PDA

View Full Version : FullTilt - probleemid ja küsimused



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

arvamusliider
10.12.08, 17:58
Full Tilt Pokkeritoa Info:

Full Tilt Rakeback: 27%
Deposiitboonus: $600
Kvalifitseeru: SIIN (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt)
Kui konto juba olemas siis saada kiri rakeback (at) pokkeriprod.com

Rohkem infot FTP kohta ››› (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-FullTilt)

Lisatud ranka poolt.
===========================
Originaalpostitus:

Põhiküsimus seisnebki, kas FTP punktid kulutada...
1. ...kohalikus poes (kehv valik, üldiselt esmeid/hilpe FTP logoga ei tahaks).
2. ...turniiri osavõtumaksudeks (enamjaolt sateliidid).

Endale tundub, et elektroonika ja uus chipikohver ning CR pääse oleks normaalsed valikud. Kinlasti tasub ka suurtele sateliitidele panustada.

Ise arvutanud veel ei ole, aga äkki keegi teab, mitu % rakebackist FTP punktid moodustavad (ilmselt imeväikese :()?
Ja selle tahaks ka kähku ära küsida, et ega need punktid ei aegu mingi aja tagant?

Kuidas teha VISA pildikaarti?


SEB kliendile ehk Kuidas kanda Full Tilt Pokerist raha välja:

1. Logi sisse SEB internetipanka
2. Vali Tooted/Teenused menüüst alajaotus Kaardid
3. Kliki 'Kaardi tellimine.'
4. Kliki 'Kaartide nimekiri.'
5. Otsi üles PILDIKAART deebetkaart ja kliki 'Alusta tellimist.'
6. Lisa/muuda lahtrites oma andmed, vali limiidid, soovi korral kaardi peale minev pilt ja kontor, kuhu kaart saadetakse.
7. Kliki 'Järgmisele leheküljele' ja saada tellimus ära.
8. Oota kuni 5 tööpäeva (Tallinn) või kuni 10 tööpäeva (ülejäänud Eesti), ja too oma kaart ära.
9. Logi sisse Full Tilt Pokerisse.
10. Vali Cashier ja Make A Deposit.
11. Vali 'Add A New Deposit Option' ja VISA ning 'Deposit Now'.
12. Sisesta kõige ülemisse lahtrisse kaardi ees olev 16-kohaline kood, järgmisesse kaardi taga olev 3-kohaline kood, siis vali rippmenüüst oma kaardi kehtivusaja lõpp (ka selle leiad kaardilt), ning sisesta summa, soovitavalt $10.
13. Kliki Deposit Now, kontrolli andmed ja confirmi.
14. Kui sissemakse on tehtud, vali Cashier ja Withdraw, seal peaks nüüd olema avanenud valik selle sama kaardi näol.
15. Sisesta veelkord kehtivusaja lõpp ning soovitav summa ning kliki 'Continue.'
16. Kontrolli andmed ning kliki 'Confirm Withdrawal', raha peaks laekuma kahe tööpäevaga.
17. Profit.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQg7qh1kfvGMJARYeeU1KZNTxEa3pICe FwtXBq9GNPE1oORFuJ4CA&t=1

ranka
10.12.08, 19:27
Ise ei ole FTP-s mänginud aga kõrva on jäänud, et FTP punktid täielik trash pidi olema võrreldes Starsi punnidega.

Kui jooksev rakeback kõrval, siis minu arvates on täiesti suva, kuidas sa nad ära kulutad - tellid plätusid või mängid turniire.

ment52
10.12.08, 20:13
1000 punkti = 5$. Samas lahutatakse nendega midagi ostes see väärtus MGRist maha ehk sa siiski maksad ostetud eseme eest 27% selle hinnast. Punktisatelliitide puhul see vist ei kehti, aga pead ei julge anda.

ranka
10.12.08, 21:29
Krt üritan, aga aru ei saa. Mis see MGR on?
Aga vähemalt ära ei aegu? Ja tellides juurde maksma ei pea?


Ma pole ka sellest täpselt aru saanud, kuna ise FTP-s ei mängi ning ei ole viitsinud võõrasse muresse nii põhjalikult laskuda. Aga minu arvates on MGR (rake manager?) ju see, et kui palju oled rake maksnud, mis on su rakeback% ning mitu $ saad tagasi (nagu Trios, kui vajutad Bank nuppu). Ja kui punktide eest asju tellid, siis sisuliselt võetakse ostetud asja hind su rakebackist maha?

jrgn hell
10.12.08, 22:46
ma kolsin towerisse ja panin oma närused punktid hakkama, miskiste suvaliste valgete tsärkide peale, et hea trennis higistada

Tisko
10.12.08, 23:00
Viimastes postitustes arutatut ma ei oska kommenteerida, jääb segaseks see teema... mida aga detailselt olen endale selgeks teinud, on see, mida punktid FTP turniirimängija jaoks tähendavad:

Sateliidid, kus sisseost on punktides ja auhinnad turniiridollarites/turniiritokenites, teevad ühe võidetud dollari hinnaks sõltuvalt satikast 206-221 punkti. Full Tilti on hakanud tekkima ka võimalusi mõnele suurele MTTle end otse punktidega sisse osta (double deuce, holiday 100K) ja sellisel puhul on kurss täpselt $1/200p (kui ei ole overlayd), kuid samas tuleb arvestada, et sisse ostes oled n.ö. automaatselt maksnud turniiri fee neist konverteeritud dollaritest. Segane jutt, igatahes turniire mängides võib arvestada umbes 200p väärtuseks dollari.

Kui nii kulutad kui ka teenid oma punkte turniire mängides, siis tähendab eelnev jutt seda, et punktide näol on lihtsalt tegemist mingi 3,3-3,5 protsendi lisarakebackiga ehk võid mõttes oma rakebacki ümmardada üle 30% :).

Pole olnud huvi FTP poest tellitava kauba hindu võrrelda, kuid arvamusliidri mini-näite näol tundub küll tegemist olevat halva diiliga (tunduvalt rohkem kui 200p dollari kohta?).

Segaseks jäi jutt poest tellimise ja rakebackist maha võtmise osas... see oleks väga uskumatu ja jabur. Punktid on ikka konkreetne valuuta mis on konkreetselt sinu käes ja kuidas sa neid kulutad ei tohiks midagi muud mõjutada.


Ei saa öelda, et 27% rakeback on väike, sest 73% läheb kaduma! Kui see ei "läheks kaduma", siis me ei saaks seda teemat üldsegi arutada, sest full tilti ei eksisteeriks, sest ta mitte ainuüksi ei jätaks kasumit teenimata vaid oleks suures kahjumis. Jah, võrreldes mõne muu toaga võib 27% tunduda väike rakeback, kuid õigem on vaadata asja nii, et hoopis full tildile läheb teatud juhtudel see 27% rakest kaduma, kuna leidub palju mängijaid, kes on piisavalt teadlikud ja suudavad selle summa neilt mitte-mängimise ähvardusel välja pressida ;).

ok2aa
10.12.08, 23:34
Rõõm kuulda, et punktid on ikka eraldiseisev rakeback. Aitäh põhjaliku vastuse eest.


Aga millest sõltub see, kas turniiril on late registrating või ei ole. Eile sain tünga, kui registreerisin väikse overlayga turniirile, aga mingi 10min tiksus mängijaid juurde.



puntkide eest tellides võetakse järgmisest rakebackist maha küll, mis kursiga, ei tea. 2p2 on kindlalt see kuskil ka arvutatud aga ei saa praegu otsida

Tisko
10.12.08, 23:51
puntkide eest tellides võetakse järgmisest rakebackist maha küll, mis kursiga, ei tea. 2p2 on kindlalt see kuskil ka arvutatud aga ei saa praegu otsida

wow.
polnud varem midagi selle kohta kuulnud. tead sa, kas äkki punktide eest turniiridele ostmisega võib siis äkki sama lugu olla?

late reg. - mulle tundub, et viimasel ajal on igal MTTl olnud late reg. mida mängind olen.

Tigrano
10.12.08, 23:59
Kas nüüd siis saadetakse Tildi poest asju eestisse ka, mingi aeg tagasi tahtsin tellida, siis öeldi, et sorry mees, sinna riiki ei saada me midagi ;D

ranka
11.12.08, 01:41
Eii viitisnud põhjalikumalt otsida aga lugege antud lingi teist kommentaari:

http://forumserver.twoplustwo.com/51/affiliates-rakeback/implications-rakeback-when-buying-ftp-store-292771/

ment52
11.12.08, 09:17
MGR on sinu genereeritud rake.

Toon näite oma andmetega.

Ma olen FTP-s maksnud 1600$ rake ja teeninud selle aja jooksul 12 000 punkti. Esimesel juhul, kui ma punkte ei kasuta, siis ma saan rakebackina 0.27*1600=432$.

Teisel juhul, kui ma aga ostaks poest mingi eseme, mis maksaks 12K punkti, siis arvutatakse mu MGRist maha 12*5=60$ (sest 1000 punkti hindab FTP 5$-le). Siis ma saan rakebackina 0.27*1540=415.8$ ning lisaks selle 60$ väärtusega eseme.

Seega teisel juhul, ma sain tagasi 475.8-432=43.8$ rohkem ehk ca 2.7% lisa rakebackile.

Selles ma pole kindel, kas punkte turniiridel kasutades see väärtus ka MGRist maha arvutatakse, aga tõenäoliselt see nii on.

ok2aa
11.12.08, 09:28
MGR on sinu genereeritud rake.

Toon näite oma andmetega.

Ma olen FTP-s maksnud 1600$ rake ja teeninud selle aja jooksul 12 000 punkti. Esimesel juhul, kui ma punkte ei kasuta, siis ma saan rakebackina 0.27*1600=432$.

Teisel juhul, kui ma aga ostaks poest mingi eseme, mis maksaks 12K punkti, siis arvutatakse mu MGRist maha 12*5=60$ (sest 1000 punkti hindab FTP 5$-le). Siis ma saan rakebackina 0.27*1540=415.8$ ning lisaks selle 60$ väärtusega eseme.

Seega teisel juhul, ma sain tagasi 475.8-432=43.8$ rohkem ehk ca 2.7% lisa rakebackile.

Selles ma pole kindel, kas punkte turniiridel kasutades see väärtus ka MGRist maha arvutatakse, aga tõenäoliselt see nii on.


turniiride sisseostud ei tohiks mõjutada rakebacki.

lisaks punktidele on FTP's ironman, millel on oma punktid (medalid). nende kasutamine peaks olema sama mõjuga, mis tavaliste FTP punktide puhul. Iga poole aasta tagant makstakse ironmaniga liitunutele boonuseid, mis mõjutavad samuti MGR'i (selles ma 100% kindel pole)

ranka
11.12.08, 18:34
Jube, jube, jube. Asi on aetud keerulisemaks kui asi seda väärt on.

leits
12.12.08, 01:03
wtf ma ie teadnudki et kui puntke kasutad siis rakeback v2iksem

ma teadsin et punktid on lisa hyve eest ...

ranka
12.12.08, 01:36
wtf ma ie teadnudki et kui puntke kasutad siis rakeback v2iksem

ma teadsin et punktid on lisa hyve eest ...


Applaus sinu affiliatele, kes pole suutnud korralikult teavitada mängijaid, kuidas rakeback täpselt töötab.

Tisko
12.12.08, 02:26
Jube, jube, jube. Asi on aetud keerulisemaks kui asi seda väärt on.

tõsi, tõsi. eile uurisin kodulehelt veel seda ironmani ja medalite asja ja lõpuks lõpuks vist sain kõigest aru. tuleb välja, et mingile levelile selles challenge'is olen juba varem kvalifitseerund, kuid mulle pole mingit infot selle kohta laekunud. veel parem asja juures on see, et sain teada, et vahepeal saavutatud tase (ja medalid!, mida ma ei teadnudk, et mul oli! ning millel oleks olnud reaalne rahaline väärtus neid realiseerides!) on ära nullitud, kuna kui kasvõi ühe kuu jooksul ei kvalifitseeru isegi pronksi tasemele, siis kaob kõik. siis veel on vastavalt eelmisel kuul saavutatud tasemele freerollid, kus oleks saand mängida, kuid nende olemasolu ja sinna kvalifitseerumine ei tarvitse ka mängijani jõuda. ainus kasu, mis varasemate kuude volüümikusest (antud juhul teine poolaasta) igal juhul jääb, on väike lisa potensiaalsele aastalõpu-boonusele, millele saan piisava detsembris mängimisega saada ja ilmselt siis jaanuaris vabastada. minu mäletamist mööda see boonus on ka ainus osa ironmani programmist, mida uudiskirjades üldse mainitud on, kuid tookord esmapilgul tundus liiga keeruline, et süveneda...

leits
12.12.08, 12:05
Hello xxxxx,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

Receiving rakeback is the most profitable bonus offer available to a poker player.

For accounts that are not linked to a rakeback affiliate, the player will not be aware of any deductions, as they are covered by Full Tilt Poker.

However, if a player is linked to an affiliate, the affiliate will receive a commission for the net revenue this player contributes.

As a part of the calculation of the net revenue, deductions are made for any costs incurred for the player that would normally be covered by Full Tilt Poker.

