PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Maheaatom
26.11.09, 08:54
mängin hetkel lahti 50 dollarilist boonust (freepokercashbankroll) ja tahaks ka kuidagi rakebacki külge saada. kas on mingisugust võimalust. referral code aga juba kasutatud.

Kui see free cash affiliate rakeback'i ei paku (mida ta väga tõenäoliselt ei tee), oled sellest kindlasti ilma ja midagi hiljem teha ei ole. Selliseid saite võib teatud juhtudel kasutada mingites suva pokkeritubades, kus ei saa rakebacki ja on viletsad promod, aga FT-s küll mingil juhul ei soovita. Vilets deposiitboonus, rakebacki ei saa ja selleks et sulle antud vabastada, tuleb looma moodi reiki maksta, et affiliatele algne investeering tagasi teenida.

Maheaatom
26.11.09, 08:59
ma saan aru, et rakeback'i saab alates NL50?!

Rakebacki saab sõltuvalt makstud reigist ja pole vahet, millisel tasemel see teenitakse.

Rage
26.11.09, 09:28
Rakebacki saab sõltuvalt makstud reigist ja pole vahet, millisel tasemel see teenitakse.
jap.. mul õde mängin NL5'te sai tema ka iga nädala reedel ka sentidena rakebacki.

liifer
26.11.09, 10:45
Kas see rakeback on siis mingi automaatne asi või tuleb kuskil midagi "check"-ida või regada. Ma olen NL2 ja NL5 mänginud ja nädalaga olen ca 35 taala rake't maksnud.

Rage
26.11.09, 10:50
Kas see rakeback on siis mingi automaatne asi või tuleb kuskil midagi "check"-ida või regada. Ma olen NL2 ja NL5 mänginud ja nädalaga olen ca 35 taala rake't maksnud.
full tilti accounti tehes.. pidid boonuskoodi või affiliate lingi kaud registreerima.. juhul kui sa seda ei teinud.. siis saada FTP supporti meil, nad panevad sulle oma valitud affiliate külge.. kes siis raket sulle maksma hakkab..

Pahvak
26.11.09, 10:51
jap.. mul õde mängin NL5'te sai tema ka iga nädala reedel ka sentidena rakebacki.


OT: Kuidas õde biidib?

liifer
26.11.09, 10:55
full tilti accounti tehes.. pidid boonuskoodi või affiliate lingi kaud registreerima.. juhul kui sa seda ei teinud.. siis saada FTP supporti meil, nad panevad sulle oma valitud affiliate külge.. kes siis raket sulle maksma hakkab..


Põhimõtteliselt ma boonusena kasutasin HoldemManageri koodi, et saada HEM soft tasuta. Täitsin seal normi ära 100 punni ja sain oma HEM koodi kätte. Kas nüüd nad muudavad siis selle koodi ära ja saan rakeback'i või võin suu sellest puhtaks pühkida?

Rage
26.11.09, 11:07
Põhimõtteliselt ma boonusena kasutasin HoldemManageri koodi, et saada HEM soft tasuta. Täitsin seal normi ära 100 punni ja sain oma HEM koodi kätte. Kas nüüd nad muudavad siis selle koodi ära ja saan rakeback'i või võin suu sellest puhtaks pühkida?
<ohkab>.. no see on ikka veidi rumalus... kasutada maailma suurimaid saite 75 taalase proge saamiseks.. enivei... ma arvan et sa oled screwed... võid supporti kirjutada, las nad vaatavad mis seis sul on.. ja ütlevad kas on võimalik midgai teha... üldiselt kui läbi mingi affiliate (antud hetkel HEM) oled liitunud, siis hiljem seda affiliate koodi ei saa muuta.

daljoh
26.11.09, 11:52
FT ise ei tee midagi suunab sind nende aff. juurde...mina sealt abi igaljuhul ei saanud

kardaanirist
26.11.09, 15:42
siis on küll kehvasti..

kui boonus lahti mängitud, kas siis on lubatud uus kasutaja teha, kui lasen full tildis oma konto kinni panna? maru kahju oleks rakebackist ilma jääda. madalat limiiti mängin küll, aga iga kuu saaks ikka oma 50-75 dollarit.

Rage
26.11.09, 16:08
siis on küll kehvasti..

kui boonus lahti mängitud, kas siis on lubatud uus kasutaja teha, kui lasen full tildis oma konto kinni panna? maru kahju oleks rakebackist ilma jääda. madalat limiiti mängin küll, aga iga kuu saaks ikka oma 50-75 dollarit.
nuvat.. regamisel tasuks reeglid läbi lugeda.. kaks põhiasja... sul tohib olla ainult üks konto.. kõik järgmised kustutatakse.. ja affiliate koodi muuta ei saa.. seega FTP on sinu jaoks nüüd maha kantud..

supporti võid ikkagi igaksjuhuks meili saata ja küsida mis su võimalused on rakebacki saamiseks.

nikitheone
26.11.09, 16:15
ah - vana konto kellegi iks nimele, tee endale uus meil, uus konto ja asi laks.
äkki joppab

Rage
26.11.09, 16:56
ah - vana konto kellegi iks nimele, tee endale uus meil, uus konto ja asi laks.
äkki joppab
pole mõtet siia huupi puusalt tulistama ronida.. ausaltöeldes ajab lausa tigedaks selline lausidootsus ja soovitus.. ime oma nägu mees..

nikitheone
26.11.09, 17:14
mis sellel viga siis on?

Tigrano
26.11.09, 17:25
mis sellel viga siis on?



Mitme konto pidamine on rangelt keelatud ja võivad suured jamad kunagi tulla (külmutatakse konto jne) Seega kõik sellised x soovitused on väga riskantsed.

nikitheone
26.11.09, 17:29
a see ei ole mitme konto pidamine. või nt teed uue oma venna nimele. noh, reaalselt sul on mitu kontot, aga üks on su venna nimel nt. ebamoraalne, aga elu ongi karm.

kardaanirist
26.11.09, 18:10
aitäh vastuste eest.

a kas eksisteerivat kontot ei anna ära kustutada?? mõtlesin just, et hakkaks full tildis nüüd mängima, aga näe, võta näpust - rakebacki ei ole. kusjuures ma arvasin, et see 27% rakeback on automaatselt kõigil kohe olemas.. hiljem aga avastasin, et selle jaoks peaks ka mingi boonuskoodi panema. muidu ilmselt ei oleks hakanudki selle 50 dollariga jamama.

Rage
26.11.09, 18:24
ei saa kustutada.. aga ikkagi.. kurda supporti, et sul ei ole rakebacki ja küsi neilt, kas ja millised võimalused sul on rakebacki saamiseks..

kardaanirist
26.11.09, 18:47
teen boonuse lahti ära ja siis küsin. eks raporteerin siis siin.

Maheaatom
26.11.09, 19:45
Ega need asjad ikka päris nii lihtsalt ei käi. Arvestage, et nii affiliate kui pokkerituba on eelkõige orienteerunud kasumi teenimisele ning igasugused "tasuta algkapitalid" või programmid on lihtsalt levinud peibutis uute mängijate värbamiseks. Kui oled midagi ikka tasuta saanud, siis tulebki ka orjata niikaua, kuni see on kirssidega välja makstud. Affiliate tahab oma papi + riskimarginaali tagasi saada ning raha tahab ka teenida ka pokkerituba, kes peab affiliatele maksma ning nees summad ei pruugi sõltuvalt affiliatest üldsegi mitte väiksed olla. Siis võidakse jah diil erandolukordades üle vaadata kui eelnevalt on korralikult mängitud (reik vähemalt $2000-3000 kuus) ning ainult juhul, kui pokkerisait ei maksa affiliatele rakebacki, vaid CPA-d või reklaamiraha (ehk mängija edasine tegevus affiliate sissetulekuid ei mõjuta). Vastasel juhul soovib mängija toonud affiliate tahab "lüpsilehma" pealt edasi teenida ega ole huvitatud diili katkestamisest ning pokkeritoal pole õigust seda teha. Teie ei tea, mis diil on pokkeritoal ja affiliatel. Seega tasuks lihtsalt vältida selliseid otsuseid korralikes pokkeritubades, kus on väärt boonused ja/või rakeback.

Kolmandatele inimestele kontode tegemine on otsene pettus ja seda ma ei hakka üldse kommenteerima.

kardaanirist
26.11.09, 20:50
kahju. :(



keegi oskab öelda, kuidas nelja fulltilt lauda nagu "tile" versioonis panna? proovisin ise neid õigetekes suurusteks teha, aga need kuidagi nii propotsioonist väljas, et no mitte kuidagi ei saa nelja võrdset lauda(kaks üleval, kaks allpool) nii, et terve screen oleks kaetud.

mingit "tile-cascade" versiooni ka ei leidnud optionsite alt nagu PokerStarsis on. oskab keegi aidata?

