt võib mängida SH mängu.
Mu statid on kuskl 26/17/10, aga vähesed kasutavad seal statte, kuna rege vähe vist (muidu kindlasti nähtaks mu statte ja hakatakse vastu, aga seda pole absoluutselt tehtud veel).
Üldiselt igav aga hea rahategemis koht, actionit saab üli vähe.
Täna/homme on puhkepäev pokkerist, ülehomme teen uue sessi rushi, siis vaatan, ehk miskit jääb silma + mõni mainimisväärt käsi.
Ehk on ka mingeid soovitusi anda, mida oled märganud ja oma mängu sisse tuua?

Poku
19.05.10, 01:40
Jätsin mainimata muidugi ühe suure eelise mis mulle VÄGA meeldib.
KUI saab actionit, siis on hea keskenduda ainult sellele ühele käele, mitte 10+ lauda ei karju tähelepanu järgi. Saad kõik otsused ilusti rahus läbi mõelda, alati on see käsi ees, mitte et teed flopi otsuse ära ja siis kaob ta teiste laudade alla. Näed kui insta vastane oma liigutuse teeb jms üliolulist informatsiooni

rrrr
19.05.10, 08:42
NL50 SH.

Saab ilusti hakkama ABC-ga. Hullude osas nagu sina tuleb muidugi adjustida - mul jooksevad statid lauda ja kohe näha, et mingi vana, kelle 3-bet on 8.0 kuid versus blind steal 3-bet on 25!!!, siis seal saab fantaasial lennata lasta sõltuvalt käest ja boardist. Enamuses mängin siiski fit&fold. Winrate OLI (rõhutan sõna "OLI") 50K käe peale tubli 17bb aga siis muutusin passiivseks callingstationiks, kes ei uskunud kedagi. Lihtsalt need õhuga lahmijad rikkusid mindseti ära. Praegu taas fit&fold ning asi toodab.

Eks igaüks leiab ise endale tootva ja sobiva stiili. Minu jaoks on oluline, mis rushiga kaasneb - 2x kõrgem rakeback võimalik keskenduda ainult ühele lauale (kokku on mul 4 rushi akent lahti), miskipärast ka parem winrate (ehk on tobusid rohkem), kiirelt sisse, kiirelt välja.

runnar
20.05.10, 03:03
mis proge rushis statte näitab? hem justkui ei näita ja seepärast olen seal nö pimesi mänginud

Ghost0
20.05.10, 03:39
mis proge rushis statte näitab? hem justkui ei näita ja seepärast olen seal nö pimesi mänginud
Uenda HEM ära

rrrr
20.05.10, 07:24
NB! Pane kindlasti stattidesse playeri nimi. See on nö kontrolliks. Vahel on nii, et HEM peksab segast (eriti versioon 1.10.10) või ei jõua HEM sinu otsuse tegemise ajaks statte veel uute mängijate vastu vahetada.

raunsz
27.05.10, 14:21
Viimasel ajal pisut olen ikka mänginud. NL10 - NL25

mcbethk
27.05.10, 19:23
NB! Pane kindlasti stattidesse playeri nimi. See on nö kontrolliks. Vahel on nii, et HEM peksab segast (eriti versioon 1.10.10) või ei jõua HEM sinu otsuse tegemise ajaks statte veel uute mängijate vastu vahetada.

Mul on 1.11.01 beta ver. ja kuidagi ei saa tööle. keegi oskab aidata?

mcbethk
27.05.10, 20:13
Mul on 1.11.01 beta ver. ja kuidagi ei saa tööle. keegi oskab aidata?

ahh nvm. 1.11.01 hud töötab aint vista/win7-ga. Downgradesin 1.10.06a peale ja funkab, aga siiski on buggine :/

kroko_till
27.05.10, 22:16
Mindseti turgutamiseks proovisin ka rushi ja väga meeldib. Hetkel kõva heater ka ja kaart jookseb nagu muda, aga üldiselt olen nitisem kui tavalises FR-is. Ma muidugi toksin NL5te seal aga ilmselt võib ka NL10 ära proovida. Tulin oma NL10 august madalama limiidi rushiga välja, 10k käe peale 20bb/100. Statid mul 9/7/2,5, varastan ja CBetin kõvasti.

Meeldib ka see, et igal hetkel saab mängimise korraks lõpetada, samuti ei pea tegelema tüütu table-selectioniga. Mõne vastase kohta on juba ka omajagu statte kogunenud aga üldiselt mängin ABC-d ja statte väga tõsiselt ei vaata, kui siis ainult stealimiseks ja sellele vastamiseks. Kõik käed näeb lõpuni, see on ka positiivne. Lisaks on seda hea toksida siis, kui tahad samas ka muud tegevust teha - teleka vaatamise kõrvale 1 laud võtta näiteks.

andu_andu
27.05.10, 23:10
hehe, just mängisin $24 6-maxi rushi turnat. Päris fun ikka, nii kiirelt kõik edeneb. Kahjuks leidsin otsa TT vs KK kiirelt.

