PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

nikitheone
07.10.10, 10:13
no aga sa ju ei maksa rake nende pottide eest, kus sa ei osale

e: oot, ma üritan aru saada

e2: seega enne oli rb rohkem kui 27% ja nüüd on ta = 27% ?

nomerlot
07.10.10, 10:22
no aga sa ju ei maksa rake nende pottide eest, kus sa ei osale


Seda sa ei teinud enne ka

variatsioon
07.10.10, 10:26
Seda sa ei teinud enne ka

jh aga enne sa said sealt rakeback.... ja tänu sellele oli rakebacki % suurem.

nikitheone
07.10.10, 10:26
jep, got it. värdjad :D

KristjanRawk
07.10.10, 10:30
Kas ftp'dega osalenud satikalt saadud ticket (big little tournament) on võimalik kuidagi rhaks ka teha?

altzie
07.10.10, 10:56
IRW, andresega hetkel hirnume. Black Card Stores uued asjad nagu näiteks mercedescls550, 21miljonit punkti. Selle tellides RB hit eekides oleks 335k eeke :D

- If you have rakeback, the MGR hit for the Black Card bonuses happens as you clear the bonus, not when you purchase it from the store.

Marek K.
07.10.10, 11:18
mis see siis tähendama peaks, et kui ostad boonuse, siis clearimise ajal saad mgr hiti, aga kui ostad kogutud punktide eest mersu, siis mgr hitti ei tule?

altzie
07.10.10, 11:23
2+2 olnud jutu järgi saan ma nii aru jah.

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-answers-9-30-a-887601/

mass
07.10.10, 11:50
Kui mul ei ole Black Cardi ja ostan punktide eest poest, siis tuleb endiselt hit?

jott
07.10.10, 11:58
irw.. hakkab pihta sarnane teema nagu kas eurolaudades on suurem rake või mitte (jah on küll)..

raket maksad täpselt sama palju kui enne.. ainuke vahe on selles, et kui sa enne vanasti said rakebacki ka nende potide eest, kus sa ei osalenud, siis nüüd ei saa enam.. nüüd saad rakebacki ainult nende potide eest kus osaled..

Aga nende potide eest kus osaled saad rohkem rb ju kui ennem?


Kui mul ei ole Black Cardi ja ostan punktide eest poest, siis tuleb endiselt hit?

Yes

Marek K.
07.10.10, 12:12
Aga nende potide eest kus osaled saad rohkem rb ju kui ennem?


jah aga neid potte kus sa ei osale on sitaks kordi rohkem, nii et pmst jah häving ikkagi

Char
07.10.10, 13:27
jah aga neid potte kus sa ei osale on sitaks kordi rohkem, nii et pmst jah häving ikkagi

no vanasti sai jagati kõik potid 10 vahel ära

nüüd kui sa 10% pottides osaled, saad ikka sama palju kui varem

kokkuvõttes saab samapalju rakebacki, lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele

MeelisV
07.10.10, 13:50
lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele

Mulle see uuendus igati sobib. 1 päev enne uuendust sain 96 punkti, aga peale uuendust 331 punkti:rolleyes:
Mängisin umbes sama palju.

low-flow
07.10.10, 13:54
mis see siis tähendama peaks, et kui ostad boonuse, siis clearimise ajal saad mgr hiti, aga kui ostad kogutud punktide eest mersu, siis mgr hitti ei tule?

Mina saan sellest lausest pigem nii aru, et kui ostad boonuse, siis MGR hit ei tule kohe, vaid alles siis, kui boonus 100% vabastatud on (0,04$/per FTP collected). Kui ostad midagi muud (mesa näiteks), siis tuleb kohe hit.


no vanasti sai jagati kõik potid 10 vahel ära

nüüd kui sa 10% pottides osaled, saad ikka sama palju kui varem

kokkuvõttes saab samapalju rakebacki, lihtsalt osad saavad rohkem ja osad vähem, vastavalt oma aktiivsusele

Kui vanasti sai iga poti rakest endale 1/9 (FR puhul), siis nüüd 10% pottides osalemine ei anna kindlasti võrdväärset tulemust. Potis ei saa ju üksi osaleda. Ja olgugi, et suur osa potte on HU aktion, siis tuleb ka ette, olukordi, kus on 3 või 4 või enam huvilist ligi. Nii et keskmine arv inimesi potis on kindlasti suurem kui 2. Seega ka 20% pottides osalemine ei anna samaväärset rakebacki kui varasem süsteem. Aga see on kõigest arvutus teoorias, homme tuleb mul esimene oktoobri rackback, saan siis täpsemalt kirjutada, milline löök protsentuaalselt nitidele oli. :P

Marek K.
07.10.10, 14:02
nitsevoo raisk

Char
07.10.10, 14:11
Kui vanasti sai iga poti rakest endale 1/9 (FR puhul), siis nüüd 10% pottides osalemine ei anna kindlasti võrdväärset tulemust. Potis ei saa ju üksi osaleda. Ja olgugi, et suur osa potte on HU aktion, siis tuleb ka ette, olukordi, kus on 3 või 4 või enam huvilist ligi. Nii et keskmine arv inimesi potis on kindlasti suurem kui 2. Seega ka 20% pottides osalemine ei anna samaväärset rakebacki kui varasem süsteem. Aga see on kõigest arvutus teoorias, homme tuleb mul esimene oktoobri rackback, saan siis täpsemalt kirjutada, milline löök protsentuaalselt nitidele oli. :P

aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem

-andres-
07.10.10, 14:20
Tuleb mänguga rohkem võita lihtsalt, ez game.

variatsioon
07.10.10, 14:24
aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem

obv oleneb mängu stiilist aga mina ikka rõhutan keegi ei võida sellest sest sa peaksid mingi 60/40/7 stiili mängima FR kui tahaksid rohkem rakebacki saada.

ja keskmiselt annab FTP rakebacki sitaks vähem tagasi sest 60/40 tüüpi vendadel ei ole rakebacki.

ehk FTP paneb rohkem enda tasku raha kui varem!

rrrr
07.10.10, 14:25
aga mõtle nii, keskmine pot näiteks nl10 on 1 dollar

aga kui sa mängid TAGi ja statid 10/9 NÄITEKS, sis ma usun, et sinu keskmine pot on rohkem kui 2 dollarit (2-3 äkki), ehk seega, sa saad ikkagi sama palju rakebacki

ja ikka rõhutan, kõik oleneb mängijatest ja rakebacki kuskile ära ei kao, keegi saab lihtsalt nüüd rohkem ja keegi vähem, aga FTP ei pane midagi enda tasku sealt rohkem kui varem

Pani enne tasku ja paneb ka nüüd. Aga selle vahega, et nüüd paneb rohkem tasku.

Oletame, et mängitakse 9 jaotust ja kõik potid on HU ning fishil pole RBd ning fish on igas potis käsi. Blinde ei arvesta. Iga poti rake on 1 USD.

Vana süsteemi järgi pani FTP enda tasku full ringi puhul 1/9 rake, uue järgi aga paneb poole. Vana järgi said kõik nitid ühe ringi pealt enda MRG-ks 1 dollari (9x1/9), nüüd saab nitt ainult oma actioni eest ja selle teeb ta ka fishiga pooleks = 0,5.

Tegelikkuses ilmselt asi hull pole sest suur osa madinat tehase preflop ära (no flop no drop) ja 100% VPIPga fishe on ikka häbiväärselt vähe (kui 50% lauast sihukesed kalad oleksid, siis võiks RB kukele käia).

Char
07.10.10, 14:28
no okei, ma seda tõesti ei arvestanud, et pole rakebackiga kontot

virukunn
07.10.10, 20:08
Kas kellegil on elisa mindiga esinenud probleeme clienti tõmbamisel ?
Muudan küll DNS-i ära google-i omaks, aga ikka viskab emta lehe ette.
Vana netiga (elion dtv) sain ilusti ligi peale dnsi muutmist.

ReinZ
07.10.10, 20:36
Kas kellegil on elisa mindiga esinenud probleeme clienti tõmbamisel ?
Muudan küll DNS-i ära google-i omaks, aga ikka viskab emta lehe ette.
Vana netiga (elion dtv) sain ilusti ligi peale dnsi muutmist.
mint pulgaga tuleb dns aadressid sisestada selle enda programmijupi settingutest.
http://img85.imageshack.us/img85/4083/elisadns2.jpg

virukunn
07.10.10, 21:18
Suur tänu sulle ReinZ, mis nii viga kui puust ja punaselt ette tehakse, aitas :p

kivisaba
07.10.10, 21:55
kui full tilti konto teha ja sinna buddy transferiga raha kanda kas siis ollakse depo boonusest ilma või seejääb alles kui cashouti ei tee ?

mass
07.10.10, 22:27
Boonus jääb alles ja tuleb esimese depoga. Cashouti vist ei saagi enne teha, kui pole depot teinud?