Net revenue is calculated as follows:

Rake + Juice ? Bonus ? Player Added ? Used Points ? Players fees = Net Revenue

Rake - money earned while playing in ring games
Juice - fees a player pays when joining a tournament
Bonus ? bonuses a player earns such as a deposit bonus
Player Added ? money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls). For example, if there is a $10,000 guarantee tournament and we only get enough buy ins for $9,000, we split the remaining $1,000 by the players in the tournament. This amount gets added to the player added column.
Used Points ? Full Tilt Points players use on the site or in the store
Player Fees ? Transaction fees when players deposit money onto, or withdraw money from the site. Please note that the amount deducted for this post is between the Full Tilt Poker and the affiliate.

If you were unaware of these deductions we would like to remind you that rakeback is offered solely through affiliation.

Your affiliate is responsible for any information you may, or may not have received regarding the terms of your rakeback deal.

For more information on the details of rakeback deductions, we would kindly ask that you contact your affiliate.

Regards,

Francis
Full Tilt Poker Support

metsnik
24.12.08, 22:24
Kas kuidagi on võimalik Full Tiltis ka suurema tempoga neid punkte koguda? V.a. siis see happy hour, mil kõigil punktide kogumine kiirem.

Umbes nagu Starsis, kus erinevad tasemed ja vastavalt erinevad kordajad VPP punktide jaoks? Praegusel kujul tundub, et suhteliselt mõttetud need punktid tõesti, suuremate asjadeni jõudmine paistab ikka way kauem aega võtma kui Starsis.

metsnik
25.12.08, 00:01
ja nendest medalitest ei saa (praegu veinise peaga) üldse midagi aru

Tisko
25.12.08, 02:44
alguses ma ka ei saand ja ei üritandki. samas on full tildi lehel ironmani teema all kogu info olemas. tuleb lihtsalt hoolikalt ja mitu korda lugeda, midagi muud ei jää üle.

metsnik
26.12.08, 08:04
Ma küsin selle Iron Man kampaania kohta veel seda, et kas sellel osalemiseks pidi siiski eraldi registreerima ning kas tarvis oli tõesti iga päev punkte koguda (mängida), mitte ei piisa vahest pikemast sessioonist ja siis näiteks päev-paar vahele jätta?

ment52
29.12.08, 00:54
Päevi vahele jätta ei saa. Et ironi levelile saada, pead koguma 25 päeval ühe kuu jooksul 200 punkti.

Tisko
29.12.08, 02:46
...mis tähendab ju siiski seda, et päevi saabki vahele jätta, kuna ei pea mängima igal päeval vaid 15, 20 või 25 päeval kogu kuu 30st või 31st (mingilegi levelile kvalifitseerumiseks) ja kui tahad võid seejuures mõne (olenevalt olukorrast ja ambitsioonist 5 kuni 16) päeva täieliku nullpäevana jätta. Seda tehes ei kaota sa mitte võimalust tasemetele kvalifitseeruda, vaid kõigest ühe väikse lisaboonuse - pääsme igakuisele $2K "one-a-day"-nimelisele freerollile. Sinna saavad need, kes tõesti iga päev vähemalt ühe punkti tegid. Seevastu vastavalt oma ironmani tasemele saad nagunii mingile freerollile (alates $10K pronksi tasemest).

http://i.fulltiltpoker.com/images/newsPromos/ironMan/im_freeroll_chart2.jpg

Näide (reaalsest elust):
Lowroller Tisko on teinud sel kuul 23-l päeval 50 või rohkem full tilt punkti, 5-l päeval 1-49 punkti ja ühel jõulupühasel päeval, kui alkoholile keskendus, 0 punkti (s.t. ei mänginud üldse). Sellega kaotas ta võimaluse mängida "one-a-day" freerollil, kuid on juba lõdvalt kvalifitseerunud Bronze tasemele (ja vastavale freerollile, teatud arvule medalitele jne.). Mängida on võimalik veel 3-l päeval ja kui ta liiga vara ja liiga kõvasti aastavahetust vastu võtma ei kuku, vaid teeb vähemalt kahel päeval neist vähemalt 50 punkti, kvalifitseerub Silver tasemele.

metsnik
29.12.08, 03:29
Tänan, hakkas vaikselt koitma ka, kuid kinnitus on tore ja tähelepanek, et iga päev ei pea tõepoolest mängima. Ise freerollida ei viitsi, pigem võtan lisamedaleid.

kilu6
07.01.09, 20:46
Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.

ment52
07.01.09, 20:55
Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.



Happy hour topeltpunkte ei arvestata ironmani arvestuses ja punkte ei võeta täielikult rakebackist maha. Vaata mu eelmist posti siin teemas.

ok2aa
08.01.09, 16:09
Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.




mulle just meeldib - motiveerib natukenegi iga päev mängima, muidu mängiks arvatavasti poole vähem. 200 puntki tulevad poole tunniga täis ning ma olen mitu korda just ironmani pärast teleka ees õllejoomise asemel tunnise sessi teinud õhtul.

Provoker
12.01.09, 21:18
Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

Provoker

alaska
12.01.09, 21:20
Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

Provoker


Kuidas raha su kontole algselt sai?

Provoker
12.01.09, 21:23
Kuidas raha su kontole algselt sai?


No-deposit boonusega ühelt saidilt.

kilu6
12.01.09, 21:24
mulle just meeldib - motiveerib natukenegi iga päev mängima, muidu mängiks arvatavasti poole vähem. 200 puntki tulevad poole tunniga täis ning ma olen mitu korda just ironmani pärast teleka ees õllejoomise asemel tunnise sessi teinud õhtul.


Aga sul siis rakeback olemas või pole?
Kui rakeback, siis sellest Ironmanist pole kasu, võidetud bonus võetakse arvestuslikust rakebacki rakest maha IMO.
Fulltilt support: When we calculate the net rake, all cash bonuses are deducted, as well as player added (money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls)).

kilu6
12.01.09, 21:32
Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

Provoker


No seda oskab vastata ainult FT support. Mul küll Make Deposit nupu peale läheb deposiidi tegemise aknasse, sealt saad valida deposit option, kas siis Moneybookers, Uneti pangalink, krediitkaart jne. Õiged andmed ja raha tuleb.

UNetil on isegi eestikeelne juhend toodud, keegi Tõõger Leõplõld teeb deposiiti.

akristjan
13.01.09, 00:01
Ot, just to be clear-
Kui ma ironmani punnide eest ostan endale jope, siis selle jope vaartus voetaxe mul rakebackist maha, aga kui ostan FTP punne selle eest, siis ei voeta ega???

kilu6
13.01.09, 00:33
Ot, just to be clear-
Kui ma ironmani punnide eest ostan endale jope, siis selle jope vaartus voetaxe mul rakebackist maha, aga kui ostan FTP punne selle eest, siis ei voeta ega???

Anyway kui punktide või medalite eest midagi ostad, siis selle väärtus peaks arvestuslikust rakest maha minema. Kõik rahalised bonused ja freerollid peaks maha minema.
Näiteks teed Ironmani ära, saad nagu $100 dollarit, aga tegelikult saad veel selle võrra $27 vähem raket ehk alles jääb $73.

Kui punne ostad, siis võibolla mitte, aga punktide eest ostud lähevad maha.
Või olen ma valesti aru saanud. Initial deposit bonus võeti ka maha.

Ühesõnaga, kõik FullTilti promod maksustatakse ära 27%ga. Siin eelpool oli mingi väike lõik, et siiski punktide eest ostu puhul tekib mingi 3% rakeback, aga mulle tundub, et asjad on vähemalt see 3% üle hinnatud seal FullTiltis võrreldes näiteks Pokerstarsiga.

Pokerstars
Harrington on Holdem I 2000FPP = $31.9 (62.7FTP / $1, aluseks $215 turnapilt =13500FPP)


FullTilt
Harrington on Holdem I 10000FTP = $60 (aluseks siin eelnev Tisko jutt, et võetakse 200FTP / $1 maha rakest, kui ostad FTPde eest turniirile sisse)

akristjan
13.01.09, 00:46
No ma alati teen nende FTPde eest mingi sateliiti et siis rake maha ei laheks... eeldan et kui teen mingi 3500 ftp sateliiti kuhugi tournale siis ei voeta maha ju kui voidan 24$ pileti? Kas need pokernewsi 500 freeroll kus sain 50$ siis voetaxe rakest maha??? siis kull enam neid ei viitsi teha imo.....

kilu6
13.01.09, 00:52
No ma alati teen nende FTPde eest mingi sateliiti et siis rake maha ei laheks... eeldan et kui teen mingi 3500 ftp sateliiti kuhugi tournale siis ei voeta maha ju kui voidan 24$ pileti? Kas need pokernewsi 500 freeroll kus sain 50$ siis voetaxe rakest maha??? siis kull enam neid ei viitsi teha imo.....

Ma arvan, et see 3500FTP=$1.75 läheb maha arvestuslikust rakest (vt Leitsi vastus siin threadis).

Seda, kas pokernewsi asju ka maha võetakse, peaks vist Maheaatomilt küsima, tema ju promob oma sõbralinki. Raske uskuda, sest mõnede suurte pakettide freerollide nö buyin on päris suur ja siis ei jääks rakest enam midagi järele.

See FulltTiltrakeback sait on küll igavene mökk mökk, ütlevad sulle lõppsumma, mis sa tagasi saad, aga ei oska öelda, mis valemiga rakebacki arvestatakse. Full Tilti vastus on Leitsi poolt siin juba välja toodud.

Maheaatom
13.01.09, 01:17
See, et boonused lähevad RB maha, on online-pokkeris igal pool levinud ja kahjuks paratamatus; vaid mõned vähesed kohad (aastaid tagasi mõned Crypto saidid näiteks) ei lahutanud rakebackist boonuseid maha (ma ei teagi, kas praegu selliseid leidub?). Sama põhimõte kestab ka Full Tildis ning niisamuti lähevad reigist maha ostetud vidinad...millest on taas kahju. Info, mis 2+2 foorumites on üleval, vastab täielikult tõele ning seda võib usaldada.
Igasugused affiliate-specific promod (freerollid jms.) ei tohiks minu andmetel rakebacki küll mingil määral mõjutada, sest nende väärtus on tinglik ning turniiride rahastajateks on kas affiliate ise või sisalduvad need lisahüved pokkeritoa ja affiliate vahelises reklaamlepingus. Kumbki variant lõpptarbijat e. mängijat ei puuduta.

Tisko
13.01.09, 13:07
Harrington on Holdem I 10000FTP = $50(FYP :)) (aluseks siin eelnev Tisko jutt, et võetakse 200FTP / $1 maha rakest, kui ostad FTPde eest turniirile sisse)
said vist natuke valesti aru - seal postituses ma ei puudutanud üldse seda teemat, et kuidas miski raket ja rakebacki mõjutab, vaid lihtsalt rääkisin, palju punktid rahaliselt väärt on kui sa neid kuidagi realiseerima hakkad. aga võib küll jõuda sellele järeldusele, et raamatuid osta punktide eest on väga kallis võrreldes turniiridele sisse ostmisega või näiteks teatud teiste kaupade tellimisega


Kõik rahalised bonused ja freerollid peaks maha minema.
Näiteks teed Ironmani ära, saad nagu $100 dollarit,
oot mida sa selle all mõtled? ei otseselt cashi ega cash boonust ei saa ju (mid-year ja end-year boonused välja arvata)?

vMario
18.01.09, 17:21
irw tainad

1 punkt = $0.005 MGR-ist.

enough said

pkmarek
07.02.09, 22:49
jutu jätkuks küsiks et kaua see kaup seal FTP poest kohale tuleb?

BuildUp
08.02.09, 00:33
MGR on sinu genereeritud rake.

Toon näite oma andmetega.

Ma olen FTP-s maksnud 1600$ rake ja teeninud selle aja jooksul 12 000 punkti. Esimesel juhul, kui ma punkte ei kasuta, siis ma saan rakebackina 0.27*1600=432$.

Teisel juhul, kui ma aga ostaks poest mingi eseme, mis maksaks 12K punkti, siis arvutatakse mu MGRist maha 12*5=60$ (sest 1000 punkti hindab FTP 5$-le). Siis ma saan rakebackina 0.27*1540=415.8$ ning lisaks selle 60$ väärtusega eseme.

Seega teisel juhul, ma sain tagasi 475.8-432=43.8$ rohkem ehk ca 2.7% lisa rakebackile.

Selles ma pole kindel, kas punkte turniiridel kasutades see väärtus ka MGRist maha arvutatakse, aga tõenäoliselt see nii on.


Asi hakkas väga huvitama.

Võtan aluseks mendi andmed.

1600$=12000p, seega 1$=7,5p

Ütleme ntks, et me soovime osta FTP poest Apple iPod Nano 16GB, mille jaoks on vaja 46000p, mis omakorda tähendab, et me peame maksma 6135$ rake majale.

Nüüd kui me seda iPodi ei osta saame me rakebacki: 0,27*6135$=1656$

Kui me iPodi ostame, siis kuna 1000p=5$, siis 46000p= 46*5=230$

6135$-230$=5905$

0,27*5905=1594$ rakebacki

46000 punkti eest saame me nüüd 1594$ rakebacki + ipodi(eestis poest ostes maksab 3200.-) 3200/12.2=262$

1594$+262$ = 1856$ rakebacki 46000p-lt.

1856$/6135$= 30%
Kokkuvõte:

Kui eelnevalt saime me FTPs rakebacki 27%, siis koos toote ostuga saame 30%.Ei tundu paha. :)
(ma loodan, et mu arvutused ja andmed on õiged.)

kilu6
08.02.09, 00:47
Asi hakkas väga huvitama.

Võtan aluseks mendi andmed.