Provoker
28.05.10, 00:50
Statid mul 9/7/2,5, varastan ja CBetin kõvasti.



lol

kroko_till
28.05.10, 10:14
lol
Steal 38%, Cbet 64%, buttonilt 25/17

Milles naerukoht? Mängin kas premiume või stealin, see et nitin ei tähenda, et kui ma potti lähen, siis ma suurema osa ajast ei stealiks või cbetiks ja see strateegia on hetkel ka 20bb/100 jooksnud..

jrgn hell
28.05.10, 10:31
mulle on see rush, küll plo8 50 & seriously under-rolled, toonud ainult halle karvu, sest setupid on olnud väga võimsad.

Ehedam käsi, mis meelde jäi oli, kui mõlemad 200bb deep, 5532s avan kuskilt keskel, see vist 6max oli ja flop solid 544, nii et rahakotid hakkavad tulema. 2 callerit tuli pf
flopis panen pot, 1 caller, turn 2, check vastane bet pot, ma raise, ta call
River magic A. 3rd nut high ja nut low. Rahad sisse, et ilmselt quarterdan teist , er low läheb splitti, või scoop isegi.
F off, vastane näitab AA23 solid god-made handi ja saan ise korralikult põske quarterdatud.

siis mingi teine tore oli kus oli 3rd flush Qh-ga ja backdoor solid low tuli, et siiis oli oodata, kas splitti või scoopi, kui high ka hea on, obv vastas nut flush ja backdoor ühe võrra parem low ka selle Ah-le tänu.

solid gamble. Oleks rolli ka, siis seda lasekski ainult. Õnneks pole juukseid mida kaotada ja rolli ka mitte, mida kaotada.

con
10.07.10, 12:05
proovisin ka madalaimat limiiiti, TT allin shortstacki vastu ja hiljem AK latest allin. 8usd lasin 5-10min õhku :-(

kokkuvõttes võib siis öelda, et tuleb olla kõvasti nit'im?( kas VPIP 14 on loose selle jaoks?)
millegipärast cbet OOP flopis oli alati üle poti (110). lisaks cbet tehti 90% juhtudest.
mis see VPIP peaks siis umbes olema?

rohkem nagu tähelepanekuid ei teinud. steal tundub suht produktiivne kuna blindid pannakse check/fold suht kiirelt.

ristijeesus
10.07.10, 12:40
kokkuvõttes võib siis öelda, et tuleb olla kõvasti nit'im?( kas VPIP 14 on loose selle jaoks?)

Kuna rush on suht nitine värk, siis ise tuleks just LAG stiili kasutada. Palju pole mänginud, ei ole minu cup of tea, aga lasin mingit 26/23 stiili ja tootis küll. Kõik muudkui foldisid. Kui hakkas keegi vastu, siis ise lolliks ei läinud, järgmine laud ning läks lammutamine edasi. Ei ole mingit vajadust end TT või AK-ga ära stäkkida. Raha tuleb lihtsamalt.

Edit: ei pannud tähele, et rääkisid madalaimast limiidist. Tegelt ma ei tea kuidas seal mängitakse, seega ei maksa mu juttu kullana võtta :)

vennike
10.07.10, 14:14
rushis õpid vähemalt varastamise korralikult selgeks ja blindidest "kerglase kolmpanustamise"
muudmoodi väga võimalik seal kasumit näidata pole

vennike
17.07.10, 18:12
Tooksin veel ühe asja välja. Tehes cbeti flopis mitte millegagi peab KINDLASTI arvestama, et 90% juhtudest see callitakse



see on igal pool NL5s nii IMO.
kui ma paar-kolm kuud tagasi rushi lasin (ja ikka mehemoodi) siis olin meeldivalt üllatunud kui HÄSTI seal tegelased cbetile allusid. jutt siis rush NL25-50 ja võrdluseks starsi NL25

alaska
17.07.10, 19:23
Antud vastase kohta olid väga tugevad readid. Pikk mõtlemisaeg turnil peegeldas ebakindlust. Riveril jätkasin kiirelt tugeva jätkupanusega.
Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (MP3) ($4.83)
CO ($5)
Button ($2.31)
SB ($5.13)
BB ($0.94)
UTG ($3.16)
UTG+1 ($8.62)
MP1 ($4.84)
MP2 ($5)

Preflop: Hero is MP3 with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
4 folds, Hero bets $0.15, CO calls $0.15, 3 folds

Flop: ($0.37) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero bets $0.25, CO calls $0.25

Turn: ($0.87) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero bets $0.60, CO calls $0.60

River: ($2.07) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero bets $1.55, 1 fold

Total pot: $2.07 | Rake: $0.13
[/SPOILER]

Said tõenäolisemalt sitema käe foldima riveris.