ReinZ
07.10.10, 22:32
kui full tilti konto teha ja sinna buddy transferiga raha kanda kas siis ollakse depo boonusest ilma või seejääb alles kui cashouti ei tee ?
first deposit boonust aktiveerub ainult real money deposiiti tehes ehk siis jääb alles ja võid cashout´ida ka enne seda.

mass
07.10.10, 22:34
Nojah, ma mõtlesin moneybookerisse. Panka saab ilmselt küll jh.

low-flow
08.10.10, 16:14
Minu kokkuvõte ja järeldused rakeback saamise osas:

Tehtud NL/PL100 FR järgi, sample ~4200 kätt.
Varemalt sain selles limiidis rakebacki umbes sellises suuruses: (rahalauas_kogutud_FTPd / 30) = rakeback_in_$

Statid umbes 13/11 (lihtalt infokild, ei usu, et see vanas rakeback kalkuleerimise süsteemis üldse oluline oli).

See kuu (uue süsteemi ajal need 4200 kätt) olen mänginud statidega 17/14.
Vastavalt üleval mainitud valemile oleksin vana süsteemi järgi saanud 66$ rakebacki. (HEM arvutab, et 62$, nii et üsnagi rahuldava täpsusega valem).
Tegelikult sain selle perioodi eest rakeback 46$.

Rakeback kadu ~40% (tegelikult tõenäoliselt enamgi, sest mängisin need 4200 kätt oluliselt loosemalt ja agromalt kui mu varasem mäng on olnud).

Nagu keegi tark juba kirjutas: nittide ajastu on läbi! :P

KristjanRawk
08.10.10, 22:12
Kas ticketeid saab rahaks vahetada kuidagi?

leits
08.10.10, 22:41
elu on ****** indeed ... vaadates t2na mis rakebackina tuli .. oli VAO :/

vass
08.10.10, 23:12
tuleb tunnistada et mulle tundub et FT rakeback on nyyd tõesti mingi 14-15 %:D

raunsz
09.10.10, 10:47
Mingi selline asi nüüd viskas mulle ette.
Take 2 at Full Tilt Poker to earn up to $25 AND double the Full Tilt Points that you’d normally receive for playing in your favorite ring games.

Running from from Friday, October 15th to Sunday, October 24th, play at least two standard ring-game tables at the same time or any Rush Poker* table during Take 2 to receive double the Full Tilt Points. Play as often as you can during Take 2 and we’ll also reward you with up to $25 in cash, depending on how many days you play. Learn more about Take 2

You must elect to participate in this promotion or you will not receive cash or double points for your play during Take 2. Click the button below to participate in Take 2.

Tarmonator
09.10.10, 13:39
minu oktoobri esimene nädal uue rakeback süsteemiga.
16700 kätt ja rakebacki 67$ (rush nl25)
nädal enne uut rakeback süsteemi käsi 15500 ja rakebacki 62$

statid 11/9 - 12/10

nii et ma ei tea...sama ju või mis?

variatsioon
09.10.10, 14:11
rushis jääb suht samaks jh.

ment52
09.10.10, 14:18
Kas sa seda arvestad, et reedel makstavat rakebacki arvestatakse eelmise nädala teisipäevast käesoleva nädala esmaspäevani?

leits
09.10.10, 15:43
kuidas l2pakast noted saaks lauaarvutisse? mingi fail vaja kopeerida?

ment52
09.10.10, 15:44
ftp kaustas leits.xml

low-flow
09.10.10, 16:58
Kas sa seda arvestad, et reedel makstavat rakebacki arvestatakse eelmise nädala teisipäevast käesoleva nädala esmaspäevani?

Hmm, ma sellega pole kursis tegelikult...
Alati olen arvanud, et minu affiliate (PokerStrategy) maksab perioodi eest reedest-neljapäevani. Aga kui isegi peaks nii olema, siis ei tohiks ikka kalkulatsioonides viga olla, sest periood teisipäev-esmaspäev oli täpselt sama volüümikas.

Eks järgmine reede saan kinnitust, kas tegin kusagil suurema eksituse või ikka on enam-vähem nii, nagu mu arvutused mulle kinnitasid.

Marks111
10.10.10, 09:33
Mida teha kui tahan läbi fulltiltpoker rackback saidi liituda aga arvutis juba full tilti soft olemas. Seal on kirjas et peab läbi selle lingi tõmbama sealt softi. Kas piisab ainult vana softi uninstallimisest või on vaja veel midagi teha?

leits
10.10.10, 09:53
blackmemberi support on kyll nuts ,. nagu stars imo juba ... testiks küsisin mis ilm tallinnas on, sain vastuse 15 minutiga

ristijeesus
10.10.10, 10:14
Kas piisab ainult vana softi uninstallimisest või on vaja veel midagi teha?

Ainult uninstallist ei piisa. Pead ka kõik küpsised kustutama. Kõige kindlam oleks ccleaneriga arvuti üle käia.

Firzen
10.10.10, 13:58
Mida teha kui tahan läbi fulltiltpoker rackback saidi liituda aga arvutis juba full tilti soft olemas. Seal on kirjas et peab läbi selle lingi tõmbama sealt softi. Kas piisab ainult vana softi uninstallimisest või on vaja veel midagi teha?

Uninstall FTP-le, kustuta kõik cookied brauserist ära ja tee arvutile restart. Üldiselt oleks veel parem, kui sa saaksid registreerimist teha läbi mõne sellise arvuti, kus pole FTP kodukal käinud ega FTP-d installinud.

Küsi abi, kui vaja on.

Kui FTP kohta juba rääkida, siis viimasel ajal on nad muutunud väga nahaalseteks affiliatede suhtes. Näiteks oled regatud läbi sõbra rakeback lehe ja saadad FTP supporti kirja ala "Kus mu rakeback on?" vms. Nemad saadavad sulle vastu kirja koos tekstiga, et MINE PAREM SAADA AVALDUS "SIIA" SAIDILE JA SAAD KENASTI RAKEBACKI KIRJA!

See "SIIA" sait on nende enda oma, mis on eriti haige.

jossjoss
10.10.10, 18:58
oskab keegi aidata, kuidas 40$ baltic freerollile ligi pääseda? kui viimati mõned kuud tagasi seda mängisin polnud registreerimisega mingeid probleeme, nüüd ei saa ei proxide ega Ip hiderigagi ligi...

Sass
10.10.10, 20:49
kui teen full tildist cashoudi kas fulltilt kysib mingit pilti ka dokumendist vms? ja kaua cashout tuleb MBsse?

taipupole
10.10.10, 22:56
Kas see uus rake'i jaotus RBd ka kuidagi mõjutab?

ment52
10.10.10, 23:43
http://i303.photobucket.com/albums/nn159/Captain802_Second/obvious_troll.jpg

raunsz
11.10.10, 07:36
kui teen full tildist cashoudi kas fulltilt kysib mingit pilti ka dokumendist vms? ja kaua cashout tuleb MBsse?
Minul ei küsinud.
Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.

nomerlot
11.10.10, 09:47
Minul ei küsinud.
Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.

Mul oli ka alguses mitmel korral 3 päeva, aga viimasel korral läks umbes... 2 minutit:)

Intzsz
11.10.10, 10:49
Minul ei küsinud.
Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.
Ma ka mingi kolm neli korda cashoutinud, kõik korrad läinud 3päeva ja viimane cashout mis tegin ootasin 3 päeva siis support pani accounti kinni ja ei saatnud isegi kirja miks.
Pidin ise välja uurima et tahavad ID ja adressi kinnitust.
Sai siis kõik ära tehtud ja saadetud, ootasin üle 48h (24h) jäi selles nvsse.
Ja ei saanudki vastust saatsin uuuesti kirja koos vajalike asjadega siis vastati et adressi kinnitav dokument ei tohi olla vanem kui 60päeva. mul oli 75päeva.
Ja nüüd sai jälle uus kiri teele panudud ja ootan et ehk nüüd on kõik okei, pole juba terve nädala sellepärast mängida saanud.
Aga sul on võimalus neile ise ka need pildid ära saata et nad ei hakkaks sult neid küsima kui sa cashoutid vms.

g00000se
11.10.10, 14:22
Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O

Cypher0
11.10.10, 15:58
Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O

Ei saa, kokku saad 3kordselt ilmselt, 2x Black Card + 1x Take 2 eest.:) Nagu praegu saad Happy Hour ajal 3x mitte 4x punkte.

kilu6
11.10.10, 16:12
Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O

take2 peaks olema ainult 2 laua kohta, kui mängid rohkemaid laudu, siis ülejäänud laudadel tavalised punktid.

g00000se
11.10.10, 16:16
take2 peaks olema ainult 2 laua kohta, kui mängid rohkemaid laudu, siis ülejäänud laudadel tavalised punktid.

