PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

-andres-
20.05.10, 13:52
Küsimus oli siiski spetsiifiliselt LG 23" monitori kohta ja kui palju maha võetakse. Kas tegemist on sama summaga või mitte.

1000 punkti peaks olema MGRis 5$, seega hetkel LG 23" on 60k punkti ehk 300$ peaks minema MGRist maha.

inward
21.05.10, 17:12
Kellegil on ka FT'is selline kala, et kui kirjutad note ja multitabled, siis see note aken kammib ära. Või noh hakkad seda note akent aktiivseks tegema, aga kirjutada ei saa, sest ta ei lähe aktiivseks vms.

flipmachine
21.05.10, 17:25
Jep on, suht kaua juba. Ma lihtsalt tõmban selle notekasti teise laua peale, kuhu ta pidama jääb ja siis kirjutan ära.

raunsz
22.05.10, 04:16
Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

Tänud!

-andres-
22.05.10, 11:48
Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

Tänud!

Sirvi seda teemat, siin on sellest umbes 10 korda juttu olnud.

low-flow
22.05.10, 11:54
Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

Tänud!

Punktide eest saab osta kõike seda nänni, mida poes pakutakse. Ainuke võimalus punkte otseselt rahaks teha on osta nende eest turnade pileteid ja mängida SNG/MTT. Pileteid ostma hakates võid laias laastus arvestada, et 200 punkti on väärt umbes 1 dollar. Ehk kui sul on kuu ajaga näiteks 20 000 punkti kogunenud ja on vaikne plaan neid rahaks realiseerida mingi hetk, siis võid arvestada umbes 100 dollari väärtuses turnapiletitega. Reeglina on nii, et mida kalleimaid pileteid ostad, seda lähemale saad kursi 200:1, mis on parim võimalik kurss, üldjuhul on enamus keskmise väärtusega pileteid ostes see kurss õige natukene kehvem.

Midagi muud FTP punktide eest osta ei saa, boonused ja süsteemid käivad kõik Iron man medalite eest, mida on oluliselt vaevalisem koguda kui FTP punkte.

low-flow
26.05.10, 17:33
Low limiitide mängijatele tahaksin kirjutada 3 regularist. Täpsemalt võib nende kohta uurida PTR-ist, aga need vennad on väga regulaarsed regsid ikka (iga päev igasugustel kellaaegadel 16 lauda lahti) ja lihtsalt tuli plaan siia kirjutada nende kohta, et kui lauas istute, siis mingi edge vmt nende vastu oleks. Ise olen kokku puutunud nendega NL50-s, aga tõenäoliselt näeb neid kaNL25, NL100 ja vb mujalgi.

El nino 1 - vend on pidevalt kõigis PL laudades, mis aktiivsed ja seda igasugustel kellaaegadel. Võtab tavaliselt tühja laua lahti ja on valmis seal HU või short handed taguma, kuni laud täitub. HU oskused on tal kesised imo, on liialt passiivne. Paari tuhande käe jooksul FR mängus pole teda bluffilt tabanud. Väga straight forward play. Alati proovige saada ta oma vasakule käele, sest mees loovutab blinde üsna kergekäeliselt. Aga kui vend vajutama hakkab, siis hoidke alt, väga suure tõenäosusega on tal mehine käsi. Statsid 12/8/2.7

luvpotion09 - väga heade postflop oskustega ja tundub õigel ajal bluffe vajutavat ning value kätega sama liini pidi raha nöörivat. Väga raske vastane minu jaoks. Varastelt positsioonidelt on ta üsna konservatiivne (sellest ka tagasihoidlikud statsid vast), aga BvB ja BUvB on vend väga agro. Ei soovita kummalegi küljele tema juurde istuda. 10/8/1.8

GreatDanePoker - vend on low limiitide FR durrrr lihtsalt. Üli agressiivne ja teeb täiesti haigelt ettearvamatuid liigutusi. Võimeline väga haigetes kohtades bluffima (tihti ka nii, et näitab, et on enda ära commitinud ja tegelt õhuga laseb minu tänavat). Postflop oskused on sellised, et tekib tunne, nagu ta näeks sinu kaarte. Üks parimaid LAG mängijaid, keda ma nendes limiitides üldse näinud olen. Ise väldin teda täielikult, vend sõidab alati lauast totaalselt üle. 21/16/3.1

Kõigi kohta on üle 500 käe. Kui teil on kellegi kohta midagi spetsiifilist ja huvitavat öelda, siis laske aga tulla.

9-pokah
27.05.10, 12:58
hei, kas kellelgi veel on praegu (27 Mai, kell 13:55 ja juba jupp aega enne seda) Tildi serverisse saamisega probleem? veebilehte näen, aga juba tund aega ei saa mängu... mis toimub...? connecting... unable to connect to server peksab ainult vastu.

Rage
27.05.10, 13:02
jah... ei saa ligi.. tõenäoliselt hoolduspaus vms

ristijeesus
27.05.10, 13:12
Kell 13 hakkas hooldus.

atsetoon
27.05.10, 13:20
poole kolmest lubasid ära lõpetada

atsetoon
27.05.10, 13:21
ja kes see eeslikarjus on?

taasver
27.05.10, 13:39
lobbys nyyd teist värvi need lauad kus ise istud

noname
27.05.10, 14:29
lobbys nyyd teist värvi need lauad kus ise istud

Väga hea asi see.

Meeldibmeeldibmeeldib:cool:

nikitheone
27.05.10, 14:38
lõpuks tuli ära! nuts

taasver
27.05.10, 15:05
waiting listis olles võiks ka teist värvi olla

nikitheone
27.05.10, 15:12
Jaaa! siis oleks supernuts

Rage
27.05.10, 18:38
siis oleks nagu homoparaad.. kõik vikerkaarevärviline :biggrin:

raunsz
28.05.10, 00:51
Irw, kuidas FTP-st Moneybookersisse raha kanda?

-andres-
28.05.10, 01:06
Irw, kuidas FTP-st Moneybookersisse raha kanda?

Enne pead olema MB'st sissemakse teinud.

Edit// I hope, I'm not Mr.Obvious.

atsetoon
28.05.10, 14:54
ME Race Finals-mis see on?

Godspeed_EJ
28.05.10, 15:08
ME Race Finals-mis see on?

WSOP ME package weekly final peaks olema

atsetoon
28.05.10, 15:25
WSOP ME package weekly final peaks olema

merci

taasver
29.05.10, 15:14
Toreda errori viskab fulltilti avades:
http://www.upload.ee/image/605101/errrorr.JPG

Reinstalliga läheb korda õnneks.. aga muidu umbes korra päevas juhtub nii.
Kellelgi on sama jama olnud? Supporti ei viitsi kirja saata, need seal jube uimased ja tavaliselt ei mõista probleemigi.

variatsioon
29.05.10, 15:17
Toreda errori viskab fulltilti avades:
http://www.upload.ee/image/605101/errrorr.JPG

Reinstalliga läheb korda õnneks.. aga muidu umbes korra päevas juhtub nii.
Kellelgi on sama jama olnud? Supporti ei viitsi kirja saata, need seal jube uimased ja tavaliselt ei mõista probleemigi.

saada sama pilt supporti ja pealkirjaks kirjuta: WTF?? [urgent]

taavi
29.05.10, 19:09
Toreda errori viskab fulltilti avades:
http://www.upload.ee/image/605101/errrorr.JPG

Reinstalliga läheb korda õnneks.. aga muidu umbes korra päevas juhtub nii.
Kellelgi on sama jama olnud? Supporti ei viitsi kirja saata, need seal jube uimased ja tavaliselt ei mõista probleemigi.
Kasutad HEMi? Kui kasutad, siis HEM importib sul valest kaustast vist...
http://faq.holdemmanager.com/questions/274/Setting+Up+Auto+Import+Folders

kalkaan
29.05.10, 20:06
Toreda errori viskab fulltilti avades:
http://www.upload.ee/image/605101/errrorr.JPG

Reinstalliga läheb korda õnneks.. aga muidu umbes korra päevas juhtub nii.
Kellelgi on sama jama olnud? Supporti ei viitsi kirja saata, need seal jube uimased ja tavaliselt ei mõista probleemigi.