Marek K.
26.11.09, 21:12
suvalisel avatud laual võtad ülevalt paremast nurgast optionsi kõrvalt layout & tile tables.

kardaanirist
26.11.09, 21:37
suvalisel avatud laual võtad ülevalt paremast nurgast optionsi kõrvalt layout & tile tables.




aitäh.

kurat, ma olen ikka kilplane.

liifer
26.11.09, 23:58
kirjutasin full tilt supporti ja tyybid saatsin phm pikalt ala võtke oma aff'iga yhendust. samas aff ytleb, et boonuskood tuleb regamisel panna ja ongi kyna katki...

tuleb endale tõnu tilba asemel nyyd mati talvik võtta perekonnaseisuametis....

alaska
27.11.09, 00:17
Ega need asjad ikka päris nii lihtsalt ei käi. Arvestage, et nii affiliate kui pokkerituba on eelkõige orienteerunud kasumi teenimisele ning igasugused "tasuta algkapitalid" või programmid on lihtsalt levinud peibutis uute mängijate värbamiseks. Kui oled midagi ikka tasuta saanud, siis tulebki ka orjata niikaua, kuni see on kirssidega välja makstud. Affiliate tahab oma papi + riskimarginaali tagasi saada ning raha tahab ka teenida ka pokkerituba, kes peab affiliatele maksma ning nees summad ei pruugi sõltuvalt affiliatest üldsegi mitte väiksed olla. Siis võidakse jah diil erandolukordades üle vaadata kui eelnevalt on korralikult mängitud (reik vähemalt $2000-3000 kuus) ning ainult juhul, kui pokkerisait ei maksa affiliatele rakebacki, vaid CPA-d või reklaamiraha (ehk mängija edasine tegevus affiliate sissetulekuid ei mõjuta). Vastasel juhul soovib mängija toonud affiliate tahab "lüpsilehma" pealt edasi teenida ega ole huvitatud diili katkestamisest ning pokkeritoal pole õigust seda teha. Teie ei tea, mis diil on pokkeritoal ja affiliatel. Seega tasuks lihtsalt vältida selliseid otsuseid korralikes pokkeritubades, kus on väärt boonused ja/või rakeback.

Kolmandatele inimestele kontode tegemine on otsene pettus ja seda ma ei hakka üldse kommenteerima.


Kas affiliatega, kes saab rakebacki aga ise mängijatele edasi ei maksa, on üldse mõtet rääkida, et nad hakkaksid ise rakebacki maksma? Muidu ähvardaks ära minna? On selliseid juhuseid teada?

jott
27.11.09, 07:58
Poodides on müügil:

Full Tilt Poker Security Key
FTP store: 5000 points
Iron man shop: 100 Medals

Add an extra layer of security to your account with Full Tilt Poker’s Security Key.

The Full Tilt Poker Security Key is a piece of hardware or mobile phone application that generates a new six-digit code every 30 seconds. Once you’ve purchased and authorized your security key, this unique code will be required every time you log in to your account.

Combined with your Player ID and Password, Full Tilt Poker’s Security Key provides another means of verifying your identity and blocking unauthorized access to your account.



Security Key: Mobile Phone Application
FTP store: 3000 points
Iron man shop: 60 Medals

Add an extra layer of security to your account with Full Tilt Poker’s Security Key.

The Full Tilt Poker Security Key is a piece of hardware or mobile phone application that generates a new six-digit code every 30 seconds. Once you’ve purchased and authorized your security key, this unique code will be required every time you log in to your account.

Combined with your Player ID and Password, Full Tilt Poker’s Security Key provides another means of verifying your identity and blocking unauthorized access to your account.


Endale tellisin praegu security key. Kui kätte saan annan teada kuidas töötab. Kes juba tellinud või kasutab ühte neist võiks samuti omapoolse kommentaari kirjutada
Paroolid on ohustatud keyloggerite poolt ja 'pin' programmide poolt, mis iga su mouse clicki peale teevad screenist pildi.

Marek K.
27.11.09, 08:52
anna teada kui ruttu kätte saad selle junni, et kas tuleb käbe nagu starsist (paari päevaga) või on tavapärane ftp waiting time.

jott
27.11.09, 09:44
Ma ei tahaks väga uskuda et ta alla kuu aja tuleb. Ei tea mis see mobile app on ja kas ta töötabki. Selle pidi 5h-ga tööle saama

hotcocacola
27.11.09, 10:02
kas keegi oskab öelda, miks mu hem ei näita ftp graphi?
käed tõmbab vist sisse, vähemalt mängijate statsid uuenevad...
hemi versioon on mul 1.09 beta 37

lenC
27.11.09, 10:19
kas keegi oskab öelda, miks mu hem ei näita ftp graphi?
käed tõmbab vist sisse, vähemalt mängijate statsid uuenevad...
hemi versioon on mul 1.09 beta 37

FTP kell on EST(eastern) ajavööndis, ehk meie ajast 7 tundi maas, äkki mingi teema sellega.

Või oled äkki graphil misclickinud ja kuskile sisse zoominud, parem klõps graphil ja "set scale to default" vms.
Muudmoodi ei oska aidata, äkki pole aliasega ühendatud?

Pahvak
27.11.09, 10:32
Selle security key-ga on vist see jama, et seda on võimalik maili teel deaktiveerida. Samas tuleb igasuguseid formaalsusi läbida (arved, salasõnad), mis peaks omajagu aega võtma kui e-maili konto häkitud saab.

hotcocacola
27.11.09, 10:33
set scale ja ikka ei tööta.

aliased ja folderid ilusti olemas...isegi kui valin search useri alt hotcocaEST, siis ei tuhkagi.
tra see ajab mega tilti....pidevalt kui pole mingit tuba mingi mitu kuud kasutanud või võtad uue toa...hakkavad jamad selle impordiga...õeeeh

jott
27.11.09, 12:25
Selle security key-ga on vist see jama, et seda on võimalik maili teel deaktiveerida. Samas tuleb igasuguseid formaalsusi läbida (arved, salasõnad), mis peaks omajagu aega võtma kui e-maili konto häkitud saab.

E-maili provider peab ka siis oma pin-kalkulaatori tegema :D

ok2aa
27.11.09, 12:34
E-maili provider peab ka siis oma pin-kalkulaatori tegema :D


bokkerite jaoks tuleks teha eraldi e-maili aadress, mida kuskil mujal ei kasuta. siis on seda ka suht võimatu häkkida.

ootan oma pin-kalkulaatorit juba kuu aega umbes (tellisin kohe esimesel päeval ära).

Pahvak
27.11.09, 15:23
bokkerite jaoks tuleks teha eraldi e-maili aadress, mida kuskil mujal ei kasuta. siis on seda ka suht võimatu häkkida.

ootan oma pin-kalkulaatorit juba kuu aega umbes (tellisin kohe esimesel päeval ära).


Mul on eraldi e-maili adred, aga siiski:
*e-maili on oluliselt lihtsam häkkida kui pin-calculatorit
*eraldi e-maili aadressi bokkerite jaoks loen ma harvem, mis tähendab, et ma ei panegi tähele kui mu e-mail häkitud on.

Imo oleks FT võinud samasuguse süsteemi teha nagu starsil ja asi korras.

pkmarek
27.11.09, 15:37
ma tellisin zippo ja täna peaks olema täpselt kuu aega möödas, aga vat zipput veel pole...

$Lauri$
27.11.09, 17:37
Ma tellisin zippo ~8 nädalat tagasi ja siiamaani pole.

ok2aa
28.11.09, 01:15
Mul on eraldi e-maili adred, aga siiski:
*e-maili on oluliselt lihtsam häkkida kui pin-calculatorit
*eraldi e-maili aadressi bokkerite jaoks loen ma harvem, mis tähendab, et ma ei panegi tähele kui mu e-mail häkitud on.

Imo oleks FT võinud samasuguse süsteemi teha nagu starsil ja asi korras.


aga ongi ju samasugune süsteem nagu starsis või ei ole? praegu saab kasutada sisselogimisel lisaks passwordile pin koodi ning lisaks ka security tokenit kui see ükskord kohale jõuab.

ok2aa
28.11.09, 01:15
Ma tellisin zippo ~8 nädalat tagasi ja siiamaani pole.


standard, jõuludeks tuleb asjad juulikuus ära tellida.

Pahvak
28.11.09, 02:18
aga ongi ju samasugune süsteem nagu starsis või ei ole? praegu saab kasutada sisselogimisel lisaks passwordile pin koodi ning lisaks ka security tokenit kui see ükskord kohale jõuab.


Ma praegu purjus, aga point on selles, et starsis ei saa meili teel deaktiveerida security tokenit. FTP-s on see võimalik.

jott
28.11.09, 02:47
Kuidas starsis siis deactivation töötab? Suppordiga tuleb nussima hakkata?

Pahvak
28.11.09, 11:53
Kuidas starsis siis deactivation töötab? Suppordiga tuleb nussima hakkata?


Starsis tuleb security tokeniga kaasa paberileht, kus on peal mingi hulk koode ja igaühega neist saad korra oma kontole ligi ilma tokenita (et deaktiveerida token või kadumise korral tellida uus token).

Kui FT-s kaob token ära või läheb katki, siis sa oma kontole ligi ei pääse ja pead maili teel paluma supportil tokeni deaktiveerida.

EDIT: Ja mu arust on maili teel asjade ajamine see turvaauk, mille eest token meid kaitsma peaks. Starsis see nii on, Full Tildis mitte.

ok2aa
28.11.09, 20:50
Starsis tuleb security tokeniga kaasa paberileht, kus on peal mingi hulk koode ja igaühega neist saad korra oma kontole ligi ilma tokenita (et deaktiveerida token või kadumise korral tellida uus token).

Kui FT-s kaob token ära või läheb katki, siis sa oma kontole ligi ei pääse ja pead maili teel paluma supportil tokeni deaktiveerida.

EDIT: Ja mu arust on maili teel asjade ajamine see turvaauk, mille eest token meid kaitsma peaks. Starsis see nii on, Full Tildis mitte.


tundub, et sul on õigus. endal starsi junnikest ei ole ja sellepärast arvasingi mõlemad süsteemid sama loogikat järgivad.

daljoh
28.11.09, 22:25
kuidas seda FT rakebaki makstakse?
iga reede? v millal?
seal on see iseväljakandmise võimalus ka...aga kui tihti nad ise seda teevad
E: sain juba teada!

leits
28.11.09, 22:27
rakethrake maksab reede ohtuti nadala kaupa, ehk 4x kuus vist oli

hotcocacola
29.11.09, 13:43
kuidas seda FT rakebaki makstakse?
iga reede? v millal?
seal on see iseväljakandmise võimalus ka...aga kui tihti nad ise seda teevad
E: sain juba teada!


www.fulltiltrakeback.com , ehk see mis on läbi pokernewsi, seal makstakse 1x kuus.

daljoh
29.11.09, 14:09
seal jah,

vaatasin eile ka seda asja lähemalt sest osades kohtades on jah nii et kord nädalas saab raha

yevi
02.12.09, 00:13
Siuke küsimus, et pole ammu mänginud tildis ja kui kandsin läbi swedbanki tilti raha kas ikka tuleb siiani 3 päeva see üle, seal kirjas küll 24H aga, enne tuli 3 päeva.