Seal on öeldud, et atleast 2 tables.

altzie
11.10.10, 16:27
lihtsalt saad topeltpunkte kahe laua eest, kus teenid enim punkte - mängi kas või 16lauda.
peaks nii olema vist

jott
11.10.10, 17:45
lihtsalt saad topeltpunkte kahe laua eest, kus teenid enim punkte - mängi kas või 16lauda.
peaks nii olema vist

Õige jutt

Intzsz
12.10.10, 16:51
FTP pani mu konto kinni mõniaeg tagasi.
Sai saadetud ID ja adressi tõestavad pildid.
Nüüd sain vastuse, et mu konto jääb suletuks kuni on välja selgitatud kas ma olen kasutanud keelatuid programme botte vms. Ehk siis mind kahtlustatakse, et olen rikkunud nende tingimusi vms.
Endale tuleb see väga suure üllatusena ja ei tea millest selline asi üldse tulla võis.
Äkki keegi oskab midagi õelda või on millegi sellisega varem kokku puutunud.
Lisan siia kirja ka mis FT mulle saatis.
Thank you for contacting Full Tilt Poker Support, and we appreciate your patience.

Please be advised that your Full Tilt Poker account remains temporarily suspended, pending a full review.

Automated systems have discovered indicators of possible account misuse, which violate the Full Tilt Poker Site Terms and End User License Agreement.

Specifically, your account is under investigation for the use of prohibited software. Please see the information below regarding our policies on prohibited programs:

http://www.fulltiltpoker.com/prohibited_programs

More information on prohibited programs can be found in the Full Tilt Poker Site Terms and EULA:

http://www.fulltiltpoker.com/site-terms
http://www.fulltiltpoker.com/end_user_license_agreement

To be clear, players on Full Tilt Poker must make their own decisions, without advice or support from software programs or algorithms. Full Tilt Poker exercises a zero-tolerance policy on the use these prohibited programs. Using such software is grounds for immediate closure of the account and forfeiture of account funds. (100% of confiscated funds are distributed back to the victims of the cheating).


1. The following types of programs are not acceptable under any circumstances:

* Automated poker-playing programs capable of participating in online poker games

* Shared hand history databases, including subscription services, and the exchange of personal databases


2. The following types of programs are not permitted during play:

* Programs that make recommendations on what to do in the current hand (e.g. fold, call, raise)

* Programs that provide assistance in making poker decisions and confer an unfair advantage over opponents


3. The following types of programs may not be allowed during play, depending on their specific use:

* Subscription services that provide extra information about opponents, such as tournament histories and statistics

* Programs that could be used for collusion between players

* Programs that provide or assist in table selection

* Poker calculators that compute poker probabilities or hand values

* Other programs that confer an unfair advantage to the user


4. Notwithstanding the above, the following types of programs are currently permitted:

* Database programs for the analysis of personal hand histories (i.e. hands in which the player is dealt cards)

* Programs that display statistical information taken from the player's personal hand histories

* Programs that assist in learning the skills of poker, provided that they are not used during play


Full Tilt Poker is committed to maintaining the fairest poker games available anywhere. We do not permit or condone any conduct that could diminish the integrity of our games. Misuse of such programs can result in a permanent loss of playing privileges, and possible forfeiture of account funds, depending on the severity of the offense.

No action is required by you at this time. However, if you know of any specific reason why these indicators may have been reached in error, please contact security@fulltiltpoker.com.

You will be informed of the results of the review when it is complete. We understand your desire to have this matter resolved quickly, but please understand that investigations require extensive data collection, analysis, and the cooperation of various other parties, all of which affect the amount of time required. Thank you for your patience while this required review is conducted.

nikitheone
12.10.10, 16:54
http://www.fulltiltpoker.com/prohibited_programs - kas kasutasid siis mõnda neist?

Intzsz
12.10.10, 16:59
EI , peale hemi pole mittte ühtegi programmi kasutanud.
Kui nüüd PTR kõrvale jätta, aga seda kasutavad ju enamus mängu kõrval ja kas neil on üldse kuidagi võimalik see kindlaks teha et ma seda mängimise ajal kasutanud olen?

variatsioon
12.10.10, 17:01
ostsid PTR HH ehk?

tonis
12.10.10, 17:04
Kuidas nad seda muidu kontrollida saavad, kas kasutad PTR HH`? Ja on seda kudagi näha kui mängimise ajal PTR lahti on olnud?

Intzsz
12.10.10, 17:04
Mitte ise PTRist vaid foorumi kasutaja käest ja ka läbi PM ainult.
Võimatu et nad seda kuidagi teada saaksid.

variatsioon
12.10.10, 17:13
kas mitte nii ei ole et igal ajal saab FTP teha sinu arvutist print screeni ja vaadata mis pgr seal jooksevad jne.

ja kui sul HUDis rohkem käsi kui peaks siis saadki tavaliselt hoiatuse.(?)

Intzsz
12.10.10, 17:18
kas mitte nii ei ole et igal ajal saab FTP teha sinu arvutist print screeni ja vaadata mis pgr seal jooksevad jne.

ja kui sul HUDis rohkem käsi kui peaks siis saadki tavaliselt hoiatuse.(?)

Isegi kui see nii peaks olema siis mina oma teada küll ühtegi hoiatust saanud pole ja konto lendas kohe blokki.
Kõige parem on asja juures see, et mulle ei tulnud ühtegi kirja miks konto blocked on, vaid pidin ise uurima miks see nii on.

tonis
12.10.10, 17:19
Endal hetkel sama jama :D
Ükspäev ei saand lihtsalt sisse ning pidin ise uurima hakkama mis jama on. Ja igale kirjale ootan ka vastust poole päeva vähemalt.

Intzsz
12.10.10, 17:26
Ma juba täna hommikul vihastasin FT peale ja panin ühe krõbedama kirja teele vihast.
Saatsin neile mitu korda oma asju ja nad ei suutnud mulle vastata 48h jooksul ja kui uuesti saatsin siis sellele kuidagi suutsid mingi pika aja peale vastata.
Aga minu meelest suht häbiväärne et support ei suuda 48h jooksul sulle vastust anda. Viimasele kirjale sain vastuse mingi 44hga.
Võrreldes starsi supportiga puhas cräppp

variatsioon
12.10.10, 17:30
:D :D

ma keskmiselt ootasin bodogist ühte kirja 1.5 nädalat kui konto blockis oli.

Sass
12.10.10, 19:12
cashoudil vaja saata dokist pilti... ei taha saata, kysimus, kas saan sisse kanda niisama raha ja pärast buddytransaga v2lja kanda raha kui vaja ilma dokist pilti saatmata?

raunsz
12.10.10, 23:53
Ma polnud ca 2 kuud mänginud FTPs. Vaatasin seda Eesti FTP rb lehte, seal näitab üldse miinuseid nüüd. WTF? :D

pikk28
13.10.10, 06:46
cashoudil vaja saata dokist pilti... ei taha saata, kysimus, kas saan sisse kanda niisama raha ja pärast buddytransaga v2lja kanda raha kui vaja ilma dokist pilti saatmata?
mul küll ei küsinud ühegi cashoudi ajal dokist pilti. ma ka ei tahtmud pilti saata, hirmsasti kartsin, sest olen nii rõve grinder-bisvinninägu. Mis sinu probleem muidu on sass?

Sass
13.10.10, 09:56
mul küll ei küsinud ühegi cashoudi ajal dokist pilti. ma ka ei tahtmud pilti saata, hirmsasti kartsin, sest olen nii rõve grinder-bisvinninägu. Mis sinu probleem muidu on sass?
konto pole minu nimel ja 6ige omanik ei taha teatud p6hjustel pilti saata dokist netti

valustyng
13.10.10, 10:45
kellegil mõnda kena custom table modi pole tasuta jagada:)?

ReinZ
13.10.10, 13:41
kellegil mõnda kena custom table modi pole tasuta jagada:)?
http://pokerlayout.ru/fulltiltpoker/ftpfree/ftptablefree/

vass
13.10.10, 20:25
küsiks siis ikkagi suuremate grindijate käest et palju see FTP poolne reigimõõtmismuudatus Teie rakebacki mõjutas??? Millisesse % vahemikku see jääb umbes ( 15-20, 20-25 vms)?

tonis
13.10.10, 20:39
kas mitte nii ei ole et igal ajal saab FTP teha sinu arvutist print screeni ja vaadata mis pgr seal jooksevad jne.

ja kui sul HUDis rohkem käsi kui peaks siis saadki tavaliselt hoiatuse.(?)
A jaaa , kas FTP's pole datamain lubatud? Vanasti nagu oli?