Kui HEM'is importkaustaks FT peakaust määratud, impordib HEM FT tekstifailid ka minema ja tulemus on just selline nagu sul on. Määra impordikaustaks FT handhistory kaust ja probleem lahendatud. Maadlesin ise ka mingi aeg tagasi sama probleemiga.

taasver
29.05.10, 22:04
Tänud :)

vass
31.05.10, 12:11
Kas Ft salvestab noted ise kuhugi oma kausta....nimel vaja uus database teha ja vana kustutada aga ei tahaks notedest ilma jääda:S

jott
31.05.10, 13:39
Kas Ft salvestab noted ise kuhugi oma kausta....nimel vaja uus database teha ja vana kustutada aga ei tahaks notedest ilma jääda:S

FTP kaustas on 'sinunickname.xml' file

inward
31.05.10, 13:42
Kas pärast esimest cashouti järgnevad tehingud liiguvad kiiremini päevades mb kontole ?

kilu6
31.05.10, 21:06
Tuli ära ikka, standardne mid-year bonus (FT on selline müstiline tuba, et ei promo oma suurimat bonusprogrammi enne kui kuu aega on jäänud promo lõpuni)
http://w.fulltiltpoker.com/mid-year-bonus

Iron Man Challenge - Mid-Year Bonus

Qualify for any of the four Iron Man status levels in June and receive a bonus at the beginning of July. The bonus is based on the number of months you’ve qualified for the Iron Man Challenge during the first half of 2010 (January through June) and the status levels you achieved each month:

Iron Man End Of Year Bonus

* Bronze - $25/Month
* Silver - $50/Month
* Gold - $75/Month
* Iron - $100/Month

For example, if you qualified for one month at Bronze, two months at Silver, one month at Gold and two months at Iron, you’ll receive a bonus of $400. If you’ve committed yourself to earning Iron Man status each month starting in January, you’ll receive a bonus of $600. Even if you haven’t qualified for any Iron Man level during the first half of the year, you can still earn a bonus by participating in the Iron Man Challenge in June.

Remember, you need to opt-in to the Iron Man Challenge in June and reach Bronze, Silver, Gold or Iron status to qualify for the bonus. Opt-in and check your bonus status on your personal Iron Man Status page by going to My Promotions in the game Cashier and clicking on the Iron Man Challenge link.

Once you’ve qualified for your bonus, you’ll have from 00:00 ET on July 1st to 23:59 ET on August 14th to clear your bonus money by earning Full Tilt Points in our real-money games.

Don’t miss the opportunity to cash in on all your months of hard work. Participate in the Iron Man Challenge this June, and then start July with a brand new bonus!

Please Note: You are still eligible to receive an Iron Man Mid-Year Bonus even if you currently have another active bonus at Full Tilt Poker, such as the 100% First Deposit Bonus.

Rage
31.05.10, 21:15
wow maiteadnud et chip peab sisse lülitatud olema.. oleks jälle boonusest ilma jäänud.. detsembris jäin ilma kuna ei teadnud, et viimane kuu peab vähemalt bronze ära tegema.. -$350 :-(

ristijeesus
31.05.10, 21:29
Kuskohast sa selle chipi sisselülitamise nõude leidsid?

leits
31.05.10, 21:32
wow maiteadnud et chip peab sisse lülitatud olema.. oleks jälle boonusest ilma jäänud.. detsembris jäin ilma kuna ei teadnud, et viimane kuu peab vähemalt bronze ära tegema.. -$350 :-(

ee ma ei usu et chip peab sisse lylitatud olemas. kui chip siis oleks ka mainitud chipi imo. ma sain ikka nii aru et pead at least bronze leveli ära tegema et kvalifitseeruda boonusele...

Godspeed_EJ
31.05.10, 21:33
wow maiteadnud et chip peab sisse lülitatud olema.. oleks jälle boonusest ilma jäänud.. detsembris jäin ilma kuna ei teadnud, et viimane kuu peab vähemalt bronze ära tegema.. -$350 :-(

Chip ei pea olema sisse lülitatud.

low-flow
31.05.10, 21:34
yessssssSSSSSSSSSSs TY FTP!!!111

Aga Rage, lugesid vist midagi valesti jamh, lihtsalt peab mingi ironman staatuse juunis omandama on seal kirjas. ;)

taasver
31.05.10, 22:17
Kõikide boonuste ajal on RB umbes 57% nagu first depo boonusel?

kilu6
31.05.10, 22:44
Kõikide boonuste ajal on RB umbes 57% nagu first depo boonusel?

Mid-Year bonusel on kehvem rate, millega bonust clearitakse võrreldes algdepo bonusega.
Kuid MGRist see Mid-year ja Year-End maha ei lähe, seega reaalne rb% on suurem!
[MGR - Monthly Generated Rake]

Iron Man Year-End Bonus / Mid-Year Bonus -> you'll have to earn your bonus at a rate of $0.05 per Full Tilt Point.

First Deposit Bonus -> Each point is worth $.06

kalkaan
02.06.10, 16:53
Selline mure, et Full Tilti ei saa lauaarvutiga sisse. Läppariga asi töötab ja lauaarvutis kõik muud toad ka töötavad ilusti. FT aga jääbki ühendust ootama. Ei tea, kas need asjad on seotud, kuid HEM'i ka kasutada ei saa lauakaga. Postgres andmebaasiga lihtsalt ei saa ühendust.
Teab keegi, kust lahendust otsida?

variatsioon
02.06.10, 21:55
aga kuidas muidu FTP tase viimase 1-6kuuga muutunud on?

leits
02.06.10, 21:56
nagu igal pool imo? starsist ftpsse liikudes ma kyll ei t2heldanud et mingi kehvem tase oelks vms .. suht sarnane koikjal .. rege fishe igalpool

ristijeesus
02.06.10, 21:57
tilti pole, aga küsimus on küll-kust tulevad mängijad, kes otsustavad 3bet ai callida J3 jms pasaga?

Vahet pole kust tulevad, peaasi, et tulevad. Võtku veel omasuguseid sõprugi kaasa.

Rage
02.06.10, 22:00
nagu igal pool imo? starsist ftpsse liikudes ma kyll ei t2heldanud et mingi kehvem tase oelks vms .. suht sarnane koikjal .. rege fishe igalpool
jep nii on.. selle 1,5 aastaga mis ma olen pokkerit mänginud on imho igal pool läinud tase kõrgemaks... va ehk mingid lambisaitide microd.. a la NL4-NL25 Bodogis või Triobetis vms... siin oma sugulast ja ühte sõpra panin FTP NL5'te mängima siis avastasin küll, et lauad ikka rämedamalt nitisemad kui ajal mil mina alustasin NL5's

variatsioon
02.06.10, 22:08
jep nii on.. selle 1,5 aastaga mis ma olen pokkerit mänginud on imho igal pool läinud tase kõrgemaks... va ehk mingid lambisaitide microd.. a la NL4-NL25 Bodogis või Triobetis vms... siin oma sugulast ja ühte sõpra panin FTP NL5'te mängima siis avastasin küll, et lauad ikka rämedamalt nitisemad kui ajal mil mina alustasin NL5's

bodogis just läinud viimase 2-4 kuuga lauad kõvasti paremaks.

fishised ikka tho.

aga jh.. eks ma siis kolin FTPisse. kas kellegil on FTis üle 30% rakebacki?

leits
02.06.10, 22:12
mul tuttaval oli 31 .. aga loppkokkuvõttes n***** ftp ta l2bi nii et j2i vapsjee ilma :)

noname
03.06.10, 20:23
Transfer Full Tilt to Neteller = kaua?

Harjunud PS rahasi kandma Netellerisse minutitega,FT esimene väljamakse on veninud juba tundidesse.

Oliverk
03.06.10, 20:33
up to 72 h pakuks.

noname
03.06.10, 20:33
uo to 72 h pakuks.