Rage
02.12.09, 08:49
Siuke küsimus, et pole ammu mänginud tildis ja kui kandsin läbi swedbanki tilti raha kas ikka tuleb siiani 3 päeva see üle, seal kirjas küll 24H aga, enne tuli 3 päeva.
SEBist kandes oli hetkega üle, swedi osas ei tea

Rage
02.12.09, 09:58
btw FTP saab 27 + 5 % rakebacki kui sõber soovitab sulle FTPrakeback.com saiti.
see on küll hea diil.. raketherake.comi kaoudu kui sõbra affi lingi kaudu liitud.. siis saab soovitatud sõbra rakest 2-4% lisa..

BigGamblerFish
02.12.09, 10:15
Siuke küsimus, et pole ammu mänginud tildis ja kui kandsin läbi swedbanki tilti raha kas ikka tuleb siiani 3 päeva see üle, seal kirjas küll 24H aga, enne tuli 3 päeva.


kohe peaks tulema jah , saada supporti kiri.

hoss23
02.12.09, 10:28
küsimus säärane. Et olen kunagi ammu (2a ) tagasi teinud endale FTP-sse konto ja tirinud selle alla kuskilt suva saidilt. Aadress ja kõik on pandud sama, mis praegu.Aga depot pole teinud.Kas on kuidagi võimalik teha uus konto(aga aadress jääb sama) ja saada rackebacki ja first depo boonus?. Tänud

ropka11
02.12.09, 10:54
küsimus säärane. Et olen kunagi ammu (2a ) tagasi teinud endale FTP-sse konto ja tirinud selle alla kuskilt suva saidilt. Aadress ja kõik on pandud sama, mis praegu.Aga depot pole teinud.Kas on kuidagi võimalik teha uus konto(aga aadress jääb sama) ja saada rackebacki ja first depo boonus?. Tänud


Mahe siin või newsis kirjutas, et pidi õnnestuma kui pole real money peale mänginud.Lased kliendi maha, kustutad küpsised ära ja uuesti peale.Ise pole katsetanud.

edit.Endal muidu sama jama.Tahaks ka rakebacki saada aga ma sain sõbraülekandega endale raha ja mängisin mõningaid turniire.Depot pole ka teinud

rrrr
02.12.09, 10:55
Kas keegi, kes on liitunud www.fulltiltrakeback.com kaudu (teeb pokernews.ee-ga koostööd) on osalenud kanende VIP programmis, ehk siis maksnud üle 2500 taala rake? On seal top 15 rake race osas väga suur tunglemine?

hoss23
02.12.09, 11:15
Mahe siin või newsis kirjutas, et pidi õnnestuma kui pole real money peale mänginud.Lased kliendi maha, kustutad küpsised ära ja uuesti peale.Ise pole katsetanud.

edit.Endal muidu sama jama.Tahaks ka rakebacki saada aga ma sain sõbraülekandega endale raha ja mängisin mõningaid turniire.Depot pole ka teinud

oot aga kuidas ma kliendi maha lasen, või mis sa selle all silmas pead?sest cookisid oksan maha lasta.

Godspeed_EJ
02.12.09, 11:23
oot aga kuidas ma kliendi maha lasen, või mis sa selle all silmas pead?sest cookisid oksan maha lasta.


teed FT-le uninstalli.

edit: ehk control panel --> add remove programs --> remove FT.

hoss23
02.12.09, 11:25
teed FT-le uninstalli.

Ja siis pean tirima ta leheküljelt, mis pakkub RB-d on see nii?Aga vana kasutaja ja aadressi või siis alles jätta?

ropka11
02.12.09, 11:25
oot aga kuidas ma kliendi maha lasen, või mis sa selle all silmas pead?sest cookisid oksan maha lasta.


Lased full tilt-i maha

Godspeed_EJ
02.12.09, 11:33
Ja siis pean tirima ta leheküljelt, mis pakkub RB-d on see nii?Aga vana kasutaja ja aadressi või siis alles jätta?


Minu teada küll. Ega sa uut sinna luua ei saagi enda nimele.

rohelinekonn
02.12.09, 11:47
Ja siis pean tirima ta leheküljelt, mis pakkub RB-d on see nii?Aga vana kasutaja ja aadressi või siis alles jätta?


logid sisse muudad kontol kõik andmed ära mingiks suvakaks ja siis teed uue konto uue meili aadressiga.
Ise tegin nii ja töötas. Seda muidugi juhul kui sa pole päris raha peale mänginud

hoss23
02.12.09, 11:59
logid sisse muudad kontol kõik andmed ära mingiks suvakaks ja siis teed uue konto uue meili aadressiga.
Ise tegin nii ja töötas. Seda muidugi juhul kui sa pole päris raha peale mänginud

Nii, muutsin kõik andmed ära, ja nüüd siis uninstall, aga kust kohast ma uue tõmban?soovitad mõnda kohta? Võtan vist raketherake, mul sealt kaudu juba paar tuba tehtud

Godspeed_EJ
02.12.09, 13:30
http://www.fulltiltrakeback.com/ee/

mina soovitaks seda

daljoh
02.12.09, 14:11
FTRB kaudu on see asi et rakebacki saad kord kuus....raketherake kaudu on minu tead kord nädalas

lenC
02.12.09, 14:39
FTRB kaudu on see asi et rakebacki saad kord kuus....raketherake kaudu on minu tead kord nädalas


Q: I do not want to wait till the end of next month to receive the rakeback, is it possible to get it sooner?
A: Yes, it is. Player can request for a cash out as soon as you $50 is earned. Please login into your FullTiltRakeBack account and you will see how much rake you have already earned .
IMPORTANT: You have to be the member of this Rake Back program for at least 30 days.

runnar
02.12.09, 15:33
FTRB kaudu on see asi et rakebacki saad kord kuus....raketherake kaudu on minu tead kord nädalas

FTRB kaudu saad ka kõigist pokernewsi promodest osa võtta, imho on suht ebaoluline kui tihti see rakeback tuleb, sellest ei tohiks elu sõltuda

rynno
03.12.09, 02:21
tellisin tildist u 1.5 nädalat tagasi 5k eest zippo ja iron man poest security systeemi, zippo jõudis täna kohale ja väga lahe vidin tundub..

runnar
03.12.09, 15:16
FT "Pokerkunn" on keegi siit foorumist?

vapsik
03.12.09, 17:29
Mina ei ole igastahes.

vinney
03.12.09, 17:46
ma ka pole

pkmarek
03.12.09, 19:33
tunnistan ausalt, mina ka ei ole ;D... a andsid talle BI ära?

Pahvak
03.12.09, 20:18
See pokerkunn ei tundu just kõige parem reg olevat.

rrrr
04.12.09, 08:11
Küsisin, kas EU jaoks on 24" Samsung jäädavalt kadunud. Vastus:
Hello,

Thank you for your email. The only electronic items that can be shipped to the EU are in the EU Section. We are looking into replacing the monitors that were previously removed. At this time we do not have a specific model or date of when they will be available.

Please check our store periodically.

Thank you
Carlos
FTP Store

daljoh
04.12.09, 16:02
on keegi kursis kas bi-weekly turna on ikka õigel ajal sellel nädalal?

Firzen
06.12.09, 18:58
Küsisin, kas EU jaoks on 24" Samsung jäädavalt kadunud. Vastus:
Hello,

Thank you for your email. The only electronic items that can be shipped to the EU are in the EU Section. We are looking into replacing the monitors that were previously removed. At this time we do not have a specific model or date of when they will be available.

Please check our store periodically.

Thank you
Carlos
FTP Store



Selle tellimise eest võeti 425$ rake maha. Selle kuvari hind ise on mingi ~3000EEK, kui ma õigesti mäletan.

Marek K.
06.12.09, 19:41
wtf mismoodi nii palju rake maha võeti?

Supsti
06.12.09, 20:19
wtf mismoodi nii palju rake maha võeti?

Pm lähed miinustesse, pead selle osa rake tagasi maksma. Pärast selle maksmist saab uuesti RB.

lenC
06.12.09, 20:26
wtf mismoodi nii palju rake maha võeti?

rake=/=RB

ok2aa
06.12.09, 23:36
+ ei pea ise minema poodi valima ja muu huinjaa mis sinna juurde käib

Marek K.
07.12.09, 00:24
Pm lähed miinustesse, pead selle osa rake tagasi maksma. Pärast selle maksmist saab uuesti RB.


aa ok biitisin asja valesti, $425 rake ehk siis 27% sellest maha, see tundub loogiline.

Firzen
07.12.09, 01:06
aa ok biitisin asja valesti, $425 rake ehk siis 27% sellest maha, see tundub loogiline.


RB-d kaotab 114,75$, aga sellegi poolest on see suht haige. Ei kujuta ette, kui paljust rakebackist ilma jääd, kui seal kallemaid asju ostma hakata.

lenC
07.12.09, 01:13
No sellegipoolest saab ju asju odavamalt. Kui ei taha rb-st osa ära anda, siis on alati variant 2p2-s punktid maha müüa.

altzie
07.12.09, 01:58
No sellegipoolest saab ju asju odavamalt. Kui ei taha rb-st osa ära anda, siis on alati variant 2p2-s punktid maha müüa.