Sisuliselt tegid sama arvutuse mis ment ja said ka sama tulemuse:)

Ainuke küsimuse koht on see, et osad asjad võivad olla üsna kallite hindadega seal poes (näiteks raamatud).
Ipodi hinnaga ma kursis pole, aga seal on EU jaoks eraldi hinnad ja EU jaoks on hind 76000 FTP, mitte 46000 FTP, nagu sa kirjutasid.

Ehk mulle tundub, et ainuke mõistlik viis on FTs kasutada omi punkte turniiride sisseostuks ehk siis saada see 2.7% rakebacki. Muidu maksad asjale veel peale ja sinu lisa rakeback on tunduvalt väiksem, kui 2.7%.

Any other idea, mida seal osta kannataks?

leits
08.02.09, 15:00
mul ka ca 26k punkti vedeleb, millega mdiagi teha pole. mis moodi ma neid turna sisseostuks saan kasutada?

Tigrano
08.02.09, 15:47
mul ka ca 26k punkti vedeleb, millega mdiagi teha pole. mis moodi ma neid turna sisseostuks saan kasutada?


Mul ka kunagi plaan seal just mängida, kuna tahan koju ühtteist stuffi aga nagu aru saan, siis ei saadeta neid asju ikkagi eestisse. Ehk saab kuidagi skeemitada, USA sõbrale, sealt eestisse või midagi sellist.

leits
08.02.09, 18:11
oleneb asjast, riided tuleva dkneatsi eesti

leits
09.02.09, 12:43
hea variant on endale custom jersey osta :)

Tigrano
09.02.09, 12:45
hea variant on endale custom jersey osta :)


35 kilo vist oli mingi vinge nahktagi seal ;) Ma tahan endale tegelt neid baaritoole, kella ja stuffi, et elamist sisustada ;D

leits
09.02.09, 12:48
ma tellisin kella, aga pole kodus kuhugile panna .. pean vist maha ärima kellelegi.

Tigrano
09.02.09, 12:48
ma tellisin kella, aga pole kodus kuhugile panna .. pean vist maha ärima kellelegi.


Hakkab tulema, lets make business ;D

leits
09.02.09, 20:13
mitu eestimaist loovutada tahad?

Tigrano
09.02.09, 20:15
mitu eestimaist loovutada tahad?


Ei kujuta ette, ütle hind ju peab sobima ;D

leits
09.02.09, 20:20
110 000 €, saab uue M5 :)

Tigrano
09.02.09, 20:24
110 000 €, saab uue M5 :)


Sündinud ärimees ;D Küll me kaubale saame veel nii, et Sina uut M5 ei saa ;)

raaids
25.04.09, 18:17
aint riideid saab siis eestisse?
chip seti ka ei saa?

mcbethk
25.04.09, 19:38
300 chipiga saab, a 500-ga mitte.

kilu6
01.07.09, 17:58
Esiteks: nimetaks antud teema ümber "FullTilt - probleemid ja küsimused"

Teiseks, sain ka teada, et Mid year bonust ei saagi kohe kätte, vaid tuleb veel omakorda lahti mängida (kordajaga 20xbonus)
Kas vanasti oli ka nii?
st siis et kui oled full IronMan ja saad $600 Mid year Bonust, tuleb poolaastale järgneval kuul grindida 12000 FTP, mis on $1714 raket SNG laudades.

-----------------
Mid Year Bonus

You must earn 3,500 points in July to release your mid Year-End Bonus of $175.

Play in July to release your Mid Year Bonus. Your bonus will be paid out in full when you earn all of your points or at the end of July as a pro-rated amount if you don't earn all of your required points.

-andres-
01.07.09, 18:05
Muutsin teema pealkirja ära, sest hetkel meil foorumis tõesti ei eksisteeri ühtegi tutvustust FT kohta, seega võib sellise sisuga teema olla täitsa asjakohane.

kilu6
06.07.09, 23:26
Eelmisele lisaks veel:

Kui on soov teha Year-End bonus $600 ehk $100 iga IronMani kuu eest, siis ei piisa sellest, et ostad vahepeal IronMan Store'st "Continuing Month". "Continuing Month" säilitab IronMani staatuse, aga bonust selle ostetud kuu eest aasta lõpus ei saa, samuti ei saa medaleid. IronDays aga aitab, kui mõned päevad jäid puudu, siis IronDays kasutamine ei võta ära õigust Year-End bonusele (neid päevi saab osta max 4tk kuu jooksul).


FullTilt support kirjutab:
---------------
The Iron Man Year-End Bonus amount is based on the number of months you qualified for the Iron Man Challenge between July 2008 and December 2008, and the Iron Man Challenge levels you achieve for each of those months:

* Bronze: $25 per month.
* Silver: $50 per month.
* Gold: $75 per month.
* Iron: $100 per month.

For example, if you "opted in" and qualified for Silver level in October and November, and Iron level in December, you'd be eligible to earn a $200 Year-End Bonus.

To qualify for the Iron Man Year-End bonus you must "opt in" to the Iron Man Challenge and achieve Bronze, Silver, Gold, or Iron level for December.

Don't worry if you haven't yet qualified for the Iron Man Challenge this year. You can still earn a bonus by opting in and achieving Bronze, Silver, Gold, or Iron level in December.

If you qualify for the Iron Man Year-End Bonus, you'll have all of January to earn your bonus at a rate of $0.05 per Full Tilt Point. Your bonus money will accrue in your Bonus Account and will be automatically credited into your Full Tilt Poker account once you've earned it in full.

If you don't earn your full bonus by January 31, 2009, your Full Tilt Poker account will be credited with the bonus amount you have earned.

For more information on our Iron Man Year End Bonus, please visit our website: http://www.fulltiltpoker.com/year-end-bonus

Also, purchasing a continuing month will only preserve your Iron Man status, and not advance it. Which means you will not receive Iron Man medals or a bonus for the continuing month. Unfortunately, this also means that you will not qualify for the Year End bonus if you purchase a continuing month for December 2009. Please note that if you wanted to buy August as a continuing month you would have to purchase it in September.

--

If you'd like more information on the Iron Man Year-End Bonus, please visit our website at: http://www.fulltiltpoker.com/year-end-bonus. The correct year will be updated shortly.

A player's status is reset when they don't qualify for an Iron Man level in any month. At the end of the month if you don't qualify, you can keep your consecutive months status by purchasing a Continuing Month at the beginning of the next month for 150 medals.

Please note, you can purchase a Continuing Month for up to two months in a row, but buying one won't advance your Iron Man status or maintain the previous individual month's level. Also please note that purchasing the month of June or December will not qualify you for the Mid-Year or Year-End bonuses, you will have to earn at least a Bronze level.

As the purchased continued month does not maintain your level as stated above, you would receive no medals or bonuses for these months.

Purchasing and Iron Day, but no more than 4 is possible in a given month, is a way to help you reach Bronze level, or help you advance you to the next level. That new level you reach will count towards your bonus and medals.

As our Iron Man Challenge is very popular, we have no immediate plans on changing the program.

Marek K.
09.07.09, 14:47
Hmm.. polnud seda teemat varem lugenud aga seoses selle punktide ja rakebacki teemaga. Huvitav kas siis kui olen seal mänginud mingi aja ja saanud rakebacki ning siis mingi aeg quitin antud toast. Peale seda tellin omale sealt miski televusseri või mis iganes elektroonikat, seal edaspidi enam mängida ei plaani.. ehk affiliate sait enam tulevikus minu pealt mingit revenue-d ei saa, siis läheb see affiliate kahjumi alla?

Helmps
09.07.09, 16:01
oot mismõttes? affiliate otsest kahjumit ju ei tohiks ikka saada ??? kahjum ainult siis nii palju, kui et nüüd ei tooda sa neile rakebacki. mis sa mõtled, et suhkrutrahv lüvväs sälgä vä? :D

Kodu
09.07.09, 18:48
Peale eilset uuendust on minul Full Tiltiga jokk. Sisse logimisel on kõik nupud ilma tekstita ja kui mõne laua võttan siis annab veateate ja paneb programmi üüldse kinni. Kas kellelgi on veel sarnane jama või on see minu arvuti kamm???Tegin uninstalli ja siis uuesti peale aga ei miskit.

jrgn hell
09.07.09, 19:36
Pole hullu, FT lubas lasta uue update välja selle aasta numbri sees, mis peaks lahendama suuremad probleemid nagu nähtavad kaartid, võimalus multitableda 3 laual ning mõndadele võimaluse sisse logida klienti jne.

Kannatust. Ära jumala eest supporti tülita, koondamislaines softi arendajad lasti lahti ja klienditugi peab ka nende tööd tegema.


irw


aga see viimane uuendus on pask jh
last hand ei tööta üldse, aga eks harjub ära

SpreeXXL
10.07.09, 10:20
Eile oli mul juba kõik korras ja käte vaatamine on küll minu arust väga kenasti lahendatud.

jrgn hell
10.07.09, 17:08
mul nussib nüüd veel hullemini

tra siiamaani ühelgi nupul kirju peal ei ole. Mäu järgi orienteerun ja tra laudu ka ei ava, klõpsin lobbys laua peal, viskab errori ette ja sulgeb clienti
no nahhui
mingu *****
teen uninstall ja uuetsi ja kui ikka nussib, siis tuleb välja cashida
ma ei saa aru, mida tra kõik uuendavad oma töötavaid softe

jrgn hell
10.07.09, 19:18
peale re-installi on nagu enamvähem korras, aga nad on ära fuckinud sellised asjad:
*mul ei salvesta notse osadel ja ka erinevaid värvimarkeeringuid
* kui notei kirjutad, siis toob sama akna aktiivseks, kus tegevus toimus ja, millisele mängijale note`i kirjutad, mis segab jubedalt
*lauad, kus vajab actionit ei vilgu enam all ribal ja seega kui kaotad järje ära, et ei viska mingi hetk enam ette laudu, siis pead käsitsi läbi klõpsima.

Saab hakkama, aga enne oli parem

Marek K.
10.07.09, 19:51
*lauad, kus vajab actionit ei vilgu enam all ribal ja seega kui kaotad järje ära, et ei viska mingi hetk enam ette laudu, siis pead käsitsi läbi klõpsima.



See ongi jube tilt, praktiliselt miski 8-9 lauda vb kannatab nii ä'ra mängida.. aga 12+ suht persses, jube nuss. Esimest päeva peale update mängisin siis vaatasin, et mis nuss on et enda arust olen nagu võitnud aga 2 bi kahjumis. Lõpuks tuli välja, et pooled lauad olid poole käe pealt sitoutinud, kuna järg kaob asjal ära ja ei vilgu ka enam ja siis ongi **** majas. Suht jama raisk

Tylos
10.07.09, 21:18
See ongi jube tilt, praktiliselt miski 8-9 lauda vb kannatab nii ä'ra mängida.. aga 12+ suht per**es, jube nuss. Esimest päeva peale update mängisin siis vaatasin, et mis nuss on et enda arust olen nagu võitnud aga 2 bi kahjumis. Lõpuks tuli välja, et pooled lauad olid poole käe pealt sitoutinud, kuna järg kaob asjal ära ja ei vilgu ka enam ja siis ongi **** majas. Suht jama raisk


Play faster.Pole vaja iga k2e juures onada.Endal polnud mingeid probleeme.

Marek K.
10.07.09, 21:23
Cascadesid?

Tylos
11.07.09, 05:55
jup

jrgn hell
11.07.09, 19:22
Play faster.Pole vaja iga k2e juures onada.Endal polnud mingeid probleeme.



selles pole point

tehku oma soft korda

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-update-7-11-a-530844/

siin lõou poolep aistab, et hakkab igasugust jama välja lööma
*****. Mul jääb ka täna mängimata, kuan ei ava ******* ühtki lauda ja siis viskab need, ettte kui lobby sulgen.
ahvid

sven21
12.07.09, 16:38
Huvitaval kombel ei ole mul mingeid probleeme olnud. Ja pull on see et läpakas on mul Vista ja on uued kaardid ja desktopis on ME ja on vanad kaardid. Loodame et nad parandavad selle varsti ära et saab igalpool vanade kaartidega mängida, sest need uued on MASENDAVAD. Fulltilti punnide eest ise ostan koige rohkem golfipalle jne. aga pole siiamaani millegi yle pidanud kurtma, olen ostnud ka ipodi, 2 monitori etc ja koik ilusti ja kiiresti eestisse tulnud.

Tylos
12.07.09, 17:54
Pole ka minul probleeme olnud.Korra kasutasin kyll neljav2rvilisi kaarte,muutsin tagasi ja v2lja-sisse logides olid j2lle neljav2rvilised.Aga see yhekordne probleem.See pilt on muidugi kyll epic,lol

http://images.leggopoker.com/1247264341-1142.jpg

Marek K.
13.07.09, 19:59
Peale viimast update tundub mul ka nüüd asi korras olevat.

rohelinekonn
13.07.09, 20:49
Mängisin kah täna seal mõned sajad käed prooviks ja miskeid probleeme ei esinenud, kõik töötas korralikult nagu varem.

altzie
14.07.09, 21:41
Kellelgi HEM'ga pole probleeme?

Mul alati ~10 käe juures jookseb kinni ja mitmeid käsi ei loe üldse

On uusim versioon ka peal...

jrgn hell
15.07.09, 16:39
Täiesti p*tsis kui värdjad ikka. Uninstall ja uus peale ja läks jälle ***** tagasi kogu programm. See ei ole enam normaalne. Ja tra välja kandes ja edasi jälle läheb hunnik konverteerimistasusid. Teemas mingeid tarku vastuseid ka ei tule ja irw, ei saa välja ka kanda normaalselt hetkel, kui ära ei arva, ksu nupud asuvad, sest kirju pole.