Kogemused või just thinking?

raunsz
03.06.10, 21:14
Tegin ka väike cashout (Moneybookerisse)
FTP enne ja minut hiljem Starsist, Starsist on ammu käes, FTPst pole veel tulnud. :D

Väike küss ka, kas kellegil paneb ftp rb see lk pange ? -> http://www.fulltiltrakeback.com/ee/rakeback-raport/

Mul sellekuu reiki üldse ei näita praegu nt, kuigi volüümi on 3k+ kätt. Pmst esimene täispikk kuu ka seal rakes. :P Kuidas teistel on? Rakeback tuleb alati kohe FTP-sse? Kas reiki näitab ka kohe seal ?
Sry segane jutt;D

ristijeesus
03.06.10, 21:40
Päris kuu alguses ei näitagi. Homme ehk juba näed.

raunsz
03.06.10, 21:45
Tänud, liitusin eelmine kuu mingi alates 12-ndast kuupäevast, siis hakkas suht ruttu näitama. :P
Aga kaua esimese rakebacki kättesaamisega aega läheb? Saatsin EST supporti ka kirja, seal mainiti et võib kaua aega minna - ega nad seda niisama vist ei öelnud. Mitu päeva ootan juba. ;D

Godspeed_EJ
03.06.10, 21:48
Tänud, liitusin eelmine kuu mingi alates 12-ndast kuupäevast, siis hakkas suht ruttu näitama. :P
Aga kaua esimese rakebacki kättesaamisega aega läheb? Saatsin EST supporti ka kirja, seal mainiti et võib kaua aega minna - ega nad seda niisama vist ei öelnud. Mitu päeva ootan juba. ;D

Endal oli esimene kord vist nädal umbes. Peale seda 12h jooksul olemas.

leits
04.06.10, 15:04
wtf mis mõttes l2heb kaua? mul iga reedel insta rahad ftp kontol eelneva p2evade eest genetud va neljapäev oli vist nii

taasver
05.06.10, 10:36
Mul on mõned kysimused, millele kindlasti juba vastatud on, aga ei viitsi lehitseda 150lk läbi.
1.) Kas kõik ostetud boonused(academy'st ja ironmani poest) on põhimõtteliselt samad nagu first depo boonus? (Annavad umbes 57% boonust ja vabaneb 0.06$ per FTP)
2.)Academyst ostetud asjad lähvad ka ikka MGRist maha?

adam_q
05.06.10, 12:08
tahaks deponeerida FT-sse, kas hetkel on kehtivaid ägedaid reload boonuseid ka? 2+2s oli topik, kus niisama ilguti, ehk teate rohkem?

onuark
05.06.10, 12:35
ma ise kandsin alles, aga miskist reload asjast pole kuulnud, nii et pohhui.
tuleb ise sealt rahad välja grindida.

aga äkki ma sain üle? :D

Godspeed_EJ
05.06.10, 12:38
tahaks deponeerida FT-sse, kas hetkel on kehtivaid ägedaid reload boonuseid ka? 2+2s oli topik, kus niisama ilguti, ehk teate rohkem?

Sõbrale pakuti 300$ boonust nädala alguses. Polnud 6 kuud mänginud seal.

leits
05.06.10, 12:43
mulle ei ole nad emmigi pakkunud .. reigin neid eest ja tagamt .. on ikka nokuhakatised

adam_q
05.06.10, 12:45
s.t. et pakkumised on ALATI personaalsed?

leits
05.06.10, 12:47
oh saadangi neile maili et ma pole yhtegi reload boonsut saanud see aasta 3 kuu jooksul vms .. 2kki viskavad paar sotti :D

Godspeed_EJ
05.06.10, 12:49
s.t. et pakkumised on ALATI personaalsed?

Mingid boonused peaks kõigile kehtima, aga paljud on personaalsed jah.

leits
05.06.10, 12:54
Keegi neid krdi ME race ka mängind? Avastasin et mu 4 ticketid, peaks vist proovima äkki luckboxib. Kas neid 10k pileteid on võimalik vahetada ka rahaks või müüa vms? Sest kui ei ole, siis ma prolly ei viidsigi mängida, kuna ma tean et nagunii ei saa sinna minna ja pole plaanis

Cypher0
05.06.10, 14:47
Mingid boonused peaks kõigile kehtima, aga paljud on personaalsed jah.

Neid 'personaalseid' reload boonuseid pakutaksegi ainult siis, kui sa seal mitu kuud mänginud ei ole.

low-flow
05.06.10, 15:33
Keegi neid krdi ME race ka mängind? Avastasin et mu 4 ticketid, peaks vist proovima äkki luckboxib. Kas neid 10k pileteid on võimalik vahetada ka rahaks või müüa vms? Sest kui ei ole, siis ma prolly ei viidsigi mängida, kuna ma tean et nagunii ei saa sinna minna ja pole plaanis

Pileteid on võimalik rahaks vahetada ainult siis, kui mitu paketti hitid. Esimese paketiga peab minema evendile või saad täpselt 0 selle eest, kui ei taha/saa minna.

raunsz
05.06.10, 15:33
2 päeva juba ootanud FTP cashouti, MB-sse pole jõudnud veel... :/

inward
05.06.10, 15:44
Kolmas päev tuleb, võibolla pärast mitmeid cashoute tuleb 2 või 1 päevaga ka. Aga jah eks ta ole, esimeste cashoutidega tuleb ette planeerida kõvasti oma kulutusi :D

raunsz
06.06.10, 01:03
Mul tuli üks cashout kohale. :) Super!

Noname, Sul ka nüüd korras?

taasver
07.06.10, 10:39
Mul on mõned kysimused, millele kindlasti juba vastatud on, aga ei viitsi lehitseda 150lk läbi.
1.) Kas kõik ostetud boonused(academy'st ja ironmani poest) on põhimõtteliselt samad nagu first depo boonus? (Annavad umbes 57% boonust ja vabaneb 0.06$ per FTP)
2.)Academyst ostetud asjad lähvad ka ikka MGRist maha?

up

Rage
07.06.10, 10:43
2) kõik ostetud boonused, kõik ostetud vidinad, kõik punktide eest tehtud turniirid.. kõik läheb MGRist maha

Rage
07.06.10, 10:45
Keegi neid krdi ME race ka mängind? Avastasin et mu 4 ticketid, peaks vist proovima äkki luckboxib. Kas neid 10k pileteid on võimalik vahetada ka rahaks või müüa vms? Sest kui ei ole, siis ma prolly ei viidsigi mängida, kuna ma tean et nagunii ei saa sinna minna ja pole plaaniskuidas sa noid ME ticketeid oled saanud? mul aint mingi FTPA vms rd2 pilet

leits
07.06.10, 10:45
mina eo tea:D lampi mängides on yulnud

masterpuppet
07.06.10, 10:50
Ostsin 48k punktise fotoka ning täiesti uskumatu summa läks MGR maha. Ma lihtslat ei taha uskuda seda. Rohkem ei kuluta enam mitte yhtegi punni, sest ikka maksab meeletult peale sellele.

leits
07.06.10, 10:55
palju maha l2ks :D? Mul ka 60k+ punkti. Mõtlen kas 2+2 kaudu maha müüa, ise turna pileteid osta vms .. võimalikult v2ikest mgr hitti on vaja :D

Rage
07.06.10, 10:57
Ostsin 48k punktise fotoka ning täiesti uskumatu summa läks MGR maha. Ma lihtslat ei taha uskuda seda. Rohkem ei kuluta enam mitte yhtegi punni, sest ikka maksab meeletult peale sellele.MGRist peaks selle peale maha minema $240 st siis rakebackist 240*0,27 ehk ~65 taala

leits
07.06.10, 10:58
Tra mul siiamaani kõik asjad. MGR ei ole ju sama mis rakeback eks. MGR on genetud rake?

Mis mulle kui mitte turna mängijale on parim lahendus punktide jaoks? Maha müüa 3.5$-1000 punkti ?

masterpuppet
07.06.10, 11:04
MGRist peaks selle peale maha minema $240 st siis rakebackist 240*0,27 ehk ~65 taala

Jesh. Ja reaalselt maksab antud fotokas eestis 3k. Seega punnide eest ikka eriti ei tasu asju osta. ainult siis, kui kuangi minema läheb.

leits
07.06.10, 11:04
Jesh. Ja reaalselt maksab antud fotokas eestis 3k. Seega punnide eest ikka eriti ei tasu asju osta. ainult siis, kui kuangi minema läheb.

Punktid maha ärida veits siteema kursiga 2+2s vms

Pahvak
07.06.10, 11:05
Jesh. Ja reaalselt maksab antud fotokas eestis 3k. Seega punnide eest ikka eriti ei tasu asju osta. ainult siis, kui kuangi minema läheb.

