PDA

View Full Version : NL50 full ring 9 lauas



Tigrano
15.10.08, 00:47
Tere jälle,


Veel üks NL50 video aga seekord 9 lauas korraga ja 50 minutit pikk.

Antud video ja päeva statid.

http://arion.pri.ee/tigrano/ppaev.jpg


Downloadida videot saab aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/fun2.wmv (http://arion.pri.ee/tigrano/fun2.wmv) (PAREM KLÕPS LINGIL JA SIIS SAVE LINK AS VÕI SAVE LINK):

Parimat Soovides,
TIGRANO

Davy
15.10.08, 11:22
77 käsi ja QQ käsi OMG:))))

Ok tegelt oli video hangumisega probleeme, hääl oli suurepärane ei mingit taustheli, aga video liikus vist kaader sekundis:)

See oli ka hea, et peale 50minutit jõudsid suurejoonelise lõpplahenduseni :) (Lima)

Ja vaatan, et vähemalt Ongame NL50 limiidis liigub väga huvitavaid karaktereid.

Tigrano
15.10.08, 11:47
See NL50 on seal tõesti igasuguseid mängijaid täis, seega hea katsetada ja õppida kuidas beatida mängu erinevate vastaste vastu. Vahel on ka relvastuses preflop all in AA kui kõik limbivad, sest on mehi, kes armastavad gambleda ja callida ka selliseid olukordi näiteks Q7s ;D

Heli oli ikkagi täielik jura isegi veelgi hullem, seega tänud klambrile aitamise eest, kes on täielik tipp videode putitamisel.

kilu6
16.10.08, 00:18
Vot 9tablet ma ei suuda videos jälgida. Kui siiski tahad selles formaadis näidata (ikkagi rohkem actionit kui 4table), siis iga kord peaks ette ütlema, millist lauda kommenteerid (laud1--9). Muidu läheb enamik aega selle peale, et aru saada, milline on see "see laud", kus "see" mängija on shortstack vms.

Minusugustele muidugi aitab see, kui video 9 korda üle vaadata, iga kord eri lauda:)

Tigrano
16.10.08, 00:20
Vot 9tablet ma ei suuda videos jälgida. Kui siiski tahad selles formaadis näidata (ikkagi rohkem actionit kui 4table), siis iga kord peaks ette ütlema, millist lauda kommenteerid (laud1--9). Muidu läheb enamik aega selle peale, et aru saada, milline on see "see laud", kus "see" mängija on shortstack vms.


Jah natuke keeruline tõesti ise ka vaatasin, kuna lauad veel hanguvad vahepeal, siis eriti raske katsetan järgmine kord seda süsteemi tänud :)

jrgn hell
16.10.08, 02:22
ma ka otsisin vahepeal, milets jutt käib, aga kujutan ette, et sul mängu kvaliteet läheb ka alla, kui seltad mõttekõiku, kommenteerid lauanumbrit ja pead sammal ajal mängust ka mõtlema

Tigrano
16.10.08, 02:41
ma ka otsisin vahepeal, milets jutt käib, aga kujutan ette, et sul mängu kvaliteet läheb ka alla, kui seltad mõttekõiku, kommenteerid lauanumbrit ja pead sammal ajal mängust ka mõtlema


Samas jah näiteks räägid millstki, siis äkki mingi mänguline olukord, kus vaja teha kiire otsus ja ongi jutt poolik ja pärast katsu, siis alustada sealt jälle kust lõpetasid. Ja oletame alustad ning tuleb jälle mingi olukord oi oi oi ;D
Nii ta on pole aega teha mitmeid videosi, et parim välja praakida. Mis tehtud see tehtud ;D

0madis0
16.10.08, 15:00
hmmm ma pole veel päris lõpuni videot vaadanud aga mul tekki juba küsimus.
mis sa arrvad näitex poiss 9 ja poiss 10 mängimisest?? minu arust on see hea käsi kuna neid võimalusi on nii palju kuidas vastast tühjendada ja nägin sind ka neid käsi päris tihti mängimas.
mulle on õeldud et need on pahad käed aga ma ei tea mix ma lihtsalt neid mängin:D
mis on sinu arrvamus??
ma kirjutan sinu mängust ka arrvamuse kui vid on vaadatud lõpuni.

vsiu100
16.10.08, 15:18
ma ka otsisin vahepeal, milets jutt käib, aga kujutan ette, et sul mängu kvaliteet läheb ka alla, kui seltad mõttekõiku, kommenteerid lauanumbrit ja pead sammal ajal mängust ka mõtlema


Samas jah näiteks räägid millstki, siis äkki mingi mänguline olukord, kus vaja teha kiire otsus ja ongi jutt poolik ja pärast katsu, siis alustada sealt jälle kust lõpetasid. Ja oletame alustad ning tuleb jälle mingi olukord oi oi oi ;D
Nii ta on pole aega teha mitmeid videosi, et parim välja praakida. Mis tehtud see tehtud ;D


jälgida ja juttu kokku viia on tõesti 9 lauda pisut raske.
sellepärast arvan, et õppe-eesmärgil on 4-6 lauda parim variant.