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/ftp-update-7-12-a-531607/index2.html


idioodi kari

pikk28
15.07.09, 16:53
Kellelgi HEM'ga pole probleeme?

Mul alati ~10 käe juures jookseb kinni ja mitmeid käsi ei loe üldse

On uusim versioon ka peal...

mul kinni ei jookse, kuid käsi ei võta sisse küll. ühel sessil tervelt 2 suuremta miinuskätt olid kadunud. krdi närvi ajab küll. ei tea mis probleem ka. äkki peaks vahepeal HH history faili ära kustutama vms

jrgn hell
15.07.09, 17:21
hem jookseb nagu kullatükk prageu. Viimane bet peal ka, aga ftp võiks küll ennast põlema panna. Tra mulle täiega meeldib see tuba ja starsi küll kolida ie taha või mujale, aga *****, kui nad korda ei tee, sisi ei jää muud üle

tyrastunud värdjad
Vb oleks parem, kui 2+2 teemades keegi vastaks ja hoiaks kursis, mis toimub. Tra selle asemel tuleb vaidlema, mis asi on lag, nahhui


http://img8.imageshack.us/img8/3466/12472643411142.jpg

Firzen
15.07.09, 18:40
Viimane update oli 12/7. Ja üldiselt ei toimu midagi, support informeeris, et mägida tuleb omal vastutusel, seega raha tagasi ei saa.


täna tuli ka mingi update. oled midagi uut märganud?

chrosmos
23.07.09, 22:27
hallo

keegi seletaks ära, kuidas full tildis rakebacki saada?
konto on mul juba ammu tehtud, aga pole kunagi veel sissemakset teinud.

tänud

Marek K.
23.07.09, 23:07
hallo

keegi seletaks ära, kuidas full tildis rakebacki saada?
konto on mul juba ammu tehtud, aga pole kunagi veel sissemakset teinud.

tänud


Juhul kui sul on konto olemas, aga sa pole kunagi deponeerinud antud kontole, siis on järgnev võimalus:

1) Muudad kontaktinfo oma praegusel kontol randomiks ehk paned suvalised andmed, mitte oma õigeid andmeid! Juhul kui andmeid pole sisestatud, siis ei ole vaja midagi muuta.

2) Registreerid omale fulltilti uue konto (kasutades teist e-maili aadressi st. mitte seda, mida olid eelmisel nn. playmoney kontol juba kasutanud). Fulltilt ise otseselt rakebacki ei paku, kuid erinevate affiliatede kaudu on võimalik saada ametlikult 27% rakebacki. Selleks tuleks liituda läbi vastavate linkide. Kõige lihtsam variant selleks on kasutad PokkeriProd.com rakeback saiti: http://rakeback.pokkeriprod.com

3) Selleks et rakebacki saada pead kindlasti kasutama affiliate linke ja järgima täpseid juhiseid, mis on kirjas meie rakebacki lehel.

Oliverk
24.07.09, 17:49
Konto on, Depo olen teinud. Affil saidi kaudu ei liitunud. Mis võimalsued on rakebacki saaada. http://www.pokerclub.ee/est/offers/rakeback/room_details/room-FullTilt all on kirjas et nagu oleks võimalik saada. On otseselt vahet kus kaudu liituda kui need freerollid eriti ei koti?

Marek K.
24.07.09, 18:03
Selle kohta ma ei oska ise öelda, kas saab vana konto transferida rakebacki alla (kuigi seal saidil on nii kirjas jah). Saada kiri admin@pokkeriprod.com ja uuri järgi. Üldiselt suurt vahet ei ole, kust liitud rakeback on igalpool maksimaalselt 27%

Tylos
25.07.09, 02:12
On v6imalik saada.Sain ka ise kui existing client.

räim
27.07.09, 20:27
Kellegil ei ole täna Full Tildiga mingit kammi olnud?
Praegu näiteks üldse ei ava klienti. Taskbar'ile ilmub paneel, aga see ei mõika üldse midagi.
Hommikul ei sisestasin 8 korda oma passwordi, kuni ta lõpuks selle õigeks tunnistas. 100% oli koguaeg õige.
Midagi sarnast?

Tylos
28.07.09, 19:00
Probleemid v6ivad tekkida lisaprogedest.Sharkscope HUD lennutas mul kogu Tildi softi mitu korda sitouti.Ilma HUDita pole v2hematki probleemi.

räim
28.07.09, 21:57
pärast kahte restarti sain softi lahti

Potik
30.07.09, 15:32
Uus uuendus tuli vähemalt valutult. Ei pidanudki reinstallima.
Pluss pakutakse nüüd $100 kui miski 30 päeva jooksul kogud 1667 FTP (ei tea, kust küll selline number).

Läheb boonusehooramiseks siis. ;)

leho57
30.07.09, 17:09
võibolla juba mainitud aga sign-up bonus tuleb mis osadena lahti? kui näiteks mingi 500$ ülekande teen siis obv ei jõua ma seda kõike lahti mängida aga mingi 100-200$ ikka jõuaks. tuleb mingi viiekaupa või kuidas?

edit: juba sain vastuse. 10% boonuse summast või 20$ kaupa.

rohelinekonn
30.07.09, 17:25
võibolla juba mainitud aga sign-up bonus tuleb mis osadena lahti? kui näiteks mingi 500$ ülekande teen siis obv ei jõua ma seda kõike lahti mängida aga mingi 100-200$ ikka jõuaks. tuleb mingi viiekaupa või kuidas?

edit: juba sain vastuse. 10% boonuse summast või 20$ kaupa.


lisaksin et kui lased NL25 siis vabalt jõuad lahti mängida see on väga easy

Staier
30.07.09, 17:29
Uus uuendus tuli vähemalt valutult. Ei pidanudki reinstallima.
Pluss pakutakse nüüd $100 kui miski 30 päeva jooksul kogud 1667 FTP (ei tea, kust küll selline number).

Läheb boonusehooramiseks siis. ;)


Let`s begin :)

kilu6
31.07.09, 23:18
Määrivad mett moka peale - enne pole kunagi järelbonust olnud FTs.
See bonus siis mingi 42% RB. Ei tea, kuidas RB affiliated seda arvestavad, kas tuleb veel 27% lisaks, või ilmselt ainult kokku kuskil 59%, nagu kunagi ammu on arvutatud (ei leia postitust, aga täpselt sama bonuse vabastamise kiirus nagu algdepo puhul, st et bonuse arvestavad MGRist maha)?

http://img41.imageshack.us/img41/2738/bonusjul09.jpg

Rage
02.08.09, 20:37
mhm.. krt mul seal depo boonus käimas.. aga klikkasin ka selle 100 taala boonuse accepti ka.. mis nüüd juhtub? kahte boonust korraga vist lahti mängida ei saa? depo boonus tyhistub vms?

p.s. uus lobby rokib.. kuigi võiks saada filtrisse panna ka PL ja NL lauad korraga.. aga muidu on hea.. saan selle custom lobby ahki nahhui saata.. see ajas oma kokku jooksmisega räigelt tilti

Rage
03.08.09, 16:28
misvärk FTP's HEMi HUDiga on? kui lauad lahti on ja ise alles wait listis, siis HUDi state ei tule lauda.. alles peale sea kui ise olen esimese käe teinud... seal mingi anti-datamine teema tehtud?

Despire
04.08.09, 19:27
saab küll 2 boonust korraga olla , mul mõlemad jooksevad praegu depo ja 100 $ ne ;)

Rage
07.08.09, 10:47
saab küll 2 boonust korraga olla , mul mõlemad jooksevad praegu depo ja 100 $ ne ;)
jep, mulle jõudis täna see $100 kontole ja depo boonust olen ka ca $100 vahepeal vabastanud. (Y)

kilu6
07.08.09, 13:52
jep, mulle jõudis täna see $100 kontole ja depo boonust olen ka ca $100 vahepeal vabastanud. (Y)


Võimas!
Järjekordne bugi FTs.

Madis Very
07.08.09, 16:11
misvärk FTP's HEMi HUDiga on? kui lauad lahti on ja ise alles wait listis, siis HUDi state ei tule lauda.. alles peale sea kui ise olen esimese käe teinud... seal mingi anti-datamine teema tehtud?


Jah, Full Tildis ei saa enam datamineda.

ranka
08.08.09, 15:55
Jah, Full Tildis ei saa enam datamineda.


Aga kas tableratings.com saab?

Marek K.
08.08.09, 17:07
enam mitte vist

ment52
08.08.09, 22:12
Saab küll. Tulemused tunduvad vähe ebatäpsemad kui starsis tho.

kilu6
09.08.09, 16:30
Saab küll. Tulemused tunduvad vähe ebatäpsemad kui starsis tho.


Näiteks kui FT softi uuendas, on PTRis päevade kaupa andmed puudu.
Samas siiski pildi annab ette üsna hea.

Kui FT softi uuendas, oli ka Sharkscope FT osas "maas" mitu päeva.

leits
09.08.09, 16:59
Määrivad mett moka peale - enne pole kunagi järelbonust olnud FTs.
See bonus siis mingi 42% RB. Ei tea, kuidas RB affiliated seda arvestavad, kas tuleb veel 27% lisaks, või ilmselt ainult kokku kuskil 59%, nagu kunagi ammu on arvutatud (ei leia postitust, aga täpselt sama bonuse vabastamise kiirus nagu algdepo puhul, st et bonuse arvestavad MGRist maha)?

http://img41.imageshack.us/img41/2738/bonusjul09.jpg



ma ei tea, mis ajast ma seal pole nänginud ... panin ka check my bonus offer .. pakutakse 500$ päris huvitav iseensest :D aega 16ni on ... mõtlen, äkki peaks lahti grindima .. see 600 dep boonus oli suht iisi

pronks
09.08.09, 18:08
keegi teab mille alusel neid summasi jagati?

random?

r3o
16.08.09, 13:28
eile kui hakkasin oma 100$ boonust lahti mängima sain teate, et rohkem laudu pole võimalik avada,kui üritasin üle 8 laua mängida.
Soovitati suppordiga kontakteeruda. Mis see tähendab? Saadan supporti maili lihtsalt, et tahan rohkem laudu mängida?

Helmps
16.08.09, 14:13
eile kui hakkasin oma 100$ boonust lahti mängima sain teate, et rohkem laudu pole võimalik avada,kui üritasin üle 8 laua mängida.
Soovitati suppordiga kontakteeruda. Mis see tähendab? Saadan supporti maili lihtsalt, et tahan rohkem laudu mängida?


jah, saadad neile kirja et please increase my maximum table limit

taasver
20.08.09, 17:55
Miks mul see kiri seal ja ka lobby's nii raskesti loetav on?
http://www.upload.ee/image/165813/fulltilt.jpg

Skyline
21.08.09, 12:46
Muude programmidega/pokkeri softiga on sama jama või ainult FTs?

taasver
21.08.09, 13:10
Aint FTs

Rage
21.08.09, 14:01
uninstall FTP, shift+delete FTP kataloogile, reinstall.. peaks aitama..

Marek K.
21.08.09, 14:29
eitea jah, soft on muidu mõnus nüüd, mingeid probleeme ei ole esinenud, aga selline huvitav asi, et vahepeal osades laudades kaardid muutuvad selliseks nagu oleks vaid 256 color screen mode :P

taasver
21.08.09, 15:19
uninstall FTP, shift+delete FTP kataloogile, reinstall.. peaks aitama..

Ei aidanud ???

kilu6
23.08.09, 02:45
Täna arvutasin korra FullTilti Ironmani rakebacki üle ja sain tulemused

SNGdes 7FTP saamisks tuleb maksta feesid $1.
NL100 näiteks tuli ca $1rake --> 8.7FTP

Ironmani tegemiseks peab siis mängima 25 päeva kuu jooksul iga päev min 200FTP.

SNGdes on see siis ca min $29raket iga päev, 25 päeva peale $725 raket.
Ironman annab aasta lõpus iga kuu eest $100, max $600, mis tuleb jaanuaris lahti mängida (max $600 dollari bonuse lahti mängimiseks siis ca $1740 raket jaanuaris ja veebruaris)
Lisaks saab iga kuu 100+100 nn Ironman medalit. 600 medalit = $100 miinus 27%RB ehk $73. Seega 200 medalit = $24/kuus

Kokkuvõttes:
Kui 25 päeva kuus iga päev 200FTP, siis kokku kuus $725 raket ja $124 lisarakebacki, mis teeb max lisaRB% = 17%. See on siis lisaks tavalisele 27% RB + ca 2.7% FTP punktid. Kokku ca 46.7% max.

Kui 25 päeva kuus iga päev 300FTP, siis kokku kuus raket $1087 ja siis lisaRB% ca 11% ja koguRB ca 40.7%. See on muidugi ajuvaba ja tähendab, et kui mängid rohkem kui optimaalne, siis rb% väheneb.