Seega sa maksid 65$ fotoka eest, mis on odavam kui Eestis või ma ajan midagi sassi?

masterpuppet
07.06.10, 12:15
Eesti poes maksab fotokas 3000 krooni. Nüüd hetkel maksin full tiltile fotoka eest 65$ oma rakest. Seega saan küll fotoka kasumlikult, kuid see Fee on nii suur, et ei tasu ostu ära. Pigem peaks ostma asju siis, kui enam FTP ei plaani mängida.

leits
07.06.10, 12:20
Eesti poes maksab fotokas 3000 krooni. Nüüd hetkel maksin full tiltile fotoka eest 65$ oma rakest. Seega saan küll fotoka kasumlikult, kuid see Fee on nii suur, et ei tasu ostu ära. Pigem peaks ostma asju siis, kui enam FTP ei plaani mängida.

ilmselt tolli maks tuleb ka juurde veel :D?

Oliverk
07.06.10, 12:25
Kui Usast saadetakse siis küll. Stars on õnneks kavalam ja neil ladu Inglismaal.

Käive pluss toll siis juurde jah. Põhimõtteliselt maksad kaamera kinni :D

Pahvak
07.06.10, 12:35
See käive+toll on miski ~20% otsa (enda mõne kogemuse põhjal)? Kui just sellist fotokat vaja, siis igati hea diil ju versus poest ostmisega? 65$+20% otsa ei tundu väga palju. Või ma unustan mingi lisatasu veel ära?

leits
07.06.10, 12:36
kas mitte nii polnd, ei käive 20% + toll mingi ~20%

vaata paar lk tagasi, rage kirjutas midagi nende tollide kohta

Oliverk
07.06.10, 12:36
20 prossa on väärtusest seega ümmarguselt vist 100 ameerika rubla kokku see pull.

Toll peaks 100-150 olema. Käive vist nüüd 20 prossu.

Pahvak
07.06.10, 12:40
20 prossa on väärtusest seega ümmarguselt vist 100 ameerika rubla kokku see pull.

Toll peaks 100-150 olema. Käive vist nüüd 29 prossu.

Aaa jaja. Kauba väärtus pole 65$, vaid 240$. Nüüd saan aru. Samas kas see fotokas tuleb USAst või euroopast? Kust nad FTP euroopa poe asju saadavad. Keegi teab?

leits
07.06.10, 12:58
Ma olen kõik asjad saanud usast. Ka euroopa tehnika

Rage
07.06.10, 13:14
tra kuradi fail.. ma tellisin mingi hunniku pusasid ja särke ja muud sitta ühe laksuga.. raudselt toll hakkab hädaldama ja kühin veel selle eest pappi välja..

alles peale tellimise nupu litsumist tuli pähe, et oleks võinud kahes osas tellida vms..

leits
07.06.10, 13:17
kellelgi mingit soovitus punktide kohta? Atm 65k koos. Koguda migi 200k ära ja ärida maha 2+2 kaudu, turna tiketeid (tra ei biidi neid väga ja ei viidsi mängida ka ilmselt), osta mingi elektroonika, mis eestis maha müüa vms?

taasver
07.06.10, 13:26
mismõttes 2+2 kaudu ärida?

leits
07.06.10, 13:33
mismõttes 2+2 kaudu ärida?

3,5$-1000 punkti saab müüa. 3,2-3,5$ seal vahel see hind kõigub, suht pask puntki väärtust tuleb aga noh ..

Aga kui endal midgai vaja pole, siis abiks ikka

low-flow
07.06.10, 14:47
3,5$-1000 punkti saab müüa. 3,2-3,5$ seal vahel see hind kõigub, suht pask puntki väärtust tuleb aga noh ..

Aga kui endal midgai vaja pole, siis abiks ikka

Kuidas punktide ülekanne teisele kontole toimub muidu?

leits
07.06.10, 14:53
Kuidas punktide ülekanne teisele kontole toimub muidu?

see ei ole punktide ylekanne, sa tellid teise tyybi aadressile talle asju. tema shipib sulle raha ja annad tracking nr talle

Ghost0
07.06.10, 22:07
Mis kell uus päev hakkab FTP's eesti aja järgi? Mingi 6st hommikul või hiljem? Tahaks punktid täis saada, aga selline väss on peal rsk.

taasver
07.06.10, 22:10
7.00

Pahvak
08.06.10, 15:05
Ma mõtlen nii, et kui ma vastumeelse mängimisega ühe NL100 buy-ini iga kuu ära kingin, siis pole neist punktidest midagi kasu.

kardaanirist
08.06.10, 21:08
keegi teab, kas step 2 ticketiga reaalselt full tildis midagi teha saab? ühtegi sng'd ei ole ju sellise buy-iniga (8.7$) va. siis järgmine step sng.

samuti, vaatasin, et nt. on olemas 12 doltsised sng'd ja sinna saab ka ticketiga registreerida, aga 12$ väärtuses ticketit pole ju!? step 2 on 8,7$ väärtuses ja step 3 24$ väärtuses..

$$$
08.06.10, 21:43
step 2 ticketiga saabki ainult stepe mängida, step 3 ga saab teisi turnasid ka ;) .

yolpa
09.06.10, 09:35
ftps on min cashout 50$?

Rage
09.06.10, 09:37
emm.. kas ta mitte $100 ei olnud

yolpa
09.06.10, 09:50
deem järjest hullemaks läheb, eile leidsin kontolt mõned sendid ja ehitasin end juba 34$ peale nende super turbo HU sng-dega, tahaks sealt välja võtta seda pappi.

Rage
09.06.10, 10:01
deem järjest hullemaks läheb, eile leidsin kontolt mõned sendid ja ehitasin end juba 34$ peale nende super turbo HU sng-dega, tahaks sealt välja võtta seda pappi.
einoh.. mis valu see paar taala välja võtta on.. parem hoia sees ja kasvata korralik BR... ja sealt siis kanna kopikad välja -> ATM -> titties

Pahvak
09.06.10, 10:46
deem järjest hullemaks läheb, eile leidsin kontolt mõned sendid ja ehitasin end juba 34$ peale nende super turbo HU sng-dega, tahaks sealt välja võtta seda pappi.

Võid ju alati flippata 2x.

Cypher0
09.06.10, 12:23
$50 on ikka min cashout.

yolpa
09.06.10, 12:34
jh, ajasin üle 50-ne kokku omale, aga ei jaga biiti kuidas saaksin mb-sse kanda? Nii palju kui mina seal nendest õpetustest aru sain, et ma vist pean olema teinud läbi MB sinna depo, aga ma tegin sinna kunagi läbi SEB, ehk siis saan ka ainult läbi sebi välja võtta? ja local bank min on 100$, ehk siis kas keegi ei taha mulle abi osutada? pm!

Rage
09.06.10, 12:41
no ega muud moodi sa välja kanda ei saa, kui pead enne läbi MB sinna depo tegema.. vot see $100 teadmine oligi mul meeles otse panka kandmisest:-)

yolpa
09.06.10, 12:54
keegi võiks ftp to stars teha transferi muga

Rage
09.06.10, 13:04
keegi võiks ftp to stars teha transferi muga
ma võin teha.. PMi

yolpa
09.06.10, 13:18
ma võin teha.. PMi

vaata siis pmi kah:)

variatsioon
09.06.10, 13:49
PS tableninja ei tööta FTPis jh?
mis oleks parim tasuta script multitablemiseks tildis?

Madis Very
09.06.10, 14:52
FT jaoks on teine TN.

variatsioon
09.06.10, 15:05
FT jaoks on teine TN.
kas ma saan kuidagi vahetada PS TN -> FTP TN vastu?

kilu6
09.06.10, 16:01
kas ma saan kuidagi vahetada PS TN -> FTP TN vastu?

Ei.
Kaks eri programmi on need.

kilu6
09.06.10, 16:25
Väike statistika:
http://www.pokertableratings.com/top-countries-week

Tuleb välja, et keskmine mängija Fulltilti ja Party pokkeri peale kokku mängib nädalas 300 kätt ja kaotab $10 (kuna see on keskmine, siis see $10 on nädala rake).

Keskmine ameeriklane lisaks kaotab veel $10 dollarit nädalas lisaks rakele.