0madis0
16.10.08, 22:01
ok jõudsin just koju ja vaatasin video lõpuni:D aga siin on kõik juba õelnud seda mis mina kavatsesin rääkida sellest et väga raske on jälgida laudu lihtsalt vahepeal jookseb kuul jumala kokku et pean lausa pausi peale panema ja vaatama mis lauast just jutt käib ;D. lahe et selliseid videosi on muidu tegema hakatud kuna mina õpin igat videot vaadates midagi juurde ja kindlasti teised ka. PS see 5 6 käsi oli vägev kahju et foldisid aga jah ei teadnud ju et sellise flopi annab:D
ok kell palju ja ma pean kell pool 6 tõõle minema. ootan järgmist videot ja äkki varsti teen isegi mõne video näitex nl 25 või midagi.

Tigrano
16.10.08, 22:17
PS see 5 6 käsi oli vägev kahju et foldisid aga jah ei teadnud ju et sellise flopi annab:D

ok kell palju ja ma pean kell pool 6 tõõle minema. ootan järgmist videot ja äkki varsti teen isegi mõne video näitex nl 25 või midagi.


Tead mis kõige pullim, et mul polnud 56s vaid 67s LOL, panin segast ju mõtted olid mujal ::)

Kõik videod on oodatud nagu näha ranka andis viimase video tegijale vinge tagasiside, mis võis kindlasti aidata nii mõnegi mängulise leaki leidmisel.

0madis0
16.10.08, 22:25
looooooool ma kuulasin juttu ja lõupus korra nägin seda.http://img232.imageshack.us/img232/5752/hahahvp0.jpg (http://imageshack.us)
http://img232.imageshack.us/img232/hahahvp0.jpg/1/w939.png (http://g.imageshack.us/img232/hahahvp0.jpg/1/)
hahahahaha minu viga ;D

Tigrano
16.10.08, 22:57
irw milline segadus, 9 lauda on siis ikka päris valus jälgida ;D

Yokker
18.10.08, 17:17
Nu mitte midagi ei oskand jälgida... kuulad juttu ja üritad käsi jälgida...ausalt öeldes kogu tähele panu läks heads up lauale kus action käis...edaspidi soovitan max neli...2 lauda oleks kõige parem siis saad igat kätt lahti seletada

Tigrano
18.10.08, 19:04
Nu mitte midagi ei oskand jälgida... kuulad juttu ja üritad käsi jälgida...ausalt öeldes kogu tähele panu läks heads up lauale kus action käis...edaspidi soovitan max neli...2 lauda oleks kõige parem siis saad igat kätt lahti seletada


Lahe, tahtsin kõigile näite tuua, et mängin tihti 16 lauda ning suudan kõike jälgida ja otsuseid teha. Põhi eesmärk oli, et kuidas 9 lauas mängimine välja näeb ;D ei midagi rohkemat. Põhjalikumatl hakkame analüüsima kindlasti tulevikus mõne replayeriga ;)

Yokker
18.10.08, 22:06
Väga hea..mõtlesin,et kui edaspidi ka sellised videod siis pole nedest mingit kasu mulle...replay variant on kõige parem muidugi..lihtaslt on vaja vhel kuulata kuidas teised erinevaid situatsioone lahti mõtestavad...nii jõuab ise ka rohkem kaasa mõelda ja usun, et tagasi sidet ka siis rohkem

zyxxx
19.10.08, 18:03
Sama siin ...way too much...
Lihtsalt mitte midagi ei saa aru, mis toimub ;D

Tigrano
19.10.08, 18:46
Oi mehed mehed ;D

PokerDevil
26.10.08, 14:36
Video väga kõva ja kõik, 9 lauda sobis vaadata ka mulle aga see, et kaader sekis liigub see võtab lõbu ära.
Õppevideod võiks sinna 4-6 laua kanti jääda, ehk siis liigub paremini.

Heli 5+
Pilt 3

Video 4+

Tigrano
27.10.08, 02:00
Video väga kõva ja kõik, 9 lauda sobis vaadata ka mulle aga see, et kaader sekis liigub see võtab lõbu ära.
Õppevideod võiks sinna 4-6 laua kanti jääda, ehk siis liigub paremini.

Heli 5+
Pilt 3

Video 4+


Tänud tagasiside eest. Kui keegi tooks mõne olukorra ka välja, kus mängiks teisiti või arvab, et minu käik ei ole päris õige jne oleks vinge ;D

PokerDevil
27.10.08, 12:31
Seda saab siis korralikumalt tegema hakata, kui pildi jooksma saab jne, et kõike kenasti vaadata saaks ;)

BuildUp
27.10.08, 20:35
Selline vaheküsimus, et kas sa mängidki regulaarselt NL50?

Tigrano
27.10.08, 21:53
Selline vaheküsimus, et kas sa mängidki regulaarselt NL50?


Praegu kahjuks jah liigun NL50/100 vahel teatud salajastel põhjustel ;D Teenistuse üle ka seal kurta ei saa õnneks ;)