Mis hinnaga muidu neid punkte müüakse?

lenC
07.12.09, 02:23
Mis hinnaga muidu neid punkte müüakse?

$3.5/1000

Booyaka
08.12.09, 16:10
Ei hakanud kogu teemat läbi kandma, aga kas keegi ironman shopist raha boonust on võtnud? shippisin endale, aga raha ei taha kontole tulla, juba pool nädalat möödas + mailile support obv, ei vasta!

runnar
08.12.09, 16:26
Ei hakanud kogu teemat läbi kandma, aga kas keegi ironman shopist raha boonust on võtnud? shippisin endale, aga raha ei taha kontole tulla, juba pool nädalat möödas + mailile support obv, ei vasta!

ilmselt on vaja enne x punkti teenida, vaata oma boonuste alla vms

Booyaka
08.12.09, 16:32
ilmselt on vaja enne x punkti teenida, vaata oma boonuste alla vms


Pole kusagil ühtegi boonust näha :(

tolmuahv
08.12.09, 16:42
Kiire küsimus: Mitu USDi on vaja rake maksta FTP-s, et teenida 2500 FTP punkti? Suurusjärk sobib ka. Tänud.

altzie
08.12.09, 17:19
Kiire küsimus: Mitu USDi on vaja rake maksta FTP-s, et teenida 2500 FTP punkti? Suurusjärk sobib ka. Tänud.

See oleneb suuresti ka mis laudades mängida, sest punkte tuleb ka siis kui ise oled käe preflop foldinud.
Aga mingi suurusjärk nt. enda tänase rake ja punktidega suhtega arvestada, oleks 2500FTP = $275

-Siim-
08.12.09, 17:46
Ei hakanud kogu teemat läbi kandma, aga kas keegi ironman shopist raha boonust on võtnud? shippisin endale, aga raha ei taha kontole tulla, juba pool nädalat möödas + mailile support obv, ei vasta!


Ostsin ka juba nädal tagasi ja sama asi. Raha pole ja kuskil seda ka mitte, palju punkte peab teenima, et raha saaks. Saatsin suppoti kirja, nädal läks aega ja siis ütlesid, et saadavad minu probleemi õigel osakonnale või midagi sellist, ehk siis näeb.

ment52
08.12.09, 17:58
Kiire küsimus: Mitu USDi on vaja rake maksta FTP-s, et teenida 2500 FTP punkti? Suurusjärk sobib ka. Tänud.

turnadel 1$ reiki = 7 punkti.

tolmuahv
08.12.09, 19:39
Tänud, Ment, Altzie.

Despire
08.12.09, 20:12
Ostsin ka juba nädal tagasi ja sama asi. Raha pole ja kuskil seda ka mitte, palju punkte peab teenima, et raha saaks. Saatsin suppoti kirja, nädal läks aega ja siis ütlesid, et saadavad minu probleemi õigel osakonnale või midagi sellist, ehk siis näeb.

Anna teada kuidas asi laheneb, sest endal oli ka plaan uuel kuul see 100$ võtta.

Lisaks veel küs. et see Ironmani Year-End boonus, keegi mäletab kunagi oli sarnane Mid-Year boonus. Kas siis sai selle $ kohe kätte või sa saad boonust mille pead mingi ajajooksul lahti mängima ?

tolmuahv
08.12.09, 21:48
Kordan siin oma teises teemas esitatud palvet: Kas keegi Full Tilti mängijatest oleks nõus tegema endale tasuta Stoxpokeri konto ja jagama ligipääsu sellele lehele? FTP mängijale on see täiesti tasuta, no strings attached. Ainus tingimus ongi, et peab olema FTP's aktiivne mängija ja mingi hulga FTP kogunud. Keegi neid punkte, rakebacki vms maha ei võta kontolt. Ise mängin Starsis ja ei tahaks vahetada hetkel tuba.

Stoxpoker.com'st huvitavad mind õppevideod. Oleksin abi eest tänulik. Vajadusel võin sümboolselt maksta selle eest. PM kui keegi saab aidata.

jott
08.12.09, 22:07
Anna teada kuidas asi laheneb, sest endal oli ka plaan uuel kuul see 100$ võtta.

Lisaks veel küs. et see Ironmani Year-End boonus, keegi mäletab kunagi oli sarnane Mid-Year boonus. Kas siis sai selle $ kohe kätte või sa saad boonust mille pead mingi ajajooksul lahti mängima ?


Ironman mid-year tuleb lahti mängida

daljoh
09.12.09, 14:32
Kordan siin oma teises teemas esitatud palvet: Kas keegi Full Tilti mängijatest oleks nõus tegema endale tasuta Stoxpokeri konto ja jagama ligipääsu sellele lehele? FTP mängijale on see täiesti tasuta, no strings attached. Ainus tingimus ongi, et peab olema FTP's aktiivne mängija ja mingi hulga FTP kogunud. Keegi neid punkte, rakebacki vms maha ei võta kontolt. Ise mängin Starsis ja ei tahaks vahetada hetkel tuba.

Stoxpoker.com'st huvitavad mind õppevideod. Oleksin abi eest tänulik. Vajadusel võin sümboolselt maksta selle eest. PM kui keegi saab aidata.




Ma tegin endale sinna konto aga saan vaadata ikkagi ainult mingisuguseid 3min lõike...see et 1 video oli pikem see oli vist erand!

E: pean uurima kuidas neid nädalasi varante saaks!

rrrr
09.12.09, 15:45
seal jookseb bänner "Truly free poker training". Sinna regad + connectid oma FTP username ära. Nüüd pead teenima 3000-8500 FTP punkti ja siis saad kuuajase accessi kätte. Saad ka varem aga proportsioon punktidega ja ka jama. Reklaam ütleb, et punkte ära ei võeta ja MRG-st maha ei lähe.

Firzen
10.12.09, 21:14
Mis on normaalne BB/100 FTP NL50-s? Kuskil 5 kanti 100k käe peale?

runnar
10.12.09, 22:56
hem ütleb, et mul 9, 60k kätt. võiks vist parem olla, aga ma cashis suht donk kah

-Siim-
11.12.09, 13:44
Anna teada kuidas asi laheneb, sest endal oli ka plaan uuel kuul see 100$ võtta.


Bonuse ostsin 1. detsembril ja täna tuli lõpuks bonus offer. Ehk siis aega läks 10 päeva ja nüüd saan lahti mängima hakata, 333.33 FT punkti eest saab 20$, aega on 3 kuud.

runnar
12.12.09, 00:29
läbi FTRB saab 5% sõbra reigist, nii et 20% sõbra reikbäkist ei tundu küll müstilise pakkumisena

lenC
12.12.09, 02:37
Ongi 20% rakest minu meelest, see on affiliatedele mõeldud, kui sa selle 20% omale võtad, siis su sõber ei saa üldse RB-i :)

lenC
17.12.09, 22:07
So today there was supposed to be a big update. Unfortunately, unexpected things happen in software development. What this means is that the update has been moved to January. We don't have a date set yet, but we're hoping it'll be the 2nd or 3rd week.

Since we aren't going to be able to give those promised changes by the end of the year, I at least wanted to give a little information about the nature of the changes, so some of the speculation can end. To answer the most commonly asked question: we *are* going to raise the minimum buy-in on standard (no icon) tables. That’s not all we’re going to do, but that’s the biggest change. And that's all I can say about that until the update.

$$$
18.12.09, 08:08
Niih, see teema on suht pikk ja ei jõudnud kõike läbi lugeda, ehk kui siin on kusagil vastus olemas siis sorz.

Aga , mis affiliate kaudu on kõige targem fulltildiga liituda. Tahan 1st Depo Boonuse lahti mängida (600dol) ja ilmselt peale seda Tilti ei jää, aga kui niisama mingi rakebacki saab siis on norm ju :)

Tohman
18.12.09, 08:52
fulltiltrakeback?

nikitheone
18.12.09, 09:07
So today there was supposed to be a big update. Unfortunately, unexpected things happen in software development. What this means is that the update has been moved to January. We don't have a date set yet, but we're hoping it'll be the 2nd or 3rd week.

Since we aren't going to be able to give those promised changes by the end of the year, I at least wanted to give a little information about the nature of the changes, so some of the speculation can end. To answer the most commonly asked question: we *are* going to raise the minimum buy-in on standard (no icon) tables. That’s not all we’re going to do, but that’s the biggest change. And that's all I can say about that until the update.


kõik läksid sellest mööda?
SS surm fulltildis! tuli ära!

Rage
18.12.09, 12:37
kõik läksid sellest mööda?
SS surm fulltildis! tuli ära!
great success.. huvitav kui kõrgeks see minimum lauda istumise teema tehakse.. võiks 50BB olla :D

nikitheone
18.12.09, 12:44
midagi räägiti 30bb ka, a pole kindel. loodame, et 50bb jah

Pahvak
18.12.09, 14:02
isegi 30bb on hea, siis need ahvid saa open-shoveda nii kasumlikult, aga 50bb tundub samas selline mõnus fishide stackimise piir TPTK/TPGK tüüpi kätega :)

mkva
19.12.09, 16:17
Hei Hei boys and girls :)

Mul on hea meel, et olen ka nüüd FTP kasutaja. Ma ei tea miks ma üldse tahtsin partys mängima hakkata, igatahes peale minu veenmist, et party pole mingi koht, otsustasin starsi kõrvale veel FTP panna. Tutvusin, vaatasin, nüüd oleks aeg laudadesse ronida. Ahjaa, mul ei ole ju kuskilt deposiiti teha, mis on väga paha muigugi, aga hei, loodan, et keegi aitab. Niisiis ootaksin kellegi abi, kellel on nii ftps , kui ka starsis konto, et mul oleks vaja ainult siis kellegi 'abilise starsi konto nime, ma chippiks mingi prooviks 5$ ja tahaks siis saada ftp-sse seda. Igatahes, kes valmis aitama, andke teada. tahaks lauda minna, tunne on kohe õige. :)

cheers.

