PDA

View Full Version : 400NL: Turnil OESD + ülekaardid fishi vastu, mis teete?



ranka
19.05.10, 23:41
Kahurialune on fish - 10 kätt ja teinud juba selle aja sees hulga lollusi aga kahjuks vitsu ei ole väärakas veel saanud. Kuidas mängite käänakul ning mis on plaan jõel???

Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 704537 (http://www.thehandconverter.com/hands/704537)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: $431.00
SB: $400.00
BB: $728.00
UTG: $663.90
MP: $440.50
Hero (CO): $504.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with K :club: Q :diamond:
UTG calls $4, 1 fold, Hero raises to $16, 3 folds, UTG calls $12

Flop: ($38.00) 2 :club: 5 :spade: T :diamond: (2 players)
UTG checks, Hero bets $18, UTG calls $18

Turn: ($74.00) J :heart: (2 players)
UTG checks, Hero requests TIME, Hero ??? ??? ???

Davy
19.05.10, 23:51
A2 A3 A4 A5 46 45 56 57 66 77 88 99 T8 T9

vs t8 32% Eq

variatsioon
19.05.10, 23:54
bet 46-66$

või mis variante veel on?

andreest6
20.05.10, 01:32
mina kyll ei betiks. betimisega muudame me oma käe bluffiks ja hyper fishi vastu bluffimine v6rdub raha ära kinkimisega. c/f turn, kui ei hiti c/f river.

ranka
20.05.10, 11:26
mina kyll ei betiks. betimisega muudame me oma käe bluffiks ja hyper fishi vastu bluffimine v6rdub raha ära kinkimisega. c/f turn, kui ei hiti c/f river.

Me oleme positsioonil siis mõtled, et checkid järgi turni? Samas kui me oleks OOP kas siis ka check-foldiks? Minu arvates seda kätt on OOP lihtsam mängida, sest siis ma küll alati betiks turni.

Rigged
20.05.10, 11:40
Tõmbeid eriti pole, ühesõnaga kalal ilmselt on mingit mahanäitamise väärtust, võib panustada, et panka suuremaks ajada ja jõel rohkem väärtust võtta(kui saame pihta) (vahel harva võib ka juhtuda, et kalale ei meeldigi oma käsi rohkem ja viskab käänakul maha, aga seda juhtub harva), aga kui ei saa pihta, siis on jõel halb mängida, sest kaladele ei meeldi oma kaarte ära visata.(Jõel ei saa valetada eriti hästi)
Ühesõnaga ma vist ilmselt võtaks siin tussu liini ja peatuks käänakul ja vastavalt jõele mängiks edasi

tdx
20.05.10, 13:35
ma bet-calliks turni, kuna herol nuts ja saab riveris perfektselt mängida.

-andres-
20.05.10, 13:49
ma bet-calliks turni, kuna herol nuts ja saab riveris perfektselt mängida.

Aga mis siis teed, kui fish Check-Callib turni ja river tuleb Q ning fish otsustab Check-Raisida?

fikuuu
20.05.10, 14:35
Arvan,et poti pole mõtet suuremaks ajada ...turnil järgi checkida-lootes riveril pihta saada.Parimal juhul on sul 14 outi(iga K,Q,A,9).Fishil tundub olevat mingi üpriski nõrk käsi,mida ta pole valmis maha viskama madala beti peale(madal paar).Kui riveril K v Q tuleb siis check-call,9 v A puhul on liigutus obvious.

Nii mängiks mina igaljuhul

-andres-
20.05.10, 15:17
Me ei saa riverit check-callida paraku.

fikuuu
20.05.10, 15:24
Fix my post !

E: sa mõtled,et väljendasin end valesti ? mitte check-call vaid call-check ? või mis ?

ranka
20.05.10, 15:57
ma bet-calliks turni, kuna herol nuts ja saab riveris perfektselt mängida.

Misajast on OESD nuts check-raiseva mängija vastu, kes on fish ja tõenäolislet passiivne...

Tarmonator
20.05.10, 16:04
Fix my post !

E: sa mõtled,et väljendasin end valesti ? mitte check-call vaid call-check ? või mis ?
HERO on positsioonis, POSITSIOONIS, me ei saa check callida riverit. Inimesed vaadake HH korralikult üle enne kui nõuandeid hakkate jagama.
Seda ma tahtsingi öelda, kätt ma ei oska kommenteerida kuna ma ei mängi nii kõrgel.

fikuuu
20.05.10, 16:06
HERO on positsioonis, POSITSIOONIS, me ei saa check callida riverit. Inimesed vaadake HH korralikult üle enne kui nõuandeid hakkate jagama.
Seda ma tahtsingi öelda, kätt ma ei oska kommenteerida kuna ma ei mängi nii kõrgel.

Ma sain HH väga hästi aru,kuid ei osanud end õieti väljendada ...Mõttest saite ju ometi aru ? Kuidas ma ütlema oleks pidanud ?

Tarmonator
20.05.10, 16:32
okei, praegu sai su mõttest täpselt nii aru nagu kõik said.

aga sa ilmselt mõtlesid siis, et kui vastane checkib, siis checkime järgi ja kui betib, siis callime järgi.

fikuuu
20.05.10, 16:35
Jah, täpselt nii ma mõtlesingi..Kui vastane riveril AI lükkab või väga suurelt betib langeb otsus HERO-le ...kas tal on kaks paari või set vmt ?

tdx
20.05.10, 18:07
Misajast on OESD nuts check-raiseva mängija vastu, kes on fish ja tõenäolislet passiivne...


sul on oesd + live ülekaardid
sa ei ole kuskil maininud, et villain CR happy oleks
kui ta on passiivne, siis miks ta üldse CRima peaks?
sa ju tahad potti kasvatada, et hea riveri korral saaks stäkid sisse?
isegi kui betid turni $40 ja ta raiseb to $160, tundub ikkagi hea call.

ranka
20.05.10, 20:21
sul on oesd + live ülekaardid
sa ei ole kuskil maininud, et villain CR happy oleks
kui ta on passiivne, siis miks ta üldse CRima peaks?
sa ju tahad potti kasvatada, et hea riveri korral saaks stäkid sisse?
isegi kui betid turni $40 ja ta raiseb to $160, tundub ikkagi hea call.


Villain on fish, kelle agressioonist me midagi ei tea aga enamus fishe on passiivsed stationid. Kui ta peaks check-raisema turni siis reeglina fishil on käsi, mis meid beadib. Seega kuidas me saame callida ta check-raise? Sa ise mainisid, et bet-callid turni.

Ma saan aru beti argumendist aga peale raise oleks see kindlasti fold, call on out of question.