Sass
14.10.10, 11:55
kas see jutt vastab t6ele et first depo boonus tuleb RB arvelt v?

ristijeesus
14.10.10, 12:43
Jah, Sass, tuleb küll. Ja kuna nüüd rakebacki saad vastavalt panusele, siis tõenäoliselt RB-d ei saagi boonuse vabastamise ajal.

5gww
14.10.10, 14:19
lihtsalt huvipärast küsin ühe küsimuse, et kui päeval mängib ca 40k inimest, siis on kuskil 25k lauda,,aga kui õhtul mängib ca 100k inimest, siis on ainult mingi ca 33k lauda, kuidas see nii on, et mägijate arv on üle 2x suurem, aga laudade arv tõuseb ainult natukene? vb vastus on väga lihtne aga ma preagu ei saa pointile pihta:D

Char
14.10.10, 14:26
lihtsalt huvipärast küsin ühe küsimuse, et kui päeval mängib ca 40k inimest, siis on kuskil 25k lauda,,aga kui õhtul mängib ca 100k inimest, siis on ainult mingi ca 33k lauda, kuidas see nii on, et mägijate arv on üle 2x suurem, aga laudade arv tõuseb ainult natukene? vb vastus on väga lihtne aga ma preagu ei saa pointile pihta:D

sest suurenevad küll kõikide laudade arvud, aga järelikult ikka ringgame lauad, mby sixmax lauad jne , ehk lauas on 6-9 mängijat

seega kui inimesi tuleb 20 juurde, laudu tuleb äkki 3

Cypher0
14.10.10, 16:35
lihtsalt huvipärast küsin ühe küsimuse, et kui päeval mängib ca 40k inimest, siis on kuskil 25k lauda,,aga kui õhtul mängib ca 100k inimest, siis on ainult mingi ca 33k lauda, kuidas see nii on, et mägijate arv on üle 2x suurem, aga laudade arv tõuseb ainult natukene? vb vastus on väga lihtne aga ma preagu ei saa pointile pihta:D

Kui oletada et need 60k mängijat, kes õhtul juurde tulevad, mängivad igaüks eraldi lauas 6-maxi, tuleb juurde 60k/6=10k lauda. Enamvähem.

WIN
14.10.10, 16:54
Äkki keegi viitsib aidata.?!
Lugu selline ,et FTPsse 1le nimele teind 2 kasutajat, millest algse unustasin ära no ja mängisin hilisema kasutajaga kuni FTP märkas seda ning bankroll shipiti vanale kasutajale. Väga hea tundub et kõik korras kuid enam MB kaudu deposi teha ei saa ja see tähendab et withrawaleid teha ei saa.
Abipalve oleks siis, et kas kellegi usaldatava kaudu siit foorumsit saaks ehk raha välja võtta pangakontole. ( minuftp user - transfer funds sinu FTP user - withraw - minu pangakonto ).
Kuna koolivaheajaga kaasneb järgmisel reedel pidu, siis oleks rahhi vaja selleks ajaks.
edasi siis kanna rolli netellerisse ja siis saan FTPga ilusti edasi tegutseda koos ja õnnelikult, aga see jutt on juba teemast mööda veits.
So please! kas keegi saab aidata?

WIN
15.10.10, 16:04
nvm

Lukken
15.10.10, 16:15
Ma juba täna hommikul vihastasin FT peale ja panin ühe krõbedama kirja teele vihast.
Saatsin neile mitu korda oma asju ja nad ei suutnud mulle vastata 48h jooksul ja kui uuesti saatsin siis sellele kuidagi suutsid mingi pika aja peale vastata.
Aga minu meelest suht häbiväärne et support ei suuda 48h jooksul sulle vastust anda. Viimasele kirjale sain vastuse mingi 44hga.
Võrreldes starsi supportiga puhas cräppp
Eks juhtub kuna ise nädalaega tagasi sain küll järgmine päev suppordilt vastuse

timz0333
15.10.10, 18:01
Nii, et seda take 2-d saab ainult raha laudades?

g00000se
15.10.10, 18:08
Äkki keegi viitsib aidata.?!
Lugu selline ,et FTPsse 1le nimele teind 2 kasutajat, millest algse unustasin ära no ja mängisin hilisema kasutajaga kuni FTP märkas seda ning bankroll shipiti vanale kasutajale. Väga hea tundub et kõik korras kuid enam MB kaudu deposi teha ei saa ja see tähendab et withrawaleid teha ei saa.
Abipalve oleks siis, et kas kellegi usaldatava kaudu siit foorumsit saaks ehk raha välja võtta pangakontole. ( minuftp user - transfer funds sinu FTP user - withraw - minu pangakonto ).
Kuna koolivaheajaga kaasneb järgmisel reedel pidu, siis oleks rahhi vaja selleks ajaks.
edasi siis kanna rolli netellerisse ja siis saan FTPga ilusti edasi tegutseda koos ja õnnelikult, aga see jutt on juba teemast mööda veits.
So please! kas keegi saab aidata?

Sellega on veel see jama, et kui keegi aitab, siis temal läheb rakebacki vähemaks :D

ristijeesus
15.10.10, 19:57
Keegi teab kuskohast tuleb raha kui historyst vaadata ja payment real on kirjas cash? Täna lampi mingit pappi juurde tulnud kontole.

Char
15.10.10, 20:05
Keegi teab kuskohast tuleb raha kui historyst vaadata ja payment real on kirjas cash? Täna lampi mingit pappi juurde tulnud kontole.

täna tuli rakeback muidu, äkki see?

cashier->history->past transacations

ristijeesus
15.10.10, 20:15
RB-d ma tean kellelt tuleb. Mitte, et mul midagi free money vastu oleks, aga rahaasjades peab kord ja selgus valitsema, et hilisemaid ebameeldivaid üllatusi vältida.

taasver
15.10.10, 21:26
tseki emaili

The Full Tilt Poker Security department has recently concluded an extensive investigation and we have determined that some of your opponents were in violation of our site terms.

We have permanently closed all of the offending accounts. In cases of proven cheating, 100% of the confiscated funds are returned to the players who were victimized. The reimbursement calculation is based on the number of tournaments or hands played against the offending players, and the amount won or lost against them.

We have determined that you are entitled to a refund of $12.67 which will be placed in your account in the next 72 hours.
Pakun, et sul sama värk

Cypher0
15.10.10, 21:26
Mulle tuli siuke asi.

The Full Tilt Poker Security department has recently concluded an extensive investigation and we have determined that some of your opponents were in violation of our site terms.

We have permanently closed all of the offending accounts. In cases of proven cheating, 100% of the confiscated funds are returned to the players who were victimized. The reimbursement calculation is based on the number of tournaments or hands played against the offending players, and the amount won or lost against them.

We have determined that you are entitled to a refund of $27.79 which will be placed in your account in the next 72 hours.

For a number of reasons, we are unable to provide any other additional information regarding this case, including the players involved and the game type where it occurred. We thank you for your understanding in this regard. The vigilance of our players in reporting suspicious behavior is an important addition to our ongoing diligence against unethical conduct, and we carefully investigate every concern of suspicious activity.

If you believe you have witnessed unfair play at our tables, please don't hesitate to contact us at security@fulltiltpoker.com. If there is any other way we can be of assistance, please let us know.

Full Tilt Poker Security

E: Läks topelt.

ristijeesus
15.10.10, 21:35
Tänan, täpselt nii ongi. E-mail oli filtritesse kinni jäänud.

Rage
15.10.10, 21:36
jep.. sõbral panti eile acc kinni kus bot peal jooksis.. mingi suurem haarang tehti.. päris palju acce panti kinni koos rahadega..

Marek K.
15.10.10, 21:40
ma eitea, ma ple ise cashi m2nginud ftps ca 5 kuud, aga sian ka mingi asja eest paarkymmend daala tagasi ja vanamees sai ka mingi analoogse summa.

Sass
15.10.10, 22:30
Nii sama jama mis eile... Teen l2bi MB depot Fulltilti panen i pay in moneybookers ok-ok siis tuleb see link et go to a secure site... siis paneb need lyngad et kontot teha ja all link et i already have and account.. panen sinna peale aga seal mingi jama.. Username kasti ei lase kirjutada aga parooli kasti laseb.. point selles et ei saagi sisse logida et maksta

WIN
15.10.10, 22:54
Nii sama jama mis eile... Teen l2bi MB depot Fulltilti panen i pay in moneybookers ok-ok siis tuleb see link et go to a secure site... siis paneb need lyngad et kontot teha ja all link et i already have and account.. panen sinna peale aga seal mingi jama.. Username kasti ei lase kirjutada aga parooli kasti laseb.. point selles et ei saagi sisse logida et maksta

Kas se pole see jam, et paned liiga suure summa deposse, arvesta vahelt tasudega, proovi depoda mõned dollarid vähem vms ?