E: maksan daala teenustasu ::) Ei saa rohkem praegu lihtsalt :)

lenC
19.12.09, 18:05
kui sa 5 minutiga saad useri ja summa($5?) öeldud, siis shipin kohe ära, muidu enne homset ei viitsi.

mkva
19.12.09, 18:14
Jäin vist hiljaks, käisin kamina alla tuld tegemas :/ :p
aga pmisin ikka .

$$$
20.12.09, 13:22
Eriti loll küsimus, aga mite ei leia, kuidas panna Note neile, kellega mäng enam ei käi.

daljoh
20.12.09, 13:29
requests - find player - add note

mkva
20.12.09, 20:48
neverever rsk ma ei mängi enam tildis mingi miljoni playeriga turkat, nah kõik on nii aeglane ja panges Ax, paarid lendavad mucki sest aeg saab enne otsa kui ma vastata saan, sets KÕIK ON NII PANGES !

nikitheone
20.12.09, 20:53
praegu on ft's jah mingi jama turnadega - 2+2's kõik vinguvad

R1naldo
23.12.09, 05:26
tere,
seletage mulle palun kuidas see cashout (withdrawal) käib.
raha tahan kanda SEB.
seletage palun täpselt mis ma nendesse lahtritesse kirjutama pean

Rage
23.12.09, 09:33
tere,
seletage mulle palun kuidas see cashout (withdrawal) käib.
raha tahan kanda SEB.
seletage palun täpselt mis ma nendesse lahtritesse kirjutama pean


logid oma SEB internetipanka sisse... sealt saad enamuse infot kätte

City: Tallinn
bank name: AS SEB PANK
BIC vms: EEUHEE2X
IBAN: kui internetipanka sisse logid, siis klikkad oma arvelduskonto lingile.. seal all on kirjas IBAN: EE0310xxxxxxxxxxxx

rohkem vist midgai muud polnudki.. oma nime oskad üles leida küll juhiloa vms pealt:-P

KeRRRt
23.12.09, 14:03
ja selgituseks lisa kindlasti TITTIES

teerajaja
26.12.09, 15:52
Kes mida on ostnud nende kogunenud FTP punktide eest ? elektroonika poolest saab ainult tellida UK/EU all olevaid asju ? enamus kuni 20k asjad tunduvad nonsense tellimiseks, silma jäid näiteks selliste saitide nagu cardrunners ja stoxpokkeri liikmesstaatus.

leits
26.12.09, 15:53
raamatutid, riideid, custom jersey .. igast sitta olen votnud

Pahvak
26.12.09, 16:48
http://www.trulyfreepokertraining.com/

Keegi on seda kasutanud? Muljeid? Kus on konks.

Despire
27.12.09, 10:44
see kuu tegin ka endale stoxpokersisse kasutaja mängisin piisavalt punkte ära ja teoorias peaks uuest aastast saama videosid vaatama hakata.
Tellinud olen endale kohvri ja nüüd viimanekord tellisin igast jura. nüüd leidsin 1800 ftp sed SNG kus esimesed 3 saavad 24 $ tokeni, mis ka suht normaalne, sest pest ei leia enam midagi tellida ja neile 250.000$ stele mis nüüd tulevad saab ka 1,100 ftp ga vist oli sisse osta.

jott
27.12.09, 23:06
Kes mida on ostnud nende kogunenud FTP punktide eest ? elektroonika poolest saab ainult tellida UK/EU all olevaid asju ? enamus kuni 20k asjad tunduvad nonsense tellimiseks, silma jäid näiteks selliste saitide nagu cardrunners ja stoxpokkeri liikmesstaatus.

Tildi kasutajana pole väga mõtet osta neid staatusi, kuna kasutajad kes koguvad piisavalt punkte saavad CR ja stoxxi tasuta. Eelpool räägiti sellest pikemalt.
Punnide eest võetud väikest nodi, piljardikii, chipikohver, 24' monitor.

R1naldo
28.12.09, 01:55
kellegil veel pani FT pange ja uuesti sisse ei saa?

tilps
28.12.09, 01:56
kellegil veel pani FT pange ja uuesti sisse ei saa?


ei saa sisse jah :(

kilu6
28.12.09, 01:57
http://img13.imageshack.us/img13/4185/unabletoconnect.jpg

pkmarek
28.12.09, 01:58
jama, mul just ühes lauas oli KK ja 3bettisin ning üks vana callis... ning siis viskas välja ;D

teerajaja
28.12.09, 02:00
Sama jama

Tarq666
28.12.09, 02:01
sama jama. krt mul üks turna heas seisus, välja visates oli 13 koha stäkk

hotcocacola
28.12.09, 02:04
ma arvan, et tegemist on serveriruumi põlenguga:D

mkva
28.12.09, 02:05
ma arvan, et tegemist on serveriruumi põlenguga:D


serveriruumi hooldaja vms tähistab jõule vägijoogiga lihtsalt :D

jott
28.12.09, 02:05
Jura lugu, endal turakas pooleli

R1naldo
28.12.09, 02:05
mingi kutt arvas, et enesetaputerrorist ründas FT servereid

Hullapple
28.12.09, 02:06
Sama värk!!

Toots_x
28.12.09, 02:06
Huvitav kas nad ka mingi vabandusega lagedale tulevad.
Vihaseid mängijaid on ilmselt liigagi palju.

kilu6
28.12.09, 02:08
Ma pakun, et kõik kes sees olid saavad buyinid tagasi + 200 FTP punkti ;D

Võibolla tuleb veel mingi fallout freeroll.

mkva
28.12.09, 02:09
Ma tahaks lihtsalt teada, et kuidas pooleliolevad turkad edasi hakkavad minema. Kui mingi 10h pärast nt tuleb server ülesse, siis see pole eriti õiglane ju, paljud siis ammu tööl jnejne.. huh, fun :D

R1naldo
28.12.09, 02:09
ma nõuan custom avatari, et ma saaksin panna sinna TrioBeti logo

mkva
28.12.09, 02:10
Ma pakun, et kõik kes sees olid saavad buyinid tagasi + 200 FTP punkti ;D


haha, lol. tahaksid sa saada BI ja mingeid näruseid FTPsid kui oled mingi $50 ennast mängu ostnud ja oled rahades ja kindle on käes sul mingi mõni tuhat ..

jott
28.12.09, 02:12
Hmm peaks nii olema et need kes turkal alles, nende vahel läheb prize pool jagamisele. Aga ei julge midagi kindlalt lubada.

mkva
28.12.09, 02:14
Hmm peaks nii olema et need kes turkal alles, nende vahel läheb prize pool jagamisele. Aga ei julge midagi kindlalt lubada.


mkey, aga ma mängisin satti just parasjagu. 5 oli alles ja 2 saavad pileti.. kuidas see jagamisele läheks ? :D

jott
28.12.09, 02:16
Loogiline oleks et 2 pileti väärtus jagatakse viiega.

pkmarek
28.12.09, 02:21
unreal

mkva
28.12.09, 04:25
Töötab taas. Sain oma BI tagasi + vist mingi 50FTP-d wtf ? :D

kilu6
28.12.09, 04:58
Need SNGd, mis mul pooleli olid, vist tühistati ja BI tagasi, igatahes statistikas pole neid. Nende sissemaksu eest saadud FTPd jäid alles.

Despire
29.12.09, 12:35
mul ka ca 26k punkti vedeleb, millega mdiagi teha pole. mis moodi ma neid turna sisseostuks saan kasutada?

Mina olen kasutanud nii et võtan Medium turnad seal 24 $+2 $se turna lahti ja siis selle all on sateliidid,nt: 1800ftp 9 inimest ja 3 esimest saavad 24 $ tokeni.
Neil 250.000$ ste turniiride sisseost oli umbes 1100 ftp vist.

Tylos
30.12.09, 05:11
http://forumserver.twoplustwo.com/51/affiliates-rakeback/fulltilt-finally-offers-rakeback-affiliate-accounts-661784/

flipmachine
31.12.09, 01:53
Selline küsimus siis,et plaanin jan 2010 full tilti nl25 6max mängima minna. Kuidas on lood selle boonusega 600$ depo, palju peab käsi mängima,et see täielikult lahti saada ning kuidas toimub rakebacki saamine. Veel kuna ma ei ole iial saanud boonuseid ega rakebacki kusagil :o siis ei tahaks umbes ka regama minna , vaid sooviks teada,kuidas peaksin selle affiliti saitidega seda tegema? võtan seal mingi koodi ja panen selle lihtsalt lahtrisse, kus küsitakse ja olengi rakebacki valmiduses ?

jott
31.12.09, 02:59
Kuidas on lood selle boonusega 600$ depo, palju peab käsi mängima,et see täielikult lahti saada ning kuidas toimub rakebacki saamine. Veel kuna ma ei ole iial saanud boonuseid ega rakebacki kusagil :o siis ei tahaks umbes ka regama minna , vaid sooviks teada,kuidas peaksin selle affiliti saitidega seda tegema? võtan seal mingi koodi ja panen selle lihtsalt lahtrisse, kus küsitakse ja olengi rakebacki valmiduses ?