Rahalaudades siis peaks lisaRB veel kõrgem olema.

http://www.fulltiltpoker.com/mid-year-bonus
http://www.fulltiltpoker.com/year-end-bonus aga see käib eelmise aasta kohta

Kuidas teile tundub, kas arvutused on arusaadavad ja õiged?
Ainuke kahtlane asi on, et FullTilt ei reklaami oma aastalõpu ja poolaasta bonuseid enne, kui aeg peaaegu käes. Siit tuleb väike kahtlus, et nad ei taha selle bonuse osas ennast committeda ja see bonus võib tulla väiksem.
Teine asi on muidugi see, et seda 25 päeva iga kuu on ikka ülimalt nüri mängida, mingeid puhkusi kuu lõikes ei saa võtta jne. Kui päevi puudu, saab 200FTP päevi juurde osta poest max 4tk kuu jooksul, maksab 30 medalit ehk ca $4 üks päev. Kui seda 25 täis ei tule, on Ironman Goldi puhul (20 päeva x 200FTP) lisaRB 15% ja Ironman Silveri (15 päeva x 200FTP) lisaRB% 11% - seda siis kui täpselt punktid täis teha ja ei kriipsugi rohkem. Kui teha 300FTP iga päev, siis lisaRB vastavalt kolmandiku võrra väiksem.

NB! Võrdlen seda siis Pokerstarsiga, kus Goldstari tegemiseks peab koguma 3000VPP kuus ehk $600 raket kuus (18% RB) ja Platinumi jaoks 7500VPP ehk $1500 kuus (23% RB) , SN jaoks aasta keskmisena iga kuu 8333VPP ehk $1667 raket (28% RB). See siis SNGde puhul.

Mina ise kahtlustan, et kuna FTP annab palju suurema RB mängijatele tagasi kui Pokerstars, siis kehval majanduslikul ajal on oodata FTP rewardide vähenemist.

Kuna siin liigub ringi FPPPRO logo kandvaid tegelasi, siis viitena, et seal asuv graafik FTP kohta on üsna vale, sest FullTilt annab koos punktide ja Ironmaniga kokku ikka suuremat RB kui 27%, pigem sinna 35% - 40% juurde, aga ilmselt mitte üle 47%.
http://www.fpppro.com/pokerstars-rakeback.php

Olen kirjutanud samadel teemadel siin ka enne:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,475.msg68773.html#msg68773
ja
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,475.msg67336.html#msg67336

NB. Tegelikult Pokerstarsi soft on siiski nuts FullTilti softi kõrval.

Madis Very
23.08.09, 10:47
wow


Kui 25 päeva kuus iga päev 300FTP, siis kokku kuus raket $1087 ja siis lisaRB% ca 11% ja koguRB ca 40.7%. See on muidugi ajuvaba ja tähendab, et kui mängid rohkem kui optimaalne, siis rb% väheneb.

Miks see üldse nii tehtud on, kui see ka tegelikult on. Väga imelik tõesti.

akristjan
23.08.09, 14:31
hmmm, ma just motlesin et kolin ka starsi ule FTst, aga need numbrid panevad jalle motlema tosiselt...

taasver
23.08.09, 15:47
Mõtlesin, et vb proovin veidi fulltildis mängida, aga konto olemas ja kunagi deposiit ka seal tehtud. Kas mu kontole on võimalik rakeback lisada?

leits
23.08.09, 15:51
99% tõen2osusega et ei saa

ok2aa
23.08.09, 16:01
iga päev täpselt 200fpp'd tehes on rakeback maksimaalne. teine asi on see, et tehes 1000 punkti, saad lisaks 10 medalit, 2000 punkti 20 medalit jne. palju see kõik kokku teeb - ei tea. medalitega pole ka midagi osanud peale hakata (va victorinoxi taskunuga, mis on NUTS).

Tylos
23.08.09, 16:08
99% tõen2osusega et ei saa


99% t6en2osusega saab kui ise tiba vaeva n2ha.
btw,Tableninja lasi pisikese tasuta miniversiooni v2lja FTP jaoks,igati abiks.

kilu6
23.08.09, 16:35
Täna proovisin SNG madnessi 16tablingut ja krt kaks korda pani softi pange.

Samuti kui SNG lõppes, annab sulle valida, et kas sulen akna ja teen uuele turnale sisseostu.
Tegelikult vana akent ei sulgenud, turnale lasi regada ja siis kui mäng pihta hakkas, ütles - cannot open window, too many windows open. Wtf. Blindisingi maha mõned SNGd, sest ei leidnud enam pärast üles neid.
http://img87.imageshack.us/img87/7987/runtimeerror.jpg

kilu6
23.08.09, 16:38
medalitega pole ka midagi osanud peale hakata


Medalite eest saab bonuseid osta poest - 3000 medalit -> $600 või 600 medalit -> $100. See bonus tuleb lahti mängida siis pärast. (samuti läheb vist bonuse summa RB MGRist maha)



iga päev täpselt 200fpp'd tehes on rakeback maksimaalne. teine asi on see, et tehes 1000 punkti, saad lisaks 10 medalit, 2000 punkti 20 medalit jne. palju see kõik kokku teeb - ei tea. medalitega pole ka midagi osanud peale hakata (va victorinoxi taskunuga, mis on NUTS).


1000 punkti on 800FTP punkti rohkem kui nõutav 200FTP ehk ca $116 lisaraket (SNGde puhul). Selle eest saab 10 medalit, ehk ca $1.5. See teeb lisarakebackiks ca 1.2%. Seega Ironman Plus lisamedalid on joke mu meelest.

Madis Very
23.08.09, 16:43
2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

/Sama boonustega

Tylos
23.08.09, 16:49
2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

/Sama boonustega


T6si ta on.Sellest siisamas teemas juba kirjutatud.

Full Tilt Poker calculates the amount we receive for each player by the following calculation: Rake + Juice - Bonus - Player Added - Fees - Fraud - Used Points = Net Revenue

Rake: Cash game rake

Juice: Tournament fees e.g. $10 + $2 sit-n-go would result in $2 of juice

Bonus: These are bonuses Full Tilt Poker gives such as deposit bonuses

Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

Fees: Full Tilt Poker shares the cost incurred by payment processors for depositing or withdrawing on the site with its affiliates.

Fraud: Any charge backs from credit cards will be deducted from rake.

Used Points: Every time you use Full Tilt points in the store or for tournaments you are deducted $0.005 per point.

kilu6
23.08.09, 16:51
2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

/Sama boonustega


Vähendab rakebacki, aga punktide eest saadud $$ siiski suurem sellest kaotusest. Punktid miinus RB vähendus kokku peaks andma ca 2.7% RB.
(näiteks sul 20K punkti, mille eest saab ca $100 eest sisseoste, rakeback MGRist (Monthly Generated Rake) läheb $100 maha ja su rakeback väheneb $27 võrra, seega said siiski $73).
Punktide eest on mu meelest mõtet mingeid satikaid mängida, sest poes on asjad üsna kirve hinnaga.

Vt ka leitsi poolt pandud FT kiri:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,475.msg11756.html#msg11756


Net revenue is calculated as follows:

Rake + Juice - Bonus - Player Added - Used Points - Players fees = Net Revenue

Rake - money earned while playing in ring games
Juice - fees a player pays when joining a tournament
Bonus - bonuses a player earns such as a deposit bonus
Player Added - money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls). For example, if there is a $10,000 guarantee tournament and we only get enough buy ins for $9,000, we split the remaining $1,000 by the players in the tournament. This amount gets added to the player added column.
Used Points - Full Tilt Points players use on the site or in the store
Player Fees - Transaction fees when players deposit money onto, or withdraw money from the site. Please note that the amount deducted for this post is between the Full Tilt Poker and the affiliate.

ups jäin hiljaks vist:)

ranka
23.08.09, 16:58
WTF, mängijad peavad maksa overlay kinni w?

kilu6
23.08.09, 16:59
WTF, mängijad peavad maksa overlay kinni w?


yup.

Madis Very
23.08.09, 18:27
Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

wow see sick

aga tänud heade vastuste eest polnud lihtsalt aega eest kõike läbi lugeda

Timpz
23.08.09, 18:49
Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

wow see sick

aga tänud heade vastuste eest polnud lihtsalt aega eest kõike läbi lugeda

nagu W T F ???

Bikewarrior
23.08.09, 20:25
Tegin kunagi ammu fulltilti konto aga ei mäleta kust kaudu, kas läbi affiliate saidi või mitte.
Siiani pole deposiiti ka teinud aga tahaks teha.
Kuidas ma saan teada kas ma saan rakebacki või mitte?

Rage
23.08.09, 21:35
mhm.. ühesõnaga mida ma oma ca 9000FTP punktiga peaks peale hakkama? turna pileteid ostma?

p.s. NL25 lobbys on üks laud punaselt ära märgitud ja seal sees mängib Paul Sexton ja waitingilisti järjekord muudkui kasvab.

Maheaatom
23.08.09, 23:43
Tegin kunagi ammu fulltilti konto aga ei mäleta kust kaudu, kas läbi affiliate saidi või mitte.
Siiani pole deposiiti ka teinud aga tahaks teha.
Kuidas ma saan teada kas ma saan rakebacki või mitte?

Kui tegid kunagi ammu arve ja ei teinud deposiiti, siis ei saa sa igal juhul rakebacki, sõltumata sellest kas oled liitunud läbi affiliate või mitte. Full Tildi nõue on minu teada, et tuleb teha deposiit 60 päeva jooksul. Tarkvarale unistall, kustuta "küpsised", vali sobilik affiliate ning kõik algusest peale.
Ja jätke meelde: ei ole vaja teha kuskile niisama arveid, vaid alles siis kui on plaanis hakata reaalselt mängima.

Marek K.
24.08.09, 08:20
No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.

Tarq666
24.08.09, 09:18
Kasutan fulltilt punkte satikate jaoks, sest see tuleb kasumlik. Pole veel märganud, et satikate mängimine rakei vähendab aga isegi kui vähendab kogu makstud rakeist, siis arvan, et satikate mängimisel tekitab overlay. See arvutus on lambist aga kui rake väheneb näiteks 5$ võrra, siis sellest saadav satika pilet on näiteks väärtuses 7,4$, seda siis sellepärast, et rake võetakse üldisest makstud rakeist, mitte 27% rakebackist.

ps: kõige kasumlikum on tõesti kasutada punktid alles siis kui oled lõpetanud mängimise FTPs

arvamusliider
24.08.09, 09:34
FTP keerati viimase uuendusega (suur uuendus u. kuu tagasi) ikka nii perse kui võimalik. Bugine ja laggine. Ainuke variant on tiles mängida ja elu halvim kogemus stacked (siis läheb FTP ikka täitsa lolliks).

arvamusliider
24.08.09, 09:36
No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.


See on ainuke mõistlik lahendus.

Rage
24.08.09, 12:46
No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.
wow.. 6 milli eest saaks omale mootorratta või auto..

njahh.. ma mõtlesin pusa peale.. aga FTP'st lahkumise peale pole mõeld.. imo on soft OK ja mujal pole ikkagi nii suurt laudade valikut.. ja Starsis pole mul midgai teha.. miskit supernova elitet ma seal grindida ei jaksa..

rrrr
24.08.09, 13:09
Kui saavutad Iron taseme 12 esimest kuud jutti (minu kalkulatsiooni järgi NL50 6-max 30K käsi kuus), siis
1) peaksid kokku koguma 3190 medalit, mille eest saab osta 630 taalase boonuse (rake deductioniga kohitsetuna siis 460)
2) Mid year boonus otse rahana kätte 12x100 USD = 1200
3) Aasta jooksul Ironmanina kogun ma min 60K punkte (12*25*200) ja arvestades seda, et ma mängin tihti happy houri ajal, siis äkki mingi 80-90K punkte tuleb täis. Selle eest saab FT poest osta 24-tollise Samsungi, mis poehinnas on oma 500 taala väärt. Rake deductioniga maha - 365

Kokku 460+1200+365=2025 aastas + veel rakeback 27%, millest starsi gold ja platinum level grinderid vaid unistada võivad.

Üks miinus selle asja juures on muidugi see, et 25 päeva kuus oled aheldatud arvuti külge kasvõi 2h päevas. Veebruaris ei tohi paaripäevast mälukat endale lubada :D

Teine miinus on see, et kõrgemale areng tuleb ainult rakebacki või FT punktide arvelt. Ironmani enda boonus ei kasva oluliselt kui saad Iron leveli kätte ja grindid ntx 2x vingemalt.

-andres-
24.08.09, 14:47
Starsis 30-40k kätt kuus nl50't tähendaks aasta lõpuks Supernovat.

rrrr
24.08.09, 15:23
Starsis 30-40k kätt kuus nl50't tähendaks aasta lõpuks Supernovat.

Ja selle kaudne rakeback oleks... ?

Madis Very
24.08.09, 15:37
Kasutan fulltilt punkte satikate jaoks, sest see tuleb kasumlik. Pole veel märganud, et satikate mängimine rakei vähendab aga isegi kui vähendab kogu makstud rakeist, siis arvan, et satikate mängimisel tekitab overlay. See arvutus on lambist aga kui rake väheneb näiteks 5$ võrra, siis sellest saadav satika pilet on näiteks väärtuses 7,4$, seda siis sellepärast, et rake võetakse üldisest makstud rakeist, mitte 27% rakebackist.

ps: kõige kasumlikum on tõesti kasutada punktid alles siis kui oled lõpetanud mängimise FTPs


Sama ju või mis ?

nt: satikas 200k$gle on 500ftp ja iga 4400fp kohta pilet kui 1 punkt on 0,005$(poest ostes kui turniiridel kasutades) siis tuleb pileti väärtuseks 22$ nagu ka originaal on.

Samas 750kle saab jah pileti 43000punktiga ehk 215$ peaks olema 216$ =+1$ :D

Bikewarrior
24.08.09, 16:36
Kui tegid kunagi ammu arve ja ei teinud deposiiti, siis ei saa sa igal juhul rakebacki, sõltumata sellest kas oled liitunud läbi affiliate või mitte. Full Tildi nõue on minu teada, et tuleb teha deposiit 60 päeva jooksul. Tarkvarale unistall, kustuta "küpsised", vali sobilik affiliate ning kõik algusest peale.
Ja jätke meelde: ei ole vaja teha kuskile niisama arveid, vaid alles siis kui on plaanis hakata reaalselt mängima.