Eestlaste top 50 (5004 eestlast üldse)

Koht / screenname/ Poker site/ total / käte arv
1. bukkwild Full Tilt Poker $205,170 80,194
2. Anssi Vari Full Tilt Poker $120,425 35,568
3. Ajuvaba Full Tilt Poker $112,845 889,478
4. ok2aa Full Tilt Poker $80,727 468,723
5. talv Full Tilt Poker $58,129 290,113
6. GotBluffing Full Tilt Poker $57,288 220,966
7. OmadJoped Full Tilt Poker $44,706 313,702
8. Bankir1987 Full Tilt Poker $36,444 561,642
9. Luigi9887 Full Tilt Poker $31,432 461,014
10. hookuspookus Full Tilt Poker $30,249 269,975
11. Maria84 Full Tilt Poker $25,369 298,601
12. d0zer4lyf Full Tilt Poker $24,672 666,654
13. vMario Full Tilt Poker $22,909 226,532
14. zutnop Full Tilt Poker $22,585 511,473
15. ducksfull777 Full Tilt Poker $15,704 11,499
16. Bugaga Full Tilt Poker $15,520 413,349
17. ILoveKetlin PartyPoker $15,493 257,507
18. PokerQube Full Tilt Poker $11,671 187,552
19. UrNailed Full Tilt Poker $11,262 101,821
20. Pokerkunn Full Tilt Poker $10,581 427,520
21. tsembe Full Tilt Poker $10,223 457,212
22. FluweoB Full Tilt Poker $10,053 566,466
23. Codecci Full Tilt Poker $9,768 23,245
24. northernwin1 PartyPoker $8,316 159,378
25. skelletor x Full Tilt Poker $7,566 68,412
26. Codecci PartyPoker $6,654 8,112
27. bugoga_ PartyPoker $5,883 167,797
28. moneybo Full Tilt Poker $5,543 453,087
29. keeduvorst Full Tilt Poker $5,267 131,367
30. Kaitz20 Full Tilt Poker $5,226 198,652
31. leits Full Tilt Poker $5,028 194,515
32. Wulfs Full Tilt Poker $5,002 63,680
33. joegamble2k4 PartyPoker $4,920 34,127
34. HitTheDeck-EST Full Tilt Poker $4,887 65,450
35. CapStainless Full Tilt Poker $4,578 379,428
36. Mammukas Full Tilt Poker $4,502 274,297
37. speedyDest Full Tilt Poker $4,081 91,238
38. Narvapok Full Tilt Poker $4,058 629,224
39. seregaxx1 Full Tilt Poker $4,026 21,894
40. KristinaJe Full Tilt Poker $4,019 92,022
41. andres13244 Full Tilt Poker $3,885 427,313
42. xPeepx Full Tilt Poker $3,834 21,772
43. Juurvili Full Tilt Poker $3,673 114,796
44. donovon john Full Tilt Poker $3,158 180,449
45. sirPriit Full Tilt Poker $3,055 491,945
46. tups123 PartyPoker $2,887 13,963
47. pro100tilt Full Tilt Poker $2,866 99,691
48. Pokkerivana Full Tilt Poker $2,726 73,933
49. jutsats Full Tilt Poker $2,713 1,850
50. k2rbes Full Tilt Poker $2,561 459,500

leits
09.06.10, 23:22
wtf ftp n2itab et ainult 5 nl100 lauda, wat?
kontrollisin filtrid üle .. peab n2itama neid laudu aga wtf nii v2he laudu. aga ma olen ise ka atm mingi 7 lauas??

http://www.upload.ee/image/627207/wat.png

kilu6
09.06.10, 23:32
Show full tables [ ]?

leits
09.06.10, 23:33
omg :( TY

variatsioon
09.06.10, 23:34
wtf ftp n2itab et ainult 5 nl100 lauda, wat?
kontrollisin filtrid üle .. peab n2itama neid laudu aga wtf nii v2he laudu. aga ma olen ise ka atm mingi 7 lauas??

http://www.upload.ee/image/627207/wat.png

võta advance filers maha

Mrt1989
10.06.10, 21:42
Keegi hea inimene saaks aidata fulltildist raha välja võtta ? Teeks transferi.

kardaanirist
10.06.10, 21:45
Keegi hea inimene saaks aidata fulltildist raha välja võtta ? Teeks transferi.

ei ole võimalik. just proovisin paar päeva tagasi sõbra raha enda kaudu välja võtta. saadeti kiri, et see ei ole lubatud ja et palun saatke talle raha tagasi, kui ei kavatse rahalaudadesse selle rahaga istuda.

Mrt1989
10.06.10, 21:46
No siis pole tõesti midagi teha , kandsin Master Cardiga sissa aga sinna ei saa välja makset teha . Oi jah

inward
10.06.10, 22:01
Kes see bukkwild on ja mingi hack oli või misasja, et ta lambist 100k üles ronis ? :D
Ei ikka top eesti tüübid päris kõvasti klotsi tasku pistnud. Võimas.

kardaanirist
10.06.10, 22:26
imo. oli sellega mingi selline teema, et kellelgi oli probleem tildiga ja hakkas kõrgetes HU laudades 5k-10k openshovema ATC. sellest sai oma noosi ka bukkwild. parandage kui eksin.

nikitheone
10.06.10, 22:26
pole kindel, kas oli tilt või hackitud.

kardaanirist
10.06.10, 23:32
imo lahendati see teema ära ja see, et ta kasutaja hackiti oli vale. aga ei anna pead.

nikitheone
11.06.10, 09:39
2+2'st küll mingit kindlat infot ei saa - http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/wtf-livb112-doing-apart-burning-money-we-speak-642893/index16.html

alaska
11.06.10, 12:12
imo lahendati see teema ära ja see, et ta kasutaja hackiti oli vale. aga ei anna pead.

Minu mäletamist mööda andis full tilt livb selle häkkimise eest kompensatsiooniks 10K boonuse vabastamiseks, ma ei usu, et nad selliseid liigutusi teeks, kui nad kahtleks, kas on häkitud või mitte.

nikitheone
11.06.10, 13:42
link?

Mardoon
11.06.10, 17:13
mis päeviti te raketherakest tavaliselt rakebacki saate? peaks ju reedeti olema?

leits
11.06.10, 17:15
Aega on veel, tuleb 7-8 vahel

flipmachine
11.06.10, 17:39
Ei jaksa kõike läbi lugeda. Kas oli mingi võimalus, kuidas FTP.sid kulutada nii ,et rakebackist midagi maha läheks ?

Kaarelman
11.06.10, 17:43
Üritan FTP raha otse panka kanda aga ei sa sellest IBAN ist aru keegi oskab aidata mis sinna kirjutada alguses on EE aga mis edasi seal veel 3 väikest kasti ja 1 suur kast??

taasver
11.06.10, 18:02
Panga kodukalt peaks selle nri saama

pkmarek
12.06.10, 02:10
iban koodiga oli vist see asi et tuli iban kalkulaatorisse oma konto nr lüüa ja siis arvutab sulle iban koodi... kasuta otsingut: "panga nimi + IBAN kalkulaator" neti otsingusse ja peaks tulema

farik666
17.06.10, 19:31
Kas Full tilti poest sai ka boonuseid osta...mäletan nagu et sai, aga praegu ei leia.. ??

OuMaiGaad
17.06.10, 19:37
medalite eest saab aga ftp eest minu teada ei saa

leits
17.06.10, 19:55
web pagelt saad mitte otse ftp poest
e:
my bad .. lugesin valesti .. amedalite eest obv

Rage
17.06.10, 20:08
web pagelt saad mitte otse ftp poest
wat? kusmiskuidas.. ma ka siiani teadsin, et ainult medalite eest..

farik666
17.06.10, 22:34
ot mis medalite?? andke mingit linki plz..

atsetoon
18.06.10, 00:08
ot mis medalite?? andke mingit linki plz..

https://my.fulltiltpoker.com/my-promotions/ironman/index.php

low-flow
18.06.10, 13:23
Tellisin 2 särki ja nokamütsi. Müts on tehtud Hiinas, üks särk Haitil ja teine Nicaraguas. :D Kuu ajaga jõudsid kohale ja tolli polnud. Riided on üldjuhul väljanägemiselt 1 number suuremad kui Eestis või Euroopas toodetud sama suurusega riided, aga pesus tõmbavad natuke kokku ka.

atsetoon
27.06.10, 02:07
oskad u. öelda, palju rakebacki kaotasid?

ristijeesus
27.06.10, 06:55
FT arvestab $.0135 punkt ehk $1.35 1,000 FPP kohta.

low-flow
27.06.10, 11:50
Täpselt nii, 1.35 taala iga 1000 kulutatud punkti pealt. See valem on alati laias laastus paika pidanud ükskõik mis viisil punkte kulutanud olen.