Esiteks 600$ depo kohta. 1 FullTiltPoint = 0.06$ boonust. Boonust saad kätte 10% kaupa. Ehk 60$-sed tükid iga 1000 ftp tagant. Täisboonuse saamiseks vaja koguda 10k ftp-d. Kui depod näiteks 300$ siis 30$-sed tükid ja iga 500ftp tagant jne. Aega boonuse vabastamiseks oli vist lauasa pool aastat vms. Päris pikk aeg. NL10-s oli miskit 1000kätt - 100punkti, NL25-s võib siis äkki olla miski 600 kätt 100 punkti kohta. Rakebacki pakkujaid on erinevaid. Valid oma aff-i ja järgid juhiseid, aga põhimõtteliselt tuleb jah FTP-sse konto tegemisel panna afiiliate-i kood sisse.

rrrr
31.12.09, 07:33
NL25 6max eile 991 käega 125 punkt. Ehk siis 80K käsi peab olema mängitud 600 taala vabastamiseks.

flipmachine
31.12.09, 11:30
ok , aga kas rakeback kehtib boonuse vabastamisega samalajal ning kas see on 27% ?

jott
31.12.09, 11:58
http://pokerforums.fulltiltpoker.com/online-poker-play48863.html loe sealt esimene vastus läbi. Räägib su ftp ja rb asjad selgeks

flipmachine
31.12.09, 12:15
ty..uurin-puurin

kilu6
01.01.10, 08:45
Tehke järgi, esimese päevaga juba year-end bonus tehtud. ;)

http://img63.imageshack.us/img63/468/tehtud.jpg

altzie
01.01.10, 11:36
Tehke järgi, esimese päevaga juba year-end bonus tehtud. ;)



Mõnus. Päris kiirelt.
Eks peab ise ka hakkama vabastama, aga ma usun, et mul läheb mitu päeva :)

Need punktid SNG'dega või cashiga?

rrrr
01.01.10, 12:05
Tehke järgi, esimese päevaga juba year-end bonus tehtud. ;)

http://img63.imageshack.us/img63/468/tehtud.jpg

Mis limiidis ja mänguvormis niimoodi punkte antakse?

R1naldo
01.01.10, 12:29
kilu multitableb high stakes sitngosi, eks neid FTPsi tule seal hoolega

jott
01.01.10, 13:00
9:45 oli kell 2:45 ET järgi. Kas kilu6 sa tegid 2h45minutiga 8500ftp-d?

kilu6
01.01.10, 13:28
Tehke järgi, esimese päevaga juba year-end bonus tehtud. ;)

http://img63.imageshack.us/img63/468/tehtud.jpg


Software bug obv.

ment52
01.01.10, 14:06
fu ma pool tundi nuputasin mida peab tegema et 2 tunniga üle k$ rake maksta

Marek K.
02.01.10, 10:18
kus ma seda year-end boonust näen üldse?

taavi
02.01.10, 10:26
kus ma seda year-end boonust näen üldse?

cashier- my promotions - ironman challange/Iron Man Status - Track your bonus status here

vinney
02.01.10, 15:26
http://www.fulltiltrakeback.com/ee/
on see ok sait?

jott
02.01.10, 15:48
http://www.fulltiltrakeback.com/ee/
on see ok sait?

Mina kasutan seda jah. RB kantakse välja kord kuus või kui 50$ koos võid kanda ka varem. Viimased 3 kuud on seal olnud rakeraced, ei ole kursis kas see aasta ka jätkub. Iganädalased hea overlayga turniirid on ka olnud. Pealegi on seal ka sõbraprogramm, mis pakub 5% sõbra rakest.

vinney
02.01.10, 15:54
Mina kasutan seda jah. RB kantakse välja kord kuus või kui 50$ koos võid kanda ka varem. Viimased 3 kuud on seal olnud rakeraced, ei ole kursis kas see aasta ka jätkub. Iganädalased hea overlayga turniirid on ka olnud. Pealegi on seal ka sõbraprogramm, mis pakub 5% sõbra rakest.
rb tuleb ftp kontole või sinna saidi kontole?

Marek K.
02.01.10, 16:08
cashier- my promotions - ironman challange/Iron Man Status - Track your bonus status here

ma eitea, ei leia seda.. muidu n2itas, et oleksin pidanud saama $300 seda boonust, kuna 3kuud ironman olnud, aga detsembris ntx ei mänginud seal üldse.. ja nüüd ei leia kuskilt miskit boonust? imelik

Despire
02.01.10, 16:21
imo oli nii et dets. pidi vähemalt bronze olema, et boonust saada, aga kindel pole

hansoleero
02.01.10, 16:22
Tänu uuele sedusele, kuidas te FT'i suhtes käitute? Kannate raha välja või
jääte ootele, et mis toimub?

Tarmonator
02.01.10, 16:26
kõigil on juba ammu välja kantud. sul ei olegi veel või???????

leits
02.01.10, 16:26
kõigil on juba ammu välja kantud. sul ei olegi veel või???????


ja kullakangid on vanniall tuumapommikindlas seifis

vinney
02.01.10, 16:27
tegin alles täna konto

hansoleero
02.01.10, 16:28
ja kullakangid on vanniall tuumapommikindlas seifis


Ehk siis saan aru, et olete ootel lihtsalt :) ?

Maheaatom
02.01.10, 16:49
Tänu uuele sedusele, kuidas te FT'i suhtes käitute? Kannate raha välja või
jääte ootele, et mis toimub?

Sina ei pea teadma, et selline seadus olemaski on. Kuniks mängida ja arveldada saab, laske aga julgelt edasi. Lisaks on ülimalt ebareaalne, et Full Tildi kaliibriga pokkerituba hakkaks ka kõige mustema stsenaariumi korral Eesti mängijate rahasid konfiskeerima.

jott
02.01.10, 16:54
rb tuleb ftp kontole või sinna saidi kontole?

Koguneb saidi kontol ja sealt kantakse sult FTP kontole



ma eitea, ei leia seda.. muidu n2itas, et oleksin pidanud saama $300 seda boonust, kuna 3kuud ironman olnud, aga detsembris ntx ei mänginud seal üldse.. ja nüüd ei leia kuskilt miskit boonust? imelik

Et ironman boonust saada peab poolaasta viimasel kuul, praegu siis detsembris, kvailfitseeruma vähemalt bronze tasemel. Kui detsembris ei mänginud, siis jääb boonust saamata

flipmachine
02.01.10, 16:57
Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?

hansoleero
02.01.10, 16:58
Sina ei pea teadma, et selline seadus olemaski on. Kuniks mängida ja arveldada saab, laske aga julgelt edasi. Lisaks on ülimalt ebareaalne, et Full Tildi kaliibriga pokkerituba hakkaks ka kõige mustema stsenaariumi korral Eesti mängijate rahasid konfiskeerima.


Kõlaks üsna loogiliselt ka minu jaoks. Kõige hullem ilmselt mis juhtuda saab on
see, et FullTilt teatab, et vot sorry guys aga nüüd on teil ala 1 kuu, et oma papp välja kanda.

Aga kuna mingeid hoiatus messe pole tulnud siis eks 4 kuu jooksul ole näha kuidas toimuma hakkab.

Teoreetiliselt võiks olla ka võimalik mingi välismaa VPN'i külge ennast pookida (mida mina muidugi
ei teeks sest see oleks illegaalne), lisada MB acc ja sealt kuhu raha edasi liigub on juba igaühe enda asi.

jott
02.01.10, 17:17
Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?

27% ikka kõigile, kui rohkem mängid võid lisa teenida igasuguste boonustega

Mardoon
02.01.10, 17:52
Eee.. Kuidas seda max laudade arvu tõsta saaks? mul hetkel 8 lauda max, kui proovin rohkematesse maha istuda, ütleb et kontakteeru suppordiga. saatsin kirja ja tuli sama loll vastus, et kahjuks ei saa mu palvet hetkel täita, kontakteeruga 60 päeva pärast... any ideas ?

kilu6
02.01.10, 18:03
Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?


Ametlik rakeback on sama. Siiski osad rakebacki pakkujad pakuvad mingeid freerolle, added turnasid ja rakeracesid, refer-a-friend jne.

Tavalisele mängijale 27% + ca 3% FTP punktidest, seega ca 30%.
Kui teed Ironmani ära (kuu jooksul 25 päeval * 200FTP punkti, st min $750 raket kuus distsiplineeritult), samuti mid-year ja year-end bonused, siis tuleb veidi üle 40% rb. Medalid annavad kah veel juurde.
Kui algdeposiit $600 bonust grindid, siis tuli vist midagi 57% vms.

flipmachine
02.01.10, 18:40
jätkan küsimustega :P Millisel hetkel see dopo boonus käima läheb? Ma kannaks otse pangast,aga 3k max.. et kui ma teen 3x 3k sissekande, kas siis kehtib ikka 600 $ lahtimängimine? Ei tahaks,et kehtima jääb mu esimene 3k sissekanne ja nühin mingi 280$ boonust .

kilu6
02.01.10, 19:25
jätkan küsimustega :P Millisel hetkel see dopo boonus käima läheb? Ma kannaks otse pangast,aga 3k max.. et kui ma teen 3x 3k sissekande, kas siis kehtib ikka 600 $ lahtimängimine? Ei tahaks,et kehtima jääb mu esimene 3k sissekanne ja nühin mingi 280$ boonust .


Ainult esimene loeb mu meelest.

jott
02.01.10, 23:35
jätkan küsimustega :P Millisel hetkel see dopo boonus käima läheb? Ma kannaks otse pangast,aga 3k max.. et kui ma teen 3x 3k sissekande, kas siis kehtib ikka 600 $ lahtimängimine? Ei tahaks,et kehtima jääb mu esimene 3k sissekanne ja nühin mingi 280$ boonust .


Esimene loeb ainult jah paraku. Soovitaks pangast pin-kalkulaatori järel käia



Eee.. Kuidas seda max laudade arvu tõsta saaks? mul hetkel 8 lauda max, kui proovin rohkematesse maha istuda, ütleb et kontakteeru suppordiga. saatsin kirja ja tuli sama loll vastus, et kahjuks ei saa mu palvet hetkel täita, kontakteeruga 60 päeva pärast... any ideas ?