SANGPOMM
23.08.10, 05:14
olen mänginud hetkel 10k kätt kasum on üle 300 ja kuii vaadata reiki siis näitab see ligi 180$ kas see on reaalne et nii palju reiki saan 10k käelt tagasi?

nomerlot
23.08.10, 08:46
olen mänginud hetkel 10k kätt kasum on üle 300 ja kuii vaadata reiki siis näitab see ligi 180$ kas see on reaalne et nii palju reiki saan 10k käelt tagasi?

tagasi saad sa rakebacki, mis FTP-s on 27% makstud rakest

Ja rakebackist saad ülevaate siit
http://rakeback.pokkeriprod.com/

SANGPOMM
23.08.10, 10:27
jep. sellest saan aru. aga HEMis sai panna reigi protsendi. panin sinna 27. ja siis sessioni alt näitab 180$ kas see on summa mis reaaleslt kätte või sealt summast 27% ? :)

pikk28
23.08.10, 10:50
HEMi ära küll usu

Mrt1989
03.09.10, 23:12
jep. sellest saan aru. aga HEMis sai panna reigi protsendi. panin sinna 27. ja siis sessioni alt näitab 180$ kas see on summa mis reaaleslt kätte või sealt summast 27% ? :)

Sealt 180 nest saad 27%, see % mis HEMI sisestad kajastub graafiku all kui enableda Rakeback option , vähemalt minule tundub nii .

Tarmonator
05.09.10, 23:40
Sealt 180 nest saad 27%, see % mis HEMI sisestad kajastub graafiku all kui enableda Rakeback option , vähemalt minule tundub nii .

sa ei eksi

Tarmonator
11.10.10, 10:42
Keegi RUSH nl50 ühissessist huvitatud on?
100k nl25 kätt sai tehtud ja läksin nüüd nl50, aga kõik statistilised näitajad on nii sitad ja raha aina läheb. Coolerid cooleriteks, aga ma lihtsalt ei näe kohta kus ma seal raha võiks saada. Seega võiks kellegagi sessi koos teha ja vaataks kas mul on üldse asja seal olla.

H2O
20.11.10, 13:04
Proovisin kah NL10 rushi alguses insta 5BI plussi 300 käega, siis mõtlesin WTF mis toimub, aga no järgmise 300 käega tõmmati riverisse nii mis vähe ja lõpp oli -1 BI :d. Ei muifu on suht OK, et nagu eelnevalt öeldud siis see on hea, et saad ühele lauale keskenduda. Aga mul hakkas siiski igav niiet 2-3 lauda rushi erinevat limiiti oleks isegi OK.

Iphica
21.11.10, 07:56
kas keegi oskab aidata?
miks mul HEM rushis mängitud käsi ....HEMi ei lae.
lauas HUD töötab, aga kui tahan analüüsi veits teha, siis ühtegi rushis mängitud kätt ei näe?

rrrr
21.11.10, 10:22
Kindlasti uuenda endal versioon ära. 1.11.05a hetkel. Kui muudes laudades näitab, siis vaata HM foorumis mõnda taolist teemat või küsi ise.

Tarmonator
21.11.10, 14:14
Ei muifu on suht OK, et nagu eelnevalt öeldud siis see on hea, et saad ühele lauale keskenduda. Aga mul hakkas siiski igav niiet 2-3 lauda rushi erinevat limiiti oleks isegi OK.

Miks on vaja erinevaid limiite võtta?
Rushis saab yhes limiidis ette võtta kuni 4 lauda;)

Iphica
21.11.10, 23:44
Kindlasti uuenda endal versioon ära. 1.11.05a hetkel. Kui muudes laudades näitab, siis vaata HM foorumis mõnda taolist teemat või küsi ise.

eino väga sick, auto importiga ei tee, panin, et import from folder, tegi ära, näitas, et nii palju ja nii palju käsi imporditud, mitte midagi ei olnud tulnud.. :S
ja versioon on õige 1.11.05a

veel soovitusi?

Tupsik
21.11.10, 23:53
no ehk pole auto update all toda folderit mainitud?

Iphica
22.11.10, 01:01
just ütlesin, et importisin eraldi ka sama folderi.
aga tegelikult sain lahti probleemist, tahtis lihtsalt filtrite clearimist.. HEM foorumist saingi abi.

kollane
27.06.11, 12:09
keegi kes 100NL rushi mängib PM.