Firzen
29.06.10, 21:59
Täpselt nii, 1.35 taala iga 1000 kulutatud punkti pealt. See valem on alati laias laastus paika pidanud ükskõik mis viisil punkte kulutanud olen.

kas see on 1.35$ rakebacki või rake?

Rage
29.06.10, 22:00
kas see on 1.35$ rakebacki või rake?
rakeback..

flipmachine
30.06.10, 21:04
Mõtlesin,et telliks paar valget 1500p särki Ft-st..aga kui selle peale vajutan viib automaatselt mingite 2500p särkide juurde. Kas neid valgeid särke Eestisse ei saadeta ?

5lehte
30.06.10, 22:53
Varem sai. Särk ise oli parema kvaliteediga kui starsi oma.

raunsz
01.07.10, 15:09
Kas mõnedel turkade ticketidel on tõesti expiry aeg 10 aastat või ma näen valesti? :D

Mida veel mõistlikku teha FTP punktidega? Natuke üle 7k neid.

***
Starsis saab 3x depot teha 600 taala eest nagu ja siis boonus lahti hoorata? Kas FTPs sama või kehtib ainult esimene sissemakse? (Sry veits debiiline küsimus, aga noh mine sea tea)

BuildUp
02.07.10, 00:00
Tra ma ei saa aru..nüüd see mid year bonuse värk peaks läbi olema ja mul peaks 2 kuud vähemalt boonus pappi olema, aga mitte kusagilt ei näita seda. Keegi oskab midagi kommenteerida?

flipmachine
02.07.10, 00:08
Starsis saab 3x depot teha 600 taala eest nagu ja siis boonus lahti hoorata? Kas FTPs sama või kehtib ainult esimene sissemakse? (Sry veits debiiline küsimus, aga noh mine sea tea)

Esimene kehtib, juppide kaupa ei saa.

Ghost0
02.07.10, 00:14
Tra ma ei saa aru..nüüd see mid year bonuse värk peaks läbi olema ja mul peaks 2 kuud vähemalt boonus pappi olema, aga mitte kusagilt ei näita seda. Keegi oskab midagi kommenteerida?
Juunis mängisid ennast ikka vähemalt bronze levelile?
Netis ironmani lehel ei kuva seda boonust? lobbys seda ei näitagi vist...

ment52
02.07.10, 00:36
Tra ma ei saa aru..nüüd see mid year bonuse värk peaks läbi olema ja mul peaks 2 kuud vähemalt boonus pappi olema, aga mitte kusagilt ei näita seda. Keegi oskab midagi kommenteerida?

http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/ironbonus.png

BuildUp
02.07.10, 00:42
...ning just see osa tekstist ongi see, mis mul sealt vahelt puudub.:frown:

ment52
02.07.10, 00:46
Kui sa juunikuus mingit levelit ei teinud siis ei saa.

BuildUp
02.07.10, 01:52
Kui sa juunikuus mingit levelit ei teinud siis ei saa.

A siis selge, no faking geenius, omad vitsad peksavad, kui reegleid ei viitsi läbi lugeda.:frown::mad:

atsetoon
02.07.10, 07:54
elektroonikat tellides tuleb tolliga pahandusi?

Tigrano
02.07.10, 09:40
elektroonikat tellides tuleb tolliga pahandusi?

Huvitav mille põhjal hind kindlaks tehakse, kui arvet kaasas pole. Mul kõik asjad nüüd ära tollitud, mitte FTP tellitud, isegi amazonaze raamatud 600 eegune ost. Paistab, et kõik tollitakse aga kuidas pokkeri stuffiga on ei tea.

Godspeed_EJ
02.07.10, 09:49
Huvitav mille põhjal hind kindlaks tehakse, kui arvet kaasas pole.

Mina pidin küsima FT-st arve, enne kaupa ei väljastatud.

Tigrano
02.07.10, 09:52
Mina pidin küsima FT-st arve, enne kaupa ei väljastatud.

Jeah ju siis tollivad ka need asjad ära, kui juba mingi 600 eegune raamatute tellimus ära tolliti :mad:

Godspeed_EJ
02.07.10, 10:01
Jeah ju siis tollivad ka need asjad ära, kui juba mingi 600 eegune raamatute tellimus ära tolliti :mad:

Njah, samas tundub, et nad tollivad suht randomilt asju.

Viimati tellisin naisele amazonist DVD boxi, saadetise peale oli väärtus (87£) ilusti ära märgitud. Sain paki kohe kätte ilma tollita.
Enne seda USAst tellimus, millel ka väärtus pakil märgitud ja sain ilma jamamiseta kätte.

Päris täpselt ei saagi aru, mille alusel nad tegutsevad seal

Rage
02.07.10, 10:06
A siis selge, no faking geenius, omad vitsad peksavad, kui reegleid ei viitsi läbi lugeda.:frown::mad:
yeahh.. mul läks eelmine aasta saamoodi asi kaotsi.. ei teadnud et detsembris peab ka mingi leveli tegema.. ca $300+ taala jäi saamata..

Oliverk
02.07.10, 12:17
Njah, samas tundub, et nad tollivad suht randomilt asju.

Viimati tellisin naisele amazonist DVD boxi, saadetise peale oli väärtus (87£) ilusti ära märgitud. Sain paki kohe kätte ilma tollita.
Enne seda USAst tellimus, millel ka väärtus pakil märgitud ja sain ilma jamamiseta kätte.

Päris täpselt ei saagi aru, mille alusel nad tegutsevad seal

Kui hind naelades siis järelt Inglismaalt. Ja kuna see Eurosojuusis siis ei ole ka loomulikult tollimaksu. Ainult Eurost väljaspoolt on.

Pahvak
02.07.10, 12:22
Mul tulid Hiinast 1000$ rulluisud ja tolli ei küsitud. Luckbox.

hoss23
02.07.10, 12:32
Mul tulid Hiinast 1000$ rulluisud ja tolli ei küsitud. Luckbox.

kas need on iseuisutavad jah?

noname
02.07.10, 13:24
kas need on iseuisutavad jah?

irw.
Sellise hinna eest peaksid vist küll iseuisutavad olema:biggrin:

atsetoon
02.07.10, 14:31
tiislid obv :D

LuuK
02.07.10, 19:05
Mul tulid Hiinast 1000$ rulluisud ja tolli ei küsitud. Luckbox.

Mis tasemel tegeled?

mislinn
03.07.10, 13:27
Kas kuskil on olemas fpp kalkulaatorit? tahaks umbkautselt teada, et mitu kätt peaks päevas mängima nl25, et 1k fpp-d saada...seoses selle tulevase rush pokeri promoga.

ristijeesus
03.07.10, 14:28
Umbkaudselt rohkem kui 10000 kätt.

Ghost0
03.07.10, 14:40
umbes 7000-8000 kätt läheks mul NL25. Mingi 16/14 stiilis mängides....

ristijeesus
03.07.10, 14:52
Ärgem unustagem milline nitiring rush on ja punktid tulevad seal märksa vaevalisemalt.

low-flow
03.07.10, 15:08
Tegin kerged kalkulatsioonid ja seoses tulevase rush promoga on 1000 punkti päevas mängides kaudne rakeback 80-90%. Krt, rushist ei tea kottigi, aga no nii kuldset võimalust ei saa vist kasutamata jätta...peab proovima ju.

raunsz
03.07.10, 20:24
Väike küs, märkasin sellist ticketit.
Kuhu täpsemalt regada sellega - seda ei leidndud. Googeldasin ka isegi. :D

Mis turkale regada sellega sis?
http://www.upload.ee/image/668519/ME_Race.JPG

nomerlot
03.07.10, 20:36
Väike küs, märkasin sellist ticketit.
Kuhu täpsemalt regada sellega - seda ei leidndud. Googeldasin ka isegi. :D

Mis turkale regada sellega sis?
http://www.upload.ee/image/668519/ME_Race.JPG

ma ka korra vaatasin, ega polegi kusagile regada.

raunsz
03.07.10, 21:16
Siis on poh ka, pole väga freeroller.

Mida oleks kõige kasulikum teha ikkagi FTP punktidega?
satakad? shop? midagi veel?