Mina saatsin samuti supporti ja pandi 16 lauda max vist. Äkki oled uus kasutaja ja ei taheta seepärast tõsta? Imelik, kontakteeru uuesti parem.

teerajaja
03.01.10, 15:25
Täna siis esimene veerand miljoni turniir, osalejaid ropult.

Despire
03.01.10, 15:54
kui osalejaid alla 35k oleks siis oleks veel rahuldav, aga $ ei raatsinud raisata, ostsin punktidega sisse.
Loodan et järgmistel vähem osalejaid

vinney
03.01.10, 16:03
tildist saab SEBiga withdrawalida ka?

-Siim-
03.01.10, 16:07
tildist saab SEBiga withdrawalida ka?


Jah, aega on minul läinud 3-4 päeva.

vinney
03.01.10, 16:07
depo on insta?

flipmachine
03.01.10, 16:11
vinney sa kolid hetkel full tilti ? kelle kaudu rakebacki võtma hakkad?

vinney
03.01.10, 16:13
vinney sa kolid hetkel full tilti ? kelle kaudu rakebacki võtma hakkad?
kolin jah, proovin 600usd boonuse läbi mängida, rb võtan tolle saidi kaudu, mis siin paarkümmend posti ennist sai mainitud http://www.fulltiltrakeback.com/ee/

flipmachine
03.01.10, 16:33
mõned kogenenumad võikisd asja kinnitada, kasutasin seda rakeback calculatorit ja see andis sellise tulemuse.
on loogish ?

NL25 6max 1500 kätt päevas

We Will Pay You:
Daily:$24.3
Weekly:$170.09
Monthly:$741.15
Yearly:$8893.8

vinney
03.01.10, 16:36
tundub logical,
aga seb depo ftp on instant?

altzie
03.01.10, 16:43
tundub logical,
aga seb depo ftp on instant?

jah

Mardoon
03.01.10, 18:19
Hello Mart,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

Unfortunately, we're unable to increase the number of tables you can play because you've insufficient play history with Full Tilt Poker. Please write us back after 30 days and we will review your request.

Thank you for playing at Full Tilt Poker, and we appreciate your understanding.

Regards,

Edward
Full Tilt Poker Support

Sain siis sellise vastuse kui palusin oma laudade limiiti kõrgemale tõsta. Kellelgi veel sellist asja ette on juhtunud ? käsi olen kuskil 7k mänginud nüüdseks.

jott
03.01.10, 20:04
30 päeva said vähemaks nüüd juba. Aga jah öeldud, et oled liiga uus nägu vms.

flipmachine
03.01.10, 20:11
mis loom see pin kalkulaator on ?

jott
03.01.10, 20:36
mis loom see pin kalkulaator on ?

Selle loomaga saad teha üle 3k-seid makseid. Swedbank: https://www.swedbank.ee/private/home/more/channels/internet/pin_calc

Rage
04.01.10, 11:01
year-end bonus
hei, rääkige mis värk selle ironmani teemaga on, ma viimane poolaasta tegin ikka päri mitu korda seal ironi või goldi vms taseme ära.. millla see boonus vms laekub?

kas keegi selle aastanumbri see FTP'sse depo on teinud? saab otse SEBist kanda? cashout toimib?

kui suuri chipikohvreid tellinud olete?

Godspeed_EJ
04.01.10, 12:39
Year end bonuse saad ainult siis kui detsembris tegid vähemalt bronze statuse ära. Kui olid eelnevad 6 kuud punktid täis teinud, aga detsembris mitte, siis boonust vabastada ei saa - ja boonus on vaja lahti mängida.

depo kohta ei oska õnneks midagi öelda.

chipikohvri saad tellida ainult 300pcs, sest 500pcs nad euroopasse ei shipi. Ise ootan oma kohvrit juba ca 2kuud.

Godspeed_EJ
04.01.10, 12:40
ja endal selline küsimus, et kas jaanuaris ei olegi iron mani freerolli?

Rage
04.01.10, 14:39
Year end bonuse saad ainult siis kui detsembris tegid vähemalt bronze statuse ära. Kui olid eelnevad 6 kuud punktid täis teinud, aga detsembris mitte, siis boonust vabastada ei saa - ja boonus on vaja lahti mängida.
FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUU

Despire
04.01.10, 14:57
ja endal selline küsimus, et kas jaanuaris ei olegi iron mani freerolli?


Peaks olema ikka 9dal. ja ID mille järgi otsida 121714018
Inimesi ei ole vist siiamaani ära registreeritud sinna

flipmachine
04.01.10, 19:27
vinney said sa seb/swed pangast otse FT kontole kanda ?

nikitheone
04.01.10, 21:13
kas saab kuidagi nii teha, et kui ma panen akna kinni, ei hüppaks ftp lobby mulle ette?

jott
04.01.10, 21:24
kas saab kuidagi nii teha, et kui ma panen akna kinni, ei hüppaks ftp lobby mulle ette?


Options -> Bring lobby to front

nikitheone
04.01.10, 21:25
ty sir

carpc
05.01.10, 04:55
seb-ft toimib
unet siis, krediitkaarti ei tunnistanud millegipärast, kuid netiülekanne toimis probleemideta.

vinney
05.01.10, 13:31
vinney said sa seb/swed pangast otse FT kontole kanda ?
id-kaart ei toimeta, pean minema KMAsse vaatavad mis räägivad, seega ei ole saand veel depot teha

0ttt
05.01.10, 15:03
Kas FT's saab kontot ka ära kustutada kuidagi?

Rage
05.01.10, 15:09
Kas FT's saab kontot ka ära kustutada kuidagi?
ei

mkva
06.01.10, 13:11
lol, wtf ? Peaksin kuskile kaebuse vms saatma ka või midagi ?

http://www.upload.ee/image/333387/WATAAFAAK.jpg

Godspeed_EJ
06.01.10, 13:29
lol, wtf ? Peaksin kuskile kaebuse vms saatma ka või midagi ?

http://www.upload.ee/image/333387/WATAAFAAK.jpg


ilmselgelt arvatakse, et suudad ühe hole cardiga mängu biitida :)

flipmachine
06.01.10, 13:31
sulle ei tulnudki nähtavalt teist kaarti ?? või oli see ainult alguses paar sekundit nähtamatu ?

mkva
06.01.10, 13:47
Ei tulnudki. Riveril betisin suvalt, mõtlesin et äkki mul on midagi :D ilmselgelt ei olnud :D

tolmuahv
06.01.10, 14:11
Hea kild. PartyPokeris on ka seda juhtunud. Saada FT-i screenshot ja aja vahtu juurde, et nende 'high quality site' on rigged ja sa oled disturbed ja disappointed. Küsi, kas tahavad kuidagi heaks teha selle rämeda fiasko. Äkki annavad mõne bonuse või midagi, et bad publicityt vältida :)

mkva
06.01.10, 14:14
Okei. Aga keegi aitaks ehk korretselt inglise keeles mul seda valmis kirjutada ?

$Lauri$
06.01.10, 15:15
Ma tellisin zippo ~8 nädalat tagasi ja siiamaani pole.




standard, jõuludeks tuleb asjad juulikuus ära tellida.


No jah, jõulud ammu läbi, aga pole siiamaani kohale tulnud, äkki järgmisteks jõuludeks.

rynno
06.01.10, 15:19
zippo sain ise juba kuu aega tagasi enda oma kätte, peale tellimist läks miskit 1.5 nädalat vist, siis oli postkasti peale pandud ( wtf eks, õnneks elan majas ).
sips igati lahe ja logo ei tundu kuluvat..tellisin ka sipsiga samal ajal medalite eest security tokeni ja fulltildi läpakakoti, mis pole siiani kohale jõudnud.

$Lauri$
06.01.10, 15:21
Loodan, et tuleb ka ikka kohale ka kunagi. Epic on see, et ma ei mängi juba mõnda aega FTP's.

mkva
06.01.10, 15:27
Sinna oleks siis vist k&#245;ige &#245;igem endal mure/kaebus kirjutada ?

http://www.fulltiltpoker.com/submitabug.php

pkmarek
06.01.10, 16:05
mul pole ka zippot siiamaani tulnud, saatisn juba eelmise aasta lõpus mitu kirja et ala 2 kuud oodanud ja ei midagi, lubati kohe teine zippo järgi saata, ja täna sain kirja et vennad panid mulle uue zippo teele;D

tolmuahv
06.01.10, 16:34
Sinna oleks siis vist kõige õigem endal mure/kaebus kirjutada ?

http://www.fulltiltpoker.com/submitabug.php



Seal korjab selle üles mitte klienditeenindus, vaid mõni nerd progeja, keda marketing ei koti kubemekarvavõrdki. Aga kirja võid kirjutada a la:

Dear FullTilt,

FullTilt has been the site of choice for me because of your advertised image as a transparent, honest and well-working site that maintains the best standards of quality and integrity. I regret to inform you that my opinion of FullTilt as such got shattered today when I came across a blatant error on the site as I was dealt just ONE CARD in Texas Holdem game. Needless to say, this makes any player question the consistency and integrity of the site and raise obvious concerns over the safety of playing there.

I would expect at the very least to be refunded a full buy-in together with your proposed compensation and explanation to the situation. Any player paying you the rake you live off would expect these situations not to happen again in the future. I attach the screen shot and the hand history of the particular hand for you to study.