Nojah omad vitsad peksavad kunagi sai igalepoole kontosid tehtud et freerole mängida nüüd saan aru et see oli väga vale lahendus asjale.
Mul on vist lihtsam supportile saata kiri et nad mu accoundi sulgeksid kui ma tahan samanimelist accounti läbi affiliate teha.

Rage
24.08.09, 16:38
Nojah omad vitsad peksavad kunagi sai igalepoole kontosid tehtud et freerole mängida nüüd saan aru et see oli väga vale lahendus asjale.
Mul on vist lihtsam supportile saata kiri et nad mu accoundi sulgeksid kui ma tahan samanimelist accounti läbi affiliate teha.

ei toimi.. ma maadlesin Bodogi supportiga mingi 20 kirja.. kuni miski regioonijuhataja viimase kirja kirjutas.. kus seletas, et neil on ikkagi affiliate pakkujatega lepped, et nad ei lase kasutajatel affiliate koode muuta ega uusi kasutajaid teha.

ainuke variant on mingi läbi ema/isa/vanaema/õe pangakonto uus account teha, iseasi kui rõõmsad nad selle üle on:-P

kilu6
24.08.09, 17:11
Kui saavutad Iron taseme 12 esimest kuud jutti (minu kalkulatsiooni järgi NL50 6-max 30K käsi kuus), siis


Olen vaadanud, et NL100 FR tuleb teha Ironmani jaoks 500 kätt päevas = 9lauda 1tund (500 kätt=200FTP) ehk 12.5K kätt kuus. Sel puhul siis optimaalne RB%, mis on ca 50% ($1 raket --> 8,7FTP)
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,475.msg84962.html#msg84962

9lauda NL100 FR 1tund 6tundi nädalas 70 kätt tunnis annab Pokerstarsi kalkulaator 4500VPP kuus
http://www.pokerstars.com/vip/calculator/

Aga jah, tuleb öelda, et 25 päeva kuus mängida (ok 21 päeva, kui 4 päeva poest juurde osta) on suht inimvõimete piir. Ja eks nad mängivad selle peale, et selliseid nolifereid, kel omakorda distsipliin Ironmani taset teha, on vähe. Enamik ikka silver või Gold level, mitte Ironman.

Tylos
24.08.09, 17:15
Olen ise FTP konto omanik juba mingi kaks-kolm aastat(t2pselt ei m2leta).Panin ilma raketa nagu nugis.Kerisin ysna mitmeid deposid ka.Kaks kuud tagasi saatsin supportile kirja,et tahaks nagu rakebacki,et ilma selleta panevad pragusel ajal vaid tiblad.J2rgmisel p2eval tuli vastus,et nemad sellega ise ei tegele jne jne jne kuid nad saatsid mu andmed affile edasi.Kolm p2eva peale seda oli rakeback olemas.
Tuleb lihtsalt viisakas kiri saata ilma kisata,et kui nuinahhui nyyd rakebacki ei saa siis pange oma si*ane sait p6lema.

Sait kust rakebacki sain on http://www.rakebackpros.com/ .Pole just monstersait aga rahad tiksuvad ilusti iga n2dal arvele.V6ib ka neile otse meili saata.

Tarq666
24.08.09, 18:28
Sama ju või mis ?

nt: satikas 200k$gle on 500ftp ja iga 4400fp kohta pilet kui 1 punkt on 0,005$(poest ostes kui turniiridel kasutades) siis tuleb pileti väärtuseks 22$ nagu ka originaal on.

Samas 750kle saab jah pileti 43000punktiga ehk 215$ peaks olema 216$ =+1$ :D


Point selles, et ma ei näe mõtet FTPst esemeid osta, kui nende esemete väärtus kaubana pole kindel ja see läheb maha mu rake kogusummast. Turna sateliitide puhul ma tean, et tasu läheb samuti maha rake kogusummast, mitte rake backist, ning seetõttu tuleb ftpde eest turniiri sateliitide mängimine odavam, kui real money eest.

Mis minus segadust on tekitanud:

Kui ostsin poest kaupa, siis seda oli kohe mu affiliti kaudu tunda, et rakei läks kaotsi. Aga kui olen mänginud sateliite, ühe korra kaotanud ja ühe korra võitnud, siis see pole mu rakei tuntaval määral mõjutanud?

ps: võib olla eksin ja rake võetakse tagantjärgi, eks näis.

kilu6
24.08.09, 18:34
Point selles, et ma ei näe mõtet FTPst esemeid osta, kui nende esemete väärtus kaubana pole kindel ja see läheb maha mu rake kogusummast. Turna sateliitide puhul ma tean, et tasu läheb samuti maha rake kogusummast, mitte rake backist, ning seetõttu tuleb ftpde eest turniiri sateliitide mängimine odavam, kui real money eest.

Mis minus segadust on tekitanud:

Kui ostsin poest kaupa, siis seda oli kohe mu affiliti kaudu tunda, et rakei läks kaotsi. Aga kui olen mänginud sateliite, ühe korra kaotanud ja ühe korra võitnud, siis see pole mu rakei tuntaval määral mõjutanud?

ps: võib olla eksin ja rake võetakse tagantjärgi, eks näis.


Kui MGRist (Monthy Generated Rake, millest arvutatakse RB) maha võetakse, siis pole vahet, kus sa oma punkte kulutad. Ainuke point on, et poes on asjad väga suure juurdehindlusega.
Tegelikult ma ei ole amelikku vastust saanud, kas satellitide puhul võetakse maha või ei võeta, aga loogiline tundub, et ikka võetakse.

See millest sina räägid, on et sul on satelliitide mängimise ROI plussis, mis on ka omamoodi õige, sest FTP sisseostetavad satelliidid on softimad kui real money omad IMO.

Tarq666
24.08.09, 18:42
Kui MGRist (Monthy Generated Rake, millest arvutatakse RB) maha võetakse, siis pole vahet, kus sa oma punkte kulutad. Ainuke point on, et poes on asjad väga suure juurdehindlusega.
Tegelikult ma ei ole amelikku vastust saanud, kas satellitide puhul võetakse maha või ei võeta, aga loogiline tundub, et ikka võetakse.

See millest sina räägid, on et sul on satelliitide mängimise ROI plussis, mis on ka omamoodi õige, sest FTP sisseostetavad satelliidid on softimad kui real money omad IMO.


Mitte ainult softimaid vaid tulevad ka odavamad kui real money sateliidid, sest rake läheb MGRist maha, mitte RB. Kui läheks otse RBst maha siis poleks tõesti vahet, kas ostan raha eest satelliidile või FTPde eest. Seetõttu ka kaudselt overlay.

kilu6
24.08.09, 18:46
Mitte ainult softimaid vaid tulevad ka odavamad kui real money sateliidid, sest rake läheb MGRist maha, mitte RB. Kui läheks otse RBst maha siis poleks tõesti vahet, kas ostan raha eest satelliidile või FTPde eest. Seetõttu ka kaudselt overlay.


Ei, vahet pole ju, kas teed sate või ostad poest. RB ikka sama (kui välja jätta see variant, et punkte kulutad kunagi kauges tulevikus, kui enam FTs ei mängi - aga miks enam ei mängi??)

pkmarek
24.08.09, 21:34
huvitav kui ma ostan Poker Academy-st asju, kas siis ka läheb rackebackist midagi maha? ::)

ok2aa
24.08.09, 21:49
no see pood on seal jumala lage ka, sittagi pole tellida sealt. olen võtnud 24'' monitori ja paar chipsikohvrit sõpradele aga rohkem ei oska midagi sealt tellida. tahaks playstationit või läpakat aga euroopasse selliseid asju obv ei pakuta.

lenC
24.08.09, 21:57
naisele mini cooper

pkmarek
24.08.09, 21:57
aga kas need rahad mida seal pakutakse on ka sellised mida peab lahti mängima?

kilu6
24.08.09, 22:13
aga kas need rahad mida seal pakutakse on ka sellised mida peab lahti mängima?


Bonusraha pakutakse ainult Ironmani medalipoes ja need bonused tuleb lahti mängida ($0.05 per FTP oli mu meelest).

Bikewarrior
24.08.09, 22:22
Olen ise FTP konto omanik juba mingi kaks-kolm aastat(t2pselt ei m2leta).Panin ilma raketa nagu nugis.Kerisin ysna mitmeid deposid ka.Kaks kuud tagasi saatsin supportile kirja,et tahaks nagu rakebacki,et ilma selleta panevad pragusel ajal vaid tiblad.J2rgmisel p2eval tuli vastus,et nemad sellega ise ei tegele jne jne jne kuid nad saatsid mu andmed affile edasi.Kolm p2eva peale seda oli rakeback olemas.
Tuleb lihtsalt viisakas kiri saata ilma kisata,et kui nuinahhui nyyd rakebacki ei saa siis pange oma si*ane sait p6lema.

Sait kust rakebacki sain on http://www.rakebackpros.com/ .Pole just monstersait aga rahad tiksuvad ilusti iga n2dal arvele.V6ib ka neile otse meili saata.


Saatsin fulltildi supportisse kirja ja sain vastu sellise kirja ehk siis on mul ka lootus olemas rb saada.

Hello Mihkel,

Thanks for getting in contact with us about rakeback.

Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players, our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

We?ve sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in direct contact with you.

Regards,

Pim
Full Tilt Poker Support


kas rakebackpros saatis sulle mingi emaili ka? ja millal reiki tagasi makstakse? iga nädal?

kilu6
24.08.09, 22:27
Saatsin fulltildi supportisse kirja ja sain vastu sellise kirja ehk siis on mul ka lootus olemas rb saada.

Hello Mihkel,

Thanks for getting in contact with us about rakeback.

Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players, our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

We?ve sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in direct contact with you.

Regards,

Pim
Full Tilt Poker Support


kas rakebackpros saatis sulle mingi emaili ka? ja millal reiki tagasi makstakse? iga nädal?




See tundub olevat mingi käsi peseb kätt strateegia neil või siis out of box lihtsustatud lähenemine. Ma arvan, et kui sa oled omale affiliate välja valinud, siis peaks FullTilt olema nõus sinu valitud affiliate sulle külge panema.
Maheaatom äkki täpsustab.

pkmarek
24.08.09, 23:00
reiki makstakse reedel (mulle korra on vist ka laupäeval tulnud) ja päevade jaotus on teisipäevast esmaspäevani (loodan et oli arusaadav)


Muide ka Poker Academyst saab rahalisi boonuseid võtta.

Tylos
25.08.09, 00:23
Well done,bikewarrior!

Mul l2ks kolm p2eva kuni rakebackprost kiri tuli,et mu rakeback hakas tiksuma.Raket makstakse n2dalagraafiku alusel.

Kilu6,mul n2iteks ysna pohh kes peseb kelle k2tt kuni rakeback tiksub.Selle ise affi valimisega ei ole just pidu kuna paljud neist nagu ma aru olen saanud ei anna RB-d kui juba konto olemas.

Rage
25.08.09, 23:16
niihh.. selel Ironmani Challengega on mul võimalik valida, kas Freerollid või Medalid? kui ma valin freerollid, siis ma medaleid üldse ei saa ega ju?

kilu6
26.08.09, 00:23
niihh.. selel Ironmani Challengega on mul võimalik valida, kas Freerollid või Medalid? kui ma valin freerollid, siis ma medaleid üldse ei saa ega ju?


Siis ei saa medaleid, ainult freerolli. Freerolli väärtus peaks suurem olema kui medalitel.

Madis Very
26.08.09, 00:33
Samas on freerolli ajad väga halvad. Kunagi valisin, et tahaks freerolli aga õnneks on selline süsteem, et kui mängima ei jõua saab vähemalt medalid tagasi ! Ei kaota midagi. See oli kunagi eelmine aasta ma ei tea kas veel on.

rrrr
26.08.09, 09:13
Siis ei saa medaleid, ainult freerolli. Freerolli väärtus peaks suurem olema kui medalitel.

Vale vastus!
Sa ei saa boonusmedaleid kui valid freerolli. Medaleid saad ikka. Boonusmedalite asemel võid valida freerolli. Boonusmedalite arv on konstantne iga kuu vastavalt levelile. Tavaliste medalite arv kasvab vastavalt sellele pikale tabelile (3 aastat jutti ironman saab 900 medalit kuus). Neid antakse ikka isegi kui valid freerolli, mis muide on kell 2 öösel. Ma küll ei viitsi sellepärast üleval istuda, et platseeruda väikese % tõenäosusega rahadesse ja skoorida 5 taala.

Rage
26.08.09, 09:41
mitte mu**igi ei saa aru.. Iron taseme eest saab 100 medalit.. right... kui ma valin Freerollid, siis ma ikkagi saan 100 medalit? kui ma ei vali Freerolli saan ma ikkagi 100 medalit?

kui see Freerolli valimine mõjutab ainult neid ironman plus medaleid (neid mis saad kui teed päevas rohkem kui 500FTP'd) siis loomulikult on mul neist pohhui ja valin Freerolli.

rrrr
26.08.09, 09:50
Kui valid freerolli, siis saad ainult 100 medalit. Kui valid boonusmedalid, siis saad esimene kuu 100+100 (+100 vist veel esimese kuu eest), 2-3 kuu iga kuu 120+100 jne.