Tahaks boonust hoorata rsk, kui oleks mida hoorata. :D

nikitheone
03.07.10, 21:26
oota kuni lahkud ftp'st ja siis alles telli midagi, et mitte kaotada rb

leits
04.07.10, 10:59
ma tellisin ftp stringid

raunsz
05.07.10, 14:31
nädal aega juba ei ole ühtegi rakebacki dollarit üle tulnud lehel, teil sama jama?

rrrr
05.07.10, 14:42
nädal aega juba ei ole ühtegi rakebacki dollarit üle tulnud lehel, teil sama jama?

Ei ole tõesti. FTRB. Mul kiiret pole.

pkmarek
05.07.10, 15:47
ise liitusin pokerstrategy alt, ka sealt eelmine reede ei tulnud rakebacki (seal makstakse tavaliselt iga reede välja FTP kontole)

hoss23
05.07.10, 17:06
ise liitusin pokerstrategy alt, ka sealt eelmine reede ei tulnud rakebacki (seal makstakse tavaliselt iga reede välja FTP kontole)

huvitav jah. endal tehtud raketherake kaudu ja sealt küll tuli rakebacki (ka siis kord nädalas reedeti) aga summa oli kole väike.

inward
05.07.10, 21:07
nädal aega juba ei ole ühtegi rakebacki dollarit üle tulnud lehel, teil sama jama?

Jep, nüüd pidi automaatselt tulema iga reede. Võibolla mingi teatud piir peab ka tehtud olema, et nad kannaksid vms...

vaenekala
05.07.10, 21:28
We would like to inform you that from the 1st of July, 2010 rakeback will be automatically transferred into your Full Tilt Poker account on weekly basis. Therefore, cash out option at FullTiltRakeback.com will be removed.

All of the information regarding this change at FullTiltrakeback.com will be updated within the next week. FTRB VIP players will be contacted shortly.

If you have any further questions feel free to contact us.

Regards,
FullTiltRakeback.com Support

Pahvak
06.07.10, 08:02
kas need on iseuisutavad jah?


Mis tasemel tegeled?

Isa on mul pigem tõsine harrastaja (enamik võistluseid suvel teeb kaasa jne) ja tema tasemel on enamikul sellises hinnaklassis uisk. Ma ise veeren ka vaikselt ringi, aga miski 3-4x odavamatega.

Täpselt sellised. 110mm rattad.
http://www.bont.com/products/boots/vaypor/images/2010-zero-vaypor.jpg

taasver
06.07.10, 12:46
Palju NL50s 50k käe peale rake maksaks umbes? FR

zuckerman286
06.07.10, 12:48
pole FT-s mänginud kaua aega. Tahtsin seoses selle Balti telepromotsiooniga üle pika aja sisselogida ja mõistetavalt pakub võimaluse (kuna pole ammu kasutanud klienti) uuenduse allatirida. See aga ei hakka tulema, kui "jah" valida. Kas see on mingi hetkeline jama või seotud kuidagi hasardi seaduse rakendumisega ja viisiga, kuidas klient FT veebiga suhtleb?

Rage
06.07.10, 12:58
pole FT-s mänginud kaua aega. Tahtsin seoses selle Balti telepromotsiooniga üle pika aja sisselogida ja mõistetavalt pakub võimaluse (kuna pole ammu kasutanud klienti) uuenduse allatirida. See aga ei hakka tulema, kui "jah" valida. Kas see on mingi hetkeline jama või seotud kuidagi hasardi seaduse rakendumisega ja viisiga, kuidas klient FT veebiga suhtleb?
DNSid peavad muudetud olema, muidu ei pääse downloadima uuendust

zuckerman286
06.07.10, 13:05
DNSid peavad muudetud olema, muidu ei pääse downloadima uuendust

kas saad linkida mingi juhendi, kuidas seda teha

low-flow
06.07.10, 13:07
Olin just väga hiljuti võrgus, kus DNS-id muutmata ja välja tuli FTP uuendus. Natuke kauem läks aega kui tavaliselt, aga täiesti edukalt sai all laaditud ja installitud. Samas kodulehele ei pääsenud, tuli EMTA kirje ette.




Palju NL50s 50k käe peale rake maksaks umbes? FR

NL50 FR 57116 kätt, rake makstud 1738 taala.

Rage
06.07.10, 13:10
kas saad linkida mingi juhendi, kuidas seda teha
miljon juhendit igalpool foorumis ja netis ja unibeti kodukal ja hotcoca blogis jne.. googles ka..

low-flow
06.07.10, 13:19
kas saad linkida mingi juhendi, kuidas seda teha

http://hotcocacola.blogspot.com/2010/03/dns-info.html

zuckerman286
06.07.10, 13:35
miljon juhendit igalpool foorumis ja netis ja unibeti kodukal ja hotcoca blogis jne.. googles ka..

coca blogist tõmbasin vista jaoks, worked like a charm

taasver
07.07.10, 22:46
Kas ironmani lehel peabki näitama not qualified jälle iga kuu? (eelmine kuu tegin ära)
http://www.upload.ee/image/675573/dddds.JPG

Cypher0
07.07.10, 22:55
See näitab jooksva kuu kohta, mis leveliks sa parasjagu oled qualified.

taasver
07.07.10, 23:57
Selge, tnx

hoss23
08.07.10, 11:17
Teadmiseks raffale!
Server läheb hooldusesse kl 13.00 meie aja järgi ja on taas üleval 90 mintsa pärast.

ranka
08.07.10, 13:29
seega kaks mintsa...

Cypher0
08.07.10, 14:04
Mis pull on, et nüüd peale seda uuendust ei näita enam lobbys palju laudades waiting listis inimesi on??

ristijeesus
08.07.10, 14:13
Ei näita jah rsk! No nahhui seda siis vaja teha oli?!

Cypher0
08.07.10, 14:17
Mingi uus süsteem, päris pull tundub. Pm saab kõikidesse waiting listidesse ennast korraga panna ja siis ära võtta kui laudu juba parasjagu on.

lenC
08.07.10, 14:18
nad oleks võind siis üldse w. listid ära kaotada :(

g00000se
08.07.10, 14:33
waiting listi saab vaadata paremalt poolt, seal kus players on.

PokerDevil
08.07.10, 15:00
Krdi idioodid on classic view ära kaotanud lobbyst.

Tarq666
08.07.10, 15:57
Krt ei lase nende kodulehele ligi. Nii väga tahaks teada, mida see ikoon(true poker player) mu nime juures endast kujutab.

tafka31
08.07.10, 16:21
Krt ei lase nende kodulehele ligi. Nii väga tahaks teada, mida see ikoon(true poker player) mu nime juures endast kujutab.

sama küsimus tekkis?

Godspeed_EJ
08.07.10, 16:23
just hate it

nomerlot
08.07.10, 16:55
krt, see waiting listi süsteem on täiesti fucked up!

raunsz
08.07.10, 17:00
krt, see waiting listi süsteem on täiesti fucked up!

Miks?

FTP üldse rigged. :D

Owner85
08.07.10, 17:12
krt, see waiting listi süsteem on täiesti fucked up!

täis saast jah

leits
08.07.10, 17:29
on j2lle millega harjuda augustis ..:D
omfg ma ei n2e mitu inimest waiting listis on, see kaotati äragi :S:S:S:S?

Cypher0
08.07.10, 17:48
Minu arust väga viis süsteem, aitab muidugi FT reigiveskid kiiremini jahvatama panna, aga mulle küll meeldis. Paned mingis lauas add to waiting list ja saad lasta panna ennast kohe kõikide sama limiidi laudade listi. Kui koht vabaneb, näed kohe ära palju laua VPIP ja Avg. pot jms on, et kas tahad lauda või mitte. Tavaliselt mul teatud aegadel ilge kamm, et piisavalt laudu oleks, aga täna oli küll ülimalt mõnus grindida.

ok2aa
08.07.10, 17:49
kõik toimib ju ilusti, millest te aru ei saa?

-andres-
08.07.10, 17:51
Mugavam ka.

ristijeesus
08.07.10, 18:07
Paned mingis lauas add to waiting list ja saad lasta panna ennast kohe kõikide sama limiidi laudade listi.