WIN
15.10.10, 22:55
Kindlasti kõsitud ja kusagilt läbi käinud teema, kas local bank transferiga tuleb raha üle , ses suhtes et mingit EMTA ja sellist jama ei tule? ja kaua läheb ?

onuark
16.10.10, 01:43
jep.. sõbral panti eile acc kinni kus bot peal jooksis.. mingi suurem haarang tehti.. päris palju acce panti kinni koos rahadega..
i wonder why????


WP

TaistoJ
16.10.10, 03:05
Päris hea diil see raha tagasi saamine. :D... endal oligi downswing. 1.5bi tagasi saada ...mul pole selle vastu midagi :cool:

Tyler Durden
16.10.10, 09:25
Eile laekus omalegi lampi mingid dollarid kontole... Nüüd uurisin asja ja leidsin järgmise kirja:

"The Full Tilt Poker Security department has recently concluded an extensive investigation and we have determined that some of your opponents were in violation of our site terms.

We have permanently closed all of the offending accounts. In cases of proven cheating, 100% of the confiscated funds are returned to the players who were victimized. The reimbursement calculation is based on the number of tournaments or hands played against the offending players, and the amount won or lost against them.

We have determined that you are entitled to a refund of $16.82 which will be placed in your account in the next 72 hours.

For a number of reasons, we are unable to provide any other additional information regarding this case, including the players involved and the game type where it occurred. We thank you for your understanding in this regard. The vigilance of our players in reporting suspicious behavior is an important addition to our ongoing diligence against unethical conduct, and we carefully investigate every concern of suspicious activity.

If you believe you have witnessed unfair play at our tables, please don't hesitate to contact us at security@fulltiltpoker.com. If there is any other way we can be of assistance, please let us know.

Full Tilt Poker Security"

Kulub marjaks ära:)

Huvitav, kui paljud FTP mängijad raha tagasi võisid saada?

raunsz
16.10.10, 09:33
Sain ka sama summa lambist. :D

Sass
16.10.10, 09:35
Kas se pole see jam, et paned liiga suure summa deposse, arvesta vahelt tasudega, proovi depoda mõned dollarid vähem vms ?
ei t66tand ... imelik nyyd sain kuidagi panna (salvestasin mb lehel parooli ja username) aga proovin logida ytleb, et sellist username or passwordi meie baasis ei esine...kuigi mul raha juba seal acci.

nikitheone
16.10.10, 09:44
jess, sain ka 1,5bi. huvitav, kas saab teada ka konto nimed, mis kinni pandi?

ment52
16.10.10, 09:52
For a number of reasons, we are unable to provide any other additional information regarding this case, including the players involved and the game type where it occurred.

WIN
16.10.10, 10:22
Kindlasti kõsitud ja kusagilt läbi käinud teema, kas local bank transferiga tuleb raha üle , ses suhtes et mingit EMTA ja sellist jama ei tule? ja kaua läheb ?

BUMP! kiirelt vastust vaja, on keegi local bank trannyga hiljuti cashoutinud?

Tigrano
16.10.10, 10:26
BUMP! kiirelt vastust vaja, on keegi local bank trannyga hiljuti cashoutinud?

Siiani pole kellegil tulnud aga kunagi ei või teada.

Kindlasti enamus seda võimalust kasutab.

pikk28
16.10.10, 10:27
ei tule, vähemalt kohe mitte.
Ma pole elus ühtegi e-walletit kasutanud. Kõik liikumised läbi krediitkaardi teinud ja usun, et pole ainuke Eestis. Kui sa ei liiguta summasid 5k daalasid + iga kuu, siis ma ei usu, et sa kedagi kotid

WIN
16.10.10, 10:29
super, väga hea, aitäh.

raunsz
16.10.10, 10:45
BUMP! kiirelt vastust vaja, on keegi local bank trannyga hiljuti cashoutinud?

Kandsin SEB-st Starsi umbes 600 taala 1,5 kuud tagasi, et reload boonust hoorata. Midagi ei ole juhtunud seni. ;)

WIN
16.10.10, 11:04
krt ma siis nende ewalletitega olen jamand niikaua pff..

pikk28
16.10.10, 11:09
kasuta ikka e-walletit, ma lihtsalt ei saanud MB tööle kuidagi ja lõin käega.
Muidu e-wallet oluliselt kindlam

WIN
16.10.10, 11:25
okei thx. Eile tahtsingi saada netellerit tööle min depoga netellerisse, aga ei osanud, lähen otsin netelleri teema üles.

Pahvak
16.10.10, 14:36
Kui kiiresti tehnika euroopa poest kohale tuleb? Tellisin 64gb iPod Touchi. :)

altzie
16.10.10, 14:42
Mul tuli fotokas Prantsusmaalt ca 5,5nädalat

leits
16.10.10, 16:10
Mul tuli fotokas Prantsusmaalt ca 5,5nädalat

ootan oma ipod touchi ... teisipäev saab 8 nädalat

Char
16.10.10, 18:51
jah ma usun, et need siin foorumis olemas juba, aga sorts, mul kiirelt ja täpselt vaja teada saada, et millal on double points aeg ringgames laudades eesti aja järgi

tänud ette

leits
16.10.10, 18:53
10 vist õhtul, 1 päeval ja mingi aeg vb oli veel

Tigrano
16.10.10, 19:12
Peaks olema 2x punktid

13-15
22-24
06-08

KristjanRawk
16.10.10, 19:46
Mingitel päevadel on hommikune 8-10neni
reedel ja laup vist.

ristijeesus
16.10.10, 20:16
You can view the happy hour schedule for the current and next day at any time by going to cashier -> my promotions -> happy hour in your Full Tilt game browser.

Sass
16.10.10, 22:11
http://img156.imageshack.us/img156/4636/dadsu.jpg


waaat. Email 6ige pass 6ige.. email verified aadress verified.. raha peal aga wat the fuck do u want!?

Marek K.
16.10.10, 22:19
idk but maybe pwnt.pl?

Sass
16.10.10, 22:23
idk but maybe pwnt.pl?
and the point of your message is....?

leits
16.10.10, 22:54
sa mone asjaga hakkama ka saad v

variatsioon
16.10.10, 23:01
:D +1

Sass
16.10.10, 23:02
HAHAHA +2 tra selleasemel oleks v6inud lihtsalt vastuse panna KUI SA LEITS SEDA TEAD MIS TEGEMA PEAB?

raunsz
16.10.10, 23:03
Sass, lisa mind MSN. Proovin aidata kuidagi.

vt PS!

vapsik
16.10.10, 23:26
Kuhu te kirja saatsite kui soovisite oma kontole rakebacki saada?

Tigrano
17.10.10, 00:18
Kuhu te kirja saatsite kui soovisite oma kontole rakebacki saada?

Mina isiklikult saatsin otse FullTilt supporti ja sain www.rakebackpros.com rakebacki.

Intzsz
17.10.10, 00:25
Endal hetkel sama jama :D
Ükspäev ei saand lihtsalt sisse ning pidin ise uurima hakkama mis jama on. Ja igale kirjale ootan ka vastust poole päeva vähemalt.

Oled midagi teada saanud?
Ise ootan siiani vastust ja ei saa aru kui ma tõesti midagi valesti teinud pole miks mu kontot nii kaua blockis hoitakse

mortalvombat
17.10.10, 09:56
kasuta ikka e-walletit, ma lihtsalt ei saanud MB tööle kuidagi ja lõin käega.
Muidu e-wallet oluliselt kindlam
Mismõttes kindlam?

Tarmonator
17.10.10, 10:07
waaat. Email 6ige pass 6ige.. email verified aadress verified.. raha peal aga wat the fuck do u want!?


Full Tilt konto sama email'ga regatud?
kui pole, siis ei saa kanda.

Vandalar
17.10.10, 15:45
Yritan siin FT-le oma dokumente saata e-mail attachmentina aga juba 2-st voi kolmandat korda tuleb vastus, et nad pole attachmenti saanud. Hot.ee kaudu saadan. On kellegil midagi sarnast juhtunud?

Pahvak
17.10.10, 17:54
ootan oma ipod touchi ... teisipäev saab 8 nädalat

Loodetavast nüüd koos minu omaga on 'piisav' kogus touche, et teele panna.

taasver
17.10.10, 18:01
Yritan siin FT-le oma dokumente saata e-mail attachmentina aga juba 2-st voi kolmandat korda tuleb vastus, et nad pole attachmenti saanud. Hot.ee kaudu saadan. On kellegil midagi sarnast juhtunud?

Mul ei jõua üldse hot.ee kaudu kirjad supporti kohale.

pikk28
17.10.10, 18:11
Mismõttes kindlam?
No sellesmõttes, et väiksem võimalus jamadesse sattuda maksuametiga.

Marek K.
17.10.10, 18:21
and the point of your message is....?

point on selles, et kasutad scammerwalleteid, neteller is nuts.

pkmarek
17.10.10, 19:35
kellegil häid kaardipakkide kujundusi on soovitada? :biggrin:

WIN
17.10.10, 20:20
Status: APPROVED

Your withdrawal has been approved.