Ironman Plus on üldse naljanumber, sest ühe medali väärtus on heal juhul 20 senti, mis läheb veel mahaarvestamisele sinu rakest, siis kuus saad neid Ironman Plus medaleid max 60 tk. Noh, 10 taala selle eest, et ma iga jumala päev 500 punkti rügan ei pane just rõõmust käsi väristama. Olgu öeldud, et NL25 6-max laud toodab tunnis ca 12 FTP-d.

Ja üldse on nii, et kui sa Ironmani leveli kätte saad (tehtav NL50-s) siis võid nina veriseks mängida aga boonust sa oluliselt rohkem ei saa. Ainult rakebacki. Ironmani boonust sa saad rahaliselt enamvähem sama palju kas sa mängid päevas täpselt 200 punkti või 2000 punkti.

Rage
26.08.09, 10:07
Ja üldse on nii, et kui sa Ironmani leveli kätte saad (tehtav NL50-s) siis võid nina veriseks mängida aga boonust sa oluliselt rohkem ei saa.
öhöhöö.. ma saan NL25s Ironmani kätte see kuu:-)

RudiTurbo
26.08.09, 14:38
Doh, vahetasin mingi Standard view peale oma full tilti softi, tegin restardi FT'le ning tagasi lülitudes oli taas Classic ning ühtegi texti pole näha kõikidel vajutatavatel aladel. Tegin reinstalli ka Full tildile, ikka sama seis. Ülamenüüd pole ka näha, et vahetada Standard view või Classic view vahel või whatever.
See oli vist mingi Standard bug, kui uus soft tuli, kuda ma korda saan?

Rage
26.08.09, 14:50
Doh, vahetasin mingi Standard view peale oma full tilti softi, tegin restardi FT'le ning tagasi lülitudes oli taas Classic ning ühtegi texti pole näha kõikidel vajutatavatel aladel. Tegin reinstalli ka Full tildile, ikka sama seis. Ülamenüüd pole ka näha, et vahetada Standard view või Classic view vahel või whatever.
See oli vist mingi Standard bug, kui uus soft tuli, kuda ma korda saan?
kui uninstalli teed, siis lase ka FTP kataloog shift+deletega tühjaks.

RudiTurbo
26.08.09, 15:09
Thx, saved my day!

Aga filtritest ikka aru ei saa, mix seal üleval Standard view's kolmes lahtris Hold'em on?
Ja mix ma esimeses Hold'emit clickida ei saa?
Ja kus mu lauad kaovad, kohe kui mingit filtrit näpin, aga hiljem filtrit disablides ka tagasi ei tule!?

kilu6
27.08.09, 01:16
Väike promo tuli FTsse, iga päev siis tuleb 1 punkt teha vähemalt kahes rahalauas korraga.

Selleks, et promo kehtima hakkaks, tuleb promo lehele minna ja teha OPT IN
----

Take 2 - Earn up to $50 and Double Points

Earn up to $50 cash AND double the number of Full Tilt Points you’d normally receive, during Take 2.

Take 2 runs from Tuesday, September 1st to Wednesday, September 30th. By playing at least two ring-game tables at the same time during Take 2, you’ll earn double Full Tilt Points on both tables. Play as often as you can during September and you’ll be rewarded with cash, up to $50, depending on the number of days you play.
Get up to $50 in Cash

The more you play during Take 2, the more cash you can earn. Reach four different levels depending on the number of days that you play and you can earn up to $50:

* Level 1: Play for 5 days and receive $5
* Level 2: Play for 10 days to get $10, for a cumulative total of $15
* Level 3: Play for 15 days and take home another $10, a cumulative total of $25
* Level 4: Play for 25 days and you’ll earn an additional $25, for a cumulative total of $50

Rage
27.08.09, 09:48
mhm.. ma nägin seda eile jah promotionite all, aga ei lugenud.. sisuliselt ei muuda see midagi.. lasen samamoodi laudades edasi.. iseasi kas ma viitsin kuus 25'l päeval hoorata 50 taala nimel.. 25 taala kukub igal juhul niisama..

daljoh
27.08.09, 22:49
Kas ma saan nüüd õieti aru?

Piisab sellest kui mängida 1.-30. sept 25 päeva järjest 2 laual - siis selle eest saab $50.
Mingit kindlat punkti summat kokku ei ole vaja saada?

Kodu
28.08.09, 06:48
Päeva kohta vähemalt 1 FTP on nõue

0ttt
28.08.09, 09:07
Päris hea promo minujaoks aga noh suht raske teha NL2's seda :D

daljoh
28.08.09, 10:12
Oot palju seal NL2 mängima peabki. Et 1 FTP saada?

Ma kavatsen endale selle raha eest PT3 mini varjandi soetada ;D

0ttt
28.08.09, 10:47
Ega ma seda punktivärki eriti ei jaga aga ma sain nii aru et dollari rake pealt saab 1 punkti? NL5 oleks see juba suht lihtne.

daljoh
28.08.09, 11:26
Ühest punktist piisab ju.
No pead poti suureks saama siis tuleb vapsee kiirelt ;)

Kodu
28.08.09, 11:56
FTP ja rake on kaks eraldi seisvat asja. FTP jaoks ei ole vaja flopi vaadata, need tulevad kaasa mängimise eest. Ja mida suurem on lauas keskmise poti suurus, seda rutem tulevad need FTPd.

daljoh
29.08.09, 13:07
Küsimus!
Kui te mängide stack laotusega, mida siin foorumis on kiidetud, siis kas teil on sama probleem, et kui on nt 10 lauda korraga, siis on ka arvuti kohe jube uimane. Samas kui mängida Tile's siis kõik OK!

0ttt
29.08.09, 13:28
Stack töötab mul vähemalt hästi, kuigi pole eriti kaasaegne arvuti enam :D 13-14 lauda täitsa ok

räim
29.08.09, 18:30
Küsimus!
Kui te mängide stack laotusega, mida siin foorumis on kiidetud, siis kas teil on sama probleem, et kui on nt 10 lauda korraga, siis on ka arvuti kohe jube uimane. Samas kui mängida Tile's siis kõik OK!




mu meelest ei ole vahet, kas on stack laotusega. Kui arvutil mälu vähe, siis hakka 10 lauda venima küll. Mul 512Mb ja 10 laua puhul annab tunda, laotuses olenemata

Potik
30.08.09, 01:02
Selle rakebacki kohta küsimus, et kui ma ei ole FTPsse ühtegi depot teinud (see-eest raha on olemas ning mängin), kas ma saaks RB-d taotleda?
Peaks supporti kirja saatma ilmselt?

räim
30.08.09, 20:22
Selle rakebacki kohta küsimus, et kui ma ei ole FTPsse ühtegi depot teinud (see-eest raha on olemas ning mängin), kas ma saaks RB-d taotleda?
Peaks supporti kirja saatma ilmselt?


mis mõttes raha on olemas ja mängid, aga depot ei ole teinud?
Rakebacki saad sealt http://www.fulltiltrakeback.com/ee/
Aga kui oled FTs juba raha peale mänginud, siis vist ei sa enam, kuigi võid ju supportiga rääkida.

Sõbraraket ei tasuks ka kasutamata jätta. Enne liitumist leia keegi, kes juba mängib FTs (kui ei leia kedagi, siis nt mina) ja registreeri ta oma soovitajaks. Ta saab siis 5% sinu makstud rake'st. Sinu 27% samas ei vähene.
Kusjuures mu sõbrale tegi support erandi. Ta tahtis mind soovitada rakeback programmi, aga siis, supportiga maile vahetades, avastas ta õnnetult, et pole ise rakebacki saaja. Seega ei kvalifitseeru ka sõbra soovitajaks. Support vastas, et me liidame teid rakeback programmiga ja siis veel sõbraprogrammiga. Nii et tullakse vastu küll vahel.

Marek K.
30.08.09, 20:44
no loogiliselt võttes peakski asjad nii käima. kui ei taheta liita kuhugi rb teema alla, siis tuleb küsida, et miks mina kui vana mängija olen sitem kui uued?

Potik
30.08.09, 21:51
mis mõttes raha on olemas ja mängid, aga depot ei ole teinud?



Sain ühe lehe kaudu $50 depo-free bonuse ja mis seal ikka. BR on nüüdseks kenasti paisunud. Aga eks ma saadan suppordile kirja. :)

anakas
31.08.09, 13:14
kaua withdrawal SEBi tuleb?

Madis Very
31.08.09, 13:27
kaua withdrawal SEBi tuleb?

Tere !

Once approved, you will be credited within 3 to 5 business days

ranka
31.08.09, 17:39
Selle rakebacki kohta küsimus, et kui ma ei ole FTPsse ühtegi depot teinud (see-eest raha on olemas ning mängin), kas ma saaks RB-d taotleda?
Peaks supporti kirja saatma ilmselt?


Kui oled deponeerinud või/ja mänginud pärisraha peale, siis RB-d väga raske saada. Olen ise ka saatnud korduvalt taotluse FTP-le ja näidanud, et olen tõeline rakebackpro ning suudan maksta neil aastas kümneid tuhandeid dollareid raket aga ikkagi ei ole nad huvitatud mu rakest ja rakebacki andmisest...

Aga äkki tahab su ema, isa, vend, tüdruk vms. pokkerit mängida?

Potik
31.08.09, 18:54
Aga äkki tahab su ema, isa, vend, tüdruk vms. pokkerit mängida?


Vaevalt. ;D
Aga eks näeb, mida nad kostavad, läkitasin hommikul esimese kirja neile.

Kodu
31.08.09, 20:21
mul nussib nüüd veel hullemini

tra siiamaani ühelgi nupul kirju peal ei ole. Mäu järgi orienteerun ja tra laudu ka ei ava, klõpsin lobbys laua peal, viskab errori ette ja sulgeb clienti
no nahhui
mingu *****
teen uninstall ja uuetsi ja kui ikka nussib, siis tuleb välja cashida
ma ei saa aru, mida tra kõik uuendavad oma töötavaid softe


jrgen oled sa nüüd lõplikult FT hüvasti jätnud või leidsid lahenduse. Ma 10 korda juba maha lasknud ja peale lasknud aga korda pole veel saanud. Kui HEM käima ei pane peale re-installi siis käib ilusti aga kui HEM kaasa käima panna siiis peale FT lahkumist on järgmisel külastamisel laks jälle aknad tühjad ja algab kogu kammajaa uuesti peale. Appi!!!!

kilu6
31.08.09, 20:39
Kui oled deponeerinud või/ja mänginud pärisraha peale, siis RB-d väga raske saada. Olen ise ka saatnud korduvalt taotluse FTP-le ja näidanud, et olen tõeline rakebackpro ning suudan maksta neil aastas kümneid tuhandeid dollareid raket aga ikkagi ei ole nad huvitatud mu rakest ja rakebacki andmisest...

Aga äkki tahab su ema, isa, vend, tüdruk vms. pokkerit mängida?




Olen ise FTP konto omanik juba mingi kaks-kolm aastat(t2pselt ei m2leta).Panin ilma raketa nagu nugis.Kerisin ysna mitmeid deposid ka.Kaks kuud tagasi saatsin supportile kirja,et tahaks nagu rakebacki,et ilma selleta panevad pragusel ajal vaid tiblad.J2rgmisel p2eval tuli vastus,et nemad sellega ise ei tegele jne jne jne kuid nad saatsid mu andmed affile edasi.Kolm p2eva peale seda oli rakeback olemas.
Tuleb lihtsalt viisakas kiri saata ilma kisata,et kui nuinahhui nyyd rakebacki ei saa siis pange oma si*ane sait p6lema.

Sait kust rakebacki sain on http://www.rakebackpros.com/ .Pole just monstersait aga rahad tiksuvad ilusti iga n2dal arvele.V6ib ka neile otse meili saata.


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,475.msg85501.html#msg85501

kilu6
31.08.09, 22:57
jrgen oled sa nüüd lõplikult FT hüvasti jätnud või leidsid lahenduse. Ma 10 korda juba maha lasknud ja peale lasknud aga korda pole veel saanud. Kui HEM käima ei pane peale re-installi siis käib ilusti aga kui HEM kaasa käima panna siiis peale FT lahkumist on järgmisel külastamisel laks jälle aknad tühjad ja algab kogu kammajaa uuesti peale. Appi!!!!


Mis HEM versioon?
Viimane on 1.09 Beta 29

Potik
01.09.09, 12:05
Selline vastus tuli siis.
...
There are a number of affiliate companies which offer rakeback if
players sign up to Full Tilt Poker through their website. However, it
appears that you were referred to Full Tilt Poker from an affiliate
which does not offer rakeback. We are unable to switch your account from
this affiliate to another, as our agreement with affiliates prohibits
this.
...

Marek K.
01.09.09, 12:50
siis saadagi vastu midagi sellist, et sa pole üldse läbi mingi affiliate liitunud, vaid liitusid otse fulltildi saidilt. use your mind.

Potik
01.09.09, 14:02
siis saadagi vastu midagi sellist, et sa pole üldse läbi mingi affiliate liitunud, vaid liitusid otse fulltildi saidilt. use your mind.


Et peaksin neile valetama hakkama ja mulli puhuma?

räim
01.09.09, 19:16
Võtta Affiga kontakti. Nagu ma mainisin mu sõber, kes ei olnud rakebacki saaja, liideti programmi. Tegelt ta isegi ei küsind seda, vaid tahtis saada sõbra soovitaja rakebacki, aga selleks peab olema ise rakebackis sees. Küsimuse peale, et kas siis polegi võimalik, tuli vastus, et me liitsime teid rakeback programmiga ja sõbraprogrammiga ... oota oma pasworde ja asju jne

0ttt
01.09.09, 20:02
Kas seda loetakse depoks kui saan endale 50$ starting capitali affiliate kaudu?

silku108
01.09.09, 20:22
Kas seda loetakse depoks kui saan endale 50$ starting capitali affiliate kaudu?