Sincerely yours,
Your Bad Publicity

mkva
06.01.10, 16:43
wow, tänan. Nüüd tuleb ainutl vaadata kuhu see teele panna.

carpc
06.01.10, 23:05
Hey
Pole tervet teemat läbi lugenud, aga viimastel lehekülgedel ei märganud.
Kas on võimalik panna ka kuskilt klaviatuurilt asju juhtima?
Ala space on fold, enter call jms...
Läpakal kadus hiir ära ja tahaks täna paar turnat teha, aga kuskilt hiirt ei saa sellisel kellaajal.
Tänud.

altzie
06.01.10, 23:34
http://tableninja.com/tnft/index.php

$Lauri$
07.01.10, 10:23
No jah, jõulud ammu läbi, aga pole siiamaani kohale tulnud, äkki järgmisteks jõuludeks.


Wow, tuligi kohale täna.

pkmarek
07.01.10, 10:51
Wow, tuligi kohale täna.

ma loodan et mul tulevad siis mõlemad kohael :D

Rage
07.01.10, 15:31
btw.. kas FTP uuendused vms on juba tehtud.. see sama kus shortstackide elu raskeks tehti jne?

nikitheone
07.01.10, 20:21
ei

Unabomber
08.01.10, 19:25
Tegin ennast full tilti kasutajaks läbi fulltiltrakeback.com-i
Seal paluti mul mingi 3 päeva oodata, kuni nad vaatavad, kas ma olen piisavalt kõva mees, et rakebacki saada. Pokernewsis öeldi, et oodakse see kiri kannatlikult ära. Aga kas ma võin samal ajal ikka pokkerit ka pelada...või pean hooidma oma depo raha kontol puutumatuna niikaua, kuni kiri tuleb? kellegil on kogemusi?

jott
08.01.10, 19:40
Hakka mängima

Godspeed_EJ
08.01.10, 19:42
rakeback hakkab jooksma, kui vastus käes, aga mängida saad enne seda ka

ranka
08.01.10, 22:31
Tegin ennast full tilti kasutajaks läbi fulltiltrakeback.com-i
Seal paluti mul mingi 3 päeva oodata, kuni nad vaatavad, kas ma olen piisavalt kõva mees, et rakebacki saada. Pokernewsis öeldi, et oodakse see kiri kannatlikult ära. Aga kas ma võin samal ajal ikka pokkerit ka pelada...või pean hooidma oma depo raha kontol puutumatuna niikaua, kuni kiri tuleb? kellegil on kogemusi?


Ka PokkeriProd.com pakub FTP-le rakebacki (ja ka paljudele teistele tubadele - http://rakeback.pokkeriprod.com/). Miinuseks on see, et puuduvad freerollid aga plussiks võin öelda, et on kiireim support ning kindlasti ühed kiiremad ja paindlikumad väljamaksed.

mkva
09.01.10, 09:44
Sain vastuse sellele teemale, kui mulle üks kaart jagati...

Hello xxx,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

We reviewed your account and are unable to locate the tournament in which you experienced connection issues.

We'll need some additional information to further research your disconnection. Please reply to this email and provide us with as much of the following information as you can:

Kas ma olen loll, või mis see connection siia puutub vms ?

Igatahes pean tournament Id ja BI ja muu täpse mällu saatma. Uh, annab otsida nüüd..

flipmachine
09.01.10, 12:41
Kellegil on aimu, kas FT happy hour ajal teenitud punktid loevad boonuse lahtimängimisel, näiteks teenin 400ftp happy raames ,siis korrutatakse see 2 = 800ftb ? kas boonuse arvestuses teenisin siis 800p ?

pkmarek
09.01.10, 13:02
boonuspunktid ei loe

taasver
09.01.10, 13:04
Uh, annab otsida nüüd..

Need saad ju oma pandud pildilt maha lugeda lihtsalt.

ranka
09.01.10, 18:45
Sain vastuse sellele teemale, kui mulle üks kaart jagati...

Hello xxx,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

We reviewed your account and are unable to locate the tournament in which you experienced connection issues.

We'll need some additional information to further research your disconnection. Please reply to this email and provide us with as much of the following information as you can:

Kas ma olen loll, või mis see connection siia puutub vms ?

Igatahes pean tournament Id ja BI ja muu täpse mällu saatma. Uh, annab otsida nüüd..


Ma ei ole IT tehnik aga äkki ühendus puutub siia sellepärast kuna mingil põhjusel ei jõudnud kogu info FTP serverist sinu arvutisse ja seetõttu nägid ka ainult ühte kaarti.

Igastahes turniiri ja käe ID saad ju oma screenshotilt mille postitasid.
Turna ID: 130570273
Hand ID: #17377819110

Suu screenshot:



lol, wtf ? Peaksin kuskile kaebuse vms saatma ka või midagi ?

http://www.upload.ee/image/333387/WATAAFAAK.jpg

mkva
09.01.10, 18:58
Saatsin uue emaili kogu neile ära, nende poolt küstitud lisainfoga. Jääme ootama..

ranka
09.01.10, 19:01
Saatsin uue emaili kogu neile ära, nende poolt küstitud lisainfoga. Jääme ootama..


Kui sa neile eelmine kord emaili saatsid koos selle screenshotiga siis ma oleks neid natuke sõimanud ka, sest kogu info oli ju pildil olemas.

mkva
09.01.10, 19:10
Kui sa neile eelmine kord emaili saatsid koos selle screenshotiga siis ma oleks neid natuke s&#245;imanud ka, sest kogu info oli ju pildil olemas.


Tegin seda. Mitte toorelt, natuke varjatult, kuid piisavalt arusaadavalt ja samas n&#246; poliitiliselt.

mkva
10.01.10, 10:56
Tuli siis uus kiri.

Hello xxx,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

The issue you are experiencing is caused by connectivity issues, please carry out the instructions below:

First, we need some information about your Internet connection. Please answer the following three questions in your reply to this email:

1) What type of Internet connection do you have?
2) What Internet service provider are you using?
3) Are you using a wireless Internet connection?

Next, we would like you to run a traceroute and email it back to us. The traceroute will help us determine why your connections to the server may be weak and target the source of the issue.

To generate and send a traceroute report, please follow these steps:

If you are running Windows XP, please follow these three steps:

1) Click on "Start" and select "Run...".
2) Type "command".
3) Select "OK". This will bring up a "command prompt" window with a cursor blinking next to the ">" symbol.

If you are running Windows Vista, please follow these three steps:

1) Click on the Windows logo in the corner of your screen.
2) In the "Start Search" field, type "command".
3) Press the "Enter" key. This will bring up a "command prompt" window with a cursor blinking next to the ">" symbol.

After loading the command prompt window, just follow these four steps to complete the traceroute:

1) In the command prompt window type the following: tracert 12.345.67.8 and press "Enter".
2) When you see "Trace Complete" in the bottom of the command prompt window, right-click inside of the window and choose "Select all".
3) Press the "Enter" key to copy the command prompt text to the clipboard.
4) In your reply to this email, press "Ctrl" + "V" to paste the command prompt text into the body of the email.

Once we receive your traceroute report and response to our questions, we'll be able to determine the best way to assist you.

Thank you for your cooperation. If you have any questions or concerns, please feel free to contact us. We're always happy to help.

Regards,

David
Technical Representative
Full Tilt Poker Support

Pole üldse mingi itivend, seega ei saa üldse aru, et mis see ingo ananb neile ? Sellega ma saan hakkama tho, mida nad tahavad.

$$$
10.01.10, 17:22
Mängu ajal selle peale ei tulnud obv, et laud kinni ja lahti teha eks?

ok2aa
10.01.10, 17:58
kui sa hoiad hiirt enda kaartide kohal ,siis näitab ka väikselt mis su kaardid on (sama ka flopi puhul).

mkva
10.01.10, 18:17
Nüüd tean, enne obv ei teadnud.

akristjan
11.01.10, 14:12
Kas 16 lauda max FTs?? Vist oli nii jah?

Godspeed_EJ
11.01.10, 14:41
Kas 16 lauda max FTs?? Vist oli nii jah?


jah

saast
11.01.10, 20:16
kas keegi teab, mis kõlblikkusest siin räägitakse sõbraprogrammis http://www.fulltiltrakeback.com/ee/sobraprogramm/

"Meie meeskond kontrollib manuaalselt Sinu kõlblikkust ülekandeks ning liidab Sinu sõprade poolt teenitud täiendavad 5% Sinu arvele, liites selle kokku Sinu poole teenitud rakebackiga järgmiseks kuuks."

kas peab olema teinud raha sissekande või mänginud mingi arv käsi või mis tingimustel sa ei kõlba soovitajaks?

Godspeed_EJ
11.01.10, 21:19
kas keegi teab, mis kõlblikkusest siin räägitakse sõbraprogrammis http://www.fulltiltrakeback.com/ee/sobraprogramm/

"Meie meeskond kontrollib manuaalselt Sinu kõlblikkust ülekandeks ning liidab Sinu sõprade poolt teenitud täiendavad 5% Sinu arvele, liites selle kokku Sinu poole teenitud rakebackiga järgmiseks kuuks."

kas peab olema teinud raha sissekande või mänginud mingi arv käsi või mis tingimustel sa ei kõlba soovitajaks?


kuidas sa soovitad, kui ise ei mängi seal? ???

flipmachine
11.01.10, 21:44
mõned kogenenumad võikisd asja kinnitada, kasutasin seda rakeback calculatorit ja see andis sellise tulemuse.
on loogish ?

NL25 6max 1500 kätt päevas

We Will Pay You:
Daily:$24.3
Weekly:$170.09
Monthly:$741.15
Yearly:$8893.8
lihtsalt teadmiseks, et tegelikkus on 3-4x madalam umbes. Ei kujuta ette, kuidas need kalkulaatorid seal arvutavad..:S .

Pumper
11.01.10, 22:58
Tere,

kuidas saab pending transactionit FTP-s canceldada, no kuidagi ei leia seda nuppu. Paras jama.

KIIRE ON SELLE PROBLEEMIGA, AIDAKE FTP kalad, Lenc v keegi???