Funds transferred by ewallet should be available in your account
immediately. Bank transfer withdrawals may take up to 10 - 15
business days to be credited to your bank account.


Kas tõesti pean ootama pea 2 nädalat oma raha nüüd?
Kaua teil on läind?

leits
17.10.10, 20:21
8h -48h

raunsz
17.10.10, 20:36
8h -48h

Kasutad ka ewalletit ?

leits
17.10.10, 20:37
Kasutad ka ewalletit ?

ei SEB'd .. moneybookersisse tuli viimane kord 2 tunniga

atsetoon
18.10.10, 14:06
Dear ...,

The Full Tilt Poker Security department has recently concluded an extensive
investigation and we have determined that some of your opponents were in
violation of our site terms.

We have permanently closed all of the offending accounts. In cases of proven
cheating, 100% of the confiscated funds are returned to the players who were
victimized. The reimbursement calculation is based on the number of tournaments
or hands played against the offending players, and the amount won or lost
against them.

We have determined that you are entitled to a refund of $17.72 which will be
placed in your account in the next 72 hours.

For a number of reasons, we are unable to provide any other additional
information regarding this case, including the players involved and the game
type where it occurred. We thank you for your understanding in this regard. The
vigilance of our players in reporting suspicious behavior is an important
addition to our ongoing diligence against unethical conduct, and we carefully
investigate every concern of suspicious activity.

If you believe you have witnessed unfair play at our tables, please don't
hesitate to contact us at security@fulltiltpoker.com. If there is any other way
we can be of assistance, please let us know.

Full Tilt Poker Security

rigged tuba ju.

ranka
18.10.10, 14:13
ROBOTITE RÜNNAK!

rrrr
18.10.10, 14:16
Sain ka $56 kopikatega. Kole mõelda, et kui palju minult pihta pandud pappi jõudise cheater veel välja kantida :)

Owner85
18.10.10, 16:15
sama lugu,pea 20$sain tagasi

leits
18.10.10, 16:21
ma ei mängind vist cheateritega

mortalvombat
18.10.10, 17:15
ja kas sa tunned end nüüd sellepärast petetuna?

leits
18.10.10, 17:19
ja kas sa tunned end nüüd sellepärast petetuna?

jah

farik666
19.10.10, 07:12
kas full tildis on kuskil mingi preferred seat nupp??

tonis
19.10.10, 10:27
Vaata lobbyst sealt optionsi alt või mis seal täpsemalt oli.

yolpa
19.10.10, 16:55
kuidas mb-sse raha välja kanda?

leits
19.10.10, 17:05
kui sisse kandnud pole, siis probably ei saagi .. kui oled siis nagu ikka igale poole kandes, valid ainult mb

farik666
19.10.10, 17:45
Vaata lobbyst sealt optionsi alt või mis seal täpsemalt oli.

no vaatasingi sealt aga olen pime ja ei leia küllll

yolpa
20.10.10, 11:07
kui sisse kandnud pole, siis probably ei saagi .. kui oled siis nagu ikka igale poole kandes, valid ainult mb
aa, ma pean olema sisse kandnud läbi mb, et mb-sse ka välja võtta?

KristjanRawk
20.10.10, 11:11
nii see tavaliselt pokkeritubades on jah, netelleriga samamoodi

yolpa
20.10.10, 11:32
nii see tavaliselt pokkeritubades on jah, netelleriga samamoodi

starsis sai küll igalepoole kanda.

chrosmos
20.10.10, 12:17
kunagi küsisin seda, aga kas saaks teha rakeback kontot full tilti? tegin kunagi playmoney konto, aga pole päris raha kontole midagi veel sisse deponeerinud

ristijeesus
20.10.10, 12:20
Kui pole pärisrahale mänginud, siis tee uninstall, kustuta küpsised ja downloadi/installi uuesti läbi RB pakkuja ja ongi olemas.

$$$
20.10.10, 13:59
yep, võid uue useri teha, kui pole realmoneyga mängind ;D .

variatsioon
20.10.10, 15:41
miks mul FTP lobby 100mega rami võtab?

Rage
20.10.10, 15:44
yep, võid uue useri teha, kui pole realmoneyga mängind ;D .
hui võibki.

Sass
20.10.10, 16:23
hui võibki.

+1 mingi hack oli et kuidagi vanu andmeid muutes suvalisteks ja uus acc enda nimega teha sai, aga siiski on ka see illegal

$$$
20.10.10, 18:26
No mitte sittagi sellest ei muutu igatahes, ofc et reeglites pole "legal", aga nad ei hui neverever. Ja kui keegi supportist küsib kunagi, siis ütled, et sa ei tea midagi ja thats it...:D

Rage
20.10.10, 22:35
No mitte sittagi sellest ei muutu igatahes, ofc et reeglites pole "legal", aga nad ei hui neverever. Ja kui keegi supportist küsib kunagi, siis ütled, et sa ei tea midagi ja thats it...:D

KUI EI OLE DEPOT TEINUD EGA LÄBI MINGI AFFILIATE LIITUNUD, SIIS ON KÕIGE TARGEM ON SUPPORDIGA RÄÄKIDA, ENAMASTI NAD SUUNAVAD AFFILIATE JUURDE, KES OLEMASOLEVALE KONTOLE LISATAKSE.

on ju siin foorumis küll näiteid, kus pärisraha acc pannakse kinni, rahad kantakse esimesele ilma affiliateta accile ümber.. ja mängidki oma "playmoney accountiga" ilma rakebackita.

Tylos
21.10.10, 00:56
FTP maas?

Marek K.
21.10.10, 02:23
u hi?

Tylos
21.10.10, 07:38
u hi?

I "hi" everybody.Hea response sitta aega hiljem.Mul oli FTP tegelt pool tundi maas.Sisse logida ei saanud.

Fabulous
21.10.10, 21:33
Kaua see Take2 raha üle tuleb kontole? Mul on ~24h möödas juba ja ikka pole midagi laekunud.

kardaanirist
21.10.10, 21:38
otse Full Tildi kodulehelt: "Keep track of how many bonus points and the amount of cash you’ve earned during Take 2 by going to your personal Take 2 page in My Promotions. Your bonus points will be deposited into your player account within one hour of being earned; any cash earned during Take 2 will be awarded after the promotion has finished. Please read the Take 2 Rules for more information."


ehk siis kolme päeva pärast.

Fabulous
21.10.10, 21:38
Ah nii...seda ma ei lugenud.

50CandyJoe
22.10.10, 17:59
20,25,30 & 40$ on kahetunniste vahedega tildi kontole kantud. Payment type Cash.

mingit maili pole saanud ja rakeback on lisaks tulnud.

Keegi teab, millega tegemist?

edit: ühtegi aktiivset boonust ka pole.

PokerDevil
22.10.10, 18:00
Äkki see teema millest siin räägiti ehk mingid botid?

ReinZ
22.10.10, 18:02
20,25,30 & 40$ on kahetunniste vahedega tildi kontole kantud. Payment type Cash.

mingit maili pole saanud ja rakeback on lisaks tulnud.

Keegi teab, millega tegemist?

edit: ühtegi aktiivset boonust ka pole.
arvatavasti oled reegleid rikkunud mängijatega mänginud ning nende kontod lukku pandud ja sulle vastavalt võidusummasid korrigeeritult tagastatud..
/edit low-flow´l õigus

50CandyJoe
22.10.10, 18:03
Äkki see teema millest siin räägiti ehk mingid botid?

ma sain aru, et need kes botidega mängisid, said sellekohase teavitava maili.

low-flow
22.10.10, 18:37
20,25,30 & 40$ on kahetunniste vahedega tildi kontole kantud. Payment type Cash.

mingit maili pole saanud ja rakeback on lisaks tulnud.

Keegi teab, millega tegemist?

edit: ühtegi aktiivset boonust ka pole.

Refer-a-friend boonus. Keegi on sinu saadetud email lingi pealt kasutaja teinud ja teeninud 2000 punkti. Iga 500 punkti eest said nii sina kui ka tema need boonused.

Soovitan sellel sõbral kiiremas korras rackbackpro-s lehe või FTP suppordiga ühendust võtta, sest läbi sõbra emaili liitudes pole rakebacki, küll aga saab selle enda kontole külge, kui piisavalt vara küsid.

50CandyJoe
22.10.10, 19:36
Refer-a-friend boonus. Keegi on sinu saadetud email lingi pealt kasutaja teinud ja teeninud 2000 punkti. Iga 500 punkti eest said nii sina kui ka tema need boonused.