Jep, pärast ise depot tehes enam first deposit boonust ei saa.

0ttt
01.09.09, 20:28
Siis natuke jamasti aga vähemalt avastasin et see Take 2 promo on isegi NL2's lõdvalt biiditav. :D

Rage
01.09.09, 20:33
Siis natuke jamasti aga vähemalt avastasin et see Take 2 promo on isegi NL2's lõdvalt biiditav. :D
jep.. isegi käsi mängima ei pea.. istud niisama ja foldid ja punkte tuleb kolinal

Kodu
02.09.09, 08:10
Mis HEM versioon?
Viimane on 1.09 Beta 29


Sain problast lahti, oli jah HEM uuendamata. Tänud kilu6 tähelepanu juhtimast.

pohhui
02.09.09, 11:26
Täiesti kindel, et siis first deposit boonust ei saa, kui tasuta strating capitali saanud olen?

Maheaatom
02.09.09, 12:27
Täiesti kindel, et siis first deposit boonust ei saa, kui tasuta strating capitali saanud olen?


Jah. Sinu "boonus" oligi see stardiapital.

Marek K.
02.09.09, 17:46
OI BLJÄÄD, lambist ühel hetkel läheb soft kinni, siis panen tööle software update ja hui saangi enam sisse, vale parool, tellin uue ikka sama nuss. 10BI swong ka täna juba, tra rigged mutanted rake generator software, NAHHUI

Tylos
03.09.09, 03:40
Selline asi postkastis:

Full Tilt Poker

Dear Tylos,

Help us improve Full Tilt Poker by taking our player survey. (Note: Please disregard previous email.)

As a valued player on the site, we want to know what you really think about Full Tilt Poker. Your answers will help us make your online poker experience even better.

In order to obtain objective and honest results, we have hired My Voice Research to host the survey. My Voice Research will not have access to any of your personal information (e.g. your screen name) and all details you provide will be used for market research purposes only. You will not receive any spam.

Please click on the link below to take the survey, it will take about 15 minutes to complete. Your help is much appreciated. As a token of our appreciation for your time, we will credit your Full Tilt Poker account with $10 upon completing the survey.
Click here to visit the survey page.

Sincerely,

Full Tilt Poker

Madis Very
03.09.09, 10:21
Ega midagi tõmbama ei pidand ? Kui veebilehel survey siis jah kõik korras. Osalesin ise ka mingi kuu tagasi aga sain aind mingi FTP punkte.

taasver
03.09.09, 16:05
Krt starsist tuli ka nüüd alles sarnane kiri kus tahtsid, et survey täidaks, aga raha ega punkte nad selle eest ei andnud kahjuks.

ranka
03.09.09, 16:41
Krt starsist tuli ka nüüd alles sarnane kiri kus tahtsid, et survey täidaks, aga raha ega punkte nad selle eest ei andnud kahjuks.


Alati on FPP-sid antud.

taasver
03.09.09, 18:59
Alati on FPP-sid antud.

Tegelikult vb tõesti, aga mingit teadet küll ei tulnud ja ise aru ei saand, et juurde oleks tulnud.

vapsik
03.09.09, 19:33
Alati on FPP-sid antud.


Kas need peaks kohe arvele tulema või need antakse millalgi hiljem?

ranka
03.09.09, 22:02
Kas need peaks kohe arvele tulema või need antakse millalgi hiljem?


Iga küsitluse lõpus on kirjas, mis kuupäevaks FPP-d üle kantakse. Selleks, et üleüldse FPP'sid saada tuleb iga küsitluse lõpus sisestada täpne PokerStarsi nimi vastasel juhul nad ei tea kellele FPP'sid kanda.

taasver
03.09.09, 22:27
Seekord siiski ei antud FPPsid.. 2+2's ka väike teema selle kohta http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokerstars-getting-cheap-survey-552861/

R1naldo
04.09.09, 01:10
uuh lasin 5h tundi seda 3x happy houerit. NL2 8 lauda ja sain 144 punkti. suht rott

Marek K.
04.09.09, 01:30
lasin 4 tundi 3x happy auerit ja sain 1,5k punkte, nl25 siis

akristjan
04.09.09, 11:42
Mitu lauda?

Nufik
07.09.09, 00:20
Nii Fulltiltijad..
ostan 11000 FT punkti - ilmad lähevad jahedamaks ja hommikumantlit vaja.
Vastu kas cash või soovi korral Starsi FPP-de eest mingit stuffi.

Madis Very
07.09.09, 01:06
WTFFFFFFF
Lasin nagu ikka 12xsngd ja proge crashis panin kinni ja uuesti käima .. jälle crash ??? kolmas kord hakkas funkama. Kuidas saaks teada mille pärast see oli ja kas FTP mingit crash logi salvestab ? Ei ole mingit tahtmist 12 buy ini tuulde visata :o
1,5a jooksul esimene selline probleem.

arvamusliider
07.09.09, 01:26
3x Happy Hour promo raames...
http://img441.imageshack.us/img441/9398/fulltiltstoreicemonkey9.jpg

Marek K.
07.09.09, 03:51
WTFFFFFFF
Lasin nagu ikka 12xsngd ja proge crashis panin kinni ja uuesti käima .. jälle crash ??? kolmas kord hakkas funkama. Kuidas saaks teada mille pärast see oli ja kas FTP mingit crash logi salvestab ? Ei ole mingit tahtmist 12 buy ini tuulde visata :o
1,5a jooksul esimene selline probleem.


Mul on 2 viimase päeva jooksul cashi 16 tabledes 2x sama asja juhtunud.

Marek K.
07.09.09, 03:51
Mitu lauda?

16

Madis Very
07.09.09, 10:14
Sick. Loodan, et enam ei juhtu või peabki lõpuks PSi üle kolima.

Rage
07.09.09, 10:54
Nii Fulltiltijad..
ostan 11000 FT punkti - ilmad lähevad jahedamaks ja hommikumantlit vaja.
Vastu kas cash või soovi korral Starsi FPP-de eest mingit stuffi.

mismoodi neid punkte treidida saab?

Madis Very
07.09.09, 10:55
Mitte vahetada vaid tellid oma kasutaja alt tema nimele/adrele asjad. ja tema shipib sulle raha.

Rage
07.09.09, 10:57
3x Happy Hour promo raames...
odoot.. need pakkumised on siis nähtavad sel hetkel kui on 3x happytime vms?

Nufik
07.09.09, 11:14
Mitte vahetada vaid tellid oma kasutaja alt tema nimele/adrele asjad. ja tema shipib sulle raha.


No või siis tellid endale ära ja siis kui kohale jõuab, siis annad mulle üle on ka alternatiiv....

Madis Very
07.09.09, 11:19
Võib ka raskemini teha ;D

masterpuppet
07.09.09, 11:30
odoot.. need pakkumised on siis nähtavad sel hetkel kui on 3x happytime vms?


Paukn, et imeline photoshop..

Rage
07.09.09, 11:34
Paukn, et imeline photoshop..
jama.. ma lootsin et mingi fun värk ja all on hoopis insta cash tüüpi boonused..

ok2aa
08.09.09, 16:12
lasin 4 tundi 3x happy auerit ja sain 1,5k punkte, nl25 siis


lasin 4 tundi 3x happy hourit - üle 10k pointse :o seal on praegu take2 vms asi ka kus tuleb punkte juurde.

kilu6
08.09.09, 16:58
lasin 4 tundi 3x happy hourit - üle 10k pointse :o seal on praegu take2 vms asi ka kus tuleb punkte juurde.


Pole proovinud, et kas take 2 korrutab selle 3x veel kahega, aga sinu jutust järeldan, et jah.

Seega siis on 3x2= 6x punktid ehk võrreldes tavalisega ca +5*2.7%=+13.5% lisarakebacki ja tavalise take 2ga võrreldes +4*2.7%=+10.8% lisaRB.

Kokku siis kindlalt üle 40%, mis pole paha.

ment52
08.09.09, 18:35
Minu arusaama kohaselt take 2 kahekordistab ainult kahel laual su punktid ehk siis 16tabledes saad kahel laual 6x punktid ja ülejäänud 14 laual 3x punktid.

Madis Very
08.09.09, 18:47
Kuidas sa saad punktidest rakebacki ? Punktide eest boonust osta ei saa..kahjuks
Ostad turnadele sisse ? Ehk kaotad siis ikka 0,005$ punkti eest rakebackist. No jah suur kaotus ei ole siiski :D

ok2aa
08.09.09, 19:44
Minu arusaama kohaselt take 2 kahekordistab ainult kahel laual su punktid ehk siis 16tabledes saad kahel laual 6x punktid ja ülejäänud 14 laual 3x punktid.


2 laua eest saab jah juurde, kõikide eest mitte.

kilu6
08.09.09, 21:01
Kuidas sa saad punktidest rakebacki ? Punktide eest boonust osta ei saa..kahjuks
Ostad turnadele sisse ? Ehk kaotad siis ikka 0,005$ punkti eest rakebackist. No jah suur kaotus ei ole siiski :D


ment kunagi arvutas, peaks õige olema:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,475.msg11531.html#msg11531

----

Kui ainult kahe laua eest saab take 2 2x, siis see lahja tõesti.

Rage
11.09.09, 16:04
kaua FTPst mingi punktide eest ostetud nodi kohale tuleb?

Madis Very
11.09.09, 16:19
Keskmiselt 3 nädalat.

Tarq666
13.09.09, 18:25
Mul on FTPga mingi selline jama, et kõik nupud kuhu on võimalik peale klikkida on ilma tekstita. Olen uninstallinud, kataloogi maha lasknud, uuesti tõmmanud alla progre. Miski ei aita. Varem oli ka see jama, siis kadus üks päev ära ja nüüd jälle tagasi. Keegi oskab nõu anda?

Rage
13.09.09, 18:54
Mul on FTPga mingi selline jama, et kõik nupud kuhu on võimalik peale klikkida on ilma tekstita. Olen uninstallinud, kataloogi maha lasknud, uuesti tõmmanud alla progre. Miski ei aita. Varem oli ka see jama, siis kadus üks päev ära ja nüüd jälle tagasi. Keegi oskab nõu anda?
uuenda HEM ka ära ja siis reinstalli FTP

Tarq666
13.09.09, 19:05
uuenda HEM ka ära ja siis reinstalli FTP


HEM mõjutab FTP softwarei?

Tarq666
13.09.09, 19:16
uuenda HEM ka ära ja siis reinstalli FTP


Igal juhul tänud, tundub, et aitas!!! :)

0ttt
14.09.09, 21:04
Selline küsimus: Kas keegi siit on läbi affiliate regadedes ja pärast rakebacki küsides ka RB'd saanud?

KeRRRt
14.09.09, 21:35
Selline küsimus: Kas keegi siit on läbi affiliate regadedes ja pärast rakebacki küsides ka RB'd saanud?
mitte omast kogemusest, aga sõber saab küll RakeBacki. niiet töötab

nikitheone
15.09.09, 00:10
Selline küsimus: Kas keegi siit on läbi affiliate regadedes ja pärast rakebacki küsides ka RB'd saanud?


mul hetkel accountile tiksub seda. välja võtmist pole veel proovinud.

0ttt
15.09.09, 07:07
mul hetkel accountile tiksub seda. välja võtmist pole veel proovinud.

Ja tegid mingi affi. kaudu mis andis sulle stardiraha?

daljoh
15.09.09, 09:45
Kui välja jätta RakeBack Pros v mis ta nüüd oligi siis kas on veel affiliate kes pakuvad RB neile kes on juba depo teinud ja mängivad?

RBP pole mulle siiani vastanud ja pole veel muud varjanti leidnud ka

Äkki oskate aidata!

nikitheone
15.09.09, 10:33
Ja tegid mingi affi. kaudu mis andis sulle stardiraha?


eip, pokkeriprode rakebacki kaudu tegin

kilu6
15.09.09, 14:11
Täna mängisin 55 dollari feede eest SNGsid, aga tuli ainult 200 FTP punkti.
St et FTP punktiarvestus ei tööta täna õigesti.

Lobby-> Request ->Check My tournament History -- sealt on ka osad SNGd puudu

Madis Very
15.09.09, 14:29
Küll tulevad hiljem.

kilu6
15.09.09, 17:21
Küll tulevad hiljem.


Kui see oli kommentaar minule, siis vastus on, et ei tulnud neid FTP punkte ka hiljem ega pole ka need SNG tulemused välja ilmunud.
Samas Sharkscopes on nad olemas, kuid ei ole pokerprolabis. Ühesõnaga punktide arvestuse soft pani pange.

Punktides on mul pohh mingist 150 punktist vms, aga asi lihtsalt põhimõtteline, et selline vigane arvestus neil vahepeal.

Madis Very
15.09.09, 17:40
Küsi suppordist järgi. Selline küll väga imelik viga pole ennem kuulnud.

ok2aa
15.09.09, 17:47
Küsi suppordist järgi. Selline küll väga imelik viga pole ennem kuulnud.


haha, hea nali. ft support on kari munniimejaid.

Madis Very
15.09.09, 19:33
Ega tegelt on jah :D. Niisama siis teatada, et selline viga oli ja mingi sügise lõpu poole vastust oodata.