See ei ole veel kõige parem variant. Kõigepealt soovitan hoopis teha ppf ja avr.pot järgi eelvalik ja lisada see favorite alla. Siis sealt klõpsata luubi peale ja siis searchi kastikeses panna vajalik linnuke limiidi ette ja vajutada search. Oletegi automaatselt kõikide nende favoriitlaudade ootenimekirjas.

leits
08.07.10, 18:11
oot aga manuaalselt ma ise ei saagi enam valida millisesse lauda panen end waitinglisti? ala kui see automated shit viskab mulle crappyd lauad vms? ma ei saa katsetada ka atm ma juulini b2nnitud

ristijeesus
08.07.10, 18:17
Saad ikka valida ja ka ühekaupa lisada.

leits
08.07.10, 18:40
Aga seda waiting listi asja enam ei n2e, et ma n2eksin kohe lobbyst mitu vanti waiting listis on?

ristijeesus
08.07.10, 18:41
See on jah kadunud. Pead waiting listi peale klõpsama ja alles siis näed.

PokerDevil
08.07.10, 18:41
On raske ise testida?

leits
08.07.10, 19:00
On raske ise testida?

sest nagu ma mainisin olen juuli lopuni banned ja ei saa .. jeez?

ranka
08.07.10, 23:29
Uus süsteem tunduvalt parem kui vana aga alati on miskid old school vennad, kes hakkavad mõttetult vinguma ning ei suuda muutustega harjuda.

ranka
08.07.10, 23:30
oot aga manuaalselt ma ise ei saagi enam valida millisesse lauda panen end waitinglisti? ala kui see automated shit viskab mulle crappyd lauad vms? ma ei saa katsetada ka atm ma juulini b2nnitud

KÕIKE SAAD TEHA NAGU VANASTI AGA NÜÜD ON LISAVLAIKUD, ET VÕID KA KÕIKIDESSE KORRAGA PANNA.

Rage
08.07.10, 23:35
esialgu tundus ebamugav süsteem.. ja suutsin kuidagi mingi madala VPIP'ga laudu valida.. aga lõpuks nagu toimib ka... tundub et jaotab fishe veidi ühtlasemalt laudade peale laiali.. nood ei jaga ju suurt matsu välja mis statidega lauda istuda.. aga kindlasti meeldib neile süsteem, et saavad suht kohe maha istuda ja hakkavad seda waitinglisti teemat kasutama..

g00000se
08.07.10, 23:43
Mulle hakkas räigelt meeldima see süsteem. Lauad saab hetkega lahti ja jummala korralikud ka. Paned kõik enda käe järgi ära ja automaatselt otsib sobivaid laudu. Super

low-flow
09.07.10, 00:17
Ei näe mitte midagi halba uues süsteemis, lihtsalt lisavariant vanaga võrreldes juures.

Tylos
09.07.10, 03:15
Kellelgi veel ftp maas v6i olen ma ainuke kes raha kaotamas?

Marks111
09.07.10, 03:21
FTP maas jah just kui tuli isu tornasi teha ja nüüd peab vaatama mis edasi saab

Potsataja
09.07.10, 06:43
Juba 3,5H maas siis ?

raunsz
09.07.10, 12:55
Affiliate Username: pokernews2
Player ID: raunsx
Date and Time: 2010-07-09 06:14:52
Transfer Number: A2PAE5124CAB
Amount: $32.99 (USD)

Status: APPROVED
oskab keegi öelda, mille eest see?

lenC
09.07.10, 12:58
rb?

flipmachine
09.07.10, 13:06
rakeback jah

Potsataja
09.07.10, 13:17
Affiliate Username: pokernews2
Player ID: raunsx
Date and Time: 2010-07-09 06:14:52
Transfer Number: A2PAE5124CAB
Amount: $32.99 (USD)

Status: APPROVED
oskab keegi öelda, mille eest see?

Nice, toredad koomikud ikka seal koos. Selle kuu esimese nädala eest said kantud aga eelmise kuu eest ei ole sentigi tulnud.

inward
09.07.10, 13:20
Nice, toredad koomikud ikka seal koos. Selle kuu esimese nädala eest said kantud aga eelmise kuu eest ei ole sentigi tulnud.

Eelm. kuu eest pead/saad ise väljamakse tegema/teha oma rb saidi kaudu.

raunsz
09.07.10, 13:42
Eelm. kuu eest pead/saad ise väljamakse tegema/teha oma rb saidi kaudu.

Eem lugesin sealt, et nad ise peaksid maksma.

Imelik selle kuu maksnud ära, eelmist pole. :D

Godspeed_EJ
09.07.10, 13:59
Eem lugesin sealt, et nad ise peaksid maksma.

Imelik selle kuu maksnud ära, eelmist pole. :D

Sa pole ainuke. Ma sain ka täna mingi X summa, samas enamus seisab FTRB kontol ja väljamakse võimalust enam pole.

Cypher0
09.07.10, 14:09
Eelmine kuu kogutud rakebacki peab saama kuidagi ise välja kanda, seda nad enam ise ei kanna.

raunsz
09.07.10, 14:14
kui keegi oskab välja kanda, siis palun öelge kuidas seda teha.

tänan!

Godspeed_EJ
09.07.10, 14:35
FTRB lehel näitab, et homme on 2000$ added. Regada ei lase ja praegu pole kedagi listis. Bug?

ristijeesus
09.07.10, 14:38
Ei lasknud mul ka regada.

Godspeed_EJ
09.07.10, 17:30
kui keegi oskab välja kanda, siis palun öelge kuidas seda teha.

tänan!

FTRB-st tuli selline vastus:

We will pay it later on this month to all players.

con
09.07.10, 21:05
full tildis korralik account, esimese asjana deposit tehtud jne. tänaseks seis juba nii hea, et tahaks raha sealt välja võtta pisut aga cashier sellist võimalust mulle ei paku.
Googlest lugesin, et tuleb kuskile supporti kiri saata vm. päris huupi ma siiski ei taha midagi saata ja lolli muljet jätta.
niisiis kuidas käib see nn. "account validate" või mis iganes protsess mis on vaja läbida. raha tahan kanda MoneyBookers accoundile.

Godspeed_EJ
09.07.10, 21:09
full tildis korralik account, esimese asjana deposit tehtud jne. tänaseks seis juba nii hea, et tahaks raha sealt välja võtta pisut aga cashier sellist võimalust mulle ei paku.
Googlest lugesin, et tuleb kuskile supporti kiri saata vm. päris huupi ma siiski ei taha midagi saata ja lolli muljet jätta.
niisiis kuidas käib see nn. "account validate" või mis iganes protsess mis on vaja läbida. raha tahan kanda MoneyBookers accoundile.

Saad kanda ainult sinna kust tegid esialgse depositi. Kui deposit SEB/SWED, siis ainult sinna, kuni oled MBst depositi teinud. Piisab ka sümboolsest summast.

raunsz
09.07.10, 21:17
full tildis korralik account, esimese asjana deposit tehtud jne. tänaseks seis juba nii hea, et tahaks raha sealt välja võtta pisut aga cashier sellist võimalust mulle ei paku.
Googlest lugesin, et tuleb kuskile supporti kiri saata vm. päris huupi ma siiski ei taha midagi saata ja lolli muljet jätta.
niisiis kuidas käib see nn. "account validate" või mis iganes protsess mis on vaja läbida. raha tahan kanda MoneyBookers accoundile.

Kui hätta jääd, võta ühendust. Mul oli kunagi samasugune probleem.

atsetoon
09.07.10, 21:41
kanna MB-st mingi imeväike summa Tilti, siis saad sealt tagasi ka kanda.

pkmarek
10.07.10, 00:42
Kas ma olen ainuke kes varvab et FTP uus waitinglist on Nutsi lähedane?

g00000se
10.07.10, 00:45
Kas ma olen ainuke kes varvab et FTP uus waitinglist on Nutsi lähedane?

Parim update ever! Minutiga hunnik laudu lahti ja fishid jagab ka ilusti laudade vahel ära :D

inward
10.07.10, 01:16
Eks ta nii ole, et nüüd lihtsalt laksid kõikidesse laudadesse waitingusse, mis üleval ja siis pärast hakkad vaatama, kuhu tasub istuda selleks ajaks, kui koha saad.

noname
10.07.10, 19:30
Suht hea on jah see uus waiting list süsteem.
saaks nüüd selle Rakebacki jama ka korda vms:)

inward
11.07.10, 03:33
Tra need T tähed ajavad närvi, või ma ei tea mille peale ma pidevalt kogemata vajutan ja viskab FT lingi lahti koguaeg.