Soovitan sellel sõbral kiiremas korras rackbackpro-s lehe või FTP suppordiga ühendust võtta, sest läbi sõbra emaili liitudes pole rakebacki, küll aga saab selle enda kontole külge, kui piisavalt vara küsid.

okei, sõbrale ma saatsin kutse küll, kuid ta ei liitunud sealtkaudu. Ta liitus läbi pokkeriprode rakebacki lehe.

Spewmonkey
23.10.10, 14:30
okei, sõbrale ma saatsin kutse küll, kuid ta ei liitunud sealtkaudu. Ta liitus läbi pokkeriprode rakebacki lehe.

Kui ta cookieseid ära ei kustutanud, siis tavaliselt trackitakse selle järgi, kust esimesena on saidil käidud.

BuildUp
23.10.10, 23:32
Imelik..mul ei tulnud see reede rakebacki. Kellelgi sama teema?

Tarmonator
23.10.10, 23:33
Mul tuli, aga hiljem kui tavaliselt.
Oled äkki mingi suurema cashoudi teinud või mõne ostu poest, et rakeback hit sõi kõik ära?

ranka
24.10.10, 02:03
Pärast nende RB süsteemile minekut on FTP-s vead süsteemis (kuulsin sellest täna) ja kui keegi reganud läbi meie ning RB-d ei ole siis saatke läbi meie RB support süsteemi kiri.

Kui ei oska support süsteemi kasutada siis rakeback (at) pokkeriprod.com või mulle PM aitavad ka aga eelistaks meie klienditoe süsteemi.

Fabulous
24.10.10, 11:41
Kas keegi on Take2 raha kätte ka saanud? Kodukal on kirjas "Prize money for Take 2 will be paid by Wednesday, October 27th." Seisisõnu peaks see raha tulema kontole 27. oktoobril või varem.

leits
24.10.10, 12:28
tra see ftp ajab leili juba, teisip2ev saab 9 week kui tellisin endale selle ipod touchi ... sõimasin neid eest ja tagant ehk saavad asjad liikuma

KristjanRawk
24.10.10, 14:19
Kas keegi on Take2 raha kätte ka saanud? Kodukal on kirjas "Prize money for Take 2 will be paid by Wednesday, October 27th." Seisisõnu peaks see raha tulema kontole 27. oktoobril või varem.

no maksma hakatakse alles pärast promo lõppu ehk pärast nende pühapäeva lõppu mis on mingi kell 7 hommiku meil homme?

Cypher0
25.10.10, 15:55
On keegi selle Black Cardi ka kätte saanud?

Mõtlen siis seda füüsilist junni, mille nad membudele postiga saatma peaks.

leits
25.10.10, 16:29
ei... see customservice ruulib .. ootan n2dal vastust, mis seis mu iPOD'ga on.. balckcard memberite support vastab nemad ei tea ja munnilt polet vastust ei tule ... kauba saatmine rokib neil .. homme t2itub 9 nädalat

KristjanRawk
25.10.10, 16:35
take2 rahad tulid täna üle igatahes

Pahvak
25.10.10, 16:35
ei... see customservice ruulib .. ootan n2dal vastust, mis seis mu iPOD'ga on.. balckcard memberite support vastab nemad ei tea ja munnilt polet vastust ei tule ... kauba saatmine rokib neil .. homme t2itub 9 nädalat

Ütle, et minu oma ka teele paneks. Üks Tartu tee kõik. 3 kuud küll ei viitsi oodata.

Marek K.
25.10.10, 16:38
On keegi selle Black Cardi ka kätte saanud?

Mõtlen siis seda füüsilist junni, mille nad membudele postiga saatma peaks.

mingit füüsilist junni ei eksisteeri ju?

altzie
25.10.10, 17:17
Eksisteerib küll

Cypher0
25.10.10, 17:24
Eksisteerib jah, suurt midagi tarka vist teha pole sellega, nagu aru olen saanud, aga tahaks käega katsuda ikka:) Kirjas oli, et 28 päeva jooksul saabub.

leits
26.10.10, 06:40
Eksisteerib jah, suurt midagi tarka vist teha pole sellega, nagu aru olen saanud, aga tahaks käega katsuda ikka:) Kirjas oli, et 28 päeva jooksul saabub.

28*4 ... siis ehk selle ajaga jõuab..

nomerlot
26.10.10, 11:01
jajah, ma 30. augustil tellisin paar eset, siiamaani pole kippu-ega kõppu. Võib-olla sinilillede aegu jõuab pakk...

rrrr
26.10.10, 12:18
jajah, ma 30. augustil tellisin paar eset, siiamaani pole kippu-ega kõppu. Võib-olla sinilillede aegu jõuab pakk...
Olen oma asjad (monitor, raamat, müts, kaardipakk) ikka 4-8 nädalaga kätte saanud. Hetkel on tellimuses paar hilpu aga see tell sai 1 nädal tagasi tehtud.

leits
26.10.10, 18:14
saatsin supporti kirja, et nahhui ma ei taha enam teie ipodi .. refundige mu punktid .. kell ees ootamises, obv kirjtuasin et tahan kompensatsiooni ka .. eks näis mis 30 min jooksul vastavad :D Ilmselt .. sry dude .. cant do .. wait till spring

pukkmaster
26.10.10, 23:19
möödas 48h kui väljamakse sooritasin. saatsin kirja ka, pole vastanud. peaks tulema siis ikka täna õhtul ära ?

PokerDevil
27.10.10, 12:31
Keegi teab palju tavaliselt Iron Man-i $30k freerollil rahvast on?

leits
27.10.10, 12:31
Keegi teab palju tavaliselt Iron Man-i $30k freerollil rahvast on?

~700 tavaliselt olnud

leits
27.10.10, 12:38
Hello Raido,

We're sorry for the delay.

We have received the confirmation from Full Tilt Store that your order will be sent to you shortly.

The delayed has been caused as your order was on back order. Apple has released new models right before you ordered.



Lootust on ehk järgmise 2 kuu jooksul ... Hea et need FTP black card cash boonused tulid .. ei pea mingite asjade myymistega m2ssama. Selle shortly all võib mäelda vist 1-2 päeva või aastat :D?

kilu6
27.10.10, 13:05
Keegi teab palju tavaliselt Iron Man-i $30k freerollil rahvast on?

Mõni aeg tagasi olid:
Aga overlay vist võetakse maha MGRist (krt support selle kohta midagi konkreetselt öelnud pole).


Tänased freerollid:

Freeroll/ Osavõtjaid/ Prizepool/ Effective buyin
Ironman 566 30000 53,00
Gold 511 20000 39,14
Silver 837 15000 17,92
Bronze 1048 10000 9,54
One-A-Day 1462 2000 1,37

Pole palju muutunud võrreldes oktoober 2009ga

Cypher0
27.10.10, 16:19
600-700 osalejat on jah, ja overlay võetakse maha päris kindlasti MGR-ist.

variatsioon
27.10.10, 17:26
kuna see ironmani freeroll on?
ma saan ka see kuu esimest korda elus ironmaniks :)

50CandyJoe
27.10.10, 17:57
sai ka ipod tellitud - loodetavasti enne uut aastat saab kätte ikka :biggrin:

Char
27.10.10, 18:08
kuna see ironmani freeroll on?
ma saan ka see kuu esimest korda elus ironmaniks :)

need on järgmine kuu mingi 13. vms..

PokerDevil
27.10.10, 18:08
Seksikas, kui freerollil overlay on :D

f Fishid.

ristijeesus
27.10.10, 18:09
kuna see ironmani freeroll on?
ma saan ka see kuu esimest korda elus ironmaniks :)

13.11 alates kella 22.15 (bronze tase) pooletunniste vahedega vastavalt ironmani tasemele.

kilu6
27.10.10, 19:12
Seksikas, kui freerollil overlay on :D

f Fishid.

Ok FT nimetab seda "player added"

Kunagisest leitsi kirjast, ega vist vahepeal midagi muutunud pole MGR hit põhimõtetes.
http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=11309&postcount=17
------

Hello xxxxx,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

Receiving rakeback is the most profitable bonus offer available to a poker player.

For accounts that are not linked to a rakeback affiliate, the player will not be aware of any deductions, as they are covered by Full Tilt Poker.

However, if a player is linked to an affiliate, the affiliate will receive a commission for the net revenue this player contributes.

As a part of the calculation of the net revenue, deductions are made for any costs incurred for the player that would normally be covered by Full Tilt Poker.

Net revenue is calculated as follows:

Rake + Juice - Bonus - Player Added - Used Points - Players fees = Net Revenue

Rake - money earned while playing in ring games
Juice - fees a player pays when joining a tournament
Bonus - bonuses a player earns such as a deposit bonus
Player Added - money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls). For example, if there is a $10,000 guarantee tournament and we only get enough buy ins for $9,000, we split the remaining $1,000 by the players in the tournament. This amount gets added to the player added column.
Used Points - Full Tilt Points players use on the site or in the store
Player Fees - Transaction fees when players deposit money onto, or withdraw money from the site. Please note that the amount deducted for this post is between the Full Tilt Poker and the affiliate.

If you were unaware of these deductions we would like to remind you that rakeback is offered solely through affiliation.

Your affiliate is responsible for any information you may, or may not have received regarding the terms of your rakeback deal.

For more information on the details of rakeback deductions, we would kindly ask that you contact your affiliate.

Regards,

Francis
Full Tilt Poker Support

tonis
27.10.10, 20:30
Kas keegi mingeid mode ka kasutab? Või kuidas ja kuhu uusi chipe/decke/laudu copyma peab`?

variatsioon
28.10.10, 02:55
ja kuna black cardi turna on?

Cypher0
28.10.10, 13:39
ja kuna black cardi turna on?

Nende koha pealt hoitakse küll suu üsna kinni, kui neid üldse on. Tean, et kuu alguses oli üks mingi $24+2 Sat to $750k Gtd, mis oli aint Black Cardile.

leits
28.10.10, 13:58
sain maili, pidid mu ipodi see nädala lõpp või hiljemalt järgmise alguses teele panema ..

jott
28.10.10, 23:07
ja kuna black cardi turna on?

Nende kohta võiks kuskil midagi kirjas olla küll. Saadan uuringu supporti

leits
29.10.10, 03:15
Ime on syndinud. Ipod on teele pandud DPD'ga ning saadeti ka tracking number. Järgmine n2dal siis loota ... 10 nädalaga sai lopuks asja

Rage
29.10.10, 08:59
Ime on syndinud. Ipod on teele pandud DPD'ga ning saadeti ka tracking number. Järgmine n2dal siis loota ... 10 nädalaga sai lopuks asja
kui mul ka mingi saadetis venis, siis ma kirjutasin ka supporti kirja, et millal tuleb, siis custom jersey saadeti nelja päevaga kohale UPSiga

jott
30.10.10, 01:04
Black Cardi turnade kohta vastati, et hektel ainult pühapäeviti satekas 750k G-le

leits
30.10.10, 07:56
mis kell algab?

vapsik
30.10.10, 14:24
Kas need happy hourid on mingitel kindlatel aegadel? Kas selle vastu on ka võimalik midagi teha, et lauad ei vilguks enam all riba peal kui oled oma käigu lauas ära teinud? Millegi pärast mõned lauad vahel vilguvad edasi.

leits
30.10.10, 14:34
Kas need happy hourid on mingitel kindlatel aegadel? Kas selle vastu on ka võimalik midagi teha, et lauad ei vilguks enam all riba peal kui oled oma käigu lauas ära teinud? Millegi pärast mõned lauad vahel vilguvad edasi.

Jah happy hourid on kindlal kellaajal, kell 1 päeval, kell 10 õhtul ja hommikul oli ka mingi aeg

Mul ei vilgu miski enam, kui oma moovi öra teen

jott
30.10.10, 14:56
mis kell algab?

15:00, id: #191404067
26 piletit guaranteed, buyin 1k ftp-sid

leits
30.10.10, 15:00
Oh normal, yritan meelde jätta. 1000 on ju supercheap. See 750k GUA on migni 200$ turna vist?

Täpsustaks, et eesti aja järgi hakkab kell 22:00

ristik
30.10.10, 15:12
nii probleem selline: sain 11k käe eest NL100 laudades 29$ rakeback. Pehmelt öeldes suht õnnetu värk. Kas ma mitte mitu korda rohkem ei pea selle eest saama ?

leits
30.10.10, 15:16
Koik oleneb, mis stiili sa mängid ju jne? lihtsam, saada supporti kiri ja ksi mis värk on .. nii vaevalt sulle keegi midagi lausudaoskab

Pahvak
30.10.10, 15:16
29$ on natuke vähe ikka.

ristik
30.10.10, 15:19
Koik oleneb, mis stiili sa mängid ju jne? lihtsam, saada supporti kiri ja ksi mis värk on .. nii vaevalt sulle keegi midagi lausudaoskab

minuarust 1/1 stiilis ei tohiks ka nii vähe geneda või mis ? Eks panen kirja teele

Char
30.10.10, 17:08
nii probleem selline: sain 11k käe eest NL100 laudades 29$ rakeback. Pehmelt öeldes suht õnnetu värk. Kas ma mitte mitu korda rohkem ei pea selle eest saama ?

FTP punne pole raisanud?

Godspeed_EJ
30.10.10, 17:13
nii probleem selline: sain 11k käe eest NL100 laudades 29$ rakeback. Pehmelt öeldes suht õnnetu värk. Kas ma mitte mitu korda rohkem ei pea selle eest saama ?

Cashoute pole teinud?

Tylos
30.10.10, 19:25
15:00, id: #191404067
26 piletit guaranteed, buyin 1k ftp-sid

nagu ma aru saan on 25 piletit added mitte 26 guar.

flipmachine
30.10.10, 20:00
See turna ainult black card memberitele btw

Tylos
30.10.10, 20:17
mr.obv

jott
31.10.10, 00:01
nagu ma aru saan on 25 piletit added mitte 26 guar.
Tõsi, minu black

PokerDevil
31.10.10, 12:27
Väga hea, telefoni märge pandud ja loodan, et maha ei maga.

Aga.. kaua te selle meili saite, et olete member, benefits ja blablabla? :D

leits
31.10.10, 12:29
Ma ei saandki meili .. fortune kaudu avastasin et ma blackmember .. mingi kiri tuli koju :D

jott
31.10.10, 15:37
Lobbys customize all saab panna endale 'black card status' jubina, mis näitab siis keskmist punktisaaki 100 päeva jooksul.
if (x>=500) member
else not

leits
31.10.10, 19:10
Kas see ldse langeb ka v? Ma 2 n2dalat ei m2nginud ja t2hele kyll nagu ei pand, et oleks langenud

-andres-
31.10.10, 20:38
Kas see ldse langeb ka v? Ma 2 n2dalat ei m2nginud ja t2hele kyll nagu ei pand, et oleks langenud

100 päeva tagasi hakati countima. Sa olid probably Tais 100 päeva tagasi ja juba sellest ajast olid tühjad päevad ees.

-andres-
31.10.10, 21:11
Juhin freerolli.

pkmarek
02.11.10, 15:15
ossa pele, black card membude poes kullatud Ipodid ja Ipadid :eek:

ingu
04.11.10, 12:29
Ega ma ainuke ei ole kel FT maas on ?

ristijeesus
04.11.10, 12:38
Kõigil on maas. Korrapärane hooldus käimas.

jasssass
04.11.10, 12:38
krt kaua see kestab oli kirjas ka?

ristijeesus
04.11.10, 12:42
Kirjas pole, aga tavaliselt on paar tunnikest läinud. Proovi kell 15 uuesti.

ranka
04.11.10, 12:45
sain täna FTP-s tellitud kodukino kätte, woot! :)

IamAllin
04.11.10, 12:51
aga kuidas turniiridega on, mis hakkavad nüüd? Lükkuvad edasi või jäävad ära?

Fabulous
04.11.10, 12:52
75 minutit pidi maas olema umbes.

//Kell 13 meie aja järgi algas.

ingu
04.11.10, 12:55
Kui FT-st midagi tellida, mingi väike asi, müts or särk vms, kaua tavaliselt aega on läinud kui tegemist on esimese tellimusega?

jasssass
04.11.10, 12:58
Eks peab siis lõunauinaku tegema, tellisin okt alguses 27 tollise monitori, venib nagu ila 10 nädalat tulla vb dets alguseks saan kätte alles, oleks lihtsam olnud vist poest osta, kirjutasin küll neile et äkki saaks kiiremini, algul vastati et saab, siis tuli uus kiri et ei saa, no aitäh bläck card privileegid ptüi.

ingu
04.11.10, 13:07
FT vist korras! Nõuab uuendust, teen ära ja loodan et funkab.
E:korras, aind et mängijaid ei ole :D

PokerDevil
04.11.10, 13:52
Laadis päris pikalt seda uuendust.. Mida uut tuli? :D

Char
04.11.10, 14:05
turnadel teatab uusi leveleid teist moodi, mingi teksti muutus lihtsalt
seda panin tähele

FinalCollision
04.11.10, 14:13
"Could not download update, please try again later". Kas kellelgi on veel sama probleem? Kas see tähendab et serverid umbes või midagi tõsisemat?

jott
04.11.10, 14:13
Tänased uuendused:
Draw Poker tuli !!! ja Hand replayerit improveti.

http://www.fulltiltpoker.com/newClientFeatures.php detailsemalt

ingu
04.11.10, 14:15
"Could not download update, please try again later". Kas kellelgi on veel sama probleem? Kas see tähendab et serverid umbes või midagi tõsisemat?

Umbes vast jah.